ÖÖSin^lEE Middelharnis^ily EIUVriDEn-IIIEUWS 'AC,INA7 \'RI]DAC; 14 MEI 2010 m.M-m,m.m..m m'JtM.V-r.W!. GEMEENTE GOEDEREEDE méér dan mooi! Vergaderdata De gemeenteraad komt op woensdag 19 mei 2010 om 19.30 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in tiet gemeentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald. Te vens liggen de stukken ter inzage in de bibliotheek, Hof dijksweg 20 te Oüddorp. Spreekrecht Na de opening van de vergadering bestaat voor burgers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten hel woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit tenminste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, on der vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 4 mei 2010 voor: - het plaatsen van een blokhut bij de recreatiewoning op het perceel Prinsenhof 713253 LL Ouddorp; - het plaatsen van een dakopbouw op de woning op het perceel Voorstraat 30, 3251 BD'Stellendam. Een aanvraag om monumentenvergunning is ont vangen. Op 12 april 2010 voor: hel gedeeltelijk vergroten van de keuken van het pand op het perceel Weststraat 19, 3253 AR Oüddorp. Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen. Op 4 mei 2010 voor: - het gedeeltelijk slopen van asbesthoudende rioolbui zen nabij het perceel Oranjeplein 3, 3251 XE Stellen- dam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te Informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 18 mei 2010 in het gemeentehuis te Ivliddelharnis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 18 mei 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderin gen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergadenngen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Publicatie art. 3.23 WRO Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algeme ne wet bestuursrecht juncto 3.23, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 4.1.1lid 1 onder a van het Besluit ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Bokweg 4, 3253 AB Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 17 mei 2010 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 2G Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Vooraankondiging 'Oude Nieuwlandseweg 3, Ouddorp' o.g.v. artikel 1.3.1. Bro Overeenkomstig het bepaalde in artikel 1.3.1van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) geven burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede hierbij kennis van hun voornemen om het projeclbesluit 'Oude Nieuwlandseweg 3, Ouddorp' voor te bereiden. Hel projeclbesluit 'Oude Nieuwlandseweg 3, Ouddorp' voorziet in de realisatie van een vervangende woning en bijhorende schuur. In het geldende bestemmingsplan 'Duinlust/Groene Welde' (vastgesteld d.d. 20 december 1990) heeft het projectgebied de bestemmingen 'Wonen', 'Tuinen' en 'Erven'. Aangezien de woning buiten het bestaande bouwvlak is gesitueerd, is het verzoek in strijd met het bestemmingsplan. Het concept van het ontwerpbesluit ligt met ingang van 17 mei 2010 tijdens de openingstijden gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis van Goedereede. Tramlijnweg 2, 3252 BR. De stukken zijn ook te vinden op de website van de gemeente, www.goedereede.nl. Tevens wordt hierbij gemeld dat onafhankelijke instan ties, waaronder in ieder geval begrepen zullen worden de VROIvl-Inspectie. de provincie Zuid-Holland en het Waterschap Hollandse Delta, in de gelegenheid zullen worden gesteld om met betrekking tot het bovenstaan de advies uit te brengen. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder een schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de ge meente Goedereede. Postbus 38. 3253 ZG Ouddorp. Na de termijn van inzage zal de besluitvorming plaats vinden. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een veranda aan de woning op het perceel Wittestraat 9, 3253 XM Ouddorp (3 mei 2010); het plaatsen van een terrasoverkapping aan de recre atiewoning De Toekomst 92, 3253 TA Ouddorp (6 mei 2010): - het plaatsen van een schutting bij de woning op het perceel Fortjesweg 32, 3251 AK Stellendam (6 mei 2010). Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het geheel plaatsen van noodlokalen op het perceel t^argrietweg 6, 3253 BIVI Ouddorp (3 mei 2010); het ven/angen van het dak en vernieuwen van de ge vels van een schuur op het perceel Nieuweweg (88), 3251 AP Stellendam (3 mei 2010); - het gedeeltelijk veranderen/vergroten van een paardenstal op het perceel Marijkeweg 22a, 3253 BP Ouddorp (4 mei 2010). Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van de woning en bijgebouwen op het per ceel Hazersweg 61. 3253 XE Ouddorp (3 mei 2010); - het gedeeltelijk slopen van asbesthoudende rioolbui zen nabij het perceel Oranjeplein 3, 3251 XE Stellen dam (4 mei 2010). Verleende aanlegvergunning: Ingevolge artikel 3.16 Wro aanlegvergunning verleend (11 februari 2010) voor het verrichten van infrastructu rele werkzaamheden op 't Volgerland. Gelegen tussen de Groeneweg, Groenedljk en West-Nieuwlandseweg te Ouddorp. Ingevolge artikel 3.16 Wro aanlegvergunning verieend voor het maken van een extra uitrit in de schurveling langs de Wilhelminaweg, ten behoeve van het perceel Margrietweg 6 te Ouddorp. Deze aanlegvergunning is tevens van toepassing voor het verkleinen van de be staande uitritten. Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2010 Goedereede Woonkern Ouddorp: - Politie Rotterdam-Rijnmond, mw. P.M. Bakker, houden strandvolleybaltoernooi op strand t.h.v. strandpaviljoen Paal 10 te Ouddorp op 26 augustus 2010 (4-5-2010). Woonkern Goedereede: - de heer J. van Erkelens, houden show met oldtimer tractoren aan de Oostdijkseweg 23 te Goedereede op 31 juli 2010 (29-4-2010); AC Hersteld Herv. Gem. Goedereede, mw. M. Tanis- Tanis, houden zomermarkt aan de Hondsweg 27a te Goedereede op 14 augustus 2010 (29-4-2010); - OBS Buten de Poorte, mw. I. Pijl, houden avondmarkt op schoolplein aan De Tuinen 2 te Goedereede op 11 juni 2010 (4-5-2010); - Eben Haëzerschool, mw. J. Baar, houden wandeltocht over wegen nabij Goedereede-Havenhoofd op 4 juni 2010(4-5-2010). Woonkern Stellendam: - de heer H. 't Hart, houden buurtbarbecue aan de Bot ter te Stellendam op 10 juli 2010 (29-4-2010). Verleende ontheffingen sluitingsuur - Strandpaviljoen Natural High gelegen op de Brou- wersdam te Ouddorp op 11 juni 2010 tot 02.00 uur (4- 5-2010). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Ontwerp-bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat met ingang van 17 mei 2010 tot 28 juni 2010 gedurende de openingstijden bij de publieksbalie van het gemeentehuis ter inzage ligt het: - Ontwerp-bestemmingsplan Koningin Beatrixschool. Het ontwerp bestaat uit een toelichting, planregels en een plankaart. Het plangebied betreft het perceel Mar grietweg 6 te Ouddorp. Aanleiding voor het opstellen van het bestemmingsplan is dat het bouwplan in strijd is met het geldende. Dit houdt in dat het bestemmingsplan is gemaakt om de bouw van een nieuwe school mogelijk te maken. De stukken kunt u inzien op het gemeentehuis tijdens werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en op maandag, woensdag en donderdag van 13.00 uur -16.00 uur, en bovendien op donderdag van 17.00 uur 19.00 uur. Bui ten deze tijden is inzage alleen mogelijk op afspraak. Tevens is het ontwerp bestemmingsplan digitaal te raad plegen op de website van de gemeente vanaf 17 mei 2010 tot 28 juni 2010, www.goedereede.nl onder actu eel terinzagelegging, alsmede op www.ruimtelijke- plannen.nl. Tot 28 juni 2010 kunt u mondeling of schriftelijk reage ren op het voorontwerp. Schriftelijke reacties kunt u stu ren aan Burgemeester en wethouders van Goederee de. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Uit uw reactie dient te blijken op welke onderdelen van het voorontwerpplan de reactie betrekking heeft. Voor mondelinge reacties kunt u een afspraak maken met een van de medewerkers van het cluster Ruimte lijke Ontwikkeling via telefoonnummer (0187) 49 15 00. Bekendmaking ter inzage legging ontvi/erpbe- stemmlngsplan 'Entree Goedereede' te Goede reede Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat zij het ontwerpbestemmingsplan voor het gebied 'Entree Goe dereede' te Goedereede ter inzage legt. De ontwikkeling van dit bestemmingsplan heeft ver schillende jaren geduurd, waarin regelmatig informatie is verstrekt over de inhoud van de plannen. Tijdens ver schillende informatieavonden en -middagen zijn om wonenden en belanghebbenden hiervan op de hoogte gesteld- De reactie op de meest recente Informatied agen heeft ertoe geleld dat dit ontwerpbestemmingsplan in ongewijzigde vorm ter inzage gelegd zal worden. Ontwerpbestemmingsplan Het gebied waarop het nieuwe bestemmingsplan be trekking heeft, ligt aan de oostelijke rand van Goede reede, nabij de centrum van de stad. De locatie wordt aan de zuid- en oostzijde begrensd door de Tramlijn- weg. aan de noordzijde door het Bekaf en aan de oost zijde door het perceel Oostenrijksestraat 11 en aan de westzijde de woningen aan het Hongaarseplein 8 tot en met 13. De aanleiding betreft het feit dat de zeven rijwoningen aan het Hongaarseplein en de twaalf appartementen die zijn gesitueerd aan het Bekaf aan vervanging toe zijn. Omdat in Goedereede de vraag naar zorgwoningen hoog is, is de eigenaar van de woningen, woningbouw vereniging Beter Wonen, voornemens de bestaande huurwoningen te vervangen door een complex met veertig zorgappartementen aan het Hongaarseplein. Daarnaast wordt voorzien om negen koopwoningen langs het Bekaf te realiseren. In verband met bovenstaande liggen de hierna te noe men bescheiden met ingang van 17 mei 2010 gedu rende een periode van zes weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter in zage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goe dereede. Gemelde stukken zijn in voornoemde periode tevens te raadplegen via de gemeentelijke website: www.goede- reede.nl. Het betreft: - een ontwerpbestemmingsplan 'Entree Goedereede'; Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een leder zijn zienswijze ten aanzien van bovenstaande schrifte lijk en mondeling (na afspraak met het cluster RO van uiÉaU GEMEENTE DIRKSLAND Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, In gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het verbouwen van een woning op het perceel St. Ell- zabethstraat 22 te Herkingen; - het oprichten van een loods op het perceel Monniken weg 4 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Ontheffing verleend voor het verbranden van snoei- hout: - op het perceel Galgeweg 3 te Herkingen (28-04-2010); - op het perceel Kraaijerdijk 35 te Melissant (27-04- 2010); - op het perceel Noorddijk Ba te Melissant (28-04-2010). N.B. Indien u legen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wel bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift Indienen, binnen zes weken na- dal dit besluit Is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit Is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 18 mei 2010 om 10.30 uur in het ge meentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Jullanaweg 45 te Middelharnis, Openbare vergaderingen mei juni 2010 27 mei: Algemene beschouwingen in het gemeentehuis van Middelharnis (19.30 uur). 3 juni: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering In het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter Inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. de gemeente Goedereede) kenbaar maken. Zienswij zen ten aanzien van het ontwerpbestemmingsplan die nen gericht te worden aan de raad van de gemeente Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Voor meer informatie over de vooraankondiging kunt u contact opnemen met het cluster Ruimtelijke Ontwikke ling van de gemeente Goedereede (0187-49 15 00). Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 6 mei 2010 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om het intrekken van het verkeersbesluit betreffende het in stellen van eenrichtingsverkeer in de gehele Nieuweweg te Stellendam, waardoor het verkeersbesluit van 8 de cember 2008 (gedeeltelijk eennchtingsverkeer tussen de Dreef en de Eendrachtsweg) opnieuw van kracht wordt. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een vooriopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Ophalen huisvuil tijdens feestdagen In verband met Tweede Pinksterdag wordt het GfTaf- val (bruine container) opgehaald op zaterdag 22 mei 2010. Tfomlijnweg 2, Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Oddotp, Internel www.goedereede.nl. Tel. (OIB/) 49I5Q0, E^noil gemeerlehuisêgoedereede.rl He! gemeentehuis is open op moandog, woensdag en dondefdog von 9.00 lot 12.00 uur en ran 13.00 tot 16.00 uur Dinsdog en vrijdog von 9,00 tol 12,00 uur. Op donderdagavond is het gemeentehuis open var 18,00 tot 19,30, Tijdens de avondopenstelling zijn olleen de publieksbalie e,T het zorgloket open. De milieustroct is open op woensdag van 15,30 tot 18,00 uur, op vrijdag von 15,30 lot 16,30 uur en op zaterdag von 9,30 tot 11,30 uur De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 18 mei 2010 om 14,00 uur in het gemeentehuis van de ge meente Middelharnis, Koningin Jullanaweg 45 te Middelharnis. Voornemen verlenen ontheffing Artikel 3.6, Wet ruimtelijke ordening Burgmeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om ontheffing van het bestem mingsplan te verienen voor: - het oprichten van een loods op het perceel Provincia- teweg 2 te Mellssant. Deze aanvraag past niet rechtstreeks in het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.6, lid 1 onder c van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ontheffing te verlenen. Het ontwerp van het besluit tot het verienen van ont heffing met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage, U kunt vanaf 17 mei tot 28 juni 2010 tijdens kantooruren de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, bij de sector ruim telijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het Indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld ruim telijke ordening. Na de termijn van de ter inzage legging zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmaking verordening De raad heeft op 29 april 2010 besloten tot vaststelling van de Verordening naamgeving en nummering ge meente Dirksland 2010, Deze verordening ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Zij is tevens geplaatst In het gemeente blad. De verordening treedt In werking op de eerste dag na die van haar bekendmaking. Datum bekendmaking; 12 mei 2010, Voorstroot 15, fostbns 10,32ff ZG Klkslond, Internet: sfww,dirlslond,i Tel, 101871M 80 80 fox 60 37 99 /mail: inlo§dirliiland,nl Openingstijden: ma t/m vr 09,00 tot 12,00 en 13,30 tot 16,00 u«r Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende sloopvergunning: - Sommelsdijk, West-Krakeelstraat 2-4 - slopen van een wasserette en opslagbedrijf, (29/04/10), Verleende aanlegvergunning: - Sommelsdijk, West-Krakeelstraat 2-4 - grondwerk zaamheden in gronden met hoge archeologische ver wachting. (29/04/10), Verleende stookvergunning: - Nieuwe-Tonge, Blaakweg - verbranden snoeihout (03/05/10). Verleende exploitatievergunning: - Sphinx Grill Room - exploiteren van een horecabedrijf voor 3 jaar, Vingeriing 13 te Middelharnis (03/05/10), Verleende evenementenvergunningen: - St Evenementen Middelharnis - organiseren Haven dag op 5 juni 2010, op en rond de Haven te Middel harnis (03/05/10); - Hen/ormde Gemeente Sommelsdijk - organiseren ge- meentedag op 29 mei 2010, Enkele Ring, Dubbele Ring, Oostmdlsche Hoek en Marktveld (03/05/10), Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis, Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel, (0187)-47 55 55, Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Middelharnis, Oost Voorgors 99 -uitbreiden garage (29/04/10); - Middelharnis, Jul. van Stolberglaan 19a - oprichten hekwerk en verplaatsen berging (03/05/10); - Sommelsdijk, Zuidelijke Achterweg 6 - oprichten wo ning met schuur (04/05/10). Aanvragen lichte bouwvergunning: - Middelharnis, Steneweg 15 - uitbreiden woning (29/04/10); - Middelharnis, Rembrandtlaan 128 - oprichten dakka pel (03/05/10); - Stad aan 't Haringvliet, Oostmoerse Scheidweg 1 -op richten hekwerk (04/05/10), Voorgenomen bouwn/ergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 10 lid b van het bestemmingsplan 'Havenkanaal' vergunning te verienen voor: - Middelharnis, Herman Heijermanssingel 70 - oprich ten garage Deze aanvraag en bijbehorend ontheffingsbesluit liggen met ingang van 17 mei 2010 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis, Welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 18 mei 2010 om 10,00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis, De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 18 mei 2010 om 12,00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis, De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat er geen vergunningen zijn verleend. Nadere informatie over andere verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu, N.B: Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders Indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen- rechter worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om vooriopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bi] het taakgebied Volkshuls- vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee. Weistand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp. Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 18 mei 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 18 mei 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Melding 1. De Mekkerstee. Hofdijksweg 34, 3253 TB te Oud dorp, (Besluit landbouw milieubeheer); voor de tijde lijke opslag van geitenmest aan de Westduinweg te Ouddorp. De melding ligt ter Inzage vanaf 17 mei 2010 geduren de zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Goede reede (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien. kan dit doen tijdens ge noemde termijn op dinsdagavond van 18,00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Verordening Voorzieningen Maatschappelijke Ondersteuning gemeente Middelharnis De raad van de gemeente Middelharnis heeft bij besluit van 8 april 2010 de Verordening Voorzieningen Maat schappelijke Ondersteuning gemeente Middelharnis vastgesteld. Deze verordening betreft de wijze waarop men in aanmerking kan komen voor hulp bij het huis houden alsmede de woon-, vervoers en rolstoelvoor- zieningen. Datum inwerkingtreding: 1 januari 2010, Deze verordening ligt voor een ieder kosteloos ter in zage op het gemeentehuis (Koningin Jullanaweg 45, Middelharnis). De volledige tekst van de verordening is vinden op de website: www.middelharnis.nl. Rectificatie Publicatie ex art. 1.3.1 Bro - bestemmingsplan Zuidelijke Achterweg 8 Van 3 mei 2010 tot 15 juni 2010 liggen alle relevante stukken met betrekking tot het voorontwerp bestem mingsplan Zuidelijke Achtenweg 8 voor een ieder ter in zage. Gedurende deze termijn is het mogelijk schrifte lijk een inspraakreactie in te dienen bij het College van burgemeester en wethouders van Middelharnis. Daar naast wordt op 17 mei 2010 om 19.30 uur op het ge meentehuis van Middelharnis een inspraakavond ge houden. Deze inspraakavond is voor een ieder toegan kelijk. Het voorontwerp bestemmingsplan zal eveneens wor den gepubliceerd op de landelijke website www.rulmte- lijkeplannen.nl. Koningin Jullanaweg 45, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. internet: ww.mlddeihomis.nl Tel. 10187) 47 55 55 (ox <7 55 47 e-mail: inloeinidilelbornis.nl. Openingstijden: maandag en vfijdag van 09.00 tot 13.00 uur; diosdog t/m donderdag von 09,00 lol 12,00 en von 13 00 tot 16,30 uur donderdagavond von 18,00 tof 20,00 uur Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening geirnaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuls. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Verleende geweigerde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het uitbreiden van een pluimveestal op het adres Til- sedljk 6, 3258 LT te Den Bommel (ontvangen op 29 april 2010); - het uitbreiden van het kerkgebouw op het adres Van Weelstraat 13257 BB te Ooltgensplaat (ontvangen op 3 mei 2010), Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Eisenhowerloon 1, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. internet: www.oostlakkee.nl. Tel. (0187164 71 00/fax647199/e-moii; intóoostllokkee.nl Openingstijden: ma t/m do 09.00 tot 1700 uur en vr von 09.00 tot 16.00 uur, elke eerste en derde dinsdag van de maand:s ovonds geopend von 18.00 lot 19.30 uur Balie Sociole Zaken: 9,00 tot 12.00 uur Salie Burgerzoken; 9.00 lot 12.00 uur en von 13.00 tot 15.00 uur Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling) kan contact worden opgenomen met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Dworiweg 40, Posftos 313,3240 AH Middehmi!. Tel (0187148 8111 fox 48 81 99 E-mail: inlo§kgo.nl/Grof»uillijn 10187148 77 11 Milieuklochten: (0187) 48 8131 of milieuklochtenels90.nl Openingstijden: ma t/m vr 08.30 12.00 en von 13.00 -16.30 uur Oversiagstotion: Johonnespoldersweg 19, Middelharnis, fel, (0187) 48 68 50. Müwklochlen: (0187) 48 8131 of milieiikloilifen§lsgo.nl Openingsfjden: ma t/m vr 08.30 -11.45 en von 13.00-16.45 uur, zo 09.00 12.15 uur ■m-TSP-SWSW^^.-.^^^.'^M.W-M^,!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 7