in 16 K Moet de kerk weer niet echt schaapachtig worden Gospelkoor In Touch presenteert eerste CD EIIAtlDEII-tllEUWS Beroepings- Het weer van volgende week... Kerkdiensten zondag 5 september Afscheid ds. Lassche Nieuwe leden welkom bij Christelijk Ouddorps Mannenkoor Jaarmarkt Rehobóthkerk Martin Mans ontmoet muzikale vrienden in de Breepleinkerk Start seizoen Cursus Geestelijke Vorming WERK Oud papier Kon. Beatrix- school Inzamelen goederen Oost Europa Oud papier Ons Koor Uitmuntend septemberweer Acties KNRM Excursie Westduinen EIIAIIDEtl-niElJWS Een nieuwe publicatie Een krachtige oproep Een duidelijke afwijzing Weinig of niet schaap achtig Het Avondmaal centraal PAt;iNA2 VRIJDAC; 3 SEPTEMBER 2()li, \'an de hand van prof. dr. A. van der Beek, hoogleraar aan de Vrije Universiteit in Amsterdam, kenner van de oud christelijke Kerk als geen ander zon ik zeggen, ver scheen een nieuwe uitgave. In een pamflet met als titel ervan 'Is (iod terug?' heeft hij ons het een en ander te zeggen en te leren. Hij constateert dat de kerk in onze dagen ernstig lijdt aan mathcirl. Het vnin- lijkt er helemaal uit te zijn, is min stens gedempt. Hier en daar is er wellicht nog wat gloed te hespeuren, diep onder het as, en daar kini je blij mee zijn. Maar de roep om tolerant te zijn in deze tijd en maar din gen te accepteren waaraan je toch niet veel kimt veranderen veroorzaakt een gevaarlijke, zo niet dodelijke ingezonkenheid. In zijn pamllet roept de hoog leraar op tot een reformatie, waarmee hij niet bedoelt een verandering of vernieuwing tot stand te brengen. 'Het ware geloof is immers niet te veran deren want het is betrokken op Jezus Christus, Die niet iedere keer verandert, en nu eens dit dan weer dat zegt of roept'. Het woord reformatie, hervor ming dus, betekent in zijn visie een radicale en algehele terug keer tot de verkondiging van de apostelen, die Christus heb ben gepredikt. In de apostoli sche geloofsbelijdenis en ook in die van Nicéa belijden wij 'te geloven een heilige, algemene christelijke, maar vooral ook apostolische Kerk'. We moeten de apostelen weer leren horen en geloven! De hooggeleerde auteur van de nieuwe uitgave wijst beslist en scherp af tegen de vaak en bijkans alom verkondigde stel ling dat 'God onze Vriend zou zijn. Die ons altijd nabij is en met Wie je nooit ruzie krijgt'. Dat is soft, slap en onbijbels. We moeten met elkaar en ook per soonlijk terug naar de Schrift en de heiligheid van God erkennen. En de vraag of God (soms) terug is laat de dwaas heid van de (gelovige) mens in deze tijd zien, die geteisterd wordt door een vage en slappe moderne religiositeit. Scherp wijst hij ook af dat er door vele voorgangers en gemeentele den niet meer over de zonde wordt gesproken. Dan wordt ook over de genade van God in Christus gezwegen. In de ritel boven deze bijdra ge schreef ik ook het woord schaapachtig neer, dat uit de mond van prof. Van der Beek komt. Schaapachtig genoemd te worden is natuurlijk alles behalve fijn. Maar hoe zit het dan met de relatie tot Christus. Die Zich als schaap of lam liet slachten, terwijl Hij de Herder was en is en blijft. Die Zijn vol gelingen Zelf schapen noemt? Als raad en opdracht geeft de hoogleraar mee dat heel het kerkelijk en persoonlijk geloofsleven weer geconcen treerd moet worden en blijven op het gedenken en vieren van Christus' dood. In het mid delpunt van het leven van de christen moet weer komen te staan de viering van het Heilig Avondmaal. Onvoorstelbaar vindt hij het dat in veel kerken en gemeenten een viering om de drie maanden of zes keer per jaar genoeg zou zijn. Is dat niet erg miezerig? Was dat niet heel anders in de oud christe lijke Kerk en zou die het dan mis gehad hebben? Drs. W. Chr. Hovius We weten dat ook Calvijn in zijn dagen al pleitte voor de viering op elke rustdag, waar toe het in en door de Reforma tie overigens nooit gekomen is. Wel is dan ook het gevaar van een sleur aanwezig. Overigens wijst de viering van het Heilig Avondmaal, waartoe de Zalig maker Zijn volgelingen opriep met de woorden 'Doe dit tot Mijn gedachtenis', en 'Verkon digt de dood des Heeren totdat Ik kom' toch ook op Zijn heer lijke opstanding, waardoor en waaruit we mogen leven?! De schraalheid van het ker kelijk leven en vaak ook van het persoonlijk geloofsleven spreekt boekdelen, volgens de schrijver. Hij reikt ons heel wat aan om over na te denken en op een Bijbelse wijze in prak tijk te brengen. In veel opzich ten kan de oud christelijke Kerk ons tot voorbeeld dienen. OlDDORP Herv. Gem. 9.;5() uin- ds. J.B. ten Hove en 18.00 uur ds. F. Vernooy - Hersteld Herv. Gem. Dorpstieiuleii: 9.30 lun' ds. A. Egas en 18.30 inn' ds. K. Veldman - Geref. Kerk 10.00 uur br. K. Baas en 18.30 uur ds. G. den Hartogh - Gen Gem. 9.30 en lfS.30 uur leesdienst- Doopsgezinde Gem. 9.30 uur ds. E.M. de Jong en 18:30 urn- ds. J. Smink. GOEDEREEDE Herv. Gem. 10.00 inn- (bed. H..A) en 18.30 uin- ds. E. de Mots - Hersteld Herv. Gem. 9.30 ds. J.VV. van Estrik en 18.30 uur ds. C:. Oorschot. STELLENÜAM Herv. Gem. 10.00 uur kand. M.K. de Wilde en 17.00 luu- ds. M. van Dam - Hersteld Herv. Gem. 10.00 uuren 18.00 uur ds. W.M. van der Linden - Geref. Kerk 10.00 uur ds. P.C. Koster en 18.30 uur ds. D.C. Westerneng. MELISSANT Hersteld Herv.. Gem. 10.00 luu' leesdienst en 18.00 mjr kand. L. Treur - Geref. Kerk 9.30 uur ds. R Baane (bed. H.A.) - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst en 15.00 uur kand. S. Maljaars - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur lee.sdien,st. DIRKSI^ND Herv. Gem. 10.00 uur ds. H.A. Samsom en 18.00 uur ds. N.M. Tramper - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uin' ds. J. Schipper - Zie kenhuis 14.30 uur ds. W.H. van Boeijen. HERKINGEN Herv. Gem. 10.00 uur ds. A.H. Velduizen en 18.00 uur ds. H. Harkema - Hersteld Herv. Gem. 9.30 uur (bed. H.A.) en 18.00 uur: ds. A. van Wijk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. R Blok. SOMMELSDIJK Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder (bed. H.A.) en 18.00 uin- ds. J.R. Volk - Hersteld Herv. Gem. 9.30 uur ds. L.M. Jongejan en 17.00 luu- ds. A. Vliets^ra - Lukaskapel HDG 10.30 uur ds. A. Belder (bed. H.A.) - Exodusgemeente 10.00 tan- kand. nie\r. A. ter Schimr - Remonstrantse Gem. 10.00 uur ds. J.F. Klijnsma - CAMA Gem. 10.00 uur S. Melissant. MIDDELHARNIS Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. Harkema en 18.00 uur dr. CA. van der Sluijs - Geref. Kerk 9.30 uur mevr. M. Keijzers- waard en 17.00 uur ds. l.J. Bijlsma - Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst en 14.30 uur ds. J. Schipper - Chr. Geref. Kerk 9.30 en 18.00 uur kand. A.J.T Ruis - Geref. Kerk (Vrijgem.) 9.30 ds. D.J. van Diggele en 14.30 uur ds. Anth. van Houdt. NIEUWE-TONGE Herv. Gem. 9.30 uur ds. P.J. Droogers en 18.00 uur ds. A. ten Brinke - Hersteld Herv. Gem. 9.30 uur leesdienst en 18.00 uur kand. D.J. Diepen- broek - Ger. Gem. 10.00 uur en 18.00 uur leesdienst. OUDE-TONGE Herv. Gem. 10.00 uur (bed. H.A.) en 18.00 uur ds. PM. van 't Hof - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Evan gelie Gemeente Flakkee 14.30 uur dhr. J. Lekkerkerk. STAD aan 't HARINGVLIET Herv. Gem. 10.00 uur ds. H.J. Catsburg en 18.00 uur ds. H.J. Donken - Geref. Kerk 10.00 uur ds. G.J. Smink en 18.00 uur ds. A.J. Krol - Ger. Gem. 10.00 uur .leesdienst en 14.30 uur ds. E. Bakker. DEN BOMMEL Herv. Gem. 10.00 uur ds. A.J. Mensink en 18.00 uur kand. H.S. Moesterd - Geref. Kerk 10.00 uur en 18.00 uur ds. J. van Westenbrugge. OOLTGENSPLAAT Herv. Gem. 9.30 uur ds. H. van Ginkel (bed. H.A.) en 18.00 tun- ds. H.G. van der Ziel - Hersteld Herv. Gem. 9.30 uur kand. J.B. Boesaard en 18.00 uur kand. M. Diepeveen - Geref. Kerk 9.30 uur ds. B.J. Oldenhuis en 18.00 uur ds. J.E Ezinga - Ger. Gem. 9.30 uur en 18.00 uur leesdienst. lANGSTR^A^T Herv. Gem. 10.00 uur ds. H.G. van der Ziel. Retiifiralie: OLDDORP - In het venslag van de afscheid.sdienst van ds. Lassche in onze editie van vorige week vrijdag stond een storende fout. Uit het verslag kon men opmaken dat ds. Las sche bepaald werd bij de tekst 'en de zee was niet meer' toen. hij hét beroep uit Rijssen ont ving. Dit is echter niet waar. Ds. Lassche had in zijn afscheids woord aangegeven dat hij al enkele jaren eerder wist dat als hij nog eens afscheid van Oud- dorp zou moeten nemen hij dit met de genoemde tekst zou doen. Deze tekst speelde ech ter geen vol bij het aannemen van het beroep naar Rijssen... Redactie OUDDORP - Het Christe lijk Ouddorps Mannenkoor bestaat al meer dan 5 jaar maar nu gaat het pas echt beginnen. Siirds januari 2010 is er enorm veel veranderd bij het koor. Dinant Struik werd de nieuwe dirigent, de repetities verscho ven van de zaterdagavond naar de maandagavond en dan om de 14 dagen om de leden niet te zwaar te belasten, en het repertoire wordt vernieuwd. Het Christelijk Ouddorps Mannenkoor valt niet onder een kerkgenootschap en is toegankelijk voor iedere man vanaf 16 jaar die graag zingt en in kan stemmen met de drie formulieren van enigheid. Er worden Psalmen, bewerkin gen, gezangen en vaderlandse liederen gezongen, allen in de Nederlandse taal. Uitgangs punt was en blijft het zingen tot Gods eer en het gevoelvol ver tolken van de tekst van de lie deren. In de koffiepauze is er ruimte voor sociale contacten. De sfeer op een mannenkoor is goed en het bestuur wil graag nieuwe leden verwelkomen op 'de eerste repetitieavond, die gehouden wordt op maandag avond 6 september in Eben Haezer, Preekhillaan 3 te Oud- dorp, aanvang 20.00 uur. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag Uitgave: uitgeversmij. Eilanden Nieuws b.v. Verschijning: dinsdag huis-aan-lnuis vrijdag abonnementen uitgave Tel. (0187) 471020. Fax (0187) 485736 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis. Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINSTRATIE Tel. (0187)471020 E-mail: info@eilandennieuws.nl Tarief per mm e 0,43. Contracttarieven op aanvraag Sluitingstermijn zal^eiijlfe advertenties: maarldag en donderdag 14.00 uur Siuitingstermijn overlijdensberichten: maandag 17.00 uur en vrijdag 7.30 uur Voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentieopdrachten kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Bladmanager Gert Verweij, tel. (06) 50448359 Advertent/e-i/ertoop; e-mail: gertverwelj@eilandennieuws.nl REDACTIE hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187) 471022 e-mail: redactie@eilandennieuws.nl Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Abonnementen (vrijdageditie) zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vöör 30 november Wijzig'ingen graag twee weken voor ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: Postbank 167930 Rabobank Goeree-Overflakkee 3420.01.108 Lid NNP Van toepassing zijn de Regelen voor het Advertentiewezen (ROTA). SOMMELSDIJK - Morgen, wordt van 9.30-15.30 de jaar markt weer gehouden rond de Rehobóthkerk te Sommelsdijk. Voor jong en oud is er genoeg te doen. Voor de inwendige mens kan men terecht bij de poffertjes-, oliebollen-, patat-, snacks- en viskramen. De plat- vis wordt weer geschonken door de Goereese en Oud- dorpse vissers. Ook is er ikof- fie, thee, hmonade, met cake, kruukplaetjes of taart. Er kun nen ook boodschappen wor den gedaan, van levensmidde len tot kleding. Voor kinderen zijn er diverse spelen, waaron der een springkussen. Verder is het aanbod gevarieerd; een creakraam met cadeauartike len, een kapster, een schiettent, kalebassen, bloemen en bloem- stukjes, met kraanlift van J. Boeter 42 meter omhoog voor een prachtig uitzicht, u kunt inschrijving voor een nieuwe fiets, geschonken door rijwiel handelaar C. van Eek, en er is een grote rommelmarkt. ROTTERDAM - In de maan den september, oktober en november ontmoet orga nist Martin Mans muzikale vrienden. De Rotterdamse Breepleinkerk vormt het decor. Hij bundelt zijn talent met de organisten André Knevel en Everhard Zwart. Panfluitist Liselotte Rokyta en trompet duo Aijan Edith Post bren gen een melodieuze bijdrage. De musici zijn in verschillende samenstellingen te beluisteren, met Martin Mans als basis. Op dinsdagavond 7 septem ber vertolkt Mans samen met organist André Knevel en panfluitist Liselotte Rokyta de karakteristieke geluiden en het geweld van de natuur. De orga nisten bespelen vierhandig het Fonteyn Gaal-orgel van de Breepleinkerk, dat sinds kort uitgebreid is met een fors aan tal stemmen. Een klassieke ontmoeting vindt plaats op zaterdagmiddag 18 september. Everhard Zwart en Martin Mans spelen werken van Handel en Bach, maar ook van Jan Zwart - grootva der van Everhard Zwart. Daar naast brengen beide organisten eigen bewerkingen ten gehore. Een samensmelting tussen de zangers van The Martin Mans Formation, fanfareorkest CMV Oranje o.l.v. Sjoek Nutma en organist dirigent Martin Mans. Op 16 oktober vormt de Breepleinkerk het podium voor deze muzikale uitdaging. Filmklassiekers en titels uit het populaire en klassieke genre zijn hoogtepunten uit het programma van het Musical Sensation-drietal, waar Martin Mans en trompetduo Aijan Edith post deel van uitmaken. Op 19 november staan zij met elkaar op het podium. Het is aaii te bevelen om vooraf kaarten te reserveren. Dat kan via www.niartinmans.nl of via de reserveerlijn 06-52281279. SOMMELSDIJK - Op de eerste avond van het cursus jaar 2010/2011 van de Cur sus Geestelijke Vorming in de Rehobóthkerk te Sommelsdijk, op donderdag 9 september, spreekt drs. PC. Hoek uit Hoe velaken over het onderwerp 'Meditatief leven'. De aanvang is om 19.45 uur. De deelna mekosten bedragen 15 voor de hele cursus en 3,50 per avond. Iedereen is welkom. PROT. KERK IN NED. Beroepen: te Wateringen (herv.), ds. J. Snaterse te Hage- stein (voorheen zendingspre dikant GZB Kenia). Bedankt: voor Putten (herv. wijk 1), ds. J.B. ten Hove te Katwijk aan Zee. Beroepbaar: kandidaat. H.A.J. Gaasbeek, Prinsenhof 43, 2907 NH Capelle aan den IJssel. Tel. 010-8882841. Mail: ajgaas- beek(a casenia.nl. GEREE KERKEN (VRIJG.) Beroepen: te Gees, kandidaat A.C.N. Geertsema te IJssel- muiden. OUDDORP - Op zaterdag 4 september hoopt de Konin gin Beatrixschool weer oud papier op in Ouddorp. Gelie ve het papier vóór 08.30 uur goed gebundeld langs de weg te zetten en pakketten niet zwaarder te maken dan 10 kg. De opbrengst t/m juli was 31.731,52. MIDDELHARNIS - Morgen, zaterdag 4 september van 9.30-11.30 uur, houdt de Oost Europa werkgroep Middelhar nis weer een kledinginzame- ling voor Roemenië, aan het inzameladres Industrieweg 17 te Middelharnis. Als u ook andere spullen wilt inleveren gelieve hiervoor eerst contact op te nemen en te bellen naar 484228 of 486377. Er is een busje aanwezig voor uw (vrij willige) bijdrage in de trans portkosten. Ook wordt er fruit verkocht. SOMMELSDIJK - Zaterdag 4 september haalt Mannenkoor Ons Koor in heel Sommelsdijk (m.u.v. de Westplaat) het oud papier weer op. De mannen beginnen om 9 uur en hopen de klus tegen het middaguur geklaard te hebben. Gelieve het papier en karton goed verpakt, tijdig en op een goed zichtbare plaats langs te weg te zetten. Buiten de ophaaldagen om kunt u uw oud papier ook kwijt in de containers van 'Ons Koor' aan de Molenweg te Middelharnis. Zie voor meer informatie website www.man- nenkoorons-koor.nl. 0 Na het hondenweer van koud een week terug, is het inmiddels een stuk kalmer geworden in de Zuid-Holland se atmosfeer. De actieve depressie die stormperikelen, regen en 'herfstkou' bracht, werd opgevolgd door een hogedrukgebied. Dit gebied van hoge luchtdruk zal ons weerbeeld in ieder geval tot en met begin volgende weck in positieve zin bepalen. Voornaam punt is dat het nog een aantal dagen op rij droog blijft op de eilanden en dat is al een hele luxe in deze zeer natte tijden. De komende dagen is het droog met flinke zonnige peri oden. Een paar wolkenvelden zullen er ook nog wel zijn. Vooral in het weekeinde doet de zon het goed en maakt mogelijk tot (meer dan) 10 uur per dag. Met (noord) oostenwinden wordt geen warme lucht aan gevoerd en de maxima komen weliswaar op een hoger plan dan aan het begin van de week, maar 25 graden is voorlopig niet haalbaar. Toch kan het in het weekeinde wel eens 22 'graden worden wanneer de wind nog wat ruimt naar oost of zelfs zuidoost. Het strandweer, voor diegenen (toeristen) die een avontuurtje richting zee willen wagen, zou best wel goed kunnen uitpakken met september op de kalender. Ook maandag is het nog prima weer. Tot zondag zijn de nachten soms ronduit koud als het overwegend helder is. Temperaturen tot rond 7 graden zijn mogelijk in grote tuinen aan de rand, of net buiten de bebouwde kom. Medio volgende week zien we een nieuwe depressie opsto- nïen richting Noordwest-Frankrijk en Engeland, en de kans is vrij groot dat het stabiele septemberweer (klassiek voor de eerste week van de maand) geen vervolg krijgt. Maandag wordt het nog wel aangenaam warm met (veel) zon. Dit jaar blinkt toch al niet uit in de aanwezigheid van lang durige stabiele fasen, maar misschien kan een ex-cycloon straks nog voor firaai nazomerweer gaan zorgen. Vaak wordt aan de voorzijde van zo'n voormalige storm (op de Oceaan) veel warmte richting West-Europa getrans porteerd zodat er een mooi hogedrukgebied ontstaat. M'c zagen dat onder andere in 1999 en 2006; vooral septem ber 2006 was een grandioze maand en zo'n beetje de mooi ste van de voorbije honderd jaar. Zie voor meer weer www.weerprimeur.nl. Weerman Mare Putto Din.sdag 31 augustus om 16.49 uur werd de bemanning van de reddingboot Antoinette van KNRM station Stellendam buiten, door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een vaartuig met motorpro blemen bij de boei P 5. Tijdens het opstarten van de motoren kwam het bericht dat de men sen op het zeiljacht de motor weer aan de praat hadden gekregen. Op verzoek van de Kustwachtpost Ouddorp werd toch uitgevaren voor het geval de motor het weer zou bege ven. Binnen 4 minuten was de Antoinette ter plaatse bij het zeiljacht Da Capo, van 10 nieter lengte en met 4 perso nen aan boord. Er werd een opstapper overgezet voor de communicatie. Het jacht werd naar de buitenhaven van Stel lendam begeleid, waarna het zijn weg vervolgde. OUDDORP - Het I VN Goeree- Overflakkee, VVV Ouddorp en de Stichting Het Zuid-Hui- lands Landschap organiseren morgen een wandelexcinsie door de Westduinen bij Oud dorp. De natuurgid.s gaat in op de bijzondere plaritjsiiisooiilïfi die voorkomen in dit nornraal gesproken niet vrij toegankelij ke gebied. Speciale aandacht is er voor de witbloeiende herlst- schroeforchis. Een unieke kans om deze zeldzame orchidee van dichtbij te bewonderen. Vooraf aanmelden kan via de natuuragenda op www. zuidholland.slandschap.nl of telefonisch: 010 2722222. De excursie start om 14.00 uur bij de kleine parkeerplek ter hoogte van Westduinweg 37. hoek Klarebeekweg en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Op zaterdag 18 september presenteert Gospelkoor In Touch o.l.v. Ad de Joo- de zijn eerste eigen CD in de Doopsgezinde Kerk te Ouddorp. Medewerking aan de presentatieavond wordt, net als op de CD, geleverd door vaste pia nist Pieter Verhage en het internationaal bekende combo van Rob van Dijk, met Arjan Bakker-en Wil- bert de Gooijer. De titel van de CD is 'Touched', een toepasselijke woordspeling want In Touch wil in contact komen met elkaar, met ande ren en met de boodschap van Jezus. Maar de leden van In Touch willen ook elkaar 'raken' en geraakt worden door het zingen van Gospelliederen. In totaal staan er 15 tracks op de CD die ook allemaal tijdens het concert ten gehore zullen worden gebracht. Bekende liederen, zoals 'Knowing You', 'Create in me', 'Breathe' en 'Break the bread', maar ook veel nieuw materiaal als 'Lord. listen tou Your children', 'Sanc tuary' en 'Cry out!'. Niet alleen Engelstalige liederen, maar ook Nederlandstalige liederen zoals 'Ontwaakt, O volkeren ontwaakt' en 'De tien gebo den' staan op de CD. Het is een afwisselend programma geworden met vrolijke liede ren als 'Thère is Power!', rus tige liederen als 'There is none like You' en het uiterst gevoe lige 'Eyes of Your Heart', teni- ponummers als 'Finish Strong!' en het bijzondere 'I will stand in the Night'. "Een CD waar je naar blijft luisteren, steed.s weer nieuwe elementen in zidi ontdekken en hopelijk, net als ons, blijvend door 'geraakt' zult worden", zo zegt één van de leden van In Touch. De CD Commissie, die meer dan een jaar met de voorbe reiding bezig is geweest, is erg tevreden niet het eindresul taat. Speciale dank is verschul digd aan Josha S.tribos, die de cover-illustraties voor zijn rekening nam. De opnames en productie van de CD zijn vakkundig verzorgd door Studio Cees Trapman. Een indruk van de' opname- dag zelf en de kwaliteit van de opgenomen nummers is te zien en te horen op YouTube, door te zoeken op 'Gospelkoor In Touch' De CD was niet tot stand geko men zonder de steun van lokale ondernemers. Gospel koor In Touch bedankt langs deze weg dan ook graag alle sponsors die de productie van deze CD mede mogelijk hebben gemaakt; MakeMo- reSense, Kapsalon Krijger, van Dongen Transport, Flak kee Hypotheken, The Bad ger Company, Plus Slinger land, Auto Wisse, Alles Kids, Meiaard Parket, Ever Jeans, Hoedenhuys Josephine, Globe Reisburo, ATI Telecom, Albert Heyn Ouddorp, Rabobank, De Goudsmid, Boekhandel vd Boom, de EKOShop, Key- zer Shoes&Trends en bakkerij Koesse. CD's of toegangskaarten voor het concert van 18 september kunnen besteld/gereserveerd worden via website www.go.s- pekoor-intouch.nl. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de boekhandels Bruna in Oud dorp en Middelharnis of \an der Boom in Sommelsdijk. Hei aantal kaarten en CD's is echter beperkt. Gos\ r hl Touch. Inzet: de coverillustratie van de CD.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 2