ÖÖSin^-KjE isgo EllfVriDBI-IIIEUWS weer diJJi mooi! '-*-*'»- PAGINA 7 \'Rl|DAG 5 FEBRUARI 2010 1^^^ GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lictite bouwvergunning is ontvangen. Op 27 januari 2010 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Westduin 52, 3253 LP Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dal de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 9 februari 2010 in het gemeentehuis Ie l^iddelharnis. De eerstvolgende vergadering van,de welstandscom missie (genlandateerde behanileling) is op 9 februari 2010 in het gemeentehuis Ie Goedereede. Deze verga deringen zijn beide openbaar. l Oe agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis Ie Goedereede. Kennisgeving ontheffing artikel 3.23 Wro Burgemeester en wethouders maken ingevolge het be paalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening medewerking Ie verlenen aan de aanvraag om ontheffing voor het ge heel plaatsen van drie uitkijkpunten op het strand nabij Westerweg te Ouddorp. Nadere aanduiding: tussen paal 10.25 en paal 10.50, nabij paal 11 en nabij paal 11.50 (aanvraagnr. blO.0010). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van maandag 8 februari 2010 gedurende zes weken ter inzage in het gemeen tehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Vóór afloop van bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswijzen omtrent het ontwerpbesluit naar voren brengen. Tijdens bovengenoemde termijn bestaat tevens de mogelijkheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen na telefonische afspraak. Bekendmal^ing (1) Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij op 22 januah 2010 met toepassing van artikel 3.16 van de Wet ruimtelijke or dening alsmede artikel 10 van het geldende bestem mingsplan 'Landelijk gebied', Ie herziening aan Klep perstee BV te Ouddorp een aanlegvergunning hebben afgegeven voor het aanbrengen van kabels en leidin gen met bijbehorende infrastructurele werken op de per celen met kadastrale aanduiding Ouddorp H 352, 375, 391392, 394, 403, 410, 421422, 423, 424, 425,426 en 393 gelegen ten noorden van de Vrijheidsweg tus sen de Langedijk en de Westen«eg. Genoemd besluit ligt met ingang van 1 februari 2010 bij de publieksbalie van het gemeentehuis ter inzage. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen be langhebbenden met ingang van deze datum geduren de zes weken tegen dit besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tram lijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Voor degene die een bezwaarschrift heeft ingediend beslaat levens de mo gelijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Indien u over dit besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u contact opnemen met de medewerkers van de Cluster Ruimtelijke ontwikke ling. Bekendmaking (2) Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ter voldoening aan artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke or dening bekend dat het bestemmingsplan Gronden van Breen zoals dit door de Raad bij besluit van 17 decem ber 2009 Is vastgesteld, met ingang van 8 februari 2010 gedurende zes weken voor een ieder tijdens de ope ningslijden van het gemeentehuis te Goedereede bij de Publieksbalie ter inzage ligt. De stukken zijn eveneens raadpleegbaar op de inter netsite www.goedereede.nl onder de knop dienstverle ning (ter inzagelegging). Het gebied waarop het nieuwe bestemmingsplan be trekking heeft, wordt begrensd door het Smalle Einde in het noorden, de Havenweg in het westen, de Wateniveg in het zuiden en de Bosweg in het oosten. Directe aanleiding voor het nieuwe bestemmingsplan is de urgentie van de woningbehoefte, waarin het ge meentebestuur reden heeft gezien om in hel betreffen de gebied de ontwikkeling van een woningbouwlocatie ter hand Ie nemen. De belangrijkste inhoud van het nieuwe bestemmingsplan beslaat dan ook uit het pla nologisch mogelijk maken van woningbouw. Binnen deze termijn kan beroep tegen het Raadsbesluit worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, door: - belanghebbenden, die tijdig een zienswijze hebben in gediend tegen het onhverp-bestemmingsplan; - belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest binnen de gestelde termijn een zienswijze tegen het ontwerp-bestemmingsplan hebben kunnen indienen; - belanghebbenden, die nog geen reactie hebben kun nen geven op de wijzigingen in het vastgestelde be stemmingsplan ten opzichte van het ontwerpbestem- mingsplan. Tevens kunnen voornoemde personen tijdens de be roepstermijn de Voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bij dit verzoek dient een afschrift van het ingediende beroepschrift te wor den overlegd. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het vernieuwen van een berging met overkapping bij de recreatiewoning op het perceel Het Oude Nieuw- land 140, 3253 LL Ouddorp (22 januari 2010); - het geheel plaatsen van een schuur, dakkapel en het vergroten van de woning op het perceel Braamstove 17, 3253 EK Ouddorp (26 januari 2010): - hel gedeeltelijk vergroten van een berging op het per ceel Doelweg 18a, 3252 AJ Goedereede (28 januari 2010). Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Molenkade 48, 3251 LM Stellendam (26 januari 2010); - het gedeeltelijk veranderen van de gevel en het aan brengen van een luifel aan het bedrijfspand op het per ceel Oranjeplein 8, 3251 XE Stellendam (28 januari 2010). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage'op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is lussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Wijziging verordening De raad van de gemeente Goedereede heeft in haar vergadering van 28 januari 2010 besloten om de Rechtspositieregeling vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer, welke op 16 december 1993 is vastgesteld en op 1 januari 1994 in werking is getreden, in te trek ken. Dit besluit is op 29 januari 2010 gepubliceerd in het gemeentelijk publicatieblad. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede heeft in haar vergadering van 8 december 2009 besloten om de Vergoedingsregeling vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer volgens bij lage VI van de UWO, vastgesteld op 14 februari 2006 en in werking getreden op 1 februari 2006, in te trekken. Dit besluit is op 29 januari 2010 gepubliceerd in het ge meentelijk publicatieblad. Genoemde besluitvorming ligt op hel gemeentehuis bij Cluster Publieksbalie vanaf heden gedurende zes we ken voor een ieder ter inzage. Tegen betaling van de kosten is zij verkrijgbaar. Gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens Het college van burgemeester en wethouders van Goe dereede maakt bekend dat, met toepassing van artikel 83, onder d van de Wet gemeentelijke basisadministra tie persoonsgegevens (GBA), onderstaand persoon is ingeschreven in de gemeentelijke basisadministratie van Goedereede met de volgende gegevens: - de heer S. Kanpasu, Prins Bernhardstraat 28, 3251 XJ Stellendam, met ingang van 12 november 2009 ver trokken naar: Buitenland Onbekend. N.B. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid cm binnen zes weken na verzen ding van een besluit tegen dal besluit een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 28 januari 2010 door hen een aantal verkeersbesluiten is genomen. Het gaat om diverse verkeersmaatregelen die zijn vast gesteld in het Verkeerscirculatieplan van Stellendam: - Instellen van een parkeen/erbod in de buitenzijde van de bocht Brielsestraat - Langeweg, geldend vanaf Brielsestraat 84 tot Langeweg 29, te Stellendam. - Instellen eenrichtingsverkeer in de Molenkade vanaf de Zuiderdiepstraatweg tot Molenkade 10, uitgezon derd fietsers. Alleen verkeer in zuidoostelijke richting is toegestaan. - Instellen eenrichtingsverkeer in de gehele Nieuweweg, uitgezonderd fietsers. Alleen verkeer in noordoostelijke richting is toegestaan. - Instellen eenrichtingsverkeer in de Mr. Iman Caustraat tussen de Eendrachtsweg en de Adrianastraat, uitge zonderd fietsers. Alleen verkeer in zuidwestelijke rich ting is toegestaan. - Instellen eenrichtingsverkeer in de Schoolstraat tus sen de Elve en de Bosschieterstraat, uitgezonderd fiet sers. Alleen verkeer in noordoostelijke richting is toe gestaan .- Instellen eenrichtingsverkeer in de Prinses Beatrix- straat, uitgezonderd fietsers. Alleen verkeer in zuid westelijke richting is toegestaan. - Legaliseren van het parkeren op het trottoir in de Prin ses Irenestraat voor de woningen nr. 1 - 11 Bovengenoemde verkeersbesluiten liggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. De verkeersmaatregelen worden geëf fectueerd nadat, waar nodig, fysieke maatregelen ter plaatse zijn uitgevoerd. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Mutatie aantal kindplaatsen Per 1 januari heeft er een mutatie in het aantal kind plaatsen voor BSO 'de Jutters' gevestigd aan Dorpstien- den 3 in Ouddorp plaatsgevonden: Het betreft hier een uitbreiding in het aantal kindplaat- Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een lichte bouwrvergunning is binnengekomen voor: - het verbouwen van een woning op het perceel Ring 97 te Dirksland; - het oprichten van een berging op het perceel Buiten plaats 37b te Herkingen. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een loods op het perceel Provincia- leweg 2 te Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouw-aanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Vergaderingen vi/elstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 19 februari 2010 om 10.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Konin gin Julianaweg 45 te Middelharnis. Openbare vergaderingen februari 2010 11 februari: Informatieve raad in het gemeentehuis van Middel harnis (19.30 uur). Agenda 11 februari 1. Opening/evt. mededelingen. 2. Vaststellen agenda 3. Presentatie Klimaatbeleid. 4. Bespreken: - Onderzoek art. 213a: grondexploitatie: - Rapport Rekenkamercommissie: 'De eerste paal' 5. Terugkoppeling actuele zaken door college van bur gemeester en wethouders 6. Sluiting Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier Vergaderstukken liggen een week voor de vergadering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Zaken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Sommelsdijk, Achtera/eg (ongenummerd) - oprichten van agrarische bedrijfsloods, (26/01/10) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Middelharnis, Prins Constanfijnstraat 33 - oprichten schuur (25/01/10). Aanvragen lichte bouwvergunning: - Middelharnis. West Havendijk 9 - verbouwen garage (27/01/10). Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 9 februari 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 9 februari 2010 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. sen met 10 kindplaatsen, waarna hel totale aantal op 20 kindplaatsen komt. Dit is tevens aangepast in het ge meentelijke register kinderopvang welke u kunt vinden op onze website: www. goedereede.nl. IrofrlijnwEg 2, Go«lw«cie, Postbuj 38,3253 ZG Ouddorp, Intmet www.go«iefede.nl. W. 10187] <915ClO, E-uoil gwMnrtiiii^oedtrMdt.nl Hel gemeenlelutij ii open op cnoofidog, woMsdog en donderdog «8i 9.00 tol 12.00 m en 'on 13 00 lol 16.00 «or Dinsdog e» «tiidoj »on 9.00 lol 12.00 lur. Op doodenfogownd is Wl gemeentebüi) op«n *on IB.OO tol 19.30. Tijdens de ovondopenslelling lijn alleen de publiebbole en het lorgiolel c^. De milwuiiroal is open op woensdog von 15,30 lot 16.00 ^Ji, op ffijdog von 15.30 tol 16.30 uur en op zderdog von 9.30 iot 11.30 uur. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie'vindt plaats op dinsdag 19 fe bruari 2010 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Vastgestelde verordeningen De raad heeft op 28 januari 2010 besloten tot vaststel ling van de: 1. Verordening inrichting antidiscriminatievoorziening gemeente Dirksland 2010; 2. Verordening tot eerste wijziging van de Verordening onroerende-zaakbelastingen 2010; 3. Verordening tot eerste wijziging van de Verordening rioolheffing 2010; 4.Verordening tot vierde wijziging van de Legesveror- dening 2009; 5. Verordening tot eerste wijziging van de Legesveror- dening2010. Deze verordeningen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en zij zijn tevens geplaatst in het ge meenteblad. De verordeningen treden in werking op de eerste dag na die van hun bekendmaking, met dien verstande dat de verordeningen genoemd bij 12 en 3 terug werken tot en met 1 januari 2010. Datum gemeenteblad en bekendmaking: 4 februari 2010. Voorslroot 15, Poslbus 10,3247 ZG Oirkslond. (nlernel: www.dirtsland.nl. Tel. (0187) 60 80 80 lox 60 37 99 /eHTiait inbedirblond.nl Openingslijden: «o l/m vr 09.00 lol 12.00 e» 13.30 lol 16.00 uur. Participatieverordening Middelharnis De raad van de gemeente Middelharnis heeft in zijn ver gadering van 14 januari 2010 de Participatieverordening Middelharnis 2010 vastgesteld. Hierin is onder meer ge regeld, dat het college een voldoende gevarieerd aan bod van re-integratievoorzieningen aanbiedt en inge volge de Wet inburgering zorg draagt voor de informa tieverstrekking, de bepaling van de doelgroepen, de samenstelling van de inburgeringsvoorziening, het aan bod van de inburgeringsvoorziening en de bestuuriijke boete aan inburgeringsplichtigen. De verordening treedt in werking op de dag volgend op die van bekendmaking en werkt terug tot 1 januari 2010. Tevens heeft de gemeenteraad besloten de volgende verordeningen in te trekken: - Reïntegratieverordening 2004 gemeente Middelhar nis; - Verordening Wet inburgering gemeente Middelharnis 2008. Beleidsregels participatie gemeente Middelharnis Het college heeft in haar vergadering van 1 december 2009 de Beleidsregels participatie gemeente Middel harnis 2010 vastgesteld. De beleidsregels zijn een uit vloeisel van artikel 8 van de Participatieverordening Middelharnis 2010 inzake de reintegratievoorzieningen. Ontheffingenbeleid gemeente Middelharnis De Wet ruimtelijke ordening (Wro) biedt het gemeente bestuur de mogelijkheid om in bepaalde gevallen ont heffing te verlenen. Het kan daarbij gaan om het verle nen van een ontheffing van een geldend bestemmings plan, maar ook om ontheffing van voorschriften die in het bestemmingsplan zelf zijn opgenomen. Daarnaast kan het gaan om een ontheffing van een bestemmings plan voor bouwwerken die slechts voor een bepaalde termijn (maximaal 5 jaar) geplaatst worden. Het gemeentebestuur acht het van belang dat voor ie dereen kenbaar is hoe zij in concrete gevallen met die ontheffingsbevoegdheden om zal gaan. De beleidsre gels die hien/oor zijn ontworpen liggen vast in de con cept nota 'Ontheffingenbeleid gemeente Middelharnis'. In de Wro is ook opgenomen dat gemeenten uiterlijk op 1 juli 2013 over een volledig actueel bestemmingsplan- nenbestand moeten beschikken. In de concept nota is ook een globale tijdsplanning opgenomen voor de nog te actualiseren bestemmingsplannen in de gemeente Middelharnis. De concept nota ligt met ingang van 8 februari 2010 in het gemeentehuis van Middelharnis, gedurende een ter mijn van zes weken, voor iedereen ter inzage. Tijdens deze periode van zes weken bestaat de mogelijkheid om schriftelijk te reageren op de nota. Reacties dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Bij vast stelling door het college en gemeenteraad zal worden beoordeeld of uw reactie aanleiding vormt voor een aanpassing van de nota. Kon'mjn jtlanoweg tó, ?os&us 1,3240 AA Middelltamis. Internet: www.middelliora'is.fé. Iel. (0187147 55 55 kx 47 55 47 moil; inWniddelhornisnl OpeningiliidEn: nsoondog en vrijdag van 09.00 tol 13.00 uur; dinsdog l/m donderdm win 09.00 lol 12.00 en von 13.00 lol 16.30 uur, donderoogovondvon 18.00 tot 20.00 uur. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders malten bekend dat: een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen (wijziging betreft de kozijnen in de voor- en achtergevel) van de op 18 november 2009 afgege ven bouwvergunning voor het bouwen van twee wo ningen aan de boven Oostdijk 19 en 213258 AD te Den Bommel (onh/angen op 22|anuari 2010); - het bouwen van een agrarische bedrijfsloods aan de Galatheseweg 8, 3256 LE te Achthuizen (ontvangen 21 januari 2010). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: met toepassing van artikel 3.6 Wet op de ruimteljike or dening (Wro) ontheffing van het bestemmingsplan 'Re gionaal Bedrijventerrein Oude-Tonge' voor overschrij den van de maximaal toegestane oppervlakte voor een bouwperceel en daarnaast een reguliere bouwvergun ning is verleend voor: - het bouwen van een bedrijfspand op het adres Energiebaan (ongenummerd), 3255 SB te Oude- Tonge, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie K, nummer 559 (gedeeltelijk) (besluit ver zonden op 26 januari 2010). Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen rechter worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om vooriopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 9 februari 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 9 februari 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Intergemeentelijk Samenwerkingsver Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Besluit Op 10 augustus 2009 is een veranderingsvergunning ingevolge de .Wet milieubeheer verleend aan: 1Mts. van den Oudenrijn voor een melkrundveehou- derij aan de Altekleinsedijk 7 te Ooitgensplaat. Naar aanleiding van het ontwerp zijn'wel zienswijzen naar voren gebracht. Het besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage m.i.v 8 februari 2010 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16,00 uur op het gemeentehuis van Oostflakkee (nr. 1Dege ne die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het IS GO. Beroep tegen het besluit kan gedurende deze zes we ken worden ingesteld door belanghebbenden. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Procedure ontheffing voor bouwaanvragen Artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening (Wro) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 3.23 Wro ontheffing te verlenen van het gelden de bestemmingsplan, ten einde bouwvergunning mo gelijk te maken en/of gebruik te kunnen toestaan voor: - oprichten van een aanbouw aan de stallingruimte van de woning. Langstraat 8c, 3256 AM, Achthuizen, wegens het niet bouwen ten dienste van de bestem ming (09/1467). Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, te weten vanaf 8 februari 2010 tot en met 22 maart 2010 tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis. Eisenhoweriaan 1 te Ou de-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en der de dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Gedurende deze termijn kunnen belang hebbenden een schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied VROM voor het maken van een af spraak. Wij verzoeken u vriendelijk bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c.q. voorgenomen be sluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens verzoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mo gelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lichten middels een hoorzitting met alle partijen. Gewijzigd verkeersbesluit in het kader van het verkeerscirculatieplan Oude-Tonge Instellen vrachtwagenverbod Oost-Achterweg Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hebben besloten om, in het kader van het verkeerscir culatieplan, het vastgestelde verkeersbesluit voor de Oost-Achterweg te Oude-Tonge te wijzigen. Deze wijzi ging houdt in dat naast het instellen van een éénrich- tingsweg, ook een verbod zal gelden voor het vracht verkeer. Uiteraard worden fietsers en bromfietsers van het éénrichtingscircuit uitgezonderd. Het verbod voor vrachtwagens voor deze straat vloeit voort uit het verkeerscirculatieplan. In het plan wordt vermeld dat de bevoorradingsroute voor de winkelvoor zieningen aan de Dabbestraat zal gaan lopen via de Dabbestraat Oostdijk. In verband hiermee en omdat de Oost-Achterweg smal is, wordt deze weg afgesloten (vanaf Oost-Achten«eg 23) voor het vrachtverkeer. Ter inzage Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen tij dens de openingsuren van gemeentehuis ter inzage bij het taakgebied Burger, Bestuur, Communicatie en Or ganisatie. Bezwaar Van dit (verkeers)besluit staat voor iedere belangheb bende de mogelijkheid open om op grond van de Alge mene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Voorlopige voorziening Tevens staat voor iedere belanghebbende de mogelijk heid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotter dam een verzoek om een voorlopige voorziening in te dienen. Etjenttowerloan 1, Postbus 75,3255 ZH OudfrTonge. Inlemet: www.ooitflQi;kee.iil. lel. (0187164 71 00 fox 64 71 99 /™il: inlotoo Jokliee.nl Openingslijden: ma l/n do 09.00 tol 1700 ugr en vr von 09.00 lol 16.00 uur, elke eeisle en derde dinsdog von de moond:s avonds geopend von 18,00 lot 19.30 uur. Balie Sodole Zoken: 9.00 lol 12.00 uur. Balie Burgerioken: 9.00 lol 12.00 uur en von 13.00 lol 15.00 uur kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Ontwerp-besluit Op 14 oktober 2009 is een aanvraag om een oprich tingsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van: 2. Gemeente Middelharnis voor een carpoolplaats aan de Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Het voornemen is om namens burgemeester en wet houders van de desbetreffende gemeente deze ver gunning te verlenen. Aan de vergunning worden voor schriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken lig gen ter inzage van 8 februari 2010 gedurende zes we ken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente van Middelharnis(nr 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Zienswijzen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder m.i.v. de dag waarop het ontwerp-besluit ter inza ge is gelegd gedurende zes weken naar voren worden gebracht bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middel harnis. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (te!. 0187 - 48 81 11). Oworsweg 40, Posllus 313,3240 AH Middelliamis, Tel. (0187) 48 81 11 fa 48 81W E-mail: infoHsgo.nl Grofvuilijn (0187) 48 77 11 Milieuklochten: |0I87) 48 8131 ol inilleuyaclilentligo.nl Openiigslijden: mo l/m vr 08.30 -12.00 en van 13.00 16.30 uur. Overslagslolion: Johonnespolderiweg 19, Middelliornis, lel. |0187] 48 68 50. Milieoklotliten: (0187) 48 8131 of milieukbtl1ten8ls90.nl den: ma l/« vr 08.30 -11.45 en von 13.00 16.45 uur, ia 09.00 12.15 uiir. w^ 'M^-m. w.»:'. w.-iÊi^M-s-WJW.wit

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 7