Semi-ondersronds inzamelsysteem ZIEZAZO-mode Voetref lexzonetherapie voor verbetering gezondheid Eddy's Adventure Store Nieuw seizoen, nieuw gereedschap! Kwaliteitsspeelgoed van T-Toys Computers voor wie geen enkele computerervaring heeft! ■i^m^ Wees de winter voor met Jorbeau kreatief Hartelijk welkom bij Cl 000 Sperling ,...k VISION consumentenbeurs ouddorp ^^■H Afval kan ook eenvoudig en geschei den ingezameld worden door middel van een semi-ondergronds inzamel systeem. Het bovenste gedeelte is zichtbaar en het overige deel bevindt zich onder de grond. In tegenstelling tot de traditionele containers, die horizontaal zijn, is dit type container verticaal. Het afval wordt door haar eigen ge wicht gecomprimeerd en het oudste afval ligt op de bodem. Doordat het onder de grond wordt ingezameld, blijft het afval koel en dit zorgt er voor dat de inhoud van de container min der geur verspreidt. Lediging van een container gebeurt door middel van een vrachtwagen met kraan die de draagzak uit de container licht en deze leegt in de container op de vrachtwagen. De inwerp-opening blijft daardoor schoon en zo nodig wordt een wegwerpzak in de draagzak geplaatst. Deze containers zijn er in vijf verschillende modellen. Van 300 liter tot 5000 liter voor verschillende afval- soorten zoals bedrijfsafval, papier en karton, glas en GFT. Voor afvalstoffen zo als glas, GFT en "nat" be drijfsafval kan de container worden uitgerust met een aparte binnenbak om vrijkomende vloeistoffen in op te vangen. Afval Service Zeeland B.V. biedt hiermee een mogelijkheid tot een efficiënte en flexibele inzameling van diverse afvalstoffen. \Aan de Hofdijksweg 6A tot en met 8A te Ouddorp, vlak bij het Centrum en ABN-bank-vestiging is gevestigd ZIEZAZO-MODE. Een ruim 175 m2 grote winkel in Baby, Kinder-, Dames- en Heren-kleding, welke uitgeoefend wordt door Nelly Koese-Breen en haar trouwe klantvriendelijke medewerksters Aat en Maja. Het assortiment bestaat uit: - baby- en kinderkleding van de merken: Dirkje, Peetje, Jubel, Sturdy, Oram's Paris, Tom Tailor enzovoorts; - dameskleding van de merken: Cecil, Boogs Blue, Bram's Paris, de gehele Setterlijn: Setterlady, SLC, Setterlaine en Sentido, Yest en Xtwo (deze laatste t/m maat 54). - herenkleding van de merken: Bram's Paris (o.a. jeans lengtematen t/m 36) en Martomod (shirts, vesten enz). Mode voor jong en oud, met zowel jeans, casual- als traditionele kleding tegen betaalbare prijzen in het midden-segment. We zien u graag op de Vision 2010. ZIEZAZO-MODE OUDDORP Bent u benieuwd naar de verrassend positieve werking van voetreflexzonetherapie, dan kunt u dit vrijblijvend ervaren op Vision. Nek-en rugklachten, slechte darmwer king, allergie, astma, vermoeidheid, slapeloosheid, incon tinentie enz. zijn klachten waarbij u zou kunnen overwe gen om een voetreflexoloog te raadplegen. Voetreflexologie is een vorm van manuele therapie en gaat uit van de gedachte dat het hele lichaam op de voet geprojecteerd is. Alle organen en zenuwen zijn terug te vinden op onze voeten. Door druk, rit mische bewegingen en massage van deze reflexpunten, vermindert een voet reflexoloog spanning in het hele lichaam. Voetreflexzonetherapie werkt zowel rustgevend als stimulerend en geeft nieuwe fysieke.emotionele en psychische energie.Het is een techniek om de gezondheid te verbeteren en levert een belangrijke bijdrage aan het herstel van chronische aandoeningen. De kosten van de behandeling worden door de meeste zorgverzekeraars ver goed, mits u aanvullend verzekerd bent en de therapeut aangesloten is bij VN.R.T Praktij!* voor Voetreflexologie Helena rodenrijs Melkdijkje 4, 3252 BD Goedereede, tel. 0187-493843 Trikke Skki is snel te leren dus direct wintersport- plezier. MetdeTrikkeSkki beleef je de sensatie van een afdaling zoals skiers en snowboarders; klap hem uit, stap op en gaan. De 3 carveski's blijven altijd in contact met de sneeuw voor perfecte bochten, uitstekende rem- kracht en optimale controle. Dit fenomeen is er ook op wielen voor een heerlijke work-out en is er voor alle leeftijden. Trikke skki's uitproberen? Nu Skki-clinics in Snowworld ZoetermeerI Hobie Kayak is de ideale kayak voor diegene die wil relaxen op het water Door middel van ons gepatendeerde trapsysteem heeft men de handen vrij om bijv te kunnen zeilen, vissen, fotograferen enz. Wilt U meer informatie bezoek onze website: www.eddysadventurestore.nl Pols Zuidland en Tanis Tuinmachines hebben de nieuwste machines voor al uw werkzaamheden in en rondom uw tuin! U kunt bij Pols Zuidland en Tanis Tuinmachines terecht voor een groot assortiment maar ook voor advies en vakkundige service. U kunt bij ons bijvoorbeeld terecht voor bladblazers voor een opgeruimd en verzorgt terrein. Heggenscharen die uw heg kaarsrecht maken. Met onze motorzagen zaagt u uw haardhout op een veilige en snelle manier. En met de bosmaaier worden u graskantjes weer netjes. Dit is slechts een kleine greep uit het assortiment van Pols Zuidland en Tanis Tuinmachines. U bent van harte welkom in de showroom van Pols Zuidland om kennis te maken met ons complete assortiment. Wij willen u graag adviseren over onze producten, service en onderhoud. Graag tot ziens! POLS ZUIDLAND Stationsweg 36, Zuidland Tel. 0181-458845 www.polszuidland.nl TANIS TUINMACHINES Oudelandseweg 30, Ouddorp Tel. 0187-681145 www.tanistuinmachines.nl T-Toys Dirksland verkoopt uitsluitend kwaliteitsspeelgoed van be-kende ge nomineerde merken, zoals Siku, Bruder, Rolly Toys, BIG, Ferbedo, Berg, Mi- nisteck, Schleich, Kids Globe, en nog veel meer. Speelgoed waar nog echt mee gespeeld kan worden, wat kinderen uitdaagt en hun fantasie alle ruimte geeft, en wat hen verplicht te bewegen, en dus heel gezond speelgoed is. Wij hebben heel veel op voorraad, dus snelle levertijden. Alle traptractoren en skelters worden indien gewenst door ons gemonteerd geleverd, en in de regio zelfs thuisgebracht als het vervoer een probleem oplevert. Uiteraard is verzending per post door heel Nederland mogelijk. Met het oog op de komende feestdagen bieden wij een extra service: uw kind kan bij ons een verlanglijstje inleveren met zijn/haar cadeau wensen. Wij bewaren die lijstjes, zodat wij u een beetje kunnen helpen bij uw keuze voor een cadeau voor Sinterklaas, Kerst of verjaardagen. De lijstjes mogen op de beurs worden ingeleverd, of per post of mail worden verstuurd. Voor kinderen organiseren wij een kleurwedstrijd met leuke prijzen in verschillende leeftijdscategorieën. Op de Vision beurs wil len wij u graag een deel van ons assortiment la ten zien. We hebben verschillende leuke ac- tieartikelen en speciale aanbiedingen voor u, dus kom beslist even langs, u bent van harte welkom. Tijdens de Vision consumentenbeurs 2008 in troduceert Handelsonderneming Tanis com puters de nieuwe PC-BASIC computer. Heeft u nog geen computerervaring? Of heeft u er (nog) vaak problemen mee? Dan is dit de ideale oplossing! Deze computer is speciaal ontwikkeld voor mensen zonder computerer varing! U kunt er heel snel mee aan de slag, zonder dat u over technische kennis beschikt. De Nederlandse handleiding leert u stap voor stap deze computer bedienen. U kunt ermee e-mailen, internetten, chatten, bellen, bankzaken doen, tekstverwerken, fotobewerking, enz. maar bij handelsonderneming Tanis kunt u natuurlijk ook terecht voor alle overige computerbenodigdheden en reparaties. U vindt ons op Ireneweg 13 in Ouddorp. Tel. 0187-583453 i z iJ 1 De nieuwe rage van dit moment is tassen haken met ZPAGETTI, dit is een restmateriaal uit Brazilië waar je de mooiste crearties kunt vervaardigen. Er zijn veel voorbeelden en modellen aanwezig op de beurs. Ook ontvangt u een gratis patroon bij aankoop. Daarnaast hebben we heel veel nieuwe soorten breigarens om sjaals te malen, ook weer met alle voorbeelden en gratis patronen. Vanaf 5,95 per bol en 1 bol voor een sjaal. Wees de winter voor en brei een lekkere warme sjaal! Coen Sperling heet u van harte welkom op de vision beurs. Dit jaar zullen wij van C1000 Sper ling voor het eerst deelnemen aan de Vision Beurs. Een inter- ressante beurs voor u als con sument! Een beurs met een uit gebreid scala aan bedrijven met ieder zijn of haar eigen inslag. Dit jaar willen wij u graag ken nis laten maken met ons wijn assortiment. En dan valt het niet mee om mee te gaan in het jaar thema "Ecologisch, Logischl". Want natuurlijk zijn er wel goede ecologisch geteelde wijnen te krijgen maar over het algemeen is de prijs/kwaliteitverhouding niet te vergelijken met wijnen die op traditionele wijze zijn gemaakt. Daarom hebben we ge kozen voor een interresante standplaats. Wij bieden naast een fantastische scherpe beursactie u de gelegenheid om kennis te maken met onze topwij- nen. Deze topwijnen (zie de advertentie) zullen u zeker goed smaken. U kunt de diverse wijnen vrijblijvend proeven en daarnaast ontvangt u een leuke korting! Goede wijn hoort in een goed wijnglas. Vanaf 25 oktober kunt u als klant sparen voor een schitterend luxe kristalservies van Bohemia uit Tsjechië. Bij aankoop van 10,00 aan boodschappen ontvangt u een zegel, bij 15 zegels is uw spaarkaart vol en kunt u een keuze maken uit één van de volgende sets glazen: champagneglazen of set wit -en rood wijnglas t.w.v. 14,99 met 15 zegels betaald u slechts 1,99, set longdrink- of waterglazen t.w.v. 9,99 met 15 zegels betaald u slechts 1,99. Dit kristalservies zal ook getoond worden op de beurs!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 15