isgo Middelharnis EIIAtlDEn-niELWS mtÊ-afi PAC;iNA6 VRIJDAG 29 JANUARI 2010 fÊtg-gg, GEMEENTE GOEDEREEDE .éér dan mooi! Vergaderdata De Raadscommissie Grondgebiedzal(en komt op dins dag 2 februari 2010 voor een vergadering bijeen en de Raadscommissie Pubiielczaken op donderdag 4 febru ari 2010. Beide vergaderingen vangen om 19.30 uur aan. De agenda(s) voor deze vergadering(en) ligt (liggen), tijdens de kantooruren, ter inzage op tiet gemeentetiuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goede- reede, waar eveneens een exemplaar kan worden af- getiaald. Tevens ligt de agenda ter inzage in de bibliotheek, Hof- dijksweg 20 te Ouddorp Spreekrecht burgers Burgers worden in de gelegenheid gesteld om tijdens de vergadering maximaal 5 minuten tiet woord te voe ren over ondenverpen die voorkomen op de agenda. Voor insprekers bestaat verder bij de betiandeling van het betreffende agendapunt nog de mogelijkheid tot het gedurende maximaal 5 minuten meespreken. Aanmelden voor het spreekrecht dienst plaats te vinden ten minste 4 uur voor de aanvang van de vergadering bij de griffier (telefoon 0187 - 49 77 48). Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 19 januari 2010 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Noorderduin 2,3253 LL Ouddorp. - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Jongkoenstraat 13,3252 AV Goedereede Op 21 januari 2010 voor: - het plaatsen van een luifel aan de voorgevel van de woning op hef perceel Marijkeweg 7a, 3253 BN Oud dorp. - het wijzigen van een kozijn in de voorgevel van de wo ning op het perceel Oostdijkseweg 77,3252 LM Goe dereede. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 18 januari 2010 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de berging op het per ceel Langeweg 32,3251 LH Stellendam. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvangen. Op 14 januari 2010 voor: het geheel slopen van de woning en loods op het per ceel Plaatweg 4,3251 LN te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 9 februari 2010 in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 9 februari 2010 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze verga deringen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Publicatie ex art. 3:12 Algemene wet bestuursrecht Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algeme ne wet bestuursrecht juncto 3.23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 4.1.1lid 1 onder a van het Besluit ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het plaatsen van een carport en berging op het perceel Molenweg 12, 3253 AH/I Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 1 februari 2010 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij voorkeur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Vooraankondiging op grond van artikel 1.3.1 Bro 'Voorontwerpbestemmingsplan Stellendam en Havenhoofd' Overeenkomstig artikel 1.3.1van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) geven burgemeester en wethouders van Goedereede kennis van het feit dat zij een bestem mingsplan voorbereiden voor het dorp Stellendam en Goedereede-Havenhoofd. Het plangebied heeft betrekking op het gebied, dat om sloten wordt door Rijksweg N 57, N 215, watergang de Kreek, Camping de Vlugtheuvel, Eendraohtsdijk, Park haven en het sportveldencomplex, alsmede op Goede reede-Havenhoofd. Directe aanleiding voor het nieuwe bestemmingsplan vormt de verouderde status van en kele geldende bestemmingsplannen in combinatie met de eisen die in de nieuwe Wet ruimtelijke ordening (Wro) worden gesteld. De Wet ruimtelijke ordening schrijft onder meer voor dat bestemmingsplannen van af 1 juli 2013 niet ouder mogen zijn dan 10 jaar. Het be stemmingsplan regelt de bestaande functies en is daar mee dus ovenivegend conserverend van aard. Naar aanleiding van deze vooraankondiging is het nog niet mogelijk te reageren. Er liggen op dit moment ook nog geen stukken ter inzage. Te verwachten .is dat ulti mo eerste kwartaal 2010 het voorontwerpbestem mingsplan ter inzage zal worden gelegd in het ge meentehuis van Goedereede, Tramlijnweg 2. De ken nisgeving van de ter inzage ligging van het vooront werpbestemmingsplan wordt gepubliceerd in Ons Ei land en Eilanden Nieuws en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite). In deze kennisgeving zal worden aangegeven wanneer en op welke wijze gere ageerd kan worden op het voorontwerpbestemmings plan. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het vergroten van de woning op het perceel Duffelweg 3,3253 EL Ouddorp (21 januari 2010). Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk oprichten van een woning op het per ceel Kelderweg 65, 3253 TC Ouddorp (18 januari 2010); - het gedeeltelijk veranderen van de garage op het per ceel Nieuweweg 7,3251 AS Stellendam (18 januari 2010); - het gedeeltelijk veranderen van de woning Kerkstraat 3, 3252 AX Goedereede (20 januari 2010). Verleende monumentenvergunning voor: - het gedeeltelijk veranderen van de woning Kerkstraat 3, 3252 AX Goedereede (20 januari 2010). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2010 Goedereede Woonkern Ouddorp: AC Doopsgezinde Gemeente, houden Kringloopmarkt op gedeelte parkeerterrein mfg Dorpstienden op 19 ju ni 2010 (18-12-2009). Woonkern Goedereede: - Oranjever. Goedereede, houden Vrijmarkt op de Markt te Goedereede op 12 juni 2010 (13-01-2010); - Oranjever. Goedereede, houden Vrijmarkt op de Markt te Goedereede op 10 juli 2010 (13-01-2010). - Chr. Mannenkoor Door Eendracht Verbonden, inname standplaats t.b.v. bakken/verkoop oliebollen op Oranje plein te Stellendam op 6 februari 2010 (11-01-2010); Verieende ontheffingen op grond van artikel 35 van de Drank- en horecawet - de heer P Bezuijen van 12 januari 2010 t/m 23 janua ri 2010 op de ijsbaan. Hofdijksweg te Ouddorp (13-01- 2010) De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. Ontwerpbesluit monumentenvergunning (1) Op 11 december 2009 is een aanvraag ontvangen voor het verbouwen van een gemeentelijk monument op het perceel Dirkdoensweg 42 te Ouddorp (m09.012). Inge volge artikel 11 van de gemeentelijke Monumentenver ordening hebben wij op basis van de aanvraag en het advies van de Monumentencommissie een ontwerpbe sluit monumentenvergunning opgesteld. Op 26 januari 2010 hebben wij het ontwerpbesluit vastgesteld en be sloten om, indien geen zienswijzen worden ingediend, het ontwerpbesluit om te zetten in een definitief tsesluit. Het ontwerpbesluit met de daarop betrekking hebben de stukken liggen vanaf 1 februari 2010 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieks balie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, naar vo ren brengen overeenkomstig afdeling 3.4 van de Alge mene wet bestuursrecht. Deze zienswijze kan gezon den worden aan het college van burgemeester en wet houders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Ruimtelijke Ont wikkeling voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. De beschikking zal afgegeven worden met in acht na me van ingediende zienswijzen. Ontwerpbesluit monumentenvergunning (2) Op 6 januari 2010 is een aanvraag ontvangen voor het uitbreiden van het gemeentelijk monument op het per ceel Groenedijk 15 te Ouddorp (ml 0.001). Ingevolge ar tikel 11 van de gemeentelijke Monumentenverordening hebben wi] op basis van de aanvraag en het advies van de Monumentencommissie een ontwerpbesluit monu mentenvergunning opgesteld. Op 26 januari 2010 heb ben wij het ontwerpbesluit vastgesteld en besloten om, indien geen zienswijzen worden ingediend, het ont werpbesluit om te zetten in een definitief besluit. Het ontwerpbesluit met de daarop betrekking hebben de stukken liggen vanaf 1 februari 2010 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieks balie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, naar vo ren brengen overeenkomstig afdeling 3.4 van de Alge mene wet bestuursrecht. Deze zienswijze kan gezon den worden aan het college van burgemeester en wet houders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Ruimtelijke Ont wikkeling voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. De beschikking zal afgegeven worden met in acht na me van ingediende zienswijzen. GEMEENTE DIRKSLAND Informerende/opiniërende raadsvergadering Op donderdag, 4 februari 2010, zal er om 19.00 uur een Informerende/Opiniërende Raadsvergadering worden gehouden. Van deze vergaderingen is tien dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier. Spreekrecht Wilt u een onderwerp aan de orde, dan kunt u gebruik maken van het spreekrecht. Dit is alleen mogelijk bij de Informerende/Opiniërende raadsvergadering, niet bij de Besluitvormende raadsvergadering. U dient dit uiterlijk 24 uur voorafgaande aan de vergadering te melden bij de griffier, onder vermelding van uw naam, adres, tele foonnummer en het desbetreffende ondera/erp. Dit kan telefonisch (0187 60 80 92) of per e-mail: p.depag- ter@dirksland.nl). Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen voor: - het plaatsen van een zonnescherm op het perceel Plan Herkingen West 44 te Herkingen. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning 2e fase is binnengekomen voor: - het oprichten van een woning op het perceel Honds- galgweg 2 te Dirksland. Rectificatie: een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengel<omen voor: - t)et oprichten vaneen woning met garage op het per ceel Al<kerleeven 2 (i.p.v. Akkerleeven 5) te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen ontheffing Artikel 3.23, Wet ruimtelijke ordening Burgmeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om ontheffing van het bestem mingsplan te verlenen voor: - het verbouwen van een woning op het perceel On- waardsedljk 2 te Dirksland. Deze aanvraag past niet rechtstreeks in het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ontheffing te verienen. Het ontwerp van het besluit tot het verlenen van ont heffing met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt vanaf 1 februari tot en met 15 maart 2010 tijdens kantooruren de stukken inzien op het ge- Openbare vergaderingen februari 2010 4 februari: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). Agenda gemeenteraad 4 februari: 1. Opening. 2. Vaststelling van de agenda. 3. Spreekrecht burgers. 4. Vragenuur leden van de raad. 5. Aanwijzing primus bij hoofdelijke stemming. 6. Ingekomen stukken. 7. Mededelingen. 8. Aanbieding onderzoeksrapport 'Grondexploitatie' door Rekenkamercommissie Goeree-Overflakkee 9. Vaststellen conclusies en aanbevelingen inzake De Staver. 10. Kennisnemen van het ontwerp Regionale Sructuur- visie Goeree-Overflakkee en evt. op- en aanmerkin gen kenbaar maken mbt de vastgestelde lijst met aanbevelingen (AB-ISGO). 11.Instemmen met: - het bod van Bogor Projectontwikkeling BV; - de gewijzigde woningbouwprogrammering in de Westplaat - de financiële consequenties. 12. Instemmen met de dekking van de voorgenomen aankoop van het perceel Staverseweg 30 te Som- melsdijk. 13. Collectief Particulier Opdrachtgeverschap(CPO) - aanwijzen CPO-locatie onder voonwaarde sluitende exploitatie; - vaststellen geformuleerde beleidskeuzes CPO- pilotproject Molenweg; - vaststellen stedenbouwkundige randvoon«aarden. - Instemmen met ven/olgproces 14. Instemmen met opstelling nieuw bestemmingsplan door Zorgcoöperatie Nederiand met toepassing van de coördinatieregeling uit de Wro. 15. Instemmen met de afwijking van het kader Land goederen m.b.t. plan MU en de voorgang voor ken nisgeving aannemen. 16. Vaststellen diverse verordeningen: - de Verordening accountantscontrole - de Verordening doelmatig- en doeltreffendheid - de Archiefverordening; - de Havenverordening; - de Verordening GBA. TrWTinweg 2, Gofldereede, Poiliiiit 38,3253 ZG Ouddofp, tntflnifll ww,go«dwMd».fll. U. 10187) 491500, EhioJ 5eiM»lsliw^oe(im«le.nl Hil gwMiittliui! is optn op mraidog, woHiKlag en (limderdog m 9.00 It* 12.00 «iir m m 13.00 lol 16.00 m. Dinjdaj en vrijdog von 9.00 lot 12.00 uur. Op donderiojovood ii hel gemenleliiii open m 18.00 lol 19,30. Tijdens de ovoodopenslelliig zij» ollieg de psblieUidie en hel zorglokel open. De mileidroot ii i^ op woensdog ïm 15.30 W 18.00 m, op <r(Jog von 15.30 lol 1Ó.30 uur en op zoteidog ran 9.30 lol 11.30 m. meentehuis van Dirksland, Voorstraat 14, Dirksland, bij de sector ruimtelijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld ruim telijke ordening. Na de termijn van de ter inzage legging zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 19 februari 2010 om 10.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Konin gin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 19 fe bruari 2010 om 14.00 uur in het gempentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend voor: - het wijzigen van de gevel en ramen van de schuur op het perceel Oudelandsedijk 1 te Dirksland (18-01- 2010); - het oprichten van een woning óp het perceel Akker leeven 3 te Dirksland (18-01-2010); - het oprichten van een woning met garage op het per ceel Akkerleeven 14 te Dirksland (18-01-2010). Lichte bouvifvergunning verleend voor: - het verbouwen van een woning op het perceel Pa lingstraat 3 te Dirksland (22-01-2010). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Wijziging gemeenschappelijke regeling Haringvlietschap Het algemeen bestuur van het Natuur- en recreatie- schap Haringvliet heeft op 12 juni 2009 besloten om de gemeenschappelijke regeling van dit schap partieel te wijzigen. Dit betreft een technische aanpassing van de regeling aan de Wet gemeenschappelijke regelingen. Dit besluit is bekendgemaakt door publicatie in het Pro vinciaal blad van Zuid-Holland 2009, nummer 96. Voorelraot 15, Poés's 10,3247 ZG OiVyand, Inlernel: w»w,èl;5land.nl. Tel. (01871 SO 80 80 fox «O 37 99 ftmi: i«foS«il««i.nt Openingilijde»: im l/m w 09.00 lol 12.00 en 13.30 tot 1S.0O mr. 17. Vaststellen Afvalverordening. 18. Budget beschikbaar stellen voor het opstellen van een Besluitenlijst van de raadsvergaderingen door NotuScript. 19. Sluiting Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de vergadering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Zaken) ter inzage. De agenda, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Nieuwe- Tonge, Langeweg 56 - wijzigen gevels van bedrijfsloods, (20/01/10). Verleende sloopvergunning: - Nieuwe-Tonge, Duivenwaardseweg 11 - slopen van asbestplaten dak en schuur (08/01/10). Verleende collectevergunning: - Nierstichting - openbare inzameling van gelden van 19 t/m 25 september 2010 (22/01/10). Verleende kansspelvergunning: - Middelharnis, Vingeriing 11 - aanwezig hebben van 2 kansspelautomaten in 2010 (22/01/10). Verleende ventvergunning: - MeC Promotions - venten met ansichtkaarten van 6 t/m 13 juli-2010 (22/01/10). Andere vergunning(en)/ontheffing: - C. Rossen -ten gehore brengen van muziek d.m.v. een draaiorgel in 2010 (22/01/10). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Sommelsdijk, Olympiaweg 30 en 32, Molenlaan 1 - plaatsen reclameborden (18/01/10); - Middelharnis, De Hofjes 2 - oprichten airco's en hek werk (18/01/10); - Sommelsdijk, Lijster 13 - uitbreiden woning (19/01/10); - Middelharnis, Nieuwstraat 75-plaatsen lichtreclame (22/01/10). Ontvangen aanvraag sloopvergunriing - Middelharnis, Huygens 8 - slopen bedrijfsloods (15/01/10). Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het uitbreiden van een bedrijfsgebouw aan de Rode Sluisweg, 3257 KM te Ooitgensplaat (ontvangen op 14 januari 2010). een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van een materiaalberging, kantine en dug outs op het voormalig honk- en softbalterrein op het adres Melkweg 77 en 99, 3255 TE te Oude-Tonge (ontvangen op 19 januari 2010). Nadere informatie over de onh/angen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van een bedrijfsgebouw op het adres Zonnekracht 5,3255 SC te Oude-Tonge (besluit ver zonden op 25 januari 2009). een sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een materiaalberging, kantine en dug outs op het voormalig honk- en softbalterrein op het adres Melkweg 77 en 99,3255 TE te Oude-Tonge (be sluit verzonden op op 19 januari 2010). Rectificatie In de publicatie van week 1 maakte burgemeester en wethouders bekend dat: met toepassing van artikel 3.23 Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wro) ontheffing van het bestemmingsplan 'Den Bommel Dorp' voor het bouwen buiten het bouw- vlak en daarnaast een reguliere bouwvergunning is ver leend voor: - het bouwen van een overkapping op het adres Schaapsweg la, 3258 AW te Den Bommel (besluit verzonden op 5 januari 2010). Het adres Schaapsweg 1a moet zijn Hogeweg 1a. Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B: Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van bur gemeester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kan aan de voorzieningen- rechter worden verzocht om een vooriopige voorziening te treffen, indien onvenwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Voor een verzoek om voorlopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Voor nadere informatie over de be sluiten kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de ge meente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 9 februari 2010 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 9 februari 2010 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Koéi^JuËQnaweg45,M}usl,3240MMiddé)onè.lrAHT«t;ww.rnidd^tanm.nl. Tel (0187) 47 55 55 lox 47 55 47 wmil; infoêmiddrikoraiinl OpeningstTjdem maondog eo vrijdog von 09.00 lol 13.00 uur; dinsdog l/n dondetdog von 09.00 lol 12.00 en von 13.00 tol 15.30 m, Vf dooderdogovond van 18.00 tot 20.00 uur. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 9 februari 2010 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 9 februari 2010 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester maakt bekend dat; volgens het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Ver ordening (APV) vergunning is verleend aan: - Bloemenwinkel Jasmijn voor het uitstallen van perk- goed op 1 mei 2010 op het trottoir voor de winkel ge legen aan Kerksingel 68,3257 AH te Ooitgensplaat; BIWA commissie voor de organisatie van een rom melmarkt op maandag 24 mei 2010 in en rondom de R-K kerk gelegen aan de Pastoriestraat, 3256 BA te Achthuizen; - Autocrossteam Dordrecht (A.C.T.D.) voor de organi satie van een autocross op een terrein gelegen aan de Hooidijk, 3257 LV te Ooitgensplaat; - Rommelmarktcommissie Gereformeerde Gemeente voor de organisatie van een rommelmarkt op 10 april 200 in en rondom het kerkgebouw gelegen aan de Van Weelstraat, 3257 BB te Ooitgensplaat. De Algemene wet bestuursrecht (Awb) biedt aan be langhebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van het besluit, hiertegen een gemo tiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester van Oostflakkee, Postbus 75,3255 ZH te Oude-Tonge. Ook bestaat de mogelijkheid om, indien onverwijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodzake lijk maakt, een vooriopige voorziening te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM te Rot terdam. Raadsvergadering De gemeenteraad vergadert donderdag 4 febaiari 2010 in de raadzaal van het gemeentehuis in Oude-Tonge. Aanvang 19.30 uur. U bent van harte welkom om de raadsvergadering bij te wonen. De gemeenteraad wordt door de projectleiders geïnfor meerd over de voortgang van het centrumplan Ooit gensplaat en de ontwikkelingen in de kern van Oude- Tonge. De raadsleden bespreken de volgende onderwerpen (meningsvormend): - Centrumplan Ooitgensplaat; - Herziening bestemmingsplannen recreatiegebieden; - Intergemeentelijke ontwerp-structuun/isie; - Evaluatierapport rekenkamercommissie Goeree-Over flakkee; - Verordening inrichting antidiscriminatievoorziening De agenda met achteriiggende stukken liggen ter inza ge in het gemeentehuis. Tevens zijn deze te vinden in de Bestuursagenda, te raadplegen op www.oostflak- kee.nl. Bfllomnaon I, PoilwsTS, 3255 ZH Ood^Toflge. iNent^ wwwlo0sll^!i)i. Til.|01871447100/faxM7199/e«oitinbêoosllloHiee.nl Openingstijdeg.' m l/n do 09.00 tot 17.00 vor en vr mn 09.00 tol 16.KI uur, eHe eerste en derde ènsdog von de moond:s ovonds geopend von 16.00 tol 19.30 uw. Bolle Sociale Zolreii: 9.0O lot 12.00 uur. Solie lurgemtken: 9.00 lol 12.00 uur en von ■111' .r^"^^' 13.00lot 15.00 uw Intergemeentelijk Samenwericmgsverband Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer IVIeldingen 1GPW Turbine Support B.V., Pampus 28-30 te Stel lendam (Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer) voor het oprichten van een bedrijf voor onderhoud en revisie van gas- en stoomturbines. 2. Zuivelboerderij Van Schalk, Heuvelweg 15 te Som melsdijk (Besluit landbouw milieubeheer) voor het uit breiden van een bestaande stal bij de melkrundvee- houderij. 3. Mts. Hennink, Vroonweg 1 te Middelharnis (Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer) voor het ven/angen van een bovengrondse dieseltank van 3 m^ door een nieuwe bovengrondse dieseltank van 5m\ 4. G.J. Maliepaard, Eerste Groeneweg 4 te Oude-Ton ge (Besluit algemene regels voor inrichtingen milieu beheer) voor de stalling van caravans van derden. 5. Westernstar.nl, Pascal 25 te Middelharnis (Besluit al gemene regels voor inrichtingen milieubeheer) voor .het oprichten van een bedrijf voor opslag, stalling, onderhoud, reparatie en verkoop van recreatie voer en vaartuigen. 6. Sterkman Safety Advices Products B.V., Boezem weg 13a te Oude-Tonge voor het oprichten van een bedrijf voor levering, controle en onderhoud van vei- ligheidsproducten. t De meldingen liggen ter inzage vanaf 1 februari 2010 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Goedereede (nr. 1), Middelharnis (nr. 2, 3 en 5) en Oostflakkee (nr. 4 en 6). Degene die niet in de gele genheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische af spraak worden gemaakt met het ISGO. Melding artikel 8.19 Op 18 januari 2010 is het besluit genomen om de na volgende melding te accepteren: 1. Afvalservice Goeree-Overflakkee B.V., Van der Waalsweg 29 te Middelharnis; de melding heeft be trekking op de vervanging van twee bestaande enkel wandige dieseltanks door twee niet-cilindrische dub belwandige tanks met een inhoud van respectievelijk 2.550 liter rode diesel en 3.000 liter witte diesel, de op- j^g M... m^mM.m.m.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2010 | | pagina 6