Raadhuis Middelharnis en Partyservice Nederland tekenen samenwerkingsovereenkomst Lijsttrekkersdebat Oostflakkee: Muziekschool De Deltastreek heeft plaats voor leerlingen blaasinstrumenten Ingezonden: Christenunie gaat voor een muzikaal Oostflaldcee Inleveren rommelmarktspullen Bingo SVIK EIIAI1DEll.niElJW5 Speerpunten Reactie Leefbaarheid Glastuinbouw Financiën Herindeling Wethouders? Tevreden Proef Enthousiast F'A(;i\A6 'Er valt zeker wat te kiezen!' DIN'SDAC; 2 MAART 2010 OUDE-TONGE - De gemeente Oostflakkee hield vorige week woensdag ook een verkiezingsbijeenkomst. Een verkiezingsdag bijna. Al om drie uur 's middags stond de grote zaal van m.f.g. Grutterswei open voor een ver- kiezingsmarkt, waarbij de lokale politieke partijen die aan de komende gemeenteraadsverkiezingen deelne men zich presenteerden en waar geïnteresseerde bur gers hun licht konden opsteken over wat de partijen precies beogen waar te zullen maken in de komende raadsperiode. Om half acht 's avonds begon in dezelfde zaal een lijsttrekkersdebat. Onder leiding van Goerees oud-burgemeester Cees Sinke ontspon zich een leven dige discussieavond, waaraan zowel de lijsttrekkers van de lokale politieke partijen als de aanwezige burgers een belangrijke bijdrage leverden. Een avond vol inter actie dus, die zeker zo'n 150 bezoekers trok. Door Hans Villerius Om er een beetje in te raken liet Sinke de lijsttrekkers zich eerst even aan de zaal voorstel len, niét vermelding van twee belangrijke speerpunten waai' ze de komende raadsperiode voor willen gaan. 'Iwee minu ten spreektijd per man - vrou welijke lijsttrekkers waren er niel - moest daarvoor voUloen- de zijn. Het eerst kreeg l'fits Kroeze het woord, lijsttrekker \aï\ een geheel nieuwe partij in Oost flakkee: Lijst 7, later op de avond door VVD-lijsttrekker Piet van de Ree als 'onrust- partij' getypeerd vanwege de inhoud van de pamfletten die deze nieuwe ster aan Oostflak- kees politieke firmament liet verspreiden in de dorpen. Lijst 7 meent dat nogal wat zaken in het besturen van de gemeen te "niet gaat zoals 't hoort". Daarom heeft deze partij zich gebonden aan de slogan "t mot acres". "Het ambitieniveau \an Oostflakkee past niet bij de grootte van deze gemeente. Daardoor lopen hier veel din gen knel. komen er te weinig dingen van de grond, of je suiit op veel ondeskundigheid", zo lichtte lijsttrekker f-'rits Kroeze aan het begin \an het debat toe. Wethouder Gert-jan van der N'alk, deze avond in functie als lijsttrekker van de Clhristen- Ünie, maakte van de gelegen heid gebruik om nog even te benoemen wat in de achterlig gende raadsperiode - volgens liem uiteraard door toedoen van de t:liristeiiLnie en door de in.spanningen van lieiiiz,elf als wethouder - tot stand is gebracht. Daarnaast pleitte hij ervoor om vooral continuïteit en stabiliteit in de gemeente te behouden én dat, in aan loop naar de gemeentelijke herindeling, het werk waar het huidige college mee bezig is ook zal worden afgemaakt. "Lopende projecten niet op slot zetten, maar voortvarend naar de herindeling gaan, niet zoekend naar welke verschillen, ons als partijen scheidt, maar juist naar wat bindt." Namens de PvdA zette Bas de \'os in op meer duurzaamheid, le\ensloopbestendige bouw, het bevorderen \an vrijwil ligerswerk en het tegengaan van een 'glazen stad', doelend op de mogelijke provinciale aanwijzing \an Oostflakkee als locatie voor grootschalige kas- senbouw. \'erder insteken op recreatie en toerisme, meer wandelpaden en een goede toegankelijkheid van de gebie den. "Wij zijn de enige partij op het eiland die bewust in iedere gemeente hetzelfde verkie- zingsprogiamma heeft". Dat zei Piel van de Ree van VVD Oostflakkee over zijn partij. Kn dal niet voor niets. Met het oog op de komende heiinde- ling noemde hij het van belang dat al in de laatste raadsperi ode vóórdat er één eilandelijke geiueeute komt, er spiake is van c'én, eilandbreed, veikie- zingsprogi.nnma. Daarnaast zei hij o[) lokaal niveau Ie zul len "vechten tegen windmo lens", dat het van belang is om de .igrari.sche sector een impuls te geven en om te werken aan een goed onderwijsprogram- nia, waarbij MIK) ook op (k)e- 1 ee-( )\ernakkee gerealiseerd wordt. Harr)-Scheermeijer zei namens het ('DA te hechten aan vitale kernen in Oostflakkee, "leven dig, met goede voorzletiingen, goede leefbaarheid en werkge legenheid en een winkelvoor ziening die op peil is". Ook moet verpaupering in de ker nen worden tegengegaan. Iets dergelijks meende ook SCiP-lijsttrekker Adri van Gurp: "De dorpen moeten worden versterkt zodat men sen er blijven wonen" En aan de herindeling moet nu al wor den gewerkt, vindt hij, zodat de burger er straks niets van merkt als er één gemeente wordt gevormd. Bij monde van Willie Heintjes gaf de Vrije Lijst Oostflak kee (VLO) aan grote waarde te hechten aan de verenigin gen en instellingen binnen de gemeente. "Deze moet je koes teren, ze zijn het cement van de samenleving". Een ander speerpunt voor de VLO is invoering van het referendum bij belangrijke onderwerpen, zodat de burgers bij besluitvor ming hierover ook hun stem kunnen laten horen, aldus Heintjes. Na deze aftrap van het debat was het woord aan de zaal. .Aanwezigen konden reageren op wat zojuist naar voren was gebracht of op wat ze in de verschillende verkiezingspro gramma's tegen waren geko men. Zo kwam er een vraag rich ting Lijst 7 waarom deze vindt dat de beeldvorming van de bedrijventerreinen te Oude- Tonge zo belabberd is en dat ondernemers er worden weg gejaagd, én wat Lijst 7 denkt daaraan te gaan doen. Kroeze meent dat er ook acquisitie gepleegd moet worden buiten het eiland en dat voorkomen wordt dat veel ondernemers van andere gemeenten worden 'afgepakt'. Volgens Van de Ree is het belangrijk om juist aan de infrastructuur de nodige verbeteringen aan te brengen: de N59 verbeteren, of zo nodig zelfs een derde oeververbin ding realiseren. Daaruit ontstond ook nog koit een discussie over de bereik baarheid van (arbeid)gebieden buiten Goeree-Overflakkee per openbaar vervoer, en of het eiland nu wel of geen filepro blemen kent. Vervolgens loodste Sinke het debat de avond door aan de hand van een aantal kernthe ma's, tussendoor onderbroken door een korte pauze. Leeflsaarheid van de dorpen was één van die thema's. En het tegengaan van verpaupe ring behoort daartoe. Hier over kreeg (Christenunie voor man Van der Valk meteen een geëmotioneerde spreker oxer zich heen, die van de gele genheid gebruik maakte om eens openlijk uit te spreken welke slechte ervaringen hij met de gemeente heeft waar het de communicatie betreft, juist over het tegengaan van verpaupering, het behoud van historische bebouwing en dit niet op te offeren aan een nieuwbouwproject, waar ter plekke volgens de spreker geen ruimte voor is. Herhaaldelijk zocht deze inwoner hierover commimicatie met de gemeen te, "maar op geen enkele wijze kom je daar binnen of krijg je enige reactie. De enige plek waar we kunnen communi ceren is voor de rechter.' En dan blijken projectontwikke laars inmiddels wel een gewil lig oor te hebben gevonden". Lijsttrekker Heintjes leek het enigszins voor deze ontdane inwoner van Oude-Tonge op te nemen en gaf aan dat burgers eerder bij planvorming betrok ken moeten worden. "Niet pas aan de achterkant, maar voor al'" Overigens nierkle Heintjes op te vinden dat de gemeen te toch maar een "hap snap beleid" voert op het gebied van woningbouw. "Een cliiide- lijke visie op basis van waar de behoeften liggen, ontbreekt". En SC;P-er Van (kirp vulde aan dat hierin ook een belangrijke taak ligt voor de woningbouw vereniging. Uit de zaal klonk nog de reactie dat, als de boiiw- jjlannen die voor twee locaties in Oostflakkee gereedliggen gerealiseerd worden, het wel )o handig is om eerst aan de ontsluiting van deze gebieden te werken i.p.v. andersom. Permanente bewoning \'an recreatiewoningen legaliseren, zoals Lijst 7 voorstaat, kreeg weinig bijval van de overige lijsttrekkers, maar werd "onbe staanbaar" genoemd. Eai als het dan toch over woningen gaat: "wie wil hier nu mooie woningen gaan bouwen, onder een dreigende komst van grootschalige glastuinbouw?", zo vroeg één van de aanwezi gen in de zaal. Daarmee was tevens het vol gende kernthema genoemd; Glastuinbouw op Oostflak kee. "Glastuinbouw heeft z'n voordelen, maar zeker ook z'n nadelen", wist debatleider Sinke uit eigen ervaring te vertellen. "Maar hoe staan de lijsttrekkers hier tegenover?" Voor Willie Heintjes was het duidelijk: "de inwoners hebben nadrukkelijk aangegeven hier geen glastuinbouw te willen, en daar moeten we naar luis teren. Zelfs 200 hectare blijft een flinke lap grond voor deze omgeving. Én ook willen we geen komst van nieuwe wind molens hier" voegde hij er in één adem aan toe. \'an Gurp zei dat de SGP ook geen voorstander is van de komst van groot.schalige glas tuinbouw, maar leek toch wat genuanceerder tegenover dit punt te slaan. "We moeten hierover wel bij de pro\incie aan tafel schuiven om, als 't toch komt, er een maximale invloed op te hebben, zowel qua omvang als invulling", (^p (lal siandpunt stelde zich ook S( lieei nieijei namens het GDA. "Oveiigens is hel nogal wat", zo vervolgde Van (kirp, "om tegen élke economische activi teit 'nee' ie zeggen. Het brengt immers ook werkgelegenheid mei zich mee. Wel is kleinscha ligheid daarbij erg belangrijk. .Als we 't over lÜO hectare heb ben, is dat slechts één piocent van de totale oppervlakte van ('toeree-Overttakkee. Daarvan kun je niet zeggen dat dit niet inpasbaar is". "Maar één pro cent is óók lelijk!", klonk met een daarop uit de zaal. 'Mordicus tegen' is een uit drukking die Van de Ree nogal eens wil bezigen als hij ergens faliekant op tegen is. Dat zou hij ook woensdagavond gezegd kunnen hebben toe hij aan de beurt was om zijn standpunt aan te geven over de moge lijke komst van glastuinbouw. "Waarom moeten wij accepte ren wat de provincie hier wil wat ze elders niet kwijt kan, met andere woorden: dat Oost flakkee de vuilnisbak van de provincie wordt?!" Dat leverde hem een applaus op. Boven dien wist Van de Ree stellig aan te geven dat de economi sche ontwikkelingen in de glas tuinbouw inmiddels van dien aard zijn dat daar momenteel gedesinvesteerd wordt. "Het is dan ook een fabeltje dat hier werkelijk glastuinbouwacti- viteiten van de grond zullen komen. Het gebied hier zal alleen worden vol gezet met lege kassen, en wij zijn intus.sen onze grond kwijt ivaar we clan dus niks meer o\er te vertellen hebben!" Ook de (Christenunie zal een krachtig 'nee' laten horen, gaf lijsttrekker Van der Valk aan. Maar hij wees er tevens op dat de provincie ten allen tij de een inpassingbevoegdheid heeft, ".^s 't daarom dan toch gebeurt, blijf dan wel om de tafel zitten óm de belangen van de inwoners te behartigen", zo waarschuwde hij. Maar Van de Ree ziet er niets in om hier over bij de provincie aan tafel te gaan zitten, zei hij. "Want daarmee geef je in Den Haag eenvoudigxveg het signaal af dat er in Oostflakkee toch wel over te praten \alt". Wat Van de Ree betreft valt hier een voorbeeld te nemen aan cle gemeente Goedereede. "Die is pertinent tegen het onder water zetten van de Zuider- diejjpolders en heeft danig de hakken in het zand staan. En in al die jaren heeft de provin cie 't niet gewaagd om hier ook maar één emmer water heen te brengen!" Opnieuw applaus. En wat, zo vroeg debatleider Sinke, doen de partijen als de hand op de knip moet? Bezui nigen? De belastingen verho gen? Of allebei? Alle lijsttrek kers gaven aan hun heil in ieder geval te zullen zoeken in bezuinigingen. Alleen niet op het gebied van het vereni gingsleven, vindt Lijst 7. Maar wel, zo stelde het GDA, door efficiënter te werken en door meer 'in eigen huis' uit te laten \oeren i.p.v. door dure externe bureaus. SGP en VVD menen dat een combinatie van bezui nigen en aanpassing van het belastingtarief onvermijdelijk is. "De te verwachten toekom stige tekorten \'an Oostflak kee lopen op tot twee miljoen euro", legde Van de Ree uit. "Dat is zo'n lü9c van de begro ting. Dan ontkom je gewofin niet meer aan belastingver hoging". Ook \'an der Valk benadrukte dat van de totale begroting maar liefst 80% nau welijks beïn\loedbaar is. Daar om merkte De Vos namens de PvdA op dat 't ook zaak is om te zoeken op welke manieren er inkomsten kunnen worden gegenereerd. Wat valt er op dit moment te zeggen over de gemeentelijke herindeling die er aan zit te komen? De gemeente Oost flakkee had zich reeds uitge sproken vóór herindeling, en \eel verschil van mening o\ei dit punt was er dan ook niet Heintjes zei wel dat t.z.t. alles netjes moet worden overgedra gen, "maar ook na herindeling zal de VLO blijven waken \oor de belangen van de burgers van Oostflakkee". Van Ciurp pleitte voor een soe pele overgang naar een nieuvsc gemeente, zodanig dat dooi cle herindeling de burger ci niet op achteruit zal gaan ol anderszins nadelige gevolgen ervan zal ondervinden. CT).\- er Scheermeijer sloot zich aan bij de woorden van de vorige twee sprekers, terwijl De Vos aandrong op gemeentelijke dienstverlening op maat, bij voorbeeld bij mensen thuis mocht dat nodig zijn. "De bur ger moet wel degelijk wat van de herindeling merken, nl. dat hij er beter van wordt!" \'an der Valk zei eraan te hechten dat in het proces van herinde ling vooral ook de belangen van verenigingen en stichtin gen uit de gemeente worden gewaarborgd. En Kroeze van Lijst 7 drong aan op het instel len van dorpsraden. Op de slotvraag van Sinke welke partijen er bereid zijn om in de nieuwe coalitie col- legeverantw'oording te nemen, gaven alle lijsttrekkers aan wel een wethouder te willen en te kunnen leveren. De SGP "des noods van buitenaf", zo gal' X'an (Curp aan, en de VVD "wel zes als 't nodig is!", zo verzeker de Van de Ree. Blij zei waarnemend burge meester Jan Heijkoop van de gemeente Oostflakkee na het debat te zijn dat "op zo'n ple zierige wijze, met goede toon zetting en een wederzijdse betrokkenheid" gedebatteerd werd. "Er \alt volgende week zeker wat te kiezen!" Vertegemuoordigen van Hiiizer Media Galeuiay en Partyservice Nederland vieren een feestje Ier gelegenheid van de saviemoerhings(n<ereenko7mt. MIDDELHARNIS - Vanaf deze maand is Partyser vice Nederland een loca tie rijker. Onlangs teken den Johan van der Linde, directeur van Partyservice Nederland samen met Arjan Huizer, directeur van Huizer Media Gate way, het contract op en voor een toplocatie. Huizer Media Gateway is gevestigd in het Oude Raad huis van Middelharnis. Vanuit dit authentieke pand worden (geavanceerde) internet appli caties ontwikkeld voor het mid den- en kleinbedrijf. Omdat het Oude Raadhuis een zeer geliefde locatie is hield Huizer Media Gateway zich, naast hun core business, ook bezig met de verhuur van het Oude Raad huis. Partyservice Nederland breidt hun locatie aanbod uit, door een samenwerking aan te gaan met Huizer Media Gate way. De samenwerking betreft het promoten en in de markt zet ten van Het Oude Raadhuis in de zakelijke en de particuliere markt. Daarnaast wordt Party service Nederland de exclu- sie\'e supplier voor de culinaire onderdelen, de dranken en de service bediening voor alle ontvangsten in het (5ude Raad huis. Alex Heikamp, chef-kok van Partyservice Nederland (ex Parkheuvel, Witte Huis e.d), stelt voor de gasten een exclusief diner op maat samen met de fijnste ingrediënten. Partyservice Nederland is trots op deze locatie en kijkt met veel plezier uit naar een goe de samenwerking met Huizer Media Gateway. Wilt u uw receptie, diner, ver gadering of bruiloft in het Oude Raadhuis laten plaats vinden of vrijblijvend infor matie ontvangen, neemt u dan contact op met Partyservice Nederland via www.partyser- vice.nl of bel met locatiemana ger Suzanne van de Nadort op 0900-2353337 of 0187-642090. MIDDELHARNIS - Op vrij dagavond 5 maart van 18.00 tot 20.30 uur kunt u kleine huis houdelijke spullen, speelgoed en boeken (geen meubelstuk ken) inleveren voor de rom melmarkt van Good Luck, die op 12juni wordt gehouden. De spullen kunnen worden inge leverd bij Good Luck aan de Heuvehveg te Middelharnis. De opbrengst komt geheel ten goede aan de nieuwe kantine aan de Oostplaatseweg. Meer info: wwrw.kvgoodluck.nl DIRKSLAND - Donderdag 4 maart organiseert de stichting SVIK weer een bingo in de Victoriaha aan de Philipshoof- jesweg. De aanvang is 19.30 uur, de zaal is open vanaf 19.00 uur. Er worden acht ronden en twee superronden gespeeld. De ingezonden brief van onze altijd gewaardeerde oud- PvclA-wethouder van Oost flakkee vraagt om een reactie. .Als voorzitter v'an de Stichting Muziekonderwijs Oostflak kee maakt dhr. Maliepaard zich kwaad over één van de 14 aandachtspunten die de GhristenUnie Oostflakkee in haar programmaboekje heeft opgenomen in het hoofdstuk over cultuur en sport: Eén toegankelijke, actief wervende muziekschool op GO. Bijna op een Verdonk-achtige manier komen er kwalificaties als 'ver koop van de cultuur van je eigen gemeente', 'verraad van de actieve verenigingen', 'opof feren van de muziekschool' uit zijn pen voort. (Jp zich is het knap dat hij uit één item van de GhristenUnie zoveel gevolgtrekkingen kan maken. Echter, jammer voor hem, maar gelukkig voor de inwo ners van Oostflakkee zijn geen van zijn bombastische conclu sies juist. Juist om de kvvaliteit van onze goede Oostflakkeese muziekcultuur te behouden bij de eenwording van gemeenten is versterking door samenwer king een grote kans en geen bedreiging. Hebben onderwijs (Sopogo) en Zorg (GuraMare) ons geen voorbeelden gegeven hoe kwaliteit behouden en ver sterkt kan worden door samen werking met behoud van eigen identiteit? Heeft dhr. Malie paard de regels erboven ook gelezen, waarin de Ghristen Unie duidelijk stelt zich sterk te maken voor het stimuleren van kunst en cidtuur (Stich ting Podium, muziekvereni gingen)? Het wordt dan bijna lachwekkend om te lezen dat de GhristenUnie de muziek school bij. 'groot vuil' zou zet ten. Nee meneer Maliepaard, juist de GhristenUnie wil de kwaliteit van uw (onze) waar devolle muziekschool waar borgen door versterking in de breedte. Uitverkoop van Oostflakkeese belangen? Wat een onzin. Juist versterking van onze enthousi aste muziekverenigingen van Oude-Tonge, Den Bommel en Ooltgensplaat is ons doel geweest en zal dat ook blijven. Het investeren in de jeugd door het verhogen van de sub sidie voor jeugdleden is een raadsbesluit geweest in een tijd waar PvdA en GhristenUnie de wethouders leverden. Dat heeft winst opgeleverd voor onze (muziek)verenigingen en die bejeidslijn zullen we vasthouden, ook in de onder handelingen met onze buur gemeenten in het vormgeven van een nieuw subsidiebeleid. Wat zal de toekomst zijn van de twee Hafabra-muziekop- leidingen na de eenwording? Ook de voorzitter van de SMO /al daarover een visie moeten ontwikkelen. Naar de mening van de GhristenUnie mogen de muziekscholen niet tegen elkaar uitgespeeld worden. Wel worden we uitgedaagd om met kwaliteit die we hebben opge bouwd op onze muziekscho len, over onze eigen dorps- en gemeentegrenzen heen te kij ken. De GhristenUnie Oost flakkee voert een pleidooi voor een kwalitatief sterke muziek school, inclusief de lokale Hafabra- muziekopleidingen, dienstbaar voor alle dorpsker nen van Goeree-Overflakkee. Meneer Maliepaard, ga vooral door met uw waardevolle werk al voorzitter van de SMO. We hebben elkaar binnenkort hard nodig. In het beoordelen van verkiezingsprogramma's inoet u echter meer oog heb ben voor de voorverkoop met alle kansen en mogelijkheden die de onvermijdelijke een wording geeft, dan met uw tendentieuze uitverkoop van belangen. De voorspeelmiddag werd gehouden in de Bibliotheek van (htddoi^i. (Foto: Adri van der Laan) OUDDORP - Niet iedere jongere of oudere weet of 'muziek maken' iets voor hem of haar is. Om hier achter te komen is er maar één oplossing en dat is het gewoon te gaan doen. Dit kan bijvoorbeeld bij Muziekschool De Delta streek, de school die de muziekopleidingen voor de drie blaasorkesten van de gemeente Goedereede verzorgt. Karel Knoester Fractievoorzitter Oostflakkee Weespad 45 3257 KJ Ooltgensplaat Christenunie Door Adri van der Laan Vrijdagmiddag hield Muziek school De Deltastreek een \'oorspeelmiddag in de biblio theek van Ouddorp. Volgens Elly Barendrecht, secretaris van de Muziekschool is de bibliotheek een goede loca tie om zich als muziekoplei ding te presenteren, omdat de bibliotheek laagdrempehg is en er natuurlijk meer men sen aanwezig zijn dan alleen familie van de leerlingen. De bezoekers van de bibliotheek kregen vrijdagmiddag dus als extraatje een concert van de leerlingen en dit werd zeker op prijs gesteld. Het is voor De Deltastreek heel belangrijk dat zoveel mogelijk mensen op de hoogte worden gebracht van wat de school biedt. Leerlingen van Muziekschool De Deltastreek leren niet alleen een blaasinstrument te bespe len, maar ze zijn ook lid van één van de drie blaasorkesten uit de gemeente: De Hoop uit Stellendam, Apollo uit G.oede- leede en Goncordia uit Oud dorp. Hierbij leren de kinde ren ook .samen te spelen, in het begin bijvoorbeeld bij één van dejeugdorkesten. Nu weet vrijwel niemand van tevoren of hij of zij voldoende muzikaal is of dat het bespelen van een instrument al of niet saai is. Daarom begint De Del tastreek vanaf 1 april met een soort kennismakingslessen, waarbij men tot aan de zomer vakantie niet verplicht is om lid te worden van één van de ver enigingen. Tot aan de zomer vakantie krijgt men drie maan den les: elke week 25 minuten of soms wat langer. .A;in het eind van deze periode bren gen de leerlingen een bezoek aan het grote eindconcert \'an de Muziekschool in het kerk gebouw van de Doopsgezinde Cxemeente in Ouddorp. Er zijn lessen beschikbaar voor verschillende blaasinstrumen ten: saxofoon, trompet, cornet of trombone. ledere leerling krijgt natuurlijk een instru ment van de MuzieLschool in biiiikleen en worden de lessen door professionele docenten gegeven. Bij het miniconcert vrijdag middag in de bibliotheek bleek dat de leerlingen enthousiast aan de slag waren met hun instrument. Tussen de concer ten door legde docent .\ndré Leer een aantal bijzonderhe den \an de verschillende blaas instrumenten uit. Aan het concert namen zowel beginnende als meer ge\order- de leerlingen deel. Wie meer informatie wil over Muziekschool De Deltastreek kan contact opnemen met Elly Barendrecht, telefoon: 0181- 415161 of mailen naar: info® deltastreek.nl Website: www.deltastreek.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6