ööSI]ipiE isgo Middelharnis §ly _EIIAI1DEn.niEIJWS rf gi-g*>r-3EC ^gg||f wéér (Jan imm! GEMEENTE OIRKSLAND PAGINA 6 VRlfDAG 18 DECEMBER 2009 GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen. Op 9 december 2009 voor; - het geheel plaatsen van een carport en berging op het perceel Molenweg 12,3253 AM Ouddorp, Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 10 december 2009 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Groenedijk 15, 3253 LB Ouddorp. Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen Op 8 december 2009 voor: - het slopen van een berging op het perceel Boompjes 1,3253 AC Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 22 december 2009 In het gemeentehuis te Middel- harnis. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 22 december 2009 in het gemeentehuis te Goederee- de. Deze vergaderingen zijn beide openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede Kennisgeving ontheffing artikel 3.6 Wro Burgemeester en wethouders maken ingevolge het be paalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuurs recht bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.6 Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan de aanvraag om ontheffing voor het ge heel plaatsen van een schuur op het perceel Nieuwen- dijk 8 te Goedereede (aanvraagnr. b09.0164). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van maandag 21 december 2009 gedurende zes weken ter inzage in het gemeen tehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Vóór afloop van bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk zienswijzen omtrent het ontwerpbesluit naar voren brengen. Tijdens bovengenoemde termijn bestaat tevens de mogelijkheid tot het mondeling naar voren brengen van zienswijzen na telefonische afspraak. Ontwerpbesluit monumentenvergunning Op 23 november 2009 is een aanvraag ontvangen voor het vergroten van een aangebouwd atelier, bij het rijks monument Pieterstraat 22-24 te Goedereede. Volgens artikel 14a van de Monumentenwet 1988 hebben wij op basis van de aanvraag en het advies van de Monu mentencommissie een ontwerpbesluit monumenten- vergunning opgesteld. Op 15 december 2009 hebben wij het ontwerpbesluit vastgesteld en besloten om, in dien geen zienswijzen worden ingediend, het ontwerp besluit om te zetten in een definitief besluit. Het ontwerpbesluit met de daarop betrekking hebben de stukken liggen vanaf 21 december 2009 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Pu- blieksballe. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, naar vo ren brengen volgens afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. Deze zienswijze kan gezonden worden aan het college van burgemeester en wethouders, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp: Degene die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. De beschikking zal afgegeven worden met in acht name van ingediende zienswijzen. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het geheel veranderen van een speeltoestel op het perceel Oude Nieuwlandseweg 11b, 3253 LL Ouddorp (10 december 2009); - het geheel oprichten van groei- en lichtkolommen op het perceel Dijkstelweg 26,3253 TB Ouddorp (10 de cember 2009). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs- Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het veranderen van de gevelbekleding en het wijzigen van de ramen van de loods op het perceel Oude- landsedijk (ongenummerd) te Dirksland; - het oprichten van een garage op het perceel Gelder- sedijk 83 te Dirksland; - het oprichten van een woning met garage op het per ceel Akkerieeven 14 te Dirksland; - het oprichten van een woning op het perceel Akker ieeven 9 te Dirksland. een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnen- recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuls verkrijgen. Verkiezing Gemeenteraad 2010 Kandidaatstelling De burgemeester van Goedereede maakt het volgende bekend: 1Op dinsdag 19 januari 2010 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Goedereede plaatshebben. 2. Op die dag kunnen bij de afdeling Publieksbalie aan het adres Tramlijnweg 2 te Goedereede, bij het daar gevestigde hoofdstembureau van 9.00 tot 15.00 uur lijsten van kandidaten (model H 1) worden ingele verd. 3. De benodigde formulieren voor: - de lijsten van kandidaten (model Hl); - de verklaringen van instemming van de kandidaten met hun kandidaatstelling (model H 9); - de machtigingen tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven een kandidaten lijst (model H 3-1); - machtiging tot het plaatsen van een aanduiding, ge vormd door samenvoeging van de aanduidingen van politieke groeperingen of afkortingen daarvan, boven een kandidatenlijst, (model H 3-2); - de verklaringen van ondersteuning van een kandi datenlijst (model H 4); - de verklaringen betreffende het verbinden van de kandidatenlijsten tot een lijstencombinatie (model I 10) zijn tot en met de dag van de kandidaatstelling ter gemeentesecretarie kosteloos voor de kiezers verkrijgbaar. 4. Voor de kandidaatstelling moet een waarborgsom van tweehonderdvijfentwinlig euro worden betaald door overmaking van dit bedrag op rekeningnummer 3141.24.101 ten name van de Gemeente Goede reede, tenzij bij de laatstgehouden verkiezing van de leden van de raad van de gemeente een of meer ze tels aan de politieke groepering is/zijn toegekend. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften betreffende de inlevering van kandidatenlijsten worden ter gemeentesecretarie verstrekt door Bureau Verkie zingen, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Gewijzigde dienstverlening in verband met feestdagen Gewijzigde openingstijden gemeentehuis Donderdag 24 december 2009 is het gemeentehuis vanaf 12.00 gesloten. Donderdag 31 decemtier 2009 is het gemeentehuis vanaf 10.00 uur gesloten voor publiek. Maandag 4 januari 2010 is het gemeentehuis vanaf 13.00 uur geopend voor publiek. Openingstijden mllieustraat rond de feestdagen: Woensdag 23 december 2009 open Vrijdag 25 december 2009 gesloten Zaterdag 26 december 2009 gesloten Woensdag 30 december 2009 open Vrijdag 1 januari 2010 gesloten Zaterdag 2 januari 2010 open Wijziging imameling afvalstoffen met de feestdagen In de week tussen Kerst en Nieuwjaar (woensdag 30 december) wordt er geen grofvuil, oud ijzer en WEB- goed ingezameld. De eerste keer dat de gemeente weer inzamelt, is 6 januari 2010. Ook'vindt er in deze weel? geen reparatie of omruiling van kapotte minicon tainers plaats. Oplialen tiuisvull De data voor het legen van de minicontainers door Ira- do wijzigen niet. Rondom de feestdagen wordt het huis houdelijk vuil zoals gebruikelijk op maandag opgehaald. Kerstbomenactie Ook dit jaar organiseert de gemeente een kerstbomen actie. Per ingeleverde kerstboom krijgt de jeugd 50 eu rocent! De kerstbomen kunnen worden ingeleverd op woensdag 6 januari 2010 van 13.30 tot 16.00 uur op de volgende adressen: - parkeerterrein gymzaal Jongkoenstraat te Goederee de; - voormalige gemeentelijke werkplaats Molenweg 3a te Ouddorp en - Raadhuisplein te Stellendam Op vrijdag 8 januari 2010 vindt de kerstboomverbran ding plaats. Op het parkeerten-ein Strand-Noord te Oud dorp worden alle Ingeleverde kerstbomen om 19.00 uur onder begeleiding van de brandweer in brand gestoken. Bovendien zijn er warme dranken en koek te koop. ImS/mj X G»ii«t««l», Ma» 3 J, 3253 ZG Onldorp, hlmiel www.gM^TMè.ii U101871491500, E«(il 5eiiiMj(«lii)is%oii<l«(«Kle.il M gMieentBys is open o? fflQfln% troensèig «n dwrfwiiiii von 9.0Ö lol 12.00 uw w ïo« 13.00 W M.OO m. Diiiiloj «i vriidag m 9.M tol 12.00 »«r. Op <fc«i)«r<lo5orand is htr gmeenléoii open m 18.00 lol 19.30 lijdira ét ovondopmslilliij zij» ojooi piim»t> eg hilzoi^lotoopM Ot wlitinM is op«n op woeisdog lan 15.3010118.00 «B, op yiijdojwESW 14.30 »iri«opj(j(n!o9Wi9.30 lol 11.38»». gekomen voor: - het oprichten van een berging met aanbouw op het perceel Herkingse Zeedijk 12 te Herkingen; - het oprichten van een overkapping op het perceel Nieuweweg 38 te Melissant; - het oprichten van een berging op het perceel Buiten plaats 28b te Herkingen; - het oprichten van een berging en overkapping op het perceel Buitenplaats 19d te Herkingen. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen ontheffing Artikel 3.23, Wet ruimtelijke ordening Burgmeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om ontheffing van het bestem mingsplan te verienen voor: - het uitoefenen van het beroep van pedicure op het adres Oudewei 11 te Dirksland. Dit beroep past niet rechtstreeks in het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ontheffing te verlenen. Het ontwerp van het besluit tot het verlenen van ont heffing met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt vanaf 21 december 2009 tot en met 1 februari 2010 tijdens kantooruren de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 14, Diri<sland, bij de sector ruimtelijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld ruim telijke ordening. Na de termijn van de ter inzage legging zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Rectificatie: Reguliere bouwvergunning verleend voor: het oprichten van een kleedaccommodatie op het per ceel Philipshooijesweg 31 te Dirksland (26-11-2009). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij Openbare vergaderingen januari 2010 -7 en 28 januari 2010: Informatieve en opiniërende raad in het gemeente huis van Middelharnis (19.30 uur). •14 januari 2010: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). Agenda Informatieve en Opiniërende raad 7 januari 2010 - Spreekrecht (lx meespreken). - Beleidsvisie Externe Veiligheid. - Aankoop terrein Klinkvis. - Participatieverordening 2010 vaststellen. - Intrekken: a. Reïnfegratieverordening 2004 en b. Verordening Wet Inburgering 2008. - Stand van zaken Arhi procedure. - Terugkoppeling actuele zaken door college van bur gemeester en wethouders. Agenda Gemeenteraad 14 januari 2010 Vaststelling van de agenda. - Spreekrecht burgers. - Vragenuur leden van de raad. - Aanwijzing primus bij hoofdelijke stemming. - Ingekomen stukken en mededelingen. - Vaststellen beleidsvisie Externe Veiligheid 'Richting aan risico's op Goeree-Overflakkee'. - Instemmen onder voonvaarden met de dekking van de bedragen t.b.v het voornemen tot aankoop van het terrein van de familie Klinkvis. - Vaststellen Participatieverordening gemeente Middel harnis 2010. - Intrekken: a. Reïntegratieverordening gemeente Middelharnis 2004. b. Verordening Wet inburgering gemeente Middelhar nis 2008. Inwoners kunnen bij gemeenteraadsvergaderingen en informatieve en opiniërende raadsvergaderingen ge bruikmaken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de griffier. Vergaderstukken liggen een week voor de vergadering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Zaken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl Verleende vergunningen Verleende ontheffing/vergunning Drank- en horeca- wet: - Mega Sport, Industrieweg 38, Middelharnis - onthef fing Drank- en Horecawet op 19 december 2009 van 12.00 tot 23.00 uur (09/12/2009). Verleende exploitatievergunningen: - Wegrestaurant De Tram, Langeweg 40, Nieuwe-Ton- ge - exploitatievergunning 3 januari 2010 tot 3 janua ri 2013 (09/12/2009); - Little Rose BV, Zandpad 60, Middelharnis - exploita tievergunning 11 januari 2010 tot 11 januari 2013 (09/12/2009). Vergunning kerstmarkt: - Lunchroom en cadeauwinkel Entrez, Eendrachtstraat 45-47, Middelharnis - kerstmarkt 12 december 2009 van 10.00 tot 16.00 uur (10/12/2009). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Middelharnis, Huygens 8 - uitbreiden bedrijfspand (07/12/09); - Nieuwe-Tonge, Langeweg 58 - wijzigen gevels be- drljfsloods (10/12/09). Aanvragen reguliere bouwvergunning tweede fase: - Middelharnis, Zuidelijke Randweg - oprichten bouw markt (07/12/09). ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 22 december 2009 om 10.30 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Ko ningin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 22 de cember 2009 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Voorstraot 15, Poslbus 10,3247 ZG Oirbbi Iflfemel; wi«w.(Mslond.ni. Tel. (0187) M 80 80/ fox 60 37 99 /mi: inbWrIoloninI Openingslijden: m t/« ïr 09.00 lol 12.00 en 13.30 W ló.OO m. Ontvangen aanvragen sloopvergunning: - Nieuwe-Tonge, Duivenwaardseweg 11 - slopen as- bestpiaten dak (07/12/09); - Nieuwe-Tonge, Molendijk 10 - slopen woning/op slag/garage (04/12/09). Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 26 lid 2.2 van het bestemmings plan 'Beschermd Dorpsgezicht' vergunning te verienen voor; - Middelharnis, Kaai ong. - plaatsen van een kunstwerk. Deze aanvraag en bijbehorend ontwerpbesluit liggen met ingang van 21 december 2009 gedurende zes we ken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 /\A Middelharnis. Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 7 januari 2010 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda voor deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. Ter inzage legging: Ontwerp bestemmingsplan 'Oudeland' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening, ter openbare kennis, dat met ingang van 21 december 2009 gedurende zes weken voor een ieder ter Inzage ligt het ontwerp bestemmingsplan 'Oudeland'. Aanleiding voor het ontwerp bestemmingsplan 'Oude land' is een herstructurering van het verpleeghuis 'De Samaritaan' en inpassen van wijzigingsbevoegdheden ter plaatse van het verzorgingshuis 'De Goede Ree', se niorenwoningen Oudeland, Edudelta College en aan nemingsbedrijf voor toekomstige herstructureringen. Verder zal het ontwerp bestemmingsplan onder andere voorzien in het aanleggen van een 2e verkeersontslui- ting voor de Zwaluwbuurt en uitbreidingsmogelijkheden voor het recreatiecomplex 'De Staver'. Het plangebied is gelegen in het zuidoosten van Som- melsdijk en wordt begrensd door de Langeweg, de Sta- verseweg, de singel tussen het Oudeland en de Zwa luwbuurt, een gedeelte van de A.J. de Graaffstraat en de Koninginnelaan (locatie 'De Goede Ree'). Het ontwerp bestemmingsplan kan gedurende de ope ningstijden worden ingezien bij de publieksbalie van het gemeentehuis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Daarnaast wordt het ontwerp be stemmingsplan ook op de gemeentelijke website ge plaatst (www.middelharnis.nl). Gedurende de ter inzage termijn van zes weken (met ingang van 21 december) kan een ieder mondeling of schriftelijk gemotiveerde zienswijzen indienen. Gemoti veerde zienswijzen tegen het ontwerp bestemmingsplan kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad van Middelharnis. Het adres is: Postbus 13240 AA Middel harnis. Ter inzage legging: Ontwerp bestemmingsplan 'Scholen Koningin Julianaweg' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening, ter openbare kennis, dat met ingang van 21 december 2009 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp bestemmingsplan "Scholen Koningin Julianaweg". Aanleiding voor het ontwerp bestemmingsplan Scholen Koningin Julianaweg zijn de uitbreidingen van basis school de Bosseschool en de middelbare school RSG Goeree-Overflakkee (Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee). De uitbreidingsplannen passen niet meer binnen het vigerende bestemmingsplan, der halve is een nieuw bestemmingsplan noodzakelijk. Het nieuwe bestemmingsplan is gelegen in de kern van Middelharnis nabij het gemeentehuis. Het plangebied bestaat uit twee delen. Het oostelijke deel heeft betrek king op de middelbare school RSG Goeree-Overflakkee gelegen aan de Koningin Julianaweg en het westelijke deel heeft betrekking op basisschool de Bosseschool gelegen aan de Juliana van Stolberglaan. Het ontwerp bestemmingsplan kan gedurende de ope ningstijden worden ingezien bij de publieksbalie van het gemeentehuis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Daarnaast wordt het ontwerp be stemmingsplan ook op de gemeentelijke website ge plaatst (www.mlddelharnis.nl). Gedurende de ter inzage termijn van zes weken {met ingang van 21 december) kan een ieder mondeling of schriftelijk gemotiveerde zienswijzen indienen. Gemoti veerde zienswijzen tegen het ontwerp bestemmingsplan kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad van Middelharnis. Het adres is: Postbus 13240 /VA Middel harnis. Gewijzigde openingstijden gemeentehuis Middelharnis Donderdag 17 december 2D0S personeelsbijeen komst: - sluiting tussen 14.00 uur en 16.30 uur, 's avond geo pend van 18.00 uur tot 20.00 uur. Donderdag 24 december Kerstavond - gesloten van 18.00 tot 20.00 uur Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een tijdelijk paviljoen op het adres Mariadijk 2,3257 LK te Ooitgensplaat (ontvangen op 3 december 2009); - het bouwen van een bedrijfspand op het adres Tram weg 5a, 3255 MB te Oude-Tonge (ontvangen op 8 de cember 2009). een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van koelcellen en een loods op het adres Oudedijk 7,3257 LM te Ooitgensplaat (ontvangen op 4 december 2009); - het verwijderen van een asbestdak van een loods op het adres Galatheseweg 14,3256 LE te Achthuizen (ontvangen op 8 december 2009). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat er geen vergunningen zijn verleend. Nadere informatie over andere verleende vergunningen. Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 22 december 2009 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Middelharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 22 december 2009 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere Informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Kennisgeving voorbereiding herziening be stemmingsplan 'Regionaal Bedrijventerrein Ou de Tonge' Burgemeester en wethouders geven er kennis van dat Vrijdag 25 december 2009 Eerste Kerstdag - hele dag gesloten. Donderdag 31 december 2009 Oudejaarsdag - hele dag gesloten. Vrijdag 1 januari 2009 Nieuwjaarsdag - hele dag gesloten. Maandag 4 januari 2010 personeelsbijeenkomst: - ochtend geopend van 10.30 uur tot 12.00 uur. Koróifii Julionoweg 45, Poslttis 1,3240 AA Middeloms. lolemel; wi*w.middelwn8s.(il M, (018^ 47 55 55 fox 47 55 47 e-moil: iolotniiddellramis.ol. Openingiüjden; looandog en vrijdog von 09.00 lol 13.t)0 uur; dioidoj l/m domfedos vot 09.00 lol 12.00 en w 13.00 W tó.30 o»i, dojderdogoïond m 18.00 lol 20.00 oor. zij, overeenkomstig artikel 1.3.1 van het Besluit ruimte lijke ordening (Bro) voornemens zijn een herziening voor te bereiden van het bestemmingsplan 'Regionaal bedrijventerrein Oude-Tonge'. Er worden nu nog geen stukken over dit voornemen ter inzage gelegd. Ook is het niet mogelijk om zienswijzen over dit voornemen naar voren te brengen. Er wordt geen onafhankelijke Instantie in de gelegenheid gesteld om advies uit te brengen over dit voornemen. Te zijner tijd zal het ontwerp van het herziene bestem mingsplan ter inzage worden gelegd en dan zal de mo gelijkheid bestaan om zienswijzen naar voren te bren gen. De kennisgeving van deze ter inzage legging zal dan op de gebruikelijke wijze worden gepubliceerd. Persoonsgebonden beschikkingen permanente bewoning recreatiewoningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat er per soonsgebonden beschikkingen zijn verleend inzake de permanente bewoning van de volgende recreatiewo ningen: Ooitgensplaat: - Steigerdijk 11-2,10,11,13,18,19, 32, 46, 48,60,68, 73, 82,85,94, 98; - Havendijk 4b en 4c; -Havendijk12-13,21,48en49; -Havendijk 10-4,7 en 60. Oude-Tonge: - Zuiddijk 61A-13, 15, 41, 42, 46, 55, 67, 69, 84, 98, 104,105,107,114,115,116,117,121,126,131,132, 134,138,142,145,146,148,149,150,152; - Suisendijk 14-5,11, 23,34, 37, 39,41, 42, 43, 45, 52, 53, 55, 56, 62 en 93. Alle beschikkingen zijn verzonden op 11 december 2009. Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden legen een of meerde re beschikkingen binnen zes weken na de dag van ver zending een gemotiveerd en ondertekend bezwaar schrift bii.jbeifioliega.,van^m9e(oeesteLefljKettifm(if,[s„,„ indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend, kan aan de voorzieningenrechter worden verzocht om een voorlopige voorziening te treffen indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Voor een verzoek om vooriopige voorziening zijn griffierech ten verschuldigd. Aangepaste openingstijden gemeentehuis In verband met de feestdagen is het gemeentehuis ge opend van maandag 21 december tot en met woensdag 23 december en van maandag 28 december tot en met woensdag 30 december 2009. Voor dringende zaken kunt u bellen naar 0187 - 64 71 53. Op maandag 4 januari 2010 is het gemeentehuis vanaf 10,00 uur geopend. Vanaf dinsdag 5 januari 2010 zijn de openingstijden weer zoals gebruikelijk. EseéfffflriaoR 1, Poslbus 75,325S ZH Oud^Tongo. ifilerwl: Wf#.oostfloldt».TiL lel. (01871M 71 00 fox «4 7199 /«noil: info#ooslfioklM.nl Openinjilijden: ma l/i» do 09.00 lol 17.00 «or en wn 09.00 lot 16.00 oor, site «ersie en derde dJnsdog ran de moood;s orends geopend «m 18.00 lol 19.30 uur, We Soóob Zden: 9.00 lol 12.00 mr. We tiiigetaliiv. 9.00 lol 12.00 om es w 13.00lol 15.00ovr Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Regionale l\^ilieustraat, Joh. Polderseweg 19,3241 LZ Middelharnis. Gewijzigde openingstijden i.v.m. de komende feestdagen jaar 2009 2010 datum Vrijdag 18 december Zaterdag 19 december Maandag 21 december Dinsdag 22 december Woensdag 23 december Donderdag^24 december Vrijdag 25 december Zaterdag 26 december Maandag 28 december Dinsdag 29^december Woensdag 30 december Donderdag 31 december Vrijdag 1 januari Zaterdag 2 januari Maandag 4 januari openingstijden 08.30 - 11.45 uur, 's middags gesloten 09.00-12.15 uur 08.30-11.45 uuren 13.00-16.45 uiF 08.30-11.45 uuren 13.00- 16.45 uur 08.30-11.45 uur en 13.00 - 16.45 uur 08.30 - 11.45 uur, 's middags gesloten 1° Kerstdag gesloten 2° Kerstdag gesloten 08.30-11.45 uur en 13.00-16.45 uur 08.30-11.45 uur en 13.00- 16.45 uur 08.30-11.45 uuren 13.00- 16.45 uur 08.30 - 11.45 uur, 's middags gesloten Nieuvi/jaarsdag gesloten 09.00-12.15 uur 10.00 - 11.45 uur en 13.00 - 16.45 uur Voor verdere inlichtingen kunt u bellen naar het Regionale tJlilieustraat, 0187 - 48 68 50. Wijziging van inzameling huishoudelijke afvalstoffen met Kerstdagen en jaarwisseling In verband met Ie Kerstdag op vrijdag 25 december 2009 wordt de bruine GFT-container In de kernen Acht huizen, Den Bommel en Ooitgensplaat en het gehele buitengebied van Oostflakkee en Sommelsdijk Zuid ge- É^*tg-i ja

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 6