Van den Ouden t zilveren eremedaille m' Koud met sneeuwperikelen Duurzaamheidsleningen Damvereniging ENEO 'Tekort Binnenhof is niet acceptabel' Het weer van volgende week.. Rijtijden Regiotaxi rondom feestdagen EIIAtlDEn-niELWS Damvereniging Denk en Zet Kleindierenshow van Nut en Genoegen weer groot succes Oud papier en erwtensoep in Herkingen One stop shopping in Dirksland Geen gemeentegarantie voor financiering kerkgebouw GOEREE- OVERFLAKKEE KvK kofferbakverkoop zorgt voor economische kansen PAGINA 9 \'RIJDAG 17 DECEMBER 2010 OUDE-TONGE - Op 14 december 2010 kreeg de heer P. van den Ouden, wonende in Hellevoet- sluis een eremedaille via het Carnegie Helden- fonds opgespeld door bur gemeester J. Heijkoop van de gemeente Oostflakkee. De heer Van den Ouden heeft tijdens de Water snoodramp in 1953 bijna 80 mensen gered van de verdrinkingsdood, met gevaar voor eigen leven. /ri de- nacht van 'M jatuiari op I Icbniari 1953 voltrok /.ith zoals Ijfkcnd in ons land als gevolg van lift spiingtij, in tonibina- tic met een zwaie noordwestcf storm, de Watersnoodramp. De ramp trof ook Oude-Tongc, waar ruim 300 mensen ver dronken. /)e toen iS-jarigc Piet zag in de vroege othtend van I tebriiari vanuit zijn ouderlijke huis aan de Julianastraat dat veel huizen in zijn straat door de kracht van het water waren ingestort. Aan de overkant waren ze zelfs allemaal verdwenen. Tu.s.sen de resten van de woningen lagen mensen in liet ijsk(nide water die zich vastklampten aan wrakhüut, in een poging het vege lijt te redden. Op verkenningstocht Piel van den Ouden is toen samen met een vriend op ver kenningstocht gegaan. Aan elkaar gebonden met een stuk touw zijn ze springend over pakken stro en allerlei wrakstukken naar een nabij gelegen straat gegaan, waar huizen stonden, waarvan ze wisten dat die qua construc tie veel steviger waren dan die in de Julianastraat. Nadat ze daar vaststelden dat er op een dakterras, waarop de nodige mensen ai hun toe vlucht hadden gezocht, nog ruimte beschikbaar was, zijn ze teruggegaan naar de Julia nastraat. Daar vandaan wisten ze nog zo'n 80 mensen naar de betrokken woning over te brengen. Eerst deden ze dat met z'n tweeën, later ook met hulp van andenen. Tijdens die gevaarlijke tochten is Van den Ouden twee keer kopje onder gegaan, waarbij hij eenmaal onder water werd getrok ken door een drenkelinge die zich in paniek aan hem vast klampte. Hij dacht toen even dat het ook met hem gebeurd was, maar zag gelukkig kans een balk vast te grijpen en daar bovenop te klauteren. Voor deze heroïsche daad reikte burgemeester Heijkoop op 14 december 2010 de ere medaille uit aan de heer Van den Ouden, die hierdooi" totaal verrast was. Dl' hi'i'r Vim di'ii Otulcn {midden} niih'iug de zilveren eremedaille xiia hel Carnegie Heldenfonds. MIDDELHARNIS - Maan dag 13 december werden de volgende wedstrijden gespeeld bij Damvereni ging 'Denk en Zet Middel- harnis-Sommelsdijk: (in/if J: A. van der Veer-(j. Kamp W. Vroegindewei-F. Hernie |.A. Dekker-M. Klink H.H..Verolnie-L Mackloel n Hooi 11 3-0 link 0-3 l-l 1-1 l-I J. Jordaan-S.VV. Keijzer 1-1 B.'du l'ree-11. Keuvelaar 1-1 S. Maliepaard-J.Nipius 3-0 W. Siolk-C. Ad'miraal 3-0 tA. |elier-R. Kwakcrnaak 3-0 'R.'vaii Kijiiberk-|.|. Meiaard 0-3 Net als vorige week moest de wedstrijdleider in de op.slelling gaan .schuiven, omdat enkele spelers vanwege een paar fikse sneeuwbuien verstek moesten laten gaan. Van der Veer die een aljonne- ment op remise leek te hebben, behaalde z'n eerste overwin ning en er zullen er ongetwij- leld meerdere volgen. Vroegindeweij liet zich door I lei nielink niet zomaar van het bord vegen. Maar uiteindelijk ging hij toch ten onder. Klink liet in het middenspel een droomkaiis liggen om een .schijf te winnen. Daardoor moest hij aan het eind niet remise genoegen nemen. H.H. Verolme speelde een sterke wedstrijd. Mackloet die er alles aan deal om hem op de knieën te krijgen, slaagde daar niet in. A. Ver(}lnie en Van Hoorn speelden een partij waar het van alle kanten oppassen geblazen was. Toen noch de een noch de ander in een val letje trapte, besloten ze de pini- len maar te delen. Jordaan en Keijzer staan bei den aan de kop van afdeling twee. Het was hun er alles aan gelegen om de volle winst binnen te halen. Keijzer leek daarin te slagen. Toch gaven ze elkaar, nog voor'de beslis sing gevallen was, broederlijk de hand. Du Pree gaat het steeds beter doen. Dat komt omdat hij begint dooi' te krijgen dat je eerst moet denken en dan zet ten. Keuvelaar haalde welis waar ten koste van twee schij ven een dam, maar zag geen kans de partij in zijn voordeel te beslis.sen. De wedstrijd van Maliepaard tegen Nipius was kort maar heiig. Terwijl sommige spe lers nog twinüg schijven op het bord hadden, waren ze bij Nipius al allemaal verdwenen. Anders was het in de wedstrijd tus.sen Stolk en .Admiraal. De strijd ging lange tijd gelijk op, maar toen Admiraal in tijd nood kwam, zag hij hel ineens niet meer zitten, dus ging hij fouten maken. jelier kwam door een mooie slag een dam voor te staan. Daardoor bezorgde hij de sportieve Kwakernaak een sla peloze nacht. Volgende keer beter! Van Rijnberk wist door middel van een fraaie slagzct het schijf je voordeel van Meiaard weer af te pakken. Pas helemaal aan het eind van de strijd - elke speler had nog vijf schijven - ging Van Rijnberk de boot in. OUDDORP - De klein dierenshow van Nut en Genoegen was ook dit jaar weer een groot suc ces. Meer dan 600 dieren vulden weer de zalen van M.EG Dorpstienden. Voor de keurmeesters weer de moeilijke taak de kampi oenen er uit te halen. Maar dat is toch weer gelukt: Bij de C'.rote Hoeders Martha van flam met een zijdehoen; Bij de krielhoenders Ria Grih- wis van 't (Icloof met een Ned. Baard kuiflioeii; Bij de Water vogels Gedomesticeerde ras sen Hiarne v/d Most met een Indische loopeend; Bij de Watervogels oorspronkelijke rassen P Voogd met een Berg eend; Bij de konijnen Jaco van Toledo met een Kleurdwcig; Bij de C:avia's Ria Grinwis van 't (ieloof met een Zalm .Agouti; Bij de Sierduiven Klopper ras sen A.Klink met een Slei- gerkropperp; Bij de Sierdui ven niet klopper rassen Coen de Ruijter met een king; Bij de Postduiven Showklasse Mathijs Grinwis; Bij de Postduiven Vliegklasse K Meijer\ Jeugdleden Ook onder de jeugd leden waren er kampioenen: bij de Grote hoenders was dit Sjoerd de Jong bij de Krielhoenders Indi Zwinkels bij de Watervo gels; Gedomesticeerd Biarne v.d. Most bij de Oorspronke lijke rassen Sjoerd de Jong; \n\ de Konijnen .\iine Klijn bij de Gavia's Aslev Wittep; bij de Sierduiven niet kropper rassen Niels Luiiiie; bij de Showpost- duiven Mathijs Grinwis. Zaterdag middag werden de prijzen uitgereikt ook was er voor alle jeugd leden een mooie herinnering aan deze show. Daarna werd er weer met het rad gedraaid en konden de dieren worden bekeken. Om negen uur werden de win nende lot nummers getrokken \oor de boodschappenkar en de andere prijzen. De winnaars zijn inmiddels gebeld om hun prijs in ontvangst te nemen. Het bestuur bedankt de onder nemers van Ouddorp en omstreken, de bevolking, de sponsors en iedereen die weer een steentje heeft bijgedragen voor het doen .slagen van deze show. Ook de familie Flohil van Dorpstienden wordt dank gezegd voor de gastvrijheid. MELISSANT - Bij Damvereni ging ENEO zijn maandag 13 december de volgende wed strijden gespeeld: Loov-A.V''isbeeii 1-1 H. Visbeen-B. v.d. Spaan! 1-1 B. Visbeen-A. het Jonk 1-1 ■f. Goedegebuur-G. Mijnders 1-1 G. Visbeen-P Kom 3-0 T de Geus-H. de Geus uitg. In de partij .A. het Jonk-B.Vis been ging het lange tijd gelijk op, doch rond de 40e zet kw am er een mooie slagzet van 'Vis been naar dam. maar dit leid de niet naar winst, het kostte teveel schijven: 5 om 3, waar door het Jonk toch nog remise kon maken. H. Visbeen en B. v.d. Spaan maakten geen fouten en met enkele stevige afruilen was het na 37 zetten remise. In de partij T. Goedegebnur tegen C. iMijiiders ontstond in het middenspel een explosieve situatie waar beide spelers heel goed op hun tellen moesten passen, doch na enkele afrui len werd tot remise besloten. A.Visbeen speelde een zeer goede partij tegen koploper J. Loov en kwam eigenlijk niet echt in de problemen zodat uiteindelijk terecht tot remise werd besloten. G. \'isbeen en P. Kom speel den een merkwaardige partij, waar na een 4 om 4 afruil op de 29e zet een stelling ontstond met wederzijds ver uit elkaar HERKINGEN - Zaterdag 18 december a.s wordt het oud papier weer opgehaald voor de Hervormde Gemeente van Herkingen. Het ophalen begint om 9.00 uur. Graag u het papier gebundeld aan de kant van de weg zetten, liever geen plastic en drankfla cons, e.d. Ook is het scharrelloodsje weer open. \'anaf 11 uur kunt u hier een heerlijke kom erwtensoep eten. staande schijven, waarna in het vervolg Visbeen nog een schijf offerde, doorbrak naar dam en vervolgens de partij won. DIRKSLAND - Slagerij, supermarkt en Rabobank, ver der gaat het one stop shopping niet in Dirksland. De overige winkels zitten verspreid over de dorpskern. De PvdA in Dirksland zou dat graag wil len veranderen. In ieder geval vroeg raadslid Keuker don derdag 9 december naar een toekomstplan gericht op meer concentratie. "We moeten meer doen met one stop shop ping. Cluster de zaken een beetje. Dat is erg aangenaam voor de middenstanders en voor de consumenten. Laten we voorwaarden scheppen.", aldus Keuker. Door: Kees van Rixoort Wethouder Koningswoud wil de er niet cyni.sch over doen. "Maar", stelde hij, "een cluster van winkels in Dirksland wordt niet zo'n groot cluster." Enkele jaren geleden verhuisden de slagerij, de supermarkt en de Rabobank naar zo'n verzamel plek buiten de dorpskern. Ook om de bevoorrading van de winkels uit de kern te halen. "De ondernemers en consu menten zijn er gelukkig mee. Ook andere winkeliers hebben destijds de gelegenheid gehad om te verhuizen. Ik weet niet in hoeverre ze er spijt van heb ben als ze dat niet gedaan heb ben." Koningswoud voegde daar aan toe dat het beperkte win kelaanbod een gevolg is van het gedrag van de consument. "Met onze mobiliteit hebben we de kruidenier van vroeger ter ziele geholpen. We zijn daar allemaal schuldig aan." Leenders (Gemeentebelangen) vond dat "bijna fatalistisch" en pleitte ervoor om toch nog eens goed naar het voorzienin genniveau in de kernen te kij ken. "Er zijn voldoende voor beelden in het land waar een a.ndere opzet tot betere resul taten leidt." Gooye Over voorzieningen in kleine kernen gesproken. Het zwem bad in Dirksland, De Gooye. is nog open. Of dat in de toekomst zo blijft is wellicht onder meer afliankelijk van het tot stand komen van samenwerking met de andere zwembaden op Goe- ree-Overf!akkee. Vanuit Dirks land zijn de nodige pogingen ondernomen om die samen werking van de grond te krij gen. Maar tot op heden zonder resultaat. De reden daarvoor is dat de anderen baden - De Sta- ver in Sommelsdijk en Het Zui- derdiep in Stellendam - andere prioriteiten hebben of hadden. "We hopen er een draai aan te geven, zodat het de goede kant opgaat", zei burgemees ter Stoop donderdagavond. Keuker benadrukte de urgen tie. "Nu hebben we de kans om een centraal management te regelen." Literaard met als doel het zwembad voor Dirks land te behouden. GOEDEREEDE - Als de raad het advies van de commis sie Publiekzaken overneemt, wordt de Verordening Duur zaamheidsleningen Goeder- eede 2011 deze week vastge steld. Hiermee wordt dan een afronding bereikt (aanvaardde motie van februari) van een onderzoek naar de mogelijk heid voor de gemeente om deze leningen voor haar inwo ners te kunnen verstrekken. Door Jaap Ruizeveld Met de duurzaamheidslening kunnen gemeenten de nood zakelijke energiebesparing in bestaande koopwoningen stimuleren. Voor particuliere eigenaren w'ordt het mogelijk tegen aantrekkelijke voorwaar den en tegen een lage rente geld te lenen voor het treffen van energiebesparende maat regelen in en aan de eigen woning. Gemeenten die de duurzaam heidslening aanbieden slui ten met de Stichting Stimule ringsfonds Volkshuisvesting Nederlandse Gemeenten een deelnemingsovereen komst, Rente en aflossing op de uit staande leningen keren steeds in een zogenoemde resolve rend fonds terug, zodat de gemeente telkens nieuwe leningen in omloop kan bren gen. De maatregel past in het streven om het uiteindelijk doel de G02 uitstoot van par ticuliere woningen, nu 35 pro cent van de totale C02 uitstoot van de gemeente Goedereede, te verlagen. De duurzaamheidslening kent een hoofdsom van minimaal 2500 tot maximaal 10.000 euro inclusief btw. De lening wordt aangegaan voor een tijdvak van hooguit 10 jaar. De rente is gebaseerd 10 jaar fondsvast met daarop een korting van 3 procent. Hetgeen betekent een gemiddeld te betalen rente percentage van 2 procent. De duurzaamheidslening wordt verstrekt via een onderhand se akte. Bij verkoop van het object, waaraan de energie besparende maatregelen zijn uitgevoerd, moet de restant- schuld ineens en volledig wor den afgelost. In het raadsvoorstel is uitge gaan van een start van de ver ordening op 1 januari 201 1. DIRKSLAND - Sociale werk voorziening Het Binnenhof is een steeds prominenter bespreekonderwerp voor poli tiek Goeree-Overflakkee. De voorziening verkeert in zwaar weer door de economische situatie en de plannen van de nieuwe regering. Door Kees van Rixoort Het jaar 2010 sluit Het Bin nenhof af met een tekort van 1,25 miljoen euro. Volgend jaar loopt het tekort op naar 1,32 miljoen euro. De gemeen ten op Goeree-Overflakkee zijn zeer bezorgd, want die hebben de verplichting de gaten te vul len. Er is een verbeterplan, dat bijvoorbeeld aanstuurt op uit stroom naar regulier werk, acc[uisitie van passend werk, (gedeeltelijke) verhuur van het gebouw en samenwerking met andere bedrijven. Wethouder Koningswoud (Dirksland) zei donderdag het tekort bij Het Binnenhof "allerminst acceptabel" te vin den. De korting van 3,5 ton door het nieuwe regeringsbe leid noemde hij "alsof er plot seling een sneeuwbui over je heen komt". Hij kondigde een onderzoek aan: een quick scan, waarvan de resultaten in maart bekend moeten zijn. "Wij hou den de di'uk hoog", aldus de wethouder, "dit tekort is niet acceptabel." VVD-raadslid Zwanenburg pleitte voor een fusie van Het Binnenhof met een soortge lijke voorziening elders. "Wij hebben een kind met een waterhoofd op Goeree-Over- ilakkee", zei hij. "De gemeen schap is te klein om zo'n voor ziening te kunnen dragen. Fuseer je met een andere voor ziening, dan worden de kos ten verdeeld over een groter aantal inwoners." Wethouder Koningswoud nam de sugges tie in ontvangst, maar maakte wel direct een kanttekening: 'Je moet wel een partner weten te vinden die wat voor fusie voelt." GOEDEREEDE - De raad stemt in met het college-voor stel om het principe verzoek van de Kerkvoogdij Hersteld Hervormde Gemeente Oud dorp voor gemeentegarantie, af te wijzen. Het verzoek was ingediend voor de financie ring van een te bouwen kerk grenzend aan het verenigings gebouw Eben - Haëzer aan de Preekhillaan in Ouddorp. Het is niet mogelijk om dit garantieverzoek te honoreren omdat met de uitgangspun ten genoemd in de algemene subsidieverordening niet kan worden aangetoond dat de activiteiten behoren tot de publieke taak. De raadscom missie Publiekzaken had zich al eerder achter het college standpunt gesteld. Door Jaap Ruizeveld De totale investering van de nieuwbouw wordt geraamd op 3.350.000 euro. Dit bedrag zal voor een groot deel bijeen \vorden gebracht via inzet van gemeenteleden. Voor de perio de dat het geld er nog niet is en er toch uitgaven verwerkt moe ten worden, zal dan van een Financiële instelling gebruik gemaakt moeten worden. Con tact van de HHG met de Bank Nederlandse Gemeenten kan echter alleen worden inge vuld als de gemeente garant wil staan. Daar ligt het strui kelblok met de inhoud van de subsidieverordening. Het te bouwen kerkgebouw is primair gericht op de god.sdienstuit- oelëning en is op grond van genoemde algemene subsidie verordening uitgesloten voor subsidie. De activiteiten die wel tot de publieke taak kun nen worden gerekend vinden namelijk plaats vanuit het ver enigingsgebouw Eben-Haëzer en niet vanuit het nieuw te bouwen kerkgebouw. Op grond van het verzoek van de Hersteld Hervormde Gemeente Ouddorp gaat het om de bouw van alleen een kerkgebouw, waarvoor dus de publieke taak niet wordt aan getoond. Tot tenminste medio, of zelfs eind volgende week blijft het koud op de Eilanden en de sneeuwkans is vooral rond het weekeinde behoorlijk groot. Onvervalste vrieskou is echter nog steeds niet in zicht en uitgebreid op de schaats komen we waarschijnlijk niet meer dit jaar. Daarvoor zouden we een hele andere verdeling moeten hebben van de drukgebieden boven Europa. De wind zou dagenlang uit het koude en droge oosten moeten waaien. Zo'n situatie met standvastige oosters komt eig'enlijk maar zelden voor tegenwoordig, alleen in het voor- en najaar, maar dan heeft de schaatsliefhebber er natuur lijk niets aan. Eind december 1996 hadden we voor het laatst een bloedserieuze koudegolf in ons land en dat mondde toen ook prompt uit in de tot dan toe laatste Elfsteden tocht (gewonnen door spruitjesteler Angenent). Telkens wordt de echte vrieskou die richting het Noord zeegebied koerst in de kiem gesmoord. In de ijskoude lucht die via Noord-Europa naar onze breedten strooint, ontwikkelen zich in het traject boven de relatief warme zee hinderlijke lagedrukgebieden. Het zijn juist die systemen die een regelrechte uit stroom van de allerkoudste lucht naar Nederland ver hinderen. In feite hebben we dezelfde situatie als een jaar geleden, alleen was het toen allemaal wat kouder en sneeuwrijker. Vooral op donderdagochleiid viel er veel regen bij een graad of 5-6 en we zagen de luchtdruk met zevenmijls laarzen dalen. Vrijdag en met name zaterdag is er een flinke kans op verkeersbelemmerende sneeuw van betekenis in heel Nederland en ook de Eilanden ontkomen daar niet aan. Het zijn met name een paar buienclusters die mogelijk sneeuw van betekenis kunnen deponeren. Later op zaterdag zou een echte sneeuwdepressie een paar uur lang flinke sneeuwval kunnen geven. Zo'n klein lagedrukgebied komt dan aan in de Noord- zeeregio en gaat vlak voor de Hollandse kust voor anker. De exacte positie ervan bepaalt of de wind aflandig blijft of net aanlaiidig. Waarschijnlijk blijft de wind meestal aflandig en daardoor kan hel ook overdag koud blijven. Mocht het in de nachten flink uitklaren bo\en de sneeuw is -8 graden makkelijk haalbaar. De hele komende week blijft het dus overwegend kwakkelkoud in Zuidwest- Nederland. Volgende week weten we definitief of de Kerst vorstig, iets minder koud of zelfs deels wit gaat verlopen. Meer winterweerinfo is erop www.weerprimeur.nl Weerman Mare Putto Tijdens de feestdagen blij ven de reguliere tijden van de Regiotaxi zoveel moge lijk gehanteerd. In deze tijd zijn er veel mensen die gebruik maken van de regiotaxi. Het is daarom beter om de ritten tijdens de feestdagen ruim van tevoren te bespreken. Kerstdagen Ritten tijdens de kerstdagen moeten vóór 22 december 2010 worden gereserveerd. De Re-giotaxi hanteert deze dagen de reguliere tijden van 07.00 - 23.00'uur. Oudejaarsavond en nieuwjaars dag Ritten op oudejaarsavond moeten uiterlijk 29 december 2010 besproken zijn. Op oude- jaars-avond rijdt de Regiotaxi op afwijkende tijden, namelijk van 07.00 - 20.00 uur. Dit bete kent dat de reizigers ten laatste om 20.00 uur op de plaats van bestemming zijn. Op nieuw jaarsdag rijdt de Regiotaxi weer volgens de gebruikelijke tijden. Rilten kunnen eventueel later dan de bovengenoemde data worden gereserveerd. Helaas kan dan, in verband met de drukte, niet worden gegaran deerd dat de Regiotaxi de rei ziger op het gevraagde tijdstip ophaalt. Voor het aanvragen van de ritten kunt u gratis bel len naar 0800 - 44 04 044. Regiotaxi G-O De Regiotaxi G-O is er voor iedereen die van deur tot deur vervoerd wil worden. De Regiotaxi rijdt zeven dagen per week van 07.00 - 23.00 en op zaterdag" tot 24.00 uur. Het daarom een prima alternatief voor het moment waarop het reguliere openbaar vervoer niet of minder fret|uent rijdt. Reizigers die in het bezit zijn van een Wmo-indicatie reizen tegen een geredu-ceerd tarief. Voor meer informatie over de Regiotaxi G-O kunt u bellen naar 0900 - 44 04 044 (lokaal tarief). ROTTERDAM - Geen plat ver maak maar doordacht regisse ren van onderlinge contacten tussen ondernemers uit de Rotterdamse regio. Anders netwerken dus. Van het uit wisselen van contactgegevens naar een alternatieve bedrijfs presentatie. Voor één dag was een grote beurshal in Ahoy tot netwerkvloer met 100 bedrijfs auto's getransformeerd. Deelnemende bedrijven pre senteerden bun producten en diensten aan de vele onder nemers die dit evenement bezochten. Iets dat op een legiiliere netwerkbijeenkonist niet mogelijk is. Dan blijft het meestal bij het uitwisselen van een visitekaartje. Het spreek- ^^oord luidt niet voor niets "zien is kopen". Om gezien te worden bij het publiek hebben de exposanten al hun creativi teit Van ;ebruikt. bakfiets tot klassieke sportwagen van limousine tot bestelbus. Alle voertuigen waren door hun eigenaren ingericht als 'beursstand'. Het evenement is, ten opzichte van de allereerste editie vorig jaar, op vele punten gegroeid. Een grotere hal, nieer auto's, meer bezoekers en dus meer contac ten en zakelijke kansen. En de exposanten hadden nog meer uit de kast gehaald. De heren Marges en Kolf, beide leden van het dagelijks bestuur van de Kamer van Koophandel Rotterdam keken de ogen uit. "Ais we één bedrijf mogen noe men dat er voor ons uitspringt, dan is dat de Coffeefactory uit Vlaardingen. Dit bedrijf laat zien dat je een product op een heel ludieke manier, vanuit de kofferbak van een TukTuk kan presenteren". Vooruitlopend op de evaluatie zijn zij er van overtuigd dat dit evenement er volgend jaar weer moet komen en daar zijn de exposanten het helemaal mee eens. Initiatienemer Wybe Zijlstra heeft nog een vernieuwing ten opzichte van vorig jaar gezien. Er zijn heel wat tweets over de kofferbakverkoop verstuurd. 'Je ziet dat een sociaal netwerk als Twitter heel goed werkt om het concept van een beursvloer zoals de kofferbakverkoop breed onder de aandacht van ondernemers te brengen", aldus Zijlstra. Een overzicht van de Kvk kofferbakverkoop m Ahoy.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 9