Rotsvast hypotheekadvies. Het Is dé tijd voor betrouwbaarheid Uitnodiging 20% KORTING "Samen voor ons eiland" ^iEMEENITE DIRI^IÜND Rabobank HEREN nu kievit ZOMERHOEDEN Abonneert U op de vrijdageditie van Eilanden-Nieuws EIIIVnDBI-tllEtJWS Colofon Reden 1: Dichtbij onze klanten Reden 2: Betrokken Reden 3; Innovatieve producten Reden 4: Financiële zekerheid Reden 5: Rotsvast hypotheekadvies Bij het kopen van een huis wilt u zekerheid. Zéker in deze tijd. Wij geven u 10 redenen om nu klant te worden bij de Rabobank! Rabobank Goeree-Overflakkee. Je kunt er niet omheen. Reden 6: Het qemakvan Internetbankieren Reden 7: Een bank van leden Reden 8: Duurzaam en verantwoord Reden 10: Op de kaart GOEDE VENTILATIE? Woningbouwvereniging Beter Wonen Goedereede voor de presentatie plan 'Entree van Coedereede' Collectie 12009/2010 I H 398,- ANNETTE Kostuums Pantalons Overhemden enz. ANNETTE Rivian Meer nieuws van Flakkee: Datum: maandagavond 18 mei 2009 Aanvang: inloop 19.00, aanvang 19.30 uur Locatie: Verenigingsgebouw 'Ons Huis' Molendijk 26 te Herkingen Goeree-Overflakkee - een eenheid in verscheidenheid. PAGINA 7 DINSDAG 12 MEI 2009 EyefUAn.yan_Ween.en,AdyisÊur Hypptheken/Vermoggn "Nog een extra reden om klant te worden bij de Rabobank /s dat wij onszelf blijven in al onze producten en voorwaarden. Wij zijn en blijven uw betrouwbare partner." MirjndaB/oere^MedeyyerkêL CpmmergëleBinnendieryl Patti.gulieren "U heeft nu maar liefst elf redenen om klant te worden bij Rabobank Goeree- Overflakkee. U kunt altijd bellen voor een afspraak: (0187) 47 14 30. Of kijk op onze gloednieuwe website: www. rabobank.nl/goeree-overflakkee." Rabobank Goeree-Overflakkee Postadres: Postbus 38,3240 AA Middelhamis Telefoonnummer: (0187) 47 14 30 E-mail: lnfo@go.rabobank,nl www.rabobank.nl/goeree-overflakkee 24 uur per dag bereikbaar via Rabofoon 0900-0909 0,10 per minuut) Rabobank biedt u de service die u van een grote bank mag verwachten. Met onze lokale vestigingen, servicepunten en geldautomaten zijn wij altijd bij u in de buurt. De Rabobank is betrokken bij de samenleving. Dat telt voor ons zwaarder dan winst maken. We dragen ons steentje bij aan sportclubs, vrijwilligersorganisaties en lokale initiatieven. U kunt uw bankzaken gemakkelijk regelen via onze vestigingen en internet. Daarnaast ontwikkelen we extra, innovatieve producten zoals Rabo Mobiel, de Generatiehypotheek en de Klimaathypotheek. We zijn de enige private bank in de wereld van deTriple-A status, het hoogst haalbare kwaliteitskeurmerk voor kredietwaardigheid. Dit maakt ons de meest veilige bank ter wereld en biedt u financiële zekerheid. Bij de Rabobank ontvangt u al jaren een rotsvast hypotheekadvies. En dat is natuurlijk niet voor niets. Dat kun je alleen maar bieden als je aandacht hebt voor je klant, zorgt voor een eerlijke advisering, goede producten in huis hebt en scherpe tarieven biedt. Dat is waar Rabobank Goeree-Overflakkee voor staat. Uw bankzaken regelt u bij ons gemakkelijk online. Bijna 3 miljoen klanten bankieren al via www.rabobank.nl, waar u 24 uur per dag terecht kunt. Bovendien kunt u nu ook terecht op onze eigen site www.rabobank.nl/goeree-overflakkee. Rabobank is al ruim honderd jaar een coöperatie van leden. Als lid heeft u invloed op ons beleid. U beslist mee over onze dienstverlening en over maatschappelijke projecten waaraan wij deelnemen. Energiebesparing, milieubewust hergebruik: het zijn kernbegrippen in onze maatschappij. Ondernemingen innoveren en dragen zo bij aan een duurzame samenleving. Zo ook de Rabobank. Wij bieden u producten en diensten die u niets extra kosten, maar die wel een maatschappelijke bijdrage leveren. We zijn al jarenlang marktleider in het midden- en kleinbedrijf. Met Rabobank Cijfers&Trends bieden we ieder kwartaal de laatste branche- en benchmarkinformatie voor ondernemers. Rabobank International heeft een wereldwijd netwerk van kantoren in 43 landen en is specialist in het adviseren en financieren van grote internationale food agribedrijven. Niet alleen op het terrein van productie, verwerking en distributie, maar ook voor risicobeheersing en duurzame oplossingen. Ook in tijden van kredietcrisis staan Evert-Jan en Miranda voor u klaar. Centrale venwarming Airconditioning f I Luchtbehandeling Meet- en regelsystemen Water- en gasinstallaties Sanitair Lood- en zinkwerk Service en onderhoud Kantoor: Markt 7, 5252 BC Coedereede Op dinsdag 19 mei a.s. om 19.30 uur presenteert de Woningbouw vereniging 'Beter Wonen' in samenwerking met de gemeente Coedereede het nieuwe plan voor de 'Entree van Coedereede'. Tijdens deze bijeenkomst zullen de Woningbouwvereniging, de architect en de gemeente het plan nader toelichten. Uiteraard'is er ook gelegenheid tot het stellen van vragen. Graag ontmoeten wij u op dinsdag 19 mei in het Verenigingsge bouw 'Oostdam'. Het Bestuur van de Woningbouwvereniging 'Beter Wonen', de secretaris, L. C. Kieviet. de voorzitter, P A. Braber BRUIDSJAPONNEN v.a. F j (ooklfleur) Zandpad 90, Middelharnis Tel. (0187)48 24 31 Graag even bellen! Grote Keuze Laag geprijsd Middelharnis (0187)48 24 31 Op de gehele nieuwe collectie 1000 stuks Zandpad 11 o, t/o Hema Middelliamis. Tel. 48 07 06

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 7