OÖSÏ]jJ^[t ÖÖSin^lEE Bekendmaking Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee ter inzagp giöiègd Middelharnis fl^ EIIAtlDEtl-niEliWS GEMEENTE DIRKSLAND JTitM KHMtr-rWi Middelharnis {Qy PACINAB \'R1I1)A(; 12M.V\RT2()]() GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 2 maart 2010 voor: - tiet getieel oprichten van een berging op het perceel Haringvliet 23 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp. Op 4 maart 2010 voor: - het geheel plaatsen van een tuinhuis op het perceel Dirkdoensv^eg 3, 3253 AD Ouddorp. Op 5 maart 2010 voor: - het plaatsen van een kozijn in de rechterzijgevel van de woning op het perceel Havenweg 28, 3253 XD Ouddorp; - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Oostdijkseweg 93, 3252 LM Goedereede, Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen. Op 5 maart 2010 voor: - het geheel vernieuwen van de recreatiewoning en ber ging op het perceel Prinsenhol 62, 3253 LL Ouddorp; - het geheel oprichten van een activiteitencentrum en beachlounge op het Noordzeestrand - Brouwersdam te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 23 maart 2010 in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 23 maart 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze verga deringen zijn beide openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Kennisgeving tijdelijke ontheffing artikel 3.22 Wro Burgemeester en wethouders maken ingevolge het be paalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.22 lid 1 Wet ruimtelijke ordening mede werking te verlenen aan het verzoek om ontheffing voor het geheel plaatsen van noodlokalen met een instand houdingstermijn van drie jaren, in verband met de nieuwbouw van de school op het perceel Margrietweg 6 te Ouddorp (aanvraagnr. b09.0203). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van maandag 15 maart 2010 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Vóór afloop van bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswijzen omtrent het ontwerpbesluit naar voren brengen. Tijdens bovengenoemde termijn bestaat tevens de mogelijkheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen na telefonische afspraak. Publicatie art. 3.6 WRO binnenplanse ontheffing Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.6, lid 1 onder c van de Wet op de Ruimteliike Ordening, bekend voorne mens te zijn om met toepassing van artikel 3, lid 2B resp. artikel 9, lid 5 van de voorschriften van het be stemmingsplan 'Landelijk Gebied' een binnenplanse ontheffing te verlenen teneinde bouwvergunning te ver lenen voor: - het oprichten van een berging op het perceel De Punt 7, 3253 MC Ouddorp; - het vergroten van de ligboxenstal op hel perceel Lan- geweg 1, 3253 LH Stellendam. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 15 maart 2010 ge- Commissievergadering De vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten komt op maandag, 15 maart 2010, om 19.30 uur voor een vergadering bijeen. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het ge meentehuis, stafafdeling Bestuur en Middelen. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een overkapping op het perceel Ver- dilaan 18 te Dirksland. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een woning met berging op het per ceel Akkerleeven 18 te Dirksland; - het oprichten van een woning op het perceel Akker leeven 4 te Dirksland. een aanvraag om een sloopvergunning is binnenge komen voor: - het verwijderen van hechtgebonden asbestbevatten- de bouwmaterialen op het perceel Marijkelaan 2 te Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden Verleende vergunningen Verleende reguliere bouwvergunning van rechts wege voor: - het gedeeltelijk wijzigen van de gevelbeplating van de manege op het perceel Hofdijksweg 48,3253 KB Oud dorp (1 maart 2010). Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van de woning op het perceel Mr. Iman Caustraat 53, 3251 AP Stellendam (2 maart 2010). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2010 Goedereede Woonkern Ouddorp: - Geref. Gem. Ouddorp, houden rommelmarkt op 5 juni 2010 op gedeelte parkeerterrein Dorpstienden te Oud dorp (24-2-2010); - Odfjell Loopteam, plaatsing springkussen op 17 april 2010 op een grasveld gelegen naast de Cl000 aan de Hoge Pad te Ouddorp (1-3-2010). Woonkern Stellendam: - Hersteld Herv. Gemeente Stellendam, houden rom melmarkt op het UFA-terrein, Meester Snijderweg 5-7 te Stellendam op 24 april 2010 (24-2-2010); - Rabobank Goeree-Overflakkee, houden Ledendag op 12 juni 2010 in restaurant Haringvliet Expo, gelegen aan het Haringvlietplein te Stellendam (24-2-2010); - Chr. Gem, Zangver. Soil Deo Gloria, inname stand plaats t.b.v verkoop oliebollen op het Oranjeplein te Stellendam op 10 april 2010 (24-2-2010); - Herv. Gem. Stellendam, houden rommelmarkt in de Bosschieterstraat te Stellendam op 3 juli 2010 (24-2- 2010); - Chauffeursver. Flakkee, houden Truckshow op het ter rein van de UFA gelegen aan de Meester Snijderweg 5-7 op 29 mei 2010; - Z.C. De Steile, houden verkoopactie oliebollen op 6 maart 2010 in de kernen Goedereede en Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeid. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Sluiting gemeentehuis Op vrijdag 19 maart 2010 is het gemeentehuis de ge hele dag voor het publiek gesloten in verband met het volgen van een cursus door de medewerkers van de Publieksbalie. Telefonisch is het gemeentehuis wel bereikbaar van 8.30-12.00 uur en van 13.00-15.30 uur. GEMEENTE GOEDEREEDE GyjlJ GEMEENTE DIRKSLAND Tronllijnwe^ 2, GoaJereede, foém 38,3253 ZG Ouddorp, inlemet ww.goedefMde.nl. Tel. (01B71491500, E<noil ge«ieeiileliui!85oedereedi.iil Hel gemeenlefiuij is open op maondog, woensdag en donderdog van 9.00 lof 12.00 uur en vor 13,00 tol ló.OO uur. Dinsdag en wijdog van 9,00 tol 12.00 uur. Op donderdagavond is Itet gameentetiuis open van 18.00 lot 19.30. Tijdens de avondopensielling lijn olleen de péÈebbolie en liet zorgfokei open. De milieustroot is open op woensdag van 15.30 tot 18.00 uur, op vrijdag van 15.30 tot 16,30 uur en op loterdog von 9.30 tot )i.30 uur Voornemen verlenen ontheffing Artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om ontheffing van het bestem mingsplan te verlenen voor; - het veranderen van een carport op het perceel Marij kelaan 42 te Melissant. Dit bouwplan past niet rechtstreeks in het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ontheffing te verlenen. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantoo ruren vanaf 15 maart tot en met 26 april 2010 de stuk ken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voor straat 15 te Dirksland, bij de sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze IS mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector Ruimtelijke Zaken, taakveld Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een defini tieve besluitvorming plaatsvinden. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 23 maart 2010 om 10.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Konin gin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 23 w W Burgemeester en wethouders van de gemeenten Dirksland. Goedereede, Middelharnis en Oostflakkee maken be kend dat het Herindelingsontwerp Goeree-Overtlakkee ter inzage ligt van 15 maart tot en met 10 mei 2010. In het Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee kiezen Gedeputeerde Staten voor het samenvoegen van de vier gemeenten lot één nieuwe gemeente. Waar kunt u het ontwerp inzien? Het Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee ligt ter inzage in de gemeentehuizen van Dirksland, Goedereede, Middelharnis en Oostflakkee en in het provinciehuis van Zuid-Holland te Den Haag, U kunt het Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee ook inzien op de website van de provincie Zuid-Holland, via www,zuid-holland,nl/herindelingen en kies dan voor: Goeree-Overflakkee. Woe formuleert u uw zienswijze? Eenieder kan een zienswijze over het Herindelingsontwerp kenbaar maken. Het Is belangrijk dat uw zienswijze zo concreet mogelijk is. Dat betekent dat u direct op de inhoud van het Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee moet reageren. i Reacties die niet direct betrekking hebben op de inhoud worden niet in behandeling genomen. Hoe dient u uw zienswijze in? U kunt uw zienswijze schriftelijk indienen. Scliriftelijke zienswijze i Uw schriftelijke zienswijze op het Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee kunt u digitaal of per post indienen van 15 maart tot en met 10 mei 2010. Bij toezending per post geldt de datum van de poststempel. U kunt uw schriftelijke reactie ondertekend opsturen naar; maart 2010 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend voor; - het vernieuwen van een schuur op het perceel West- dijk 8 te Dirksland (05-03-2010). Vergunning verleend voor; - het plaatsen van driehoeksreclameborden van 7 april tot en met 20 april 2010 voor de promotie van de col lecteweek van de hartstichting (26-02-2010); - het organiseren van een loterij. De opbrengst is be stemd voor de Oranjevereniging Mellssant (25-2- 2010). Vergunning verleend voor; - de verkoop van koekjes op maandag 6 september 2010 ten bate van Zwemvereniging De Gooye (02-03- 2010). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit ts be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter hef betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Bekendmaking inspraak voorontwerpbestemmingsplan 'Fietsbrug Haven van Dirksland' Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij een voorontwerp van het bestemmingsplan 'Fietsbrug Ha ven van Dirksland' hebben laten opstellen. Met het be stemmingsplan wordt het mogelijk gemaakt een fiets brug aan te leggen over de haven van Dirksland, om zo doende de West Havendijk en de Oost Havendijk met elkaar te verbinden. Hierdoor ontstaat een rechtstreek se fietsverbinding tussen Sommelsdijk en Melissant. Burgemeester en wethouders hebben besloten dat voor het voorontwerpbestemmingsplan een inspraakproce dure wordt vastgesteld. Dit houdt in dat het vooront- werpbeslemmingsplan met ingang van 15 maart gedu rende vier weken ter inzage ligt op het gemeentehuis van de gemeente Dirksland op de sector ruimtelijke za ken. Inzage is mogelijk tijdens openingstijden van het gemeentehuis. Het voorontwerpbestemmingsplan be staat uit een toelichting, regels en een plankaart. Openbare vergaderingen maart 2010 - 25 maart; Informatieve en opiniërende raad in het gemeente huis van Middelharnis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Middelharnis, Huygens 8 - uitbreiden bedrijfspand (04/03/10). Ingezetenen van de gemeente Dirksland en belang hebbenden kunnen schriftelijk inspraakreacties indie nen bij het college van burgemeester en weihouders, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland, onder vermelding van 'Inspraakreactie Fietsbrug Haven van Dirksland'. Inspraakreacties dienen uitertijk 12 april 2010 in het be zit te zijn van burgemeester en wet-houders. Op af spraak kunt u ook mondeling uw reactie geven bij me vrouw E.M. Kreemer, medewerkster sector ruimtelijke zaken, 0187-60 80 93. Het gemeentehuis van Dirksland is tijdens werkdagen geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 Verordening Voorzieningen IVIaatschappelijke Ondersteuning gemeente Dirksland 2010 De raad van de gemeente Dirksland heeft op 25 febru ari 2010 vastgesteld de Verordening Voorzieningen Maatschappelijke Ondersteuning gemeente Dirksland 2010. Deze verordening ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en zij is tevens geplaatst in het ge meenteblad. De verordening treedt in werking op de eerste dag na die van haar bekendmaking en zij werkt terug tot en met 1 januari 2010. Datum bekendmaking; 11 maart 2010. Boomfeestdag 2010 Op woensdag 17 maart a.s. zal de jaarlijkse Boom feestdag worden gehouden, met als thema "Bomen ma ken onze buurt". De bedoeling is om tien bomen te planten aan het Han de Lignieplein te Herkingen, en in Melissant twintig bomen langs het voetpad achter de Fabiusstraat (bij het speeltutnlje). Helaas is er dit jaar in Dirksland geen locatie voorhanden. De vijftien leerlingen van de combiklas 6,7 en 8 van de chnstelijke basisschool Prins Johan Friso zullen mee doen en zich om 10.00 uur verzamelen op de locatie Han de Lignieplein te Herkingen. Daar zullen ongeveer tien bomen worden geplant. Daarna is de locatie in Me- Itssant aan de beurt, waar om 11.00 uur door 51 kinde ren van de gezamenlijke basisscholen ongeveer twintig bomen zullen worden geplant U wordt van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Vootslroal 15, Postbus 10,3247 ZG iJitUond. InleTOl: wwwMltüd.nl. Tel. (0187160 80 80 lo« 60 37 f) /mi. inMdirklond.nl Openingstijden; mo t/m vr 09.00 lot 12.00 en 13,30 tol 16,00 «ur. Verleende bouwvergunning en In relatie daarmee verleende ontheffing: - Middelharnis, Ring 72 - oprichten afdak en plaatsen schutting (04/03/10). Verleende collectevergunning; - Prinses Beatrix Fonds - openbare Inzameling van gel den van 12 t/m 18 september 2010 (26/02/10); - Fonds Verstandelijk Gehandicapten - openbare inza meling van gelden van 26 september t/m 2 oktober 2010(26/02/10); - Ned.Ver. tot Bescherming van Dieren - openbare in zameling van gelden van 4 t/m 10 oktober 2010 (26/02/10). Verleende exploitatievergunningen: - Grillroom Papyrus - uitoefenen horecabedrijf voor 3 jaar, Westdijk 2a te Middelharnis (01/03/10); - Bar Ie Bateau - uitoefenen horecabedrijf voor 3 jaar, Zernikeweg 55 te Middelharnis (01/03/10). Verleende evenementenvergunningen: - XXL Events Productions - organiseren Beach 'XXL Red, White Blue Edition' op strandje nabij haven hoofd Ooslhavendijk te Middelharnis op 24 juli 2010 (04/03/10); - Rabobank - organiseren Rabobank Coöperatiedag op 12 juni 2010, parkeerterrein en strandje Havenhoofd te Middelharnis (04/03/10), Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland T.a.v. Herindelingsontwerp Goeree-Overtlakkee Postbus 90602 2509 LP Den Haag Via de website van de Provincie Zuid-Holland kunt u uw zienswijze digitaal indienen. Gegevens vermelden Vermeld in uw schriftelijke reactie In elk geval uw naam, adres, telefoonnummer en uw e-mailadres. Vervolg Gedeputeerde Staten verwerken alle ingekomen zienswijzen tot het concept-Herindelingsadvies Goeree-Over flakkee. Vervolgens dienen Provinciale Staten het Herindelingsadvies Goeree-Overflakkee vóór 15 oktober 2010 vast te stellen. ledereen die een zienswijze heeft ingediend, ontvangt het Herindelingsadvies Goeree-Overflakkee waarin alle zienswijzen zijn opgenomen. Meer informatie Kijk voor het Herindelingsontwerp Goeree-Overflakkee, de achtergronddocumenten, het digitale inspraakformu lier en meer informatie op www.zuid-holland.nl/herindelingen en kies dan voor; Goeree-Overflakkee Voor meer informatie of vragen kunt u contact opnemen met de heer J. Kleinhesselink van de Provincie Zuid-Hol land, telefoon (070) 441 6173. U kunt ook een e-mail sturen naar herindelinggoeree-overtlakkee@pzh.nl. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staal tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - fuliddelharnis, Oost Voorgors 119 - uitbreiden woning (02/03/10); - Middelharnis, Oudelandsedijk 8 - oprichten schuur (02/03/10); - Middelharnis, Koningin Julianaweg 54 - oprichten tij delijke noodlokalen (02/03/10); - Sommelsdijk, Poppendamseweg 4 - oprichten be drijfswoning (03/03/10), Aanvraag lichte bouwvergunning: - Middelharnis, Herman Heijermanssingel 44 - oprich ten schuur (Q3/03/10), Correctie ontvangen aanvraag reguliere bouwver gunning eerste fase: - Middelharnis, Mercaton/veg 5 - oprichten loods (26/02/10). Ontvangen aanvragen sloopvergunning Aanvragen sloopvergunning: - Middelharnis, Oosthavendijk 30 - verwijderen asbest (04/03/10). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3 lid 4.1 b en artikel 4 lid 3.1c van het bestemmingsplan 'Beschermd Dorpsgezioht' ver gunning te verienen voor: - Middelharnis, Zandpad 78 - uitbreiden woon/winkel pand. Deze aanvraag en bijbehorend ontwerpbesluit liggen met ingang van 15 maart 2010 gedurende twee weken voor iedereen Ier inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis Welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 23 maart 2010 om 10,00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 23 maart 2010 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Bekendmaking ontwerp Meerjarenplan cultuurparticipatie Goeree-Overflakkee 2010-2012 ter visie gelegd Het ontwerp Meerjarenplan cultuurparticipatie Goeree- Overtlakkee 2010-2012 ligt van 15 maart tot en met 23 april 2010 ter visie. Het ontwerp Meerjarenplan cultuur participatie Goeree-Overtlakkee 2010-2012 geeft het kader aan voor het gezamenlijke cultuurbeleid van de vier gemeenten op Goeree-Overflakkee voor de jaren 2010 t/m 2012. Het is gebaseerd op landelijke en pro vinciale beleidslijnen op het gebied van cultuurpartici patie. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: Het ontwerp Meerjarenplan ncht zich dus niet op de cul turele activiteiten van de vier gemeenten afzonderlijk. Waar kunt u het ontwerp inzien? Het ontwerp Meerjarenplan cultuurparticipatie Goeree- Overflakkee 2010-2012 ligt ter inzage bij de klantenba lie van de gemeente Middelharnis. U kunt het ontwerp ook inzien op de website van de ge meente Middelharnis, www,middelharnls.nl onder de ru briek 'ter inzage'. Hoe formuleert u uw zienswijze? Het is belangrijk dat uw zienswijze zo concreet moge lijk is. Dat betekent dat u direct op de inhoud van het ontwerp Meerjarenplan moet reageren. Reacties die niet direct betrekking hebben op de inhoud worden niet In behandeling genomen, Hoe dient u uw zienswijze in? U kunt uw zienswijze schriftelijk of mondeling indienen. Schriftelijke zienswijze Uw schriftelijke zienswijze op het ontwerp Meerjaren plan cultuurparticipatie Goeree-Overflakkee 2010-2012 kunt u digitaal of per post indienen van 15 maart tot en met 23 april 2010. Bij toezending per post geldt de da tum van de poststempel, U kunt uw schriftelijke reactie ondertekend opsturen naar: Gemeente Middelharnis t.a.v. dhr. F. Postema Postbus 1 3240 AA Middelharnis U kunt ook een e-mail sturen naar; rick.postema@middelharnis.nl Mondelinge zienswijze Als u een mondelinge zienswijze wilt indienen dan kunt u een afspraak maken met dhr. F Postema van de ge meente Middelharnis, telefoon (0187) 47 55 51, Gegevens vermelden Vermeld in uw schriftelijke reactie in elk geval uw naam, adres, telefoonnummer en uw e-mailadres. Vermeld ook het onderdeel van het ontwerp Meerjarenplan cul tuurparticipatie Goeree-Overtlakkee 2010-2012 waar uw zienswijze betrekking op heeft. Vervolg Iedereen die een zienswijze heeft ingediend, ontvangt het Eindverslag van de inspraak. Daarin staan alle zienswijzen en de reactie van de gemeente daarop. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van het ont werp. Als u vindt dat er onvoldoende aan uw zienswijze tegemoet is gekomen dan kunt u nog gebruik maken van het spreekrecht in de vergadering van de gemeen teraad waarin het Meerjarenplan cultuurparticipatie Goeree-Overflakkee 2010-2012 wordt besproken; dat gebeurt naar waarschijnlijk in de vergadering van de raad van juni 2010. De datum wordt in de lokale en re gionale media en op de website van de gemeente be kend gemaakt. Meer Informatie Voor meer informatie o1 vragen kunt u contact opnemen met dhr. F Postema van de gemeente Middelharnis, telefoon (0187) 47 55 51U kunt ook een e-mail sturen naarrick.postema@middelharnls.nl. Kbniigin Honoweg iS, Postbos 1,3240 M Middelbrnis. iBlenel; wwv.middelliornisnl. Tel. (0187147 55 55 Ion 47 55 47 Mioil: inlofeiiddellrami.iil. Openingstijden: nMondag en vrijdag von 09.00 lol 13.00 uur; dinidoj l/m donderdog von 09.00 tol 12.(10 en von 13.00 tel 16.30 »iir, donderdagavond von 18,00 lot 20.00 uur. - het bouwen van een dierenverblijf op het adres Lage- weg 6 3258 LK te Den Bommel (ontvangen op 26 fe bruari 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvraag is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvraag kunnen géén bezwaar schriften worden Ingediend.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6