Meet gratis uw bloeddruk bij Careyn Goeree-Overflal<kee Demonstraties maak van tapijttegels een karpet bij Woninsinrichting Hameeteman Yoetreflexzonetlierapie voor verbetering gezondheid Teak wonen de tropen met unieke meubelen op vision Eddy's Adventure Store, (Hobie Kayak/Trikk^ komt met een primeur PreRescue Brandbeveiliging voor optimale beveiliging tegen brand Compleet assortiment bij ZieZaZo Globe Reisburo Ouddorp Coffeeline Kasbergen meerdere malen in de prijzen! Nelis Tuinprojecten VISION consumentenbeurs ouddorp M/ Hobie Kayakins Info Dé Comumemenbews opdckopvanGocree Careyn Goeree-Overflakkee is een veelzijdige organisatie die diensten levert op het gebied van zorg, welzijn en gezondheid. Veelal levert Careyn die diensten aan huis, maar ook in zorginstellingen, bij huisartsen, op consultatiebureaus, in buurthuizen en in wijkcentra is Careyn actief. Een aantal dagen in de week biedt Careyn ook dagverzorging in de Catharinaburg en op een aantal welkomboerderijen. Careyn levert persoonlijke zorg, op maat, de wensen en behoeften van de klant staan voorop. Maar persoonlijke zorg is niet alleen de pleister op de wond of de stofdoek in het vies geworden huis van de alleen staande oudere die het huishouden niet goed aankan. Zorg is ook betrokkenheid bij gezonde mensen die goed voor zichzelf kunnen zorgen. Mensen vitaal en tevreden houden is de basis voor alles wat Careyn doet. Careyn helpt actief mee om te voorkomen dat mensen ondersteuning nodig hebben. We geven adviezen op het gebied van voeding en leefstijl, kraamzorg, een consultatiebureau voor senioren, opvoedingsbegeleiding. Het zijn maar een paar voorbeelden van een breed en samenhangend pakket dat ervoor zorgt dat kleine en grote mensen zich goed, fit en - als het even kan - gelukkig kunnen voelen. Op 6 en 7 november staan wij ook op de beurs Vision. Naast informatie over alle diensten die Careyn u kan bieden, kunt u bij ons ook uw bloeddruk laten meten. Voor vragen kunt u ook dagelijks tussen 08.00 en 17.00 uur terecht bij Careyn Contact via telefoonnummer 088 -123 99 88. Ook dit jaar staat woninginrichting weer op de consumentenbeurs Vision in Ouddorp. Deze keer met een volledige stand met diverse vloeren zoals PVC en Heuga tegels. Er worden regelmatig demonstraties gegeven hoe je eenvoudig met tapijttegels een karpet kunt maken. Zowel klassiek als moderne patronen ziet u op de beurs. Ook zijn we dit jaar ruim gesorteerd met pvc vloeren zowel met hout als stenen designs. Pvc is de vloer van de toekomst en een vloer waar je jaren plezier van hebt en bijna geen onderhoud vergt. Dus tot ziens bij Woninginrichting Hameeteman op de beursvloer in Ouddorp of aan Dorpsweg 1, telefoon 0187-681288. Zie ook www.hameetemanwonen.nl Bent u benieuwd naar de verrassend positieve werking van voet- reflexzonetherapie, dan kunt u dit vrijblijvend ervaren op Vision. Nek-en rugklachten, slechte darmwerking, allergie, astma, ver moeidheid, slapeloosheid, incontinentie enz. zijn klachten waar bij u zou kunnen overwegen om een voetreflexoloog te raad plegen. Voetreflexologie is een vorm van manuele therapie en gaat uit van de gedachte dat het hele lichaam op de voet geprojecteerd is. Alle organen en zenuwen zijn terug te vinden op onze voeten. Door druk, ritmische bewegingen en massage van deze reflexpunten, vermindert een voetreflexoloog spanning in het hele lichaam. Voetreflexzonetherapie werkt zowel rustgevend als stimulerend en geeft nieuwe fysieke,emotionele en psychische energie.Het is een techniek om de gezondheid te verbete ren en levert een belangrijke bijdrage aan het herstel van chronische aandoeningen. De kosten van de behandeling worden door de meeste zorgverzekeraars vergoed, mits u aanvullend verzekerd bent en de therapeut aangesloten is bij V.N.R.T. Praktijk voor Voetreflexologie Helena rodenrijs Melkdijkje 4, 3252 BD Goedereede, tel. 0187-493843 Ouddorp- teak wonen "de tropen" is nu bijna 2 jaar onderweg en heeft zijn collectie al flink uitgebreid! In het begin verkochten wij alleen teakhouten meubelen voor binnen buiten. Nu zijn wij voor buiten, exclusieve dealer van sunseats dit zijn exclusieve loungesets voor buiten die in 50 kleuren kunstof kunnen worden geleverd met daarbij 20 kleuren stof voor de kussens! Voor onze binnen meubel collectie hebben wij veel veranderd wij hebben een nieuwe collectie van oud geborsteld teak, deze heeft een robuuste maar toch een hele strakke uitstraling. Ook is onze plantage teak collectie is elke maand wisselend en hebben wij een heel breed assortiment met teakmeubelen die direct uit voorraad leverbaar zijn! Maar bent u op zoek naar een speciale maat of heeft u een eigen ontwerp bij ons is alles mogelijk wij kunnen al uw meubelen op maat maken! Zo creërend u altijd uw eigen uitstraling en heeft u een uniek stuk meubel! Ons assortiment met stoelen van teak,lederen,stoffen is zeer' uitgebreid en alles is weer op maat leverbaar! Alle stoelen zijn in 50 verschillende kleuren stof en leer of kleur leverbaar! Ook voor sfeerverlichting bent u op het juiste adres, wij hebben vele soorten lampen en hierbij Is maatwerk een mogelijkheid. Tevens hebben wij een ruim assortiment met decoratie die wekelijks wisselt! Teak&wonen is ook het adres voor totaal inrichting voor de consumenten en zakelijke markt! Kom snel eens kijken en verbaas u over het ruime assortiment. U vindt ons op de vision beurs of de dorspweg naast tweewielerhandel akershoek! Of kijk op onze website: wvvw.teakenwonen.nl Tijdens de Vision Beurs in Ouddorp op 6 en 7 november a.s., te houden in de Dorpstienden, wordt een nieuw product op de Adventure-markt gelanceerd: de Trikke Skki. In het voormalige Meubel Expo bij de Haringvlietsluizen opent Eddy's Adventure Store eind 2009 zijn showroom en heeft de primeur om als eerste verkooppunt in Nederland de Trikke Skki te introduceren. Dit is de nieuwe beleving op ski-gebied. Kortom, ideaal voor de beginnende skiër, oudere skiliefhebber of kinderen die samen met de ouders de berg af willen of degenen die door knieblessures niet meer kunnan skiën. Voor de Die-hards is de Trikke SKKI bovendien een uitdaging om met alle tricks die de skipistes bieden aan te gaan en te beleven. Eenvoudiger dan met ski's en boards. Voor op de weg is de Tikke Air Wheel ontwikkeld. Ook hiervoor geldt: staan en gaan. Een prima Total-fitness voor het hele lichaam. men de handen vrij om bijvoorbeeld te vissen, fotograferen of te vogelen. Daarnaast is de kayak bovendien uit te breiden met o.a. een zeil, waardoor deze multi-skills krijgt. Zo zijn er één- als tweepersoons kayaks beschikbaar Op normale, stevige schoenen kan men de berg,af roetsen. Dus geen extra investeringen. Je stapt op, houdt het stuur vast en leunt in de richting waar je heen wilt. Binnen een half uur snijd je over de pistes als een ervaren skiër of snowboarder en je houdt ten alle tijde de volledige controle. Op deze Trikke is het moeilijker om te vallen dan staande de berg af te dalen. De Hobie Kayak is een unieke multi-functionele kayak met een ingenieus aandrijfsysteem. De kayak heeft een aandrijfsysteem waarbij men met onderwatervinnen "Mirage Drive" genaamd, met de voeten de kayak voortbeweegt. Dit maakt de Hobie Kayak het varen aangenamer en minder inspannend en heeft Eddy's Adventure Store - dealer Hobie Kayak en Trikke SKKi Delta- Industrieweg 38, 3251 LX Stellendam, tel. 06 -12385716 Zie voor productinformatie www.hobiekayakdeeilanden.nl en www.trikkeski.nl Vanaf eind vorig jaar is Goeree-Overflakkee een brandbeveiligingsbedrijf rijker Niels Groo- tenboer heeft zijn jarenlange ervaring bij de vrijwillige brandweer van Stellendam gebruikt om zijn eigen brandbeveiligingsbedrijf te starten, nl. PreRescue Brandbeveiliging, en staat dit jaar ook op de Vision beurs in Ouddorp. PreRescue Brandbeveiliging kan helpen uw huis of bedrijf optimaal te beveiligen tegen brand. Elke dag ontstaan er'in Nederland ongeveer 20 woningbranden. Dit zijn er per jaar zo'n 7000! Hierbij vallen gemiddeld 40 doden en raken 700 mensen gewond. Een kleine brand kan in een paar minuten een uitslaande brand worden en levens eisen. Wij kunnen produkten leveren via onze website: www.prerescue.nl. Maar u kunt ook een rookmelde rabonnement afsluiten, zodat u verzekerd bent van goede brandbeveiligingsprodukten en er zelf geen omkijken naar heeft. Denk bij brandbeveiligingsprodukten niet alleen aan rookmelders. Wij kunnen ook brand dekens, blusmiddelen, vluchtladders ed. leveren. Kijk op de website voor meer veiligheids- produkten, zoals bijv. verbandkoffers voor diverse doeleinden: horeca-, vrachtwagen-, ge zinskoffers, noodverlichting, veiligheidsvesten. Mocht u iets zoeken en het niet op onze website kunnen vinden dan kunt u altijd contact opnemen en dan doen wij ons uiterste best voor u om het gewenste produkt te vinden. Tevens kan PreRescue brandbeveilinging bedrijven adviseren volgens de NEN-4001 'projec tering van draagbare en verrijdbare blustoesteften'. Prerescue kan uw ontruimingsplatte gronden en ontruimingsplannen controleren/maken, blustoestellen controleren volgens de wettelijke eisen en overige produkten leveren. Voor meer informatie over hoe brandveilig uw huis of bedrijf is of welke blusser u moet kiezen zien wij u graag op de Vision beurs in Ouddorp of u kunt altijd contact opnemen met PreRescue Brandbeveiliging via www.prerescue.nl, info@prerescue.nl of tel: 06-57182924 Onze zaak bestaat nu 3 1/2 jaar Het is een winkel in baby-, kinder-, dames- en heren-kleding. Van jeans tot rokken, truien, vesten, jassen enzovoort voor het hele gezin. De winkel heeft een opper vlakte van circa 175 m2. Het assortiment bestaat uit de volgende merken: Baby-1 kinderkleding: Dirkje, Peetje, Jubel, Sturdy, Bram' s Paris (bpc), Tom Tailor enz. Meisjes-1 dameskleding: Bram's Paris, Cecil, Yest, Xtwo (t/m maat 54), Boogs Blue en de gehele setterlijn bestaande uit: Setterlady, Setter, Setterlaine en Sentido, voor alle leeftijden t/m 100 jaar. Jongens-1 herenkleding: Bram's Paris jeans met lengtematen t/m 36, Martomod, truien, overhemden, shirts enz Een noviteit in het geheel is dat eind november 2009 ook mannenkleding van het merk cecil in de winkel zal zijn. Deze winter is er veel keuze in truien en vesten. U vindt ons op de vision beurs of aan de hofdijksweg 8a te ouddorp Globe wordt vertegenwoordigd door het Globe Reisburo, aan de Hofdijksweg 20 uit Ouddorp. De ervaren en enthousiaste medewerksters Jana van Dam, Daisy Stolk en winkel manager Genny Griep zijn gespecialiseerd in een groot aantal bestemmingen. Zij hebben veel reiservaring en hun advies is gebaseerd op de wensen van de klant en een goede prijs- kwaliteitverhouding is een vanzelfsprekendheid. Vakkennis, oprecht belangstelling en een persoonlijk advies of een praatje dat is waar Globe Reisburo Ouddorp voor staat. Zo weten wij de mooiste vakantieplekjes voor u te selecteren. Alles wordt voor u in de puntjes geregeld. Uw wensen en behoeften staan hierbij centraal. Zo worden er altijd prijsvergelijkingen gemaakt en verstrekken wij uitgebreide informatie van Toeristiek. Maar we doen nog veel meer: ook voor een Vakantie Cadeaubon, De Nationale Musicalbon, GiftFor2, autoverhuur, luchthavenvervoer en een reis- en annuleringsverzekering bent u aan het juiste adres. Van weekendjes weg tot een wereldreis: de mooiste vakanties boekt u gewoon bij Globe Reisburo Ouddorp. Coffee Line Kasbergen levert koffiemachines, watercoolers en snoepautomaten aan bedrijven, verenigingen en instellingen in Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland. Vijf jaar geleden is André Kasbergen gestart met zijn bedrijf Coffee Line Kasbergen. Zijn manier van werken, zijn mentaliteit en enthousiasme bezorgden hem in 2005 een erkenning waardoor hij tot een van de beste 15 ondernemers behoorde in de regio Drechtsteden. Tevens ontving hij uit de handen van wethouder F. van den Oever de wisselbokaal voor de CJB,er van het jaar 2007 uit de regio Drechtsteden. Sinds begin van dit jaar heeft hij een toonzaal/opslag/technische ruimte geopend in Middelharnis. Hier staan koffiemachines en automaten uitgestald en voorziet hij zijn klanten van een passend advies en informatie. Door de grote diversiteit aan werkplekken, soort bedrijven en toenemende wensen van gebruikers, maakt Coffee Line Kasbergen samen met de klant een analyse van wensen om tot het juiste advies te komen. Kasbergen biedt de klant een totaalpakket, met inbegrip van een eigen onderhoudsdienst. De koffie die geleverd wordt voor de machines is van het merk UpTo. Coffee Line Kasbergen biedt gevriesdroogde koffie, koffiebonen en gemalen koffiesoorten en overige automaatproducten zoals chocolade, soepen, creamer en suiker De instantkoffie geeft weinig stof af en dit komt ten goede aan de machines. Smaken worden constant aangepast naar vragen en veranderingen in de markt. Dit zorgt ervoor dat de koffiemarkt constant in verandering en ontwikkeling is. Sinds anderhalf jaar heeft Kasbergen een samenwerkingsverband met het Da Vinci- College in Dordrecht en het Albeda College in Rotterdam voor stagiaires. "Het was voor mij een hele stap om een eigen bedrijf te beginnen. Ik ben zelf begonnen vanuit de WW in 2003, je moet het gewoon durven", geeft Kasbergen aan. "Ik wil nu wat betekenen voor jongeren. Dat vergt wel veel tijd, maar ik wil ze de praktijk leren van het ondernemen." Coffee Line Kasbergen heeft een landelijke dekking en een samenwerkingsverband met alle dealers. Hopelijk kan ik u ontmoeten op de Visionbeurs in de Dorpstienden te Ouddorp! Voor de derde maal staat hoveniersbedrijf Nelis Tuinprojecten weer op de consumentenbeurs Vision. De positieve resultaten van vorige beurzen en verdere uitbouw van onze naamsbe kendheid zijn belangrijke redenen om weer een stand te bemannen. De ontmoeting met bestaande en potentiële klanten in een gezellige sfeer is een belangrijke meerwaarde voor ons bedrijf. In onze stand geven wij een presentatie van ons dienstenpakket en referenties van projecten. Nelis Tuinprojecten maakt een positieve ontwikkeling door in een markt die onder grote druk staat. Door het bestaande netwerk van vaste opdrachtgevers komen er steeds meer opdrachten binnen wat mede resulteert in een grotere klantenkring en meer werk in de gehele regio. Afgelopen maanden zijn er diverse nieuwbouw- en renovatiewerken verricht en momenteel zijn we in actieve uitvoering van Middelburg tot Oud-Beijerland. Het werk wat wij uitvoeren is zeer divers, veel bestratingswerk, afrasteringen, vijver-partijen, beplantingen etc. Creatieve ontwerpen, vertaald in praktische plannen met behoud van topkwaliteit tegen een redelijke prijs uitgevoerd door een team van gedreven vakmensen die met passie elke opdracht zien als een uitdaging. Op de beurs zal er een leuke prijsvraag zijn, daarnaast wordt elke afspraak die op de beurs wordt gemaakt beloond met een leuke attentie. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om de beurs te bezoeken maar wilt u wel een vrijblijvende offerte voor tuinwerkzaamheden: bij inlevering van de advertentie elders in dit blad ontvangt u eveneens de attentie. Graag tot ziens op de beurs. U kunt ook mailen naar info@nelistuinprojecten.nl of bellen 0187-684930.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 19