Str>um*
KIRN
A
Christelijke Scholengemeenschap
Prins Maurits
GESLAAGD?
Gefeiiciteerdl
Spar Nieuwe Tonge
SRARIO
RGO Middelharnis
Edudelta College Middelharnis
Cefeliciteerd!
feliciteert de geslaagden...
Sharon, Daisy,
Chanel, Wilbert,
Yvonne en Dréanne
met het behalen van hun diploma.
smitshoek^
EllAI1DEri.niElJW5
^^^^il
EN MELD JE AAN!
WAT JE DICHTBIJ HAALT, IS LEKKER.
tijd' naar eetv
ïikuim aiilfit!
i /uiode
|'A(;iNA II
D1XSDAC;22 jLXI 2010
3p-'5*?> .*iif-
A6
Vwo, profiel cultiuir ik maatschappij
Nc'llckc vaii den Berg - Ouddorp
Petra van den Bergh - Rockanje
Willianne Boer - Soinnielsdijk
Corine van Eist - Herkin^en
j.R-oline Koon - Ouddorp
Vwo, profiel economie ïk
maatschappij
Wdjanne Bevelander - Acluhuizen
Lisanne van Buuren - Middelharnis
Eline van Dam - Oolti;ensplaat
Edwin Lokker - (iucdereetle
IJoh van Meijeren - Dnksland
riiomas van Meijeren - Dirksland
jetlrey Okker - Stad a/h Haringvliet
Diantha van Spronsen - Sonnnelsdijk
Marco in 'rVeld - Middelhaniis
Vwo, profiel natuur gezondheid
Justin Arensman - Stad a/h |-larni,i;vliet
i)ave Breen - Guedcreede
Annelies van Broekhoven - Dirksland
Jolien de Geest - SoninicLsdijk
Eline Hoogmoed - Middelharnis
Aiie Lassche - Ouddorp
Maartje de Leeuw - Briiinisse
Eliza Mari Maliepaard - Middeliiarnis
Soraya Nelis - Sommeisdijk
Gcerd Struik - Melissant
Dineke van der Velde - Dirksland
Rosanne Verwijs - Nieuwerkerk
I S p o r t en Li
Raak je spanningen even kwijt
'■•ststriiBt 43 fef. O'S/'^P?';.-','
AF! Ouddort) www.atriumsport.nl
Vwo, profiel natuur techniek
Sander Bezuijen - Onddurp
Vineent Bin - Ouwerkerk
kitiiard van Heest - Middelharnis
NcHne van KraHngen - Den Bommel
Samuel Lingcn - Sommeisdijk
Mark Maliepaard - Stad a/h i-lariiii;vliet
Mark van derVeer - Ooltgonspiaat
LleneVroegmdeweij - Sonnnelsdijk
Lisa de Waal - Bruinisse
H5
Havo, profiel cultuur maatschappij
jeanet Aieman - Ouddorp
jan de Boed - Middelharnis
KrisCian Bouwman - Nieuwerkerk
Jessica van BrtK-khovcii - Dirksland
Nicole Dogterom - C^ude longe
Denise Feleüs - Sint Philipslaiui
Callielijne de Jongste - Nieuwerkerk
Eline Keijzer- Sommeisdijk
l'hamara van der Kraan - Stellendan\
Petra Maliepaard - Oude Tonge
Envin Potappel - Sint Annaland
Max Rodenrijs - Goederoede
ludith Vogel - Zierikzee
William Wcsthoeve - Ouddorp
Havo, profiel economie
maatschappij
Gertjan van den Berg - OudVossemeer
Jan van Brussel - Dirksland
Wibo van Dis - Middelharnis
jonathan Drooger ■- Sommeisdijk
Vincent v/d GraatF- Stad a/h Haringvliet
('orine Grinwis - Ouddorp
Peter Groenendijk - Oude Tonge
Marco den Haan - Ooltgensplaat
Agnita Hoek - Ouddorp
Dirk-Jan Lloek - Oovteiiuid
R^ohiii Kant - Ouddorp
Jelle Kastelein - Bruinisse
Koen Knuist - Sint Maartensdijk
Esther Maliepaard - Middelharnis
Femke Meijer - Ouddorp
Eline van der Meij - Stad a/h Haringvliet
Lisanne van Oostcnhrugge - Middelharnis
Marissa van Oudenaarde - Sint Annaland:
Anita Redert - Ouddorp
Floraii Roeland - Stad a/h Harmgvliet
Lisanne Rotte - Kerkwerve
John van der Sluijs - Herkingen
Nicole Tanis - Goedereede
CaroHen Tebrugge - Goedereede
Nadine vanTuijl - Bruinisse
Denise Verdouw - Bruinisse
ManonVerhage - Middelharnis
Bernd-Jan Vogelaar - Sommelsdiik
Yvonne Voortman - Middelharnis
Marcia van der Welle - Zonnemaire
Steven de Wit - Sommeisdijk
Anja Wittekoek - Sommeisdijk
Jan-Arie Wolfert - Dirksland
Ene Woltert-Dirksland
Perry Van Zijp - Sommeisdijk
Havo, profiel natuur gezondheid
Ciaroline Aarnoudse - Dirksland
Marco Akershoek - Ouddorp
Cob)' van den Bergh - Rockanje
Mark Bolier - Sint Philipsland
Henrik Braher - Stad a/h Haringvliet
Lianne Broere - Sommeisdijk
Leonora de Groot - Dirksland
Wouter de jonge - Sirjansland
Lline Koole - Nieuwe Tonge
Bart Koppenaal - Ouddorp
Martijn Korteweg - Ooltgensplaat
Marina Markus - Herkingen
Ellen van Rossuni - Den Bommel
Jarinda van Splunter - Ouddorp
Willianne van derValk - Sommeisdijk
Woudianne van der Valk - Sommeisdijk
Martin Witte - Ouddorp
Havo, profiel natuur techniek
Arjen van Alphen - Niftivvc Tonge
jaimy de Bruine - Oosterland
Ruud Grootens - Dirksland
Korstiaan Korteweg - Heyningen
Kristiaan Mastenbroek - Ouddorp
LIenk Roozemond - Middelharnis
PatrickTiggelman Stad a/h Haringvliet
Jan Westhoeve - Ouddorp
T4
Vmbo, theoretische leerweg
Willianne B.ikker - Sonimelsdi]k
Wesle>' Ba! - Ooltgensplaat
Karinda Beclitum - Dirksland
Jerry van Bellen - Heinenoord
Harmcn Benjert - Goudswaard
Riek bij doVaate - Kerk\\vrve
lesse Bolier - Bruinisse
Leanne de Bonte - Sommeisdijk
Olivier Boot - Nieuwerkerk
facqueline van dax Bos - Bruinisse
janniek Bosman - BrmmssL-
lacoline Braber - Sommeisdijk
Rebecca Breukel - Sommeisdijk
hlienne van Brussel - Dirksland
Wouke Gerline Cazander - Middelharnis
Sophie Cazander - Sommeisdijk
Jan van Dam - Middelharnis
Flannah van Dijk - Dirksland
LIerma Dingeinanse - Dirksland
Melanie Domburg - Middelharnis
Timna Dooge - Nieu\verkerk
Pieter-Cees Drooger - Nieuwe Tonge
Evelien van L^uuren - Sint Philipsland
Mirjam van Duuren - Sint Philipsland
Niek Egas - Middelharnis
Tlürsa Den Engelsman - Sint Annaland
Erik Esser - Oude Tonge
Sander de Gans - Melissant
Art van't Geloot"- Dirksland
Mare Gerritsen - Ouddorp
Pascal Dd Geus - Melissant
Anneleen Goedegebuur - Melissant
Heleen Golverdingen - Stad ah Haringvliet
Picter-lan v.m H.ilum - Stut PhUipsland
QudeiandsediiH 101
sommeisdljK
Tel (0187) 470166
Robert Hillebrand - Zierikzee
Marjolein Hotman - Dirksland
Joahen van den Houten - Sommeisdijk
jouke Houweling - Oude Tonge
Rick Huizer - Dirksland
Coen de Jong - Sommeisdijk
Peter Kalle -Dirksland
Elelena'Kardux - Herkingen
Jan-Pieter Klepper - Dirksland
EveUen KJerk - Dirksland
Robbert Klompe - Zonnemaire
Mirjam Koning - Bruinisse
David van Koppen - Goedereede
Michelle Kosten - Sint Philipsland
Riaan van Kralingen - Den Bommel
Edwin van Leeuwen - Melissant
jisca Leuvenink - Middelharnis
Lisanne Lodder - MeHssant
Paul Looij - Stad A/H Haringvhet
Nathalie Lugfenburg - Dirksland
Lucinda Maliepaard - Stad a/h Haringvliet
Maria Maliepaard - Ouddorp
Wouter Meiaard - Middelharnis
Myrthe Moerland - Bruinisse
Marith Molenaar - Dirksland
Jacintha Nagtegaal - Melissant
Marieüe Nagtegaal - Melissant
Bas van Nieuwenhuijzen - Sint Philipsland
Joliza van Nimwegen - Sommeisdijk
Leanne v. Nimwegen - Stad a/h Haringvliet
Robin Noordermeer - Herkingen
Nicole de Oude - Zierikzee
Manon Padmos - Brijdorpe
Elsbeth Romijn - Sommeisdijk
Geert-jan de Ruiter - Sonnnelsdijk
Jereiii)' Schilperoort - Nieuwe Tonge
Sven Schouten - Middelharnis
Jacob van der Spaan - MeUssaiic
Anja van Splunter - Ouddorp
Tom van der Stelt - Brouwershaven
Dréanne van Strien - Nieuwe Tonge
Anneinarie Tmis - Ouddorp
Elise Tanis - Ouddorp
Marielle Tanis - Ouddorp
Lydia Tebrugge - Goedereede
Freek Torreman - Herkingen
Neline Troost - Stellendam
Anna Tuk - Ouddorp
Lieneke van der Velde - Herkingen
Dirk-Jan Verboom - Zierikzee
LisaVerhage - Sint Philipsland
MatthijsVersaevel - Sonnnelsdijk
Maarten Verspoor - Bruinisse
Stefanie Voogd - Ouddorp
Tiemen Voogd - Ouddorp
Liesbeth de Vos - Sint Annaland
Melanie van der Wekken - Noordgouwe
Diana van der Welle - Ooltgensplaat
Sanne deWidt - Melissant
Sjoerd de Wit - Stellendam
Emma Zorge - Oude Tonge
K4
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
economie afd. handel verkoop
Samantha de Bruine - Oosterland
Sharon Heijboer - Sint Annaland
Leontinè van Herk - Sint Philipsland
Johsa Ijzelenberg - L')irksland
Danielle Kroeze - Oosterland
Jennifer Moerland - Smt Philipsland
Klaas Neels - Ooltgensplaat
Sandra de Rijke - Sint Annaland
Naomi Roodnat - Ouddorp
Christian Traas - Oosterland
Anja van der Vliet - Bruinisse
Carola Voogd - Ouddorp
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
zorg welzijn afd. verzorging algemeen
Alissa Bouwman - Nieuwerkerk
Leoni Flikweert - Oosteriand
Madeleine Groeneveld - Ouddorp
Gerina Heijkoop - Nieuwe Tonge
Annelies Koornneef- Nieuwe Tonge
Julia Mastenbroek - Ouddorp
Marloes Pipping - Sint Annaland
Sija Plug - Sommeisdijk
Mariëtte de Ronde - Ouddorp
Kristel Sperling - Ouddorp
Sarah Esther Stevens - Melissant
Eline Struik - Dirksland
Eeuwina Tanis - Ouddorp
Mathilde Westhoeve - Ouddorp
B4
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg,
economie afd. handel Sc verkoop
Ai^an Bolle - Oosterland
David van der Gaag - Willemstad
Tamara Geense - Sint; Philipsland
Richard Hameeternan - Ouddorp
Maurice van Heest - Melissant
Marita van Nimwegen - Middelharnis
Janine Snijder - Sommeisdijk
Wilco van derVeer - DirksLuid
Marion Verspoor - Bruinisse
Vincent Venveij - Ooltgensplaat
NouriYetgm - Sommeisdijk
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg,
zorg welzijn afd. verzorging
algemeen
Lizeth Admiraal - Nieuwe Tonge
lUanne de Bakker - Middelharnis
Jaccoline Geluk -Tholen
Margretha Groen - Sommeisdijk
Corina van Gurp - Ouddorp
Janita Knop - Bruinisse
Marleen Meijer - Ouddorp
Emke van NoordtWieringa - Oude Tonge
Wiliemijn Schot - Zierikzee
Niëlle Tennissen - Goedereede
Mehssa Vaandrager - Melissant
Charlotte van DerVelde - Bruinisse
Nathalie Vrijenhoek - Nieuwe Tonge
Samantha Westdorp - Sm:Ann,iland
Aka praktijkonderwijs, aka-diploma
Edward Bos - Dirksland
Wouter Breen - Ouddorp
Kevin Friso - Hellevoetsluis
Sylvia Goudswaard - Puttershoek
Samantha Krijger Oud-Beijerland
Madeliene Eugtenburg - Sommeisdijk
Taman Pasha - Dirksland
Svlvana van derVeer- Melissant
Vmbo basis beroepsgerichte leerweg
Dais\' de [ong. Nieuwe Tonge
Danielle de Waal.Oudc 'Longe
Geslaagden vmbo kaderberoeps
gerichte leerweg
Ami Boerbooms - Goedereede
Sven Buijs - Achthuizen
Mell van den Burg - Dirksland
NataSJa "Dorsman - Ooltgensplaat
Cora van Hulst - Den Bommel
Djamila Kamphuis Ouddorp
Arie Korbijn - Sommeisdijk
Thomas Kraaijenbos - Ooltgensplaat
Brenda van der Maden - Achthuizen
Anouk van der Mast - Middelharnis
Luciënne Matsinger - Middelharnis
Angéhque Muis - Zwartewaal
Danielle van Os - Oude Tonge
|an de Pui] - Oude Tonge
lavad Shirzad - Sommeisdijk
Natasja van der Sluis - Sommeisdijk
Monica van der Velde - Bruinisse
Levi Vis - Middelharnis
Rosalie Visser - Sommeisdijk
Vincent de Wit - Bruinisse
losetien van der Zandt - Ouddorp
Vmbo gemengd/theoretische leerweg
Erol Altan - Oude Tonge
Iri-i Arnold - Dirksland
Saime Bal - Sommeisdijk
Lisa Breeman - Sommeisdijk
Twan Dijkhuizen - Sommeisdijk
Kimbedey Dotf- Oude Tonge
Mark Eenhoorn - Melissant
Chanel vAii Eijck - Nieuwe Tonge
Wivina Everaers - Middelharnis
Lucinda Hagens - Achthuizen
Alex Heij - Sommeisdijk
Rick Hiele - Ouddorp
Jelmer Hoekstra - Middelharnis
Bas Hoogzand - Sommeisdijk
Tharajochems - Oude Tonge
Henk Kieviet - Stad a/h Haringvliet
jordy Knöps - Sommeisdijk
Claudia van der Kolk - Sommeisdijk
Gerben Koppenaal - Stad a/h HaringvUet
Jeroen Kot - Numansdorp
Kimbeiiey Kreeft - Nieuwe Tonge
Glenn Lodder - Sommeisdijk
Joanne Mans - Middelharnis
Björn Middendorp - Middelharnis
Youri Nauta - Middelharnis
Martijn de Neef- Dirksland
Rinus van Nimwegen - Sommeisdijk
Sharon Noteboom, Nieu\\'e Tonge
Sven Otte - Bruinisse;
Lisa Peeman - Middelharnis
Ruben Poppelaars - Sommeisdijk
Kenny Pors - Melissant
Suzan Quist - Sommeisdijk
Pim Rommens - Sonnnelsdijk
Ivar Schutte - Stad a/h Hanng\'liet
SenieThyssen - Den Bommel
Terence Trommel - Den Bommel
Melanie van der Valk - Sommeisdijk
Michelle Vaistar - Stad a/h Haring^■het
Daisy Verslms - Oude Tonge
Nick Vogelaar - Sommeisdijk
NataljaVorstenbosch - Sommeisdijk
MarcVroegindeweij - Melissant
Rens Westenberg - Dirksland
Havo
Amta Bax - Dirksland
Mark Costeris - Stellendam
Jelle Drooger- Dirksland
Menno van Druningen - Sommeisdijk
Mariene Fernandez - fvüddelharnis
Jojanneke Franken - Nieuwe Tonge
Mareille de Gast - Middelharnis
Sabine de Graaf- Mehssant
Roy van der Groef- Sommeisdijk
Louise Gutteling - Melissant
Mick Heij - Sommeisdijk
Stefan van der Heijden - Oude Tonge
Dane Heijnsbroek - Oude Tonge
Sebastian van HouweÜngen - Middelharnis
Lisa van Huijgevoort - Middelharnis
Sharon Jaworski - Achthuizen
Kevin Kardux - Oude Tonge
L)ennis Kasel - Nieuwe Tonge
Anouk Kievit - Sommeisdijk
Anne de Kok - Stad a/h Haringvliet
Lisa Koppers - Den Bommel
Riannc Labrijn - Oude Tonge
Denise Looy - Sommeisdijk
Jan Los - Sommeisdijk
Ahcia Los - Sommeisdijk
Jantine de Man - Middelharnis
Roy Moerenhout - Oude Tonge
Pim van den Nieuwendijk - Middelharnis
Denise van Os - Oude Tonge
Michiel Pors - Numansdorp
Michel Rijkers - Oude Tonge
Suzanne Robijn - Dirksland
Erik Sanderson - Sommeisdijk
Sebastian Santifort - Ouddorp
Patrick Sep - Nieuwe Tonge
Marielle Sprong - Stad a/h Harmgvliet
Krista Stel - Sommeisdijk
Danielle Streefkerk - Achthuizen
Astrid Tams - Bruinisse
Elektrotechniek
Jeffrey den Besten - Sommeisdijk.
Bouwt echniek-Infra
Arjen Llennink - Muldelharnis.
Dierenhouderij
Andrea l^aalmeijcr - Den Bommel
Amanda Fontijne - Sint Philipsland
Denise Kalle - Dirksland
Mand)' Kranenburg - Somnielsdi|k.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg
landbouw
Samantha Ahlrichs - Achthuizen
Tamara Bakelaar - Ouddorp
Michelle Bestman - Middeliiarnis
Leon Bouwman. Oosterland
Gérardo Damme - Sommeisdijk
Jochem Flikweert - Nieuwerkerk
Cor Grootenboer - Sommeisdijk
Yannick den Hartog - Ooltgensplaat
Ashle)' Hotïmann - Oiide-Tonge
Mandy Huijer - Middelharnis
Gert~Jan de Jong - Ouddorp
Arjan Jumelet - Bnnnisse
Marco Koesveld - Ooltgensplaat
Mariska van der Kvoon - Stellendam
Carmen van der L.i.m - Oude-Tonge
Sitvana Los - Dirk^i.ind
Jarno Markus - Sommeisdijk
Auke Moerkerk - tHiddorp
Tamara Nieu\\Li.ic - MeÜssant
Claudia van der Pliiijni - Stad a/h Haringvliet
Lennart Rozendaal - Goedereede
Deborah van Splunter - Stellendam
Corstiaan Stouten - Oosterland
ChanelTak-Den Bommel
Nathalie Tams- Ouddorp
Piet-Jan van de Velde - Kerkwerve
Arian van der Wekken - Kerkwerve
Hugo Westhoeve - Ouddorp
Robin Wols - Oude-Tonge
Vmbo kader beroepsgerichte leerweg
landbouw
Jonnel Ijpelaar - 1 öomniel
Dennis van Kempen - Dirkshnd
Rcnske Koenen - Brouwershaven
Margreet Metske - Ouddorp
Ivon van NimN\ei:en - Sommeisdijk
Troy van ■Peperstraten Middelharnis
Rebecca de Ruiter - Ooltgensplaat
Elise van Soest - Stellendam
Sarina van Stiphout - Dirksland
Gijshert Stroober - Nieuwe Tonge
ErikTanis--Ouddorp
NiekVerkerk-Sonmielsdijk
JordiVoogd-Ouddorp
Claudia van Wijk - Ouddorp
Vmbo gemengde leerweg landbouw
Linda Almekinders - Herkmgen
Anne Almekinders - Herkingen
Marije van den Boogert - Dirksland
Isabel de Geus - Sommeisdijk
Esmée de Keizer - Sommeisdijk
Rowena Koster - Mitidelharnis
Albert van Lenten - Dirksland
Ivana van Lenten - Dirksland
Peet Lokker - Goedercetle
Michelle Meiaard - Sommeisdijk
Steplian Passchier - Middelharnis
Jolijn Rosendaal - Ouddorp
KimberK' Slui - Sommeisdijk
Wesley Vrocgindeweij - Sommeisdijk.
Vmbo basis techniek economie - bouw
Johan Bazen - Herkingen
Eric de Boed - Oosterland
Kaj Bolier - Sint Philipsland
Br^'an Bouwens - Oude-Tonge
Matthé Buth - Sonnnelsdijk
Marco Glasbergen - Sint Philipsland
Riccardo van 't Hof- Oude-Tonge
Lars Kievit - Middelharnis
Rick Kleijn - Ouddorp
Lorenzo Koning - Nieuwe Tonge
Lieven Kooijman - Dirksland
Tun De Kreek - Numansdorp
Christian Lodder - Sommeisdijk
Kees Meijer - Niem\-e Tonge
Henk van den Ochtend - Herkingen
Gert-Jan den Ouden - Middelharnis
[eroen Pegels - Oude-Tonge
Jaimy Spuij - Stellendam
Dominique van Strien - Dirksland
Mike Temmink - Ouddorp
Davey Uittermark - Melissant
Rahan Visscher - Sonnnelsdijk
Vmbo basis techniek en economie -
consumptief
Marloes Arendse - Sommeisdijk
Dennis van den Ber^e - Oude-Tont^e
Middelharnis I 0611267609
Danny Biesot - Oude-Tonge
Chris van Helden - Oude-Tonge
Paul van Holten - Sommeisdijk
Martlnjn Kempkes - Klaaswaal
Gerbren Meijer - Oude-Tonge
Remco Mehssant - Herkingen
Corine van Opdorp - Herkingen
Bastiaan Pille - Sommeisdijk
Steven van Renesse - Smt Philipsland
Brian-Roy Slootweg - Middelharnis
Vmbo basis techniek economie -
elektro
Sjaak Akershoek - Ouddorp
Melvin Albers - Dirksland
Aijan Broere - Sommeisdijk
Rick Driesse - Middelharnis
Harmen Bgas - Melissant
Wim Harnnan - Middelharnis
Aaron Huizer - Stad a/h Harmg\4iet
Pieter Kattestaart - Middelharnis
Arnold van der Lede - Dirksland
Sjoerd Olree - Bruinisse
Kevin Vogelaar - Sommeisdijk
Christian de Vries - Sommeisdijk
Vmbo basis techniek economie -
metaal
Niels den Eerzamen - Stellendam
Job Hoek - Ouddorp
Sam Hoek - Ouddorp
Marien Maliepaard - Oude-Tonge
Lars Otte - Bruinisse
Chris Rhodes - Stellendam
Jelle van Rotterdam - Stellendam
Ton Tanis - Ouddorp
Ruben Tobê - Berkel en Rodenrijs
Jeth-ey Troost - Middelharnis
Vmbo basis techniek economie -
voertuig
Kilian Claassens - Achthuizen
Niels van der Kooij - Den Bommel
Wim Koole - Sonnnelsdijk
Yannick Peeman - Sommeisdijk
Frans Redert - Sommeisdijk
Dexter Smulders - Herkingen
Vmbo kader techniek en economie -
bouw
Roy Burger.s - Den Bommel
Jyvan Griekspoor - Sommeisdijk
Jaap Grootenboer - Sommeisdijk
Ervvin Kik - Herkingen
Marcel van der Lmde - Ouddorp
Martin Meijer - Goedereede
Peter van Moort - Nieuwe Tonge
Lars Pieterse - Oude-Tonge
Wilbert vanWagenmg^i - Nieu\\'e Tonge
Jasper van der Welle - Middelharms
juwelier
Swemmer
StraatdijklO - 3247 BZ Dirksland
(0187)605999
ManëlieTanis - Goedereede
Luuk Tönisscn - Sommeisdijk
Demi Uiirewaal - Sommeisdijk
Robin \an derVeer- Stellendam
L<uira deVcne - Bruinisse
Jackie Visbeen - Sommeisdijk
Mariska de Waal - Oude Tonge
Lennart Wagemaker - Middelharnis
Jan van der Welle - Ooltgensplaat
Mark Wolfert- Dirksland
Vwo
Yvonne Aupperlee - Nieuwe Tonge
Tim Bakx - Sonnueisdijk
Anouk Bienefelt - Sommeisdijk
Danïque de Boer - Sommeisdijk
Sharon van der Est - Middelharnis.
Danny Hameeteman - Oude Tonge
Florentijn Hogerweri - Melissant
Tomas Kaandorp - L^en Bomjiie!
Jessica van Kempen - Oude Tonge
Bionda Koese - Sommeisdijk
Nicky Kroon - Den Bommel
Maja Mehmedbasic - Sommeisdijk
Alisa Meijs - Nieuwe Tonge
Nataseha van Noord - Oude Tonge
Wiliemijn den Ouden - L~)irksland
Marloes Pollemans - Nieuwe Tonge
Nils Speh - Oude Tonge
Tessa Stehouwer - Dirksland
LuukVerhage - Middelharnis
Linda Visser - Oude Tonge
BernadetteVitters - Ouddorp
Maria Vittcrs - Ouddorp
Anne-Licke Wagenaar - Sommeisdijk
Aniv de Witte - Dirksland
Juwelier Opticien
Zandpad 2. 3241 GX Middelharnis
Te!. 0187-483567
Fax 0187-185438
info'4'kt'rn-]uwe!iers nl
www.kern-iuweliers.nl
Vmbo kader techniek economie -
consumptief
Patncia vaii Dam - Nieuwe Tonge
Sjors \'an Eijkcren - Oude-Tonge
Jolien Felsbourg - Nieuwe Tonge
Pieter Hoekman - Ouddorp
jan Kievit - Achthuizen
Kristian Krijger - Stellendam
Gerben van Nimwegen - Sommeisdijk
ChrisVoshart - Numansdorp
Robin van Westen - Sint Philipsland
Vmbo kader techniek en economie -
elektro
Rick de Berg - Dirksland
Daniël Both - Nieuwe Tonge
Kevin Huizer - Nieuwe Tonge
Maikel Kaper - Noordgouwe
jordi Luijk - Bruinisse
Jeroen Padmos - Nieuwerkerk
Donny Snel - Den Bommel
Jaco Struijk - Herkingen
Vmbo kader techniek econoinie -
metaal
Sven ter Beek - Ouddorp
Jarno Hakvoort - Stellendam
Hans Hameeteman - Goedereede
jaap Hameeteman - Goedereede
Kevin 't Hart - Goedereede
Kevin Rodenhuis - Goedereede
Jan Sperling - Ouddorp
Vmbo kader techniek economie -
voertuig
Nando van As - Bruinisse
Bart Groenenberg - Ouddorp
Maikel Grootenboer - Stad a/h LLiringvliet
Martin Maliepaard - Nieuwvrkerk
Jeroen Meiaard - Stad a/h Haring\'het
Jos van derVeer - Herkingen
NlckVisseren - Nieuwe Tonge
Jeffrey Walpot - Sint Philipsland
Hofdtjksweg 8a
3253 KB Ouddorp
Telefoon (0187) Ó84348