Korfbalvereniging Good Luck klaar voor de toekomst Kerkdiensten Dankdag 10 november Goedgekeurde projecten blijven door capaciteitsprobleem nu vaker liggen 'Nacht van de nacht' sluit activiteiten 'Comité Kassen Nee' af Bingo SVIK Amateur Symfonieorkest Cui geeft uitvoering in Ouddorp Korting op subsidies in Dirksland, geen verhoging van belastingen Inzamelen rommelmarkt Samaritaan Handwerk- verkoop De Goede Ree Poters en bingo Discussieavond Ooltgensplaat aan de Zee? Opbrengst cakeverkoop Bijeenkomst Regiotaxi G-O PA(;iNA6 EIIAtlDEn-niEUWS klaar voor de toekomst. MIDDELHARNIS- Het was storm- en regenachtig afgelopen vrijdagavond. Echter, dit weerhield korfbalvereniging Good Luck er niet van om hun nieuwe onderkomen aan de Oostplaatseweg feeste lijk te openen. Wethouder Bert Kleingeld was uitge nodigd om deze officiële daad te verrichten. Good Luck beschikt nu over een prachtig complex met twee kunstgrasvelden, een mooie moderne kan tine en vier kleedkamers. Hiermee is de korfbal- ■^ereniging weer helemaal Enorme groei Wethouder Coalitie en oppositie weer gescheiden DIRKSLAND - Aan de eensgezindheid in poli tiek Dirksland is een eind gekomen. Was de voltal lige raad eind oktober nog tggen verjioging van de lastendruk en korting op de subsidies - om de begro ting voor 2011 sluitend te maken -, vorige week don derdag trad de scheidslijn tussen coalitie en oppo sitie weer duidelijk aan de dag. De coalitie - SGP, ChristenUnie en CDA - hield vast aan het niet verhogen van de belastin gen, maar liet het ontzien van de subsidies schie ten. De oppositie - PvdA, WD, Gemeentebelangen en Fractie Huber - wilde niet aan de subsidies tor nen én de belastingen op de nullijn houden. Omdat de coalitie één stem meer heeft, delfde de oppositie het onderspit. Zij het niet zonder felle discussies. Geen mogelijkheden Geen dialoog .^J^.^^'^O^ MIDDELHARNIS - In twee vergaderingen werkt de raad van Middelharnis zich deze maand door twee financieel belangrijke dos siers. Afgelopen donder dag werd de Najaarsnota 2010 vastgesteld en deze week volgt de behande ling van de Programmabe groting 2011. Dat gebeurt in een bijeenkomst die al om 15.00 uur begint. Het biedt de zeven fracties in eerste instantie ook de gelegenheid hun beschou wingen te houden. Het college zal antwoorden op ingediende amendemen ten en moties waarna, vol gens planning, rond 19.00 uur tot vaststelling van de Programmabegroting kan worden overgegaan. Posten aanpakken Zoeken van balans SOMMELSDIJK -Vanwe ge de sloopwerkzaamhe den op het terrein van het Verpleeghuis De Sama ritaan te Som-melsdijk kunnen artikelen voor de rommelmarkt ingeleverd worden in de portocabin bij afdeling Kleijburg. OUDDORP - "Het enthou siasme om samen te repe teren, samen prachtige muziekwerken uit te voe ren. Dat is niet alleen de sterke onderlinge band in het orkest, het geeft ook aan dat de werken voor je gaan leven. Dat het je iets zegt". Aan het woord is Jan Kees Prins, voorzitter van het amateur Symfonie Orkest Cui. In zijn woning aan de Blomweg geeft hij graag uitleg en toelichting op het komende concert in de kerkzaal van de Doops gezinde Gemeente aan de Dorpstienden te Oud dorp, op zaterdagavond 13 november, aanvang 20.00 uur. Gelijktijdig schetst hij de drive die de 27 leden, afkomstig van de eilanden Voorne - Putten en Goeree-Overflakkee, steeds gevoelen bij hun optreden. Klassiek Programma OOLTGENSPLAAT Voor de tweede maal orga niseerde het Comité Kas sen Nee' de Nacht van de Nacht. Vorig jaar vierden men het op de grens van het toen nog toekomstige kassengebied, de Oosten- depolder bij Oude Tonge. Dit mede in het kader van de lichtvervuiling die o.a. met de komst van al dat glas gepaard zou gaan. DINSDAC; 9 NOVEMBKU 2 oio Wethouder Bert Kleingeld opent het nieuwe onderkomen van (Jood Lurk. (Foto: Hans l'ilterius) Door Mirjam Terhoeve Good Luck werd opgericht in 1963. Er werd gestart op Con cordia met een grasveld en een paar l<.leedkamers voor alge meen gebruik. De grote droom was toen al een eigen kantine met kleedkamers. In 1973 werd die droom werkelijk heid aan de Heuvelweg. Ech ter door de enorme toename van leden en het achterwege blijven van mogelijkheden tot uitbreiding was verhuizing wederom noodzakelijk. De (lemeente had plannen voor een sportcomplex op de Oost plaatseweg en ook Good Luck zou daar een plaatsje krijgen. Op 25 februari werd de eer ste paal van de nieuwe kantine geslagen en afgelopen vrijdag werd het geheel officieel in gebruik genomen. Namens het bestuur van Good Luck heette Jan de Leeuw de vele aanwezigen van harte wel kom en in het bijzonder de oprichters van het eerste uur, te weten mevrouw Ardon-Boeter en mevrouw Carter- Peeman. Jan de Leeuw blikte nog even terug op de afgelopen jaren en zei vooral erg blij te zijn met de enorme groei, die de ver eniging de laatste jaren heeft doorgemaakt. "Er is zelfs een jeu de boules afdeling bijgeko men. Echter door deze groei werd de oude accommodatie te klein en moest er verhuisd wor den. Dat heeft heel wat voeten in de aarde gehad. Ongeveer zes jaar geleden werd er een bouwcommissie opgericht niet daarin Jaap Mijnders, Leo van de Made, Marjo Joppe en Marjo Hartensveld. Zij hebben heel wat uurtjes vergaderd. Jaap Mijnders onderhield de contacten met de Gemeente. Helaas kan hij er niet meer bij zijn, maar wat zou hij trots zijn geweest op het resultaat". "De onderhandelingen met de Gemeente waren niet makke lijk en bestuurders Jan-Willem de .Vos en André Quak heb ben het er druk mee gehad, want alles draaide om geld", vervolgde de Leeuw. "Na veel gesteggel over het aantal velden en kleedkamers is er gekozen voor twee kunstgras velden, een kantine en vier kleedkamers. Op 25 februari dit jaar ging dan toch de eerste paal de grond in. Het ontwerp hiervoor is gemaakt Jean-Paul Bron van Zeelenberg archi tectuur en de bouw is gedaan door aannemersbedrijf Kroon. Het gehele complex is gereali seerd door Oranjewoud". Namens het bestuur dankte de Leeuw dan ook alle men sen die meegeholpen hadden. Naast de bouwers en ontwer pers ook de vrijwilligers, die de puntjes op de i hadden gezet en de onderaannemers Schip per Elektrotechniek en Kievit Warmte. Hierna gaf Jan de Leeuw het woord aan wethouder Klein- oeld. Deze beaamde, dat er t>en lange weg van voorberei- dmg achter de rug lag. "Als Cxcmeente wilden we graag alle sportverenigingen concentre ren aan de Oostplaatseweg. Zo ook Good Luck. Het kostte veel inspanning en doorzettings- \ermogen, maar het is gelukt en het resultaat mag er zijn.Er zat inderdaad veel tijd tussen ontwerp en realisatie, mede veroorzaakt door de hogere overheden. Echter, toen de bouw eenmaal begon ging het heel snel. Als Gemeente heb ben we zeer prettig kunnen samenwerken met de vereni ging en de bouwbedrijven. .Als straks ook de uitbreiding Ijij VV Flakkee klaar is, heb ben we hier een sportcomplex, waar maar liefst 1500 spor ters gebruik van maken. Een prachtig resultaat". Als cadeau overhandigde Kleingeld een bal aan de korfbalvereniging. "(Jeen echte korfbal, die waren er niet, maar deze mag uiter aard geruild worden", aldus de wethouder. De bal inocht door Kleingeld zelf in gebruik worden geno men. Op het veld was een korf geplaatst met daarin de sleutel van het nieuwe onderkomen. Door de bal door de korf te gooien kon hij deze bemachti gen. Vanwege de harde wind en de vele toeschouwers had de wethouder toch maar liefst zes pogingen nodig voordat dit lukte. Een applaus was zijn deel. Hierna zongen de jeugd leden een zelfgemaakt lied. Dit hadden ze geinaakt tijdens hun laatste kamp op de Heuvelweg. Kleingeld overhandigde de sleutel vervolgens aan de heer Hans Los. Hans Los is één van de leden, die ontzettend veel werk heeft verzet tijdens de bouw. Aan hem daarom de eer om de deur te openen. Hiefna kon iedereen naar binnen en het glas heffen op een mooie toekomst voor Good Luck. OUDDORP Gen Gem. 14.30 en 19.00 lun- ds. M. Mondria. MELIS.SANT Hersteld Herv. Gem. 10.00 uur ds. L.M. Jongejanen 19.00 uur ds. W.M. van der Linden - Gen Gem. 14.30 en 19.00 uur ds. J.V\'. Verweij. Gen Gem. in Ned. 19.00 uur ds. A. Schul- tink. DIRKSIAND Gen Gem. 10.00 uur en 19.00 uur ds. J. Schipper HERKINGEN Gen Gem. 14.30 uur ds. S. Maljaars en 19.00 uur ds. D.W. Tuinier. MIDDELHARNIS Gen Gem. 9.30 uur ds. S. Mal jaars, 14.30 uur ds. D.W. Tui nier en 19.00 uur ds. S. Mal jaars. NIEUWE-TONGE Hersteld Hervormd 14.30 en 19.00 uur ds. K. Veldman - Gen Gem. 14.30 en 19.00 uur ds.J.M.D. deHeer OUDE-TONGE Gen Gem. 14.30 en 19.00 uur ds. G.M. de Leeuw. STAD aan 't HARINGVLIET Gen Gem. 14.30 en 19.00 uur ds. J.J. van Eckeveld. OOLTGENSPL^\AT Gen Gem. 14.30 uur ds. E. Bakker en 19.00 uur .stud. R.A.M. Visser. DIRKSLAND - Op donderdag 11 november organiseert SVIK een bingo in de Victoriahal. Aanvang 19.30 uur zaal open 19.00 uui. Er worden tien ron den gespeeld, waaronder twee superrondes. 1 Door: Kees van Rixoort De thriller in Dirksland is voor bij. Er leek eind oktober een gevaarlijke patstelling te ont daan toen de gehele gemeen teraad lijnrecht tegenover het dollege kwam te staan. De raad voelde er niet voor de door het clollege voorgestelde begroting voor 2011 (en volgende jaren) goed te keuren. In een motie kreeg het college de opdracht dekking te zoeken voor twee grote wen.sen: het intact laten van de subsidies, omdat het verenigingsleven het cement van de samenleving is, en het ongedaan maken van de voor gestelde verhoging van de gemeentelijke belastingen. Om de begroting sluitend te maken, een moeizame exercitie in het 'arme' Dirksland, had het col lege voorgesteld 50.000 exaro te korten op dè subsidies en de belastingen te verhogen met 2 procent, in feite een trendma tige verhoging (gelijk aan de inflatie). De reactie van het col lege op de motie was duidelijk: deze is onuitvoerbaar, er zit geen lucht in de begroting om de wensen van de raad te rea liseren. De dekkingsmogelijk heden, die de raad aandroeg, veegde wethouder Bruggeman (financiën) van tafel. Oin de druk van de ketel te halen - half november moet er een vastge stelde begroting zijn - schorste burgemeester Stoop de verga dering tot 4 november. Op 4 november was alles anders. In een brief had het college de raad nogmaals dui delijk gemaakt dat er absoluut geen mogelijkheden zijn om beide wensen te honoreren. Bijna 84.000 euro is gewoon niet te vinden in de Dirksland- se begroting. Ook niet door minder uit te geven aan het onderhoud van gemeentelijke gebouwen, zoals de raad sug gereerde. De pot onvoorziene uitgaven is volgens het college ook geen optie. Zeker niet nu er nog extra uitgaven te ver wachten zijn voor het leerlin genvervoer en sociale werk voorziening Binnenhof Om de belastingverhoging van 2 procent af te wenden wilde het college wel ruim 25.000 euro uit de voorziening onder houd halen. De bezuiniging op de subsidies terugdraaien was voor het college echter een brug te ver. De korting van 50.000 euro, zo maakte het col lege ook duidelijk, heeft echter maar een gering effect op het verenigingsleven: 11.000 euro. De rest van de bezuiniging - 39.000 euro wordt gere aliseerd door de leespunten (dependances van de biblio theek) in Herkingen en Melis sant te sluiten, het beëindigen van de subsidie voor tafeltje dekje en het stoppen van de geldstroom richting de niet meer bestaande lokale omroep. De brief van het college en overleg ten gemeentehuize leidden ertoe dat SGP, Christe- irUnie en CDA hun steun aan de raadsbrede motie van een week eerder introkken en het voorstel van het college steun den. De drie coalitiepartijen dienden een amendement in dat geheel in lijn was met het collegestandpunt. "Achteraf blijkt dat er geen aanvullende bezuinigingen zijn te vinden- om zowel de belastingverho- giirg als de korting op de sub sidies ongedaan te maken", zei SGP-fractievoorzitter Markwat namens de coalitie. "Voor ons weegt het eerste zwaarder dan het laatste. Wij zijn tegen een verhoging van de belastingen. Het verlagen van de subsidies voor verenigingen met 11.000 euro vinden wij bovendien een hele reële korting." De oppositie was het daar niet mee eens en betichtte de coalitie van een gebrek aan moed en dialoog. "We heb ben leuk heen weer gekletst", vond PvcLA.-fractievoorzitter Van der Vlugt. "Ik constateer dat het amendement van de coalitie een opsomming is van de voorzetten die het college heeft gegeven. Dat is makke lijk inkoppen voor het college. Jammer dat het zo gegaan is, vorige week was de raad nog unaniem." Van der Vlugt ver weet de Christenunie van mening te zijn veranderd als het om de subsidies gaat.. Vol gens de Dirkslatidsésóciaal- deinocraten moet het mogelijk zijn om meer te bezuinigen dan 0,8 procent, om zo de korting op de subsidies af te wenden. Zwanenburg (VVD) zei dat de wind van het college door de coalitie waaide en dat de discussie met de raad wei nig voorstelt. "Dat betreur ik. Voorheen was er een duide lijke dialoog, nu zijn de kaar ten allang geschud." Leen- ders van Gemeentebelangen ging nog een stapje verder: "De witte handdoek is in de ring geworpen. We hebben geen kans gehad om als totale raad met elkaar te overleggen. Jammer dat er geen moed is om de lijn te doorbreken als het noodzakelijk is. Ik zie een zeker absolutisme bij de coa litie. Het dualisme is de nek omgedraaid." Leenders nam vast een voorschot op de verde ling van de subsidies met zijn opmerking dat de christelijke openbare bibliotheek in Dirks land wat hem betreft ook geen gemeentelij[ke bijdrage meer hoeft te verwachten als de lees punten in Herkingen en Melis sant moeten sluiten. "Dan ben je consequent in de richting van het lezend gedeelte van de gemeenschap." Wel unaniem was de gemeen teraad over een ander punt: bijstandsgerechtigden werk zaamheden laten verrichten ten behoeve van de gemeen schap. De raad droeg het col lege op de mogelijkheden te onderzoeken. www.bri]centrunikeuvelaai:nl Zondpod 56 Middelhornis - Telefoon (0187) 48 34 3/ Door Jaap Ruizeveld .afgelopen week lag de Najaars nota 2010 op tafel. Ingestemd werd met het collegevoorstel om het eenmalige tekort van 357.481 euro en het structure le tekort van '721.022 euro voor het jaar 2010 op voorhand te verrekenen met de algemene reserve. In de toelichting bij dit dossier vermeldde het col lege de stand van zaken van de uitvoering van het bestedings plan. En hoewel diverse fracties ener zijds een positief signaal afga ven over opzet, leesbaarheid en heldere presentatie van deze Najaarsnota, was er anderzijds grote bezorgdheid dat mede door gebrek aan (ambtelijke) capaciteit diverse goedgekeur de projecten nog niet in uitvoe ring zijn genomen. Hierdoor vormt zich een stuwmeer, een kloof tussen vastgesteld beleid en uitvoering en dat kan niet de bedoeling zijn. "Krediet geven wij uit in de verwachting dat posten dan ook worden aangepakt", ver zuchtten de fracties. Want gebeurt dat niet, dan staat de waarde van het sturingsele ment onder druk. Wat is dan nog het realistisch aspect van de nota? Bovendien wordt de vraag gesteld of temporiseren van bepaalde onderwerpen, met het oog op een komende herindeling, wel aanvaardbaar is. Het college werd gevraagd een balans te zoeken tussen uitvoe ringsplannen en de beschik bare capaciteit. Burgemeester Zevenbergen stelde dat het col lege zich dit punt serieus aan trekt en alles in het werk stelt om meer grip op deze mate rie te verkrijgen. Met enkele toezeggingen van wethouder Financiën, Kleingeld, onder meer de presentatie van een nota Restant Kredieten, kon de raad uit de voeten. Het tekort van de Najaarsnota 2010 is opgenomen in de meerjaren- begroting 2011-2014. Als u de pijlen volgt, dan komt u vanzelfbij de kleine parkeer plaats waar de portocabin staat. Het is zeker de moeite waard om ook even i'n de portocabin te snuffelen: Antiek, curiosa maar ook diverse boeken... alles keurig gesorteerd. Tot 3 december 2010 kunt u naast rommelmarktartikelen ook mooie, schone kleding inleveren, iedere donderdag avond van 18.30 - 20.30 uur en op de Ie donderdagmid dag van elke maand van 14.30 - 16.30 uur Op de decembermarkt (woens dag 8 december 2010) zal er namelijk ook tweedehands kleding verkocht worden. Ook deze opbrengst is besteind voor de welzijnszorg, voor het organiseren van activiteiten voor de bewoners. SOMMELSDIJK - Woensdag 10 november is er weer een verkoop van handwerkartike- len die door de bewoners van De Goede Ree zijn gemaakt. Hieronder zijn sokken, kus sens, poppen, kleden, enz. De verkoop begint om 10.00 uur en duurt tot 15.30 uur en vindt plaats in de hal van De Goede Ree. DEN BOMMEL - De Plaatse lijke Commissie van de SWO in Den Bommel organiseert op woensdag 17 november a.s. een potermaaltijd met aanslui tend een bingo. De potennaal- tijd begint om 12.00 uur, de zaal is open om 11.30 uur De bingo begint oin 13.30 uur De kosten voor de maaltijd zijn 4,- en voor de bingo 3,50. Als u aan beide activiteiten deel neemt betaald u slechts 7,-. Aanmelden kan tot 12 november bij Lenie Lokker, tel: 611449. OOLTGENSPLAAT - De watersportvereniging Ooltgensplaat bestaat 30 jaar. Om dit te vieren orgg|}i$teert zij een infor- maïiëdiscu'ssieavond over de plannen van de over heid voor het Volkerrak- Zoommeer en de Delta. In de plannen staat hoe de overlast van blauwalgen wordt aangepakt door verzilting van het water. Een zilt Volkerrak- Zoommeer biedt volop nieuwe kansen voor watersport, recre atie en natuur aan de zuide lijke randen van Oostflakkee. De jarige Watersportvereni ging Ooltgensplaat nodigt belangstellenden uit om zich te laten itrforineren en mee te praten over de kansen voor recreatie en natuur aan en op het zilte Volkerrak-Zoommeer. U bent van harte uitgenodigd vanaf 19:00 uur in het Oude Raadhuis aan de Kaai 2 in Ooltgensplaat Programma 19.00: ontvangst met informa tie én muziek; 19.30: presentaties van provin cie, gemeente en watersport vereniging over het verleden en de toekomst; 20.30: pauze met muzikale omlijsting; 21.00: zaaldiscussie met een panel bestaande uit; Lenie Dwarshuis gedeputeerde pro vincie Zuid-Holland, Dick van Puffelen wethouder gemeente Oostflakkee en Harry Scheer- meijer voorzitter van de Wsv Ooltgensplaat onder leiding van radioreporter Jaco de Neef Voor meer informatie kunt u terecht op:' www.wsvooltgens- plaat.nl en www.zwdelta.nl DIRKSLAND - Roparun Team 145 - Vrienden van Flakkee - uit Dirksland gaat aanko mend jaar voor de vijfde keer deelnemen aan de Roparun. De voorbereidingen hiervoor zijn nu al in volle gang. Er is al begonnen met het werven van sponsoren om alle onkosten te kunnen dekken. Ook is men begonnen met het inzamelen van geld voor het goede doel. Week 43 is er in de gemeente Dirksland, huis aan huis, cake van bakkerij van der Spoel ver kocht door leden van het team. De opbrengst van de verkoop bedraagt 780 euro voor het goede doel. Wilt u meer infor matie over het team, de Ropa run of over sponsoring van het team. Dan kunt u kijken op de website www.vriendenvanflak- kee.nl Door Jaap Ruizeveld Het Cui Orkest is ontstaan uit een Ensemble dat in 1979 in Den Briel is opgericht. Zes leden maakten de start mee. Inmiddels is dit ledental ruim verviervoudigd. Dat is suc cesvol, maar Cui kan zeker in de strijkersgroep, bij de eerste en tweede violen, altviolen, celli en contrabas versterking gebruiken. Voorzitter Prins, voor zijn pensionering dieren arts op de eilanden, wacht een telefoontje naar 0187 68 27 29 graag af De naam van het ensemble en nu dus van het orkest is ontleend aan de Rus sische componist César Anto- novich die leefde van 1835 tot 1918 en van wie destijds een muziekstuk op het repertoire stond. Cui (uitspraak kuwi) was één van de componisten van de bekende kring "Het machtige Hoopje". Een zestal jaren geleden werd Prins lid van het orkest. Ener zijds puur uit belangstelling, anderzijds omdat hij zelf viodl cello speelde. Hij voelde m\] direct thuis in het mu^uk- gezelschap waar vrouwen en mannen in leeftijd variërend van 17 tot 80 jaar met elkaai optrekken. Het is de liefde voor de klassieke nuiziek. zoals ik stelde. Het samen spelen en er iets van maken", herhaalt de 71 -jarige voorzitter Gemid deld clrie keer per jaar treedt het Cui Orkest, onder leiding van de Rotterdamse dirigent Michiel van Vliet, op en pre senteert haar programma waarvoor zij wekelijks in 'fiiite repeteren. In de afgelopen periode waren er al uitvoerin gen in Haamstede, Den Briel en Rockanje. Ons doel dat wij nastreven is eigenlijk tweeërlei vertelt Jan Kees Prins. Op de eilanden en zeker op Goeree-Overflakket- willen wij enerzijds een cultu reel tegenwicht bieden tegen de geringe interesse die todi bestaat bij bewoners voor klas sieke muziek. Dat kan dus van uit ons Cui Orkest zelf .\ndei- zijds zijn er ook mogelijkheden te onderzoeken om samen to werken met eilandelij ke loka le koren en orkesten in combi natie met kwartetten en trio's. "Primair staat het brengen \an klassieke muziek. Wij hopen met ons november-concert iii Ouddorp op een goede belang stelling", besluit de heer Pi ins Het programma voor zater dag 13 november omvat «ei ken van Beethoven (dekii uif de 5/6/7e Symfonie), Bralin> Hongaarse dans nr.5 en \'an.i- ties op een thema van Joseph Haydn). Van Grieg (Peei'(.Mii Suite). Verder Piazzola (Obli vion), Dvorak (Slavische dans nr.7) en Saint Saëns (Baceba- nale). De zaal van het kerkge bouw in Ouddorp is open oni 19.30 uur. Entree 12,50 cmo per persoon. Wilt u meer informatie Kijk op de site http://wu)w.cuiorkest. nl/info. Nu er gebleken is dat er zowel provinciaal als gemeentelijk geen bestuurlijk draagvlak is voor de aanleg van een kassen gebied, sluit het Comité haar activiteiten af Dit gaf een extra feestelijk tintje aan deze nacht van de nacht, die werd gehou den vanuit een druk bezocht raadhuis. Met veel enthousias me nam jong en oud deel aan de verschillende activiteiten. Met sterren kijken, lezingen ook van de sterrenwacht Mid delburg, verhalen bij een \iiiir- tje, vleermuizen spotten eii een boottocht op het Volkerak was er volop vermaak. "Dit alles om de schoonheid van het duister te ervaren en te bewaren in ons overbelichte land", aldus de organi.satie, die de familie Van der Vlis. de bewoners en uitbaters \an het oude raadhuis op de Kaai iiai- telijk dankt voor de gastvrij heid in deze 'nacht'. Het Comité wil een ieder har telijk bedanken voor de steun die het in de afgelopen jaren heeft ervaren. Die a\ond kie- gen het Comité uit handen \an iemand van Groen Links een envelop met inhoud als tegc- inoetkoming in de gemaakte kosten. Tijdens een kort officieel moment, werd aan wethotidei Van Puffelen een kas op schaal overhandigd. Hier zal in o\er- leg een geschikte plaats vooi gezocht worden en met bijpas sende tekst een blijvend .sym bool vormen. OUDE-TONGE - ANBO Oost flakkee en ANBO Midden West Flakkee organiseren samen met het ISGO een bij eenkomst over de Regiotaxi Goeree-Overflakkee. Het thema is 'Beter op weg naar uw vervoer'. De bijeenkomst wordt gehouden woensdag 10 november a.s. in Ebbe en Vloed te Oude-Tonge en begint om 14.30 uun Begin 2007 is de Regiotaxi Goeree-Overflakkee van start gegaan. Een alterna tief openbaar vervoer op maat dat voor iedereen toegankelijk is. \'ervoer dat u de mogelijk heid biedt om van deur tot dein vervoerd te worden. \'ervoer met de bedoeling om het voov iedereen mogelijk te maken om maatschappelijk actief te zijn. Mensen tlie geïndiceerd zijn vanuit de WMO betalen een lagere eigen bijdrage. .Vllc leden van de ANBO zyn van harte welkom. Aanmelden kan via mt.broer@isgo.nl. -mail

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6