Nieuwe website verthuizen.nl brengt woonconsument op ideeën \~=rM Nieuwe speelgoedwinkel opent haar deuren in Oude-Tonge Ondanks de regen een geslaagde Meerkamp Verkeersveiligheidsdag Dirksland Open dag Naaimachinehandel Vlieto Geslaagde 7e Tieleman Keukens Run de voordeel specialist Initiatief van Imaho Esselink Slagerij Buth succesvol Bingo 55 Oude-Tonge Triomf taart, de lekkerste taart van Nederland Bingo bij De Zwaluw Nieuws van de Wereldwinkel Grote actie bolchrysanten Computer cursus voor senioren Visser Visser Accountants- Belastingadviseurs organiseert ontbijtbij eenkomst Prinsjesdag Rommelmarkt Diekhuus EIIIVni]El1.niEUW5 Goed en betaalbaar Restpartijen Openingstijden Badkamerontwerper Ook op Twitter Welkom PA(;iNA6 DINSDAG 21 SEPTEMBER 2010 OUDE TONGE - Aan staande donderdag opent Hans Le Poole een gloed nieuwe speelgoedwinkel aan de Molendijk in Oude Tonge. "Speelgoed voor mensen van O tot 100", zo omschrijft hij het aan bod. Hans' motto is dat, ondanks de recessie, kin deren vanwege hun ont wikkeling moeten kunnen blijven spelen. Niet voor niets draagt zijn winkel dan ook de naam: goed koopste speelgoedwinkel. Hans en zijn vrouw Wil- lina nodigen iedereen uit om eens een kijkje te komen nemen. Voor de eerste 100 klanten staat er een leuke verassing klaar. Door Mirjam Terhoeve' Ue winkel, naast de voormalige Novy, zien Hans en Willine als een mooie aanvulling op de webwinkel, die ze al enige tijd runnen. Daarnaast is Hans ook wekelijks te vinden op de markt in Sonnnelsdijk. "Ons doel is om goed en betaal baar speelgoed aan te bieden", vertelt Hans. "Het aanbod is zeer uitgebreid. We hebben van alles in huis voor alle leef tijden en voor ieders porte monnee. Regelmatig hebben we ook leuke acties voor onze klanten. Denk daarbij aan de maandaanbiedingen, maar ook aan de spaarkaart. Nadat men hier 175 euro op heeft gespaard, ontvangt de klant bij de volgende aankoop, een kor ting van maar liefst 25 euro, die is geldig op het gehele assortiment. Daarnaast bieden we 10% korting als men de bestelling via het internet zelf komt afhalen in onze winkel. Haalt men de bestelde artike len af op de markt dan krijgt met tot 31 oktober zelfs 15% korting. Tegen de feestdagen zullen meerdere interessante acties volgens". Hans is ook dealer van Sluban. "Skiban is een goedkoper alter natief voor de bekende bouw stenen", legt hij uit." Zij passen perfect op deze stenen, maar de prijs ligt een stuk lager Van Sluban zijn tal van leuke com plete bouwpakketten verkrijg baar, maar ook diverse uitbrei dingssetjes". Naast heel veel speelgoed kan men bij Hans ook terecht voor diverse andere artikelen. "Regelmatig koop ik restpar- tijeii op. Die komen dan ook in onze wiirkel en webshop te staan. Die artikelen kunnen dus variëren. Op dit moment licb ik een leuk aanbod in onder andere sjaaltjes, sokken en bedrijfskleding. Mijn advies is dus om regelmatig even bin nen te lopen om zo opdmaal te kunnen profiteren van het aanbod". Tot slot willen Hans en Wil line graag nog vermelden dat er speciale regelingen kunnen worden getroffen voor kerken en stichtingen. Hiervoor kan men contact opnemen met Hans zelf De winkel aan de Molendijk is geopend van dinsdag tot en met donderdag van 8.30 tot 18.00 uur, op vrijdag tot 21.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur Meer informatie is te vinden op www.goedkoops- tespeelgoedwinkel.nl Dit is tevens de internetpagina van de webshop. MIDDELHARNIS - 'Niet verhuizen? Wél verthui- zen'. Met die gedachte is dezer dagen een nieuwe inspiratiesite voor woon consumenten gestart. Op www.verthuizen.nl vin den woningbezitters tal loze ideeën en suggesties om meer uit hun bestaan de woning te halen. Uit diverse onderzoeken blijkt dat het animo om te verhuizen of een woning te kopen historisch laag is. Een verbouwing of aan passing van de woning is een goed alternatief om toch het wooncomfort te verhogen. De site introduceert een nieuw- werkwoord; verthuizen. Dit staat voor verhuizen in je eigen thuis. 'Een verbouwing of ver nieuwing van je interieur geeft het gevoel van verhuizen, van verkassen naar een andere woning. Alleen blijf je lekker thuis in je eigen huis', aldus Kees Sterrenburg van Imabo Nederland. De site laat op een overzichtelijke wijze per onder deel van de woning diverse mogelijkheden zien. Zo is er veel aandacht voor de badka mer, de keuken en de woonka mer 'Maar ook een zolder biedt heel veel mogelijkheden. Bij veel mensen is dit een opberg ruimte, wij laten zien dat je er met beperkte middelen meer woonplezier van kunt hebben', aldus Sterrenburg. Verthuizen. nl neemt ook de entree en de slaapkamer onder de loep en heeft tevens aandacht voor de Bijzonder aan de site is de mogelijkheid om onhne een badkamerontwerp te maken en met één muisklik een offerte aan te vragen bij een Imabo- vestiging in de buurt. Steeds meer consumenten hebben zelf ideeën over de indeling van hun badkamer en kunnen zo op een eenvoudige wijze een basisontwerp maken. In enkele ImÊÊtmmmÊÊÊm* minuten ziet men zijn of haar ontwerp uitgevoerd in 3D op het scherm. Bij vertliuizen.nl hoort ook een Twitterservice. Regelmatig zal de site-redactie interessante en bruikbare tips en ideeën pos ten. Wie deze wil ontvangen kan zich aanmelden bij www. twitter.com/verthuizen. De website is een initiatief van Imabo Esselink en andere Ima- bo-vestigingen. Veel Imabo- vestigingen hebben een zeer uitgebreide en inspirerende showroom, maar zij willen hun klanten al thuis op ideeën brengen. 'Vanzelfsprekend is de site een uitnodiging om één van de showrooms te bezoek om daar advies te krijgen', zegt Sterrenburg. 'Voor bezoekers ligt er een aardigheidje klaar: de Verthuistas'. DIRKSLA.ND - Op vrijdag, 24 september aanstaande, wordt de achtste verkeersveiligheids dag voor basisscholen gehou den. Dit keer voor de scholen uit de gemeente Dirksland. Voor deze dag zijn alle leerlin gen van de groepen 6, 7 en 8 uitgenodigd. Zij worden alle maal op de fiets verwacht bij sporthal De Gooye. De activiteiten worden voor het grootste deel buiten uit gevoerd. Op het programma staat o.a. het afleggen van een fietsparcours en een fietsen- keuring. Verder wordt er in een vrachtwagen uitgelegd en getoond hoe dode hoekspie- gels werken, de vandalismebus van Arriva is er, de kantelsimu- lator leert de leerlingen om op een veilige manier uit de auto gordel te komen bij een auto die op zijn kop ligt. Er wordt voorlichting gegeven over de gevaren van alcohol en drugs in het verkeer. Dé leerlingen kunnen meedoen met de Ren- je-rot quiz, een quiz om de ken nis van verkeersregels en ver keersborden te testen. Verder laat de politie het een en ander zien van het materi aal en materieel dat gebruikt wordt. Dit gebeurt ook door RWS. Aan het eind van de ochtend en aan het begin van de middag wordt er gedemon streerd door het bike-team van de politie en aan het eind van de dag wordt de inzet van de hulpdiensten - brandweer, politie en ambulance - bij een in scene gezet verkeersongeval gedemonstreerd. Leerlingen van de beveihgings- opleiding van het Albeda Col lege in Oude Tonge zullen ook dit jaar weer hand- en span diensten verrichten. Enkele leerlingen van de RGO werken 'mee aan het in scène zetten van het verkeersongeval. De organisatie hoopt op veel belangstelling van ouders en andere familieleden van de deelnemende kinderen, maar belangstelling van anderen wordt uiteraard ook erg op prijs gesteld. OOLTGENSPLAAT - Na de voltooide puntentelling is de uitslag van de eerste ronde van de vakwedstrijd in de Lekker ste Bal Gehakt en de Lekkerste Gehaktvariant bekend. In de eerste ronde in de Lek kerste Gehaktbal gaat Slagerij Biesma uit Opeinde aan kop. Slagej-ij Buth uit Ooltgensplaat behaalde de vijfde plaats. machines. Tijdens de open dag is er ook gelegenheid om de werkplaats te zien, waar uw machine vakkundig onderhou den wordt of waar complexe reparaties uitgevoerd worden. De werkplaats is zeer volledig ingericht om het onderhoud aan uw rriachine zo efficiënt mogelijk te kunnen uitvoeren, een aparte werkplek is inge richt om ook reparaties aan elektronica mogelijk te maken volgens de specifieke eisen die daaraan gesteld zijn. OOLTGENSPLAAT - Naai machinehandel Vlieto houdt zaterdag 25 september een open dag óp haar nieuwe loca- rie: Spuidijk 4 te Ooltgensplaat. Van 10.00-17.00 uur staat de deur voor u open. Iedereen is welkom om onder het genot van een drankje te zien hoe Frans van der Vliet het bedrijf continueert en hoe hij na de realisatie van deze werkplaats en showroom klaar is om de komende jaren de klant opti maal te blijven bedienen. In de nieuwe showroom staan altijd de nieuwste machines van de kwaliteitsmerken Husqvar- na en Pfaff gebruiksklaar, naast een ruim aanbod gebruikte Het is de bedoeling om deze open dag jaarlijks te laten plaatsvinden, een volgende keer aangevuld met demon straties van de nieuwste machi nes en technieken. Deze eerste open dag ligt de nadruk op het nieuwe adres waar u de komende jaren terecht kunt voor al uw vragen op dit vak gebied. Hiervoor is Vlieto trou wens elke zaterdag van 10.00- 17.00 uur geopend, ef\ andere dagen op afspraak. OUDE-TONGE - De Plaat selijke Commissie van Oude- Tonge organiseert voor alle 55-plussers van Oude-Tonge op woensdag 22 september een gezellige bingomiddag met leuke prijzen. De middag begint om 14.00 uur en w'ordt gehouden in het Infocentrum, Bernhardstraat 27 in Oude- Tonge. MIDDELHARNIS - In het voorjaar werd tijdens een bij eenkomst van het Heerlijk en Heerlijk banketbakkersgilde de lekkerste taart van Nederland gekozen. Bij de betere banket bakkers uit het hele land kwam er een duidelijke winnaar uit de bus: de Triomf taart. Vanaf vandaag is deze lekkere creatie ook verkrijgbaar bij Banket bakkerij van Helden te Mid- delharnis. "De winnende taart is een echte belevenis, een smaaksensatie die zijn naam 'Triomf' helemaal waar maakt. Het is een ambachtelijk ver vaardigde taart met lagen van luchtige chocoladecake, ver rukkelijke slagroom en frisse vruchtenvulling, gemaakt \an aardbeien en bosvruchten", aldus Van Helden. "Ter intro ductie zal deze taart tijdelijk extra voordelig worden aange boden, zodat iedereen kennis kan maken met de lekkerste taart van Nederland". SOMMELSDIJK - Wijkvereni- ging De Zwaluw houdt zater dagavond 25 september een bingoavond in het wijkcen trum, Sperwer 55 te Sommels- dijk. Er worden 8 ronden, een superronde en een verloting gehouden. De zaal gaat open om 19.30 uur, de bingo start om 20.00 uur. De betere woninginrichting sinds 1920 («lempt Kanaal 105, Middelliarnis, (0187) 48 27 84 mw-.lielbinnenhuismiddelhamis.nl MIDDELHARNIS - Nog een maandje, en dan is het feest bij de Wereldwinkel. Ze bestaan dan 10 jaar, en daarom wordt het de héle maand feest. Voor de jeugd is er een kleurplaten actie. Geen gewone actie, maar een die echt bij de Wereldwin kel hoort. In de winkel hggen platen van vier verschillende maskers klaar. Daar kun je er een van uitkiezen en gekleurd en uitgeknipt (en eventueel nog gaatjes erin geprikt om 'm verder te versieren) inleve ren vóór 26 september. Op 9 oktober, als de winkel 10 jaar bestaat, worden de maskers opgehangen, en wordt bekend gemaakt wie de allermooiste maskers hebben gemaakt. Zij krijgen dan een prijs. De Wereldwinkel is gevestigd aan Zandpad 134 te Middelharnis en is geopend van dinsdag tot zaterdag van 10.00-17.00 uur en op vrijdag tot 21.00 uur MIDDELHARNIS - Zater dag 25 september hopen de leden van de Gereformeerde Gemeente Middelharnis weer hun jaarlijkse bolchrysanten- actie te houden. Dit jaar zullen ze niet als voorgaande jaren langs de deur komen maar kunt u de prachtige en grote bolchrysanten vooraf bestellen. U kunt dat doen bij Anja de Jonge telefoon :0187-478349. De prijs is net als andere jaren weer 5 euro per stuk. Dat is zeker niet veel voor bolchry santen van deze afmeting. De bolchrysanten kininen na bestelling op 25 september tus sen 10 en 12 uur worden opge haald bij het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente aan de Christiaan de Vrieslaan in Middelharnis. De opbrengst van de actie is bestemd voor de voorgenomen nieuwbouw van de kerk. ANBO Midden&West Flakkee start, in samen werking met Senior Web en de Rabobank, op 22 september weer een computercursus. Deze wordt gegeven in het Rabobank- kantoor aan de Langeweg te Stellendam, iedere woensdag middag van 14.00-16.30 uur. De Cursus omvat 9 lessen en bestaat uit W'ord, Excel, Inter net, E-mail en Internetbankie- ren, dit alles in het Officepro gramma 2007. Er is nog plaats voor enkele belangstellenden. Iedereen uit de doelgroep, 50-1-, is welkom, ook leden van andere bonden. Deelname aan de cursus kost voor leden van de ANBO 55 en voor niet- leden 65. Er zal met USB sticks worden gewerkt. Deze kunt u zelf meenemen of tij dens de cursus aanschaffen voor 10. Voor meer informa tie of aanmelding kunt u bellen naar 06 20404005 (na 19.00 uur). Leerzame brandweenrorkshop voor cliënten Zuidwester MIDDELHARNIS - In de week van 13 tot en met 17 september was het weer zover: medewerkers van de afdeling Bewegings- agogie van Zuidwester organiseerden de jaar lijkse Meerkamp voor cli ënten op Hernesseroord. Samen met een grote groep studenten van het CIOS in Goes werd tradi tiegetrouw weer een week vol met sport en spel acti viteiten aan cliënten aan geboden. "Het weer speelde ons wel een beetje parten," zegt Sabine de Jonge, bewegingsagoog bij Zuidwester. "De regenbuien waren af en toe best pittig en zo vielen een aantal buiten spelletjes letterlijk in het water Maar onze cliënten en de spor tieve studenten van het CIOS gaven het niet zo maar op, zelfs in de regen werd fanatiek meegedaan! Een groot succes was ook de workshop van de vrijwillige brandweer uit Stad aan 't Haringvliet. Voor veel cliënten was het heel leuk om het blusmateriaal en natuurlijk de brandweerauto mèt sirene, van dichtbij te bekijken. Wij kijken in elk geval terug op een geslaagde week. En inmiddels zijn wij alweer bezig met het organiseren van ons volgende evenement; een snoezelwork- shop in de Meerpaal. Dit vindt binnen plaats, dus hiervoor zijn we gelukkig niet afhanke lijk van het weer!" MIDDELHARNIS - Op donderdag 30 september organiseert Visser Vis ser een ontbijtbijeenkomst met het thema 'Actualitei ten naar aanleiding van Prinsjesdag'. Deze prins jesdagbijeenkomst wordt reeds jaren met succes georganiseerd in de regio Barendrecht. Hoogste tijd om deze traditie ook op Goeree-Overflakkee in te zetten. Een unieke bij eenkomst die voor onder nemers zeer de moeite waard is. Tijdens de ontbijtbijeenkomst zal mr. Harold van den Berge, partner en belastingadviseur bij Visser Visser u bijpraten over de belangrijkste zaken uit de Miljoenennota en de nieuwe fiscale regels voor 2011 voor u op een rij zetten. Daar bij wordt een praktische ver taalslag gemaakt naar uw con crete situatie. Zo bent u binnen een uur op de hoogte van de economische stand van zaken en de fiscale actualiteit. Naast een inhoudelijke meerwaarde biedt de ontbijtbijeenkomst voldoende mogelijkheden om andere ondernemers te ont moeten. U bent vamsharte uitgenodigd om de ontbijtbijeenkomst bij te wonen. De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 30 september in de Lunchroom In-Side (gevestigd in Keuken centrum Tieleman). Vanaf 7.30 uur staan de deuren open en kort voor 8.00 zal de bijeen komst geopend worden door burgemeester J. Heijkoop van Oostflakkee. Vanzelfsprekend staat er een uitgebreid ontbijt voor u klaar U kunt zich aan melden via de website www. visser-visser nl MIDDELHARNIS - Op zater dag 25 september van 10.00 uur tot 16.00 uur wordt op het Diekhuusplein de maan delijkse rommelmarkt gehou den. In een gezellige sfeer, met een hapje, een drankje en een muziekje kan iedereen vrij blijvend komen kijken. Bij de aanwezige verkooptafels is van alles te vinden: speelgoed, boe ken, kleding, voor elk wat wils. De Diekhuusfoyer is geopend als gezellig ontmoetingspunt, om even uit te rusten van het, snuffelen, natuurlijk met iet& lekkers erbij; soep, belegdei broodjes, tosti, broodje knak- worst. Ook de boekenwinkel van de Lions Club is de gehele dag geopend. U kunt tafels reser veren voor deze rommelmarkt en voor de rommelmarkt van 30 oktober. De kosten zijn 7,50 per tafel (2 tafels voor 12.50) Aanmel den en informatie bij het Diek huus: telefoon 482400 (9-16.00 of per e-mail: beheer(ahet- diekhuus.nl MIDDELHARNIS - De vele voorbereidingen door atletiek vereniging Flakkee werden afgelopen zaterdag beloond tijdens de Tieleman Keukens Run. Meer dan 300 deelne mers verschenen aan de start. Veel deelnemertjes van zowel AV Flakkee als gastlopertjes en meegebracht publiek bij de jeugdlopen. De drie bestpres- terende jongens en meisjes in hun categorie w-erden beloond met een huldiging op het podi um voor recreatiecentrum De Staver, dat geheel belangeloos zijn terrein en accommoda tie ter beschikking stelde. De organisatie kijkt terug op een geslaagd hardloopevenement. Om 13.00 uur was de eer aan hoofdsponsor Jan Tieleman om voor de deur van Tiele man Keukens het startschot te lossen. Het hoofdgebeuren van deze dag was een Knau wegwedstrijd- en prestatieloop over 10 km. en een prestatie loop over 5 km. Tevens was dit de eerste wedstrijd in een circuit in de regio Voorne die 7 wedstrijden telt. Het was een lang lint van lopers vanaf de start. Bij de rotonde stond al een auto van Tieleman Keu kens warm te draaien om voor- .op te rijden. Een bezemwagen, voorzien van EHBO, sloot de rij voor eventuele uitvallers. Volgens atleet Dennis Postma lag het tempo deze dag niet heel hoog. Bij de eerste kilometer was er al een flink aantal secon den verval, groter dan normaal voor deze mannen. Fouad Fer- toute uit Oud beijerland, atleet van AV Spirit, won uiteindelijk de 10 km run in 33,45, met drie seconden verschil gevolgd door de Zeeuw Jesper Francke van Dynamica in 33.48. Derde werd Dennis Postma van Pal- las'93 in 34.21. Als eerste dame eindigde Vane.ssa Hartman in 38,56, tweede werd Angelien Visbeen met 42.50 en op de derde plaats kwam Angela Ver schoor in 43.33. Van AV Flakkee was er een ereplekje op het podium voor Arco Melissant bij de presta- tieiopers in 38.49. Bij de wed strijdlopers H55 werd eerste de oud-voorzitter Jan Zuidweg in 37.55, bij D50 was dat Myra van Altena in 46.57. Tweede bij 40 werd Carline Koedoot in 44.24. Deze drie staan nu ook op de eerste plek in het circuit in hun categorie. Op de 5 km pakte Marcel Gelton van Pal- las'93 de winst in 19.29. Voor meer informatie, foto's en uitslagen zie www.avflak- kee.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6