h Indien u t^Mjp besluit (gsH^^kcde) bezwaren hebt, Middelhamisyjy EIIAIIDEn-niElJWS »i2M GEMEENTE DIRKSLAND ML PAGINA 7 \RIIDAG 10 SEPTEMBER 2010 GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwrvergunning is ontvangen. Op 31 augustus 2010 voor: - het geheel vernieuwen van de schutting op het perceel Diependorst 92, 3253 VC te Ouddorp. Op 1 september 2010 voor: - het vergroten van een recreatiewoning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 11Het oude Nieuwland 58. 3253 LL Ouddorp; - het geheel plaatsen van een veranda op het perceel Oude Nieuwlandseweg 49, 3253 LL te Ouddorp, Op 2 september 2010 voor: - het geheel oprichten van 5 woningen inclusief bergin gen op de percelen Molenkade 1 en Molenkade 10-18 3251LL/LMteStellendam. Op 3 september 2010 voor: het geheel plaatsen van een berging op het perceel Keyzerstraat 18, 3251 AN te Stellendam, Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 21 september 2010 in het gemeentehuis te Goede- reede. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 21 september 2010 in het gemeentehuis te Goederee- de. Deze vergaderingen zijn beide openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in hel gemeentehuis te Goedereede. Publicatie art. 3.23 WRO Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algeme ne wet bestuursrecht juncto 3.23, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 4.11lid 1 onder a van het Besluit ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het plaatsen van een berging bij de woning op het per ceel Kelderweg 63, 3253 TC Ouddorp; - het plaatsen van een berging bij de woning op het per ceel Koolweg 7, 3253 LH Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 13 september 2010 gedurende zes weken Ier inzage in het gemeentehuis bi; de Publieksbalie. Gedüreridè déze (érmijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Bekendmaking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet, voor het horecabedrijf aan de onderstaande rechtsperso(o)n(en) als bedoeld in artikel 4, eerste lid, van de Drank- en Horecawet, een drank en horecavergunning te verienen: naam Tennisclub Stellendam ondernemingsvorm paracommerciële instelling handelsnaam Tennisclub Stellendam adres Zuiderdiepstraatweg 42 3251 LW Stellendam Voorschriften en beperkingen Aan deze vergunning worden de volgende beperkingen en/of voorschriften verbonden: a. De vergunning geldt niet voor het houden van bij eenkomsten van persoonlijke aard zoals bruiloften en partijen. b. Het is de vergunninghouder verboden de mogelijk heid van het houden van bijeenkomsten van per- Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning/ontheffing verleend voor; het plaatsen van aankondigingsborden om sporteve- soonlijke aard te houden, openlijk aan te prijzen. c. In de inrichting mag slechts alcoholhoudende drank worden verstrekt gedurende een uur voor, tijdens en een uur na (wedstrijden, trainingen vergaderingen verenigingsactiviteiten stichtingsactiviteiten enz., afhankelijk van het soort instelling). Sterke drank Op grond van artikel 2.1 van de Drank- en Horecaver- ordening juncto artikel 23, lid 3 Drank- en Horecawet, is het de instelling bovendien verboden om bedrijfsmatig en anders dan om niet sterke drank te verstrekken. Inzage en informatie De ontwerpbeschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 13 september 2010 tot en met 25 oktober 2010 gedurende een termijn van zes weken ter inzage bij de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling. De ope ningstijden zijn 09.00 - 12.00. Wanneer u de stukken wilt inzien buiten kantooruren, kunt u telefonisch een af spraak maken; 0187 - 49 15 00 Bedenkingen Belanghebbenden die zich niet kunnen verenigen met het verlenen van bovenstaande vergunning, kunnen ge durende een termijn van zes weken, gerekend vanaf de dag waarop genoemde ontwerpbeschikking ter inzage is gelegd, mondeling of schriftelijk bedenkingen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Wanneer ondanks ingebrachte zienswijzen de vergun ning wordt verieend kan geen beroep bij de administra tieve rechter worden ingesteld door een belangheb bende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen naar voren heeft gebracht. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 31 augustus 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om het intrekken van de gehandicaptenparkeer plaats tegenover Preekhillaan 12 te Ouddorp. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschnft in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Handhavingsverordening sociale regelingen Goedereede 2010 De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 26 au gustus jl. de handhavingsverordening sociale regelin gen Goedereede 2010 vastgesteld. Dit besluit ligt gedurende drie maanden voor een ieder bij de Publieksbalie ter inzage en zijn tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar. Maatregelenverordening lOAW/IOAZ Goedereede 2010 De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 26 au gustus jl. de maatregelenverordening lOAW/IOAZ Goe dereede 2010 vastgesteld. Dit besluit ligt gedurende drie maanden voor een ieder bij de Publieksbalie ter inzage en zijn tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar. Beleidsnota participatiebudget 2009-2010 De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 26 au gustus jl. de beleidsnota participatiebudget 2009-2010 vastgesteld. Dit besluit ligt gedurende drie maanden voor een ieder bij de Publieksbalie ter inzage en zijn tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar. Sluiting gemeentehuis en milieustraat Op vrijdag 17 september 2010 is het gemeentehuis ge sloten voor het publiek. De milieustraat is zowel op vrijdag 17 september als op zaterdag 18 september 2010 gesloten. Tromlijnweg 2, Goedereede, Poitbus 3B, 3253 ZG Ouddorp, Internet wtfw.goedereede.nl. lel. 10137) 49)500, E-raoi gemeentehuij@goedereede.nl Het gemeentebis ii open op moondog, woensdag en donderdog van 9.00 to! 12.00 uur en ïon 13.00 lot tó.OO uur K het gemeentehuis open van publieksbalie e^et jur, op vrij 3 en vrijdog von 9.00 tot 12.00 uur. Op donderde tof 19.^. Tijdens de ovondopenstelllng :ijn oileen de i. De ^É^teitls open op woensdag von 15.30 tot 18.00 S.30 wr «■KleiÉa van 9.30 tot 11.30 u ,Hellev(jetsluis bekend te nement No Ge maken (31- kunt u o(f grond van de AlgeMenl^ret bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen,,binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam), een Openbare vergaderingen 30 september 2010: Informatieve en Opiniërende Raad in het gemeen tehuis van Middelharnis (19.30 uur). 7 oktober 2010: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Ivliddelhar- nis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende collectevergunning: - Amnesty International - van 6 t/m 12 februari 2011 (31/08/2010). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)-47 55 55. Ontvangen aanvraag bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Sommelsdijk, 3245 VC, Dorpsweg 100 - oprichten schuur (31/08/2010). Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 21 september 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 21 september 2010 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Onherroepelijk bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het besluit van gedeputeerde staten van Zuid-Holland van 7 juli 2009 tot goedkeuring van het bij besluit van de ge- Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat; een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het bouwen van een berging bij de recreatiewoning op het adres Zuiddijk 61a-34, 3255 LV te Oude-Tonge (ontvangen op 30 augustus 2010). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het aanbrengen van gevelreclame op het bedrijfspand op het adres Boezemweg 18, 3255 MC te Oude-Ton ge (ontvangen op 27 augustus 2010); - het aanbrengen van gevelreclame op het horecapand op het adres Achthulzensedijk 108, 3256 AR te Acht- huizen (ontvangen op 23 augustus 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. vooriopige voorziening vragen. Daarbij Is een zogehe ten griffierecht verschuldigd, 'faslioal 15, Poéos 10,3247 ZG Dirlsbd. Internel: www.dirlislond.nl. Tel, 10187] 60 80 30 fox 40 37 99 /e™il: iiilo8ditlsbd.nl ijden: «o l/m vT 09.00 tot 12.00 en 13.30 tol 16.00 uur. meenteraad van Middelharnis van 4 december 2008 vastgestelde bestemmingsplan 'Stad aan 't Haringvliet' op 4 augustus 2010 bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door het ongegrond verklaren van een beroep onherroepelijk is geworden. Het be stemmingsplan ligt voor iedereen ter inzage in het ge meentehuis van Middelharnis, Kennisgeving exploltatieovereenkomst 'Oudelandsedijk 10a/10b' Overeenkomstig artikel 6.24 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) geven burgemeester en wethouders van Middelharnis er kennis van dat zij een exploitatieover eenkomst hebben gesloten met Van Schelven Onroe rend Goed BV, voortvloeiend uit het ontwerpbestem- mingsplan 'Oudelandsedijk lOa/lOb', De exploltatieo vereenkomst heeft betrekking op de uitbreidingsplan nen van Graanhandel P van Schelven BV, Vaststelling bestemmingsplan 'Oudelandsedijk lOa/lOb' Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken ingevolge artikel 3,8 lid 3 van de Wet ruimtelijke orde ning bekend, dat de gemeenteraad van Middelharnis bij besluit van 2 september 2010 het bestemmingsplan 'Oudelandsedijk lOa/lOb' heeft vastgesteld. Het plangebied is gelegen aan de Oudelandsedijk te Nieuwe-Tonge en voorziet in de uitbreiding van Graan handel Van Schelven in westelijke richting. Om de uit breiding te realiseren wordt een deel van de bestaande bedrijfsopstallen, waaronder een voormalige intensieve veehouderij, gesloopt. Het bestemmingsplan 'Oudelandsedijk lOa/lOb' ligt met ingang van 13 september 2010 gedurende een periode van zes weken ter inzage en kan tijdens openingstijden (www.middelharnis.nl) worden ingezien bij de publieks balie van het gemeentehuis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg nummer 45 te Middelharnis. Daarnaast wordt het bestemmingsplan op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl gepubliceerd. Gedurende genoemde termijn van ter Inzage legging van zes weken kan bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een schriftelijk beroepschrift worden ingediend tegen het bestemmingsplan door; - diegene die tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt; - een belanghebbende, die aantoont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest overeenkomstig artikel 3,8 lid 1 onder d van de Wet ruimtelijke ordening tijdig een zienswijze kenbaar te maken; - iedereen die bezwaren heeft tegen een of meer bij de vaststelling van het plan aangebrachte wijzigingen. Deze beroepschriften dienen te worden gericht aan: Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EADen Haag, Koningin Julionoweg 45, Postbus 1,3240 AA Middelhornis. Internet: www.middelhornis.rl. Tel. 10187] 47 55 55 iax 47 55 47 e-mail: intómlddelhornii.nl. Openlngshjden: moondag en vri'jdog van 09.00 lot 13.00 uur; l/nn donderdog von 09.00 lol 12.00 en von 13,00 tot 16.30 our, donderdagavond van IS.OO lot 20.00 uur Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het inpandig realiseren van bewaarplaatsen voor op slag en verkoop van consumentenvuurwerk op het adres Boezemweg 2a, 3255 MC te Oude-Tonge (be sluit verzonden op 2 september 2010). een reguliere bouwvergunning van rechtswege is verieend voor: - het wijzigen van de plattegronden, overheaddeuren en kozijnen van het bedrijfsverzamelgebouw op het adres Boezemweg 13a t/m 13z, 3255 MC te Oude-Tonge (fictief besluit d.d. 27 augustus 2010). een reguliere bouwvergunning 2e fase van rechts wege is verieend voor: - het bouwen van een woning op het adres Krammer- dijk (ongenummerd), 3256 LH te Achthulzen. Ka dastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie C, nr 292 (fictief besluit d.d. 31 augustus 2010), een reguliere bouwvergunning 2e fase is verleend voor; - het bouwen van een agrarische bedrijfsruimte op het adres Tramdijk 113256 LK te Achthuizen (besluit ver zonden op 31 augustus 2010), Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu, N.B. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes vreken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen- rechter worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit. gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om voorlopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee.. Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en milieu. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum :21 september 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum :21 september 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Procedure ontheffing voor bouwaanvragen Artikel 3.6 van de Wet op de ruimtelijke ordening (Wro) Burgemeester en wethouders maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 3.6 Wro ontheffing te ver lenen van het geldende bestemmingsplan, om een bouwvergunning mogelijk te maken en/of gebruik te kunnen toestaan voor: - het plaatsen van een garage, Dwarsweg 113257 LC Ooitgensplaat, wegens overschrijding van toegestane oppervlak bijgebouwen (10/1521). Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, vanaf 13 september tot en met 25 oktober 2010 tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Elsenhowerlaan 1 te Oude-Tonge, Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dins dagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kunnen belangheb- Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Mededeling Op vrijdag 17 september 2010 zijn het ISGO-kantoor, het Streekarchief en het Overslagstation aan de Jo- hannespolderseweg In verband met een personeels reisje de gehele dag gesloten. Wet milieubeheer Besluit ingevolge artikel 8.19 Op 30 augustus 2010 is het besluit genomen om de na volgende melding te accepteren: 1. Le Due Fine Food B.V., Meester Snijderweg 18 te Stellendam; de melding heeft betrekking op het aan sluiten van de bestaande gaswasser op de kleine oven waardoor de restcapaciteit van deze gaswas ser wordt benut. Door deze wijziging worden de on gewassen bakdampen van de kleine oven nu wel ge wassen waardoor er circa 25% minder geuremissie is ten opzichte van de oude situatie. Tevens is er min der vetaanslag in het leidingwerk hetgeen een ver- belering is van de brandpreventie. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de verleende vergunningen en de daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning Is verleend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 13 september 2010 gedurende zes weken op benden een schriftelijke of mondelinge zienswijzen ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Oostflakkee. Elsenhowerlaan 1. 3255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met één van de medewerkers van het taakgebied VROM voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u vriendelijk bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c.q. voorgenomen be sluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens verzoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mo gelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lichten middels een hoorzitting met alle partijen. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een kapvergunning is verleend voor de kap van; - één Populier en één Esdoorn aan de Jozefdreef. 3255 AE te Oude-Tonge (besluit verzonden 3 september 2010); - één Es aan de Schoolstraat. 3258 AX te Den Bommel (besluit verzonden 3 september 2010). Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. Deze der den-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit daartegen een gemotiveerd bezwaar- schritt in te dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente OosHlakkee. Het gaat hierbij dus niet om de datum van publicatie, maar om de datum van verzending van het besluit. Daarnaast bestaat de mo gelijkheid een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam. Dit wanneer directe spoed, gelet op de betrokken be langen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee. Eisenhowerloon 1, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Inlernel: www.oostflokbe.nl. Tel. (0I!7| 64 71 00 fox 64 71 99 /e-mail: inloêooslllokkee.nl Openingshjden: mo l/m do 09,00 tol 17.00 uur en vr von 09,00 tol 16.00 uur, elke eerste en derde dinsdag van de moond:s avonds geopend von 18,00 lot 19,30 uur Bolle Soclole Zoken: 9.00 lol 12.00 uur Bolie Burgerzaken: 9.00 lol 12.00 uur en von 13.00 lol 15.00 uur werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Goedereede (nr. 1). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het dagelijks bestuur van het ISGO, Postbus 313, 3240 AH, Middelharnis, Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen, Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het Indienen van een be zwaarschrift. Indien gedurende die termijn bij de Voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, treedt het be sluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187 - 4881 11). Dworsweg 40, Postbus 313,3240 AH Middelhornis. Tel. (0187] 48 81 11 te 48 81 99 E-mail: inlollsgo.nl Grofiuillljn |0187] 48 77 11 Milieukiaehlen: (0187148 8131 of mllieuklochlen^lsgo.nl Openingsliiden: ma l/m vr 08.30 -12,00 en von 13.00 -16.30 uur. Overslogslclion: Jobannespoldersweg 19, Middelharnis, lel. (0187) 48 68 50. tóilieuklochlen: |0I87| 48 8131 of milienklachlen^lsgo.nl Openingslijden; mo l/m vr 08.30 -11.45 en van 13.00 -16.45 uur, zo 09.00 12.15 uur. eilandennieuws.n dat Klikt

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 7