Mi Arensman KIEVIT Modehuis Annette Geslaagden Muziekschool Goeree-Overflakkee (0187)60 11 66 verschil tussen Uitvaartverzorging een BEZORGER EiiAriDEn-niEuws niNSD.U; \'A]IU 2010 PIETER WOLFERT PIETER WOLFERT MARIA RAS-STRUIJK MARIA RAS-STRUIJK GERRIT CORNELIS BUTH GERRIT JANS WESTDIJK-BOSLOPER Moedige Moeders blijven bereikbaar uitvaartverzorging TELEFOON 0187-491396 DANKBETUIGING JAN VAN DER VELDEN uitvaartverzorging M.H. van de Ven Dag nacht bereikbaar WWW, kievit-uitvaart, nl Tel. (0187)60 11 66 Tel. (0181) 48 80 88 Sopraanblokfluit A Altblokfluit A Sopraanblokfluit B Altblokfluit B Sopraanblokfluit C Altblokfluit C Dwarsfluit A Dwarsfluit B Gitaar A Gitaar B Harp C Keyboard A Keyboard/piano lichte muziek B Keyboard/piano lichte muziek C Orgel B Piano A Piano B Piano C Viool A Expositie Kees Stoutjesdijk in Vitrineproject zien of niet zien zoekt Rayonhoofd Pais i PAC;iNA4 Met ill zi)n Ifvenslusten wilskracht heelt iiij de strijd niet kunnen winnen. Na alle iijne jaren die wij mei hem mocht^en beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische vader, schoonvader en opa Piet echtgenoot van Klaasje Groenendjik 18 maart 1932 t 11 juli 2010 K. Wolfert-Ciroenendijk Ditty en C-ock Chanted en Kristian Roxane en Arjen Peter en Anja Benny en Angela Jan Oranjelaan 20 3247'AM Dirksland Gelegenheid tot condoleren dinsdag 13 juli 2010 van 19.00 tot 20.00 uur in verenigings gebouw "Onder de Wiek" aan de Ring 75 te Dirksland. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 14juli2010om 10.30 uurin "Onder de Wiek", waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in "Onder de Wiek". Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden is overle den onze zwager en oom echtgenoot van Klaasje Wolfert-Groenendijk 18 maart 1932 11 juh2010 A. Groen-Groenendijk H. Groen M.B. Huijer-Groenendijk J.l. Huijer P.C. v/d Bos-Groenendijk J.C.M, v/d Bos M.B. Groenendijk M.A. Groenendijk-Wijnhoff A. Groenendijk neven en nichten Sommelsdijk, lljuH2010 Bedroefd om haar overlijden maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft mogen bete kenen, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde vrouw, onze dierbare moeder, schoonmoeder, oina en overgrootmoeder Cieboren 15 juli 1927 te Herkingen Zwijndrecht: C;.C. Ras Overleden 10juh2010 te Ridderkerk Yerseke: J. Ras (in herinnering) A.J. Ras-den Boer Chris en Arina Jan, Lennart, Arjan, Corné Jan-Krijn en Annalies Chris-Jan, Wüco Marieke en Pieter Daan en Jeanine Jtdia, Jeanne Zwijndrecht; A. Admiraal-Ras P. Admiraal Chris en Simone Aria en Sienien Zwijndrecht: H. Ras H. Ras-Huizer Christiaan en Samantha Martijn en Sanne Lisette en Wesley Hoofdland 15 3332 RE Zwijndrecht De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 15 juli om 10.15 uur in de aula op de begraafplaats aan de Munnikensteeg te Zwijndrecht, waarna aansluitend de begrafenis om ongeveer 11.00 uur zal plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid tot condoleren. (ken bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze famihekring is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante in de leeftijd van bijna 83 jaar. C.Ras C. Ras-Kalle kinderen en kleinkinderen Herkingen, 10 juli 2010 Een lie/ mens heeft ajsiheid genomen. Sinds 29 januari 1973 weduwnaar van Sethine Dorothea Caron 06-10-1919 t 10-07-2010 Wij zijn verdrietig omdat onze lieve vader en mijn lieve schoonvader is overleden. Pa's vertrouwen in Clod gaf hem geestelijke rust dit is voor ons een grote troost. Vlissingen: Leendert en Marijke Dirksland: Door Correspondentieadres: Door Buth Stationsweg 10, 3247 BW Dirksland Op woensdag 14 juli is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren van de familie in rouwcentrum "Media Vita", Westelijke Ach terweg 3-5, 3241 EH Middelharnis. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgeno digd zal gehouden worden in bovengenoemd rouwcentrum op donderdag 15 juli 2010 om 13.00 uur. Vóór de uitvaartdienst is er gele genheid om afscheid te nemen van onze pa. Na de uitvaart is er nogmaals gelegenheid om de familie te condoleren. De begrafenis is bepaald op donderdag 15 juli om 14.30 uur op de begraafplaats aan de Molenweg te Sommelsdijk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om hei heengaan van onze lieve vriendin We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in dit voor hun groie verlies van moeder en oma. C. Nederveld-Klepper Klijn-de Vogel Hameeteman Vlietland-Tanis Ouddorp De laatste weken de gehele voorraad damesmode 50%"" Zandpad 90 Tel. (0187) 482431 Middelharnis Voor uitvaartverzorging op geheel Goeree-Overflakkee Administratie-adres; Stoofweg 24, 3253 MA Ouddorp Met grote dankbaarheid en ook met ontroe ring denken wij terug aan uw hartverwar mend medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van inijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Dit alles heeft ons nogmaals doen beseffen bij hoevelen hij geliefd was. Het heeft ons dan ook goed gedaan en is voor ons een grote steun geweest. In het bijzonder gaat onze dank uit naar het personeel van het Van Weel-Bethesda zieken huis en de medewerkers van Hospice Calahdo voor de liefdevolle verzorging. Dokter Van der Gaag en Trimp voor de medi sche begeleiding. Ds. Harkema voor het leiden van de rouw dienst. Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de correcte verzorging en begeleiding van de begrafenis. N.M. van der Velden-Schippers kinderen, klein- en achterkleinkinderen Den Bommel, juli 2010 a Voor een uitvaart met persoonlijke aandacttt Rouwcentrum Media Vita Contact IVliddelharnis 48 69 62 Oude-Tonge 64 24 28 Mobiel 06 53 11 29 79 Administratie adres Tramweg 12 3255 MB Oude-Tonge Dag en nacht bereikbaar Ü5 Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Melissant Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne MIDDELHARNIS - Aan het eind van het school jaar 2009/2010 werden veel mnziekexamens gedaan. Hieronder een overzicht \'an alle geslaag den, in totaal 81. Ilze van den Brink, Judith van Dieren, Deni- se van Driel, Andrea van Eek, Rose-Lynn Hogchem, Dorinda Jop- pe. Daphne Suilen, Ger- janne Vroeg in de Wei en Eva Wendt. Lieke Meijer. Jessica van den Houten en Doris Mourik. Marjet van 't Geloof. Anniek Strijdhorst. Joalien van den Houten en Annerieke Wessels. Jeanine Boogaard, Hanna van de Boogert, Andrea van Duijn, Rinke de Groot, Esther Keijzer, Suzanne van Strien en Jacoline Tanis: Sterre Fest. Dwarsfluit C Meike Korteweg, Suzan ne Roeland en Thamar Toonen. Naama van Estrik, San ne van Heest, Evelien Kroon en Thom Meijer. Kerstin Baars, Sharanda Bakker, Jennifer Leen- tjes, Remco Roeland en Daley Sneep. Cynthia Stoel en Lydia Stoop. Niels de Cieus. Daan Verkerk. Cynthia 't Jong en Jan- Pieter Rooij. Timon van Dieren. Elise van den Berge, Mirjam van den Boo gert, Anne Fleur van Es, Elles van 't Geloof, Vincent Guldemeester, Marvin Joppe, Noralie Kastelein, Vivian Pee- man, Sophie van Rossen, Luca Sloekers en Julian Villerius. Arire van 't Geloof, Daphne Groenendijk, Martijn Helmig, Riëlle Hogchem, Marije Klem, Selina van Luik, Esther Meijer, Joost van Peper straten, Rob Rossel, Anniek Strijdhorst, Sop hie Tillema en Rianneke van Wezel. Jo-Anne Besuyen, Silke Fast, Alette 'van Hep^Ê,_ Kristiaan Mastenbroek, Jan-Pieter Rooij en Annemijn ten Voorde. Willemieke Bakker, Arenda Koppelaar en Meike Korteweg. (.OEREE-OVERFLAK- KEE - De vakanties zijn weer aangebroken,voor velen een opluchting om voor een tijdje afstand te nemen van school of werk en erop uit te gaan .Voor sommige ouders met kinderen in de puberteit kan de vakan tieperiode een lastige' zijn. Zij kunnen zich zorgen maken over het gedrag van hun zoon/ dochter wat betreft het gebruik van verslavende middelen. Jongeren op weg naar de volwassen heid willen immers een eigen invulling geven aan hun vakantie en gaan niet altijd meer met pa en ma mee! L' zult hen als ouder misschien een poosje "los"moeten laten ,terwijl zij in een omgeving zijn waar van alles te doen en van alles te koop is! Toch kunnen ouders en opvoeders een belang rijke factor zijn om te voorkomen dat uw kind gaat gebruiken. Het is belangrijk uzelf goed op de lioogte te stellen van de meest voorko mende verslavingen. Ga met uw kinderen in gesprek,informeer hen over de risico's, maak afspraken en stel gren zen. En velgeel uw eigen voorbeeldgedrag niet! De praktijk heeft uitgewezen dat vroege voorlichting en grenzen aangeven een gunstig eifect hebben Op 19 juni waren de Moedige Moeders G-O aanwezig op de Vader dagbraderie \an Oude- Tonge en op 3 juli op de Oeltgendag in Ooltgens- plaat. Veel belangstel lenden hebben de stand bezocht en waren bereid de tjuiz met alcohol gere lateerde vragen in te vul len. Heeft u problemen, vra gen of zorgen op ver slavingsgebied? L' kunt de Moedige Moeders bellen, van 10.00-22.00 uur, tel. 06 25295021. Of mailen naar moedige- moedersgoC" gmail.com. Komend najaar start een nieuwe, geheel gra tis, weerbaarheidcursus. T'ientallen óuder.s/fami- lieleden namen hieraan reeds deel en hebben de training als zeer positief ervaren. Zie voor meer info ook website www.moedige- mocdersgo.nl. Nieuw in het Vitrine- project van de Stichting Podium Cxoeree-Over- flakkee is een bijdrage van aquarellen van de hand van Kees Stoutjes dijk uit Middelharnis. Kees brengt zijn belang stelling voor Schotland en Ierland in beeld door de landschappen in aquarellen uit te beel den. "Luchtig werk hoor, realistisch schilderwerk doch met lucht en water probeer je wel de sfeer te pakken", aldus Kees. Naast de landschappen krijgt ook een andere liefhebberij, namelijk whisky, een plaatsje in zijn werk. Ook zijn .enkele voorbeelden toe gevoegd hoe werk van Kees ook op leisteen tjes en kaarsen tot zijn recht komt. Ander werk van Kees reist al rond in het Vitrineproject want hij maakt ook de vlieg tuigschilderijen voor de stichting W02G0. Voor zijn overige werk wordt verwezen naar zijn web site www.mckeesie.nl. De maanden juli en augus tus is de expositie van Kees Stoutjesdijk te zien in het gemeentehuis van Dirksland. Voor meer info over het vitrinepro ject kunt u contact opne men met Piroska de Mos van Stichting Podium, tel. 0187 482-1.00,, of zie website *WW*i:Jtuur- pleingo.nl. Het Reformatorisch Dagblad in Ouddorp per 1 augustus 2010 Voor inlichtingen: (0187) 652767 lonnemam iigt ulakb[i Zierikzee; 50 autommten mn Rotterdam, Roosendaal en linemen. L i

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 4