ÖÖSIFLMEE Middelharnis ^2} EiiAtiti^.mEuwa VRIJDAG 10 JULI 2009 Jfl-Iffl GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 6 GEMEENTE GOEDEREEDE Bouwaanvragen Ingekomen aanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 30 juni 2009 voor: - het gedeeltelijk veranderen/vergroten van een kozijn van de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 127,3253TAOuddorp. Op 1 juli 2009 voor: - het gedeeltelijk vergroten van de woning op het per ceel Koningin Wilhelminastraat 12,3251 XD Stellen- dam. Op 3 juli 2009 voor: - het geheel plaatsen van een dakkapel en aanbouw aan de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 60,3253 3253TAOuddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 3 juli 2009 voor: - het geheel oprichten van een woning op het perceel Spuidijk 7,3252 BM Goedereede. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvangen. Op 30 juni 2009 voor: - het verwijderen van asbesthoudende materialen uit di verse woningen van WBV "Beter Wonen uit Ouddorp, Goedereede en Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 21 juli 2009 in het gemeentehuis te Middelhamis. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) is op 21 juli 2009 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vesgaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algeme ne wet bestuursrecht juncto 3.23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 4.1.1 onder a van het Besluit ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het gewijzigd vernieuwen van een berging en oprich ten overkapping op het perceel Doelweg 39,3252 AJ Goedereede. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 13 juli 2009 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze temtiijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een zienswijze, bij vooriteur schrifte lijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het gedeeltelijk vernieuwen/vergroten van de woning op het perceel Markt 4,3252 BC Goedereede (30 ju ni 2009); 9*^9> Commissievergadering De vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten komt op maandag, 13 juli 2009, om 19.30 uur voor een vergadering bijeen. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het ge meentehuis, stafafdeling bestuur en middelen. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen voor: - het oprichten van een kantoorunit op het perceel Ring 71 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Fteguliere bouwvergunning verleend voor: - het oprichten van een garage op het perceel Nieuw eweg 44 te Melissant (29-06-2009); - het gedeeltelijk vergroten van het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis op het perceel Stationsweg 22 te Dirksland (01-06-2009). Lichte bouwvergunning verleend voor: - het oprichten van een berging op het perceel Berberis 1 te Dirksland (29-06-2009). - het oprichten van een dakkapel op het perceel Jan Deugtstraat 3 te Herkingen (29-06-2009). - het gedeeltelijk vernieuwen van beide daken van twee loodsen op het perceel Nieuwe Westerloose Galge weg 13252 LX Goedereede (2 juli 2009); - het plaatsen van een garage en berging op het perceel Smalle Einde 5, 3253 XH Ouddorp (2 juli 2009). Met toepassing van ontheffing op grond van artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening, juncto artikel 4.1.1lid 1sub a Besluit ruimtelijke ordening; -het gedeeltelijk veranderen van garage van de woning op het perceel Margrietweg 21 a, 3253 BM Ouddorp (2 juli 2009). Met toepassing van ontheffing op grond van artikel 2, lid 1sub c van het bestemmingsplan, juncto artikel 3.6 Wet ruimtelijke ordening; - het gedeeltelijk vergroten van het bedrijfspand op het perceel Meester Snijdenweg 7a, 3251 LJ Stellendam (2 juli 2009). Met toepassing van ontheffing op grond van artikel 2, lid 1sub c van het bestemmingsplan, juncto artikel 3.6 Wet ruimtelijke ordening. Verleende sloopvergunning voor: - het geheel slopen van een woonhuis en een tweetal schuren op het perceel Langedijk 4,3253 LJ Ouddorp (29 juni 2009). Verleende monumentenvergunning voor: - het restaureren van de woning Markt 4,3252 BC Goe dereede (30 juni 2009). Verleende vergunningen o.g.v de Algemene plaatselijke verordening 2009 Goedereede Woonkern Ouddorp: - Brassband Concordia, houden concert in de Ring van Ouddorp op vrijdag 17 Juli 2009; - MC De Zaffels, houden motorcross op perceel aan de Langedijk te Ouddorp op vrijdag 7 augustus 2009. Woonkern Stellendam: - Ver Oranjefeest Stellendam, houden bouw Huttendorp op terrein van de ijsbaan aan de Eendrachtsweg te Stellendam op 19 augustus 2009. Verleende ontheffingen op grond van artikel 35 van de Drank- en horecawet - VOF Cafetaria 't Hoekje, ontheffing tijdens Motorcross De Zaffels op perceel Langedijk te Ouddorp op vrijdag 7 augustus 2009. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vernield. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 30 juni 2009 door hen een verkeersbesluit is genomen. Het gaat om het instellen van een parkeerverbod in de- Nieuwstraat en Het Klooster te Goedereede, uitgezon derd de aangegeven vakken aan de Vroane. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. ImJfimg 2, GokIohiI», hém 39, W ZG Oodilsrfi, Intttml \«ww.9oi(i<r«ile.iiL M (0187) «IK», Effld 9m«Hi8l»ii§9i!edBMi)i.nl Hei g«a«ntetisii is 0|Kn op fna!>nda9, woensdog «n dondsfdag van 9.00 tol]2 00 uur bh van 13.00 lol M.08 «ir. Diiiidoj m mplog ran 9.00 lol 12.00 uur. Op dondmiogorand is hll gtnuHiUhuis open von 18.00 lol 19.30. lijdeni ét ovondoponslelrmg ajn oJtin pubigksbJe en bel zoigloi»! opoti. De mlieuslioat ii open op woensdog van 15.30 lol 18.00 m, op viqdog von 15.30 M O uur n op iitetdog m 9.30 lol 11.30 m. Vergunning verleend aan: Gereformeerde Gemeente Dirksland voor het organi seren van rommelmarkt op 4 juli 2009, Mozartsingel 2, Dirksland (25-6-2009); - Stichting Omloop GO voor organiseren van omloop op 28 en 29 augustus 2009 (25-6-2009); - OBS Roxenisse ontheffing voor het verstrekken van zwakalcoholhoudende dranken tijdens feest, Noord- dijk 8 Melissant, 3 juli 2009 (25-6-2009); - Gemengd Koor Excelsior voor het organiseren van ju bileumconcert in sportcomplex 'De Gooye' op 14 no vember 2009 (25-6-2009); - Gras Herkingen voor het organiseren van een Auto Trek demonstratie op de Spui te Herkingen op 11 juli 2009 (30-6-2009); - Gras Herkingen voor het verstrekken van zwakalco holhoudende dranken tijdens Auto Trek demonstratie op 11 juli 2009 (1-7-2009); - Jaarmarkt Herkingen voor het organiseren van de Jaarmarkt op 11 juli 2009 in centrum van Herkingen. Scharloodijk, 1 Februariweg en Groenekruisweg wor den afgesloten. Voor Molendijk is een tijdelijk par- keen/erbod ingesteld. Het eenrichtingsverkeer in de Volkerakstraat is tijdelijk opgeheven. Tevens is ont heffing voor het verstrekken van zwakalcoholhouden de dranken verstrekt (30-6-2009); - Gymnastiekvereniging Kwiek voor het organiseren van een rommelmarkt op pleintje voor Melishof op 12 sep tember 2009 (30-6-2009); - Muziekvereniging Amicitia voor het organiseren van zomeravondconcert op plein voor De Schakel op 8 ju li 2009 (30-6-2009); - Stuurgroep 1+1 dagen voor het organiseren van 1-fl dagen en No Nonsense Night in Sportcomplex 'De Go oye', 10,11,12 en 13 augustus 2009 (30-6-2009); - A.A. Breen voor het verstrekken van zwakalcoholhou dende dranken op 16,17 en 18 december 2009 tijdens Kerstmarkt, Provincialeweg 3, Melissant (22-6-2009); - Zwemvereniging 'De Gooye' voor het verkopen van verpakte koekjes op 21 september 2009 (22-6-2009); - C. Poortvliet voor het verbranden van snoeihout op het perceel Westdijk 18, Dirksland (22-6-2009); - Tennisclub Melissant voor het organiseren van feest avond in de kantine tennispark. Binnenweg 72, Melis, sant (25-6-2009). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebi kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bh ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na. dat dit besluit is bekendgemaakt. De tennijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be- kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be. zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na hei indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Bekendmaking Vaststelling (gewijzigd) bestemmingsplan 'Spuikolk' en (gewijzigd) exploitatieplan 'SpuikolkBestemmingsplan 'Spuikolk' Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks land maken bekend dat de gemeenteraad van Dirt<sland op 28 mei 2009 het bestemmingsplan 'Spuikolk' gewij zigd heeft vastgesteld. Het bestemmingsplan voorziet in de transfomiatie van het bedrijventerein naar een wo ningbouwlocatie van circa 120 woningen. Het betreft de bouw van rijenwoningen, twee-onder-eenkapwoniong- en, een enkele vrijstaande woning en appartementen Bij de bepaling van de woningtypologie is rekening ge houden met de uitkomsten van het in november 2008 verschenen woningbehoefteonderzoek. Dit onderzoek is gezamenlijk uitgevoerd door de gemeente Dirksland en de woningbouwvereniging Dirksland. De parkeerbe- hoefte die de woningen genereren wordt gerealiseerd binnen het plangebied. Er staan geen milieuhygiënische belemmeringen in de weg aan realisatie van het plan. De wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbestem- mingsplan hebben betrekking op het alsnog niet opne men van de aanwijzing ex artikel 3.4 Wet ruimtelijke or dening, welke aanwijzing inhoudt dat vera/ezenlijking van de bestemming in de naaste toekomst nodig wordt geacht; het laten vervallen van de bestemming 'ge mengd - uit te werken' en het als gevolg hiervan aan passen van de begrippenlijst, aangezien de vestiging van een discounter niet meer zal plaatsvinden; het aan passen van de bestemmingsomschrijving van de be stemming 'Wonen, het 'nader specificeren van de toe gestane woningfypologie en het waar nodig als gevolg hien/an aanpassen van de plankaart. Ter inzage legging en de mogelijl<tield tot instellen van beroep Het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan (inclusief onderiiggende stukken) ligt vanaf 13 Juli 2009 geduren de 6 weken voor iedereen ter inzage in het gemeente huis aan de Voorstraat 15 te Dirksland. Het gemeente huis is op werkdagen geopend van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur en verder uitsluitend op afspraak. U kunt een afspraak maken via (0187) 60 80 80. U kunt het vastgestelde bestemmingsplan en de onderiiggende stukken ook via het internet inzien, via vmw.dirksland.nl, vervolgens onder 'Visie en be- leitffPlannen en prqecten'/'Project Spuikolk Dirksland' Tegen het ontwerpbestemmingsplan zijn zienswijzen in gediend bij de gemeenteraad. Een belanghebbende die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad op het ont werpbestemmingsplan kenbaar heeft gemaakt, alsme de een belanghebbende aan wie redelijkenvijs met kan worden verweten dat hij dit niet heeft gedaan, kan ge durende de temiijn van terinzagelegging tegen het vast stellingsbesluit beroep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voorts kan een be langhebbende gedurende genoemde termijn beroep in stellen tegen de door de raad bij vaststelling van het be stemmingsplan aangebrachte wijzigingen- Degene die beroep heeft ingesteld kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de voorzitter van ge noemde Afdeling. In het beroepschrift dient u In ieder geval te vermelden, uw naam en adres, de dagtekening, een omschrijving van de beslissing waartegen u beroep aantekent, zo mogelijk een kopie van het besluit en de redenen waarom u beroep instelt. Voor het instellen van beroep of het aanvragen van vooriopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Verdere informatie hierover kan worden veri<regen bij de Raad van State, tel. (070) 426 44 26. Het besluit en daarmee het bestemmingsplan treden de dag na afloop van de beroepstermijn in werking, tenzij binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van genoemde Afdeling wordt ingediend. In dat geval treedt het bestemmings plan niet in werking voordat op dit verzoek is beslist. Exploitatieplan 'Spuikolk' Tevens maken burgemeester en wethouder van de ge meente Dirksland bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 mei 2009 het exploitatieplan 'Spui kolk' gewijzigd heeft vastgesteld, ten behoeve van de ontwikkeling van het project 'Spuikolk'. De wijzigingen ten opzichte van het ontwerpexploitatieplan betreffen de opname van een gefaseerde ontwikkeling van het plan gebied, welke opname resulteert in een tekstuele wijzi ging, de toevoeging van een kaart van het exploitatie plan waarop de gebiedsgewijze fasering is aangegeven en een wijziging in de exploitatieopzet en bijbehorende berekeningen; een tekstuele aanpassing actualisatie ten aanzien van de op 20 mei 2009 tussen de gemeen te en projectontwikkelaar 'De Eylaenden BV' gesloten (grond)exploitatieovereenkomst/samenwerkingsover eenkomst; een verduidelijking van de aanduiding van de eigendomssituatie in het plangebied; een tekstuele aanpassing wat betreft de verhaalbaarheid van de ge meentelijke kosten; het aanpassen van de aanha- lingstitel van het exploitatieplan; en een tekstuele aan passing van de omschrijving van het gemeentelijk aan deel in de milieukosten (saneringskosten) wat betreft de sanering van de bij de gemeente Dirksland in eigendom zijnde wegen. Ter inzage legging en de mogelijkheid tot instellen van beroep Het gewijzigd vastgestelde exploitatieplan ligt vanaf 13 juli 2009 gedurende 6 weken voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis aan de Voorstraat 15 te Dirksland. Het gemeentehuis is op werkdagen geopend van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur en ver der uitsluitend op afspraak. U kunt een afspraak maken via (0187) 608080. U kunt het vastgestelde exploitatie plan ook via het internet inzien, via wvKW.dirksland.nl, vervolgens onder 'Visie en beleid' 'Plannen en projec ten' 'Project Spuikolk Dirksland'. Tegen het ontwerpexploitatieplan zijn geen zienswijzen ingediend. Een belanghebbende aan wie redelijkenvijs niet kan worden venveten dat hij geen zienswijze heeft ingediend, kan gedurende de termijn van terinzageleg ging tegen het vaststellingsbesluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van Sta te, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Voorts kan een tielanghebbende gedurende genoemde tennijn be roep instellen tegen de door de raad bij vaststelling van het exploitatieplan aangebrachte wijzigingen. Degene die beroep heeft ingesteld kan tevens een verzoek om vooriopige voorziening indienen bij de voorzitter van ge noemde Afdeling. In het beroepschrift dient u in ieder geval te vermelden, uw naam en adres, de dagtekening, een omschrijving van de beslissing waartegen u beroep aantekent, zo mogelijk een kopie van het besluit en de redenen waarom u beroep instelt. Voor het instellen van beroep of het aanvragen van voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Verdere informatie hierover kan worden verkregen bij de Raad van State, tel. (070) 426 44 26- Het besluit en daarmee het exploitatieplan treden de dag na afloop van de beroepstermijn in werking, tenzij binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van genoemde Afdeling wordt ingediend. In dat geval treedt het exploitatieplan niet In werking voordat op dit verzoek is beslist. Bekendmaking Besluit hogere grenswaarde op grond van de Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks land maken bekend dat zij overeenkomstig het gestel de in artikel 110a van de Wet geluidhinder hebben be sloten om, in verband met het bestemmingsplan "Spui kolk", een hogere geluidbelasting vast te stellen dan in artikel 82, eerste lid, van de Wet geluidhinder is toege laten. Dit besluit betreft 57 nieuw te bouwen woningen in het in voorbereiding zijnde woongebied Spuikolk. Voor dit gebied heeft de gemeenteraad in zijn vergade ring van 28 mei 2009 een bestemmingsplan en een ex ploitatieplan vastgesteld. Ter inzage legging en de mogelijkheid tot instellen van beroep Het bovengenoemde besluit tot vaststellen van een ho gere geluidbelasting ligt - met de daarop betrekking hebbende stukken, met ingang van 13 Juli 2009 gedu rende 6 weken voor iedereen ter inzage in het ge meentehuis aan de Voorstraat 15 te Diri(sland. Het ge meentehuis is op werkdagen geopend van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur en verder uit sluitend op afspraak. U kunt een afspraak maken via (0187) 608080. U kunt het vastgestelde besluit tot vast stellen van een hogere geluidbelasting en de onderlig gende stukken ook via het internet inzien, via www.dirksland.nl, vervolgens onder 'Visie en beleid' 'Plannen en projecten' 'Project Spuikolk Dirksland'. Tegen het hierboven genoemde besluit tot vaststelling van een hogere geluidbelasting kunnen belanghebben den, die kunnen aantonen dal zij redelijkera/ijs niet in staat zijn geweest om zienswijzen in te dienen tegen het ontwerpbesluit, gedurende de termijn van terinzageleg ging beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Degene die beroep heeft ingesteld kan tevens een verzoek om vooriopige voorziening in dienen bij de voorzitter van genoemde Afdeling. In het beroepschrift dient u in ieder geval te vermelden, uw naam en adres, de dagtekening, een omschrijving van de beslissing waartegen u beroep aantekent, zo moge lijk een kopie van het besluit en de redenen waarom u beroep instelt. Voor het instellen van beroep of het aan vragen van voorlopige voorziening is griffierecht ver schuldigd. Verdere informatie hierover kan worden ver kregen bij de Raad van State, tel. (070) 426 44 26. Het besluit en daarmee de hogere geluidbelasting tre den de dag na afloop van de beroepstermijn in werking, tenzij binnen de beroepstermijn een verzoek om voor lopige voorziening bij de voorzitter van genoemde Af deling wordt ingediend. In dat geval treden het besluit en de hogere geluidbelasting niet in werking voordat op dit verzoek is beslisL Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 21 juli 2009 om 10.00 uur in het ge meentehuis van de gemeente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 21 ju li 2009 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de ge meente Middelharnis, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Beleidsregel categorale bijzondere bijstand maatschappelijke participatie schoolgaande kinderen 2009 Burgemeester en wethouders van Dirksland hebben be sloten tot vaststelling van de Beleidsregels categorale bijzondere bijstand maatschappelijke participatie school gaande kinderen 2009. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad. Het besluit treedt in wer king op 10 juli 2009 en het werkt terug tot en met 1 ja nuari 2009. 29 juni 2009. Aanwijzingsbesluit ruiterpaden en - routes Het Dagelijks Bestuur van het Natuur- en Recreatie schap 'De Grevelingen' heeft op 8 mei 2009 het onder A vermelde aanwijzingsbesluit vastgesteld; ovenwegende dat het op grond van artikel 11.4, eerste lid, van de Algemene Verordening Natuur- en Recrea tieschap De Grevelingen 2007 verboden is om zonder ontheffing van het Dagelijks Bestuur de openbare ter reinen en wateren te doen betreden door rijdieren, trek- dieren of vee; dat hij op grond van op het bepaalde in artikel 11.4, twee de lid, van de Algemene Verordening Natuur- en Re creatieschap De Grevelingen 2007 de bevoegdheid heeft om miterpaden, ruiterrouies of miterterreinen aan te wijzen waar het in artikel lu eerste lid bedoelde ver bod niet geldt; Besluit: A. het verbod als bedoeld in artikel 11.4, eerste lid, van de Algemene Verordening Natuur- en Recreatie schap De Grevelingen 2007 om zonder ontheffing openbare terreinen en wateren te doen betreden door rijdieren, niet van toepassing te verklaren op de ruiterpaden en- routes; B. de onder A van dit besluit aangegeven aanwijzing na die van publicatie te laten ingaan. Deze besluiten zijn tevens bekend gemaakt door publi catie in: - het Provinciaal blad van Zuid-Holland 2009, nummer 33; - het Provinciaal blad van Zeeland 2009, nummer 23. Besluit tot aanleg gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Dirttsland hebben be sloten om een gehandicaptenparkeerplaats tussen de woning Berberis 6/8 te Dirksland aan te leggen, door middel van het plaatsen van een bord E6 van bijlage I, iS^ Openbare vergaderingen augustus/september 2009 - 27 augustus: Informatieve en opiniërende raad in het gemeente huis van Middelharnis (19.30 uur). - 3 september 2009: Gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhar nis (19.30 uur). Inwoners kunnen bij Gemeenteraadsvergadering en In formatieve en Opiniërende raadsvergaderingen gebaiik maken van het spreekrecht. Sprekers dienen zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de grif fier. Vergaderstukken liggen een week voor de verga dering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Za ken) ter inzage. De agenda's, de bijbehorende stukken en de verslagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te downloaden via) VKww.middelharnis.nl. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Sommelsdijk, Boerenweg 1 - oprichting bedrijfsloods (30/06/09). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: - Middelharnis, Kortewegje 16 - uitbreiden woning (29/06/09); - Middelharnis, Geenweg 2 - wijzigen voormalige agra rische schuur tot woning met hobbyruimte en kantoor (29/06/09); - Middelharnis, Boomgaardweg ongenummerd - op richten kantoorpand (29/06/09). Verleende sloopvergunning: - Middelharnis, Pascal 5-7 - slopen opslagloods (26/06/09). Verleende stookvergunning: - Stad aan 1 Haringvliet, Oostmoerse Middelweg - ver branden snoeihout (29/06/09). Verleende exploitatievergunning: - Snackbar de Grevelingen - uitoefenen horecabedrijf voor periode van 3 jaar (26/06/09). Verleende evenementenvergunningen: - Hervormde Gemeente Middelharnis - organiseren Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouvin/ergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van de gevel van de woning op het adres Kerksingel 6,3257 AH te Ooitgensplaat (ontvangen op 25 juni 2009). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend- Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het wijzigen van de gevel van de woning op het adres Prins Bemhardstraat 4a, 3268 AT te Den Bommel (be sluit verzonden op 29 juni 2009) een melding sloopvoornemen is geaccepteerd voor: - het ven/vijderen van asbesthoudende dakbedekking van de berging bij de woning op het adres Prinses- senstraat 22, 3258 AV te Den Bommel (besluit ver zonden op 29 juni 2009). Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester zoals bedoeld in het Reglement verkeersregels en ver keerstekens 1990, met onderbord waarop het kenteken van de betrokken auto is aangegeven. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage. Het besluit treedt in weridng op 2 juli 2009. N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - né het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. DaartJij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Voonind 15, Poslbus 10,3247 ZG HUond. Mfnel: wnr.èbbMit Tel. I0IS7! 50 eO 80 loi37 99 /nkJ: iofofdiryaBd.iJ Ogwiigi'riefi; no l/n vr 09.00 lol 12.00 en 13.30 M lé.OO wi. jaarmarkt op 11 en 12 september 2009, Halve Ring en stukje Raadhuisstraat (26/06/09); - W.L Alberts-Geene - organiseren rommelmarkt op 5 september 2009, Pr. Marijkestraat en plein OBS Den Tuun (26/06/09). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden) belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere infomatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. (0187) 47 55 55. Ontvangen aanvragen bouwvergunning Aanvragen lichte bouwvergunning: - Middelharnis, Nieuwstraat 25 - plaatsen zonnescherm (02/07/09); - Middelharnis, Steneweg 52 - oprichten berging (02/07/09). Aanvragen reguliere bouwvergunning: - Middelharnis, Oostdijk 1 - plaatsen gevelplaquette (02/07/09); - Middelharnis, Vingerling 7 - uitbreiden woning (02/07/09); - Middelharnis, Hoflaan 20 - uitbreiden woning en op richten garage (02/07/09). Ontvangen aanvragen sloopvergunning - Stad aan 't Haringvliet, Zeedijk 46c - gedeeltelijk slopen van een asbest platen dak (02/07/09). - Nieuwe-Tonge, Klinkerlandseweg 19 - slopen van een garage/schuur (01/07/09). Zittingen welstandscommissie De eerstvolgende zitting van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 21 juli 2009 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie komt bijeen op dinsdag 21 juli 2009 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's voor deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Koningin Monoweg hxAna 1,3240 M Middeiumis. Inlernel: vnvw.niddeltan)tsj]l. Iel.|0l87|475555/lax475547/eH«oil:Bfo«ni«klellKsm.iil. ji Opeiwigs(ijdefl:n»Qn<lQg en vfijdog von 09.00 lol 13,00 uvi; "Ji dinsdog l/n doiidenloj «on 09.00 M1Z0O en von 13.00 lol liJOuu, doodeidogovond «on 18,00 M 20.00 u». '1 en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onvenvijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 21 juli 2009 Tijdstip locatie 13-00 uur gemeentehuis Mid delharnis Welstandszitting (commissievergadering) Datum 21 Juli 2009 Tijdstip locatie 14-00-17-00 uur gemeentehuis Middelharnis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis- Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Gewijzigde vaststelling bestemmingsplan 'Ruimte voor Ruimte Landelijk Gebied' Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 2 juli 2009 het bestemmingsplan 'Ruimte voor Ruimte Landelijk Gebied' gewijzigd heeft vastgesteld. Dit bestemmingsplan heeft tot doel grootschalige toe- Y^m.M.^m.m.JÊM.M.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 6