Vakantie OPEN DAG Nieuws uit de zorg Op D.V. 24 april EIIAnOEtl-rilEUWS CuraMare, een begrip Wij zoeken drie kwaliteitsmedewerkers m/v Wij zoeken een medewerker medische instrumentele dienst Ouders kunnen meekijken via Babywatch Het ziekenhuis zoekt leden voor haar cliëntenraad Inleveren rom- melmarktspullen Rommelmarkt- spullen inleveren Oud papier Nieuwe-Tonge Rommel- marktspullen voor 'De Keet' Inleveren spullen voor rommelmarkt VoorjaarsmarktDe Pannebakker' Nog enkele zeer BETAALBARE bungalows vrij op CHR. VAKANTIEPARK in de Beierse Alpen 14 dgn. boeken 11 dgn. betalen!!! Boek snel via www.unoammo.net of bel 070-3912469 Open dag aanbieding houden we weer onze jaarlijkse U bent van harte welkom op onze perkplantenkwekerij! Openingstijden: ifwekerij Stouten PAGINA 6 DINSDAG 20 APRIL 20lü CURAMARE HET VAN WEEL-BETHESDA ZIEKENHUIS DE GOEDE REE DE SAMARITAAN DE VLIEDBERC GELDERSHOF EBBE EN VLOED Regelmatig informeren wij u over onze vacatures en wetenswaardigheden over ons zorgconcern. CuraMare biedt tliuiszorg, intramurale verpleging en verzorging, verloskundige zorg en ziekenhuiszorg op Goeree- Overflakkee, westelijk Voorne-Putten en omliggende gebieden. Dagelijks spannen meer dan 1.800 professionele medewerkers zich met hart en ziel in voor de best mogelijke zorg! Brengt u ook eens een bezoek aan onze website www.curamare.nl. Heeft u vragen of suggesties? Neem dan contact op met de afdeling communicatie, telefoon 0187 607 644 of 607 659. Voor de afdeling kraam/gynaecologie zijn wij op zoel< naar een obstetrie/gynaecologie verpleegkundige. Het betreft een parttime tot fulitime dienstverband van 32-36 uur gemiddeld per week voor onbepaalde tijd. U geeft specialistische verpleegkundige zorg aan gynaecologische/obstetrische patiënten en pasgeborenen, informeert patiënten en hun relaties en begeleidt leerlingen en stagiaires. Voor tiet vervullen van deze functie is minimaal een diploma MBO-4 verpleegkundige/HBO-V vereist en een verpleegkundige vervolgopleiding tot obstetrie/gynaecologie verpleegkundige. Meer informatie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Struik, afdelingshoofd obstetrie/gynaecologie- en kinderafdeling, (0187) 60 74 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 mei a.s. richten aan de dienst RO&O van CuraMare onder vermelding van vacature VW/B1017. ONDERSTEUNENDE DIENSTEN Wij zoeken een medewerker voor het onderhoud van medische apparatuur, die mede verantwoordelijk is voor een juist gebruik daarvan. Ook zorgt hij er voor dat systemen, apparatuur en materialen tijdig beschikbaar zijn. Hij beheert deze werkzaamheden in een onderhoudsbeheersysteem. Voor het vervullen van deze functie is minimaal een MBO-opleiding elektronica vereist, eventueel aangevuld met de opleidingen Medische Techniek A B. Wij zoeken een kandidaat die participeert in bereikbaarheidsdier\sten (onregelmatige diensten) en ervaring heeft in projectmatig werken. Meer informatie? Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer J.M.H.M. Mentzel, teamleider medische instrumentele dienst, (0187) 60 75 77. Wij zoeken op korte termijn drie enthousiaste kandidaten voor de functie van kwaliteitsmedewerker ten behoeve van de business units Snijdend, Beschouwend en Vrouw/ Kind. Het betreffen drie parttime dienstverbanden van 24 uur gemiddeld per week (66,67%) voor de duur van een jaar. Functie-informatie Als l<waliteitsmedewerker ondersteun je de bedrijfsleiders en hoofden van de business units bij het voldoen aan de geldende (wettelijke) normkaders, zoals onder andere bepaald door NI/\Z, Medirisk en IGZ. Ten behoeve van kwaliteit en veiligheid dient per business unit een masterplan kwaliteit en een beheersplan veiligheid opgesteld te worden. Als kwaliteitsmedewerker draag je zorg voor het beheer en onderhoud van het masterplan en het beheersplan. Je ondersteunt de medewerkers bij het maken van procesbeschrijvingen en beheren van protocollen, procedures en werkinstructies. Tevens zorg je voor rapportages over de voortgang van kwaliteitsprojecten. Je ondersteunt en begeleidt de medewerkers bij het verbeteren van de kwaliteit en veiligheid. Je voert periodiek metingen uit, stelt aan de hand van de resultaten verbeterplannen op en draagt (mede) zorg voor de implementatie. Je werkt nauw samen met de andere kwaliteitsmedewerkers van de business units en het kwaliteitsbureau. Meer informatie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met één van de bedrijfsleiders, mevrouw E.A. Borsten, (0187) 60 73 20, de heer B.W. den Hartog, (0187) 60 72 00, of mevrouw J.A. Leentjes-van Zielst, (0187) 60 73 60. sollicitatie -;-'S^rS"^,;X.,S°"icitatie J :>^l. t>e^^. "Q Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 mei a.s. richten aan de dienst RO&O van CuraMareb sissaiwiBi «bn-;. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 mej a.s. richten aan de dienstP,0&O-San CuraMare - =- onder vermelding van vacature S0D1008. onder vermelding van vacature VWB1031 U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de dienst P,0&0. Bij voorkeur per e-mail: po&o@curamare.nl of per post: Postbus 153 3240 AD Middelhamis Op de dag van de verpleging - 12 mei 2010 - opent Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis 'Babywatch', een systeem waarbij het mogelijk is dat ouders/verzorgers op de kraamafdeling of thuis hun kindje kunnen zien via internet. Ouders kunnen thuis op hun computer met een speciale code inloggen om zo hun kindje te bekijken. In principe kunnen de beelden 24 uur per dag, 7 dagen per week bekeken worden. Via een persoonlijke gebruikersnaam en wachtwoord is een unieke toegang gewaarborgd. De beelden mogen niet verspreid worden via Internet (zoals Hyves, Facebook, YouTube e.d.), maar zijn uitsluitend bedoeld om ouders/verzorgers informatie te geven over het welzijn van hun kind. ledere gebruiker tekent een verklaring waarin deze spelregels zijn opgeschreven. De beelden zijn live, kunnen niet worden opgeslagen of bewaard en zijn niet voorzien van geluid. Het systeem wordt geïntegreerd met een bewakingssysteem om de veiligheid van patiënten te waarborgen. Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis maakt werk van medezeggenschap. Er is een actieve Cliëntenraad, waarbinnen op dit moment vacatures zijn. De Cliëntenraad praat mee over de gang van zaken binnen het ziekenhuis. De belangrijkste taak van de Cliëntenraad is het behartigen van de algemene belangen van de cliënten. De raad adviseert de Raad van Bestuur van het ziekenhuis over onderwerpen die voor cliënten van belang zijn. De Cliëntenraad bestaat uit 7 personen met een brede deskundigheid en ervaring, die elkaar zoveel mogelijk aanvullen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten met affiniteit met de patiëntenzorg binnen het ziekenhuis. U beschikt over bestuurlijk inzicht en ervaring en u heeft een kritische maar positieve en constructieve houding, waardoor u in staat bent de algemene belangen van cliënten te behartigen. U wilt gemiddeld ca. 10 uur per maand aan de Cliëntenraad besteden en ten behoeve van de werkwijze beschikt u over e-mail. U bent bekend met ons ziekenhuis en woonachtig in het werkgebied van het ziekenhuis: Goeree- Overflakkee, Schouwen-Duiveland of westelijk Voorne-Putten. Wij stellen u in de gelegenheid om de ontwikkelingen in het ziekenhuis van nabij te volgen; de mogelijkheid om invloed uit te oefenen op deze ontwikkelingen én zo de positie van cliënten te helpen versterken; een positieve en betrokken sfeer binnen de Cliëntenraad, deskundigheidsbevordering, een beperkte onkostenvergoeding en vacatiegeld (vergoeding voor het bijwonen van een vergadering). Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de voorzitter van de Cliëntenraad, de heer LJ. Lagendijk, telefoon (0111) 41 64 77. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 29 april a.s. richten aan Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, t.a.v. de heer dr. P.C. van der Velden, medisch lid Raad van Bestuur, Per post: Stationsweg 22 3247 BW DIRKSLAND Of per e-mail: clientenraad@vanweelbethesda.nl NIEUWE-TONGE - Op zater dag 24 april van 9.00-11.45 uur kunnen weer rommel marktspullen worden inge leverd voor de Jaarlijkse ver koping/rommelmarkt die de Hervormde Gemeente van Nieuwe-Tonge op 26 juni hoopt te houden. Bruikbare spullen zoals salontafels, stoe len, kleinmeubels, boeken, elektrische apparatuur, speel goed, gereedschap, compu ters, fietsen, spulletjes uit grootmoedertijd of antiek, enz., kan worden ingeleverd, bij de famihe Van Kempen, Oudelandsedijk 4-a (de dijk volgen langs graanhandel Van Schelven) of bij Hervormd Centrum Elim, Zuiddijk 19 te Nieuwe-Tonge. Wie zijn spul len zelf niet kan brengen, kan voor het laten ophalen ervan bellen naar fam. Lugtenburg, tel. 0187 652184, of naar fam. Kom, tel. 0187 652128. MIDDELHARNIS - Zaterdag 24 april van 10.00-11.00 uur is er weer gelegenheid om goede spullen voor de Jaarmarkt van de Hervonnde Geineente van Middelharnis in te leveren bij verenigingsgebouw De Hoek steen aan de Ring te Middel harnis. De volgende artikelen worden niet aangenomen: bankstellen, wandmeubels, ledikanten, kapotte en/of vieze spullen, oude typen computers en beeldschermen. In Nieuwe-Tonge wordt zater dag 24 april vanaf 9.00 uur het oud papier opgehaald voor de Herst. Herv. gemeente. Gelie ve het papier tijdig en gebun deld langs de weg te zetten. LANGSTRAAT - Zaterdag 24 april kunnen rommel marktspullen worden ingele verd voor de verkoping die op 12 juni wordt gehouden voor het onderhoud van 'De Keet'. Bijna alles is welkom, behalve meubels, kleding en computer-, audio- en videoap paratuur. De spullen kunnen worden ingeleverd van 15.30- 17.30 uur, tijdens het borrel uurtje, aan het adres Beatrix- straat 22. OOLTGENSPLAAT Zaterdag 8 mei hoopt de Hervormde Gemeente van Ooltgensplaat haar jaar lijkse rommelmarkt te hou den. Op de zaterdagen 24 april en 1 mei is er gele genheid om spullen (geen grote meubelen en compu ters) in te leveren bij fam. Neels, .Dorpsweg 1. U kunt daar terecht van 10.00 uur tot 11.30 uur NIEUWE-TONGE - Op zaterdag 24 april houdt o.b.s. 'De Pannebakker'een voorjaarsmarkt. Er zijn kramen met o.a. boeken, speelgoed, kinderkleding en kleingoed. Voor de kin deren zijn er diverse activiteiten. Ook is er een hapje en een drankje. De markt wordt van 10.00 tot 15.00 uur gehouden aan het adres Anemaetstraat 2 te Nieuwe-Tonge. aoio Op vakantie met een groot gezin? Al jaren bieden wij de gelegenheid in ons RUIME HUIS. Twee Ideinere gezinnen kan ook; er zijn twee opgangen naar boven. IVaar; in Twello (Gelderland) in de IJsselvallei naast de Veluwe. Wanneer: nog vrij van 3/7 - 24/7 en 7/8 - 21/8 Inlichtingen: (0571) 272078 Schitterende omgeving. Ned. Ref. Kerkd. Eigen recrteam met veel activiteiten op het park voor jong en oud, maar ook daarbuiten zoals; rafting, abseilen, mountainbiken. paardrijden SPAANSE -49 MARGRIET per stul<l— Op opendag_4TOor^p____| KANGOEROEPOOT per stuk 9-* IKSfi per stulc SNEEUWBAL (Annabel) 2 voor M9~^ Bij besteding vanof öv 1 zak potgrond (40 liter) GRATIS "En de i'iNOP.RCREAHOEK is er ook weer Mat/mvr9.00-U.00uur en 13.00-17.00 uur Zaterdag 9.00-16-30 uur Oudendijk 1, Oosterland (0111)482939/(06)51 91 76 76 U vindt ons langs de N59 - rotonde met gele boei, afslag Aqua Delta - volg dan borden

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6