ÖOSin^lEE ^M Middelharnis §ly ISgp EIIAtlDEn-niEUWS r-ëtJM Êi-ëëiW-W'Mt iriéér dan mooi! \W Miëë,M-^Xa PAGINA 6 VRIJDAC 16 JULI 2010 GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen. Op 5 juli 2010 voor; - het geheel plaatsen van een serre aan de recreatie woning Noorderduin 5, 3253 LL Ouddorp. Een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is ont vangen. Op 2juli 2010 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Oostdijkseweg 213252 LL Goedereede; - het geheel oprichten van een kerkgebouw op het per ceel Preekhillaan 3, 3253 VJ Ouddorp. Op 7 juli 2010 voor: - het geheel plaatsen van een blokhut op het perceel Dijkstelweg 59, 3253 TA Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de Ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 21 juli 2010 In het gemeentehuls te MIddelharnIs. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 21 juli 2010 In het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergaderin gen zijn beide openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage In het gemeentehuis te Goedereede. Publicatie art. 3.23 WRO Burgemeester en wethouders van Goedereede malden ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algeme ne wet bestuursrecht juncto 3.23, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 4.1.1lid 1 onder b van het Besluit ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 70, 3253 TA Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen Ingaande 19 juli 2010 gedu rende zes weken ter Inzage in het gemeentehuis bij de Publleksbalie. Gedurende deze termijn van ter Inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het geheel vergroten van de dakkapel op de woning op het perceel Bokweg 7, 3253 AB Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het geheel oprichten van een schoolgebouw op het perceel Margrietweg 6 te 3253 BM Ouddorp (7 juli 2010); - het gedeeltelijk veranderen van het bedrijfspand op het perceel Molenkade 2-4 te 3251 Ll^ Stellendam (8 juli 2010). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2010 Goedereede Woonkern Ouddorp: - Zorgcentrum De Vliedberg, houden zomerverko- plng/rommelmarkt op 14 juli 2010 en 27 oktober 2010 in De Vliedberg, Hoge Pad 2 te Ouddorp (25-6-2010); - Classicale Evangelisatie Cie. G&O, dhr. K.J. Goede- gebuur, plaatsing tent voor evangelische activiteiten op camping De Klepperstee, Vrijheldsweg 1 te Oud dorp (25-6-2010); - mevrouw D.A. Braber, houden seml-strandloop 2010 vanaf het Noorderstrand tot aan strandpaviljoen De Zeester te Ouddorp op 6 augustus 2010 (25-6-2010); - de heer N. Vos, houden kinderrommelmarkt tijdens weekmarkt Ouddorp op 3 augustus 2010 in de Ring van Ouddorp (25-6-2010); GEMEENTE DIRKSLAND Commissievergadering De vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten komt op maandag, 19 juli 2010, om 19.30 uur voor een vergadenng bijeen. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het ge meentehuis, stafafdeling Bestuur en ivliddelen. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, In gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat; een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen voor; - het vergroten van een woning op het perceel Zweos- plein 6 te Herkingen; - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Julia- naweg 61 te Mellssant. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is binnengekomen voor: - het wijzigen van de gevel (plaatsen nooddeur) op het perceel Deltastraat 13 te Herkingen; - Activiteitencie. Herv. Gem. Ouddorp, de heer P. Grin- wis, houden fietstocht over wegen in en rondom Oud dorp op 2 augustus 2010 (6-7-2010). Woonkern Goedereede: Kunststichting Goedereede, de heer Raaymakers, houden Goereese Kunstdagen in Goedereede op 24 augustus t/m 28 augustus 2010 (6-7-2010). Verleende collectevergunning - Duchenne Parent Project, mevrouw M. Zwart voor de periode 24 t/m 30 oktober 2010 In deze gemeente (25- 6-2010). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuls bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden Informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet, voor het horecabedrijf aan de onderstaande rechtsperso(o)n(en) als bedoeld In ar tikel 4, eerste lid, van de Drank- en Horecawet, een drank- en horecavergunning hebben verleend: naam Tennisclub Stellendam ondernemingsvorm paracommerciële Instelling handelsnaam Tennisclub Stellendam adres Zuiderdiepstraatweg 42 3251 LW Stellendam Inzage en informatie De verleende vergunning en bijbehorende stukken lig gen vanaf 6 juli 2010 tot en met 17 augustus 2010 voor een periode van zes weken ter Inzage bij de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling. De openingstijden zijn 09.00 -12.00. Wanneer u de stukken wilt Inzien buiten kantooruren, kunt u telefonisch een afspraak maken: 0187-4915 00 Beroep Op grond van artikel 7.1 van de Algemene wet be stuursrecht kan degene wiens belang rechtstreeks bij een besluit Is betrokken binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt, een beroep schrift indienen bij de administratieve rechter van de Ar rondissementsrechtbank Rotterdam. Op grond van artikel 6:13 van de Algemene wet be stuursrecht kan geen beroep bij de administratieve rech ter kan worden Ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algeme ne wet bestuursrecht naar voren heeft gebracht. Vormvereisten Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten: - de naam en het adres van de Indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waartegen het be zwaarschrift is gericht (u kunt daartoe bijvoorbeeld de datum en het kenmerk van dit besluit vermelden of daarvan een afschrift meezenden; - de grond(en) van het bezwaar. Voorlopige voorziening Het bezwaarschrift schorst de werking van het besluit niet. Wanneer onverwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist, kunt u op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek richten aan de voorzleningenrechter van de Arrondis sementsrechtbank Rotterdam tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit betekent dat een speciale regeling kan worden ge troffen voor de periode dat het beroepschrift nog In be handeling is. Aan de procedure voor het treffen van een voorlopige voorziening zijn kosten verbonden. Wanneer wordt voldaan aan de wettelijke voorschriften. Is het college van burgemeester en wethouders ver plicht de drank- en horecavergunning te verlenen. Be langhebbenden dienen daarop attent te zijn voor wat betreft hun mogelijkheden voor het maken van beroep. Trainll|nweg'2, i^oe^efeéde, Mbui 36,3233 ZG Ouddorp, Internet www.goedereede.nl. Iel. (0187) 49150Ö, E-moil genieenteliuii@goBderesde nl Het gemeenlete is open op moondog, woensdog en dondefdog van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 iot 16.00 uur, Dioidog en vrijdag von 9.00 tot 12.00 m. Op donderdagavond ii het gemeentelieij open von 16.00 tot !9.30 Tijdens de ovondopenslelling zijn alleen de pubüeksbolie ei> y lof^ket opei^. De mfaitiool is open opvjoensdog von 15.30 tol ^6,09 üur, op vrijdag van 15.30 tot 1Ó.30 uur en op zoterdog von 9.30 tol 11,30 uur. - het oprichten van een berging op het perceel Binnen weg 34 te Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen vergunning Drank- en Horecawet/Algemene plaatselijke verordening gemeente Dirksland 2010 De gemeente Dirksland heeft aanvragen ontvangen van Voetbal Vereniging Dirksland 2009 om vergunningen voor het uitoefenen en exploiteren van het horecabedrijf In beide sportkantines van de Voetbal Vereniging Dirks land 2009. Het betreft de locaties: - Phillpshoofjesweg 31 te Dirksland. - Vroonweg 14B te Dirksland. De ontwerpen van de te vertonen vergunning en de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 12 juli 2010 tot en met 23 augustus 2010 de stukken inzien op het gemeentehuls van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, stafafdeling bestuur en middelen, taakveld Juridische Zaken/Open bare Orde en Veiligheid. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een belanghebbende een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken. Ook het Indienen van mondelinge zienswijzen is mogelijk. Hiervoor dient u tijdig contact op te nemen met voornoemd taakveld. Na de termijn van ter Inzage zal definitieve besluitvorming plaatsvin den. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend voor: - het organiseren van de Jaarmarkt van Herkingen op 10 juli 2010. Hiertoe worden de Scharioodijk, 1 Fe- bruariweg en Groene Kruisweg tijdelijk voor het ver keer afgesloten. Op de Molendijk Is deze dag (vanaf de splitsing Stoofweg) op de Molendijk en Kaaidijk een parkeerverbod Ingesteld. Het 1 richtingsverkeer in de Volkerakstraat Is deze dag opgeheven. Er Is ontheffing verleend voor het verstrekken van zwakalcoholhou- dende dranken tijdens de Jaarmarkt nabij de brand weerkazerne aan de 1 Februariweg (1-7-2010); - een ontheffing van het verbod tot het verstrekken van zwakalcoholhoudende drank op het terras bij vereni gingsgebouw Ons Huis tijdens de jaarmarkt te Her- kingen op 10 juli 2010 van 10.00 uur tot 17.00 uur (5- 7-2010); - het organiseren van een evenement op het perceel Noorddijk 8 te Melissant op zaterdag 17 juli 2010 van 18.00 uur tot 24.00 uur (5-7-2010); - het verstrekken van zwakalcoholhoudende drank op het perceel Noordijk 8 te Mellssant op zaterdag 17 ju li 2010 van 20.00 uur tot 24.00 uur (5-7-2010). Openbare vergaderingen In verband met de vakantieperiode is er in augustus geen raadsvergadering. Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.mlddelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Middelharnis, Pascal 25 - uitbreiden van een bedrijfs- loods, (07/07/10); - Nieuwe- Tonge, Korteweegje 36 - oprichten van een zwembad, (07/07/10); - Middelharnis, Prins Bernhardlaan 54 - plaatsen van een tuinhuis, (07/07/10); - Middelharnis, Mercatorweg 5 - oprichten loods (09/07/10). Verleende sloopvergunningen: - Sommelsdijk, perceel Zuidelijke Achterweg 15/17 - slopen van een berging aan de schuur en de Enkele Ring 69 - slopen van een aanbouw aan de woning, (06/07/10); - Middelharnis, Oosthavendijk 30 - slopen van twee ver bindingsgangen en een dakopbouw, (07/07/10). Verleende stookvergunningen: - Middelharnis, perceel aan de Oudelandsedijk 8 - ver branden van snoeihout, (05/07/10); - Nieuwe- Tonge, perceel aan de Groeneweg 35 - ver branden van snoeihout, (05/07/10). Verleende exploitatievergunning: - f^oos Sail - exploiteren van het horecabedrijf op het perceel aan de Oostdijk 3 te Middelharnis, (05/07/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel, (0187)-47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Middelharnis, Gedempt Kanaal 95 - plaatsen gevel- reclame (05/07/2010); - Middelharnis, De Hofjes 6 en 8 - oprichten gevelre clame (09/07/10). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3 lid 5.3 van het bestemmings plan 'Beschermd Dorpsgezicht' vergunning te verlenen voor; Sommelsdijk, Zuidelijke Achtenweg 5 - oprichten dui venhokken, plaatsen erfafscheiding en wijzigen gevels schuur. Deze aanvraag en het bijbehorende ontheffingsbeslult liggen met Ingang van 19 juli 2010 gedurende twee we ken voor iedereen ter Inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 27 juli 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 27 juli 2010 om 12.00 uur In het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage In het gemeentehuis te Middel harnis. Verordening tot wijziging van de APV in verband met de invoering van de Wabo Verkeersmaatregel: Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks land brengen ter openbare kennis dat op 7 juli 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de toewijzing van een invalidenparkeerplaats voor Ger- bera 2b, 3247 DR Dirksland die te naam gesteld is aan: - mevrouw P. Bom v.d. Groef, Gerbera 2b, 3247 DR Dirksland (07-07-2010). Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit Is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzlenin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij Is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Voorslioot 15, Poéoi 10,3247 ZG Dirksland. Internet www.dirkslond.nl. Tel,|0187|é08080/k«03799/eiooil:inlo«dirkslond.nl Optniiigilijden: m l/m vr 09 00 lot 12.00 en 13.30 lol lé.OO oor van 1 juli 2010 de Verordening tot wijziging van de APV in verband met de invoering van de Wabo vastgesteld Deze verordening brengt een aantal wijzigingen aan In vergunningstelsels in de Algemene plaatselijke veror dening Middelharnis 2005. Deze wijzigingen vloeien voort uit de invoering van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). Datum inwerkingtreding: ge lijktijdig met artikel 2.2 van de Wabo. De Wabo treedt In werking op 1 oktober 2010, Deze verordening ligt voor een ieder kosteloos ter in zage op het gemeentehuis (Koningin Jullanaweg 45, Middelharnis). De volledige tekst van de verordening is vinden op de website: www.mlddelharnls.nl. 13e serie wijzigingen van de gemeentelijke Bouwverordening De raad van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit van 1 juli 2010 de 13e serie wijzigingen van de ge meentelijke Bouwverordening vastgesteld. Deze veror dening brengt een aantal wijzigingen aan in de ge meentelijke Bouwverordening. Het gaat hierbij vooral om wijzigingen die noodzakelijk zijn in verband met de invoering van de Wet algemene bepalingen omge vingsrecht (Wabo). Datum Inwerkingtreding: gelijktijdig met de Wabo. De Wabo treedt in werking op 1 oktober 2010. Deze verordening ligt voor een ieder kosteloos ter in zage op het gemeentehuls (Koningin Julianaweg 45, Middelharnis). De volledige tekst van de verordening is vinden op de website: www.middelharnis.nl. Wijziging van de tarieventabel behorende bij de Legesverordening 2010 De raad van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit van 1 juli 2010 de gewijzigde tarieventabel behorende bij de Legesverordening 2010 vastgesteld. Deze bevat de legestarieven voor de diverse gemeentelijke pro ducten. De aanpassingen vloeien voornamelijk voort uit de invoering van de Wet algemene bepalingen omge vingsrecht (Wabo). Datum inwerkingtreding: gelijktijdig met de artikelen 2.1 en 2.2 van de Wabo. De Wabo treedt in werking op 1 oktober 2010. De gewijzigde tarieventabel ligt voor een ieder koste loos ter inzage op het gemeentehuis (Koningin Juliana weg 45, Middelharnis). De volledige tekst van de veror dening is vinden op de website: www.middelharnis.nl. Ter inzage legging Ontwerp bestemmingsplan 'Zuidelijke Achterweg 8, Sommelsdijk' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening, ter openbare kennis, dat met ingang van 19 juli 2010 gedurende 6 weken voor een leder ter inzage ligt het ontwerp bestemmingsplan 'Zuidelijke Achtera/eg 8, Sommelsdijk'. Het plangebied ligt binnen het Beschermd dorpsgezicht van Sommelsdijk. Het perceel de Zuidelijke AchtenA/eg 8 wordt begrensd door de Dorpsweg en de Zuidelijke Achtera/eg. De huidige bestemming van het perceel Is 'Tuin' en 'Ert'. Het doel van het bestemmingsplan Is het bouwen van woning mogelijk maken en het perceel te voorzien van een actuele juridische planologische re geling. Het ontwerp bestemmingsplan kan gedurende de ope ningstijden worden ingezien bij de publieksballe van het gemeentehuis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Daarnaast wordt het ontwerp be stemmingsplan ook op de gemeentelijke website ge plaatst (vïww.middelharnis.nl). Gedurende de ter inzage termijn van zes weken (met Ingang van 19 juli) kan een ieder mondeling of schrifte lijk gemotiveerde zienswijzen indienen. Gemotiveerde zienswijzen l;egen het ontwerp bestemmingsplan kun nen worden Ingediend bIj de gemeenteraad van Middel harnis. Het adres is: Postbus 13240 /\A Middelharnis Rectificatie Vaststelling bestemmingsplan 'Voorstraat 41, Sommelsdijk' Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken ingevolge artikel 3.8 lid 4 van de Wet ruimtelijke orde ning bekend, dat de gemeenteraad van Middelharnis bij besluit van 1 juli 2010 het bestemmingsplan 'Voorstraat 41Sommelsdijk' heeft vastgesteld. Dit betekent dat er geen wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbestem- mingsplan zijn doorgevoerd. Er is dan ook geen sprake van een gewijzigde vaststelling. Het plangebied is gelegen in de historische kern van Sommelsdijk welke is aangewezen als beschermd dorpsgezicht. Aanleiding voor het ontwerp bestem mingsplan Voorstraat 41, Sommelsdijk is het voorne men om de huidige boekhandel aan de Voorstraat 41 te Sommelsdijk uit te breiden De raad van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit Het bestemmingsplan 'Voorstraat 41Sommelsdijk' ligt met ingang van 12 juli 2010 gedurende een periode van zes weken ter inzage en kan tijdens openingstijden (www.middelharnls.nl) worden ingezien bij de publleks balie van het gemeentehuls, gevestigd aan de Koningin Julianaweg nummer 45 te Middelharnis, Daarnaast wordt het bestemmingsplan op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl gepubliceerd. Gedurende genoemde termijn van ter inzage legging van zes weken kan bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een schriftelijk beroepschrift worden Ingediend tegen het bestemmingsplan door: - diegene die tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt; Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag voor een lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Nieuwstraat 63, 3255 AR te Oude-Tonge (ontvangen op 2 juli 2010); - het plaatsen van gevelreclame aan de gevels van de winkels op de adressen Dabbehof 30,32, en 34,3255 XB te Oude-Tonge (ontvangen op 10 juni 2010). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het vernieuwen en veranderen van de dakbedekking van de schuur op het adres Nieuwe Bloksedijk 5,3256 LJ te Achthuizen (ontvangen op 2010); - het veranderen van de dakranden van de woning op het adres Oudelandsedijk 12, 3257 KE te Ooltgens- plaat (ontvangen op 6 juli 2010); - het uitbreiden van de woning, garage en berging op het adres Heintjesweg 3, 3256 AD te Achthuizen (ont vangen op 7 juli 2010). een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van het pand en bijgebouwen op het adres Voorstraat 4,3255 AX te Oude-Tonge (ontvangen op 5 juli 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te .informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het plaatsen van twee deuren in de twee recreatiewo ningen op het adres Suisendijk 14 nummers 75 en 76, 3255 LS te Oude-Tonge (besluit verzonden op 7 juli 2010); - het uitbreiden van de woning op het adres Kerksingel 46, 3257 AH te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 6 juli 2010). een melding sloopvoornemen Is geaccepteerd voor: - het verwijderen van asbesthoudende materialen op het adres Molenweg 413255 AP te Oude-Tonge (be sluit verzonden op 6 juli 2010); - het verwijderen van asbesthoudende materialen op het adres Heintjesweg 3 3256 AD te Achthuizen (be sluit verzonden 8 juli 2010). N.B. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen- rechter worden verzocht om een vooriopige voorziening te treffen, indien onverv/ijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om voorlopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee. Verder maakt het college bekend dat met toepassing van artikel 3.23 Wet op de ruimtelijke ordening (Wro) ontheffing van het bestemmingsplan 'Ooitgensplaat dorp' voor het overschrijden van de maximaal toege stane lengte van het hoofdgebouw en het afwijken van de toegestane dakhelling en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Kerksingel 46, 3257 AH te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 6 juli 2010). De stukken liggen met Ingang van 19 juli 2010 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentekantoor, Ei- senhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentekantoor - een belanghebbende, die aantoont redelijkera/ijs niet in staat te zijn geweest overeenkomstig artikel 3.8 lid 1 onder d van de Wet ruimtelijke ordening tijdig een zienswijze kenbaar te maken; _5 - iedereen die bezwaren heeft tégen of meer bij de vaststelling van het plan aangebrachte wijzigingen. Deze beroepschriften dienen te worden gericht aan: Raad van State, Afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Ungin Jolionoweg A fosÖws 1,3240 AA Middelhomis. Inlemel: www.niddellion«s.nl. Tol, |0I87| 47 55 55 lox 47 55 47 email: infcfciddelfeomis.nl. Openingslijden: moondog en vrijdog van 09.00 lot 13.00 uur; 'jnderdoj von 09.00 tol 12.00 en van 13.00 lol 16,30 uur, donderdagovond van 18.00 tol 20.00 uur. Inlefgenieentelijk Samenwerkingsverband Coeree-Overflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Meldingen 1CZAV Middelharnisi West Havendijk 3, 3241 LP Middelharnis (Besluit algemene regels voor Inrichtin gen milieubeheer); voor het terugbrengen van het aantal ventilatoren van vijf naar één bij de opslag loods voor landbouwproducten; 2. Blis containerschoonmaak, Prutweg 1, 3245 LW gommelsdijk (Besluit algemene regels voor inrichtin gen milieubeheer); voor het oprichten van een wa terbehandelingsinstallatie aan de Prutweg 1 te Som melsdijk; 3. CZAV Korendreef 313241 AS Middelharnis (Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer); voor het oprichten van een onbemand tankstation; Is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur Tegen het besluit van burgemeester en wethouders kan met ingang van 20 juli 2010 gedurende zes weken be roep worden ingesteld bij de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), Postbus 509513007 BM Rot terdam door: - een belanghebbende die tijdig een zienswijze kenbaar heeft gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders; - een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkera/ijs niet in staat is geweest zich tijdig tot het college van burgemeester en wethouders te wenden. Tegelijkertijd kan binnen de beroepstermijn een verzoek tot vooriopige voorziening worden Ingediend bij de voor zleningenrechter van de genoemde rechtbank. Een der gelijk verzoek kan pas worden gedaan als een beroep schrift is ingediend. Nadere Informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 10 augustus 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 10 augustus 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere Informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat een kapvergunning is verleend voor de kap van: - één Zilverspar en één Berk aan de Roode Kruislaan, 3257 KG te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 juli 2010). Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. Deze der den-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit daartegen een gemotiveerd bezwaar schrift in te dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Het gaat hierbij dus niet om de datum van publicatie, maar om de datum van verzending van het besluit. Daarnaast bestaat de mo gelijkheid een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzleningenrechter van de rechtbank te Rotterdam. Dit wanneer directe spoed, gelet op de betrokken be langen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee, Telecommunicatieverordening Oostflakkee 2010 De gemeenteraad heeft In haar vergadering van 1 juli 2010 de Telecommunicatieverordening Oostflakkee 2010 vastgesteld. Dit besluit treedt In werking op de achtste dag na deze bekendmaking. Het besluit is opgenomen in een daarvoor geordend re gister en ligt gedurende drie maanden kosteloos ter In zage bij het taakgebied Burger, Bestuur, Communicatie Organisatie. Een leder kan op verzoek, tegen beta ling van een vergoeding, een afschrift krijgen van bo vengenoemd besluit. Eianhowerloon 1, Poilbos 75,3255 ZH Oude-Tonge, Inlemel: www.oosllokkee.nl Tel. [0167164 71 00 fox 64 71 99 /e-oioil: inloiooslilokkee.nl Openingslijdin: m l/m do 09.00 lol 17.00 uur en vr von 09.00 lol 16.00 uur, ée eersie en derde dinsdog von de maand:s avonds geopend von 18,00 lol 19.30 uur. Balie Social» Zokin: 9.00 lol 12.00 m. lolie lurjeriaksii; 9.00 lol 12.00 m vo» 13.00 lol 15,00 uur 4. Ulenhandel J.B. Breesnee BV Galatheseweg 24-26, 3256 LE Achthuizen (Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer); voor het oprichten van een propaantank van 5 m'. De meldingen liggen ter inzage vanaf 19 juli 2010 ge durende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Middelharnis (nr. 1 t/m 3) en Oostflakkee (nr 4). Dege ne die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag In te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het IS GO (tel 0187-48 81 11). Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Dwonweg 40, Posllus 313,3240 AH Middelbomis. Tol. (0187| 48 8111 lo«48 8199 tmoit intotlsgo.nl Grïfvuillijn (0187| 46 7711 Mi»»klKklen-. (0167) 416131 ol mfcoHocl1lenlls90.nl OpeningsHiden: mo i/m vr 08.30-12.00 en van 13.00 16,30 oor Overslogsiolion: Johannespoldersweg 19, Middelbomis, lei. (0187] 48 68 50. MJieoklatlilen: |0187| 48 8131 o( milieuHodilenflsjo.nl '- Ojenin^jdmjina l/m vr 08.30-11.45 en van 13,00 16.45 uur, i^M^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6