Plaatsing van Advertentiön in alle Bladen. Levering van net en solied Bindwerk. De Stoom-Boek- en Steendrukkerij van A, D. LITTÖÖIJ Az. Spanjaardstraat E 71, levert tegen voor- deelige prijzen alle soorten, I WÊÊSM wm WW Verkoop- en Verhuurkantoor van vaste Goederen, Verkooplokaal ABDIJ, Middelburg. co B ta verblnfllng met verschillende Kantoren als: Amsterdam, Deventer, Den Slaag, Groningen, Zutien< Utmht, Af tien, Nijmegen. Brede, Den Bosch, Wagenlngea, Dordrecht, Apeldoorn, Leeuwarden CD CD 187 108 HANDELS-DRUKWERK. Hl Lid van den NedBond van Kantoren v. Vaste Goederen^ goedgekeurd bij Konk. Besluit dd. 18 Maart 1899 St.blad No. 4=0. 09 O Volga GEMEENTEN. Straat, Buurt of Gracht sto. Nummer en Wijk. Soort van Eigendom. tekoopov tehuur Koop' of Hüuspbus. Te aan vaarden. OMSCHRIJVING. 764 765 761 766 763 760 748 746 719 712 645 698 680 658 565 548 549 440 118 307 S2 $1 118 Middelburg id. id. id. id. id. id. id. id. Koudekerke Middelburg id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id» id. id. Middelburg id. Bogardstraat D 36 Dwarskade G 10 Iieeienstraat H129 Pijpstraat Langeviele St Pieterstraat A 65 Houtkade H 112 Lange Singelstraat N 189 by de Dwarskade op het schoonste gedeelte van de singels St. Janstraat Ververijstraat Langeviele K 379 Langedelft Lange Burg bij de Markt Pypstraat Wal A 7 Korte Delft Lange Singelstraat 172 Seisdam25 Langedelft Dam N. Z. no. 2 Darn N. Z. no. 5 Nieuwe Haven I 105 Heerengracht Korendyk P 64 jjLange Singelstraat N 182 Rotterdamsche Kade 0 228 Lange St. Pieterstraat Londonsche kade H 66 Varkensmarkt hoek Koestraat K 89 [Middelburg id. id. West-Souburg by de tramwissel. Middelburg id. id. Souburg id. id. id. Middelburg Koudekerk® Koudekerke Middelburg Koudekerke Bolwerk Bolwerk Dwarskade Korendyk Droogdok Z. Z. Dam G 61 Seisweg onder de stad aan het dorp Veersehe singel by Nieuwland Singel Vliwingechestraat I 169 Breeweg Breeweg C 35/36 Breestraat O 169 Vlivi. Buitensingel Benedenhuis met grooten tuin huis met tuintje Bovenhuis Benedenhuis Vrij Benedenhuis met grooten tuin Heerenhuis met tuin. zeer net Bovenhuis met vrijen opgang Bovenhuis Pakhuis Burgerwoonhuis met tuin Bovenhuis 2 nieuw geb. beneden woningen met tuin Heerenhuis met tuin winkelhuis met vergun ning en ruime zolder. Winkelhuls ge-heel nieuw gebouw de bovenwoning met vryen opgang Bovenhuis Winkelhuis Bovenhuis Heerenhuis met tuin Winkelhuis met aparte bovenwoning Heerenhuis met achter poort Heerenhuis met achter poort Heerenhuis met tuin Huis met zeer grooten tuin of moestuin Huis met tuin Heerenhuis met Tuin Benedenhuis met tuin Bovenhuis Huis met plaats Huis met vergun ning waar sinds vele ja/ren een goed beklante geves tigde kruideniers mak gedreven wordt 3 woningen met circa 4000 M2 bouwterrein Huis met grooten tuin Bovenhuis 2 eenverdiepings hui zen met groote lucht Huis met Tuin Huis Karotery 2 nieuw gebouwde huizen met tuin. Huis met lucht Heerenhuis met Tuin Huis met Tuin huis met tuin bouwgrond 2 woonh. met tuinen huis met stalling 8 nieuwgeb. woonh. te huur te huur of te koop te huur id. id. id. te huur te huur te huur of te koop id. te huur id. id. ta koop te huur te huur te huur te huur of te koop te huur te koop te huur te huur te huur te huur te huur te huur te huur te huur te huur te huur te koop te koop to koop te huur te koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop te koop ta koop te koop bij overleg bij overleg f 1,45 per week f2 per week bij overleg id. bij overleg f 135 per jaar bij overleg bij overleg f 2.25 per week f 2.50 per week bij overleg by overleg bij overleg bij overleg f9.10 per maand bij overleg by overleg bij overleg by overleg bij overleg by overleg bij overleg bij overleg by overleg by overleg by overleg fl.60 per week by overleg by overleg by overleg by overleg bij overleg by overleg by overleg by overleg by overleg by overleg bij overleg .by overleg by overleg f 1,50 de M f 2700 te samen id. by overleg terstond id. id. id. id. November November terstond id. bij overleg terstond id. id. bij overleg Juli id. id. September of vroeger terstond terstond bij overleg Juli terstond id. id. id. id. id. terstond by overleg terstond terstond terstond terstond id. terstond terstond id. terstond terstond terstond ié. id. id. id. terstond id. 3 kamers, klein kamertje, keuken, zolder, bergplaatsen, gas- en waterleiding, in den tuin kippen- en konijnenloop. 6 kamers, 3 kleine kamers, keuken en verdere gemakken. Ook gedeeltelijk te huur. Voorkamer met bedstede, zijkamertje, por taal met gootsteen en waterleiding. Voorkamer, achterkamer, keuken, slaapka mer, privaat, gedeelte kelder, regenwater. 4 kamers, keuken, kelder, gas- en waterlei ding, achterpoort, closset-privaat. nader te omschrijven. Bevattende vier kamers, logeer- en dienst bodenkamer, regen- en duinwater, overal gas. 3 kamers, keuken, privaat, zolder met ka mertje, regen- en duinwater, muntgas. Nader te omschryven. 3 kamers, zolder met 3 kamertjes Voorkameralcove, achterkamer, keuken, waterleiding en zolder. Nader te omschrijven. Flink winkelhuis voor alle zaken geschikt, benevens flinke woning. 3 Kamers, keuken, privaat, zolder, gebruik van grooten tuin, waterleiding. Voorkamer, alcove, achterkamer, gootsteen, pomp, privaat, zolder. Winkel, woonkamer, keuken, bovenalcove, voorkamer, zolder, zolderkamer, waterleiding. 2 kamers met keuken, 2 stookplaateen, ge makken, regen en duinwater. bevattende 8 kamers, keuken, kelder, zolder met 2 kamertjes, 2 priv., verder alle gemakken. Winkel, met 2 kamers, gr. keuken, bovenw. met 7 kamers, voor allo zaken geschikt. 3 kamers ensuite, plaats, kelder, boven 3 ka mers ensuite, zolder met kamer, gas en waterl. Beneden 3 kamers ensuite, keuken, kelder, boven 5 kamers, zolder, waterleiding. Nader te omschrijven. Flinke ruimte, zeer geschikt voor groenten- boer. Beneden2 kamers, keuken, kelder, boven 2 kamers, zolder met kamertje, gas- en waterl. 7 groote en kleine kamers, keuken, kelder zolder, gas- en waterleiding. 3 kamers, keuken, tuin en gemakken. Gemakkeiyk vrije bovenkamer. 3 kamers ensuite, keuken, kelder, 2 zolders. Zeer geschikt voor villa's en arbeiderswo* ningen. Zeer geschikt voor renteniers, riant uitzicht 3 kamers, zolder, keuken. Bevattende elk huis voorkamer, alcove, ach terkamer, loods, beschoten zolder, regen- en welwater. Voorkamer, alcove, achterkamer, keuken. Voorkamer, alcove, achterk., lucht en bleek, aan 't Kantoor zyn de Photograflön aanwezig, voor alle zaken geschikt, voorkamer met 2 bedsteden, keuken met bak oven, varkenshok, zolder atc. winkel. 6 kamers en zolder.

de Faam | 1902 | | pagina 4