:hauffeur ^^JtL Management assistent(e) L Chr. Urker visserskoor 'Crescendo' verrast De Samaritaan BEDRIJFSKLEDING Afvalservice Goeree-Overflakkee B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER AMGO I 2010 Voor informatie en reservering standruimte mail naar info@amgo.nu ALGEMEEN MEDEWERKER www.asgobv.nl www.groothandelkoole.nl N. A. van Kempen Zeeuwse Bibliotheek r Fulltime Kunstenaars van Kunstwereld exposeren in gemeentehuis Goedereede voor onze haakarm- en portaalcontainer vrachtauto's. voor op kraan, gronddumper (parttime ca. 15 a 20 uur per week) op Mbo niveau. agr. taxaties en bemiddeling bedrijfstaxaties grondzaken planschade onteigening RMT Consulting growing handling trading Postbus 235 I 3240 AE Middelharnis Tel. 0187 657100 Fax. 0187 657101 info@ppamail.nl www.ppamarkt.nl GOEDEREEDE - De gan gen van de bovenverdieping van het gemeentehuis van Goedereede lenen zich uit stekend voor een expositie van beeldende kunst. Het gemeentebestuur streeft er naar om die ruimte dan ook het hele jaar door gevuld te hebben met kunstuitingen van diverse kunstenaars. Donderdagavond mocht de wethouder 'kunst en cul tuur' Arend-Jan van der Vlugt een bijzonder gezel schap welkom heten bij de opening van een nieuwe expositie. Dit keer betrof het een expositie waar bij meer dere kunstenaars hun cre atieve uitingen tonen. Het zijn cliënten van Zuidwes ter die zich via het project Kunstwereld ontwikkelen tot kunstenaar. Wegens gestage uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Binnen onze organisatie bieden wij u een prettige werksfeer, en een goede beloning. Het werkgebied is in hoofdzaak Zuid-West Nederland. Om deze reden komen wij graag in contact met een chauffeur, liefst met ervaring op dergelijk materiaal, met een klantvriendelijke en flexibele instelling. (schoolverlaters worden ook uitgenodigd om te reageren). Dit voor zowel de financiële, als ook de commerciële administratie. De uren worden in onderling overleg vastgesteld. Voor meer informatie over ons bedrijf verwijzen wij u naar onze website. Reacties kunt u richten aan: Afvalservice Goeree-Overflakkee B.V. t.a.v. de heer P. Tieleman p/a Noordlandsedijk la, 3255 LL Oude Tonge de Waal (Ö187J471026 M0187)485736 lntcigt]njkktrt|d«WHl.nl www.dnikktrlldtwBal.nl f£/ Vrijdag 28 en zaterdag 29 mei Voor: beëdigd makelaar taxateur Postbus 7, 3248 ZG Melissant Tel. (0187) 60 26 14 Fax (0187) 60 39 04 Email: vankempentaxaties@wanadoo.nl LA/IV PPA is een dynamisch bedrijf in de agrarische sector, gevestigd in Zuidwest Nederland, Flevoland en Noord- Frankrijk. Vanuit deze vestigingen opereren we met een enthousiast team van 10 medewerkers. PPA staat voor Professional Partners in de Agro-business en het is onze dagelijkse uitdaging die professionaliteit richting onze klanten te realiseren. Teeltmanagement en -begeleiding, uienhandel, kwaliteitsbewaking en consul tancy op het gebied van certificering en automatisering zijn de iioofdactiviteiten van ons bedrijf. In verband met de uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor ons kantoor in Dirksland op zoek naar een: -----------------------------------------------------------------------------------------—----------------------------------------------- Bewaarexemplaar Functieomschrijving: U ondersteunt de commerciële buitendienst van ons bedrijf, daarnaast verzorgt u onze (financiële) administratie. Voor deze functie is Mbo-niveau, alsmede ervaring met MS Office en algemene computerervaring vereistVerder bent u accuraat, proactief, kunt u zelfstandig werken en voelt u zich verantwoordelijk om steeds de beste opties voor PPA en zijn relaties te zoeken. Kennis van de Engelse taal is gewenst, kennis van de Franse taal is een pré. Wij bieden u: Een afwisselende functie met ruimte voor ideeën en eigen initiatieven Een prettige werksfeer in een informeel bedrijf Mogelijkheid tot zelfontplooiing Goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarde die in overeenstemming met uw kennis, prestatie en ervaring zijn Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie? Richt dan uw sollicitatie CV binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie aan: P.P.A. t.a.v. dhr. J. van Strien Postbus 235, 3240 AE, Middelharnis of per email: jan@ppamail.nl Voor verdere informatie kunt u kijken op onze website of contact opnemen met Jan van Strien, telefoonnummer 0653- 915126 Eén van de kunstenaars van Kunstwereld, Juan Lampe, bekijkt zijn zelfportret. Rechts hangen enkele voorbeelden van de kleur rijke creaties die in het gemeentehuis van Goedereede zijn te bezichtigen. Foto: Adri van der Laan Door Adri van der Laan Het deed wethouder Arend-Jan van der Vlugt deugd dat hij deze keer een tentoonstelling mocht openen van cliënten van Zuid wester. In zijn openingswoord in de hal van het gemeentehuis stipte Van der Vlugt het bijzon dere van deze tentoonstelling aan omdat er doorgaans werk van één kunstenaar wordt geëxposeerd. Nu hangt er werk van maar liefst meer dan tien kunstenaars in het gemeentehuis. In Kunstwereld van Zuidwester ontwikkelt een aantal cliënten van Zuidwester hun creatieve gaven. Zij worden hier in ondermeer begeleid door kunstenares Sarette Bakkelaar uit Goedereede. Tijdens de opening van een eerdere expositie vroeg Sarette of het soms mogelijk was om ook met de groep kunstenaars van Kunstwereld een expositie in het gemeentehuis in te richten. "Daar hebben we natuurlijk ja op gezegd", liet wethouder Van der Vlugt zijn gehoor weten, waar onder ook burgemeester Van de Velde. Eén van de kunstenaars van Kunstwereld, Juan Lampe, voerde namens zijn collega-kun stenaars het woord. Hij genoot zichtbaar van deze aandacht en hij verzekerde het publiek dat er op het atelier altijd met heel veel plezier gewerkt wordt. Het was de bedoeUng dat wet houder Van der Vlugt het lint voor de trap die toegang geeft tot de tentoonstelling zou losmaken om hiermee de tentoonstelling te openen. Hiertoe was hij natuur lijk bereid, maar liever deed hij dit niet alleen, maar in gezelschap van de kunstenaars zelf, want die waren toch de belangrijkste per sonen van deze avond. Na de opening maakten de ver schillende belangstellenden graag gebruik van de gelegen heid om de tentoonstelling rustig te bekijken; en daar waar nodig kregen zij tekst en uitleg bij de artistieke creaties. De kunstwerken, die tevens te koop zijn, kan men bezichtigen tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. De tentoonstelling is tot en met dinsdag 6 april te bezoeken. Meer info over Kunst wereld: www.kunsfwereld.org. SOMMELSDIJK - Dat het Urker Mannenkoor Crescendo weer naar Goeree-Overflakkee kwam, ^as ook in verpleeghuis De Samaritaan bekend. Maar dat de Urker zangers onverwachts ook een bezoek zouden brengen aan de bewoners van dit huis kwam als een complete verrassing. Binnen anderhalve week was alles geregeld. Op 6 februari was er bij de ingang van de Lukaskapel te lezen: 'Urk, van harte welkom!' Een CD van het koor was al in de gangen te beluis teren en ook ontbraken de Urker poppen niet. Om kwart voor zes arri veerden de koorleden. Bij binnen komst werden ze door de bewoners goed bekeken en werd natuurlijk vooral de klederdracht bewonderd. Vooraf was er voor alle concertgan gers een broodmaaltijd. Toen het koor eenmaal begon te zingen, was er een en al aandacht in de volle Luk askapel. Sommige bewoners zongen zacht mee, anderen knikten instem mend en regelmatig bewoog een voet mee op de maat van de muziek. De 'oude' psalmen en de bekende liede ren - bij menigeen kwamen de herin neringen weer boven aan de tijd dat ze nog naar de kerk of naar de zon dagschool gingen. Men heeft ervan genoten. Na afloop werd het koor dan ook heel hartelijk bedankt voor hun komst. Men was eerder uit Urk vertrokken om ook in De Samaritaan nog op te kunnen treden. Dat werd door alle aanwezigen natuurlijk zeer gewaardeerd. Na het concert werd in de recreaüezaal nog geruime tijd koffie gedronken; iedereen genoot er nog na. En de Urkers kunnen ervan overtuigd zijn: een volgende keer zijn ze zeker weer hartelijk welkom!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 10