Drie lintjes in Oostflakkee omantische kaarten dictiidennieuws.nl RELATIEGESCHENKEN PASFOTO'S Een broer of zus met diabetes type 2? www.groothandelkoole.nl Heftruck Centrale Hèt digitale platform van Goeree-Overflakkee lokaal nieuws, dat: klikt e KEUS voor huwelijk Medewerker financiën (m/v) (fulltime) Verlenging tijdelijke verplaatsing weekmarkt Ouddorp GEMEENTE GOEDEREEDE IN BEELD PERFECTE PASFOTCyS ^mma\{(miémA méér dan mooi! -Verkoop Verhuur Reparatie 1,5 -8 ton Nieuwe aardappelen (Doré) Asperges Bloemkool KLEPPER Bekendmaking verkeersmaatregelen GEMEENTE GOEDEREEDE Vrijwilligers gevraagd Gemeente Middelharnis terwijl u wachP méér dan mooi! Ze zijn er weer.mmm Vervolg voorpagina ENVELOPPEN NODIG? www.enveloppenstunter.nl x^&y vers van het land met nieuwe aardappelen geschrapte krieltjes J Zaterdag: verse ASPERGEPIZZA ASPERGEBOERDERIJ Vrijwilligers gevraagd Gemeente Dirksland Gebr. De Waal BV Drukkerij (0187)47 10 20 Als diabetes type 2 in de familie zit, loopt u een groter risico om het ook te krijgen. Test uw familie-risico op: www.diabetesfonds.nl De gemeente Oostflakkee is gelegen op het meest zuidelijke deel van de provincie Zuid-Holland; Goeree-Overflakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter Maar de gemeente biedt meer Oostflakkee is een gemeente in beweging. Zij is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwikkelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een De functie Als medewerker van het taakgebied financiën bied je ondersteuning bij liet opstellen van de producten van de budgetcyclus (waar onder begroting, jaarrekening, voor- en najaarsnota). Je voert activiteiten uit op het gebied van interne controle en rechtmatig heid. Het opstellen van liquiditeitsprognoses behoort tot de werkzaamheden. Uitvoering dient te worden gegeven aan verdere doorontwikkeling van het financieel pakket. Binnen het takenpakket behoort ook het verwerken van mutaties in het kader van de gemeentelijke salarisadministratie. Voorts vervang en ondersteun je collega's bij werkzaamheden op het terrein van de financië le administratie. Wij zoeken een ambitieuze financiële duizendpoot die in het bezit is van een relevante MBO/HBO-diploma en werkervaring heeft op het gebied van financiën. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, een sterk analytisch vermogen en toont ini tiatief. Je hebt ervaring met financiële administraties en office pakketten. Verder ben je bereid om je kennis op het gebied van gemeentefinanciën eigen te maken door het volgen van de benodigde studies. De organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostflakkee kent een open structuur met korte lijnen en heeft een informele en collegiale werk sfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waarbij de verantwoordelijkheden laag in de organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creativiteit en eigen inbreng van medewerkers worden zeer gewaardeerd. De organisatie bestaat uit zeven taak gebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. Het taakgebied Het taakgebied Financiën bestaat uit zeven personen (6,6 FTE) met een groot verantwoordelijkheidsgevoel, ledere medewerker heeft zijn eigen kwaliteiten en samen vormen zij een klein en hecht team. Het taakgebied verzorgt de financiële administratie en de volledige planning en control cyclus van de gemeente. Arbeidsvoorwaarden De gemeente biedt een goede werksfeer, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoonvaarden zoals een goede reiskostenvergoeding, een flexibele invulling van de 36-urige werkweek en studiefaciliteiten. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Reageren Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer A.IV1. de Jong, hoofd Financiën 0187 - 64 71 70. Informatie over de procedure kun je opvragen bij mevrouw S.P. van de Water, afdeling Personeelszaken, 0187 - 64 71 30. Je sollicitatiebrief met CV kun je tot 16 mei 2009 sturen naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Solliciteren per mail kan ook. P&0@oostflakkee.nl, onder vermelding van 'vaca ture medewerker financiën'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De weekmark Ouddorp is tijdelijk verplaatst naar de parkeerplaats op Dorpstiendsn. Deze verplaatsing wordt verlangd tot en met 26 mei 2009. Op 2 juni 2009 zal de weekmarkt weer plaatsvinden in het centrum. OUDDOW WuMnal 39 »U T«l.(«l»T)««t«ia fmittm* Tramlijnweg 2, Goedereede, Postbus 36,3253IG Ouddorp. Internet: www.goedereads.nl Tol. (0187) 49 15 00 fox (0187) 49 29 2i E-maÜ: gemeentehuii@goedere8de.nl zaken doen op hoog nivo k^ Spuikolk 2b, DIrksland S 0187 605952 '^0187 605663 0651 423097 specialist TE KOOP GeopeniJ: Woensdag t/m Zaterdag Kelderweg 62 Ouddorp Tel. (0187) 68 32 37 Burgemeester en wethojders van de gemeerite Goedereede brengen ter openbare kennis, dat op 28 april 2009 door tien een verl(eersbesluit is genomen. Het gaat om een tweede verlenging van de tijdelijke verkeersmaatregel tijdens de renovatiewerkzaamtieden in de Ring te Ouddorp aangaande de tijdelijke verplaatsing van de weekmarkt naar het parkeerterrein aan de Dorpstienden vanaf tieden tot en met 30 mei 2009. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalie van tiet gemeentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebbenden de mogelijkheid om binnen zes weken na bekendmaking van een besluit tegen dat besluit een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een bezwaarschrift heeft Ingediend bestaat tevens de mogelijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onvenvijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor een 54 jarige man zoeken wij een enthousiaste vrijwil liger. Hij kijkt graag films en luistert graag naar muziek. Behalve een gezellig praatje wil hij graag eens een stukje rijden met iemand, musea bezoe ken en met iemand kleding kopen. Contact opnemen met W.Bakker of I.Goud op 0900-2020672 (lokaal Tarief) Tramlijnweg 2, Goedereede, Poitbuj 38,3253 ZG Ouddorp, Internet: www.goedereede.nl Tel (01871 il 15 00 inx (0187149 29 ïi E^Ilail■. geiMentelniisegoedereede.nl openingstijden: ma. t/m za. 9.00-20.00 uur a Peuterdijk 59, HERKINGEN. Tel. (0187) 669317 of (06) 51 32 62 79 Voor een jonge vrouw van 24 jaar met een beperking zoeken wij een maatje die iets ac tief met haar wil doen (handbiken) maar ook iets gezelligs wil ondernemen. Contact opnemen met W.Bakkerofl.Goud op 0900-2020672 (lokaal Tarief) R dat klikt Drie Koninklijke Onderscheidingen in de en de heer W. Buijs. In de gemeente Oostflakkee waren het drie inwoners die een Konink lijke Onderscheiding kregen uit gereikt. Dat gebeurde door waar nemend burgemeester J. Heijkoop, in de raadzaal van het gemeente huis te Oude-Tonge. Het waren de heren W. de Graaf uit Ooltgens- plaat, W. Koert uit Oude-Tonge en W.J. Buijs uit Achthuizen die alle drie benoemd werden tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. De heer W. de Graaf is al meer dan twin- Oostflakkee. Op de foto v.l.n.r.: de heren W. Koert en W. de Graaf, burgemeester]. Heijkoop Foto: Gemeente Oostflakket tig jaar secretaris van de Ondernemings vereniging Ooltgensplaat en voorzitter van de Oeltgenstichting. Ook is hij sinds 1991 penningmeester en bestuurslid van Voetbalvereniging OFB, waar hij zich al jaren vrijwillig voor inzet. Van de Vereniging Bedrijven Goeree- Overflakkee is hij ruim acht jaar bestuurs lid geweest, waar zijn enthousiasme zelfs tot op hogere leeftijd enorm werd gewaardeerd. De heer W. Koert heeft veel bestuursfunc ties vervuld in de afgelopen 52 jaar. Zo is hij vanaf 1956 bestuurslid van de FNV Bouwbond en heeft hij veel (bestuurlijke) activiteiten ontplooid voor de duivenmel kers. Ook zit hij al jaren in het bestuur van de woningbouwvereniging en is hij voorzitter van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen in Oostflakkee, waar hij heel veel tijd in steekt. De heer W.J. Buijs is 25 jaar bestuurshd van de FNV en bestuurslid en penning meester van de woningbouwvereniging. Ook is hij sinds 2000 penningmeester van Stichting het Buurthuus te Achthuizen en sinds 1985 vrijwilliger van de R.K. Kerk aldaar. Naast het vele vrijwilligerswerk is hij ook een man met twee rechterhanden, die zijn hand er niet voor omdraait als er iets vervaardigd of gerepareerd moet worden. Hoofdnavfgatie Snel en eenvoudfg door de website navigeren l(an via deze balk. Alle belangrijke pagina's zijn met één klik bereikbaar. Service Belangrijke informatie over abonnementen, advertentietarieven en acties. Vrijdag in de krant Een opsomming van belangrijke gebeurtenissen en artikelen uit onze eerstvolgende vrijdagkrant. Meditaties wilt u de meditatie nalezen uit een krant die u niet meer heeft? Hier kunt u het nogmaals lezen. Activiteiten Een weergave van activiteiten die op het eiland plaatsvinden. Kijk onderaan de pagina voor uitleg. Zoek en vind Op zoek naar een specifiek bericht uit uw woonplaats? Vind uw bericht of foto via een eenvoudige of uitgebreide zoekmachine. Zoeken op dorp Geïnteresseerd in nieuws uit uw eigen dorp? Voer hier een plaatsnaam in en vind alles wat er in uw dorp te vinden is. Adverteren Adverteerders kunnen hier hun advertentie laten plaatsen. Informeer naar de mogelijkheden. Buttons In deze ruimte kunt u een button Laten plaatsen. Informeer naar de mogelijkheden. Banners In de ruimte tussen de tekst kunt u een banner [aten plaatsen. Informeer naar de mogelijkheden. Artikelen Hierin leest u bet laatst toegevoegde en actuele nieuws. Klik op de kop om meer te lezen over het desbetreff enile artikel. Activiteit plaatsen Ga met de muis cp activiteitenagenda staan en klik op plaats een activiteit Vut de velden in en klik op verstuur Controleer uw tekst en als u akkoord gaat met de voon^faanJen, klikt u op verzenden. Uw bericht wordt beoordeeld en online gezet Foto('s) plaatsen Ga met de muis naar foto's op flakkee en klik. KÜI: daarna op stuur ook uw foto In Vul de velden in, selecteer uw foto('si en klik op Mar ^V 2 Als u alles goed ingevuld hebt en akkoord gaat met de voorwaarden klikt u op verzenden Artikelpagina Op deze pagina kunt u het laatste nieuws lezen en reageren op de inhoud. Als u bovenaan bij alleen berichten van plaats een plaats selecteert, ziet u alleen het nieuws uit het desbetreffende dorp.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 10