eilandennieuws.nl aat klikt 0 BALPENNEN BEDRUKT www.groothandelkoole.nl Winnen met astma ^mi Middelharnis irnisgy^ EIIAtlDEtl-niEIJWS Hèt digitale platform van Goeree-Overflakkee Bestel gratis het boekje met 11 tactische tips van Phillip Cocu! Bel: 0800 - 00 02 (gratis) astmafonds.nl i.'V' vers van het land -^^^ mmm.lekker met nieuwe aardappelen ZATERDAG VERSE ASPERGEPIZZA ASPERGEBOERDERIJ r-w,iXMK'M,kr r.'fttr-M-Mt GEMEENTE GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND PA(;iXA' DOXDERDAC. 20 APRIL 2010 ig''aUs ad^enentiBl ^■||)!itJI iJkAU^^' Peuterdijk59, HERKINGEN. Tel. (0187)669317 i Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 23 april 2010 voor: - het gedeeltelijk vergroten van een schuurtje bij de re creatiewoning op het perceel Dolphijn 52, 3253 LC Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 18 mei 2010 in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 18 mei 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderin gen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze ver gaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Kennisgeving ontheffing 3.6 Wro Burgemeester en wethouders maken ingevolge het be paalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.6 Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan de aanvraag om ontheffing voor het plaat sen van een zwembad op het perceel Noordzeepark- Oosterplaat 28 te Ouddorp (aanvraagnr. b09.0173). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van maandag 3 mei 2010 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Vóór afloop van bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswijzen omtrent het ontwerpbesluit naar voren brengen. Tijdens bovengenoemde termijn bestaat tevens de mogelijkheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen na telefonische afspraak. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het vergroten van de woning op het perceel Bern- hardweg 14, 3253 BC Ouddorp (19 april 2010); - het bouwen van een berging aan de woning op het perceel Dijkslelweg 4a, 3253 TB Ouddorp (21 april 2010); - het gedeeltelijk wijzigen van de schuur op het perceel Mr. Iman Caustraat 75, 3251 AP Stellendam (22 april 2010). Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het wijzigen van de gevels in metselwerk van een nog te bouwen berging op het perceel Hazersweg 55,3253 XE Ouddorp (20 april 2010); het plaatsen van een zwembad bij de woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 46, 3253 LL Ouddorp (21 april 2010); - het gedeeltelijk veranderen van de garage op het per ceel Voorstraat 99, 3251 BC Stellendam (22 april 2010); - het plaatsen van een schoorsteen aan de woning op het perceel Ivlolentienden 129, 3253 VH Ouddorp (22 april 2010); - het plaatsen van een schoorsteen aan de woning op het perceel Wittestraat 6, 3253 XM Ouddorp (22 april 2010); - het plaatsen van een schuur op het perceel Jong- koenstraat 1, 3252 AV Goedereede (22 april 2010); - het geheel plaatsen van een bedrijfspand op het per ceel Pampus 21, 3251 ND Stellendam (26 april 2010). Verleende sloopvergunning voor: - het geheel slopen van het dak van de garage op het perceel Hermansweg 13, 3253 BG Ouddorp (22 april 2010). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend- Informerende/opiniërende raadsvergadering Op donderdag. 6 mei 2010 zal er een informerende/opi niërende raadsvergadering worden gehouden. De vergadering van donderdag 6 mei 2010 komt te ver vallen. Deze wordt gecombineerd met de besluitvor mende vergadering van 27 mei 2010. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat; making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Afkondiging Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat op 23 april 2010 in het publicatieblad de volgende besluiten zijn opgenomen: - Nr. 2010/8 Beleidsregels maatschappelijke onder steuning 2010 gemeente Goedereede. Voormeld besluit vermeld de regels welke worden toe past voor het nemen van een beslissing op een aan vraag maatschappelijke ondersteuning op het gebied van verstrekkingen van woonvoorzieningen, huishou delijke hulp, ven/oermiddelen voor locale verplaatsing alsmede rond de woning. De daarin voorkomende normbedragen gelden voor het jaar 2010. De beleidsregels liggen voor een ieder ter inzage en kunnen tegen betaling van de kosten worden verkre gen. - Nr 2010/9 nota handhavingsbeleid kinderopvang Goe ree-Overflakkee. In het voormeld beleidsplan wordt het afwegingsmo del handhaving kinderopvang omschreven. De her steltermijnen almede de mogelijke maatregelen ko men hier aan de orde. Het beleidsplan ligt voor een ieder ter inzage en kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. - Nr. 2010/10 Verordening inrichting antidiscriminatie- voorzieningen gemeente Goedereede. Voormelde verordening stelt regels omtrent de ver plichting die de gemeente heeft om een onafhanke lijke antidiscriminatievoorziening aan te bieden aan de bevolking. De Verordening ligt voor een ieder ter inzage en kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. Aanwijzen alcoholvrij gebied Het college van burgemeester en wethouders maakt be kend dat zij in de vergadering van 13 april 2010 beslo ten heeft om ingevolge artikel 2:48, lid 2, van de Alge mene plaatselijke verordening Goedereede 2009 een uitvoenngsbesluit vast te stellen. Dit uitvoeringsbesluit heeft betrekking op het aanwijzen van het gebied binnen de bebouwde kom grenzen zo als vastgesteld door de gemeente Goedereede als ge bied waar het niet is toegestaan alcoholhoudende dran ken te nuttigen of aangebroken flessen, blikjes en der gelijke met alcoholhoudende drank bij zich te hebben met het duidelijke doel deze op de weg te nuttigen. Te bepalen dat de bovengenoemde aanwijzing niet geldt voor; - een terras behorende bij een horeca-inrichting waar aan een vergunning ingevolge de Drank- en Horeca- wet is verstrekt, gedurende de toegestane ope ningstijden van het desbetreffende terras; - het gebied waarvoor ingevolge artikel 35 van de Drank- en Horecawet een ontheffing is verleend zulks gedurende de periode dat deze ontheffing geldig is. Genoemde besluitvorming ligt op het gemeentehuis bij Cluster Publieksbalie vanaf heden gedurende zes we ken voor een ieder ter inzage. Tegen betaling van de kosten is zij verkrijgbaar. Sluiting gemeentehuis en mllieustraat Op woensdag 5 mei. Bevrijdingsdag, zijn het gemeen tehuis en de milieustraat de gehele dag gesloten. Op woensdag 5 mei wordt er door Irado gewoon ge werkt, dus ze halen het grof vuil gewoon op, aanmelden zoals gebruikelijk voor dinsdag 12.00 uur. Omwisseling/reparatie van kapotte containers gebeurt NIET op woensdag 5 mei omdat wij dan vrij zijn. Dit ge beurt dan op donderdag 6 of vrijdag 7 mei. Tramiijnweg 2, Goedereede, Postbgs 38,3253 ZG Ouddorp, Inlernel www.goedereede.nl. lel. (01871491500, E-moil geiiieenloliiisSgMdereede.nl Het gemeentehuis ii open op moondog, woensdag en donderdag von 9.Ö0 lot 12.00 gur en ran 13,00 to( U.OO uur ïïiojdog en mjdog von POO lof 12.00 m. Op donderdogawnd is liet gemeentehuis open von 18.00 lot 19.30. lijdens de ovondopenslelling zijn olleen de pobliebbolie en hel lorglokel open. De mlieuslTaol is open op woensdog van 15.30 lol 18.0Ö uur, op vrijdag van 15.30 lot 16.30 wr en op zaterdog van 9.30 lol 11.30 uur. een aanvraag oin een lichte bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een tuinhuis op hel perceel Fabius- straat 34 te Melissant; - het oprichten van een garage op het perceel Adoptie plein 16 te Herkingen. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor; - het oprichten van een woning met garage op het per ceel Bloemenweg 8 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Ontheffing verleend voor het verbranden van snoei- hout: - op het perceel Philipshoofjesweg 79 te Dirksland (19 april 2010). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt. kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienln- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 4 mei 2010 om 10:30 uur in het ge meentehuis van de gemeente Middelharnis. Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 4 mei 2010 om 14:00 uur in het gemeentehuis van de ge meente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Openbare vergaderingen mei 2010 6 mei: Gemeenteraad In het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). 27 mei: Algemene beschouwingen in het gemeentehuis van Middelharnis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning en in relatie daarmee verleende ontheffing: - Middelharnis, Binnenweg 19 - uitbreiden woning (23/04/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissing(en) binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Verleende bouwvergunningen: - Middelharnis, Joost van den Vondellaan 132 - oprich ten van een woning met aanbouw, (22/04/10); - Middelharnis, Joost van den Vondellaan 154 - oprich ten van een woning met garage (22/04/10); - Sommelsdijk, Hobius de Krijgeriaan 9 - uitbreiden wo ning en oprichten schuur (23/04/10); - Middelharnis, van Aerssenstraat 25 - uitbreiden wo ning (23/04/10); - Stad aan't Haringvliet, Zeedijk 11 - vernieuwen dak van schuur (23/04/10); - Middelharnis, Kon. Julianaweg 64 - intern verbouwen kerkgebouw (23/04/10). Gewijzigde bouwvergunning: - Middelharnis, Molenweg 28 - deels anders inrichten gebouw (intern) en deels bekleden en veranderen bui tengevels, (22/04/10). Verleende stookvergunningen: -Nieuwe-Tonge, perceel aan de Duivenwaardsedijk (A. van Papeveld) - verbranden van snoeihout, (19/04/10); - Stad aan 't Haringvliet, perceel aan de Vrouwtjesweg (G. Dupree) - verbranden van snoeihout, (20/04/10). Verleende ontheffingen/vergunningen Drank- en ho recawet: - Euro- Delta Jongeren - verstrekken van zwak alcoho lische drank voor gebruik ter plaatse op het schuur- feest in de landbouwschuur aan de Vroonweg 1 te Middelharnis op 12 juni, (20/04/10); - Oranjevereniging Stad aan't Haringvliet - verstrekken van zwak alcoholische drank voor gebruik ter plaatse op de Koninginnedag aan de haven te Stad aan't Ha- ■ringvliet, (20/04/10). Verleende exploitatievergunningen; - MSV AV Flakkee - exploiteren van het horecabedrijf aan de PC. Hooftstraat 13 te Sommelsdijk. (20/04/10); - Jongeren Activiteiten Centrum - exploiteren van het Jongeren Activiteiten Centrum aan de Molenweg 28 te Middelharnis, (20/04/10). Gewijzigde openingstijden gemeentehuis Dirksland Het gemeentehuis van Dirksland is in verband met Ko ninginnedag en Bevrijdingsdag gesloten op vrijdag 30 april 2010 en woensdag 5 mei 2010, Bekendmaking Nationale dodenherdenking Op dinsdagavond 4 mei a.s. wordt In het kader van de nationale dodenherdenking een herdenkingsbijeen komst georganiseerd in de Hervormde kerk aan de Ring in Dirksland. De herdenkingsbijeenkomst begint om 19.00 uur (kerk geopend vanaf 18.45 uur), predikant is de weleer waarde heer ds. G. van Meijeren, predikant van de Her vormde gemeente Dirksland. Ook burgemeester Stoop zal een toespraak houden. Een aantal basisschoolleeriingen dragen een door hen zelf of de klas geschreven gedicht voor. Aansluitend vindt na het beëindigen van de bijeenkomst een stille tocht en kranslegging plaats bij het monument aan het Gelderspad. Bij het monument wordt eveneens twee mi nuten stilte in acht genomen. Na de herdenking is er ge legenheid om gezamenlijk een kop koffie te drinken in het Zorgcentrum "Geldershof". Hef gemeentebestuur stelt uw komst zeer op prijs. Voorstroo! 15, Postbus 10.3247 ZG Dirblond, Internet: www.dirblond.nl. Iel, (0187160 80 80 lox 60 37 99 /e^noil: inioedirUand.nl Openingstijden: mo l/u vr 09,00 lol 12,00 en 13.30 lol 16.00 uur. Verieende evenementenvergunningen: Euro- Delta jongeren - schuurfeest op12juniinde landbouwschuur aan de Vroonweg 1 te Middelharnis. (20/04/10); - Ondernemersvereniging d'n Diek - grand prix 2010 op 6 augustus in het centrum van Middelharnis, (20/04/10); - Oranjevereniging Stad aan 't Hanngvllet - Koningin nedag op 30 april aan de haven in Stad aan 't Haring vliet (20/04/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Mlddel- /larnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel, (0187)47 55 55, Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Sommelsdijk, Zuidelijke Achterweg 5 - oprichten dui venhokken en wijzigen gevels schuur (16/04/10), Aanvragen lichte bouwvergunning: - Nieuwe-Tonge, Duivenwaardsedijk 5 - uitbreiden wo ning (16/04/10), Ontvangen aanvraag sloopvergunning - Middelharnis, Oosthavendijk 38 - slopen dakopbouw (22/04/10) Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening vergunning te verlenen voor; - Middelharnis, Prins Constantijnstraat 27 - oprichten aanbouw, schuur en het plaatsen van een schutting; - Sommelsdijk, Befje Wolffstraat 17-vergroten berging. Deze aanvragen en bijbehorende ontheffingsbesluiten liggen met ingang van 3 mei 2010 gedurende zes we ken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240AAMiddelhamis, Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 4 mei 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 4 mei 2010 om 12.00 uur in het gemeentehuls te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter Inzage in het gemeentehuls te Middel harnis. Voorgenomen ontheffing Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke or dening en artikel 4.1.1. lid i Besluit ruimtelijke ordening ontheffing te verienen voor: - Sommelsdijk. West Krakeelstraat 8 - vestigen fitness centrum voor dames. Dit ontwerpbesluit ligt met ingang van 3 mei 2010 ge durende zes weken voor ledereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een belanghebbende zienswij zen naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelhar nis, Publicatie ex art. 1.3.1 Bro - bestemmingsplan Zuidelijke Achterweg 8 Burgemeester en wethouders van gemeente Middel- fiarnis maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 1.3.1 Besluit ruimtelijke ordening (Bro) bekend dat een nieuw bestemmingsplan wordt voorbereid voor het op richten van een woning op het perceel Zuidelijke Achter weg 8 te Sommelsdijk. Het plangebied ligt binnen het Beschermd dorpsgezicht van Sommelsdijk. Het perceel de Zuidelijke Achterweg 8 wordt begrensd door de Dorpsweg en de Zuidelijke Achterweg. De huidige bestemming van het perceel is Tuin' en 'Ert'. Het doel van het bestemmingsplan is het bouwen van woning mogelijk maken en het perceel te voorzien van een actuele juridische planologische re geling. Omtrent het voorontwerp bestemmingsplan zal advies worden ingewonnen van de overlegpartners (ex artikel 3.1.1 Besluit ruimtelijke ordening) die de gemeente ge bruikelijk raadpleegt in het kader van de voorbereiding van een nieuw bestemmingsplan. Van 3 mei 2010 tot 15 mei 2010 liggen alle relevante stukken met betrekking tot het voorontwerp bestem mingsplan Zuidelijke Achterweg 8 voor een ieder ter in- Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor; - het verwijderen van asbesthoudende materialen op het adres Oudedijk 9, 3257 LM te Ooitgensplaat (ont vangen op 15 april 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergurhiingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat er geen vergunningen zijn verleend. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp. Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum :18 mei 2010 Tijdstip locatie 9,00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 18 mei 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Rectificatie procedure ontheffing voor bouwaanvragen Artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening (Wro) In de publicatie van week 16 is per ongeluk een ver keerd huisnummer neergezet bij de publicatie over het vergroten van de woning aan de Kerksingel. Huisnum mer 36 moet zijn huisnummer 46 - Vergroten van de woning, Kerksingel 46, 3257 AH, ntergcmeenteliit Samer Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wijziging van inzameling huishoudelijke afvalstoffen In verband met Koninginnedag op vrijdag 30 april 2010 wordt de bruine 6FT-container in de kernen Oollgens- plaat, Den Bommel, Zuidzijde, Achthuizen, LangstraaL het gehele buitengebied van Oostflakkee en Sommels dijk Zuid geleegd op de zaterdag daarna, namelijk 1 mei 2009, Zet uw container voor 7 uur aan de weg Met vragen over niet geleegde minicontainers kunt u rechtstreeks bellen naar iRADO. Het telefoonnummer van IRADO is010- 262 10 00 Heeft u nog andere vragen dan kunt u ons servicenum mers 0187 - 48 77 11 tussen 8,30 en 10.30 uur bellen. zage. Gedurende deze termijn is het mogelijk schrifte lijk een inspraakreactie in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van Middelharnis. Daar naast wordt op 17 mei 2010 om 19.30 uur op het ge meentehuis van Middelharnis een inspraakavond ge houden. Deze inspraakavond is voor een ieder toegan kelijk. In een later stadium zal een ontwerp bestemmingsplan ter inzage gelegd worden voor het indienen van ziens wijzen. Deze ter Inzage legging zal te zijner tijd apart ge publiceerd worden. Het voorontwerp bestemmingsplan zal eveneens wor den gepubliceerd op de landelijke website www.ruimte- lijkeplannen.nl. Koningin Julionoweg 45, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. tnleroet: www.mddelharnis.nl. Iel 10187) 47 55 55 lox 47 55 47/ moi info9«idd*orais.ol. Openingsliiden: maondag en vrijdag van 09.00 lol 13.00 uur; dinsdog l/m donderdogvon 09,00 lol 12,00 en von 13.00 tol 16.30 uur, donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur Ooitgensplaat, wegens het overschrijden van de maxi male diepte hoofdgebouw en het toepassen van een plat dak (10/1518): Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester maakt bekend dat; volgens het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Ver ordening (APV) vergunning is verieend aan; - Ondernemersvereniging Den Bommel voor de organi satie van een kermis in de periode van 5 t/m 8 mei 2010 op het Kadeplein en voor de organisatie van de Ollle B. Bommel Braderie op 8 mei 2010 te Den Bom mel (3258 Navolgende straten zullen worden afge sloten voor al het verkeer met uitzondering van voet gangers: Voorstraat, Koningin Emmaplein, Emma- straat. Wilhelminastraat en Beneden Oostdijk; - Stichting Oranjecomité Den Bommel voor de organi satie van volksspelen op 30 april 2010 op het Konin gin Emmaplein te Den Bommel (3258 AN) - Oranjevereniging Ooitgensplaat voor de organisatie van diverse Koninginnedagactiviteiten op 30 apnl 2010 in de Van Weelstraat (3257 BB) en Pieter Biggestraat (3257 AR), voor de organisatie van de dodenherden king bij het monument aan de Kerksingel (3257 AH) op 4 mei 2010, voor de organisatie van Bevrijdingsda gactiviteiten (intocht bevrijdingsvuur) op 5 mei 2010 en voor de intocht van Sinterklaas op 20 november 2010 aan de Kaai (3257 AG) in Ooitgensplaat. - Oranjevereniging Oude-Tonge voor de organisatie van diverse Koninginnedagactiviteiten en het daartoe plaatsen van een tent op het Kaaiplein (3255 AG) op 30 april 2010. - Oranjecomité Den Bommel voor het organiseren van een feest op zaterdag 22 mei van 21 ;00 uur tot zon dag 23 mei 2010 03:00 uur in een tent op het terrein gelegen aan de Kade 15 (3258 AL) te Den Bommel. De Algemene wet bestuursrecht (Awb) biedt aan be langhebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van het besluit, hiertegen een gemo tiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Ook bestaat de mogelijkheid om. Indien onverwijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodzake lijk maakt, een vooriopige voorziening te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotter dam. Gemeentehuis gesloten Vanwege Koninginnedag en Bevrijdingsdag zijn het ge meentehuis en de gemeentewerf gesloten op vrijdag 30 april 2010 en woensdag 5 mei 2010. Eisenhowerloon 1, Postbus 75,3255 ZH Ogde-Ionge. Inlernel: www.oo5lllQkkee.ni. Iel. 10187)6471 00/lax6471 99/e-moil: inloSooslflakkee.nl Openingsliiden: mo t/m do 09.00 tot 1700 uur en vr von 09.00 lol 16.00 uur, elke eerste en derde dinsdog von de moond:s ovonds geopend von 18,00 lol 19.30 uur. Bolle Sodole Zaken: 9.00 tol 12.00 «ur. Bate Burgerzoken: 9.00 lol 12.00 ggr en von 13.00 tol 15.00 uur Wet milieubeheer Melding 1. Drukkerij Gebr. De Waal B.V, Langeweg 13, 3245 KE te Sommelsdijk (Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer); voor het in werking hebben van een drukkerij. De melding ligt ter inzage vanaf 3 mei 2010 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Middel harnis (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens ge noemde termijn op dinsdagavond van 18,00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling) kan contact worden opgenomen met het ISGO (tel. 0187 - 4881 11). Dwotsweg 40, Poslbos 313,3240 AH Middelharnis. Iel, 10187] 48 81 11 fox 48 81 99 E-moil: inWIsgo.ni Grohuillijn (0187] 48 77 11 Milieoklachlen: (0187] 48 6131 ol miliegHochtenêlsgo.nl Openinjst'iden: mo t/« w 08,30 12.00 en von 13.00 16.30 gur. Overjlcgstoiioo: Jobonnejpoldefsvrtg 19, Middelhomis, lel. [0187} 48 68 50. Milienklochhn: (0187148 81 31 ol mfcuHathlenilsgo.nl Openingstijden: m l/m vr 08.30 11.45 en van 13.00 16.45 ggr, :o 09.00 -12.15 ggr.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 7