öosin^ijE Middelharnis irnis)^ EIIAtlDEn-tllEUWS GEMEENTE DIRKSLAND VAKANTIES 2010 PA(;iNA9 \\'OENSDA(; lULI 2010 33 '^^M -^M-M..m^mj^M.m,w.w. EENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artil<el 41 van de Woningwet delen vtfij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 14 juli 2010 voor; - het geheel plaatsen van een schuur op het perceel Kelderweg 63, 3253 TC Ouddorp; het gedeeltelijk vergroten van de woning op hel per ceel Voorstraat 88, 3251 BE Stellendam. Op 16 juli 2010 voor: - het vergroten van een recreatiewoning op hel perceel Prins Hendrikweg 32, Jonkerstee 14, 3253 BV Oud dorp. Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen. Op 9 juli 2010 voor: - het geheel veranderen van berging in tuinhuis (wijz. b08.284R) op het perceel Achterweg 27, 3253 AA Ouddorp. Op 16 juli 2010 voor: - het geheel oprichten van een kantoor met een be drijfshal op het perceel Deltageul, kadastraal G597 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 10 augustus 2010 in het gemeentehuis te Goede- reede. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 10 augustus 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beide openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het ge meentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Brielsestraat 99, 3251 CD Stellendam (15 juli 2010). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2010 Goedereede - Chauffeursver Flakkee, de heerA. Hameete, houden Truckrun op )8 juni 2011 (9-7-2010); - Jeugd Wielertour Brielle, houden recreatieve wieler- tour van 2 t/m 7 augustus 2010 (13-7-2010); - Rabobank Goeree-Overflakkee, houden Rabobank Fietsdag op 4 september 2010 (12-7-2010). Woonkern Ouddorp: - Chr Peuterspeel Pr. Amalia, houden Lentelair in de Ring van Ouddorp op 11 juni 2011 (7-7-2010). Verleende ontheffingen op grond van artikel 35 van de Drank- en horecawet de heer P. Bezuijen tijdens de Zaffelcross op 6 au gustus 2010 op een perceel aan de Langedijk te Oud dorp (9-7-2010). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Gewijzigde vaststelling Bestemmingsplan 'Klepperstee', inclusief reactieve aanwijzing, alsmede bestemmingsplan 'Verplaatsingsge bied' Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ingevolge artikel 3.8 van de Wel ruim telijke ordening (Wro) bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 17 juni 2010 de bestemmings plannen 'Klepperstee' en 'Verplaatsingsgebied' gewij zigd heeft vastgesteld. Inhoud plan Het bestemmingsplan Klepperstee regelt de bestem ming van de gronden in het recreatiepark Klepperstee. In het ontwerpbestemmingsplan Verplaatsingsgebied wordt de bestemming van gronden geregeld voor het herhuisvesten van verblijfsrecreatiebedrijven - of de len daarvan - welke, met het oog op kwaliteitsverbete- nng binnen het zandwallengebied geen of onvoldoende mogelijkheden daartoe hebben. Daarnaast biedt het plan mogelijkheden tot het vestigen van groepsaccom- modaties. hotel en een eik-weer- voorziening. Wijzigingen De wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbestem mingsplan hebben voornamelijk betrekking op de re gels. Voor de wijzigingen wordt verwezen naar het des betreffende gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan alsmede naar het raadsbesluit en het daarop betrekking hebbende raadsvoorstel, welke bij het bestemmingsplan zijn gevoegd. Reactieve aanwijzing Gedeputeerde staten van Zuid-Holland hebben bij be sluit van 6 juli 2010 besloten voor het bestemmingsplan Klepperstee een reactieve aanwijzing te geven betref fende het zonne-energieveld. met de daarbij behoren de voorschriften. De reactieve aanwijzing heeft als con sequentie dat deze onderdelen geen deel meer uitma ken van het door de raad vastgestelde bestemmings plan. De aanwijzing is te raadplegen op; http://ruimtelij- keplannen.zuid-holland.nl Ter inzage De gewijzigd vastgestelde bestemmingsplannen 'Klep- perstee' en 'Verplaatsingsgebied' met de bijbehorende stukken, waaronder een overzicht van alle wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan, alsme de de Nota zienswijzen, het vaststellingsbesluit en de reactieve aanwijzing liggen met ingang van 29 juli 2010 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie van de gemeente. Tramlijnweg 2 te Goe dereede. De bestemmingsplannen en de reactieve aan wijzing kunnen worden geraadpleegd via www.ruimle- lijkeplannen.nl alsmede via www.goedereede.nl. Actu eel, terinzagelegging. Beroep bij Raad van State Gedurende de periode dat de bestemmingsplannen en de reactieve aanwijzing ter inzage liggen kunnen be langhebbenden tegen het besluit tot vaststelling van de bestemmingsplannen - met uitzondering van die ge deelten die onder de reactieve aanwijzing vallen - schriftelijk beroep instellen. Beroep tegen het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan 'Klepperstee' of 'Verplaatsingsgebied' kan alleen ingediend worden door diegene die met betrekking tot het desbetreffende ont werpbestemmingsplan tijdig een zienswijze bij de ge meenteraad naar voren heeft gebracht, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 3.11 Wro juncto afd. 3.4 Awb zijn zienswijze bij de gemeenteraad naar voren te brengen. Voor zover de gemeenteraad bij de vaststelling wijzigingen heeft aangebracht ten op zichte van het ontwerpbestemmingsplan, kan een be langhebbende daartegen beroep instellen. Beroep reactieve aanwijzing bestemmingsplan Klepperstee Een belanghebbende kan op grond van artikel 8.2 van de Wet ruimtelijke ordening rechtstreeks beroep instel len tegen de reactieve aanwijzing van 6 juli 2010 van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De termijn voor indiening van een beroepschrift tegen deze aan wijzing vangt aan met ingang van 29 juli 2010 en ein digt op 9 september 2010. Vereisten beroepschrift Het beroepschrift kan worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het beroepschrift moet wor den ondertekend en bevat in elk geval de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het beroep is gericht, een kopie van het besluit en de gronden van het beroep (waarom gaat u in beroep). U moet er rekening mee houden dat u griffierecht moet betalen als u een be roepschrift indient. Een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijze naar voren heeft ge bracht over het ontwerpbestemmingsplan kan geen be roep instellen. Voorlopige voorziening Een beroep heeft geen schorsende werking. De indie ner van een beroepschrift kan tegelijkertijd ook de voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State verzoeken, een voorlopige voorziening te tref fen. De voorzitter kan dit doen als onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op het verzoek is be slist. Een dergelijk verzoek dient te worden gestuurd naar Postbus 20019. 2500 EA Den Haag. Een verzoek om vooriopige voorziening moet dezelfde gegevens be vatten ais het beroepschrift. Ook als u een verzoek om voorlopige voorziening indient, moet u griffierecht beta len. Inwerldngtreding Op grond van de Wet ruimtelijke ordening treden de be sluiten tot vaststelling - met uitzondering van de ge deelten die onder de reactieve aanwijzing vallen - en het aanwijzingsbesluit in werking op de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt. Indien binnen de be roepstermijn ook een verzoek om voorlopige voorzie ning wordt gedaan, wordt de werking van het betreffen de besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Bekendmaking verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 14 juli 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de toewijzing van een extra algemene gehandicaptenpar- keerplaals op het parkeerterrein aan de Zuiderdiep- straatweg te Stellendam. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een vooriopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Afkondiging Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend, dat op 13 juli 2010 m het pu blicatieblad het volgende besluit is opgenomen: Voornemen verlenen ontheffing Artikel 3.23, Wet ruimtelijke ordening Burgmeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening, en artikel 4.1.1., lid 1, onder 1, van het Besluit ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan te vertenen voor: - het gebruik van een deel (maximaal 1.500 m2) van het pand Vroonweg 10 te Dirksland (voormalig bedrijfsge bouw TBP) voor het vestigen van een aantal zorgver- lenende instellingen o.a. voor het verzorgen van dag opvang in de gehandicaptenzorg, kinderdagverblijf, fy siotherapie en consultatiebureau. Dit plan past niet rechtstreeks in het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.23 Openbare vergaderingen In verband met de vakantieperiode is er in augustus geen raadsvergadering. Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Middelharnis, Landbouwweg 3 - oprichten van een kantoorpand, (14/07/10). Verleende sloopvergunning: - Sommelsdijk, Kon. Julianaweg 59 - slopen van fase 2 van het plan Samaritaan, (13/07/10). Verleende collectevergunning: - Diabetes Fonds - voor de periode van 31 oktober t/m 6 november, (13/07/10). Verleende standplaatsvergunning; - J. Brantenaar - Diekhuusplein te Middelharnis, ver koop van oliebollen van 1 oktober t/m 31 december 2010, (13/07/10). Verleende exploitatievergunningen: - The Cherish Company - voor het exploiteren van het horecabedrijf op het perceel Zandpad 48. 50 en 52 te Middelharnis, (13/07/10); - H.U. Rib - voor het exploiteren van het horecabedrijf op het perceel aan de Haven 1 te Stad aan't Haring vliet, (13/07/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)-47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Sommelsdijk. Sint Joris Doelstraat 34 - veranderen - Nr 2010/13 beleidsregel voor bekostiging gym- nastiekruimte voor basisonderwijs Voormeld besluit vermeld regels omtrent de omvang en bekostiging van het gebruik van de gymnastiekruimten. De beleidsregels liggen voor een ieder ter inzage en kunnen tegen betaling van de kosten worden verkregen. iraralijnweg 2, Goedereede, Posttsus 38,3253 ZG Ouddorp, Intemel www.goedereede.nl. tel. j01Ë7t 491500, E^noil gemeentehuislgoedereede.nl Het geraeenlehuis a open op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12,00 m en van 13,00 tot 16.00 uur Dinsdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur Op donderdagavond is hel gemeentehuis open von 18.00 tol 19.30. lijdens de ovordopenslelling LJn alleen de publieksbalie en hel zorgloket open. De mllieuslraa! is open op woensdag van 15.30 lol 18.00 uur, op vrijdag van 15,30 lot 16.30 m en op zaterdag van 9.30 lol 11.30 uur. van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ont heffing te verlenen. Het ontwerp van het besluit tot het verlenen van ont heffing en de daarop betrekking hebbende stukken lig gen gedurende een termijn van zes weken voor een ie der ter inzage. U kunt vanaf 26 juli 2010 tot en met 6 september 2010 tijdens kantooruren de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 14, Dirksland, bij de sector ruimtelijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld ruim telijke ordening. Na de termijn van de ter inzage legging zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Voorslroal 15, foilbus 10,3247 ZG DHsland, Inlernel; www.dirkshnd.nl. Iel. (01871M 80 8» 37 99 ImA info^dirksland.nl Openingslijden: ma l/m vr 09,00 lot 12.00 en 13,30 lol 16.00 m. gevel en interieur (12/07/10); - Nieuwe-Tonge, Duivenwaardseweg 4 - uitbreiden wo ning (14/07/10); - Middelharnis, Molenweg (Knorrenburg) - oprichten berging (15/07/10), Aanvragen lichte bouwvergunning: - Sommelsdijk, Oudelandsedijk ong, - plaatsen hekwerk (13/07/10). Voorgenomen bouwvergunning. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening en artikel 1111 lid 1 van het bouwbesluit ver gunning te verlenen voor: - Middelharnis, Oost Voorgors 52 - uitbreiden kerkge bouw. Deze aanvraag en het bijbehorende ontheffingsbesluit liggen met ingang van 26 juli 2010 gedurende zes we ken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis Voorgenomen monumentengunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een monumentenvergunning te vertenen aan; - Sommelsdijk, Voorstraat 34 - wijzigen rijksmonument; - Sommelsdijk, Voorstraat 39 wijzigen woonwinkel- pand. Dit ontwerpbesluit ligt met ingang van 26 juli 2010 ge durende zes weken voor ledereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar vo ren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis, Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 10 augustus 2010 om 10,00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis, De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 10 augustus 2010 om' 12.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Koningin jylionaweg 45, Postbus 1,3240 AA Middelhornis, Inlernel: www.middelhorn'is.nl, lel. (0187] 47 55 55 la< 47 55 47 mA inlolmlddelharnis.nl. Openingslijden: maandag en vrijdag von 09.00 lol 13,00 uur: l/m donderdoj vm 09,00 lol 12,00 en ïon 13.00 lol 16,30 uur, donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is ontvan gen voor; - het oprichten van een kraanbaan aan de Energiebaan, 3255 SB te Oude-Tonge, kadastraal bekend gemeen te Oostflakkee, sectie K, nummer 201 (ontvangen op 14 juli 2010), Nadere informatie over de ontvangen aanvraag, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu, Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat; een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het vernieuwen en veranderen van de dakbedekking van de schuur op het adres Nieuwe Bloksedijk 5, 3256 LJteAchthuizen (besluit verzonden op 14 juli 2010); - het uitbreiden van de woning op het adres Voorstraat 14, 3257 BD te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 15 juli 2010); - het plaatsen van gevelreclame en het wijzigen van de winkelindeling op het adres Dabbehof 36, 3255 XB te Oude-Tonge (besluit verzonden op 14 juli 2010); - het uitbreiden van een kerkgebouw op het adres Van Weelstraat 13257 BB te Ooitgensplaat (besluit ver zonden op 16juli 2010), Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu, N.B. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen- rechter worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om vooriopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 10 augustus 2010 Tijdstip locatie 9,00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 10 augustus 2010 Tijdstip locatie 14,00-17.00 uur I gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een leder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Gewijzigde bouwverordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat de ge meenteraad op 1 juli 2010 de bouwverordening en toe lichting opnieuw heeft vastgesteld. Daarbij is de 13e se rie wijzigingsvoorstellen van de Vereniging Nederiand- se Gemeenten in de tekst opgenomen. De serie wijzi gingen Is noodzakelijk in verband met de inwerkingtre ding van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht opl oktober 2010. De vernieuwde bouwverordening treedt in werking met ingang van 1 oktober 2010. De nieuwe bouwverorde ning ligt voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis Procedure ontheffing voor bouwaanvragen Artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening (Wro) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij overwegen om in het kader van artikel 3.23 Wro ont heffing te verienen van het geldende bestemmingsplan, om een bouwvergunning mogelijk te maken voor: - het realiseren van een aanbouw op het perceel Bastingstraat 17. 3255 AA Oude-Tonge, wegens over schrijding van de maximaal toegestane bebouwings oppervlakte voor aan-/bijgebouwen, welke past binnen de vastgestelde beleidsregels (LBlO/1545); - het plaatsen van een schutting op perceel Fordstraat 7, 3255 VK Oude-Tonge, omdat het aangevraagde niet ten dienste is van de bestemming (LB10/1546) - het plaatsen van een tuinhuis met berging op perceel Prins Bernhardstraat 4a, AT Den Bommel, wegens overschrijding van de maximaal toegestane bebouw ingsoppervlakte voor aan-/bijgebouwen, welke past binnen de vastgestelde beleidsregels (LB10/1528), Voordat zij hiertoe overgaan, liggen de bouwplannen zes weken, te weten van 26 juli tot en met 6 september 2010 tijdens kantooruren ter inzage in het gemeente huis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeente huis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Geduren de deze termijn kunnen belanghebbenden een schrifte lijke of mondelinge zienswijze tegen genoemde onthef fing kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied VROM voor het maken van een af spraak. Wij verzoeken u vnendelijk bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c.q. voorgenomen be sluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens verzoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mo gelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lichten middels een hoorzitting met alle partijen. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat een kapvergunning is verleend voor de kap van: -10 kastanjes aan de Melkweg, 3255 TE te Oude-Ton ge (besluit verzonden 13 juli 2010). Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. Deze der den-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit daartegen een gemotiveerd bezwaar schrift in te dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Het gaat hierbij dus niet om de datum van publicatie, maar om de datum van verzending van het besluit. Daarnaast bestaat de mo gelijkheid een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam. Dit wanneer directe spoed, gelet op de betrokken be langen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee. Drank- en horecawet Algemene plaatselijke verordening Burgemeester en wethouders en de burgemeester ma ken bekend, dat zij gezien de bepalingen van de Drank en Horecawet (art. 3) en de Algemene Plaatselijke Ver ordening (art. 2.3.1.2) vergunning hebben verieend aan; - mevrouw J. Ooms voor de uiloefening van een hore cabedrijf in de inrichting genaamd 'Hippisch Centrum Oude-Tonge' gevestigd op het perceel Heerendijk 33, 3255 LE te Oude-Tonge, Van deze besluiten staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na, be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift in te die nen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge, Tevens staat voor ledere belanghebbende de mogelijk heid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter te Rotterdam, sector bestuurs recht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam een verzoek om een voorlopige voorziening in te dienen. Vaststelling Maatregelverordening lOAW/IOAZ en Handhavingsverordening sociale regelingen De gemeenteraad heeft op 10 juni 2010 besloten om over te gaan tot vaststelling van de Maatregelverorde ning lOAW/IOAZ Oostflakkee 2010 en de Handha vingsverordening sociale regelingen Oostflakkee 2010. De verordeningen liggen in het gemeentehuis van Oost flakkee voor iedereen ter inzage. De verordeningen tre den in werking op de dag van bekendmaking en werken terug tot 1 juli 2010. Eisenhoweriaan 1, Postbus 75,3255 ZH Oude-Ionge. Internet: www.oostllakkee.nl. Tel (0187) 64 71 00 iox 64 71 99 jmA inloeooslflakkee.nl Openingslijden: ma t/m do 09.00 lol 1700 uur en vr van 09.00 lol 16,00 uur, elke eerste en derde dinsdag von de maand:s avonds geopend von 18.00 lot 19.30 uur, Bolic Sociale Zolen: 9.00 lol 12.00 our Solie Bofgerzoten: IW tol 12.00 oor en m 13.00 lol 15.00 uur Familie/vakantiehuis 'Haus Irmgard' op de Hunsrück (Duitsland) 25 km vanaf de Moezel en 25 km vanaf de Rijn. 25 slaapplaatsen, onderverdeeld in div. appartementen. Ook per appartement te huur. www.hetankermaritiem.nl/hausirmgard.html Tel. 06 20735340 06 20735341 Achterhoek, Landg. de Bollert Luxe Finse bungalows 2-10 p., 3 met sauna In prachtig natuurgebied. Rust, ruimte, wandelen, fietsen. Red. prijs 10-persoons midweek tot 40% korting! (0545) 291472 www.debollert.nl eilandennijBuv/s.nl QQt klikt Jt rf. Ji ii

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 9