M Vim KIEVIT (0187) 60 11 66 Uitvaartverzorging Het weer van volgende week.. Eigenheimer Doré Frieslander PAGINA 3 EIIAtlDBl-tllEUWS Wiebe Leenke Anne Jaap en José van Eek 25-5-1984 (TT) 25-5-2009 21 mei. 1969 21 mei 2009 Kees Leijdens Annie Leijdens-Tieleman JAN LUIME J. van Rossum MARINUS CORNELIS VAN DEN OUDEN MARINUS CORNELIS VAN DEN OUDEN ADRIAANTJE CORNELIA HOEK-VERHAGE ELSE GORTZAK ELSE ELSE ELSE ELSE GORTZAK ELSE GORTZAK ELSE GORTZAK ARIE HUIBARTUS NIPIUS Aai HENDRIKUS JACOBUS VAN HAM WWW, kievit-uitvaart, nl DANKBETUIGING JAN CORNELIS KOOIJMAN Rommelinarkt Geref. Kerk Vrijwilligers gevraagd Gemeente Dirksland Vrijwilligers gevraagd Gemeente Middelhar nis Zonder meer fraai meiweer VRIJDAG 22 MEI 2009 FAMILIEBERICHT E N Een groot wonder, om kleine kindje. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon We noemen hem Wiebe Wiebe is een broertje van Nanne en Brechtje. Hij is geboren op 18 mei 2009 om 20.52 uur, weegt 4365 gram en is 53 tm lang. Wim Annelies de Reus Breenstraat 6 3252 L(; Goedcreede Havenhoofd 'Ik word jij enj voor mij' staat 27 05 2009 Wij gaan trouwen op vrijdag 29 mei 2009. Om 13.00 uur geven wij elkaar het ja-woord in he\ Oude Raadhuis te Middelharnis. De kerkelijke huwelijksbevestiging vindt plaats om 15.00 uur in de Hervormde Kerk te Dirksland. Cees Kievit en Nely Melissant Oostdijk 41-43 3245 AS Sommelsdijk Van harte gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk. J'ii'o en Corné van Eek Molendijk 73, 3249 AN Herkingen En nu hlijx'en geloof, hoop en liefde, deze drie: doch de meeste van deze is de liefde Op donderdag 21 mei jl. waren onze lieve (sch()on)oiiders, opa oma 40 jaar getrouwd. Wij zijn de Heere dankbaar voor alles wat ze voor elkaar, maar ook voor ons betekenen. Marjan en jan Janneke en Dark Carol tl en fan Annelies en Pieter Elise Jeroen Esther Marjolein en Kees Mirjam Patricia en Daniël tiroene Zoom 58 3245 CIJ Sommelsdijk Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van ons oud-lid Wij gedenken Jan met waardering eji wensen C'.orrie en Krijna veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Vereniging Vrijwillige Brandweer Ouddorp Te koop nieuwe aardappelen: bij Galgeweg 3, 3249 LC Herkingen 06 52 592 888 Bedroefd, maar in dankbare herinnering wat hij voor ons heeft fjetekend, ge\'en wij u kennis dat door de Heere uil ons midden is wegge nomen weduwnaar van Willempje Klink in de leeftijd van 82 jaar. Sint Philipsland: E. van Leeuwen-Looij (ex. test.) 20 mei 2009 Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed', kamer 120, Oude-Tonge Gorrespondentie-adres: Eangeweg 41, 4675 RK Sint Philipsland Er is gelegenfieid tot afscheid nemen en con doleren op D.V maandag 25 mei van 9.45 tot 10.10 uur in het Hervormd Centrum 'Elim', Zuidelijk 19 te Nieuwe Ibnge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal aansluitend om 10.15 uur gehouden worden in bovengenoemd centrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 11.00 uur op de algemene begraafplaats Ie Nieuwe Tonge. Ceen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden nam de Heere, na een moedig gedra gen ziekte, van onze zijde weg onze geliefde broer en oom weduwnaar van Willempje Klink in de leeftijd van 82 jaar. Oude Tonge, 20 mei 2009 F.J. van den Ouden neven en nichten Correspondentie-adres: Langeweg 41, 4675 RK Sint Philipsland Het is moeilijk te hopen voor een zieke van wie je weet. ze redt fiet niet. Je streelt haar wangen, ziel haar ogen, ^e beï\l hevaugen door verdriet. Toch zijn we dankbaar voor het einde, dat toch tiog plotseling kwam. OiTidat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Bedroefd geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder echtgenote van Jan Hoek Geboren Middelharnis: 25 februari 1924 Overleden Sommelsdijk: 21 mei 2009 J. C. A. W. Hoek Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Eerste Dijkdwarsstraat 8 3245 BS Sommelsdijk De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op dinsdag 26 mei 2009 om 14.00 uur itt de grote zaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk, ingang Stooflioek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Sotnmelsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemde zaal. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droeflieid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante ADRIANA CORNELIA HOEK-VERHAGE echtgenote van J. C. A. W. Hoek Zwijndrecht: J. Verhage D. Verhage-Delgado Middelharnis: M. C. Jacobi-Verhage H. PJacobi C. Verhage J.J. Verhage-Bienefelt Oud Beijerland: A. C. Born-Verhage L. Born Nieuwe Tonge: E. Bijdevaate-Verhage Herkingen: S. Verhage M. L. Verhage-v. d. Put ne\en en nichten Middelharnis, 21 mei 2009 Het is mooi geweest. Dankzij alle liefde en liefdevolle mensen in mijn leven. De cirkel is rond. Partner van Hans Vogelaar op de leeftijd.van 54 jaar Hans Vogelaar Rie Gortzak Pa en Ma Vogelaar Noor en Maarten GijsbertJan, Hilde enjanjacoh Frangoise Suzanne en Eric 21 mei 2009 Oosterweg 1 3248 LJ Melissant Else is thuis. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 25 mei 2009 aan het woonhuis van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 26 mei 2009 om 10.30 uur in het cre matorium 'Rotterdam', Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na afloop ontmoeten we elkaar in het crema torium. Jullie aanwezigheid doet ons goed, kom als je dat wilt, niet omdat het moet. Trek aan waar je je prettig in voelt. Nooit meer "even naar Else": Pa en Ma Je was er altijd (voor mij). Bedankt voor wie je was. Frangoise .|e bent en blijft onze favoriete sui kei tante. VV e gaan je enorm imssen. Eric en Suzanne Onze lieve, bijzondere vriendin is overleden. We zullen haar missen. Bas, Irene en Tom Nooit meer: Hé jochie Hé bakkie Hé peukie Ga eens wat doen Klaas Zo bijzonder Zoveel wils- en levenskracht Zo moedig Zo'n ongelijke strijd Ze heeft haar leven geleefd, op haar manier gedaan. Een bijzondere vrouw is van ons heenge gaan. Levenspartner van Hans Vogelaar Melissant, 21 mei 2009 Hans en Betsy, Marco en Samantha, Ton en Gerda, Alouis, Paul, Gerard en Karin, Bea, Frans en Aartje, Wim en Lenie, Jan en Anne lies, René, Leo en Thilly, Wouter, Bas en Gré, Rien en Gerda, Koos en Simone, Maarten, Ton en Sjaan, Laurens en Sylvia, Lieven en Lianne, Jan, Aat en Louise, Jan en Lia, Corné, Ajé en Ella, Jan en Femke, Marius en Erna, Peter, Vera en Manon.Wim en Geida, Annet, Eddy en Jannv, Jeroen en Tanya en kinderen Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren, stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding, die wij van hem moch ten ontvangen, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensperiode van ons is heengegaan mijn lieve man, otize lieve zorg zame vader en opa echtgenoot van Jacoba Visser in de leeftijd van 80 jaar Sommelsdijk: J. Nipius-Visser .Amstelveen: Ko en Monique Nipius Claudia en \Vesle\ Mare en Kris Nieuwe Tonge: Anja en Adrie Visbeen Joost Nicole 21 mei 2009 Sperwer 89, 3245 VP Sommelsdijk Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 26 mei van 10.30 tot 11.30 uur in de kerk- zaal van 'De Goede Ree', ingang Stooihoek te Sommelsdijk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvin den. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan verzoeken wij u deze adverterttie als zodanig te beschf)uwen. Bedroefd deel ik it mede, dal na een lange lijd van afnemende krachten, \an mij is heen gegaan mijn zeer geliefde en zorgzame man echtgenoot van Wilhelmina Maria Louisa Schell in de leeftijd \an 86 jaar Sonmielsdijk: W. M. L. van Ham-Schell 21 mei 2009 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Zijpe 129 Prinsesselaan 51, 3245 XN Sommelsdijk De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 25 mei om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats 'Vrederust' te Middelharnis. U wordt uilgenodigd om 14.15 uur aanwezig te zijn in de kerkzaal van 'De Goede Ree', ingang Sloollioek. Na de begrafenis is er gelegenheid lol condo leren in de bovengenoemde zaal. Ceen bloemen Ik ben de medewerksters van hel verzorgingshuis 'De Goede Ree' heel dankbaar voor de liefdevolle verpleging die mijn man de laatste periode van zijn leven ontving. Zij die geen rouwbrief hebben ont\'angen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Melissant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant Daar het ons onmogelijk is, een ieder per- sotjnlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en na het over lijden van onze lieve vader, schoonvader, (jpa en o\'eropa willen wij u langs deze weg hartelijk bedan ken. In hel bijzonder dank aan ds. W.M. van der Linden, oudeiling Kooijman en kerkenraad voor de pastorale zorg en hel leiden van de rouwdienst. Verder dank aan dokter de Vries en dokter Houwink, alsook de thuiszorg Careyn, het Ruwaard van Pulten ziekenhuis en taxibedrijf Donkersloot. Begrafenisverzor ging Van der Klooster en medewerkers voor de persoonlijke begeleiding en de correcte verzorging van de begrafenis. J.S. van der Spaan-Kooijman M. van der Spaan P. Kooijman M. Lischewski Kleinkinderen en achterkleinkind Ouddorp, mei 2009 OUDDORP - Morgen, zater dag 23 mei, houdt de Gerefor meerd Kerk te Ouddorp haar jaarlijkse ronunelmarkt. Ook zijn er oliebollen, gebakken vis, fruit, boerenkaas, koffie met cake. De opbrengst is vooi de kerk. Voor een jonge vrouw die graag meer sociale con tacten wil, zoeken wij een vrijwilligster vanaf 25 jaar. Deze vrouw is creatief (sie raden maken etc) en wil dit graag met ietnand samen doen. Contact opnemen met W.Bakker of I.Goud op 0900-2020672 (lokaal Tarief) Voor een dementerende mevrouw van 80 jaar zoe ken wij een vrijwilliger die met haar gaat wandelen, een kop koffie op de dijk gaat driiiken of eens met haar naar de markt gaat. Contact opnemen met W.Bakker of I.Goud op 0900-2020672 (lokaal Tarief) Het zag er aanvankelijk naar uit dal inei 2009 een droge maand zou gaan worden, maar imniddels is er behooi lijk wal regen gevallen deze bloeimaand. .Vis gevolg van de intensieve neerslag (vooral hel vorige weekeinde), is mei op diverse plaatsen alweer te nat. SomiTiige plaatsen in de Randstad hebben al 60-80 mil limeter regen Le slikken gekregen lot nu toe, terwijl ruim 55 millimeter normaal is voor de hele maand. Op de Eilanden valt het enigszins mee. De oostkant van Goeree-0\erflakkee is relatief het droogst. Zo kwam Den Bommel uit op ruim 30 iniliimeler regen, terwijl in weste lijke richting Dirk.sland bijna 50 tnillimeter water opving tot vandaag. Ons weerbeeld staal onder invloed \'an tamelijk hoge luchtdrukking' boven Midden-Europa en lagedrukgebie den richting IJsland. Hel gevolg is een licht labiele zuidwestelijke 'drift' in de bovenlucht. Uil die richting (Zuidwest-Europa) werd de afgelopen dagen vrij warme luchl meegenomen. De allerwannsle luchtbel ging trouwens aan ons voorbij en bleef hangen in Centraal-Europa met plaatselijk 33 gra den. Na een verre van verregende Hemelvaart, zal het weer de komende dagen ronduit prima verlopen. Er is evenwel (nog) geen sprake van een echte voorzo- inerse openbaring met hoogzomerse aspiraties. Vorig jaar was dal geheel anders en lag er weken achtereen een solide hogedrukbaslion boven Noord-Europa. Oosten winden brachten toen bijna dag in clag uit zeer zonnig, ongekend droog en recordwarm weer op de Eilanden. De vrijdag gaf prima weer met de nodige zon en 16-17 graden op de stranden. Op zaterdag kan het net 20 graden worden bij een aanvan kelijk aflandige wind. Op zondag zou die-gerieflijke 20 graden ook nog mogelijk kunnen zijn bij een zwakke, vrij noordelijke wind. De zon doel het meestentijds goed in het weekeinde en de legenkans is erg klein. De weerkaarten voor de middellange termijn laten het overwegend aardige meiweer min of meer continueren. Zowel een uiterst koel en nat scenario als een droog en zeer warin weert)pe liggen niet in de lijn der verwachting, dus we behouden een heel schappelijk weerbeeld voor eind mei. Bekende uitlopers van het hogedrukgebied der .Vzoren gaan ons weerbeeld positief beïnvloeden en hou den de opdringerige depiessies richting Schotland en IJs land \'ooralsnog op veilige afstand. weerman Mare Putto

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 3