Bijeenkomsten rondom Kerst Gift aan Calando in plaats van kerstkaarten versturen door Auto Wisse Nog te veel haken en ogen rond verkeersplan in kern Dirksland Bas de Vos lijsttrekker PvdA Oostflakkee EIIAI1DB1-I1IE1JW5 Kerstzangavond in Achthuizen Kerstconcert Soli Deo Gloria Kerstconcert Woord Daad Kerstmusical Christmas Carols in Nieuwe Kerk Kerstconcert in Stad Kerstzangavond in Dorpstienden Kerstconcert met drie koren in Rehobóthkerk Kerstzangavond Eilandenkoor Kerstconcert Muziekschool Kerstmiddag ANBO Oostflakkee Kerstviering in 't Trefpunt Adventsviering Remonstrantse gemeente Kerstuitvoering Concordia en eXalt Kerstoptredens Ons Koor Kinder kerstviering Kerstconcert Apollo Happening voor jong en oud bij Ardi Keukens PAGINA 9 DINSDAG 15 DECEMBER 2009 I^IRKSLiXD - Jan en Marjan Wfef van Auto Wisse uit Dirks- l'ind hebhen besloten om dit Jaar geen Kerstkaartsen aan de klon en en relaties te sturen, maar "'m in plaats daanan een gift "en Calando te schenken. Het initiatief otn een gift aan hospice Calando te geven groeide ook door verhalen uit de naaste omge- wig en vrienden die erg tevreden waren over de hulp van Calan- 00. Dus overhandigden Jan en Marjan maandag 7 december fn cheque ter ivaarde van 500 euro aan algemeen directeur Jan- iieke Koningsiooud van Calando. "Het is fijn om het idee uit te kun nen voeren m eigen omgeving en >'egio. CJoed voorbeeld doet goed volgen, hopen we", aldus de Dirkslandse ondernemers. Op vrijdag 18 dtteinber wordt in de R.K. ketk te Achthuizen weer een Kerstconcert gegeven door vrouwenkoor Toonkunst uit Middelliarnis, mannenkoor Ons Koor uit Sommelsdijk en Schola Gantorum uit Brielle dal gregoriaanse liederen ten gehore /al brengen, dit alles o.l.v. dirigent Willem Christi- aan Meijboom en m.ni.v. oiga- nisl Andries Slani. De avond begint om 20.00 uur, om 19.30 urn- is de kerk open. De entree is vrij. STELLENDAM - Op woens- (lag 23 december geeft het koor Soli Deo Gloria uit Sel- lendani in de Hervormde kerk te Steilendam een Nederlands talig ker.stconcert, m.m.v. Kin derkoor- Kadosj uit Goeder- eede o.l.v. Berdien Dekker en met begeleiding van dwars fluiten, gitaar en piano. Een meditatie zal worden verzorgd door Ds. G. Oorschot. Organist is Sander van den Houten. De algehele muzikale leiding is in handen van dirigent Wil lem Glir. Mcyboom. De avond begint om 19.30 uur, de kerk is open om 19.00 uur. Iedereen is liartelijk welkom. Z.IERIKZEE - Het Woord Daad comité Schouwen- Duixeland organiseert weer het traditioneel kerstconcert op zaterdagavond 19 decem ber 2009 in de Nieuwe Kerk te Zierikzee. .Aanvang 19.30 uiu'. Medewerkenden zijn het Diiivelands mannenkoor o.l.v. Dinant Struik en het kin- der- en meisjeskoor Jedaja uit Nieuwerkerk o.l.v. Henrietta de Bal-van Maelsaeke. Verder zal medewerking worden ver leend door de tenor Klorian Poepjes, diverse instrumenta listen, zoals pianist Avjan Uit- beijerse, trompettist Sjaak Ber- revoets en panlluitist Corné van der Giessen, die niet alleen de zang zullen begeleiden maar ook een muzikaal inter mezzo ten gehore zullen bren gen. Stephan Folmer zal deze a\'ond het orgel bespelen. De meditatie wordt verzorgd door ds. G. Gielen. Er zal deze avond een collecte worden gehouden voor het project 'Zeeland helpt boeren in Binkina Faso'. De entree voor dit kerstconcert bedraagt 3,50 euro per per soon. De kerkdeuren gaan om 19.00 uur open. OUDDORP - Op woensdag avond 23 decemlïer wordt in de Doopsgezinde kerk te Oud- dorp cle kerstmusical 'Geen stille nacht' uitgevoerd. De aanvang is om 19.00 uur. ZIERIKZEE - De 21e Gere- mony ol Christmas Carols wordt dit jaar gehouden in de Nieuwe Kerk in Zierikzee op vrijdag 18 december, aanvang 20.00 uur. De lezingen wor den verzorgd door vrijwilligers en medewerkers van H(jspice Schouwen-Duiveland. Ook de nieuwe burgemeester van Zie rikzee, CJerard Rabelink, zal een lezing voor zijn rekening nemen. Het thema dit jaar luidt 'Omdat er voor hen geen plaats was'. Muzikaal zijn er weer een aantal nooit eerder uitgevoerde composities en de medewerking van een klein 'bell choir'. Drie koren dragen het geheel. Het Thoniaskoor (met gastzangers) en het Vocaal Ensemble Waisisi onder leiding van Mar van der Veer en als vanouds een koor en ensemble van de Christelijke Scholenge meenschap Prins Maurits in Middelliarnis. Vanuit dat koor zal ook de jonge solozanger of' solozangeres worden gekozen, die de eer krijgt de begin solo Once in Royal Davids city te vertolken. Daarnaast is er de traditionele medewerking van een kopergroep onder leiding van Gerard van Wagtendonk. Liturg bij deze Ceremony of Christmas Carols is ds. Michiel de Zeeuw. Verder is er gekozen voor vernieuwing. Zo voert het Thoniaskoor met solisten de voor hel Kings College Choir gecomponeerde Carol Starry Night (2004) uit. Waisisi zingt twee nieuwe bewerkingen van oude Carols. Onder andere O litttle town of Bethlehem. Het Prins Mauritskoor voert samen met de kopergroep Joy fully sing uit. Het PM ensem ble Feeling zingt (met bellen) In the silence of the night. De kopergroep speelt de carolbe- werking When a child is born. Vanwege de te verachten grote belangstelling is het mogelijk om via internet vooraf kaar ten te reserveren en te beta len. Dat kan via website www. toegangskaartjes.nu. De toe- gat>gsprijs bedraagt 6 euro. De Nieuwe Kerk is vanaf half acht geopend, de uitvoering begint om 20.00 uur. STAD AAN 'T HARING VLIET - Op dinsdag 22 decem ber wordt een kerstconcert gegeven in de Gereformeerde kerk te Stad aan 't Haring vliet. Medewerking zal \vorden verleend door de Christelijke Gemengde zangvereniging Soli Deo Gloria o.l.v. Corné de Geus, het fluiiensemble o.l.v. Anne Marie Huizer en de organisten Marian van Oosten brugge en Piet Bechlhuni. De meditatie zal verzorgd worden door ds. N.J.A. van Exel. Op het programma staat zowel koor- als samenzang. De aan vang is om 19.30 uur. OUDDORP - Zaterdag 19 december zal het Christelijk gemengd koor 'Hart en Stem' o.l.v. Marco 't Hart en het Chr. kinderkoor Jong Begonnen', o.l.v. Simone Voortman een kerstzangavond houden in m.fg. Dorpstienden te Oud- dorp. De aanvang is om 19.30 uur, de zaal gaat open om 19.00 uur. De muzikale begeleiding is in handen van Marco 't Hart (kistorgel), Marianne Bakker (cello) en Adriaan Kastelein (piano). De entree bedraagt 5 euro voor volwassenen, kinde ren t/m 12 jaar mogen gratis naar binnen. Van de opbrengst gaat 20% naar de internatio nale gezondheidsorganisatie SIMAVI, de rest is bestemd voor de bestrijding van de onkosten van deze avond. SOMMELSDIJK - Zaterdag 19 december vindt in de Rehobó thkerk te Sommelsdijk een Kerstconcert plaats waaraan drie koren zullen meewerken; het Christelijk Kinderkoor 'Tot Zijn eer' o.l.v. Corné de Geus, het Christelijk Ouddorps Mannenkoor en het Christe lijk gemengd Rehobóthkoor, beide o.l.v. Ab Vroegindeweij. De koren zullen zowel apart als gezamenlijk optreden. Daar naast is er ruimte voor veel samenzang. Verder werken mee organist Johan van Wijk en pianist Jabin de Geus. Ds. L.M. Jongejan zal de opening en sluiting verzorgen en een meditatie houden. Het thema van de avond is: 'Hoor de eng'len zingen d'eer!' De aan vang is om 19.00 uur, de kerk deuren gaan open om 18.30 uur. ZIERIKZEE - Op vrijdag 18 december wordt een Kerst zangavond gehouden in de Chr. Geref. Kerk te Zierikzee. Medewerking wordt verleend door het Christelijk Gemengd Eilandenkoor uit Zierikzee o.l.v, Peter Wildeman, Kinder koor de 'De Sjofar' o.l.v. Ellen van den Hoek-Boot. Hans Biesma (piano) en Joost van Belzen (orgel). Op het pro gramma staat zowel koor- als samenzang. De opening en sluiting wordt verzorgd door ds. G.J.H. Vogel. De avond begint om 19.30 uur, de kerk is open vanaf 19.00 uur. De toe gang is vrij. Wel wordt er een collecte gehouden, deels ter bestrijding van de onkosten van deze avond en deels ten baten van de plaatselijke dia conie. Bij de uitgang zijn CD's te koop. MIDDELHARNIS - Op vrijdag 18 december, aanvang 19.30 uur, hopen de dwarsfluit- en harpleerlingen van Muziek school Goeree-Overflakkee een kerstconcert te geven in het Diekhuus, Beneden Zand pad 7 te Middelharnis. De toe gang is gratis en iedereen is welkom. De docenten Cecilia Mc.Coll (dwarstluit) en Ghislai- ne Maclaine Pont (harp) heb ben samen met hun leerlingen een gevarieerd programma samengesteld waarin beide instrumenten zowel afzonder lijk als in samenspel te beluis teren zullen zijn. Ook zijn er optredens van twee grote ftuit- koren en een harpensemble, bestaande uit tien harpisten. OUDE-TONGE - ANBO afd. Oostflakkee houdt op woens dag 23 december een kerst middag in de Grutterswei. Op deze middag, die om 14.30 uur begint, wordt er een 'Kerst High Tea in buffetvorm gehouden. Ook wordt er een kerstverhaal verteld en is er een optreden van het kinder koor Joy Deelname aan de middag kost 10 euro. De zaal gaat open om 14.00 uur. Wie vervoer nodig heeft, kan bellen naar 0187 642752 of 641515. Opgeven kan tot 16 december via tel.nr. 641519. STAD AAN 'T HARING VLIET - De zendings- en evangelisatiecommissies van de Gereformeerde kerk en de Hervormde gemeente van Stad aan 't Haringvliet houden donderdagavond 24 decem ber voor alle belangstellenden een kerstavondviering in ver enigingsgebouw 't Trefpunt te Stad aan 't Haringvliet. Het thema is 'Er is een roos ondo- ken'. Aan de hand hiervan is een programma samengesteld met o.a. een videoclip die via een beamer getoond zal wor den. Ook treedt het koor Klein Gloria uit Ooltgensplaat op. De aanvang is om 20.30 uur, de zaal gaat open om 20.00 uur. Bij de uitgang zal een collecte worden gehouden. Iedereen is welkom. SOMMELSDIJK - De Remon strantse gemeente. Voorstraat 35 te Sommelsdijk, houdt don derdagavond 17 december een Adventsviering. De avond Hordt georganiseerd door en voor gemeenteleden en belangstellenden. U kunt luis- leren naar een kerstverhaal, gedichten en er is een muzi kaal gedeelte. Ook de inwendi ge mens zal worden verzorgd. Iedereen is welkom. De kerk gaal open om 19.00 uur, de aanvang is om 19.30 uur. OUDDORP - Zoals elk jaar geeft Brassband 'Concordia' uit Ouddorp een kerstconcert in m.fg. Dorpstienden, dit jaar op vrijdag 18 december en m.m.v. Praiseband eXall. Een groep van jonge mensen zingt en speelt kerstsongs, afgewisseld door kerstmu- ziek gespeeld door Brassband 'Concordia'. De avond wordt geopend met de eigen Music- Kids van Concordia, o.l.v. José Kramer De aanvang is om 19.30 uur, de zaal gaat open om 19.00 uur. De toegang is vrij, maar wel wordt er een collecte gehou den ter bestrijding van de onkosten van deze avond. SOMMELSDIJK - Op zon dag 20 december wordt in de Remonstrantse Kerk, Voor straat 35 in Sommelsdijk een Kinderkerstviering gehouden. Er wordt een kerstxerhaal vei- teld en er zal worden gezongen en gesproken o\er wat Kerst betekent. De aanvang is om 17.00 uur. MIDDELHARNIS - Mannen koor Ons Koor verzorgt zater dagmiddag 19 december een kerstoptreden in het Atrium van 'Den Hoogen Caemer, de nieuwe flat aan de Sperwer te Sommelsdijk. De aanvang is om 16.00 uur. Iedereen, ook wie niet in het complex woont, is welkom. Maandag 21 december geeft het koor zijn eigen traditionele Kerstconcert in de Rooms Katholieke kerk te Middelharnis, m.m.v. bari ton Christian Meyboom (zoon van de dirigent), een koper groep van Sempre Crescendo en organist Andries Stam. De aanvang is om 20.00 uur, de toegang is gratis. NIEUWE-TONGE - Op vrij dag 18 december geven de zang\ereniging en de harmo nie van 'Apollo' hun jaarlijks Kerstconcert in Ons Dorpshuis te Nieuwe-Tonge. De zaal is open vanaf 19.00 uur, de kof fie staat dan klaar. Het concert begint om 20.00 uur en duurt tot 21.30 uur. De toegang is gratis, maar bij de uitgang wordt een collecte gehouden voor hospice Calando. OOSTFLAKKEE - De PvdA ploeg voor de gemeenteraadsverkie zingen 2010 zal ■worden getrokken door Bas de Vos. Bas is eilander in hart en nieren. In de kor te tijd dat hij raadslid is heeft hij al direct laten zien hoe hij in elkaar zit: duidelijke keuzes maken en zeggen waar het op staat. Goed luisteren naar je achterban, meenemen wat daar gezegd wordt. "Met die belangen houd je dan zeker rekening, maar pok met het alge meen belang." aldus Bas. Hij ziet het belang van een slagvaardig eilandelijk bestuur, maar zal zich ook inzetten voor een bestuur dicht bij de bevolking. Met een open oog voor de dorpsgemeenschap pen. Als vrijwilliger zette hij zich jarenlang in voor de dorpsgemeenschap in Ooltgensplaat. Nu leidt hij de nieuwe PvdA ploeg, die popelt om aan de slag te gaan in Oostflakkee. De kandidaten voor de komende gemeenteraads verkiezingen zijn: 1. Bas de Vos, 2. Lineke Bos, 3. Willem Broekhuis, 4. Amina Mesmudi, 5. Dick van Puffelen, 6. Hendrik Baas, 7. Jan de Hartog, 8. Richelle Both-Varney, 9. Frank Boerboom, 10. Wim Noordzij. Het PvdA verkiezingspro gramma is vastgesteld. Alle PvdA afdelingen op het eiland zitten op dezelfde lijn dus er is een eilandelijk programma met lokale speerpunten per gemeente. In Oostflakkee zijn dat onder andere: Recreatie toerisme in plaats van kassen en windmolens; Duurzaamheid en duurzaam ondernemen \oor een kans rijke toekomst voor hel eiland en de bewoners; Zcjrg voor de ouderen en kan sen voor de jeugd; N'ieuw eilandbestuur met krachtige dorpsraden dichtbij de burger; .Aanpak verpauperde panden. Er breekt een nieuwe peri ode aan voor onze gemeen te. De samenvoeging van de gemeenten zal politieke aan dacht vereisen om een goede organisatie neer te zetten die zorgt voor kwaliteitsbestuur op ons eiland. Een daadkrachtig eilandbestuur met open oog voor lokale belangen. Maar de lokale politici zullen zich ook sterk moeten maken voor het behoud van dat w-at de dorpen le\'end houdt. Vrijwilligers en verenigingsleven, school en winkels. Niet alles kan overal. Dus elk dorp moet zijn eigen sterke kanten ontwikkelen. Met een doordacht beleid zor gen er\'oor we dat in alle dor pen goed te leven is. Voortbouwen "Een nieuwe ploeg, maar we beginnen niet op O!" zegt Wim Noordzij, afdelingsvoorzitter en lijstduwer in Oostflakkee. We kunnen voortbouwen op de dingen die in deze periode bereikt zijn. Onder de leiding van Corette van Dijke als frac tievoorzitter hebben alle PvdA raadsleden zich de afgelopen periode naar beste kunnen ingezet en veel bereikt. Wim noemt de raadsleden: Frans Daalmeijer, Frans vd. Linden, Nelly van Dijke en W'ietske Heerebout en herinnert er aan dat zij zich allemaal sterk heb ben gemaakt voor de verbete ring van de communicatie met de burgers in de Gemeente. "Die communicatie is sterk ver beterd de laatste tijd en we zul len ons inspannen om die lijn verder voort te zetten." Petra 't Hoen Ook noemt Wim de huidi ge PvdA wethouder, Petra 't Hoen. "Zij heeft een zeer suc cesvol beleid neergezet. Petra heeft zich als wethouder onder meer sterk gemaakt voor behoud van de koopkracht van onze inwoners. Zij heeft financiën in haar portefeuille en ondanks de financiële pro blemen zijn de gemeenletarie- ven onder haar beleid binnen redelijke proporties gebleven. Ook hel WMO beleid heeft ze uitstekend vormgegeven." De P\cL\ mikt weer op deel name aan het College. Er moet heel wal worden veilig gesteld in het traject naar een nieuwe Gemeente Goeree-Overflak kee en juist in de komende lijd bepalen we met z'n allen welke richting hel op moet met ons eiland en de dorpen. Er ligt een visie op de toekomst, die is onder deze gemeenteraad tot stand gekomen, de nieuwe ploeg kan zich daar prima in vinden. "Als partij zullen we ons best doen om daar bestimr- lijk bij betrokken te zijn. We hebben een korte, maar sterke lijst en voldoende mensen met bestuurlijke ervaring." zegt Wim tevreden. "En ook Petra 't Hoen heeft me laten weten eventueel in te zijn voor een volgende periode als wethou der als we haar nodig hebben." Bas de Vos, de spiksplinternieu we lijsttrekker: "De komende campagne zullen de mensen met onze nieuwe ploeg kennis kunnen maken. Ik ben er van overtuigd dat we hun vertrou wen zullen winnen! Want we hebben een goed programma en de juiste mensen!" Zie voor meer info ook website http:// www.oostflakkee.pvda.nl. DIRKSLAND - Niet rijp voor besluitvorming. Dat was kort gezegd het oor deel van de gemeenteraad van Dirksland over het verkeerscirculatieplan voor de kern Dirksland. Het plan, opgesteld door bureau RBOI, heeft in de ogen van de raad te veel haken en ogen. Datzelfile vindt de dorpsraad. Door Kees van Rixoort Bij het inrichten het eenrich tingverkeer is geen rekening gehouden met de markt op zaterdag. Verkeer dat de Tuin- straat en Palingstraat inrijdt, evenals de bewoners, kunnen niet weg/terug. Hel is maar één bezwaar dat de dorpsraad naar voren brengt tegen hel plan. Een ander probleem is dat de gekozen rijrichting niet altijd even logisch gekozen is, aldus de dorpsraad. "Conclu sie: als het zo gaat, loopt het verkeer vast", zei dorpsraads- lid Veringmeier donderdag tot de gemeenteraad. "We komen allemaal stil te slaan. Het ram melt echt, dit plan." Het plan bevat niet alleen een richtingverkeer, maar ook een blauwe zone. Binnen deze zone is parkeren voor maximaal drie uur mogelijk. Hoofdreden om zo'11 parkeerzoiie in te voeren is hel tegengaan van auto's van met name ziekenhuisperso neel, die nu de hele werkdag in de dorpskern slaan. De dorps raad stelt voor om de parkeer- duur in de zone naar maximaal tweeënhalf uur te brengen. "Dat zal het ziekenhuisperso neel er geheel \an weerhouden om de schijf te komen verdraai en". Verder vindt de dorpsraad onder andere dat ook de Katte- wacht in cle blauwe zone moet komen te liggen. Dit omdat ook daar ziekenhuispersoneel de hele dag parkeerplekken bezel houdt. De gemeenteraad onderschreef verschillende kritische punten van de dorpsraad en voegde daar zelf nog hel een en ander aan toe. Zo vroeg Toes (Chris tenunie) ook om eenrichting verkeer in onder andere de Oranjelaan. Volgens wethou der Robijn is er bewust voor gekozen om dat niet te doen. Dit omdat eenrichtingverkeer uitiokt tot harder doorrijden. Leenders (Gemeentebelangen) en Zwanenburg (VVD) zeiden er moeite mee te hebben dat de bewoners binnen de blau we zone een parkeervergun- ning moeten kopen. Markwat (SGP) vroeg aandacht voor onder meer de Secretarieweg, waar de tandartspraktijk moei lijk bereikbaar zou worden als er eenrichtingverkeer wordt ingevoerd, en de Kattewacht, die ook in zijn visie binnen de blauwe zone zou moeten val len. Geen besluit Aan het eind van de discussie was duidelijk dal gemeente raad op donderdag 17 decem ber geen besluit zal nemen over het verkeerscirculatie plan. Eerst moeten de kritische punten - van de ervaringsdes kundigen in de dorpsraad en de gemeenteraad - nog maar eens goed worden beoor deeld, luidde de boodschap. Dit ondanks het verweer van wethouder Robijn (PvdA) dat hel plan is opgesteld door een "zeer deskundig bureau", na uitgebreide verkeersmetingen, vraaggesprekken, tellingen, een knelpuntenanalyse en een inspraakavond in De Schakel. Overigens kan de gemeente de blauwe zone pas invoeren als de langparkeerplaats aan de Mozartsingel een legale status heeft. Dat zou op zijn vroegst volgend vooijaar zijn. SINT-ANNALAND Klanten blij maken met prachtige keukens is voor Ardi Keukens niet genoeg. Zaterdag 19 december a.s. leggen de keukenspeci alisten mensen op hun locatie in Sint-Annaland in de watten met een groots opgezet evenement met alles op het gebied van wonen en culinair genieten. De medewerkers van Ardi Keukens hebben het druk genoeg met hun dagelijkse werkzaamheden, maar toch willen ze graag tijd en energie steken in een extraatje voor hun klanten. En nog een uniek extraatje ook, vindt bedrijfslei der Henry Boogaard. "Vanwe ge het uitgebreide programma kun je wel spreken van een minibeurs en dat is de eerste keer op Tholen. We hopen dan ook rond de 1500 bezoekers te mogen verwelkomen." Demonstraties Het Quli-event duurt van 10.00 tot 16.00 uur en biedt onder andere demonstraties van brandweer, ambulance en Nationale Reserve, verschil lende stands, zoals De Jonge Parket, Van den Ouden Make laardij, Bouwbedrijf Boogert en nog veel meer bedrijven presenteren zich op een com pleet ingericht bouwplein, daarnaast is er een kookdemo onder leiding van de veel- bekroonde meester-kok en wereldkampioen koken Toine Smulders en zijn elitekorps, een indoor speeltuin met bege leiding en proeverijen van culinaire hoogstandjes door Kaashandel Biemond, Van der Maas de Echte Bakker, Slagerij Slager, 't Zeeuwsche Wynhuys en Groentespecialist Pieper. Belangstellenden kunnen zich ook geheel vrijblijvend laten informeren over bijvoorbeeld binnenhuisarchitectuur, vloe ren, nieuwbouwwoningen, keukens aan- en verbouw van woningen en woondecoratie. Uiteraard is er voorzien in een groots opgezet koffieplein waar u van een vers kopje kof fie kunt genieten uit één van de nieuwe Atag koffiemachines. Sommige activiteiten vinden buiten plaats, maar mocht het gaan regenen dan heeft Ardi Keukens voorzieningen om te voorkomen dat het publiek nat wordt. Een paardentram brengt de bezoekers van de parkeerplaatsen op het veiling terrein naar de locatie waar het evenement plaatsvindt. "Het gaat erom dat we de klant op een ontspannen en sfeervolle manier breder willen informe- Kinderactiviteiten Omdat er ook allerlei activitei ten zijn voor kinderen, kunnen ouders rustig cle tijd nemen voor de informatiestands. Naast de indoor speeltuin en de demonstraties zijn er ook dames aanwezig die allerlei leuke dingen doen met de kin deren. Met de demonstratie van dejeugdbrandweer mogen de kinderen zelfs meedoen." Boogaard benadrukt dat de verschillende demo's ook bij volwassenen in de smaak zullen vallen. "Wat het leger van de Nationale Reserve gaat doen, is nog een verrassing, maar ik kan wel beloven dat er actie in zit en het heel boeiend is." Voor meer informatie kunt u kijken op website www.ardi- keukens.nl. Ardi Keukens is gevestigd aan Ceciliaweg 4 te Sint-7>mnaland, tel. 0166 653448.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 9