€1? ét A OÖSTFLMEE PETECH bv lÜE' IEUW5 20% KORTING zomerhoeden SWEATERS BEDRUKT €12?" J25 Heftruck Centrale Tel. 471020 i m STAD aan 't HARINGVLIET EIIAtlDEn-niEUWS CORNELIA BORN JAAP DE VOS WAARDEBONNEN - WAARDEBO^ Allemaal opgelet! Week van het Christelijke Boek 'M - N3NN0a3auWM - NBNNOtf^ OUDDORP - Van 16 tot en met 26 maart wordt de Week van het Christelijke Boek in de christelijke Boekhandel Akershoek gehouden. Met de promotiecampagne wil de boekhandel in deze peri ode extra aandacht op het christelijke boek richten. Het thema van de Week van het Christelijke Boek 2011 is 'Verhalen van leven'. Verkoop Verhuur Reparatie 1,5 - 8 ton -~ MEUBELSTOFFEERDERIJ openingstijden: Passie zangavond in Tholen (gs Vergadering van de WO in Geervliet GEERVLIET - Op zaterdag 26 maart a.s. hoopt de Vereniging van Orgelvrienden op Goeree-Overflakkee hun vergadering te houden in de NH-kerk te Geervliet. EDRIJFSWAGEN-INRICHTING Bedrijfswageninrichfing Auto aanpassing voor invaliden .^Autobetimmering carrosserie bv lei (ois?) 661026 THOLEN - In de Hervorm de kerk aan het Kerkplein in Tholen wordt op zaterdag avond 9 april een massale koor- en samenzangavond gehouden. De avond staat in het teken van de lijdens tijd. Aan deze avond wer ken twee landelijk bekende koren mee: Vox Jubilans uit Waddinxveen en het Zeeuws Mannen Ensemble. Leerlingen van De Regenboog oefenen met ondernemerschap per I mei 20 71 Voor meer info: info@eilandennieuws.nl Secretaresse m/v M.- -^ Rivian ^HI^LiliilM ^BI^Sii^Ê Hkjfl MELISSANT - Leerlingen groep 7en 8 van School met de Bijbel de Regenboog oefenen met ondernemer schap. De komende tijd zal groep 7-8 de school mee doen aan het ondernemersproject kids in bizz. Lezing over Cubaanse Muziek MIDDELHARNIS - Paul Stark zal op vrijdag 18 maart een lezing houden Cubaanse Muziek. over V\nWW.GROOTHANDELKOOLE.NL PETECH bv fulltime onderhoudsmonteur metaalbewerker p^^^"'^'^^ Holland PA{;iNA 4 \RIJDAC'. 18 MAXRT 2011 F A M 11.1E BE Rl C H T E N Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere heden uit ons midden weg te nemen onze zeer geliefde tante en oud-tante in de ouderdom van 97 jaar. De Heere sterke ons in dit smartelijk x<erlies. Neven en nichten 15 maart 2011 Verzorgingshuis 'De Cloede Ree', Krammer 108 te Sommelsdijk Correspondentie-adres: L. Driesse-Peeman Prins Hendrikstraat 19 3241 GR Middelharnis De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 19 maart om 10.00 uur in de kerk- zaal van 'De Cioede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk, ingang Stoofhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 11.00 uur op de algemene begraaf plaats 'Vrederust' te Middelharnis. Vanaf 9.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemde zaal. Geen bloemen )p woensdag 1 tj maan 2011 is onze broer, zwager en oom overleden. Hij mocht de respectabele leeftijd van 90 jaar bereiken. Wij wensen Janna, kinderen, klein- en achter kleinkinderen sterkte dit verlies te dragen. Fam. De Vos Neven en nichten Ooltgensplaat, 16 maart 2011 U ontvangt de gehele maand maart op alle afdelingen bij iedere een waardebon van Konn passen bij; AN N ETTE Zandpad 90, Middelharnis, (0187) 482431 Met op bruidskleding! j Het actieboek van de Week van het Christelijke Boek zal net als de afgelopen jaren gratis weg geven worden, bij aankoop van 12,50 euro aan boeken. Het actie- boek 'De trein van 10:11' is speci aal \'oor de Week van het C;hriste- lijke Boek geschreven door Henk Stoor\ogel. In het actieboek staat Alexander Wanne centraal. Hij is christen en woont met zijn vrouw en dochter en zoon in een stadje aan het spoor in de omgeving van Han nover. Het is 1941 en het ware karakter van het Duitse regime Ijcgint steeds meer aan het licht te komen, voor hen die het willen zien. De trein van 10:11 beschrijft de keuzes van een man die zijn gezin veilig door de oorlog wil loodsen en de sporen die dat trekt in zijn eigen leven en dat van zijn gezinsleden. Zijn verhaal en dat van zijn dochter laat zien hoe zowel angst als rechtvaardig heid een vijand kan zijn van een goed geweten. Henk Stoorvogel was oprichter en directeur van Athletes in Action en van mannenbeweging de viei- de Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente in Zwolle. Behalve spreker is hij (niede-)auleur van verschillende boeken, onder meer Cleboren om te \liegen. Knock-out en De vier de musketier De trein van 10:11 is zijn fictiedebuut. Wij zijn verdrietig nu de Heere onze lieve TANTE COR heeft weggenomen. Aan tante C'.or bewaren we veel goede herin neringen en we zijn dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. Petra en Reinier Marie-Rose, Luuk Marjolein en Johan Oscar, Elvira Annewien en Joppe Loïs Gerard en Corma Jens Sjaak en Nelleke Wilke, Anna, Femke, Ruth, Loïse Erwin en Corina Annelijn, Derk,Jason Elza Annemieke en Peter zaleen doen op boog nivo h^ Spuikolk 2b, Dirksland a 0187 605952 -' 0187 605663 0651 423097 specialist Dins - don - vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur Laura Fun Watertoren 47^ 3247 a Dirksland (06) 50 21 21 09 Onze speeltuin. Waar Brandon veilig kan spelen. Nog maar enkele weken geleden is het Witte-orgel uit 1874 van deze oude kerk weer in gebruik geno men, na een restauratie door de firma Reil uit Heerde. Alle leden worden hartelijk uitgenodigd om deze vergadering te bezoeken, maar ook ande re orgelvrienden en belangstellenden zijn hartelijk welkom. Men hoopt met elkaar het orgel te beluiste ren en ook te bespelen. Dit orgel is een bescheiden tweeklaviers instrument met een klein vrij pedaal (alleen een Bourdon 16') en met een dispositie die typisch genoemd kan worden voor de firma Witte uit die tijd. Verder is ook het koororgel van de kerk, gemaakt door Fonteijn en Gaal, te bespelen. Ook is er in deze prachtige historische kerk voor 'de liefheb ber' veel schoonheid te bewonderen. De organist Jan Pieter Baan zal deze middag gast heer zijn. Aanvang'14.00 uur; adres: Kerkstraat 7, Geervliet. '■«HlTf Waalsweg 1 #1/1 f Middelharnis De koren worden muzikaal ondersteund door het bekende trompetters echtpaar Arjan en Edith Post, pianist Mark Chris- tiaanse en organist Marco den Toom. Het Waddinxveense koor Vox Jubilans bestaat uit 130 koor leden en is net na de bevrijding van de Tweede Wereldoorlog opgericht. Onder leiding van Marinus Egberts, één van de eer ste dirigenten, kreeg het koor in de jaren vijftig grote landelijke bekendheid. Die bekendheid is alleen maar toegenomen onder latere dirigenten zoals Pieter Stolk, die het koor ruim 25 jaar leidde en onder leiding van de huidige dirigent André van Vliet. Het koor maakte buitenlandse reizen naar onder meer Ame rika en Canada en geeft jaarlijks concerten door heel het land, waaronder het kerstconcert in De Doelen in Rotterdam en een Paasconcert in de Sint-Janskerk te Gouda. Ook zijn er inmiddels zo'n achttien cd's van Vox Jubi lans verschenen. Het koor treedt veelvuldig op voor radio en tele- vfsie. Het Zeeuws Mannen Ensemble werd opgericht in 2003. Enkele Zeeuwse mannen startten aan vankelijk met een cursus stern- vorming en zangtechniek onder leiding van Jan van de Bos uit 's-Gravenpolder. De cursus is de bakermat geworden van het Zeeuws Mannen Ensemble, wat bestaat uit twintig zangers. Het repertoire bestaat uit psalmen, geestelijke liederen, Russische kerkmuziek, klassieke werken en negrospirituals. Inmiddels heeft het ensemble twee cd's gemaakt. Het groep repeteert wekelijks in Yerseke, maar de zangers komen uit heel Zeeland. Beide koren brengen in Tholen een gedeelte uit hun eigen reper toire ten gehore. Er zullen wer ken klinken als 't Is middernacht. De stilte van het graf, Psalm 22; Psalm 42 en O, Saviour of the World. Ook is er samenzang opgenomen in het programma. De avond begint om 19.30 uur. Vanaf 19.00 uur is de kerk voor publiek geopend. De toegang, inclusief een programmaboekje met alle teksten, bedraagt 7 euro. Kinderen tot en met 12 jaar beta len geen entree. De gemeente Oostfiakkee is geiegen op het meest zuideiijke deel van de provincie Zuid-Holland; Goeree-Overflakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter. Maar de gemeente biedt meer Oostfiakkee Is een gemeente In beweging. Zij Is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwikkelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een (1,0 fte) Functie Je verricht voorkomende (complexe) ondersteunende werkzaamheden op secretarieel administratief gebied voor bur gemeester en wethouders, gemeentesecretaris, griffie en organisatie. In deze functie draag je zorg voor een effectief agendabeheer, behandel je brieven, verzorg je de verslaglegging van vergaderingen en onderhoud je het overzicht van actuele verordeningen en plaatsing daarvan op internet. Je hebt daarbij zowel interne als externe contacten. Daarnaast bereid je vergaderingen voor en houd je jezelf bezig met de administratie. Wij zoeken een enthousiaste, representatieve collega met een afgeronde secretariële opleiding op MBO-niveau en secre tariële werkervaring. Daarnaast heb je kennis van en affiniteit met computerprogramma's, waaronder Word, Excel. Ervaring met een documentmanagementsysteem heeft de voorkeur. Organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostfiakkee kent een open structuur met korte lijnen en heeft een informele en colle giale werksfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waarbij de verantwoordelijkheden laag in de Organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creativiteit en eigen inbreng van medewerkers zijn daarbij behorende compe tenties. De organisatie bestaat uit zeven taakgebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. Taakgebied Je komt te werken op het taakgebied Facilitaire Zaken. Het taakgebied bestaat uit 15 personen. Binnen de afdeling bevin den zich verschillende vakgebieden, waaronder het secretariaat, archief, ICT, receptie en bodewerkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden De gemeente biedt een goede werksfeer, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoora/aarden zoals een goede reiskosten vergoeding, en studiefaciliteiten. Afhankelijk van opleiding en ervaring is de beloning schaal 6 (max. 2.450,00). Meer informatie Momenteel is de (bestuurlijke) toekomst van de vier gemeenten op Goeree-Overflakkee onderwerp van discus sie. In september 2009 is de herindelingprocedure gestart. Deze procedure is naar verwachting op 1 januari 2013 afgerond. Benoeming in deze functie is om die reden tot uiterlijk 1 januari 2013. Deze ontwikkeling biedt volop uitdagingen, kansen eif ontwikkelmogelijkheden. Het vraagt daarentegen een flexibele instelling en het vermo gen om goed met veranderingen om te gaan. Reageren Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met Jaap de Vos, hoofd van het taakgebied Facilitaire Zaken, 0187 - 64 71 80. Informatie over de procedure kun je opvragen bij Sandra van de Water, P&O, 0187 - 64 71 30. Reageren kan t/m 31 maart 2011Mail je sollicitatiebrief met CV naar P&0@oostflakkee.nl onder vermelding van 'vaca ture Secretaresse'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. op de gehele nieuwe collectie ^te'^'i Zandpad 110, B. t/o Hema PT^ Middelharnis. Tel. 48 07 06 Kids in bizz is een leuk en leer zaam project waarbij de leerlin gen onder begeleiding van hun leraar en een zakelijk begeleider, een eigen bedrijf gaan runnen. Ze werken binnen dat eigen bedrijf met echte producten en echt geld. Ze maken zo op eenvoudige wijze kennis met enkele financi ële en economische begrippen. Daarnaast stimuleert kids in bizz de leerlingen samen te werken en als team te opereren. Fair Trade Original De leerlingen verkopen produc ten van Fair Trade Original, dit is de importeur voor de Wereld winkels. Fair Trade Original biedt bedrijven in Azië, Afrika en Latijns-Amerika eerlijke han- delsvoorwaarden en helpt hen om sterke ondernemers te wor den. De producten die worden verkocht lopen uiteen van kof fie tot babbelaar snoepjes en van een vilten bloem tot FairMail postkaarten. Om de verkoop te stimuleren organiseert de school opdonderdag 24 maart 2011 van 18.30 u tot 20.30 u. uur een kijk- avond met verkoopbem-s. De leerlingen zullen hun bedrijf presenteren en tevens hun pro ducten aan de bezoekers verko pen. Wilt u ook de kans krijgen om deze prachtige producten te kunnen kopen, kom dan naar de verkoopbeurs. De winst die de bedrijfjes maken met de verkoop van hun pro ducten komt geheel ten goede aan Woord en Daad. Kids in bizz wordt kosteloos aangeboden aan basisscholen in Nederland dank zij de financiële steun en inzet van de ABN AMRO, hoofd sponsor van kids in bizz. Ook Jan van Harberden (bakkerij van Harberden) werkt als zake lijk begeleider belangeloos mee aan dit project. Meer informatie? Kijk op wwwjongondernemen. nl (kies onderwijsinstellingen basisonderwijs) of bel 070-3490150. De lezing is onderdeel van de projectmaand van de Muziek school Goeree-Overflakkee onder het thema Latijns-Ameri- kaanse muziek. Onder het motto Muziekschool go's Latin is er deze maand spe ciaal aandacht voor deze muziek stijl. Aan de hand van beelden, instru menten en muziekfragmenten zal docent Paul Stark de luiste raar meevoeren in de "gehei men" van de Cubaanse muziek. De avond begint om 20.30 uiu' in het Diekhuus te Middelharnis. De toegang is gratis en iedereen is van harte welkom. De projectmaand wordt afgeslo ten met een grootse uitvoering op vrijdag 25 maart om 19.30 uur in de Aula van de Technische School te Middelharnis. is op zoek naar een Revisie Montage Onderhoud AAachinebouw De werkzaamheden: - Het maken van klantspecifieke machines in nauwe samenwerking met de klanten. - Het zelfstandig analyseren en oplossen van storingen aan diverse installaties. - Uitvoeren van onderhoud en reparaties bij klanten en/of in de werkplaats. Wij vragen: - Een klant- en servicegerichte instelling. - Praktiil<ervaring in een soortgelijke functie. - Flexibele instelling (geen 9-5 mentaliteit). - Zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: - Een uitdagende functie in een gezond en groeiend bedrijf - Goed salaris met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie uw sollicitatiebrief en cv naar PETECH bv t.a.v. R Grinwis Deltageul 65, 3251 NG Stellendam Voor vragen kunt u bellen naar P. Grinwis, 06-54758786 Bekendmaking Inwerkingtreding zevende tranclie van de milieuverordening van de provincie Zuid-Holland Provinciale Staten van Zuid-Holland hebben op 23 februari 2011 de zevende tranche (wijziging) van de provinciale milieuverordening vastgesteld. Deze treedt op 1 april 2011 in werking. Het gaat om een wijziging van de regels voor milieubeschermingsgebieden voor stilte en een aanpassing van de begrenzing van een aantal van deze "stiltege- bieden". Enkele van deze gebieden worden verkleind. Ook bevat de tranche een wijziging van de begrenzing van een aantal miUeubeschermingsgebieden voor grondwater. Verder vervallen in de verordening de regels voor huishoudelijke afvalstoffen en het gescheiden houden van bedrijftafvalstoffen. De tekst van de wijziging van de milieuverordening wordt op 18 maart 2011 gepu- bhceerd in het Provinciaal Blad van Zuid-Holland. Inzage en bestellen verordening De nieuwe tekst van de Provinciale milieuverordening Zuid-Holland ligt gedu- rende zes weken ter inzage bij de afdeling informatiediensten van de pro vincie, kamer C061, Zuid-Hollandplein 1, te Den Haag. De gewijzigde verordening is vanaf 1 april 2011 ook te vinden op www.zuid-holland.nl/pmv. Alle instanties en personen die destijds het ontwerp van de zevende tranche hebben ontvangen, en degenen die tijdens de inspraakperiode hebben gerea geerd, Icrijgen een exemplaar van de gewijzigde verordening toegestuurd. Ook kunt u de gewijzigde verordening, inclusief integrale toelichting, gratis bestellen bij de provinciale uitgeverij, telefoon 070-4416082. Ook de bij de ver ordening behorende kaarten zijn kostenloos te bestellen. De bij de zevende tranche gewijzigde kaarten zitten in een aanvullende kaartenmap van april 2011 en de ongewijzigde kaarten zitten in een kaartenmap van april 2004. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Waterloo van de afdeling Mobiliteit en Milieu, telefoon 070-4416565, e-mail aj.waterloo@pzh.nl. 000

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2011 | | pagina 4