Van Weel-Bethesdaziekenhuis neemt vernieuwde speelkamer kinderafdeling in gebruik oncertagenda POLITIE EIIIVt1D01-t1IEUWS Uitslagen Damclub 'Denk en Zet' Expositie 'Legendary' van fotoclub 'de Rarekiek' Ingezonden Glastuinbouw niet regionaal? Oud papier Ons Koor 0900-8844 Stroper aangehouden Auto in de sloot Politie pakt jongens op i.v.m. vuurwerk Info- avond borst voeding Psalmzang avond Uitslag witviswedstrijd SGO Huber: bestuur ISGO hoort bij gemeenteraad PAGINA 7 VRIJDAG 2 OKTOBER 2009 Irrsli'lijk saiiifiizijn in de iieniieuuvle speelkamer. Futo-inzet: Kous Moerland 'slorml' de kamer iipeii. DIRKSLAND - Op de kinderafdeling van het ziekenhuis in Dirksland kennen ze al jaren een speelkamer, niet alleen voor de kinderen die er opgenomen zijn een plek om zich er meer op hun gemak te voelen, maar ook ouders mogen er zijn, bij hun kinderen. Al een aantal jaren bestond ech ter behoefte aan een upgrade. De speelkamer voldeed niet meer zo en was oubollig geworden. In 2004 werd dan ook de wens uitgesproken dat daar wat aan gedaan zou worden, maar het bleek nog heel wat voeten in de aarde te hebben voordat er werkelijk sprake zou zijn van een renovatie. Toch is het er uiteindelijk van gekomen, en het resultaat mag er zijn. Vrijdagmiddag werd de speelkamer officieel in gebruik genomen. Door Hans Villerius M;i;ii voor hel zover was, was er een sameii/ijn in het per se )ncelsresl;iuranl van hel zie kenhuis, waar liool'd van de kinderaldelinjj; Corrie Struik enii>e leksl en uitleg K<tf b'j wat er allemaal voor kwam kijken om (Ie speelkamer gereno veerd te krijgen. En de peda- gogisehe medewerksters Erica Klok en Anne Nagtegaal gaven een presentatie waarin ze hel belang illustreerden, niet alleen van de aanwezigheid van een fmiclionele speelka mer in het ziekenhuis, maar ook van het werk dat zij er voor en met de kinderen verrich ten. Dat alles met de bedoeling om hel kind zijn stress zo veel mogelijk kwijt te laten raken, omdat dit van directe invloed is (jp het herstel van het kind en een mindere kans op infec ties. De gerenoveerde speel kamer beantwoordt helemaal aan de behoellen die liet peda gogisch werk kent. Alleen de stofl'ering en de buitenspeel toestellen moeten nog worden aangepakt, maar de daarvoor benodigde gelden zijn er al. Het geheel is met name moge lijk gemaakt door de inzet van sponsors. Zo heeft de gemeng de zangvereniging Excelsior te Dirksland maar liefst ruim 10.000 eiuo opgebracht, Megasport te Middelhartiis 7.500 euro, de beide Dirks- landse basisscholen hebben 1.250 euro bijeengebracht wat door de Raad van Bestuiu' van - toen nog - ZorgSaam werd verdubbeld, verder waren er bijdragen van de (christelijke Vrouwenbond Cioeree, Lions Club Oostvoorne, de families IDubbeld en Boogert, de Gere- Folo's: Ham V'illmus formeerde Kerk te Stellendam, Harry Westhoeve te Ouddorp en Kiwanis Goeree-Overflak- kee. Van verschillende spon sors waren vrijdagmiddag vertegenwoordigers aanwezig om er getuige van te zijn hoe mooi de nieuwe speelkamer is geworden, met nieuwe frisse kleuren, een andere indeling, waarin alle actuele mogelijkhe den en pedagogische activitei ten kunnen plaatshebben, én hygiëni.sch verantwoord. Dit alles naar ontwerp van Vin- gerling Treffers Ontwerpers te AiTisterdam. Na de presen taties in het personeelsrestau- rant was het hoog tijd voor de officiële opening. Daarvoor was de voorzitter van de Raad van Bestiun' van CiiraMare, Koos Moerland, gevraagd, en aan hem was de opdracht om dwars door een voor de ingang van de speelkamer gespannen papierbaan te gaan; en met een stormachtige beweging kweet hij zich van die taak. MIDDELHARNIS/SOMMELSDIJK Uitslagen van maandag 28 september. ■-Afdeling 1 JA. Dekker- E HermelinkO-3 C>. Polder-J. van Hoorn... 1-1 H.H. Verolme - M. Klink 0-3 I. Mackloet - C. Spee0-;5 .■ifde/ing 2 C. Admiraal - R.Jacobs0-3 JA. Nipius - M. in 't Veld.. 0-3 MMeijer - R. van Rijnberk0-3 K. Kwakernaak - \V. Vroegindeweij3-0 JJ. Meiaard - G. Kamp0-3 Hermelink had zijn oude \orm weer terug. ,\1 in het begin van de strijd nam Dekker een ver keerde afruil. Dat kostte hem een schijf en de partij. Polder kwam tegen Van Hoorn \rij moeilijk te staan. Toen deze na een fraaie slagzet een schijf voor kwam te staan, leek de strijd gestreden. Het was ech ter maar schijn, want door een wat slordig eindspel van Van Hoorn wist Polder er toch nog remise uit te slepen. Verolme zat bij Klink al wel heel gauw in de boot. Zonder verder te spelen, gaf hij zich al vroeg gewonnen. Mackloet is op zoek naar zijn vorm. Hij tippelde in de strijd tegen Spee in een simpel valletje. Verder spelen liad daarna geen zin meer .Admiraal kwam tegen Jacobs al vrij gauw een schijf achter. Hij hield nog lange tijd dapper GOEDEREEDE - De gemeen te Goedereede organiseert van donderdag 1 oktober 2009 tot en met vrijdag 27 november 2009 een kunstex positie in het gemeentehuis. De expositie bestaat uit een reeks foto's van fotoclub de Rarekiek. Donderdag 1 okto ber om 20.00 uur verzorgt wethouder P. Feller de offici ële opening, ledereen is hier bij welkom. Vanaf de jaren '60 heeft de Rarekiek zich ontwikkeld tot een gerenommeerde fotoclub in Nederland. Er wordt regel matig geëxposeerd en deelge nomen aan regionale, lande lijke en internationale fotoacti- viteilen. De expositie van deze eilandelijke fotoclub, waarin 4.5 leden participeren, geeft een zeer gevarieerd beeld van de mogelijkheden van fotokunst. De werken variëren van foto's uit onze streek en alle uithoe ken van de wereld tot kunstzin nige composities en stillevens. Eanfareorkest L^e Hoop uit Stel lendam presenteerde begin dit jaar haar nieuwe cd Legenda ry. Aan leden van de fotoclub De Rarekiek op Goeree-Over- flakkee werd gevraagd een foto Ie maken aan de hand van een beschrijving van het muziek werk Waterman \an Maurice Hamers, dat een plaats op deze cd heefi gekregen. De oproep leverde 134 f()to's op. Vijftig daarvan zijn samengebracht voor deze expositie. Beroeps fotograaf Gijs \an Gent koos de beste drie foto's en dirigent .Arie Stolk en componist Mati- rice Hamers kozen uiteindelijk de foto van Sue Goldberg als winnende foto. De foto is nu te zien op de cd-hoes. De exposi tie is te bezoeken van donder dag 1 oktober 2009 tot en met vrijdag 27 november 2009 tij dens de openingstijden van het gemeentehuis. Het ISGO viert haar 20-jarig jubileum. Dat is fantastisch. Heel erg goed dat alle belang rijke zaken op ons eiland regi onaal worden geïnitieerd en gecoördineerd. Dat geldt vol gens het persbericht voor ver schillende projecten op het terrein van ruimte, milieu en volkshuisvesting, economie en recreatie, toerisme en vol wassenen educatie, landbouw, water en verkeer, klimaat en collectief afhankelijk vervoer. Wat niij, maar ook de ambte lijke werkgroep van het ISGO (PAC VROEZ) verbaast, is dat het vestigen van glastuinbouw blijkbaar een onderwerp is dat alleen de gemeente Oostflak- kee aangaat. Kunnen gemeen ten naar believen onderwerpen naar zich loetrekken? Is glas tuinbouw bij uitstek niet juist een onderwerp om in regio naal verband te spreken? Men spreekt over de vestiging van 400 hectare (600 voetbalvel den). Dat gaat dus niet alleen om heel \eel ruimte, maar heeft ook betrekking op milieti, land bouw, economie, werkgelegen heid, verkeer. Heel vreemd! Maria Evers, Lauwerijnstraat 19 Nieuwe-Tonge SOMMELSDIJK - Morgen, zaterdag 3 oktober, haalt Man nenkoor Ons Koor in beel Sommelsdijk (m.u.v. de West- plaat) het oud papier weer op. De mannen beginnen om 9 uur en hopen de klus tegen het middaguur geklaard te hebben. Gelieve het papic' en karton goed verpakt, tijdig en op een goed zichtbare plaats langs te weg te zetten. Buiten de ophaaldagen om kunt u uw' oud papier ook kwijt in de con tainers van 'Ons Koor' aan de Molenweg te Middelharnis. Zie voor meer informatie Nvebsite www.niannenkoorons-koor.nl. Rotterdam-Rijnmond Wijkteam Goe ree-O verf la kkee DIRKSLAND - l^olitieagenten van het district de Eilanden hielden afgelopen week een stroper aan. Donderdag 24 september zag een getuige een man met een waadpak en een zak op zijn rug lopen op het Volkerak. Hij waarschtiwde de politie. Deze stelden een inten sief onderzoek in. Hieruit werd duidelijk dat de verdachte een 28-jarige man uit Dirksland was. Bij het onderzoek in de woning van de verdachte trof fen de agenten ruim een kilo ingevroren paling aan. Verder vonden de agenten een aantal fuiken, een waadpak en ver schillende rivierkf'eeftjes. De aangetroffen goederen zijn in beslag genomen. De verdachte is overgebracht naar het poli tiebureau voor verhoor OOLTGENSPLA.Ar - Dins dagavond rond acht uur is er bij de Bosweg een auto in de sloot geraakt. Een 26-jarige man uit Ooltgensplaat reed op de Bosweg richting Ooltgens plaat. Toen de bestuurder een bocht doorreed, verloor hij de inacht over het stuur en is zijwaarts de sloot in gereden. Toen de auto in de sloot lag kon de bestuurder zelf uit de auto klimmen. Hij kwam niet de schrik vrij. Eiet voertuig werd weg getakeld. De politie doet nader onderzoek naar de toedracht van dit ongeval. MIDDELHARNIS - Op woensdag rond half één heb ben politieagenten twee jon gens aangehouden voor het afsteken \an \uurwerk. Tvee surveillerende agenten hoorde Een goede voorbereiding op het geven van borstvoeding geeft een betere start en betere kans van welslagen. Op woens dagavond 7 oktober a.s. orga niseert borstvoedingorganisa tie La Lèche League hierover weer een infoavond voor a.s. en voedende moeders. Het thema is 'Borstvoeding in de kraam tijd en in de eerste maanden'. De avond wordt gehouden aan het adres Hazelaar 17 te Melissant en duurt van 20.00- 22.00 uur U kunt zich telefo nisch aanmelden bij Carla van Gils, tel. 0187-631716. Ook verhuurt La Lèche League diverse Avent en Medela borst- kolven. een harde knal terwijl zij op de Frans Halslaan liepen. Toen zij in de richting liepen van dit vandaan kwam, zagen zij een groep van ongeveer 15 jon geren tussen de 12 en 16 jaar oud. De agenten observeerden de groep en zagen dat er twee jongens een eindje van de rest van de groep vandaan liepen. Eén van de twee jongens stak \'er\olgens een rotje aan waar na hij zich weer bij de groep aansloot. De agenten liepen daarop op de jongens af en \roegen om hun gegevens. De jongens zij aangehouden en meegenomen naar het bureau. Eén van hen gaf in de eerste instantie valse gegevens op- maar kwam daar later op het bureau op terug. Inmiddels is gesproken met de ouders van de jongen die het vuurwerk afstak en hem is een HAL'I verwijzing opgelegd. De ande re jongen is er met een flinke waarschuwing \'an afgekomen. stand, maar moest uiteindelijk toch capituleren. In 't Veld sloeg in het begin een blun der Nipius leek op een verras sende o\erwnining af te gaan. Maar ineens waren de rollen omgekeerd. In 't Veld kwam op dam en het was met Nipius gebeurd. Meijer, een nieuwe ling, miste nog wat ervaring. Daar maakte Van Rijnberk gre tig gebruik van. Toch speelde hij als beginneling geen slechte partij. B'ijzonder spannend was de strijd tussen Kwakernaak en Vroegindeweij. Vroeginde weij, die klem kwam te staan, moest een voor hem minder gunstige slagzet maken. Lange tijd zag het er voor hem niet ongunstig uit, maar hij moest uiteindelijk toch het loodje leggen. Er waren nog maar een paar zetten gedaan, toen Meiaard een kapitale fout maakte, die hem enkele schij ven kostte. Hij probeerde zich nog te herstellen, maakte nog een aardig slagzetje, maar dat kon Kamp niet van een over winning afhouden. OUDDORP - De zendings- commissie van de Hersteld Hervormde gemeente van Ouddorp organiseert, in samenwerking met het Chris telijk Ouddorps Mannen koor, zaterdag 3 oktober een psalmzangavond in de loods van Bloemkwekerij Klepper, Oudelandseweg 27 te Oud dorp. Tijdens deze avond zal ds. H. Lassche een meditatie houden. De collecte is bestemd voor de zending van de Her steld Hervormde Kerk. De aanvang is om 19.00 uur Zaterdag 26 september jl. heeft de afd. Dirksland van Sportvis- serij Goeree-Overflakkee haar laatste viswedstrijd van het sei zoen 2009 voor het afdelings kampioenschap gehouden. De wedstrijd werd gehouden aan de blokkendam nabij de Haringvlietsluizen. Bij de inschrijving meldden zich 21 deelnemers aan, waarna men zich naar de wedstrijdlocatie begaf, waar om 9.00 tiur het startsein klonk. De weersom standigheden waren prima, maar de vangsten \'ielen bij zonder tegen; in totaal werd niet meer dan 10,640 kg. vis gexangen. Er waren slechts 7 deelnemers die 1 of 2 brasems vingen; alle anderen hadden geen enkele beet of sloegen maar een heel klein visje aan de haak. Onderstaand de uit slag in kilo's. Poule A l.J, de Visser2,760 2. J. Bruggenian2,120 3.T. Netten1,070 Poule B 1. R. Slootweg1,250 2. Velthuis1,220 3. R. Rijke1,100 4. R V. d. Groef0,980 De overige deelnemers in zowel poule A als in poule B behoor den deze dag niet tot gelukki gen en dat heeft nog invloed gehad op het eindklassement voor de eerste plaatsen. Het algemeen eindklassement voor de eerste drie plaatsen luidt als volgt; l.J. Bruggenian, niet 15 strafpunten; 2. A. Schaaf, met 19 strafpunten; 3. W. Netten, met 22 strafpunten. DIRKSLAND - Raadslid Henk Huber mist goede informatie vantiit het Intergemeentelijke Sanienwerkingsorgaan Goe ree-Overflakkee (ISGO). Om daar verandering in te bren gen, betoogde hij donderdag avond tijdens de raadsverga dering in Dirksland, moet het bestuur van het ISGO weer in handen komen van raadsle den. Nti wordt het samenwer- kingsoi'gaan bestuurd door burgemeesters en wethouders. Volgens Huber is dit niet in overeenstemming met de Wet Gemeenschappelijke Regelin gen. Hij nam zelfs de kwalifica tie "onrechtmatig" in de mond. Burgemeester Stoop liet echter een heel andere geluid horen. Besturen door collegeleden is wel degelijk mogelijk volgens de wet, zij liet met toestemniing van de gemeenteraad. In 2004 heeft de gemeenteraad die toestem ming gegeven. Gedeputeerde Staten hebben \ervolgens de bestutirsregeling voor het ISGO goedgekeurd, waarmee de juri dische grondslag gewaarborgd is. Stoop voegde daaraan toe dat de raadsleden toegang heb ben tot alle relevante informatie en dat het ISGO elke maand op de raadsagenda staat. Hij ontraadde de raad de motie die Huber had inge diend om het betuur in han den van raadsleden te leggen. Dat was echter niet nodig, want het raadslid trok zijn motie in voordat er over gestemd kon worden. Aanleiding voor de motie was de informatie rond het ontslag van een medewer ker van het ISGO. 2009 Vrijdag 2 oktober Hervormde Kerk - Som melsdijk. Orgelconcert van de leerlingen van Paul Kie viet. Aanvang; 20.00 uur Zaterdag 3 oktober Hervormde Kerk - Dirks land. Favorieten uit de Romantiek worden uitge voerd door de C.O.V 'Lau- dando' te Middelharnis o.l.v. Rinus Verhage. Orgel; Willi Diepenhorst. Aan vang; 20.00 uur Zaterdag 10 oktober Hersteld Hervormde Reho- bothkerk - Sommelsdijk. Een Mission Music Koor- en Samenzangavond ni.ni.v. het Duivelands Mannen koor o.l.v. Dinant Struik en een groot koor samengesteld uit het Kinderkoor 'Opent uwe mond' uit Barendrecht en het Jeugdkoor 'Laat het klinken' uit Ptittershoek o.l.v. Marjan Verbaas en het Jongerenkoor 'Con Amo- re' o.l.v. Ron van Ommen. Orgel; Stephan Folnier en Arjan Gorseman. Aanvang; 19.30 uur Zaterdag 10 oktober Hervormde Kerk Oude Tonge. Een concert onder de titel "Oog in oog met Bach". Orgel; Sietse van Wijger- den. Zang door een dub- belkwartet met de motet ten Konim Jesu komni - en - Lobe den Herrn. Eoke Stribos geeft toelichting bij twee van zijn schilderijen, die qua sfeer overeenkomen met de mttziek. Aanvang; 20.00 uur Zaterdag 17 oktober Hervormde Kerk - Som melsdijk. Organist Paul Kie viet geeft z'n tweede concert van werken van Felix Men- delssohn-Bartholdy (1809 (:)_1847). Aanvang; 20.00 uur Zaterdag 17 oktober Hervormde Kerk - Mid delharnis. Het Opera- en Oratoriumkoor Zuid-West- Nederland te Middelharnis o.l.v. Bas van Houten zingt de Missen Vierne van .Arie J.Keijzer. Aanvang; 20.00 uur Zaterdag 17 oktober Rehobothkerk - Sommels dijk. Koor- en Samenzang avond. Hieraan werken mee het Chr Jong Mannenkoor Jubilate' o.l.v. Lennert Knops en de soliste; Maria Knops op de harp. Aan vang; 19.30 uur Zaterdag 31 oktober Rehobothkerk - Sommels dijk Reformatieherdenking ten bate van de Sdchting Vrienden van Heidelberg door het Chr Gemengd Rehobóthkoor te Sommels dijk o.l.v. Ab Vroegindeweij. Sprekers; Ds. L.M. Jonge- jan, ds. A.A. Egas en ds. E. Bakken Organist; Jolian van Wijk. Aanvang; 19.30 uur Zaterdag 7 november Hervormde Kerk - Dirks land. Het Jong Christelijk Kamerkoor 'Fiori Musicali' o.l.v. Sietse van Wijgerden voert m.m.v. orkest en solis ten het Fauré Requiem, Dixit Dominus van Handel en het Te Deuni van Part uit. Aanvang; 20.00 uur Vrijdag 13 november Rehobothkerk - Sommels dijk. Mannenzangavond voor mannen die graag zingen. Door een reeds gevormd mannenkoor van 80 a 100 wordt te voren een bovenstem ingestudeerd. Meditatie; Ds. L.M. Jonge- jan Organist; Johan van Wijk. Dirigent; Ab Vroegin deweij. Aanvang; 20.00 tiur Zaterdag 21 november Hervormde Kerk - Djrks- land. Slotconcert van het Handel- en Mendelssoh- nfestival door het Vocaal ensemble 'Magnificat' o.l.v. Rinus Verhage. Organist; Wim Diepenhorst. Aan vang; 20.00 uur Zaterdag 21 november Hersteld Hervormde Reho bothkerk - Sommelsdijk. Orgel- en Samenzangcon- cert door Pieter Heykoop. Aanvang; 19.30 uur Zaterdag 28 november Exoduskerk - Sommelsdijk. Concert van het Mandoli ne-orkest 'Estanipida' uit Middelharnis-Sommelsdijk, m.m.v. het Mandoline orkest 'Melodia' uit Stam persgat beide o.l.v. Marco Ludemann. Verder werkt mee 'Da Capo' (Renske Breeman met harp en Cisca Zuurveld met dwarsfluit). Aanvang; 19.30 uur Maandag 7 december Hervormde Kerk - Mid delharnis. Adventconcert door het Mannenkoor 'Ons Koor' te Sommelsdijk o.l.v. W. Chr Meyboom en het Mannenkoor 'Gotiwe Stem' uit Waddinxveen o.l.v. Mar tin Mans. Organist; Andries Stam. Aanvang; 20.00 uur Zaterdag 12 december Hervormde Kerk - Som melsdijk. Adventsconcert door het Chr. Mannenkoor 'Door Eendracht Verbon den' o.l.v. Corné de Geus. Organiste; Marian van Oos tenbrugge. Aanvang; 20.00 uur. Vrijdag, 18 december 2009 R.K. kerk - Achthui- zeii. Kerstconcert van het Dameskoor 'Toonkunst' te Middelharnis en het Man nenkoor 'Ons Koor' te Soni- nielsdijk o.l.v. W. Chr Meij- boom. Organist; Andries Stam. Aanvang; 20.00 uur Vrijdag 18 december Hervormde Kerk - Middel harnis Een Music Advents concert met de Urkers. Het Gospelkoor 'In Touch' en 'Per AiTiore' o.l.v. Ad de Joo- de. Solist; Lucas Kramer; Solist vleugel en orgel; Jaap kramer; vleugel; Pieter Ver hage. Aanvang; 20.00 uur Zaterdag 19 december Rehobothkerk - Sommels dijk. Kerstconcert door het C:hr. Gemengd Rehobóth koor te Sommelsdijk, het C;hr Ouddorps Mannen koor te Ouddorp beide o.l.v. Ab Vroegindeweij en het Kinderkoor 'Tot Zijn eer' te Middelharnis/Som- melsdijk o.l.v. Corné de Geus. Organist; Johan van \Vijk. Meditatie; Ds. L.M. Jongejan. Aanvang; 19.00 uur Zaterdag 19 december Doopsgezinde Gemeente Ouddorp. Kerstconcert door het Gospelkoor 'We believe' uit Hardinxveld- Giessendam o.l.v. Renico Hakkert. Pianist; Remco Hakkert. Aanvang; 20 uur Zaterdag 19 december Doipstienden - Ouddorp. Kerstconcert door de Chr Geni. Zangvereniging 'Hart en Stem' o.l.v. Marco 't Hart. Aanvang; 19.30 uur Zaterdag 19 december Hervormde Kerk - Dirks land. Kerstconcert door het Chi'- Gem. Koor 'Sursum Corda' met medewerking van het Stadskoor 'Goeree' beide o.L.v. Jaap de Geus. Organist; A.Weenink. Solis ten; Anton en Marije Wee llink. Aanvang; 19..30 uur Maandag 21 december Rooms Katholieke Kerk Middelharnis. Kerstcocnert van het Mannenkoor 'Ons Koor' te Sommelsdijk o.l.v. W. Chr Meyboom. Orga nist; Andries Slani. Aan vang; 20.00 uur Woensdag 23 december Hervormde Kerk - Stel lendam. Kerstconcert door 'Soli Deo Gloria' uit Stel lendam o.l.v. W. Chr Mey boom. Organist; Sander van den Houten. Aanvang; 20.00 uur. Donderdag 24 december Hervormde Kerk - Mid delharnis. Kerstzangavond met het Chr Gem. koor Jeduthun' o.l.v. Jan Wisse. Organist; Hans van Heemst. Aanvang; 19.30 uur Zaterdag 26 december Gereformeerde Gemeente - Dirksland. Kerstzangavond door het Dirkslands Man nenkoor o.l.v. Frans Cornet en het Jeugdkoor 'luventa' o.l.v. Jan Looij. Organisten; resp. Jati Hoek en Annema- rie v.d. Veer Aanvang; 19.00 uur Deze rubriek - uitsluitend bedoeld voor kerkconcerten op Goeree en Overflakkee - beoogt een spreiding van de concertavonden te bewerk stelligen. Verenigingen kun nen zich bij het vaststellen van hun programma op boven- staancle informatie richten. Komen er onverhoopt toch meerdere concerten op een en dezelfde avo'nd voor, dan wor den ze geplaatst in volgorde van binnenkomst. Stuurt u tijdig uw gegevens toe en niet enkele weken voordat het con cert plaatsvindt. We hopen deze rubriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concerten tot een jaar na datum worden opge nomen. Aanmeldingen voor deze rubriek vindt plaats door mid del van formulieren, die kun nen worden aangevraagd via tel. 482560. Ook is het mogelijk een e-mail te sturen aan; jvanhoornfo) wxs.nl die inhoudelijk over eenkomt met de vragen van het formulier

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 7