DE STAVER vacatures vacatures Heb jij een ruime blik? Enthousiaste^ inspirerende bedrijfsleider m/v enthousiaste leerkracht voor groep 4 wtf 0,55 Beleidsmedewerker ruimtelijke ontwikkeling RECREATIECENTRUM Om de groei "bij fe kunnen fietsen' zijn we op zoek naar een: MONTEUR/VERKOPER fsreede EIIAnDEfl-niElJWS cU ;t« SC^^ De christelijke Eben Haëzerschool op het mooie Goedereede-Havenhoofd zoekt zo snel mogelijk, maar in ieder geval vanaf 1 januari 2011 voor onbepaalde tijd een Vacature bij de gemeente Goedereede Wij zoeken een bevoegde leerkracht die een positief Christelijke levensovertuiging heeft en kerkelijk meelevend is enthousiast is en met veel energie met de kinderen en in ons team gaat werken bekend is met zelfstandig werken en moderne klassenorganisatie betrokkenheid heeft voor de zorgleerlingen flexibel is en een creatieve inzet wil tonen zich in wil zetten voor de geplande extra activiteiten Graag horen wij van u en ontvangen uw brief en CV. Dit kan tot uiterlijk 19 november 2010. IVIeer informatie bij de locatieleider, mw. J. Baar, tel. school: 0187-492535. Tel. privé: 0111-650981 of 06-13413764. f' Stichting Olympia zoekt: voor een middelgroot Sport - en Recreatiecentrum Wij bieden: De heer H. Vogel Postbus 37 3240 AA Middelharnis Méér dan mooi! 70 jaar vakmanschap! PACllNA 12 DINSDA(; 9 NOVEMBER 20)0 De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Goedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. Daar komt nog bij dat Ouddorp in 2007 uitgroepen is tot beste badplaats van Nederland.'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede echter niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Bijna 100 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen. Help je mee? Wij zijn op zoek naar een: Eben-Haëzerschool Blauwe Distelstraat 31 3252 LA Goedereede-Havenhoofd website: www.cbs-ebenhaezer.nl Het werk Je werkt op de cluster ruimtelijke ontwikkeling, binnen de sector grondgebiedzaken. Je adviseert het gemeentebestuur over ruimtelijke aangelegenheden en Je leidt ruimtelijke projecten. Je bent mede verantwoordelijk voor het opstellen en procedureel begeleiden van bestemmingsplannen. Je behandelt (principe)verzoeken en je begeleidt vrijstellingsprocedures als bedoeld in de Wet ruimtelijke ordening (Wro). Verder bied Je ondersteuning bij andere binnen het taakveld voorkomende werkzaamheden en neem je deel aan in- en externe overlegsituaties. Kortom: wanneer je van een uitdaging houdt past deze functie bij Jou! De verwachting WiJ zijn op zoek naar een enthousiaste en ervaren collega die flexibel en klantgericht is en in staat om met omwonenden, verenigingen, maatschappelijke instellingen en ontwikkelaars ruimtelijke projecten te realiseren. Je beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau. Je hebt bij voorkeur een RO-opleiding op HBO-niveau genoten. Je hebt concrete ervaring met het leveren van een inhoudelijke bijdrage aan bestemmingsplanprocedures. Je kunt de planologische relevantie van algemene beleidsmatige ontwikkelingen beoordelen en kunt daar een planologische c.q. bestemmingsplanmatige vertaling aan geven. Een dienstverlenende instelling en affiniteit met de bijzondere landschappelijke en cultuurhistorische kwaliteiten van de gemeente Goedereede is in deze functie essentieel. Het is in deze functie daarnaast belangrijk dat Je in staat bent om projectmatig te werken. Je neemt deel aan lokale en regionale projecten, met interne en externe deelnemers en vervult daarin een voortrekkersrol. De beloning Bij de gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden. Er heerst een plezierig^open werksfeer Een salariëring in schaal 10 (max. 3.800,00) en een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden vormen de beloning Voor deze functie. In bijzondere gevallen behoort een arbeidsmarkttoelage tot de mogelijkheden. r' «I J Toekomst Momenteel is de bestuurlijke toekomst van de gemeenten op Goeree Overflakkee volop in discussie.Het provinciebestuur is inmiddels de herindelingsprocedure gestart. Deze procedure is naar verwachting op 1 januari 2013 afgerond. De'ambtelijke samenvoeging biedt volop uitdagingen, kansen en ontwikkelmogelijkheden. Het vraagt wel een flexibele instelling en het vermogen om goed met veranderingen om te gaan. Solliciteren? Meer informatie? stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide cv vóór 30 november aanstaande naar het cbllege van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, bij voorkeur per e-mail: sollicitatie@goedereede.nl. Wil Je eerst meer informatie over de functie? Neem dan even contact op met de heer A. van der Reest, teamleider Ruimtelijke ontwikkeling (0187) 49 77 47. Voor vragen over de werving- en selectieprocedure kun Je contact opnemen met Petra Troost, beleidsmedewerker P&O (0187) 49 71 04. Algemene informatie over de gemeente Goedereede vind Je ook op onze website: www.goedereede.nl. Recreatiecentrum de Staver biedt verschillende voorzieningen en mogelijldieden. Alles onder één dak: zwembad, sport- en tennisbal, bowlingbanen, diverse (vergader-/ feestzalen) en tioreca. Gastvrijheid, l<waliteit en optimale service staan bij ons hoog in het vaandel. Onze organisatie kenmerkt zich verder door een goede sfeer en collegialiteit. Positie: Als bedrijfsleider geeft u In uw rol als voorzitter van het managementteann, op een inspirerende wijze dagelijks leiding aan de organisatie. U bent in staat om te motiveren en de juiste balans te vinden tussen middelen en ambitie. U bent het gezicht van de Staver zowel intern als extern. U onderhoudt en ontwikkelt een netwerk van relevante contacten binnen de bestuurlijke en maatschappelijke doelgroepen van de Staver. Het takenpakket is breed: we verwachten van u naast externe (commercieel) gerichte activiteiten ook zeer ruime ervaring op het gebied van financiën en personeelsbeleid (planning en control). Als eindverantwoordelijke rapporteert U maandelijks aan het bestuur van de stichting Olympia. Profiol: De Bedrijfsleider die wij zoeken: Is in staat de complete financiële administratie te verzorgen; Is op de hoogte van de relevante diensten en de daarmee samenhangende processen, regelgeving en risico's (ISO, INK, AO-IC e.d.); Heeft ervaring of affiniteit met 'contante geldstromen'; Heeft bij voorkeur uitgebreide ervaring met AFAS; Is analytisch en kan goed plannen en organiseren; Is een enthousiaste, inspirerende en coachende leider, die beschikt over goede communicatieve vaardigheden; Hanteert een mensgerichte stijl van leidinggeven, netwerker; Heeft zijn/haar sporen verdiend als leidinggevende in een middelgrote organisatie; Heeft kennis en affiniteit met de recreatiesector; Kan strategisch denken en handelen en een businessplan opstellen; Is een stevige persoonlijkheid; Is een creatieve ondernemer met inzet, commerciële oriëntatie en uitstekend cijfermatig inzicht en presentatievaardigheden; Is een kei met moderne ICT applicaties, Excel is uw hobby; Heeft algemene ervaring met BHV - EHBO - Sociale Hygiëne; Is bij voorkeur woonachtig in de regio Goeree- Overflakkee, Hoeksche Waard of Schouwen Duivelend. Taken en verantwoordelijl<heden: U bent verantwoordelijk voor: Dagelijks leiding geven aan de organisatie; Uitvoering van beleid en richtlijnen opgesteld door het bestuur van de Stichting Olympia; Bewaken van de planning en control cyclus en onderhoud van de AO/IC; Intern draagvlak creëren voor strategie en beleid; Opstellen, bewaken en realiseren van (meerjaren) begrotingen; Opstellen maandelijkse managementrapportages voor het bestuur; Vorm en inhoud geven aan het personeelsbeleid. U beschiltt over: Een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau. Wij denken aan bedrijfskunde of bedrijfseconomie met een zwaar accent op bedrijfsadministratie; Minimaal 5 jaar ervaring in een leidinggevende functie bij voorkeur in de sport-/welzijnssector. Een zelfstandige, uitdagende functie binnen een professionele organisatie; Ruime ontwikkelingsmogelijkheden; Uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket; Aanstelling voor 1 jaar met, na gebleken geschiktheid, de mogelijkheid voor vast dienstverband. Interesse? Voor vragen over de functie en/of uw sollicitatie kunt u zich wenden tot de voorzitter van de Stichting Olympia, binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie. Informatie over de organisatie is te vinden op www.destaver.ni Gemeente- Reacties: Postbus 38,3253 ZG Goedereede. 10187 - 49 15 00 h: sollicitatie@goedereede.nl I: www.goedereede.nl AKERSHOEK FIETSEN Akershoek fietsen is een moderne zaak met een grote showroom en een frisse, op snelle seivice gerichte werkplaats, gevestigd vlok bij het centrum van Ouddorp. We verkopen fietsen. Gewone en bijzondere fietsen en beschikken over een grote kennis en de meest moderne apparatuur om onze klanten optimaal te bedienen. Ook hebben we veel kennis von race- en mountainbikes waarvoor we een speciale klantenkring hebben tot ver buiten Goeree Overflakkee. fulltime Je bent handig, hebt iets met fietsen maar vind het ook leuk om met mensen om te gaan. We zoeken iemand die fietsen repareert en afleveringsklaar maakt, maar (indien nodig) ook onze klanten behulpzaam is in de winkel bij het adviseren van de juiste fiets(en). We hebben de beschikking over lasergestuurde meetsystemen om iedere klant een perfecte fiets aan te meten. Ook help je klanten die komen om een fiets te huren en verricht alle voorkomende werkzaamheden die horen bij een modern fletsbedrijf met een fijn team collegae. Als je van afwisseling houdt, 2 rechterhonden en een vlotte babbel hebt, niet schrikt von een beetje hektiek en toe bent aan een nieuwe uitdaging, hoefje niet verder te zoeken! Wij hebben jouw nieuwe baan. Stuur binnen 2 weken een mail naar info@akershoekfietsen.nl met je sollicitatie en CV en je ontvangt gegarandeerd bericht. Voor meer informatie over je nieuwe baan kun je bellen naar Leo Akershoek. Dorpsweg 27 - 3253 AG Ouddorp - Tel. 0187-681704 www.akeishoekfletsen.nl - infb@okershoekfietscn.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 12