Plaatsing' van Advertentiën in alle Bladen. Levering van net en solied Bindwerk. td 0 S B öe Stoom-Boek- en Steendrukkerij van A, D, LITTÖÖIJ Az. Spanjaardstraat E 71, levert tegen voor- deelige prijzen alle soorten, Verkoop- en Verhuurkantoor van vaste Goederen, Verkooplokaai ABDIJ, Middelburg. In verb gjtratt. AnÜM* NU^ee, Bredik Dea 3«sch, Wageolagea, Dordrecht. Apeidwa, leeuwarde# met verseiiMlende Kantoren als: Amsterdam, Deventer, Den Haag, Groningen, Zutlen. TAd van den NedBond va/n Kantoren v» Vaste Goederen9 goedgekeurd by Konk. Bealuit dd, 18 Maart 1899 St.blad No, 40. OMSCHRIJVING. Langedelft Korendyk P 64 Rotterdamsche Kade beklante geves- tig de kruideniers zaak gedreven wordt id. id. id. id. bij overleg bij overleg bij overleg bij overleg feö overleg bij overleg by overleg by overleg by overleg by overleg GO CC 3. 5" ffs- CD CD CD CD P- CD 03 O ■DRUKWERK. folgn GEMEENTEN, Stbaat, Buurt of Gracht ito. Nummer en Wijk. Soort van Eigendom. tskoopof tehüur Koop- of H u u r p r ij s. Te aan vaarden. 777 775 776 771 773 774 769 764 765 761 766 763 760 757 758 759 756 753 755 749 751 752 748 746 744 733 728 719 645 698 692 689 680 658 565 548 549 440 S18 107 52 «2 U8 87 202 Middelburg id id. id. id. id. id. id. Koudekerke Middelburg id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. Middelburg id. id. Weat-Souburg by de tram wissel. Middelburg ld. id. Souburg id. id. id. Middelburg Koudekerke Koudekerke Lange Giststraat F 185 Bogardstraat D 36 Dwarskade G 100 Py'pstraat Langeviele St Pieterstraat A 65 Houtkade H 112 blj de Dwarskade op het schoonste gedeelte van de singels St. Janstraat Ver very straat Langeviele K 379 Langedelft Lange Burg bij de Markt Pypstraat Wal A 7 Korte Delft Lange Singelstraat 172 Seisdam25 Dam N. Z. no. 2 Dam N. Z. no. 5 Nieuwe Haven I 105 Heerengracht Lange Singelstraat N 182 O 228 Lange St. Pieterstraat Varkensmarkt hoek Koestraat K 39 Middelburg Koudekerks Bolwerk Bolwerk Dwarskade Korendyk Droogdok Z. Z. Dam G 61 Seisweg onder de stad aan het dorp Veersche singel by Nieuwland Singel Vlioingschestraat I 16© Breeweg Breeweg C 35/36 Breestraat O 169 Vliaa. Buitensingel Heerenhuis met tuintje Benedenhuis met grooten tuin huis met tuintje Benedenhuis Vry Benedenhuis met grooten tuin Heerenhuis met tuin. zeer net Bovenhuis met vry en opgang Pakhuis Burgerwoonhuis met tuin Bovenhuis 2 nieuw geb. beneden woningen met tuin Heerenhuis met tuin winkelhuis met vergun ning en ruime zolder. Winkelhuis geheel nieuw gebouw de bovenwoning met vryen opgang Bovenhuis Winkelhuis Bovenhuis Heerenhuis met tuin Winkelhuis met aparte bovenwoning Heerenhuis met achter poort Heerenhuis met achter poort Heerenhuis met tuin Huis met zeer grooten tuin of moestuin Huis met tuin Heerenhuis met Tuin Benedenhuis met tuin Bovenhuis Huis met vergun' ning waar sinds vele jaren een goed 3 woningen met circa 4000 M2 bouwterrein Huis met grooten tuin Bovenhuis 2 eenverdiepings hui zen met groote lucht Huis met Tuin Huis Karotery 2 nieuw gebouwde huizen met tuin. Huis met lucht Heerenhuis met Tuin Huis met Tuin huis met tuin bouwgrond 2 woonh. met tuinen huis met stalling 3 nieuwgeb. woonh. te huur te huur te huur of te koop te huur te huur of te koop id. te huur id. te koop te huur te huur te huur te huur of te koop te huur te koop te huur te huur te huur te huur te huur te huur te huur te huur. te huur te koop te koop te koop te huur te koop te koop to koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop t« koop te koop te koop by overleg f2 per week by overleg id. by overleg bij overleg f 2.25 per week f 2.50 per week by overleg by overleg f9.10 per maand by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg fl.60 per week by overleg terstond terstond id. id. id. November November id. by overleg terstond id. id. bij overleg Juli id. id. September of vroeger terstond terstond by overleg Juli terstond id. id. id. id. id. terstond terstond by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg f 1,50 de M f 2700 te samen id. by overleg terstond terstond terstond id. terstond terstond id. terstond terstond terstond id. id. id. id.c terstond id. Beneden 2 kamers ensuite, keuken, kelder enz., boven 3 kamers, privaat, kasten, voorts zolder met logeer- en dienstbodenkamer. 3 kamers, klein kamertje, keuken, zolder, bergplaatsen, gas- en waterleiding, in den tuin kippen- en konijnenloop. 6 kamers, 3 kleine kamers, keuken en verdere gemakken. Ook gedeeltelijk te huur. Voorkamer, achterkamer, keuken, slaapka mer, privaat, gedeelte kelder, regenwater. 4 kamers, keuken, kelder, gas- en waterlei ding, achterpoort, closset-privaat. 6 kamers, keuken, alle gemakken. Bevattende vier kamers, logeer- en dienst bodenkamer, regen- en duinwater, overal gas. Nader te omschryven. 3 kamers, zolder met 3 kamertjes Voorkamer, alcove, achterkamer, keuken, waterleiding en zolder. Nader te omschryven. Flink winkelhuis voor alle zaken geschikt, benevens flinke woning. 3 Kamers, keuken, privaat, zolder, gebruik van grooten tuin, waterleiding. Voorkamer, alcove, achterkamer, gootsteen, pomp, privaat, zolder. Winkel, woonkamer, keuken, bovenalcove, voorkamer, zolder, zolderkamer, waterleiding. 2 kamers met keuken, 2 stookplaatsen, ge makken, regen en duinwater. bevattende 8 kamers, keuken, kelder, zolder met 2 kamertjes, 2 priv., verder alle gemakken. Winkel, met 2 kamers, gr. keuken, bovenw. met 7 kamers, voor alle zaken geschikt. 3 kamers ensuite, plaats, kelder, boven 3 ka mers ensuite, zolder met kamer, gas en waterl. Beneden 3 kamers ensuite, keuken, kelder, boven 5 kamers, zolder, waterleiding. Nader te omschrijven. Flinke ruimte, zeer geschikt voor groenten- boer. Beneden: 2 kamers, keuken, kelder, boven 2 kamers, zolder met kamertje, gas- en waterl. 7 groote en kleine kamers, keuken, kelder zolder, gas- en waterleiding. 3 kamers, keuken, tuin en gemakken. Gemakkelijk vrye bovenkamer. Zeer geschikt voor villa's en arbeiderswo ningen. Zeer geschikt voor renteniers, riant uitzicht 3 kamers, zolder, keuken. Bevattende elk huis voorkamer, alcove, ach terkamer, loods, beschoten zolder, regen- en welwater. Voorkamer, alcove, achterkamer, keuken. Voorkamer, alcove, achterk., lucht en bleek, aan 't Kantoor zyn de Photograflén aanwezig, voor alle zaken geschikt. voorkamer met 2 bedsteden, keuken met bak oven, varkenshok, zolder etc, winkel, 6 kamers en zolder. lading

de Faam | 1902 | | pagina 4