enie en Meinster wonen 75 jaar jong' Kakelvers nieuws in Zonnemaire Birdcenter Graka dierenspeciaalzaak Uitbreiding Ardi Keukens en Sanitair Dé Paasshow in uw regio! Verhuizen of ...herinrichten? Binnenhuisadviseurs: nvesteer in pure woonkwaliteit yooKïCEi£ï .succt;:' Na de succesvol verlopen showdagen van het vorige jaar werd door beide ondernemingen direct de intentie uitgesproken om het 'dagje Middelharnis' in 2010 een vervolg te geven. Dit jaar zal een authentieke, historische krant de inwoners van Coeree-Overflakkee, Schou- wen-Duiveland, Tholen en Sint-Philipsland de aandacht trekken. "Die oude, vertrouw de service die vroeger zo normaal was", vormt de leidraad in de bedrijfsvoering van beide ondernemingen en dat zal tot in lengte van dagen de rode draad in de filosofie van beide ondernemers blijven. wm 75 Jaar geleden startte van der Plaat een win kel In het huidige pand aan de Voorstraat In Den Bommel. Na een aantal jaren werd het 'van der Plaat en Meinster' sinds die tijd Is het bedrijf altijd binnen de familiekring gebleven. Dit jaar zult u daarom nog regelmatig In de diverse media over dit heugelijke feit horen. Meinster Wonen, 75 jaar jong, probeert up to date te blijven binnen de vloeren -en raambekledingbranche door elk jaar mee te gaan met de laatste ontwikkelingen. Dit jaar zijn de binnenzonweringwanden aan de beurt om geheel geüpgrade te worden. Nieuwe Innovatieve systemen en kleurstellln- gen worden er binnenkort aangebracht om de laatste noviteiten op het gebied van bln- nenzonwering en raamdecoratie te showen aan de klant. In deze tijd, waarde klant zich van te voren informeert via internetwordt er van inkopers en medewerkers veel vakkennis gevraagd. Klanten ^open hee\ bewust. Een trend die voortkomt uit de recessie maar ook uit de diverse media die de klant kan raadple gen voor dat ze tot aankoop overgaat. Voor de verkoper ligt hier een duidelijke uitdaging om hier op In te spelen. De klant verwacht duidelijk informatie en een divers aanbod. In vroeger tijden kwam men naar de winkel om een stukje 'vloerbedekking of zeil' tegen woordig is het aanbod veel groter met harde en zachte vloeren. Zoals tapijt, vinyl, laminaat, marmoleum, parket en pvc stroken. Ook de raambekleding Is een product dat de laatste jaren een ontwikkeling heeft doorgemaakt zodat er voor elk interieur wel Iets passends te vinden is. In nieuwe woningen zijn tegen woordig allerlei vormen van raampartijen mogelijk. Door de diverse raambekledingleve- ranciers wordt hier goed op ingespeeld door maatwerk en geen standaard maten te leve ren. Elke vloer en elk raam wordt daarom ook van te voren opgemeten De laatste jaren heeft Meinster Wonen ook een ontwikkeling doorgemaakt op het gebied van buitenzonwering. Nu het klimaat toch voel baar verandert en er warmere zomers voorko men zoeken de klanten naar mogelijkheden om hun huis in de zomer koel en in de winter warm te houden, om zo een comfortabele leef omgeving te cxééxen en energie te besparen. De 'klant is koning' is een uitspraak die de af gelopen 75 jaar hoog in het vaandel stond en staat. Een uitspraak waar hard voor gewerkt wordt, zodat elke klant ons pand tevreden kan verlaten. Dit jaar volgen nog diverse jubileum acties voor onze klanten. Uiteraard bent u rondom de paasdagen hartelijk wel kom in onze zaak. Voor meer info: www.meinsterwonen.nl Met de lente in aantocht is een bezoek aan Zonnemaire meer dan ooit interessant. "Ook nu heeft het inkoopteam van Interieur Paau- we weer enorm haar best gedaan." aldus johan Paauwe van het gelijknamige bedrijf. "We zijn weer helemaal trots en nodigen ie dereen dan ook uit om de nieuwste trends in alle stijlen en mogelijkheden te bewonderen. In de living sfeer zijn prachtige nieuwe eet- hoeken en kasten te ontdekken. Massief hout in diverse kleuren afgewerkt. Bijzon der hierin is het zogenaamde Sink Spoi pro gramma, juist hier wordt ook op een goede manier met de natuur omgegaan. De houten meubelen In een eigentijdse vormgeving zijn vervaardigd uit hout met een FSC keurmerk, en bij aankoop van deze meubelen krijgt de eigenaar zelfs een eiken boompje terug wat of zelf geplant mag worden; of op een aan gewezen plek wordt aangeplant. In de moderne collectie zijn van alle beken- kleinmeubelen van het Franse merk Grange die in uitbundige kleurtjes worden uitge voerd. Deze zou je bijna kunstwerkjes moeten noemen die nou net dat ene loze hoekje in de kamer of in een erker helemaal aankleden. De nieuwe zitmeubelen zijn veelal voorzien van functies. Zo kun je tegenwoordig bij veel meubelen de zitdiepte of zithoogte aanpas sen naar de lengte van de persoon die er in gaat zitten. Vullingen zijn steeds meer naar keus. Is het model leuk; maar wil je een wat hardere" of zachtere zit? Bij diverse meubelen wordt dit gewoon aangepast. Voetenbankjes die in de fauteuil weggewerkt zijn zonder dat je dit ziet en dus ook geen ruimte innemen. "Dit is voor ons - maar zeker voor onze bezoe kers - de leukste tijd van het jaar"aldus Johan Paauwe. Het ene na het andere komt momen teel binnen en maakt ons helemaal blij. Zoals de natuur in dit voorjaar z'n kleur weer krijgt is de merken waaronder Leolux, Rolf Benz De Sede, Linteloo en Poltrona frau de nieuwste items te zien en werden de bestaande in een nieuw jasje of uitvoering gestoken. Ook in verlichting is flink geïnvesteerd en zeer uit eenlopende verlichting is dan ook vanaf dit weekend te bewonderen in Zonnemaire. En wie een klassieke smaak heeft kan ook zijn hart ophalen. Ook daar vind een door lopende vernieuwing plaats. Bekende retro klassieke programma's zijn weer te vinden; maar dan aangepast naar dit decennium. Ei gentijdse kleuren en aanpassingen voor ap paratuur bijvoorbeeld. Maar nog leuker zijn de klassieke bekende het bij on in de showroom ook. Er onstaat weer een prachtig fris geheel en we zijn er weer hele maal klaar voor". "En vooral buiten wordt weer een prachtig gezicht met de invulling van onze Borek outdoor collectie. Ook daar hebben we weer het nodige nieuwe om te laten zien, en samen rjiet de trendy buitenartikelen van Fat Boy is het weer een vrolijk geheel. U bent van harte uitgenodigd bij Interieur Paauwe om vanaf dit weekend de Paasshow te bezoeken. Tweede paasdag is Paauwe ex tra geopend van 11,00u tot 1 B.OOu Voor meer info: www.interieur-paauwe.nl Binnenkort is de regio een specialist op het gebied van sanitair en tegels rijker! De suc cesfactoren waardoor Ardi Keukens uit Sint Annaland groot is geworden en zich ook in deze tijd uitstekend weet staande te houden, riep bij veel klanten de vraag op of Ardi ook sanitair kan leveren. Maar de bedrijfsleiding van Ardi Keukens geeft aan: 'Wat we doen, doen we goed! En wat we niet kunnen, daar beginnen we niet aan. Ardi Keukens heeft een naam hoog te houden'. Inmiddels hebben 2 vestigingen van de DB- keukengroep, waar Ardi Keukens onderdeel van uit maakt, zich de achterliggende jaren naast Keukens ook gespecialiseerd in Sanitair en Tegels. Dit maakt het voor Ardi Keukens mogelijk om op een verantwoorde wijze ge bruik te maken van de opgedane kennis en ervaring van de collega-bedrijven. Op dit moment wordt de bovenverdieping van Ardi Keukens dan ook volledig verbouwd en inge richt met een groot assortiment Sanitair en Tegels. Bedrijfsleider Henry Boogaard: 'In de woning nemen zowel de keuken als ook de badkamer nemen een steeds centralere posi tie in, waarbij klanten op zoek gaan naar een betrokken en betrouwbare leverancier. Ont- zorgen is onze missie, perfectie onze passie! Hierdoor is Ardi Keukens groot geworden. De enige voorwaarde die we aan de uitbreiding hebben gesteld, is dat we dit ook voor de Bad kamer- en Tegelafdeling konden garanderen.' 'Dat de uitbreiding nu inderdaad wordt gere aliseerd, betekent dus concreet dat eerst aan deze voorwaarde is voldaan. Onze klanten zijn van ons een kwalitatief hoogwaardige Keuken tegen een scherpe prijs gewend en verwach ten dit ook wanneer een Badkamer of Toilet wordt aangeschaft. De Voordeligste Keuken specialist wordt de Voordeligste Keuken- en Sanitairspecialist! De Voordeligste houdt dan ook in: een optelsom van vele voordelen.' Medio mei zal de opening van de Sanitair showroom bij Ardi Keukens en Sanitair in Sint Annaland een feit worden, waarvoor tegen die tijd uiteraard ook in de media aandacht gevraagd zal worden. Voor meer info: www.ardikeukens.nl Birdcenter Graka staat bekend om haar uitge breide assortiment vogels en vogelbenodigd- heden. Met een grote keus in groot- en klein- verpakkingen vogelvoer, vogelspeelgoed, vogelkooien en accessoires kunnen we gerust spreken van een vogelspeciaalzaak. Birdcenter Graka is echter meer dan dat. Re centelijk is de dierenafdeling volledig aange pakt en veranderd, waardoor de winkel nu volledig aan de hedendaagse maatstaven van een dierenspeciaalzaak voldoet. Daarnaast is Birdcenter officieel dealer van 'D&V Pet Concepts' geworden, zie onze ad vertentie verderop in de krant. U kunt bij ons dus niet alleen alles vinden voor het verzorgen, huisvesten en verwen nen van uw vogel, ook voor uw knaagdier, hond en kat bent u bij Birdcenter Graka aan het juiste adres. Tweede Paasdag is Graka geopend van 1 0.00 tot 1 7.00 uur. iedereen hartelijk welkom. Middelhamis - In het komende Paasweekeinde - op 2, 3 en S april aanstaande - bundelen Tie- leman Keukens en de Knöps Creep voor de twee de maal in successie hun krachten middels het organiseren van een gezamenlijke Paasshow. Onder de spreekwoordelijke noemer 'n dagje Middelharnis wordt de consument een enerve rende keuken- en autoshow aangeboden. Dit alles gecombineerd met een verfrissende consu mentenbeurs, geschoeid op Flakkeese makelij. 'N DACIE MIDDELHARNIS Met deze enerverende showdagen in het vooruitschiet trachten de twee Flakkeese ondernemers het eiland Coeree-Overflakkee verder te promoten en daadwerkelijk op de kaart te zetten. Buiten de lokale onderne mingen zijn de heren De Blok (Knöps) en Tieleman (Tieleman Keukens) van mening dat het eiland veel moois voor een ieder in petto heeft. Rust, natuur, vele voorzieningen (sport, horeca etc.) en recreatie maken van Coeree-Overflakkee een geliefd gebied voor zowel inwoners als bezoekers. Met het 'dagje Middelharnis' wordt getracht niet alleen on dernemend bezig te zijn, maar met name het gehele eiland in de kijker te zetten. Niet voor niets heeft Jan Tieleman de slogan 'Ontdek hét kookeiland van Nederland' bedacht. WOON KOOK EN KEUKENBELEVINC Bij Tieleman Keukens treft u in de mooiste showroom van Nederland de laatste trends op keukengebied en de allernieuwste keu- kenmodellen aan. Naast kookdemonstra- tis van ACA, Miele wordt ook architectuur (Studio Architecture) en interieur (Het Sty ling Huys) nader belicht. Geheel in stijl van de show is zorgboerderij De Mekkerstee uit Ouddorp aanwezig met (h)eerlijke streek producten - zoals geitenijs en 100% natuur lijke jam - van eigen fabrikaat. Daarnaast kunt u zich in de veelzijdige wijnproeverij van de firma Van Eesteren later voorlichten over het diverse aanbod in wijnen. In-Side Lunchroom laat zich deze dagen eveneens op zijn Paasbest zien met culinaire hoog standjes uit eigen en internationale keuken. Tijdens de showdagen is er, zoals altijd bij Tie leman Keukens, ook aan de kinderen gedacht. Er zijn diverse activiteiten zoals film kijken in de bioscoop, spelen in het Playstation Cen tre, kleuren in onze speelruimte (er is begelei ding voor de kinderen). De speciale Paasactie wordt nog even als verrassing gehouden. VOORJAARSGEVOEL Btl DE KNÖPS GROEP Op autogebied pakt de Knöps Groep dit jaar groots uit met de nieuwkomers Astra (Opel) en Spark (Chevrolet). Daarnaast staat vanzelf sprekend het gehele modellenprogramma van zowel Opel als Chevrolet tentoongesteld. Traditiegetrouw pakt de Knöps Groep uit met een veelzijdige consumentenbeurs. De lokale ondernemers Derk's Fietsen, Sunstore Flak- kee, Habo Hoveniers, Expert Van der Groef en Joy Kinderkleding tonen u de laatste produc ten en trends uit hun assortiment. Kruukplae- tjes gebakken door gemengd koor Apollo, Stichting Bartiméus (kaarsen en tierlantijn) en Atelier Dirkzwager geven de beurs een soci aal en cultureel karakter. Ook de tankstations in Ouddorp en Sommelsdijk laten zich niet onbetuigd. Voor iedere tankende bezoeker ligt er een vrolijke voorjaarsverrassing klaar huizen, omdat in de huidige tijd veel men sen opzien tegen de financiële consequenties ervan. De folder laat zien dat je vaak met bescheiden middelen waarde, woonplezier én ruimte kunt toevoegen aan je woning. Investeren in je huis dus, in plaats van in een makelaar, notaris en verhuizer, is het motto. BUDCETVRIENDELiJKE OPLOSSINGEN Paneelgordijnen als roomdivider, een bijzon der behang, het opnieuw stofferen van een paar meubelen, of een nieuw tapijt: het zijn budgetvriendelijke oplossingen die ervoor zorgen dat door oud en nieuw slim te combi neren je huis onherkenbaar opfrist en toch als een vertrouwd thuis blijft aanvoelen. Een drietal acties (waaronder een gratis voe ring en ondervloer) onderstrepen verder het belang van de goede service, het deskundige advies en het vakmanschap van een Binnen huisadviseur hierbij. In hun nieuwste themafolder besteden de Binnenhuisadviseurs besteedt Binnenhuis adviseur [naam] aandacht aan de herin richting of gedeeltelijke verbouwing van de huidige woning. Dit als alternatief voor ver-

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 9