KIEVIT P. Mans werkplaatsreceptionist Schoenen laanen en pantoffels Uitvaartverzorging (0187)60 11 66 Uitvaartverzorging HartverwarmendU! J Kom ons Toyota-team versterken!!! ANNETTE jUT«iTRYFtOo Uiteraard bent u altijd welkom op onze vloer in het nieuwe pand... y^y^"^y Automobielbedrijf Flakkee EIIAnDEn-t1IElJW5 ERIKJANDELIJSER ERIK DE LIJSER DANKBETUIGING SJOUKJE SCHOENMAKER-VAN SLEEN LAARZEN SCHOENEN HUUB LODDER MARTIN, SONJA, JELLE EN SIEBREN VAN DEN BERG Johan Willem van Esveld Hans uitvaartverzorging M.H.vandeVen Dag nacht bereikbaar WWW, kievit-uitvaart, nl Telefoon: (0187) 631336 Toyota is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de grootste autoproducent ter wereld. En ook in Nederland staan we stevig in de Top 3. De ongeveer 8 miljoen auto's die we jaarlijks bouwen, verkopen we in meer dan 170 landen. Om dat mogelijk te maken staat wereldwijd een hecht team, van zo'n 264.000 trotse Toyota medewerkers klaar. Werken bij Toyota betekent meebouwen aan supejieure kwaliteit. Niet alleen op productniveau, maar zeker ook op het vlak van service en aandacht voor de klant. a Samen werken aan een duurzaam eiland Daarom zijn wij op korte termijn op zoek naar een: a fa s Functieomschrijving: Ben jij bekend met alle voorkomende werkzaamheden die horen bij deze functie en kan jij deze zelfstandig uitvoeren? Dan is dit de baan voor jou. De belangrijkste werkzaamheden worden: - het adviseren van klanten bij reparatie, onderhoud en sehade; - het onderhouden van klanteneontaeten (intern en extern); - het voorbereiden en plannen van de werkplaatsactiviteiten; - het factureren van de dageUjkse werkzaamheden \'an de werkplaats en het magazijn; - afhandehng van garantiewerkzaamheden; - afhandeling van schades; - benutten van verkoopkansen m.b.t. bijvoorbeeld accessoires, banden en velgen; - zorgdragen voor een optimale klanttevredenheid. Functie-eisen: - technische achtergrond - communicatief - flexibel - stressbestendig - kwaliteitsgericht - geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden: Een leuk team met enthousiaste collega's, een uitdagend werkklimaat, goede arbeidsvoorwaarden en de gelegenheid voor het volgen van trainingen en opleidingen. Denk je dit is de baan voor mij, stuur dan je sollicitatiebrief met cv naar: f^liJ^J Watertoren 69, 3247 CL Dirksland ^k ^J t.a.v. M.J. Bosman administratie@autobedrijfflakkee.nl m Delta M/l ND PA(;iNA4 DINSDAG 23 NOVEMBER 2010 Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. Niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. Vasalis Intens verdrietig delen wij u mee dat geheel onverwachts van ons is weggenomen mijn lieve man, onze geliefde zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Anneke Klepper Zuidzande 26 februari 1963 t Brugge 20 november 2010 Anneke de Lijser-Klepper Andre en Marie de Lijser Rinus de Lijser (in liefdevolle lunnnermg) Swen, Isabelle Jack de Lijser Alex Hans en Mieneke Klepper Willeke en Dimmen Breen-Klepper Marith, Thijinen, Jesse, Aaron Martine en Willem-Jan Leeuwestein-Klepper Esmée Jacomien Klepper Dorpsstraat 9 4505 AN Zuidzande Erik is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op 25 november om 11.00 uur in de N.H. kerk te Cadzand. Aansluitend zullen wij Erik begraven op de begraafplaats te Zuidzande. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de uitvaart in res taurant 'De Kerk', Zuidzande. Tot onze diepe choeiheid is door de Heere op het aller onverwachts uit dit leven weggeno men mijn geliefde kleinzoon en onze neef echtgenoot van Anneke Klepper in de leeftijd van 47 jaar. Oma W. Klepper-Pikaart J. Klepper M. Klepper-Grinwis K.N. Polie-Klepper PM.W. Polie C. Klepper C. Klepper-Meijer T. Klepper A.E. Klepper-Haag neven en nichten Sterke de Heere Anneke en familie met dit zware verlies. Ouddorp, 20 november 2010 Een woord Een gebaar Een handdruk Een kaart Hierbij willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de belangstelhng die wij heb ben ontvangen na het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve en zorgzame vrouw en onze moeder In het bijzonder bedanken wij alle medewer kenden van Careyn en 'De Samaritaan', die in de afgelopen jaren, met veel liefde, zorg heb ben verleend aan mijn vrouw en onze moeder. Tevens een woord van dank aan de heer drs. P Visser voor zijn pastorale begeleiding en het leiden van de dankdienst. Tot slot gaat onze dank uit naar de heer J. van der Slik voor zijn persoonlijke en warme begeleiding en de correcte verzorging van de begrafenis. M. Schoenmaker Harry Schoenmaker Sylvia van Houten Renée Schoenmaker Sominelsdijk, november 2010 Grote keuze bij Zandpad 90 Middelharnis (0187) 482431 Het bestuur van vereniging 'Klein CJrondbe- zit Sommelsdijk' heeft met leedwezen kennis genomen van het plotseling overlijden van hun bestuurslid in de leeftijd van 74 jaar. Ciedurende de afgelopen 28 jaar heeft Huub zich met veel energie ingezet om de belangen van onze leden te behartigen. Het bestuur en de vereniging verliest in Huub een betrokken en een zeer gewaardeerd lid. Het bestuur wenst zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens het bestuur Leen Wielhouwer, voorzitter Bram Cirit, secretaris "(jod IS ons een Toevlucht en Sterkte; Hij IS krachtelijk bevonden een Hulp in benauwdheden.Psalm 46:2 Iedereen die ons op welke wijze dan ook heeft bijgestaan in deze moeilijke dagen van diepe rouw over onze innig geliefde kinderen en (achter)kleinkinderen, (schoon)zus, zwager en neefjes willen wij hartelijk dank zeggen. Het heeft ons diep geraakt op welke wijze u uw betrokkenheid liet blijken. Wij voelen ons gesterkt en gedragen door de vele gebeden uit land en kerk, opgezonden tot de Levende God. U heeft laten zien welke grote plaats onze kin deren in uw midden innamen. Wij zijn er stil van. Ook bij u allen laten zij een Lege plaats achter en dat geeft pijn en verdriet. Neem dan uw toevlucht tot Hem, Die gezegd heeft: "Ik ben de Opstanding en het Leven; die in Mij gelooft zal leven, ah ware hij ook gestorven!" Familie Koppenaal Familie Grinwis November 2010 Overweldigend waren de warme woorden, de prachtige bloemen en het medeleven van ongekende grootte en diepte na het overlijden van Heel veel dank. Woorden schieten nu echt te kort. Marleen Lohmann Michiel en Annemarie van Esveld Olivier Peter en Frédérlque van Esveld Pleur) Goedereede, november 2010 a Voor een uitvaart met persoonlijke aandacht Rouwcentrum Media Vita Contact IVliddelharnis 48 69 62 Oude-Tonge 64 24 28 Mobiel 06 53 11 29 79 Administratie adres Tramweg 12 3255 MB Oude-Tonge Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Mellssant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant Weespad 34,3257 KK Ooltcensplaat B.G.G. 06 53448384 Sinds 1882 een vertrouwd familiebedrijf op Goeree-Overflakkee. Vooreen correcte regeling en nette uitvoering vaneen eenvoudige begrafenis of een veelomvattende uitvaart. Voor advies en het vastleggen van uw wensen. Dag en nacht te ontbieden. was de belangstelling en waren de reacties tijdens ons open huis. Wij bedanlcen relaties, vrienden en familie hartelijlc voor de vele felicitaties en attenties. Het was overweldigend. Met vriendelijlce groet. Achterweg 22 Ouddorp Tel. 0187-684700 Flip, Marjolein en Jaap Otte Automobielbedrijf Fialdiee Automobielbedrijf Flakliee Automobielbedrijf Flaldtee De Coöperatie Deltawind u.a. is een vereniging van circa 1200 leden, met als doel iiet bevorde ren van de productie en het gebruik van windenergie en andere vormen van duurzame energie. De coöperatie is (mede-) eigenaar van 22 windturbines op iiet eiland Goeree-Overflakkee en heeft diverse nieuwe projecten in ontwikkeling. Zij produceert voldoende elektriciteit voor alle huishoudens op het eiland. Voor de dagelijkse bedrijfsvoering beschikt zij over een bedrijfs bureau waarin 7 medewerkers werkzaam zijn. Ter versterking van het bestuur is zij op zoek naar een: O g O o o O a "O o S o o ja Xi o E o Automobielbedrijf FlaklieeAutomobielbedrijf FlaldteeAutomobielbedrijf Flakliee De penningmeester is binnen het bestuur specifiek verantwoordelijk voor het financiële beleid. Hij/zij is in het bijzonder betrokken bij de financiële kant van de diverse projecten, de begroting en de financiële jaan/erslaglegging. Deze worden voorbereid binnen het bedrijfsbureau, dat ook het dagelijkse financiële beheer voert. Als bestuurlid is hij/zij samen met de medebestuursleden op afstand bestuurlijk verantwoorde lijk voor de organisatie. De dagelijkse leiding van de coöperatie ligt in handen van de directeur Wat vragen wij: Een financiële achtergrond, bij voorkeur een accountant, niet als zodanig werkzaam op Goeree-Overflakkeé Affiniteit met duurzame ontwikkeling Gevoel voor een organisatie waar ideaal en praktische uitvoering samen gaan Goede communicatieve vaardigheden Woonachtig op Goeree-Overflakkee Beschikbaarheid van 12-15 uren per maand Lidmaatschap Deltawind Wat bieden wij: Een actieve en ambitieuze organisatie Een omgeving van betrokken vrijwilligers en bestuursleden Betrokkenheid bij ambitieuze projecten IVIogelijkheid om bij te dragen aan eèn duurzaam eiland Een bestuursvergoeding en vergoeding voor de onkosten Procedure De huidige penningmeester is in mei 2011 aftredend. Het bestuur is op zoek naar geschikte kandidaten voor opvolging, die worden voorgedragen aan de ledenvergadering middels een bindende voordracht. De ledenvergadering benoemt. In januari zullen de eerste gesprekken plaatsvinden. Informatie Voor informatie over bovenstaande functie kunt u contact opnemen met Gert-Jan van der Valk, voorzitter, tel. 06 5159 3357; Indien u in aanmerking wenst te komen voor deze functie, stuur dan uw reactie vóór 15 december a.s naar Coöperatie Deltawind, Postbus 311 3240 AH Middelharnis of via een email naar de secretaris w.m.heerebout@zonnet.nl. Bezoekadres: Coöperatie Deltawind Boezemweg 13X 3255MC Oude-Tonge Algemene informatie over Deltawind kunt u vinden op: www.deltawlnd.nl Acquisitie naar aanleiding van deze functie wordt niet op prijs gesteld.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 4