oösin^ijE Middelharnisyiy ii EIIAnDEI1-niEUW5 méér dan mooi! 2^ GEMEENTE DIRKSLAND ff ifi-ifff g iftfff-i-ifi PA(;iNA7 X'RIIDAG 22 OKTOBER 2010 j j.i.^... ■-■, - r GEMEENTE GOEDEREEDE Vergaderdata Op woensdag 27 oktober 2010 komt de Commissie Be zwaarschriften om 14.00 uur voor een vergadering bij- la ligt voor i Js en wel bij reed», waar e^ ijjksi ter inzage in het ge- Teksbalie, Tramlijnweg 2 ■ens een exemplaar kan |t de agenda ter inzage in 10 te Ouddorp. Ook staat ra vermeld op de gemeentelijke internet pagi- goedereede.nl »Dp dond^bp^S oktpber 2010 vergadert de gemeen teraad o'nïlO) uüf.TlfBeze vergadering wordt de pro grammabegroting 2011 behandeld. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en wel bij de Pubiieksbaiie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens lig gen de stukken ter inzage in de bibliotheek, Hofdijks weg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Na de opening van de vergadering bestaat voor burgers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, on der vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wensl te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Ingekomen aanvragen omgevingsvergunning Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht delen wij u mede dat een omgevingsvergunning voor de acti viteit bouw is ontvangen: Op 13 oktober 2010 voor: het aanbrengen van een nieuwe schoorsteen tegen de rechterzijgevel van de woning op het perceel Bokweg 4 Ie 3253 AB te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen geen be zwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 2 november 2010 in het gemeentehuis Ie Middel- harnis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 2 november 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beide openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het ge meentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het geheel plaatsen van een veranda op het perceel Oude Nieuwlandseweg 49 te 3253 LL Ouddorp (13 ok tober 2010). Verleende vergunningen o.g.v. Drank- en horecawet; Er is vergunning verleend op: -14 oktober 2010: een ontheffing op grond van artikel 35, ten behoeve voor een wijnproeverij in de Plussu permarkt. Oranjeplein 1-5, Stellendam op 17 novem ber 2010. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van het besluit is tussen haakjes vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrijgen. Publicatie 3.23 WRO, Oostdijkseweg 16 Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algeme ne wet bestuursrecht juncto 3.23. lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 4.1.1lid 1 onder a van het Besluit ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning en bijhoren- Terinzagelegging ontwerpbestemmingsplan Parkeerterrein en kantoorlocatie Kleine Boezem Burgemeester en wethouders van Dirksland maken be kend dat met ingang van 1 november 2010 gedurende een periode van zes weken (dus tot en met 13 decem ber 2010) het ontwerp van het bestemmingsplan 'Par keerterrein en kantoorlocatie Kleine Boezem' voor een ieder ter inzage ligt. de garage op het perceel Oostdijkseweg 16 te Goe dereede, kadastraal bekend, Goedereede, sectie D. nummer 205. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 25 oktober 2010 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Pubiieksbaiie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met het cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ter voldoening aan artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke or dening bekend dat het bestemmingsplan Entree Goe dereede, zoals dit door de Raad bij besluit van 23 sep tember 2010 is vastgesteld, met ingang van 25 oktober 2010 gedurende zes weken voor een ieder tijdens de openingstijden van het gemeentehuis te Goedereede bij de Pubiieksbaiie ter inzage ligt. De stukken zijn eveneens raadpleegbaar op de inter netsite www.goedereede.nl onder de knop dienstverle ning'! terinzagelegging. Het gebied waarop het nieuwe bestemmingsplan be trekking heeft, ligt aan de oostelijke rand van Goede reede, nabij het centrum van de stad. De locatie wordt aan de zuid- en oostzijde begrensd door de Tramlijn weg, aan de noordzijde door het Bekaf en aan de oost zijde door het perceel Oostenrijksestraat 11 en aan de westzijde de woningen aan het Hongaarseplein 8 tot en met 13. De aanleiding betreft het feit dat de zeven rijwoningen aan het Hongaarseplein en de twaalf appartementen die zijn gesitueerd aan het Bekaf aan vervanging toe zijn. Omdat in Goedereede de vraag naar zorgwoningen hoog is, is de eigenaar van de woningen, woningbouw vereniging Beter Wonen, voornemens de bestaande huurwoningen te vervangen door een complex met veertig zorgappartementen aan het Hongaarseplein. Daarnaast wordt voorzien om negen koopwoningen langs het Bekaf te realiseren. Binnen deze termijn kan beroep tegen het Raadsbesluit worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, door: - belanghebbenden, die tijdig een zienswijze hebben in gediend tegen het ontwerpbestemmingsplan: - belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs met in staat zijn geweest binnen de gestelde termijn een zienswijze tegen het ontwerpbestemmingsplan hebben kunnen indienen; - belanghebbenden, die nog geen reactie hebben kun nen geven op de wijzigingen in het vastgestelde be stemmingsplan ten opzichte van het ontwerpbestem mingsplan. Tevens kunnen voornoemde personen tijdens de be roepstermijn de Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bij dit verzoek dient een afschrift van het ingediende beroepschrift te wor den overiegd. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 13 oktober 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de toewijzing van een invalidenparkeerplaats voor Prin ses Marijkestraat 1 te Stellendam die te naam gesteld is aan: - de heer A. Troost, Haagsestraat 19, 3251 OP Stellen dam. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de pubiieksbaiie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heelt ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. trodijnweg 2, Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp, Internet www.goedereede.nl. Iel. |0187| 491500, E-moil gemeenteWs^goedereede.nl Hef gemeentehuis is open op moondog, woensdag en donderdag van 9.00 fot 12.00 uur en van 13.00 lof Id.OO uur. Dinsdag en vrijdag van 9.00 tof 12.00 uur. Op donderdogovond is hef gemeentehuis open von 18.00 fof 19,30. Tijdens de ovondopenstelling lijn oileen de publiebbahe en hef lorglotet open. De milieusfrool is open op woensdog von 15.30 lot 18,00 uur, op vrijdag von 15.30 fof 16.30 uur en op lotefdog van 9,30 fof 11.30 uur Het plangebied beslaat een deel van het gebied ten noorden van de Mozartsingel. Het betreft globaal de gronden aan de Mozartsingel tussen het veriengde van het Bachplantsoen en het verlengde van de watergang die aan de achterzijde van de woningen aan de Verdi- laan ligt. Aan de westzijde loopt het plangebied voor een klein deel in noordelijke richting door tot aan de water gang lans de Aarddijkswal om vervolgens in een schui ne lijn af te buigen naar de Mozartsingel ter hoogte van het Bachplantsoen. Aanleiding voor het opstellen van het bestemmingsplan vormt het ruimtegebrek bij het ziekenhuis aan de Sta tionsweg. Het ziekenhuis is de afgelopen jaren regel matig uitgebreid. In samenhang met de bredere zorg- mogelijkheden en een groeiend aantal specialismen, zijn ook bebouwing en bezoekersaantallen fors toege nomen. De ruimtelijke mogelijkheden van het zieken huis zijn echter beperkt. Een vergroting van het zieken^ huisterrein is niet mogelijk. Daarom is gezocht naar mo' gelijkheden om een aantal voorzieningen elders ondei te brengen. Hiervoor is ruimte in het gebied ten noorden van de Mozartsingel. Het gaat dan met name om pan keergelegenheid voor het ziekenhuis en een kantoor gebouw voor die functies, die niet noodzakelijk direct in het ziekenhuis hoeven te worden ondergebracht. Dit be stemmingsplan vormt de juridische - planologische ba sis om deze voorzieningen te realiseren. Inzien ontwerpbestemmingsplan Het bestemmingsplan bestaat uit een planverbeelding, regels en gaat vergezeld van een toelichting. Vanaf 1 januari 2010 is het digitale bestemmingsplan het rechts geldige bestemmingsplan. U kunt het digitale bestem mingsplan 'Parkeerterrein en Kantoorlocatie Kleine Boe zem' bekijken op www.ruimtelijkeplannen.nl U kunt er ook voor kiezen om de papieren versie van het ontwerpbestemmingsplan in te zien. Deze versie ligt, inclusief bijlagen, gedurende bovengenoemde pe riode op werkdagen ter inzage op het gemeentehuis. Voorstraat 15 te Dirksland. Het gemeentehuis is op werkdagen geopend van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur en verder uitsluitend op af spraak. Het ontwerp is in pdf formaat, inclusief bijlagen, ook te zien op de gemeentelijke website: www.dirks- land.nl Zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan leder een schriftelijk of mondeling zijn zienswijzen omtrent het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken. Schriftelijke zienswijzen dienen te worden ingediend bij de ge meenteraad (Postbus 10, 3247 ZG Dirksland). Indien u mondeling een zienswijze wilt indienen, dan kunt u hier voor een afspraak maken via de sector ruimtelijke za ken via telefoonnummer (0187) - 60 80 80 Besluitvormende raadsvergadering Op donderdag, 28 oktober 2010, zal er om 19.00 uur een raadsvergadering worden gehouden. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Daarnaast vindt u op www.dirks- land.nl. onder Bestuur en Organisatie, bij Vergadering en Verslag eveneens de agenda en bijbehorende stuk ken. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 2 november 2010 om 10:30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Konin gin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 2 no vember 2010 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Jullanaw'ég 45 te Middelharnis. ABekendmakingen algemene wet bestuurs recht 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening Ontheffing verleend voor: - het uitoefenen van een kleinschalige wasserij voor particulieren op het perceel Bouwdijk la te Mellssant (06-10-2010). Openbare vergaderingen Raadsvergaderingen in het gemeentehuis, aanvang 19.30 uur. staan gepland op: - 4 november 2010 - (11 november 2010 begrotingsraad) - 2 december 2010 Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Middelharnis, 3241 DG, Herman Heijermanssingel 58 -oprichten dakkapel (15/10/10). Verleende stookvergunning: - Nieuwe Tonge, 3244 LP, St, Pietersweg 5, schoon snoeihout (14/10/10), Verleende collectevergunning: - Nationaal Fonds Kinderhulp - 10 t/m 16 april 2011 (14/10/10). Verleende standplaatsvergunningen: - Boerman van Stichting Naar House - innemen stand plaats met promotiewagen Diekhuusplein te Middel harnis. 16 oktober 2010 van 22.00 tot 2.00 uur (11/10/10): - Raypareer - innemen standplaats met montagewagen parkeerplaats Albert Heijn te Sommelsdijk in 2011 (14/10/10). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht be roep instellen bij de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam). U kunt alleen in beroep gaan als u tegen het ontwerp van dit besluit een zienswijze heeft ingediend of niet-ver- wijtbaar heeft nagelaten een zienswijze in te dienen. Be roep kunt u aantekenen binnen zes weken na de dag waarop het besluit is bekend gemaakt. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Mocht u de beslis sing op een eventueel beroep niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het instellen van het beroep - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Een andere mogelijkheid is (gemotiveerd) te verzoeken om ver snelde behandeling door de Rechtbank. Beleidsregels Burgemeester en wethouders hebben op 31 mei 2010 besloten tot vaststelling van de Beleidsregels 'blauwe zone Dirksland'. Deze beleidsregels zijn in werking ge treden op 27 september 2010. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage in het gemeen tehuis en is tevens geplaatst in het gemeenteblad. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Sloopvergunning verleend voor: - het verwijderen van hechtgebonden asbestbevatten- de bouwmaterialen op het perceel Deurloo 10 te Dirks tand (14-10-2010); - het slopen van een kas op het perceel Vroonweg 23a te Dirksland (14-10-2010). Reguliere bouwvergunning verleend voor: - het oprichten van een garage op het perceel Vroon weg 3 te Dirksland (13-10-2010): - het vergroten van de woonkamer/keuken op het per ceel Pieterstraat 13 te Melissant (12-10-2010); - het verbouwen van een woning op het perceel Voor straat 42 te Dirksland (12-10-2010). Lichte bouwvergunning verleend voor: - het verbouwen van de woning/garage het perceel Magnolia 1 te Dirksland (11-10-2010). Lichte bouwvergunning geweigerd voor: - het wijzigen van een berging op het perceel Buiten plaats 32a te Herkingen (14-10-2010); - het plaatsen van een berging/stalling op het perceel Nieuweweg 38 te Melissant (14-10-2010). Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit Is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeid. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het Indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rofterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Voorstraaf 15, Posfbus 10,3247 ZG Dirksland. Internet: www.dirblund.nl. fel. (01871M 80 80 lo< 60 37 99 jmé: intódirblond.nl Openingsfijden: mó f/m vr 09.00 fof 12,00 en 13.30 fof 16.00 m. Verleende ontheffing/ vergunning Drank- en horecawet: - Stichting Ons Dorpshuis - het bedrijfsmatig of anders dan om niet schenken van zwak-alcoholhoudende dranken voor een dansavond op 30 oktober van 20.30 tot 00.30 uur in Ons Dorpshuis te NIeuwe-Tonge (15/10/10). Verleende evenementenvergunningen: - Ondernemersvereniging d'n Diek - intocht Sinterklaas op 14 november 2010 in Middelharnis (14/10/10) - Tuincentrum Graka - organiseren vuurwerkpresenta tie op 17 december 2010, weiland Rijzenburgseweg te Sommelsdijk (14/10/10): - Wijkgroep Nieuwe-Tonge Stichting Ons Dorpshuis - dansavond op 30 oktober van 20.30 tot 1.00 uur, Kor- teweegje 14 te Nieuwe-Tonge (15/10/10); - Dorpsgroep Stad - Sinterklaasfeest Stad aan 't Ha ringvliet op 27 november van 14.30 tot 17.00 uur, aan komst Sint in haven, optocht door het dorp, feest in het Trefpunt te Stad aan 't Hanngvllef (15/10/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift Indienen bij de burgemeester van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere Informatie Is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)-47 55 55. Ontvangen aanvragen om omgevingsvergunning - Middelharnis, 3241 MB, Pascal 2 - kappen drie bomen (07/10/10); - Middelharnis, 3241 LH, Molenweg 8a - kappen twee bomen (07/10/10); - Middelharnis, 3241 KD, Oost Voorgors 69- oprichten blokhut (14/10/10), Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel VI lid 1b van het bestemmings plan 'Buitengebied' vergunning te verienen voor: Middelhamis, 3241 LL Oudelandsedijk 10 - uitbreiden woning. Deze aanvraag en bijbehorend onthefflngsbesluit liggen met ingang van 25 oktober 2010 gedurende twee we ken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis. Postbus 1. 3240 AA Middelharnis Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 2 november 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 2 november 2010 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Art. 3 van de Drank- en Horecawet Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet aan de onderstaande rechtsper soon als bedoeld in artikel 4. eerste lid. van de Drank en Horecawet, een drank- en horecavergunning te ver lenen voor de uitoefening van het horecabedrijf: Dranl(- en horecavergunning JAC handelsnaam ondernemlngsvorm adres Stichting Jongeren Activiteiten Centrum paracommerciêle instelling Molenweg 28, 3241 LH Middel harnis Voorschriften en beperl<ingen Aan deze vergunning worden de volgende beperkingen en/of voorschriften verbonden: a. de vergunning geldt niet voor het houden van bijeen komsten van persoonlijke aard zoals bruiloften en partijen; b, in de inrichting mag slechts alcoholhoudende drank worden verstrekt gedurende een uur voor, tijdens en Ontvangen aanvragen vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat; een aanvraag om omgevingsvergunning is ontvan gen voor de activiteit: kappen: - het kappen van 13 stuks populieren langs de Achthui- zensedijk ter hoogte van huisnrs 38 t/m 80, 3256 AR te Achthuizen (ontvangen op 12 oktober 2010). kappen: - het kappen van 1 populier, 3 elzen en 2 meidoorns op het adres Oudelandsedijk 12, 3257 KE te Ooltgens- plaat (ontvangen op13 oktober 2010). bouwen: - het bouwen van een berging overkapping op het adres Boven Oostdijk 35, 3258 AD te Den Bommel (ontvangen op 10 oktober 2010). bouwen: - het wijzigen van de gevel op het adres Eisenhower- laan 15,3255 VA te Oude-Tonge (ontvangen op 13 ok tober 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning van rechtswege is ver leend voor: - het bouwen van een balkon op de bestaande aan bouw bij de woning op het adres Molendijk 29, 3255 AL te Oude-Tonge (fictief besluit d.d. 28 september 2010). een omgevingsvergunning is verleend voor de ac tiviteit kappen: - het kappen van 13 stuks populieren langs de Achthui- zensedijk ter hoogte van huisnrs. 38 t/m 80, 3256 AR te Achthuizen (besluit verzonden op 12 oktober 2010). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen rechter worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen, indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om voorlopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee. een uur na (wedstrijden, trainingen vergaderingen verenigingsactiviteiten stichtingsactiviteiten enz., afhankelijk van het soort instelling). Sterl(e drank Op grond van artikel 2 lid 2 van de Drank- en Horeca- verordening juncto artikel 23, lid 3 Drank- en Horeca wet, Is het de instelling bovendien verboden om be drijfsmatig en tegen betaling sterke drank te verstrek ken. Inzage en informatie De ontwerpbeschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 21 oktober t/m 2 december 2010 gedurende een termijn van zes weken ter inzage bij de afdeling Maat schappelijke Zaken. De openingstijden zijn van 8.30 tot 12.00 uur. Wanneer u de stukken wilt inzien buiten kan tooruren, kunt u telefonisch een afspraak maken via telefoonnummer 0187 - 47 55 55 Zienswijzen Belanghebbenden die zich niet kunnen verenigen met het verienen van bovenstaande vergunning, kunnen ge durende een termijn van zes weken, gerekend vanaf de dag waarop genoemde ontwerpbeschikking ter inzage is gelegd, mondeling of schriftelijk zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45, 3241 XB Middelhamis. Tegen het besluit van het College van Burgemeester en Wethouders kan een gemotiveerd beroepschrift worden ingediend bij de rechtbank. Het beroepschrift dient te zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: een dagtekening, uw naam en adres, een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht en de gronden van het beroep. Bij het beroepschrift dient u te vens een afschrift van het besluit waarop het geschil be trekking heeft te overieggen. Koningin Julinnoweg 45, Posfbus 1,3240 AA Middelharnis. Infemel: 'tfww.middelhomis.nl. Iet 10187147 55 55 lox 47 55 47 e-mail: iniogmiddelhamis.nl Openingsfijden: maondog en vrijdag von 09,00 fof 13.00 uur; dinsdag l/m donderdog van 09.00 lof 12.00 en von 13.00 fof 16,30 uur, donderdogovond von 18,00 fof 20.00 uur. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp. Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 2 november 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 2 november 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commlsslebehandellng wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Vergunning winkeluitstalling Molendijk 6 te Oude-Tonge Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in haar vergadering van 5 oktober 2010 hebben besloten aan de gebruikers van het pand aan de Molendijk 6 te Oude-Tonge een vergunning te verlenen voor een win keluitstalling. De vergunning (Inclusief voorwaarden en plattegrond) ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij het taakgebied Burger, Bestuur, Communicatie en Organi satie. Op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet be stuursrecht kunt u bezwaar maken tegen dit besluit. Uw bezwaarschrift moet binnen zes weken na afgifte van de vergunning (8 oktober 2010), gemotiveerd en onder tekend, bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee worden ingediend. Een bezwaarschrift schorst de werking van het besluit niet. U kunt daarom, wanneer u het bezwaarschrift heeft in gediend, de voorzieningenrechter verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Dit kan alleen wanneer di recte spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Voor dit verzoek bent u griffierechten verschuldigd. Eiserhowerloon 1, Posfbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Infernef: www.oostHokliee.nl. Tel, |0187j 64 7100 lox 64 7199 /emil: lnloeooslalbe.nl }peningsti|den: rao t/m do 09.00 tol 17.00 uur en vr van 09.00 fof 16.00 uur, ellie eerste en derde dinsdag von de maand:s ovonds geopend von I8.O0 fof 19.30 uur. Solie Sociale Zobn: 9.00 lof 12.00 uur Balie Borgerzoten: 9.00 lof 12.00 uur en van 13.00 lof 15.00 uur

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 7