KIEVIT Grafmonument m OPHEFFINGS LEEGVERKOOP 2009 blijvende herinnering (0187) 60 11 66 EIIAtlDBI-niEUWS JEAN-'PAUL Mathijs Peter Dirk Lieve mensen ERNST BRUINSMA Dhr. E, BRUINSMA JOHANNES BREEMAN Bedankt, lieve Opa JOHANNES BREEMAN E. BRUINSMA WILLEMINA ADRIANA PEEMAN een SyillDOOl een MEUBEL5T0FFEERDERIJ EDRIJFSWAGEN-INRICHTING CORNELIA ELIZABETH HOLSTER-VAN BEEK WWW, kievit-uitvaart, nl Zondag 17 mei - 18.30 uur WELKOM-DIENST Doopsgezinde Gemeente Ouddorp Scholieren en Studenten J. van Rossum, Herkingen Vrijwilligers gevraagd Gemeente Goedereede www.eilanden- nieuws.nl HEERLIJK WONEN PERFECT BOUMEH Nieuwe voorjaar/zomercollectie op alles Vrijwilligers gevraagd 1 Gemeente Goedereede Openbare raadsvergadering Bestuurlijke toekomst PAGINA 3 15 MEI 2009 FAMILIEBERICHTEN PHAI^.M 118:11b UKRI.IMD Vax i>k Heerk ontvangen JOIIANIVES PAULUS QlJINTUS 13 MEI 2000 Aken-jan en kathai.ine kahdijx ernst-Jan Anne-Sophie Marie-johé Feohens moeenzh iit 02 3247 VA UirKKEANU T E E. (O IN'/) CM) 38 »2 Het geluk dat stil groeide, een stukje leven dat bloeide, is waar wij, al is het nog zo klein, heel gelukkig en dankbaar voor zijn. Met grole blijdschap en dank aan God geven wij 11 kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Mathijs is geboren op 13 mei 2009 om 02.45 uur Peter en Petra Nieuwpoort-Hameeteman "Fhom Anneline Lisette Marijkeweg 20 32,5;i BP Oiicldorp (0IH7)(i8 45 28 Bezoek vinden wij fijn, maar mag het in de kraamtijd zijn. Korinthe 13 vers 1-13 Gelaof-Ho(>f>-IJefde Nu ik terug ben uit het revalidatiecentrum wil ik iedereen hartelijk danken voor alle mooie kaarten en bemoedigende woorden. I lel hecfi me enorm gocó gedaan en het gaf .sieiui a/.s ik her oven moeilijk liacl. Hel is als een warme deken - de behandeling in het revalidatiecentrum - alle post en telefoon tjes en mijn eigen inzet heeft er voor gezorgd dat het nu goed gaat met mij. Heel veel dank ook namens man en kinderen. Mevr. Stoel Ouddorp Bedroefd deel ik u mede dat de Heere van Leven en dood uit dit leven heeft weggeno men mijn innig geliefde man echtgenoot van Arentje Pieternella Keijzer 13-11-1933 13-5-2009 A. R Bruinsma-Keijzer Schoolstraat 3 3251 AX Stellendam Gelegenheid lot condoleren a.s. vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur in de Beth-F:i kerk aan de Voorstraat 69 in Stellendam. De rouwdienst zal D.V. zaterdag 16 mei om 10.30 uur worden gehouden in de Beth-El kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Voorstraat in Stellendam. Na de begrafenis is er in de kerk alsnog ge legenheid tot condoleren. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met ontioering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde oom De Heere gedenke zijn vrouw, onze tante, en ondersteune haar in deze moeilijke weg. Betty en Max Sari en Daan Lia en Kobus Hannie Kees en Annette Steef en kinderen In liefde gedenken u'ij onze ouders: St. Keijzer en H. Keijzer-van Driel en onze zus: Jeanette echtgenote van Steef Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn als God het komt bevrijden Hand in hand zijn we gegaan, tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 76 jaar is overleden Sommelsdijk; Ria en Gabri Anja en Arie John en Marianne en kleinkinderen 13 mei 2009 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Hollandsdiep 067, Sommelsdijk Correspondentie-adres: Boerenweg 13245 LT Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 16 mei van 20.00 tol 21.00 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op maandag 18 mei om 14.00 uiu' in de bovengenoemde zaal, ingang Stooflioek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. We zullen nog altijd grapjes met je maken We zullen samen door het stille landschap gaan Nu je onze handen niet meer aan kunt raken Raak je onze harten nog duidelijker aan. Patricia en Luis Rosalie en Killian Marvin Martijn en Nazira Tessa en Niels Marjoleine Mayke Lisa en Jacco Jorn Sommelsdijk, 13 mei 2009 Na een moeilijke laatste levensfase is over leden onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 76 jaar. M. Breeman C. Breeman-Markus H. Kastelein-Breeman C. Verweij-Breeman R. Breeman-Zoon C. Groenendijk-Breeman A. Koppenaal-Breeman J. Koppenaal L. Westhoeve-Breeman K. Breeman A. Lugthart A. Breeman M. Breeman-Kleppe neven en nichten Sommelsdijk, 13 mei 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer in de leeftijd van 75 jaar. Van 1969 - 1994 was hij aan onze school verbonden, waarvan 14 jaren als hoofd der school. Sterke de Heere zijn vrouw in dit smartelijke verlies. Namens Bestuur, directie, personeel, MR en oudercommissie van School met de Bijbel "Koningin Beatrix" Margrietweg 6 in Ouddorp C. Roon, voorzitter A. Ruit, directeur Ouddorp, 13 mei 2009 Komt herwaarli hit Mij, allen die vermoeid en belast zijt,ft ud u nist geven. Mattheüs 11 vers 28 Op Zijn tijd is door de Heere uit ons midden weggenomen onze lie^e zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder WILLEMINA ADRIANA PEEMAN weduwe van Jan Vroegindeweij in de leeftijd van 95 jaar. Sommelsdijk: W. M- Meijer-Vroegindeweij A. Meijer Peter en Judith Wilnia en Dirk Willcmieke, Gerdine Ooltgensplaat: D. J. Vroegindeweij A. Vroegindeweij-Littel Margret en Tony Jan-Dirk Chris 14 mei 2009 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Volkeiak 002, Sommelsdijk Correspondentie-adres: Olympiaweg 16,3245 DL Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren op maandag 18 mei van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Som melsdijk. De rouwdienst, waarv<jor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 19 mei om 13.30 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree', ingang Stoolhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als z(jdanig beschouwen. Met droeflieid namen wij kennis van het over lijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Vroegindeweij in de leeftijd van 95 jaar Nieuwe Tonge; D. Peeman A. J. Peeman-Buis Sommelsdijk: A. Peeman-Visbeen neven en nichten Sommelsdijk, 14 mei 2009 Een Openingstijden; Dins - don - vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur zaterdag van 9.00 tot 12,00 uur Laura Fun Watertoren 47^ 3247 a Dirkslcnd (06) 50 21 21 09 Bedrijfswageninrichting Auto aanpassing voor invaliden Autobetimmering r'^JYl" der Waalsweg 1 Wt^ll Middelharnis carr." sserie bv Tei(oi87)66io26 Maar die de Heere verwachten. zullen de kracht vernieuwen; zij zullen opvaren met vleugelen, gelijk de arenden; zij zullen lopen, en niet moede worden; zij zullen wandelen, en niet mal worden. Jesaja 40 vers 31 Verdrietig delen wij u mede dat na een lief devolle verzorging in 'De Goede Ree' van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot-, overgroot- en bet-over grootmoeder sinds 19 oktober 1976 weduwe van Bastiaan Holster in de leeftijd van 97 jaar. Dirksland: Ma en Bas Toos en Rinus Maaike en Gerrit Lieke Johan en Miriam Bas en Joyce Corrie en Leo Maartje en Andié Gerben en Bianca Jacomien en Jeroen Leo en Karolien Arie en Heleen Nick Yari (in tiefdevoUe t}eunnenng) Mike Dirksland: Bennie Loraine Ramon Hellevoetsluis: Cees en Astra 14 mei 2009 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Hollands Diep 059, Sommelsdijk Correspondentie-adres: Ares 54, 3225 TC Hellevoetsluis De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal D.V. gehouden worden op dinsdag 19 mei om 10.00 uur in het Hervormd Cen trum 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Elim'. Geen bloemen Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te t:)eschouwen. Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Melissant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum; Nieuweweg 2, Melissant Numansdorp: Dorpstienden 3 m.m.v.: Gospelkoor Doopsgezinde Gemeente Orgel Piano: Arjan Huizer Voorganger: Ds. J. Smink Deze Welkom-Dienst wordt, evenals alle kerkdiensten uitgezonden via Radio Goeree Lokaal Ether 105.6 FM - Kabel W5.9 FMA Na het examen zin om te helpen met het oogsten van nieuwe aardappelen? Wij zoeken voor 3" week van mei t/m juni vanaf 16 jaar Goede beloning! (0187) 669216 of (06) 52 592 888 Voor een man van 67 jaar in een rolstoel zoeken wij een vrijwil liger die af en toe met hem naar het strand wil gaan en daar - met behulp van een strandrolstoel - met hem wil wandelen. Contact opnemen met W.Bakkerofl.Goud op 0900-2020672 (lokaal Tarief) Je leeft maar één keer. En dat leven v^^il je inrichten naar je eigen smaak. Je eigen huis moet daarom altijd uniek zijn en voldoen aan jouw wensen. 'Heerlijk wonen' noemen wij dat. Livingstone kiest daarin al 25 jaar lang voor kwalitatief bouwen. En met partners in iedere regio bieden we je altijd het beste en het nieuwste. Ontdek het zelf en vraag de catalogus aan op www.livingstone.org. Door ons geselecteerde dealers In uw regio: Aannemingsbedrfjf Mackloet B.V., Oude Tonge Vraag gratis de Huizotheek met 50 ideeën en de brochure Twintig Nieuwe Woonideeën aan op www.livingstone.org We verkopen de bekende merken, o.a.: Tom Tailor, Gina B, Brandtex, Shar, Lebek, Barona, Meivin. Maat 34-48 IS 2W mODllHASNIi "'Mm JZandpad 160, Middelharnis. lliS^W TeM0187)48 9019 Pl^gii Boven Albert Heijn Me\rouw \'an 52 jaar zoekt een maatje. Heeft een moeilijke periode achter de rug en heeft psychische klachten. Ze wil graag iets gezelligs ondernemen. Contact opnemen met W.Bakker of I.Goud op 0900- I 2020672 (lokaal Tarief) MIDDELHARNIS - Op maandagavond 18 mei organiseert de gemeente Middelharnis een Infor matieve en Opiniërende raadsvergadering die in het teken staal van de bestuurlijke toekomst van Goeree- Overflakkee. De bijeenkomst begint om 19.30 uur (ontvangst vanaf 19.00 uur) en vindt plaats in het gemeentehuis (Koningin Julianaweg 45). Onlangs presenteerde de commissie Schutte een rapport over de bestuurlijke toekomst van Goeree- Overflakkee. De commissie Schutte heeft de gemeen teraden op Goeree-Overflakkee per brief op 1 april 2009 gevraagd vóór 15 juni 2009 een keuze te maiken tussen de twee modellen die de commissie in haar rapport heeft vergeleken; - een samenwerkingsmodel met verregaande overdracht van taken en bevoegdheden aan een samenwerkingsorgaan, inclusief de vorming van één ambtelijke organisatie; - een fusiemodel, waarbij de vier gemeenten wor den samengevoegd. Tijdens de bijeenkomst in het gemeentehuis kunt u gebruik maken van het spreekrecht. In de inspreek- ronde (na de opening en het vaststellen van de agen da) kunt u uw opmerkingen en ideeën kwijt over de bestuurlijke toekomst \'an Goeree-Overflakkee en de positie van de gemeente Middelharnis daarin. Na de eerste discussieronde van de gemeenteraad krijgen de insprekers nog een keer de gelegenheid om het woord te voeren.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 3