Middeltiarnlsjly EIIAriDEn-filEUWS I GEMEENTE DIRKSLAND 2ZZEZ:ZZZZ=ZZ PACilNA 6 VRIJDAG 25 JUNI 2010 GEMEENTE GOEDEREEDE Vergaderdata De Gemeenteraad komt op dinsdag 29 juni 2010 om 19.30 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en wel bij de Publiel<sbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar l<an worden afgehaald. Te vens liggen de stukken ter inzage in de bibliotheek, Hof dijksweg 20 te Ouddorp Spreekrecht Na de opening van de vergadering bestaat voor burgers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondera/erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, on der vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Commissievergaderingen Na afloop van de raadsvergadering d.d. 29 juni 2010 komt de Raadscommissie Grondgebiedzaken voor een vergadering bijeen. De Raadscommissie Publiekzaken vergadert op don derdag 1 juli 2010 om 19.30 uur. Ter inzage De agenda ligt voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp Spreel<recht Burgers worden in de gelegenheid gesteld om tijdens de vergadering maximaal 5 minuten het woord te voe ren over ondera/erpen die voorkomen op de agenda. Voor insprekers bestaat verder bij de behandeling van het betreffende agendapunt nog de mogelijkheid tot het gedurende maximaal 5 minuten meespreken. Aanmelden voor het spreekrecht dienst plaats te vinden ten minste 4 uur voor de aanvang van de vergadering bij de griffier (telefoon 0187 - 49 77 48). Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke Internet pagina: www.goedereede.nl Commissie Bezwaarschriften De Commissie Bezwaarschriften komt op woensdag 30 juni 2010 om 14.00 uur voor een vegadering bijeen. De agenda ligt voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Daarnaast staat de agenda vermeld op de gemeente lijke Internet pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen.' Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen. Op 15 juni 2010 voor: - het plaatsen van een overkapping t.b.v een zwembad op het perceel Oudelandseweg 56,3253 LP Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen. Op 15 juni 2010 voor: - het gedeeltelijk oprichten van bedrijfsruimte op het per ceel Nijverheidsweg 30, 3251 LP Stellendam. Op 16 juni 2010 voor: - het plaatsen van tien opslagboxen/bedrijfsunlts op een perceel aan de Stoofweg (naast nr. 14), 3253 MA Oud dorp. Op 18 juni 2010 voor: - het geheel vernieuwen van de recreatiewoning op het perceel Dolphi|n 35 - Klarebeekweg 14,3253 LG Oud dorp. - het geheel vernieuwen van de woning op het perceel Nieuweweg 34,3251 AT Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de Ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 29 juni 2010 in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 29 juni 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderin gen zijn belden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage In het gemeentehuls te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een blokhut bij de recreatiewoning op het perceel Prinsenhof 713253 LL Ouddorp (14 juni 2010). - het gedeeltelijk veranderen van de garagedeur op het perceel Dorpstienden 11, 3253 AS Ouddorp (17 juni 2010). Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het oprichten van een hoogteparcours op het perceel Middelplaat 6, 3253 MH Ouddorp (18 juni 2010). - het plaatsen van een dakopbouw op de woning op het perceel Voorstraat 30, 3251 BD Stellendam (18 juni 2010). Verleende sloopvergunning voor: - het verwijderen van asbesthoudende golfplaten van het dak van de schuur op het perceel Stelleweg 3, 3253 TE Ouddorp (17 juni 2010). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijl^e verordening 2010 Goedereede - Stichting Omloop Goeree-Overflakkee, houden Om loop 2010 in gemeente Goedereede op 20 en 21 au gustus 2010 (10-6-2010), Woonkern Ouddorp: Actlviteitencie. Kerkbouw HHG Ouddorp, inname standplaats t.b.v verkoop bloemen op parkeerterrein Dorpstienden t.h.v. Weststraat te Ouddorp op 2 juli 2010(11-6-2010); - KV Good Luck, houden beachkorfbaltoernooi op strand thv strandpaviljoen Paal 10 te Ouddorp op 3 ju li 2010 (10-6-2010); - de heer M. Akershoek, houden rommelmarkt aan de Dirkdoensweg 18 te Ouddorp op 24 juli 2010 (10-6- 2010); - Int. Rowingbike Federation, de heer B. Thijs, houden EK Roeifletsen op 18 en 19 september 2010 over we gen gelegen nabij de Brouwersdam te Ouddorp (15-6- 2010). Woonkern Steiiendam: - Hersteld Hen/. Gem. Stellendam, Inname standplaats t.b.v. verkoop haring op Oranjeplein te Stellendam op 26junl 2010 (11-6-2010). Verleende Drank- en horecavergunningen - de heer M.M. van Damme, Strandpaviljoen De Kous, gelegen aan de Brouwersdam te Ouddorp (17-6- 2010). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenSt, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Bekendmaking verkeersmaatregelen (1) Burgemeester en weihouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 16 juni 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om: - het intrekken van de gehandicaptenparkeerplaats voor Beresteyn 56 te Goedereede. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden te.r inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Bekendmaking verkeersmaatregelen (2) Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 17 juni 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de toewijzing van een van de algemene invalidenpar keerplaatsen achter Dorpstienden 4 te Ouddorp die te naam gesteld is aan: - mevrouw N. Bezuijen-van den Nieuwendijk, Dorpstien den 36, 3253 AS Ouddorp. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Bekendmaking verkeersmaatregelen (3) Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 18 juni 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om de toewijzing van een invalidenparkeerplaats voor Aza leastraat 30 te Stellendam die te naam gesteld is aan: - de heer J.C. Soet, Azaleastraat 30, 3251 CA Stellen dam. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist TramlijiMeg 2, Qotémtit, Poilbitt 38,3253 ZG Ouddorp, Wem»! www.goBdereede.nl. Ttl. 10187) 491500, E.niail gtmnltMgoidaitidg.nl Het gemeanteWv il op«n op moondag, woenidag en donderdag van 9.00 tot t2.00 uur en van 13.00 lot 16.00 uur DInidog en vrijdog van 9.00 tot 12 00 uur. Op donderdagavond Is het gemeenlehuii open van 18.00 lot 19.30. Tijdeni de avondopenilelling zijn aljeen de publiebbalie en het zorgloket open. De milieuilrool ji open op woensdag van 15.30 tot 18.00 uur, op vrijdag van 15.30 lot 1Ó.30 uur en op zaterdag van 9,30 tot 11.30 uur. Publicatie voorontwerpbestemmingsplan 'Smalle Gooye' Burgemeester en wethouders van Dirksland maken be kend, dat met ingang van 28 Juni 2010 tot en met 26 ju li 2010 het voorontwerpbestemmingsplan 'Smalle Goo ye' ter inzage ligt. Het plangebied ligt ten zuiden van de kern van Dirks land. Het plangebied wordt aan de noordzijde begrenst door het terrein van Gemeentewerken en de achtertui nen van de woningen aan de Philipshoofjesweg. Aan de oost- en zuidzijde wordt het plangebied begrensd door wegen, respectievelijk de Geldersedijk en de Haveloo- zeweg. Aan de westzijde vormt het bestaande volkstuin encomplex de grens van het plangebied. Het bestemmingsplan Smalle Gooye vormt het juridisch kader om de uitbreiding van de sportvelden, de water berging en de realisering van twee landgoederen mo gelijk te maken. De stukken kunt u inzien op het gemeentehuis tijdens werkdagen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 - 12.00 uur en van 13.30 - 16.00 uur. Buiten deze tijden is inzage alleen mogelijk op afspraak. Tot en met 26 juli 2010 kunt u mondeling of schriftelijk reageren op het voorontwerp. Schriftelijke reacties kunt u sturen aan burgemeester en wethouders van Dirks land, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. Uit uw reactie dient te blijken op welke onderdelen van het vooront werpbestemmingsplan uw reactie betrekking heeft. Voor mondelinge reacties kunt u een afspraak maken met de heer J. Zuidweg van de sector Ruimtelijke Za ken via telefoonnummer (0187) 60 80 80. Tevens is het voorontwerpbestemmingsplan digitaal te raadplegen op de website www.dirksland.nl Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend voor: - het oprichten van een loods op het perceel Wellest- Openbare vergaderingen juli 2010 - 1 juli: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende ontheffingen: - Sommelsdijk, Ringstraat 19 - bouwvergunning Ie fa se, vergroten van de woning en het oprichten van een garage (15/06/10); - Sommelsdijk, Sperwer 10 t/m 24a - wijzigen van vluchttrappen (15/06/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissing(en) binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de rechtbanl< te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Sommelsdijk, Havenkom 60 t/m 110 - plaatsen naam gebouw (11/06/10); - Nieuwe-Tonge, Korteweegje 23 - uitbreiden woning (14/06/10); - Sommelsdijk, Koninginnelaan 1 - uitbreiden woning (17/06/10); - Middelharnis, Hobbemastraat 4 - uitbreiden school gebouw (17/06/10). Rectificatie Ontvangen aanvraag sloopvergunning: - Sommelsdijk, Koningin Julianaweg 59 - slopen van de eerste fase van een verpleeghuis (11/06/10). Ontvangen aanvraag sloopvergunning - Middelharnis, Hobbemastraat 4 - slopen asbestplaten dak (18/06/10). Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 29 juni 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 29 juni 2010 om 12,00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. rijpsedijk 6 te Herkingen (18-06-2010); - het oprichten van een woning op het perceel Akker- jeeven 1 te Dirksland (18-06-2010). Lichte bouwvergunning verleend voor: - het veranderen van de gevels van de garage op het perceel Secretarieweg 12 te Dirksland (15-06-2010). Ontheffing verleend voor het verbranden van snoei- hout: - op het perceel aan de Oudelandsedijk 6 te Dirksland (09-06-2010). Vergunning verleend: - een dooriopende collectevergunning voor het organi seren van de collecte van het Nationaal MS Fonds vol gens het rooster van het CBF (10-6-2010); - voor het organiseren van de Omloop op 20 21 au gustus 2010 (14-6-2010). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be- zwaarschriftwordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 29 juni 2010 om 10.30 uur in het ge meentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 29 ju ni 2010 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de ge meente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Voorsirool 15, fosifcus 10,3247 ZG DirkiW. Inleraot: ww.(lirli!land.nl Tel. (0187) (SO 80 80 fax éO 37 99 fné infoediiksland.nl Openingslijden: rsa l/m vr 09.00 lot 12.00 en 13.30 lol 16 00 uur. Reglement GBA Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit van 8 juni 2010 het Reglement GBA vastgesteld. Dit reglement geeft aan wie (rechtstreeks) toegang heeft tot persoonsge gevens uit de gemeentelijke basisadministratie. Tevens is omschreven op welke wijze gegevens worden ver strekt. Datum inwerkingtreding: 25 juni 2010. De volledige tekst van de regeling is vinden op de web site: www.middelharnis.nl. Beheerregeling GBA Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit van 8 juni 2010 de Beheerregeling GBA vastgesteld. Deze regeling be treft de hoofdlijnen van het beheer van de gemeente lijke basisadministratie persoonsgegevens. Datum inwerkingtreding: 25 juni 2010. De volledige tekst van de regeling is vinden op de web site: www.middelharnis.nl. Regeling Informatiebeheer Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit van 8 juni 2010 de Regeling Informatiebeheer vastgesteld. Deze rege ling bevat voorschriften voor het beheer van de archief bescheiden van de gemeentelijke organen, voor zover deze niet zijn overgebracht naar de archiefbewaar plaats. Datum inwerkingtreding: 25 juni 2010. De volledige tekst van de regeling is vinden op de web site: www.middelharnis.nl. Ontwerp bestemmingsplan 'Landgoedettn Battenoord' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening, ter openbare kennis, dat met ingang van 28 juni 2010 gedurende zes weken voor een ieder ter in zage ligt het ontwerp bestemmingsplan 'landgoederen Battenoord'. Aanleiding voor dit plan vormt het initiatief tot het oprichten van twee landgoederen. Het plangebied is gelegen tussen de Battenoordsedijk, de Zeedijk en de St. Pietersweg. Het betreft een agra risch perceel dat wordt ontsloten via de Battenoordse dijk. Het perceel grenst aan een watergang en een strook bos en ligt centraal in het recreatiegebied van Battenoord. Het ontwerp bestemmingsplan kan gedurende de ope ningstijden worden ingezien bij de publieksbalie van het gemeentehuis, gevestigd aan het adres Koningin Julia naweg 45 te Middelharnis. Het plan kan tevens worden ingezien via de gemeentelijke site www.middelharnis.nl en de landelijke site www.rulmtelijkeplannen.nl. Gedurende bovengenoemde termijn kan iedereen mon deling of schriftelijk gemotiveerde zienswijzen tegen het ontwerp bestemmingsplan indienen bij de 'gemeente raad van Middelharnis. Het adres daarvoor is postbus 1,3240 AA Middelharnis. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend dat zij in hun vergadering van 15 juni 2010 be sloten hebben door plaatsing van de verkeersborden C 02 en C 03 van bijlage 1 van het Reglement verkeers regels en verkeerstekens 1990 in de Florisstraat te Nieuwe-Tonge éénrichtingsverkeer in te stellen. De rij richting is bepaald van de Aelbrechtstraat naar de H.J. van Beierenlaan. (Brom)fietsers zijn hiervan uitgezon derd. De verkeersmaatregel is met name bedoeld om de verkeersveiligheid voor kinderen ter plaatse te waar borgen. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na deze bekendmaking een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. IMadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Wijziging Welstandsnota Middelharnis In artikel 12a van de Woningwet is bepaald dat de ge meenteraad een Welstandsnota vast stelt, inhoudende beleidsregels waarin in ieder geval de criteria zijn op genomen die burgemeester en wethouders toepassen bij hun beoordeling van bouwplannen. De huidige Wel standsnota is op 3 juni 2004 door de gemeenteraad vastgesteld. Door voortschrijdende inzichten en ontwik kelingen is de Welstandsnota toe aan een evaluatie en bijstelling. Niet de gehele Welstandsnota en bestaande systema tiek met 3 niveaus zullen worden herzien. Wel zullen on duidelijke criteria worden aangepast tot heldere en dui delijke formuleringen waarover geen discussies meer kunnen ontstaan. Verder worden de volgende onder werpen in de Welstandsnota aangepast of toegevoegd: - het opnemen en omzetten van door de raad vastge stelde beeldkwaliteitsplannen voor de Zuidelijke Rand- Raadsvergadering De gemeenteraad vergadert donderdag 1 juli 2010 in de raadzaal van het gemeentehuis in Oude-Tonge. Aan vang 19.30 uur. De gemeenteraad krijgt een toelichting op de concept programmabegroting 2010 van de VRR en op het Meer jarenplan cultuurparticipatie Goeree-Overflakkee 2010- 2012. De raadsleden bespreken de volgende onderwerpen (meningsvormend): - Concept Programambegroting 2010 incl bezuinigings- /ombuigingsvoorstellen Veiligheidsregio Rotterdam- Rijnmond; - Meerjarenplan cultuurparticipatie Goeree-Overflakkee 2010-2012; - Startnotitie herziening bestemmingsplan 'bedrijfster rein Tonisseweg 1997'; - Financiële stukken Binnenhof; - 13e serie wijzigingen Model-Bouwveordening 1992 - Ie wijziging legesverordening 2010 - Telecommunicatleverordening Oosttlakkee 2010; - Uitvoeringsprogramma 2010 Omgevingsbeleid Goe ree-Overflakkee - Nieuw Inkoop- en Aanbestedingsbeleid 2010 Stukken ter besluitvorming: Voorjaarsnota 2010 De agenda met achterliggende stukken liggen ter inza ge in het gemeentehuis. Tevens zijn deze te vinden in de Bestuursagenda, te raadplegen op www.oostflak- kee.nl. U bent van harte welkom om de raadsvergade ring bij te wonen. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van de gevel en het plaatsen van een bal kon op het adres Elsenhoweriaan 25,3255 VA te Ou de-Tonge (ontvangen op 4 juni 2010). een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is ont vangen voor: - het uitbreiden van de bedrijfsloods op het adres Bos- land 38, 3258 AC te Den Bommel (ontvangen op 4 ju ni 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Klimop straat 113256 AG te Aohthuizen (besluit verzonden op 18 juni 2010); - het plaatsen van een dakkapel op het adres Satur- nuslaan 65, 3255 TR te Oude-Tonge (besluit verzon den 18 juni 2010). met toepassing van artikel 3.6 Wro onthefling van het bestemmingsplan '5' partiële herziening Landelijk ge bied" voor het overschrijden van de maximaal toege stane te bebouwen oppervlakte en de maximaal toege stane goothoogte en daarnaast een reguliere bouwver gunning is verleend voor: - het bouwen van een garage bij de woning op het adres Oudelandsedijk 21a, 3255 LN te Oude-Tonge (besluit verzonden op 15 juni 2010). een melding sloopvoornemen is geaccepteerd voor: - het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking van de schuur op het adres Achthuizensedijk 14,3256 AR te Aohthuizen (besluit verzonden op 2010); - het verwijderen van asbesthoudende materialen op het adres Bommelsedijk 15,3258 LA te Den Bommel (besluit verzonden op 15 juni 2010). Nadere Informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders Indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen weg Hernesseroord, Groene Zoom en Westplaat; - het aanscherpen van de materiaaltoepassingen m het beschermd dorpsgebied; - het formuleren van een richtlijn voor het schilderen van gevels; - Het beperken van de reclameoppervlakten en aantal reclamevoeringen binnen het beschermde dorpsge bied; het onder voorwaarden verruimen van de reclame voering op bedrijfsterreinen; - het toevoegen van een thema voor landgoederen. De concept Welstandsnota ligt met ingang van'28 juni 2010 in het gemeentehuis van Middelharnis, geduren de een termijn van zes weken, voor iedereen ter inza ge. Tijdens deze periode van zes weken bestaat de mo gelijkheid om schriftelijk te reageren op de nota. Reac ties dienen te worden gericht aan het college van bur gemeester en wethouders. Postbus 13240 AA Middel harnis. Bij vaststelling door het college en gemeente raad zal worden beoordeeld of uw reactie aanleiding vormt voor een aanpassing van de nota. Koningin Julionoweg 45, Postbus 1,3240 M Middelharnis. inlemel: www.niddelhomis.nl. Tel. 10187} 47 55 55 fox 47 55 47 mé iniotniiddelhnmls.nl. Openingstijden: maandag en vrijdog van 09.00 lof 13.00 uur; dinsdog t/m donderdag van 09.00 lol 12.00 en von 13.00 lot 14.30 uur, donderdagavond von 18.00 lol 20.00 uur. rechter worden verzocht om een vooriopige voorziening te treffen, indien onvenrvijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om voorlopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuls- vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oosttlakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 29 juni 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 29 juni 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een leder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Procedure ontheffing voor bouwaanvragen Artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening (Wro) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost tlakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 3.23 Wro ontheffing te verienen van het gelden de bestemmingsplan, ten einde bouwvergunning mo gelijk te maken en/of gebruik te kunnen toestaan voor: - vergroten van een woning, Washingtonstraat 20/22, 3255 VJ, Oude-Tonge, wegens het overschrijden van het maximaal toegestane oppervlak van de aanbouw (10/1519); - vergroten van een Woning, Molendijk 3, 3255 AL, Ou de-Tonge, wegens het overschrijden van de maxima le goothoogte en het realiseren van een dak zonder helling (10/1527). Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, te weten vanaf 28 juni 2010 tot en met 9 augustus 2010 tijdens kan tooruren ter inzage in het gemeentehuis, Elsenhower iaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke of monde linge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oosttlakkee, Elsen howeriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een monde linge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied VROM voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u vriendelijk bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c.q. voorgenomen be sluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens verzoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mo gelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lichten middels een hoorzitting met alle partijen. Artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat het voornemen bestaat om een persoonsgebonden onthef fing van het geldende bestemmingsplan te verienen in zake de permanente bewoning van de navolgende re creatiewoningen: - Stelgerdijk 11-15, 58, 75, 83, 89, 92, 96,102; - Havendijk 10-21, 25, 26, 27, 29, 30, 57; -Havendijk12-2, 3, 37. Alle te Ooitgensplaat. -Zuiddijk61A-85, 89, 93,128. Alle te Oude-Tonge. De stukken liggen zes weken, te weten vanaf 28 juni 2010 tot en met 9 augustus 2010 voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Elsenho weriaan 1,3255 VA te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur. Gedu rende de termijn van inzage kunnen belanghebbenden schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oosttlakkee, Elsenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met de heer R ten Brinke van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke voorgenomen besluitvorming de zienswij-

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6