ÖOSÏ]ip.[[ Middeiharnisgly EiüvriDEn-riiEUWs :mmm 1^^^ GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 6 \'RIJDAC; 24 SEPTEMBER 2010 ■f f-'-^"* *--'*--*""Tl GEMEENTE GOEDEREEDE Vergaderdata Op 29 september a.s. komt de Commissie Bezwaar schriften om 14,00 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda ligt voor een ieder ter inzage in liet ge meentehuis en wei bij de Pubiiel<sbalie, Tramiijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp, Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 15 september 2010 voor: - het geheel plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Noordzeepark-Grevelingen 40, 3253 ZG te Ouddorp. Op 16 september 2010 voor: - het geheel plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Oude Nieuwlandseweg 11, Het Oude Nieuwland 30 3253 LL te Ouddorp. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 15 september 2010 voor: - - het geheel oprichten van een woonzorgcentrum en 9 dijkwoningen op het perceel Hongaarseplein, 3252 AR te Goedereede. Op 16 september 2010 voor: - het geheel vernieuwen van het dak en dakconstructie op het perceel Molenweg 30, 3253 AM te Ouddorp, Op 17 september 2010 voor: - het gedeeltelijk veranderen van een woning op het perceel Molenkade 20, 3251 LM te Stellendam. - het gedeeltelijk veranderen van een woning op het perceel Marijkeweg 19, 3253 BN te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 5 oktober 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 5 oktober 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze verga deringen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Dijkstelweg 59, De Toekomst 70,3253 TA te Ouddorp. (13 september 2010); - het plaatsen van een schuur en carport bij de recrea tiewoning op het perceel Oosterweg 2b, Het Bosje 175, 3253 BT te Ouddorp (14 september 2010); - het geheel oprichten van een aanbouw op het perceel Oude Nieuwlandseweg 11Het Oude Nieuwland 142, 3253LL te Ouddorp (17 septemeber 2010). Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk vernieuwen van de woning, berging, schuur op het perceel Oudelandseweg 18,3253 LP te Ouddorp (17 september 2010). Verleende sloopvergunning voor: - het geheel slopen van een woning en garage op het perceel Oostdijkseweg 20, 3252 LN te Goedereede (17 september 2010); - het gedeeltelijk slopen van de landbouwschuur en wo ning op het perceel Oudelandseweg 18, 3253 LP te Ouddorp (17 september). Intrekking reactieve aanwijzing Door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland is bij be sluit van 7 september 2010 besloten tot intrekking van de reactieve aanwijzing van 6 juli 2010 betreffende de bestemming 'Recreatie-Verblijfsrecreatie (sb-1)' met de daarbij behorende verbeelding en regels van het be stemmingsplan Klepperstee vastgesteld in de raads- vergadenng van 17 juni 2010. De intrekking heeft tot ge volg dat deze onderdelen alsnog in stand zijn gebleven. Conform artikel 3:8 lid 3 van de Wet ruimtelijk ordening maken wij dit bekend. Ter image Het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan Klepper stee met de daarbij behorende stukken, waaronder de intrekking van het aanwijzingsbesluit van de provincie Zuid-Holland liggen met ingang van 23 september 2010 gedurende zes weken ter inzage bij de balie in het ge meentehuis van Goedereede aan de Tramlijnweg 2.U kunt het plan en de intrekking van de reactieve aanwij zing elke werkdag tijdens de openingsuren inzien. Te vens zijn de stukken ook digitaal te raadplegen via: de website van gemeente: www.goedereede.nl actueel ter inzageleggingen http://www.ruimtelijkeplannen.nl Beroep Binnen de zes weken waarin de stukken ter visie liggen kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State tegen de onderde len van het vastgestelde bestemmingsplan, die door de intrekking van het aanwijzingsbesluit, alsnog in stand zijn gebleven. Beroep kan worden ingesteld door: a. een belanghebbende die met betrekking tot het ont- werpbestemmingsplan tijdig bij de gemeenteraad een zienswijze naar voren heeft gebracht; b. een belanghebbenden die kan aantonen dat hij re- delijkenA/ijs niet in staat is geweest om tijdig een ziens wijze bij de gemeenteraad naar voren te brengen; c. een belanghebbende die beroep in wil stellen tegen de wijzigingen die door de gemeenteraad bij de vast stelling zijn aangebracht. Het beroepschrift kan worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019 2500 EA Den Haag). Het beroepschrift moet wor den ondertekend en bevat in elk geval de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het beroep is gericht, een kopie van het besluit, en de gronden van het be roep (waarom gaat u in beroep). Voorlopige voorziening Het besluit tot vaststelling van de intrekking van de re actieve aanwijzing, treedt in werking op het moment van bekendmaking. Het instellen van beroep schorst het be sluit niet. Degene die beroep instelt kan daarom tegelij kertijd met het indienen van een beroep aan de voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State vragen een verzoek om voorlopige voorzie ning (schorsing) te treffen. Een verzoek om een voorlo pige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Daarnaast moet u aangeven welk spoedeisend belang is gelegen in de schorsing van het besluit. Indien binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag) treed het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Volledigheidshalve wordt gemeld dat aan het indienen van beroep, evenals aan het aanvragen van een voor lopige voorziening griffierechten zijn verbonden, welke bij de indiener in rekening zullen worden gebracht door d'e Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van Sta te. Nadere inlichtingen Wilt u meer weten over het bestemmingsplan Klepper stee, dan kunt u contact opnemen met een van de medewerkers van de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling, via telefoonnummer (0187) - 49 77 50. Vooraankondiging op grond van artikel 1.3.1 Bro Voorontwerpbestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp en stad Goedereede' Overeenkomstig artikel 1.3.1van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) geven burgemeester en wethouders van Goedereede kennis van het feit dat zij een bestem mingsplan voorbereiden voor het dorp Ouddorp en de stad Goedereede. Het plangebied heeft grotendeels betrekking op het ge bied, beschreven in de bestemmingsplannen Dorpsge bied Ouddorp, Ouddorp Zuid, Oosterpark, alsmede Stad Goedereede en Nieuwe Oostdijk. Daarnaast wordt op enkele punten delen van het bestemmingsplan Lande lijk Gebied betrokken bij deze wijziging. Directe aanlei ding voor het nieuwe bestemmingsplan vormt de ver ouderde status van enkele geldende bestemmings plannen in combinatie met de eisen die in de nieuwe Wet ruimtelijke ordening (Wro) worden gesteld. De Wet ruimtelijke ordening schrijft onder meer voor dat be stemmingsplannen vanaf 1 juli 2013 niet ouder mogen zijn dan 10 jaar. Het bestemmingsplan regelt de be staande functies en is daarmee dus overwegend con serverend van aard. Naar aanleiding van deze vooraankondiging is het nog niet mogelijk te reageren. Er liggen op dit moment ook nog geen stukken ter inzage. Te vera/achten is dat ulti mo eerste kwartaal 2010 zal het voorontwerpbestem mingsplan ter inzage worden gelegd in het gemeente huis van Goedereede, Tramlijnweg 2. De kennisgeving van de ter inzage ligging van het voorontwerpbestem mingsplan wordt gepubliceerd in Ons Eiland en Eilan den Nieuws en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite). In deze kennisgeving zal worden aange geven wanneer en op welke wijze gereageerd kan wor den op het voorontwerpbestemmingsplan. Verleende vergunningen o.g.v. Algemene plaatselijke verordening Goedereede 2009: Woonl(ern Ouddorp: Er is vergunning verleend op: -13 september 2010: Exploitatievergunning aan Albron CP Nederland BV ten behoeve van de horeca-inrioh- tingen gelegen op Center Pares Port Zélande, Port Zé- lande 2 te Ouddorp; -14 september 2010: Ontheffing aan Jeugdvereniging Nathanaël te Dirksland voor het op 24 september a.s. tussen 19.00 en 23.30 uur aanleggen van een kamp vuur op het strand tussen strandpalen 11.25 en 11.50 t.h.v. strandpaviljoen C-side op het Noordzeestrand te Ouddorp; Drank- en horecawet: Er is vergunning verleend op: -13 september 2010: Aan Albron CP Nederiand BV is een drank- en horecavergunning verleend ten behoe ve van de horeca-inrichtingen gelegen op Center Pares Port Zélande, Port Zélande 2 te Ouddorp; De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu- biieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van het besluit is tussen haakjes vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrijgen. Kennisgeving ontheffing artikel 3.23 Wro Burgemeester en wethouders maken ingevolge het be paalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening juncto artikel 4.1.1lid 1 onder a Besluit ruimtelijke ordening mede werking te verlenen aan het verzoek om ontheffing ge deeltelijk vergroten van de woning op het perceel Een- drachtsweg 8 te Stellendam (aanvraagnummer b10.0142). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen met Ingang van maandag 27 september 2010 gedurende zes weken ter inzage in het gemeen tehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Vóór afloop van bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswijzen omtrent het ontwerpbesluit naar voren brengen. Tijdens bovengenoemde termijn bestaat tevens de mogelijkheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen na telefonische afspraak. Kennisgeving ontheffing artikel 3.6 lid 1 Wro Burgemeester en wethouders maken ingevolge het be paalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.6 lid 1 Wet ruimtelijke ordening medewer king te verlenen aan de aanvraag om ontheffing voor het geheel oprichten van een woning op het perceel Oostdijkseweg 20 te Goedereede (aanvraagnummer b10.0122). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van maandag 27 september Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het verbouwen van een garage op het perceel Nieuw eweg 54 te Melissant; - het verbouwen van een woning (achterzijde) op het perceel Voorstraat 42 te Dirksland. een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een berging op het perceel Paulina van Weellaan 2 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend voor: - het vergroten van een woning op het perceel Zweos- plein 6 te Herkingen (08-09-2010); - het oprichten van een twee-onder-één-kap woning op het perceel Binnenweg 7a/b te Melissant (14-09-2010). Lichte bouwvergunning verleend voor: - het verbouwen van een woning op het perceel Ring 9 te Dirksland (09-09-2010); - het oprichten van een tuinkas op het perceel Have- loozeweg (ongenummerd) te Dirksland (08-09-2010). Kapvergunning verleend voor: - het kappen van twee beuken aan de voorzijde van de woning op het perceel Molendijk 39 en 39a te Melis sant (07-09-2010), Sloopvergunning verleend voor: - het verwijderen van hechtgebonden asbestbevatten- de bouwmaterialen op het perceel Prins Bernhardlaan 16 te Dirksland (14-09-2010). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning/ontheffing verleend voor: - het organiseren van Hum'meifeest in de Peuterspeel zaal de Hummelhoek te Dirksland op 9 oktober 2010 (9-9-2010) - het organiseren van een beurs met 2e hands kleding en speelgoed in Verenigingsgebouw Mellshof te Me lissant (9-9-2010). Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij Openbare vergaderingen 30 september 2010: Informatieve en opiniërende raad in het gemeente huis van Middelharnis (19.30 uur), 7 oktober 2010: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). 30 september: De gemeenteraad bespreekt tijdens de informatieve en opiniërende raadsvergadering op 30 september de vol gende ondera/erpen (meningsvormend) ter voorberei ding op de besluitvormende vergadering van 7 oktober: - Welstandsnota. - Bestemmingsplan Langeweg 14, Nieuwe-Tonge. - Ontwikkelingen De Staver, incl. afrekening jaarreke ningen 2004-2009 en projectplan aansturing Stichting Olympia. - Onderhoudskrediet 2010 De Staver. - Informatie ontwikkelingsrichting woningbouw Nieuwe- Tonge. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Inwoners kunnen bij Ge meenteraadsvergadering en Informatieve en Opinië rende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de griffier. Vergaderstukken liggen een week voor de vergadering 2010 gedurende zes weken ter inzage in het gemeen tehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Vóór afloop van bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswijzen omtrent het ontwerpbesluit naar voren brengen. Tijdens bovengenoemde termijn bestaat tevens de mogelijkheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen na telefonische afspraak. ImiiJBWtg 2, Godmide, ftém 38,3253 ZG OïdJorp, Inlirn!! www.goederMdt.nl, Iel. 101871 *150O, Imi graeeiiltbiiggMdetttdo.iii Hel gemeenlehuis ii open op moondog, woenidog en donderdag van 9,00 tot 12.00 uur en ïan 13,00 lol H,00 o«t, Dinidog en ïiijdag m 9,00 lol 12,00 »ur. Op dondtrdogoïond ii ta gemeenleiiuis open von 18,00 loi 19,30, tijdens de oïondopenilelling ziin alleen de piblielibaiie en hel zorgiokel open. De milieoilraal open op woenidog «on 15.30 lol 18,00 uur, op vrijdag von 15,30 tol 16,30 uur en op zoterdog von 9,30 loHl,30 uur. ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 5 oktober 2010 om 10.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Konin gin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 5 ok tober 2010 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Verkeersmededeling Het parkeerterrein (nabij sportcomplex De Gooye) ge legen aan de Hondsgalgweg te Dirksland wordt, in ver band met de te houden verkeersveiligheidsdag, gedu rende de periode 23 september 2010 (vanaf 18.00 uur) tot en met 24 september 2010 (tot 17.00 uur) gedeeltelijk gesloten voor verkeer, conform bijgaande situatieschets. Wij verzoeken u gedurende bovengenoemde periode uw auto niet te parkeren op het parkeerterrein (nabij sportcomplex De Gooye) aan de Hondsgalgweg te Dirksland. Danl< voor uw medewerl<ing. Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirl<sland. Vooriltaol 15, foste 10,3247 ZG Ditksiond, Inlernel: v(ww,dirlsland,nl, tel, (0187) éO 80 80 lox óO 37 99 Imé. inlo8difkslond.nl ma l/m w 09.00 tof 12.00 en 13.30 tol 15,00 «ur. in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Zaken) ter inzage. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Middelharnis, 3241 SL, Sluuslaan 12 - plaatsen van een dakkapel (14/09/10); - Sommelsdijk, 3245 BA, St. Joris Doelstraat 34 - ver anderen gevels en inrichting (17/09/10). Verleende sloopvergunning: - Middelharnis, 3241 CK, Nieuwepad 12 - slopen schuur met asbestplaten dak (16/09/10). Verleende kapvergunning: - Sommelsdijk, 3245 KA, Koningin Julianaweg 59 te Sommelsdijk- kappen van 321 bomen (13/09/10). Verleende collectevergunningen: - Nederlandse Hartstichting - van 3 t/m 9 april 2011 (14/09/10); - Stichting Island Runners (Roparun Palliatleve Zorg) - van 18 t/m 23 april 2011 (14/09/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)-47 55 55. Verleende evenementenvergunningen: - Ondernemersvereniging d'n Diek - Midwintermarkt, Diekhuus en Diekhuusplein te Middelharnis op 10 de cember 2010 van 12:00 uur tot 22:00 uur en 11 de cember 2010 van 09.00 uur tot 16.00 uur 16/09/10); - Vrouwenvereniging Ruth - Verkoping, C.S.G. Prins Maurits te Middelharnis op 30 oktober 2010 van 09.00 uur tot 13.00 uur (16/09/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)-47 55 55. Ontvangen aanvraag bouwvergunning Aanvraag reguliere bouwvergunning: - Middelharnis, 3241 GX, Zandpad 104/106 - wijzigen gevels en inrichting winkelpand (14/09/10). Ontvangen aanvraag sloopvergunning: - Middelharnis, 3241 LH, Molenweg 20-22 - slopen as bestplaten dak (14/09/10). Welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 5 oktober 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom- Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Molenweg 10, 3255 AP te Oude-Tonge (ontvangen op 14 sep tember 2010). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een bedrijfspand op het adres Boe zemweg 15, 3255 MC te Oude-Tonge (ontvangen op 7 september 2010); - het plaatsen van een portooabin op het adres Tram weg 1,3255 MB te Oude-Tonge (ontvangen op 9 sep tember 2010). een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het gedeeltelijk slopen van het gebouw op het adres Mariadijk 2, 3257 LK te Ooitgensplaat (ontvangen op 7 september 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat er geen vergunningen zijn verieend. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 5 oktober 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 5 oktober 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Persoonsgebonden gedoogbeschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat per soonsgebonden gedoogbeschikkingen zijn verieend voor de permanente bewoning van de volgende recre atiewoningen: Ooitgensplaat: Steigerdijk 11-17, 20, 22, 23, 37,38, 43, 52, 52, 97; - Havendijk 4a; -Havendijk 10-10,16; -Havendijk 12-7,19,20,45,47. Ouflfe-Tonge.' ■Suisendijk 14-82; - Zuiddijk 61a-1, 25, 96,103, 106, 118, 122, en 127. De beschikkingen zijn verzonden op 3 september 2010. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen een of meerde re beschikkingen binnen zes weiden na de dag van ver zending een gemotiveerd en ondertekend bezwaar schrift bij het college van burgemeester fen wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend, kan aan de voorzieningenrechter bij de rechtbank Rotter dam, sector bestuursrecht worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Voor een verzoek om voorlopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. missie komt bijeen op dinsdag 5 oktober 2010 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Parkeerverordening 2010 De raad van de gemeente Miödübamis.heeft bij'besluit van 2 september 2010 de P&t1teerve*rdèhli#2010 vastgesteld. Deze verordening r'égeltJiel göBruik van parkeerplaatsen en de verleninjvan vergunningen voor het parkeren, In de verordening zijfAevenseen aantal verbodsbepalingen opgenomen, wa^ondfer het verbod om te parkeren op een plaats zonddpf inltrijd met een verleende vergunning. Van dit vaWBa kan door het col lege een ontheffing verleend wo^eivCfatum inwer kingtreding: 24 september 2010, J W Deze verordening ligt voor een ieder kosteloos ter in zage op het gemeentehuis (Koningin Julianaweg 45, Middelharnis), De volledige tekst van de verordening is te vinden op de website: vww.middelharnis.nl. Gewijzigde dienstverlening In verband met een personeelsbijeenkomst is de afde ling financiën op donderdagmiddag 30 september 2010 gesloten. Koningin Juiionowej ii, toéai 1,3240 M Midilelliotni!. Inlemét www.»iddellnrnii.nl. Tel. (018^ 47 55 55 /lox 47 55 47 wiiail: inloêniiddelliarnii.nl. Openingslijden: maandag en vrijdog van Ö9,00 tot 13,00 uur; dinsdag l/m donderdag von 09,00 lol 12,00 en van 13.00 lol 16.30 oor, donderdagavond van 18.00 lol 20.00 uor. Artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) Burgemeester en wethouders maken bekend dat per soonsgebonden ontheffingen van het geldende be stemmingsplan zijn verleend voor de permanente be woning van de volgende recreatiewoningen: Ooitgensplaat: - Steigerdijk 11-102, 96, 92, 89, 83, 75, 58, 33,15, 9, - Havendijk 10-57, 54, 42, 30, 27, 25, 21 -Havendijk12-37, 3, 2. Oude-Tonge: - Suisendijk 14-82; - Zuiddijk 61a-128,101,93,89,85. De stukken liggen zes weken, te weten vanaf 27 sep tember tot en met 8 november 2010 voor een ieder tij dens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Ei- senhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19:30 uur. Belangheb benden kunnen vanaf 28 september 2010 gedurende zes weken beroep instellen bij de rechtbank Rotterdam sector bestuursrecht, postbus 50951, 3000 BM Rotter dam, Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningenrechter van de rechtbank worden ver zocht een vooriopige voorziening te treffen, indien on verwij/de spoed dit, ge/et op de betrokken belangen, vereist. Het beroepschrift schorst namelijk niet de wer king van het bestreden besluit. Artikel 3.23 Wro Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij overwegen in het kader van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing te verienen van het gel dende bestemmingsplan, om een bouwvergunning te kunnen verlenen voor: - het bouwen van een duivenhok op het perceel Veld zicht 35 te 3256 AK Achthuizen. (LB 10/1514). De stukken liggen zes weken, te weten vanaf 27 sep tember tot en met 8 november 2010 voor een ieder tij dens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Ei- senhoweriaan 13255 VA te Oude-Tonge. Het ge meentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19:30 uur Gedurende de termijn van inzage kunnen belangheb benden schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij hef college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhowertaan 1, 3255 VA Oude- Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met de heer F. ten Brinke van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke voor genomen besluitvorming de zienswijze zich richt. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders hebben besloten over te gaan tot aanwijzing van een gehandicaptenparkeer plaats in de onmiddellijke omgeving van de woning Neptunuslaan 713255 TP Oude-Tonge. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekendma king een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Tevens staat voor iedere belanghebbende de mogelijk heid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht, postbus 509513007 BM Rotter dam een verzoek om een voorlopige voorziening in te dienen. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij, op verzoek van de bewoners en gebruikers van de aan het achterpad van de Pieter Biggestraat te Ooitgensplaat gelegen woningen en garages, hebben besloten om over te gaan tot de instelling van een geslotenverklaring voor alle verkeer op dit achterpad. Voor voetgangers en bestemmings(vracht)verkeer geldt deze maatregel niet. Ter inzage Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen tij dens de openingsuren van gemeentehuis ter inzage bij het taakgebied Burger, Bestuur, Communicatie en Or ganisatie. Bezwaar Van dit (verkeers)besluit staat voor iedere belangheb bende de mogelijkheid open om op grond van de Alge mene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na ■''•"i-'-rrwn

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6