Op maatverzekerc. Dat is het idee. Rabobank Sleutel gevonden? Colofon Rabobank tijdelijk minder bereikbaar door succesvoile actie Op maat verzekerd bij uw Rabobank. ^-^ft W^^^g^^MS^^Mii Rabobank, Een bank met ideeën. Wegens overweldigend succes van onze inmiddels bekende sleutelactie op 6 oktober zijn wij vorige week tijdelijk minder bereikbaar geweest. We hebben veel positieve reacties ontvangen. Wij waarderen het enorjnn dat u massaal op de actie gereageerd heeft. Aan iedereen die ongemak heeft ervaren door de mindere bereikbaarheid bieden wij onze excuses aan. Heeft u nog vragen of opmerkingen over de actie of wilt u een afspraak maken? Dan staan wij u graag te woord via de telefoon, op de kantoren of via www.rabobank.nl/goeree-overfIakkee. Afgelopen week heeft u een sleutel van ons ontvangen. De sleutel tot een veilige, vertrouwde en passende verzekering op maat. Doe de verzekeringscheck bij uw Rabobank! Bewaar de sleutel en het kaartje en/of meld de code op het kaartje bij het maken van een afspraak over uw verze keringen. Met een verzekering van de Rabobank bent u niet alleen passend en goed verzekerd, maar maakt u ook nog eens kans op een unieke ervaring in een Rabobank luchtballon.* Rabobank Goeree-Overflakkee is uw vertrouwde partner in bankzaken. U kunt bij ons terecht voor al uw bankdiensten, van het openen van een betaalrekening tot het veilig en vertrouwd verzekeren van uw dierbare bezittingen. Bij de Rabobank vindt u een verzekering op maat. Wij denken met u mee. Over uw toekomst, uw pensioen en uw gezondheid. Over uw woning, uw bedrijf en uw medewerkers. IVlaar ook over brand, diefstal en inbraak. Uitgebreide informatie over al onze verzekeringsproducten en diensten vindt u op www.rabobank.nl/goeree-overflakkee. Wij zijn ook telefonisch te bereiken op (0187) 47 14 71Om uw vragen te beantwoorden is ons Klant Contact Center bereikbaar op werkdagen van 08.00 - 20.00 uur en op zaterdag van 09.00 - 17.00 uur. Tegenwoordig kunt u veel bankzaken regelen op een plek die u zelf prettig vindt. Zo kunt u via www.rabobank.nl/goeree-overflakkee bijvoorbeeld online uw verzekeringen afsluiten. En als u advies wilt dan kan dat natuurlijk altijd via de telefoon of tijdens een persoonlijk gesprek met een van onze adviseurs. Rabobank en Interpolis: partners In verzekeringen Uw verzekeringen zijn belangrijk. In het geval van schade of brand is het fijn dat alles goed en snel voor u wordt geregeld. Daarnaast is het van belang dat u alleen verzekert wat er toe doet. Daarom gaan wij met partijen in zee die deze denkwijze begrijpen. Interpolis is zo'n partij. Helderheid staat voorop. Weten watje wel en niet verzekert. Daar gaat het om. Maak een afspraak met een van onze adviseurs en zij vertellen u er alles over of kijk op www.rabobank.nl/goeree-overflakkee en maak online een afspraak. Rabobank Goeree-Overflakkee Telefoonnunnmer(0187)47 14 71 E-mail info@go.rabobank.nl www.rabobank.nl/goeree-overflakkee vraag naar de voorwaarden

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 12