ÖÖSIFLMIJE Sempre Crescendo weer van start Marjolein Klapwijk exposeert in 't Blaeuwe Huus iseo Middelharnis Vrouwenkoor Toonkunst hervat koorrepetities ^Bza^caoBEZ "^^Ijr wéér (Jan mooi! 0900-8844 Rijbewijs kwijt na onveilig rijgedrag Vrouwenkoor Toon kunst uit Middelharnis start dinsdag 25 augus tus weer met de koorre petities. PAGINA 8 VRIJDAG 21 AUGUSTUS 2009 GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 12 augustus 2009 voor: - het gedeeltelijk oprichten van een woning op het per ceel Kelderweg 65, 3253 TC Ouddorp. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvangen. Op 12 augustus 2009 voor: - het gedeeltelijk slopen van de woning op het perceel Kelden«eg 65,3253 TC Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen be zwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 1 september 2009 in het gemeentehuis te Middel- harnis. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 25 augustus 2009 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar De agenda 's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het ge meentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een schuur op het perceel Wittestraat 6, 3253 XM Ouddorp (10 augustus 2009); - het gedeeltelijk vernieuwen van de voorgevel van de garage op het perceel Doornmeet 1, 3252 ON Goe dereede (11 augustus 2009). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2009 Goedereede. Woonkern Stellendam: Collectevergunning voor het Duchenne Parent Project in de periode van 18 tot en met 24 oktober 2009. Woonkern Ouddorp: - Ontheffing sluitingsuur Paal 10 voor 10 september 2009 voor een besloten feest; - Ontheffing sluitingsuur Strandpaviljoen C-side voor 22 augustus, 29 augustus en 12 september 2009 voor een besloten feest. Woonkern Goedereede: - Hotel De Gouden Leeuw, voor het houden van een - Franse avond en uitbreiding van het terras tijdens de Kunstdag op 25 augustus 2009; - Buurtvereniging 't H66d voor het innemen van een standplaats op het Duinroosplein te Goedereede- Havenhoofd voor het bakken en verkopen van vis op 15 augustus 2009. De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis-bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die op het gemeen tehuis verkrijgen. ti^ GEMEENTE DIRKSLAND Besluitvormende raadsvergadering De voor donderdag, 27 augustus 2009, geplande be sluitvormende raadsvergadering gaat niet door wegens gebrek aan agendapunten. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een'berging op hel perceel Emma- laan 7 te Dirksland; Bekendmaking ter inzage legging ontwerpbe- stemmingsplan 'Gronden van Breen' te Oud dorp Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat zij het ontwerpbestemmingsplan voor het gebied 'Gronden van Breen' te Ouddorp ter inzage legt. Het voorontwerpbestemmingsplan heeft eerder op grond van de Inspraakverordening met ingang van 10 november 2008 gedurende zes weken ter inzage gele gen. Tijdens deze periode hebben verschillende perso nen een inspraakreactie ingediend. Op basis van de ontvangen inspraakreacties heeft het college van B&W besloten het vooroniwerpbestemmingsplan aan te pas sen. Deze wijzigingen slaan aangegeven in hel ont werpbestemmingsplan. Ontwerpbestemmingsplan Hel gebied waarop tiet nieuwe bestemmingsplan be trekking heeft wordt begrensd door het Smalle Einde in het noorden, de Havenweg in hel westen, de Waterweg in het zuiden en de Bosweg in het oosten. Directe aanleiding voor het nieuwe bestemmingsplan is de urgentie van de woningbehoefte, waarin het ge meentebestuur reden heeft gezien om in het betreffen de gebied de ontwikkelirtg van een woningbouwlocatie ter hand te nemen. De belangrijkste inhoud van het nieuwe bestemmingsplan bestaat dan ook uit het pla nologisch mogelijk maken van woningbouw. In verband met bovenstaande liggen de hierna te noe men bescheiden met ingang van 24 augustus 2009 ge durende een periode van 6 weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter in zage bij de Publleksbalie, Tramlijnweg 2,3252 BR Goe dereede. Gemelde stukken zijn in voornoemde periode tevens te raadplegen via de gemeentelijke website: www.goede- reede.nl. Het betreft: - een ontwerpbestemmingsplan 'Gronden van Breen'; - het stedenbouwkundig masterplan 'Ouddorp-Zuid'. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een leder zijn zienswijze ten aanzien van bovenstaande schrifte lijk en mondeling (na afspraak met het cluster RO van de gemeente Goedereede) kenbaar maken. Zienswij zen ten aanzien van het ontwerpbestemmingsplan en/of het stedenbouwkundige masterplan dienen gericht te worden aan de raad van de gemeente Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Voor meer informatie over de vooraankondiging kunt u contact opnemen met het cluster Ruimtelijke Ontwikke ling van de gemeente Goedereede (0187 - 49 15 00). Afkondiging Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat op 11 augustus 2009 in het publicatieblad het volgende besluit is opgenomen: - Vaststelling tarieven voor het gebruik van de vereni gingsgebouwen en voor het gebruik van de sporthal en gymnastieklokalen. Genoemd besluit Is in de collegevergadering van 4 au gustus 2009 vastgesteld en treedt in werking op 1 sep tember 2009. De tarieven voor het gebruik van vereni gingsgebouwen en voor het gebruik van de sporthal en de gymnastieklokalen zijn verhoogd met 2,2% op basis van het Prijsindexcijfer (CPI afgeleid) over 2008 vast gesteld door het Centraal Bureau voor de Statistiek te Voorburg. E.e.a. ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage op de stafafdeling BMO en. kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. twlijmug 2, Gctdemii», (Mlk»i 38,3B3IG ftièjiiip, liiHml «¥«.9!i«ii«««d».«l Tel. (OIB7)j)9l50ö, E™Sg8meflnleyi§gMiJereede.nl Het gBmeentéuis Is oj»n op moandag, woendog en dondefdag vaR 9.00 tol 12.00 m en von 13.00 lot 14.00 mr. DUoj en «rijdog m 9.00 tol 12.00 mr. Op donderdogovoml liet gMeentelnis open win 18.00 lol 19.30. tijdens orendoptnstelling jij» olleen de pukitlibiilie e« y Mijlokel o)»». Oe oIhiUhoI isop»«i>|mo6nsd(^TOil5.30M18.00 w,opvrlidagyQnt5.^totlé.30uurenopzatedogvDn9.3ötolll.30iiiir, - het oprichten van een berging op het perceel Dahlia 3 te Dirksland. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Binnen weg 46 te Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verienen ontheffing Artikel 3.8, (iid 1 onder c) Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om ontheffing van het bestem mingsplan te verlenen voor: - het verbouwen van een showroom tot woning op het perceel Stationsweg 7 te Dirksland. Deze bouwplannen passen niet rechtstreeks in het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ontheffing te verlenen. Het ontwerp van deze besluiten met de daarop betrek king hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kan tooruren vanaf 24 augustus tol en met 6 oktober 2009 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, bij de sector ruimtelijke za ken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw en woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage leg ging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Voornemen verlenen ontheffing Artikel 3.23, Wef ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om ontheffing van het bestem mingsplan te verienen voor: - het vestigen van een kapsalon op het perceel Voor straat 26 te Dirksland. Dit bouwplan past niet rechtstreeks in het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening is het mogelijk om ontheffing te verlenen. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken ligt gedurende een termijn van zes weken voor eenieder ter inzage. U kunt tijdens kantoo ruren vanaf 24 augustus tot en met 5 oktober 2009 dé stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 Ie Dirksland, bij de sector ruimtelijke za ken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook hel indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw en woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage leg ging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmaking Tweede ronde bestickeren huishoudelijke afvalcontainers Eind mei is de gemeente Dirksland gestart met de re gistratie van afvalcontainers. Dit gebeurt met stickers met daarop een streepjescode. De eerste stiokerronde heeft al plaatsgehad. De containers die nog niet geregistreerd zijn krijgen een sticker op maandag 31 augustus of dinsdag 1 septem ber Zijn uw containers nog niet of niet allemaal gestic- kerd, dan ontvangt u eind augustus een brief waarin staat op welke dag u uw container bij uw voordeur moet Containers die na de registratie geen sticker hebben zijn dan niet gekoppeld aan een adres en zullen dus niet meer worden geleegd maar worden ingenomen. KMi!# Voorstraot 15, Posltia li), W ZG WÜ. Intemsk *w».dirliA«d.«l, Tel. (01871 «O 80 80 fa «O 37 99 /wit inloMrlslond.nl Openinjitildon: m t/m vf 09.00 tol 12.00 en 13.30 tot lé.OO ouf. Openbare vergaderingen augustus/september 2009 - 27 augustus 2009 Informatieve en opiniërende raad in het gemeente huis van Middelharnis (19.30 uur). - 3 september 2009: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebruik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) www.middelharnis.nl Beslissingen Algemene wet bestuursrecht (I) Verleende kansspelvergunning: - Hervormde Gemeente 'Exodus' - organiseren kans spel van 1 september 2009 t/m 7 november 2009 (13/08/09). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187)47 55 55. Ontvangen aanvraag bouwvergunning Aanvraag lichte bouvi/vergunning: - Sommelsdijk, Nachtegaalstraat 2 - Oprichten dakka pel (07/08/09). Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel V.1 lid 1 b van het bestemmings plan 'Buitengebied' vergunning te verienen aan: - Sommelsdijk, Boerenweg 10 - Oprichten bedrijfswo ning. Deze aanvraag en het bijbehorende ontwerpbesluit lig gen met ingang van 24 augustus 2009 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze ter mijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Post bus 13240 AA Middelharnis. Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 1 september om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 1 september 2009 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Ontheffingsverzoek Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke or dening en artikel 4.1.1 lid i Besluit ruimtelijke ordening ontheffing te verienen aan: - Stad aan' t Haringvliet, Haven 1 - vestiging antiek winkel annex theehuis. Dit ontheffingsverzoek ligt met ingang van 24 augustus 2009 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA h/liddelharnis. .«gin lutminng 4S, teSw 1,32<0 M MidJtloras. Interael; w«.Mldell«i(»is.«l. Tel. (0187) 47 55 55 tox 47 55 47/ e»noil: infofciddefto1ni5.nl. Openingstijden: moandog en vr^dog von 09 00 tot 13.00 uur; dinsdog l/m donèrdog von 09,00 tot 12.00 en van 13.00 lol W.30 mr, donderdogovondnnl9.00tol20.00K Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van de voorgevel op het adres Beatrlx- straal 3,3256 AA te Achlhuizen (ontvangen op 7 au gustus 2009). een aanvraag om reguliere bouwvergunning 1e fa se is ontvahgen voor: hel bouwen van een woning met garage aan de Ou- delandsedijk (ongenummerd) 3255 LN te Oude-Ton- ge, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie K, nummer 291 (ontvangen op 7 augustus 2009). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij hel taakgebied Volkshuisvesting Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragei kunnen géén be zwaarschriften worden ingedieriB Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders mst^^ bekend dat: mei toepassing van artikel 3.23 van de Wet op de ruim telijke ordening (Wro) ontheffing van het bestemmings plan 'Oude-Tonge dorp' voor een hogere bouwhoogte en een grotere bebouwingsoppervlakte en daarnaast een lichte bouwvergunning is veneend voor: - het bouwen van een garage/bergmg op het adres Mo lenstraat 9,3255 AN te Oude-Tonge (besluit verzon den op 10 augustus 2009). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij hel taakgebied '^lolkshulsvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtefijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 1 september 2009 Tijdstip locatie 9,00 uur gemeentehuis Middelharnis Intergemeente Ifjk Samenwerkingsverband Goeree-Querflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Besluiten intrekking milieuvergunning De volgende vergunningen zijn ingetrokken overeen komstig artikel 8.25 Wm: 1de oprichtingsvergunning d.d. 16 oktober 1984 van C. Goedegebuur, Achtenveg 8 te Melissant; 2. de revisievergunning d.d. 13 maart 2002 van TBP Electronics, Vroonweg 10 te Dirksland; 3. de oprichtings- en uitbreidingsvergunning d.d. 16 november 1973 en 9 december 1995 van A. Keizer, Achtera/eg 30 te Melissant; 4. de oprichtingsvergunning d.d.24 februari 1994 van L. Leijdens, Molendijk 57 te Melissant; 5. de revisievergunning d.d. 28 december 1993 van A. Roozemond, Westdijk 32 te Dirksland; 6. de revisievergunning d.d. 26 februari 1991 van J. Huizer, Haven 5 te Stad aan 't Haringvliet; 7. de oprichtingsvergunning d.d. 20 augustus 1997 van DTD Express, Pascal la te Middelharnis; 8. de oprichtingsvergunning d.d. 13 oktober 1998 van D. Vroeglndeweij, Industrieweg 17 te Middelharnis; 9. de oprichtingsvergunning d.d. 29 mei 1990 van In- ter Charter B.V., Westhavendijk 14-16 te t\/liddel- harnis; 10. de oprichtingsvergunning d.d. 27 september 1966 van L. Born, Westelijke Achtero/eg 37 te Middelhar nis; 11de oprichtingsvergunning d.d. 22 februari 1994 van J.J. Nipius, Nieuwepad 6 te Middelharnis; 12. de oprichtingsvergunning d.d. 24 april 1984 van J. van Nieuwenhuizen, Oudelandsedijk/Noordlandse- dijk te Nieuwe Tonge; 13. de oprichtingsvergunning d.d. 12 april 1994 van G.C. Vis van Heemst, Kaai 19/21 te Sommelsdijk; 14. de oprichtingsvergunning d.d. 27 november 1984 van RJ. Vos, Zulddijk 20 te Nieuwe Tonge; 15. de revisie- en veranderingsvergunning d.d. 1 mei 1996 en 12 januari 1999 van D.C. Goekoop, Pad 4- 11 te Goedereede; 16. de oprichtingsvergunning d.d. 13 oktober 1993 van A.M. Huibrechlse, Lesje 7 Ie Achlhuizen; 17. de oprichtingsvergunning d.d. 23 november 1999 van P. van der Put, Langstraat 11 (thans 13a) Ie Achlhuizen. Naar aanleiding van de ontwerpen zijn geen zienswij zen naar voren gebracht. Welstandszitting (commissievergadering) Datum 1 september 2009 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Omwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen mei de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dal: een kapvergunning is verleend voor de kap van: -1 Es aan de Kolfweg 3255 BK te Oude-Tonge (besluit verzonden 17 augustus 2009). Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden- belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Daarnaast bestaat nog de mogelijkheid een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzienin genrechter van de rechtbank te Rotterdam. Dit wanneer directe spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee. Esenbowiifa»! 1, Poilkos 75,3255 ZH 0»d^Too9e. htimei: ww.oosl)lol(le«.nl. Tel. (0187] 44 7100 k M 7199/»™t «ooslolikee.nl Openijjitijden: m t/m do 09.00 tol 17.00 »»r en vr von 09.00 tot 16.00 «is, elle eerste en derde dinsdog von de moond;s avonds geopend von 18.00 tol 19.30 m. Sole Sodde Ziteii'. 9.00 tol 12.00 mr. Sott itirgeidrtn: 9.00 tol 12.00 w era 13.00 tot 15.00 tivf De besluiten en de overige relevante stukken liggen ter inzage m.i.v. 24 augustus 2009 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Dirksland (nrs. 1 t/m 5), Middelharnis (nrs. 6 t/m 14), Goedereede (nr 15) en Oostflakkee (nrs. 16 en 17). Degene die niet in de ge legenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur Hiervoor moet een telefonische af spraak worden gemaakt met het ISGO. Beroep tegen het besluit kan gedurende deze zes we ken worden ingesteld door belanghebbenden. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Z\i die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling levens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen 18. Dynamic Motion, Tramweg 25 te Oude-Tonge (Be sluit algemene regels voor inrichtingen milieube heer); voor het oprichten van een sportschool. 19. E. van der Velde, Peuterdijk 59 te Herkingen (Be sluit landbouw milieubeheer); voor de uitbreiding van de inrichting met maximaal 25 kampeerplaat- sen met wasgelegenheid. De melding ligt ter inzage vanaf 24 augustus geduren de zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op hel gemeentehuis van Oostflak kee (nr 18) en Dirksland (nr 19). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 lol 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische af spraak worden gemaakt met het ISGO (telefoon 0187 -48 81 11). Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11), Dmnwi]40,Foih»3l3,3240 AH Middellmii. Tel. (018714881)1/10x48 ai 99 E-oiol in(oglsgo.nl/ Grofvoillijn 10187] 48 7711 MilieiillUitin: (0)87) 48 8131 of nibUochlenSIsgo.ol Openinjif^en: no t/m vr 08.30 12.00 en von 13.00 16.30 otir. Onnlosstotion: Jokimspoldersing 19, Middelomis, tel. (0187) 48 68 50. Miteukkhlen: (0187] 48 8131 of «iilie«ltlo<hlenêlsgo,nl Opnngsl|den: mo t/n vr 08.30 -11.45 en 10013.00 - 16U5 «I», 20 09.0012.15 iiw. -■'-^^■-'-' Rotterdam-Rijnmond wijkteam Goeree-Overflakkee OUDDORP - De politie heeft maandagavond rond tien uur het rijbewijs van een 42-jarige automobilist uit Renesse inge vorderd voor agressief/onvei lig rijgedrag. De man reed met een snelheid van 167 km/uur op de N57, waar 100 is toe gestaan. Ook bleek hij onder invloed van alcohol te verke ren. De bestuurder werd aan gehouden en na opgemaakt proces-verbaal en invordering Deze worden iedere dinsdag van 14.30-16.30 uur gehouden van zijn rijbewijs weer heenge zonden. De 42-jarige inwoner van Renesse zal zich voor de rechter moeten verantwoor den. in gebouw De Notenkraker aan de Juliana van Stolberglaan te Middelharnis en staan onder leiding van dirigent W.Chr. Meyboom. De toekomstige repetities zul len in het teken staan van het 60-jarige jubileum van het koor in 2010. In oktober van dat jaar zal een jubileumconcert worden gegeven, en het koor heeft nog meer in petto. Wat dat is kunt u ervaren als u meedoet met het koor. Het repertoire bestaat uit klas sieke en minder bekende wer ken van verschillende compo nisten. Momenteel wordt gewerkt aan 'Standchen' van Franz Schu bert. Belangstellende dames zijn hartelijk welkom om eens te luisteren. MIDDELHARNIS - Na de zomervakantie gaan de activi teiten bij Koninklijke muziek vereniging Sempre Crescendo weer van start. De eerste repetitie van het fan fareorkest, o.l.v. Leon Wolfs, is op dinsdag 25 augustus van 19.30-22.00 uur. Het oplei dingsorkest onder leiding van André Leer begint weer op woensdag 26 augustus, van 18.15-19.00 uur. Derepetities worden gehouden in gebouw De Notenkraker, Juliana van Stolberglaan 17 te Middelhar nis. Het eerste optreden van het fanfareorkest is op vrijdag 4 september, een openlucht concert aan het Burgemeester Boumanplein te Middelhar nis ter gelegenheid van het. gO-jarig bestaan van Woon- goed Flakkee. Op zaterdag 10 oktober zal het fanfareorkest deelnemen aan eer; concert in Dirksland waar alleen Flak- keese composities ten gehore zullen worden gebracht. Wilt u meespelen in dit Mid- delharnisse blaasorkest, dan bent u welkom om een kijkje te nemen tijdens de repeti tie, of u neemt contact op met voorzitter Will van Vliet, tel. 0187-485890. Er is plaats in alle secties. OUDDORP - Van 1 t/m 30 september 2009 is een 30-tal werken van Marjolein Klapwijk te bezichtigen in VVV-kantoor 't Blaeuwe Huus te Ouddorp. Marjolein Klapwijk, geboren Rotterdamse maar woonachtig te Stellendam, tekent, schildert en exposeert al een heel wat jaren. Sinds een jaar heeft ze haar eigen Atelier Schildersge- luk, waar ze teken- en schilder les geeft aan kinderen en vol wassenen. Haar voorliefde voor tekenen en schilderen begon al in haar jeugd, met kleurpodo- den, ecoline en oost Indische inkt. Pas later heeft zij zich toe gelegd op het aquarelleren en ontdekte ze hoe spannend en moeilijk de 'nat in nat' techniek is. Deze aquareltechniek heeft zij zichzelf eigen gemaakt door veel te schilderen, daarnaast heeft zij meerdere winters les gehad van kunstenares Marian Kortekaas uit Ooltgensplaat. Tegenwoordig maakt Marjolein aquarellen, waarin zij vaak een combinatie van verschillende materialen gebruikt, zoals inkt, aquarelverf en aquarelpoüood, inaar ook bij het maken van pentekeningen gebruikt zij steeds vaker het aquarelpot- lood. Daarnaast heeft zij zich toegelegd op het schilderen met acrylverf op doek, ze gebruikt diverse technieken waarbij verschillende materialen ver werkt worden. Verder houdt zij zich bezig met het maken van muurschilderingen, het ont werpen van logo's, illustraties, affiches en kaarten. Haar stijl is realistisch en figuratief Natuur en de directe omgeving blijven de belangrijkste inspiratiebron voor haar werken. De open- stellingdjden van het VVV- kantoor, Bosweg 2 te Ouddorp, zijn maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur en op zaterdag van 9.00-16.00 uur

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 8