HU BIJ VAN DER BOK V A VAN DER erl Met deze collectie zijn wij trendsettend! De beste merken, de mooiste collectie. OUDDORP comfortabel, perfecte pasvorm optimaal draagcomfort 4 keer beteri j Zo mooi kunnen schoenen met een optimale pasvorm zijn. Laat u verrassen door het ongekende loopcomfort van onze nieuwe collectie. Uw voeten zijn het waard. Wist u dat u per dag gemiddeld zo'n 8.000 stappen zet? Zo loopt u in uw leven ongeveer vier keer de wereld rond. Dat vraagt om perfect zittende schoenen. Schoenen die u stap voor stap de beste ondersteuning bieden. Zulke schoenen vindt u dus bij ons. In onze collectie vindt u schoenen die perfect bij het modebeeld passen. En minsten'^ zo belangrijk: ook perfect bij uw voeten. De meeste schoenen uit onze co' ectie zijn daarom voorzien van een uitneembaar voöibed en leverbaar in verschillende wijdtematen. Zo krijgt u schoenen in de enige juiste maat: uw maat. Dat loopt een stuk lekkerder, u voelt zich fitter en uw schoenen gaan ook nog eens langer mee. Wij weten als geen ander mooi en modieus te koppelen aan makkelijk en comfortabel. Dat mooie en modieuze kunt u zelf zien als u deze pagina bekijkt. Het makkelijke en comfortabele kunt u alleen maar ervaren door onze schoenen te dragen. Kom dus langs! Dan kunnen we u meteen een advies geven over welke schoenen het beste bij uw voeten passen. Stel je eens voor dat er een schoen was met zowel ultiem comfort als een supertrendy stijl. Die schoen is er: Xsensible, de eerste stretchschoen ter wereldcombineert ergonomie van wereldklasse met Italiaans topdesign Xsensible betekent dat je bij de keuze van schoenen niet langer fioeft te kiezen tussen comfort en stijl, omdat nu voor het eerst Vjy de combinatie van beide M S^örnsil>le verkrijgbaar is. 55+ Themakrant Goeree-Overflakkee 5 oktober 2010 12 De nieuwe iicüaarscollectie. your comfy lifestyle shoi Durea comfortable shoes*' :>s.t:'-e shoe Weststraat 10 3253 AR Ouddorp Tel. 0187-681544 Fax 0187-684114 www.vanderbokschoenen.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 22