Vroonlande: Zelfstandig, Comfortabel en Zorgeloos Wonen www.vroonlande.nl of kopen! EILAtlDBI-tllEUWS Wonen in Vroonlande Service en persoonlijke aandacht Activiteiten ZANDPAD 68 MIDDELHARNIS 0t87-74401 mijn broertje pest me ik ben verliefd op mijn leraar mijn kindje wil niet eten mijn vader is nooit thuis mijn broer is een stiekeme drinker mijn zusje klikt en liegt tegen mijn ouders ik zit onder de pukkels en heb alles al geprobeerd mijn vader scheldt mijn moeder altijd uit mijn leraar maakt altijd dubbelzinnige grappen ik denk dat ik heb zitten chatten met een ouwe vent mijn kindje groeit niet genoeg mijn moeder wil niet stoppen met roken en ik heb copd mijn dochter spijoeit iedere aag ik ben veel te dik, maar kan niet van de patat afblijven mijn vader kan zijn handen niet thuishouden mijn kindje wil niet slapen mijn vriendin heeft gezoend met mijn verkering ik heb een joint gerookt (en vond het lekker) mijn zoon is computerversiaafd ik word gepest op msn mijn zoon maakt nooit zijn huiswerk ik mag nooit uit mijn kindje blijft maar huilen ik ben verslaafd aan pokeren ik moet altijd om negen uur thuis zijn, maar ben al zestien mijn kind hangt de hele dag op de bank en Is depressief mijn kind is de hele dag hyperactief mijn ouders zijn nooit thuis Ik denk dat ik een SOA heb mijn kind plast nog altijd In bed mijn kind is hoogbegaafd en moet naar een andere school mijn vriendje heeft een gokverslaving mijn kind wil niet eten ik heb mijn vader niet meer mogen spreken sinds de scheiding ik ben bang dat iedereen merkt dat ik homo ben mijn ouders vinden dat Ik foute vrienden heb mijn ouders vinden dat ik te veel drink ik ben aangerand door een groep jongens van school Dan geeft het Centra Jeugd en Gezin Goeree-Overflakkee (CJG GO) een duidelijk antwoord. Want bij het CJG GO kan iedereen terecht met alle vragen over opgroeien en opvoeden. Een luisterend oor en goede hulp: daarvoor staat het CJG GO. Kijk op www.cjg-go.nl of bel (0187) 48 80 75 centrum voor jeugd en gezin PAGINA 11 DINSDAG 13 OKTOBER 2009 Serviceflat Vroonlande in Dirl<sland biedt u een luxe woonomgeving. In Vroonlande woont u zelf standig in een gerieflijk twee- of driekamerappar tement. Met de service die het leven veraange naamt en die u een veilig en comfortabel gevoel geeft. Wonen in Vroonlande is honderd procent zelfstandig, maar met een aantal prettige zeker heden. De appartementen van Vroonlande zijn te huur en te koop. In totaal zijn er 101 woningen: 93 met twee kamers en 8 met drie kamers. Alle appartementen beschikken over een eigen berging in de kelder van Vroonlande. Ook Privacy staat bij Vroonlande zeer hoog in het vaandel. Daarnaast besteden wij veel aandacht aan gezond heid en veiligheid. Alle appartementen zijn aangeslo ten op een alarminstallatie, die dag en nacht wordt bewaakt. Tijdens ziekte staan zorgmedewerkers van Vroonlande voor u klaar. Als bewoner van Vroonlande kunt u rekenen op de service en persoonlijke aandacht die u wenst. Vanuit een centrale keuken ontvangt u de warme maaltijd tussen de middag bij u thuis. Als bewoner van Vroonlande betaalt u maan delijks een bedrag aan servicekosten. In dat bedrag zitten onder andere de verwarming van uw appartement, uw watergebruik, een uitgebreide verzekering, verwarming en verlichting van openbare ruimtes, de warme maaltij den, onderhoud, hulpoproep {dag en nacht), de glazen wasser, afvoer van huisvuil en personeelskosten. Naast de wekelijkse activiteiten biedt Vroonlande twee keer per jaar een bingoavond, een aantal keren per jaar een modeshow en schoenenverkoop en - in het winterseizoen - een aantal dia-avonden. Voor bewoners, bestuursleden en medewerkers zijn er voorts de nieuwjaarsreceptie en een Kerstbijeenkomst. De ligging van Vroonlande is voortreffelijk. Rond het gebouw ligt een schitterende tuin van 2,5 hectare met vijver, pergola en geas falteerde wandelpaden. Voor de deur Is een bushalte. Zowel met de bus als met de auto zijn de Randstad, Brabant en Zeeland prima bereikbaar. V?dONlMDE Een brochure met uitgebreide informatie kunt u aanvragen bij Serviceflat Vroonlande, mevrouw P.A.L. Reijnoudt, hoofd interne dienst, Staakweg 5 3247 BV Dirksland telefoon 0187-602001. goeree-overflakkee

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 11