Uitslag paas kleurwedstrij d 'Halve zoete polder biedt geen soelaas' Leerlingen Amicitia behalen diploma Werkstraf geëist tegen boekhouder wegens verduistering Kom op5 gemeenten! Kritische vragen over bijdrage Dirksland voor Veiligheidsregio Subsidiebeleid Dirksland: geen tussentijdse bijstelling Extra reistijd vrijdagavond 17 april Plantenactie Zwarte Pion maakt het van eieren B. Visbeen Flakkees damkampioen Infomiddag 'Gezond ouder worden' Verkoping Adullam Bingo in het Wijkcentrum Bevrijdings zangavond Rommelmarkt Ooltgensplaat Reisje ANBO Oostflakkee EIIAI1DEl1.niElJW5 Bussen rijden aangepaste dienst regeling i.v.m. oefening Heinenoordtunnel Hnnenliuii 'f PAGINA 6 WOENSDAG 15 APRIL 2009 MIDDELHARNIS-Afgelopen weken kon er driftig gekleurd en geknutseld worden met de kleurplaten die uitgegeven waren door Bakkerij Bienefelt. De mooiste en meeste creatieve kleurplaten werden zorgvuldig uitgezocht, en donderdag 9 april jl. was de uitslag bekend. De prijswinnaartjes konden afgelopen zaterdagmiddag hun prijzen ophalen in de bakkerij. Niet allemaal konden ze aan wezig zijn, maar wie er niet was krijgt zijn of haar prijs natuur lijk later uitgereikt. De eerste prijs is voor Noëlle (workshop taart maken), de tweede prijs voor Lotte de Bakker (slag room fototaart) en de derde prijs voor Maarten Benschop (pakket gesorteerde paascho- colade). Op de foto krijgt Lotte haar slagroom fototaart. DEN HAAG/MIDDELHAR- NIS - Tegen een 45-jarige boekhouder uit Middelharnis is donderdag bij de Rotter damse rechtbank een werkstraf van 150 uur geëist wegens ver duistering. Ook vorderde het openbaar ministerie een voor waardelijke gevangenisstraf van vier maanden. De man wordt ervan verdacht dat hij bij zijn voormalige werkgever, een autobedrijf te Nieuwe-Tonge, bijna een ton heeft achterovergedrukt. Ook zou hij 63.000 euro hebben verduisterd van een schilders bedrijf waarvoor hij als bijver dienste de boekhouding ver zorgde. De man heeft inmid dels een schikking getroffen en betaalt de gedupeerden ruim anderhalve ton terug. De officier van justitie hiteld er in de strafeis rekening mee dat de verdachte de gedupeerden wil terugbetalen. De boekhou der, die 22 jaar bij het bedrijf werkte, liep twee jaar geleden tegen de lamp. De eigenaar van het autobedrijf consta teerde dat de man twee keer salaris aan zichzelf had over gemaakt. Nadere controle van de boekhouding bracht nog meer dubbele betalingen aan het licht. Ook zou de man een tandartsnota van 3000 euro vanaf de bankrekening van de zaak hebben betaald. Volgens het autobedrijf leefde de boekhouder boven zijn stand. De man liet zijn woning verbouwen en bezat daarnaast een vakantiewoning en ook nog een appartement in Lim burg. Het autobedrijf verging het minder. Er volgde een fail lissement. Volgens de eigenaar was dat te wijten aan de mal versaties en ander geknoei van de boekhouder. Deze laatste ontkende de meeste beschuldi gingen. Ook het schildersbedrijf had slechte ervaringen met de boekhouder. Het bedrijf ver weet de verdachte dat deze alleen maar had gedeclareerd en niets aan de boekhouding had gedaan. Behalve hoge kos ten bracht dit problemen met de fiscus met zich mee. Deze stuurde een deurwaarder om beslag te leggen op twee auto's. De officier van justitie sprak zijn verbazing uit dat de twee bedrijven zo weinig ken nis van zaken hadden dat zij de boekhouder jarenlang zijn gang hebben laten gaan. De Officier toonde zich nog ver baasder dat de man na zijn ontslag bij het autobedrijf een goede baan heeft gekregen in de boekhouding van een internationaal bedrijfin Euro poort. De rechtbank doet over twee weken uitspraak. DIRKSLAND - Voor de werkgroep Zoet Flakkee is het duidelijk: het alterna tieve plan voor natuurvor ming op Goeree-Overflak- kee biedt geen adequate oplossing. Die boodschap brachtBetsyBiemond-Boer, woordvoerster van de werk groep, donderdagavond 9 april tijdens een vergade ring van de gemeenteraad van Dirksland. Door Kees van Rixoort Het alternatieve plan bestaat uit natuiirvorming in de wes telijke Zuiderdieppolders (tot de Heuvelweg), behoud van landbouwgrond in het ooste lijke deel én natuurvorming in de polder Roxenisse. De pro vincie Zuid-Holland onder zoekt deze optie als mogelijke vervanging van het plan om de gehele Zuiderdieppolders tot nieuwe natuur om te vor men. Volgens Betsy Biemond is de werkgroep Zoet Flakkee op zich wel gelukkig met het bezien van alternatieven die vanuit de streek zijn aangedra gen. "Maar het voldoet niet. Hoe kun je ten oosten van de Heuvelweg aardappels telen met brakke natuur voor de deur? Het is geen optie, het kan niet", aldus de woordvoer ster. Daarbij komt dat er in het alter natieve plan moeilijkheden zouden ontstaan op het gebied van de verbindingen. Mevrouw Biemond noemde ook het ont breken van maatschappelijk draagvlak op Goeree-Over- flakkee voor natuurvorming in de Zuiderdieppolders. "Tach tig procent van de Flakkeese maatschappelijke organisaties en ondernemers willen dat de gehele Zuiderdieppolders zoet blijven. Op de waddeneilan den ziet de minister wel af van verzilting vanwege gebrek aan maatschappelijk draagvlak. Waarom hier niet?" De werkgroep Zoet Flakkee is bereid een compromis te slui ten, "maarbrakke natuurtottle Heuvelweg maakt landbouw in de rest van de Zuiderdieppol ders onmogelijk." Tot slot riep Betsy Biemond de raadsleden op de provincie kritisch te vt)l- gen en eens te gaan kijken m de polders. "Over een week of twee gaan de tulpen bloeien. Op vrijdagavond 17 april na 21.00 uur dienen rei zigers richting Rotterdam rekening te houden met extra reistijd. In verband met een oefening in de Hei nenoordtunnel wordt er geen verkeer meer toegela ten richting Rotterdam. Na middernacht is de tunnel ook afgesloten voor ver keer richting de Hoeksche Waard. Arriva past haar dienstregeling hierop aan. Na 21.00 uur eindigen de bus lijnen vanaf Hoeksche Waard en' Goeree-Overflakkee op Busstation Heinenoord. Rei zigers kunnen vanaf het Bus station overstappen op een pendeldienst naar Rotterdam Zuidplein, die omrijdt via de Kiltunnel. Reizigers moeten rekening houden met extra reistijd van 45 minuten tot een uur. Vanaf Rotterdam Zuid plein rijdt de pendeldienst tot 24.00 uur de normale route richting Busstation Heinen oord, waar reizigers kunnen overstappen op de reguliere lijndienst. Na middernacht rijdt de pendeldienst om via de Kiltunnel. Reizigers vanuit Rotterdam naar Heinenoord moeten dan rekening houden met een extra reistijd van 45 minuten tot een uur. Reizigers kunnen de aangepas te dienstregeling vanaf dinsdag 14 april a.s. in de loop van de dag raadplegen via de websites www.arriva.nl of www.9292ov. ni of telefonisch via 0900-9292 0,70 per minuut). In het kader van de wettelijke verplichtingen moeten de Vei- ligheidsregio's en Rijkswater staat regelmatig multidiscipli nair in tunnels oefenen. Voor het jaar 2009 staat de Heinen oordtunnel op het programma. Aan de oefening doen de Vei- ligheidregio's Rotterdam-Rijn mond en Zuid-Holland Zuid en Rijkswaterstaat mee. Voor deze oefening dient de Hei nenoordtunnel in de richting van Rotterdam voor alle ver keer te worden afgesloten. LANGSTRAAT - De 'stuur groep Ned. Herv. Kerk Lang straat' organiseert de komende weken in Langs traaten Ach thui- zen een Plantenactie. Er wordt op zaterdagmorgen 18 april een bestellijst rondgebracht in Langstraat en Achthuizen. Wie plantjes wil bestellen kan de ingevulde lijsten voor 25 april a.s. in de brievenbus doen bij Dirk Bal, Langstraat 28, of bij Hans Voorsluijs, Achthuizen- sedijk 122. De plantjes worden dan op vrijdag 8 mei of zater dag 9 mei bij u thuisbezorgd. De opbrengst is bestemd voor het onderhoud van het kerk gebouw. MIDDELHARNIS - Op maan dag 6 april vond bij schaakver eniging De Zwarte Pion het jaarlijkse paas-gongschaak toernooi plaats. Op het ritme van de gong, die elke 8 tellen sloeg, voerden de spelers tel kens een zet uit. Het vermij den van grove fouten is dan de grote kunst. De aanwezige leden maakten er weer een waar spektakel van, met scherp opgezette partijen en hilarische miskleunen over en weer. Uit eindelijk bleek na 9 ronden dat Gerard de Jager het die avond het best had gedaan, hij won met 7,5 punt uit 9, een half punt voor Daniël Mulder, die tweede werd. Traditiegetrouw werd ieder een bedeeld met al (of niet) naar gelang de prestatie, een eierdoosje meer of minder. Dit alles onder leiding van Wim van der Staaij, Bart Loosjes en Daniël Mulder. Wanneer u ook eens een partij tje wilt schaken bent u, geheel vrijblijvend, altijd hartelijk welkom in recreatiecentrum De Staver te Sommelsdijk. Elke maandagavond is de speelavond, voor de jeugd van 19.00^20.00 uur, voor senioren van 20.00-23.30 uur. Voor meer info kunt u bel len naar Bram Mourik, tel. 486053, of kijken op website http://www.dzpmiddelharnis. nl/index.htm. De strijd is gestreden. Het was zelden zo spannend. Er moes ten nogal wat verrassende uit slagen worden genoteerd. Spe lers die anders op het podium kwamen, komen er dit jaar niet. Een bijzonder fraaie prestatie leverden Verolme en Koese. Van deze twee valt alleen Ver olme in de prijzen. Dat heeft weer te maken met het aantal behaalde weerstandspunten. De uitslagen van de laatste ronde waren: B. Visbeen - I. Mackloet.... 2-0 J. van Hoorn - J. van den Ouden1-1 H.H. Verolme - P. Leroy1-1 1. Koese - A. jelier2-0 D. Wolfert - J. van Koppen0-2 K. Tanis - A. de Mik1-1 S. Maliepaard - R.Jacobs.. 0-2 Joh. Wolfert - J.J. Meiaard 2-0 De einduitslag luidt als volgt. Naam Punten 1. B. Visbeen11 2. H.H. Verolme9 3. J. van den Ouden ....9 4. I. Koese9 5. I. Mackloet9 6. A. Jelier8 7. J. van Koppen8 8. R Leroy8 9. J. van Hoorn7 10. R.Jacobs7 11. R. Kwakernaak7 12. Joh. Wolfert7 13. D. Wolfert6 14. A. de Mik6 15. K. Tanis5 16. S. Maliepaard5 17. J.J. Meiaard5 ^■^^;^^u^ www.brilcentrumkeuvelaai:nl 56-Mid(leltamis-Ieleloon(0187)4834 37 OUDDORP - Op woensdag middag 22 april is er weer een infomiddag over gezond heid bij de 55-1- club in m.f g. Dorpstienden te Ouddorp. De SWO heeft dokter Scholte uit- iienodigd om te vertellen over Gezond ouder worden'. Ze geeft informatie over ziekten waar ouderen mee te maken kunnen krijgen, zoals diabe- ics, hart- en vaatziekten en dementie. Hoe kun je deze ziekten in een vroeg stadium herkennen, wat kun je eraan doen en hoe ga je ermee om? Op deze en andere vragen zal een antwoord worden gezocht, l' kunt zelf ook vragen stel len. De infomiddag begint om 14.00 uur, de entree bedraagt 2, incl. een kopje koffie. BI De betere woninginrichting sinds 1920 (.eiferapt Kanaal 105, Middelharnis, (0187) 48 27 84 www.hetbinnenhuisnnddeiharnis.nl Daer zitte jule dan mit et advies van Schutte An jule noe de keuze, mit de gróóte vraeg: Hoe gae je zo'n advies in korten tied benutte in geef je as êên man et antwoord an D'n Haeg? Eerst dochtek: dit advies heit de gemeenten lègge Ze binne wel an zet, mar speule ze aok mee ze warre zo verdeeld, wat motte ze noe zégge? Mar, as de kans d'r leit, dan mot je'n pakke, ee! Gemeenten, doew je best in gae nog beter lette op dat wat jule bindt in gaet uut volle macht de zaeken voor 'n keuze op 'n rijtje zette in doew gêên zwaktebod, mar etaleer je kracht In wees mar nie benauwd as jiile mochte kiejze voor tóch mar saemengae, aok wat beueft bestuur dat onze durpen dan d'r eigenheid verliejze want fusie doew niks of an heulies durpscultuur Ik dienke dus mar zo: Bestuurders, affecere! Allé, d'r tegenan. Ik kieke d'r naer uut dat jule de provincie kenne priesentere 'n eilandbrêêd gesteund in unaniejm besluut Noe is et cruciaal mit éêne mond te spreken Et is d'n haogsten tied, mar da's nog niet zo kwaed Wat jaerenlang nie wou, ken noe meschien in weken Je hakt pas knaopen deur wanneer d'r por op staet Maartje van Melissant OUDDORP - Gp zaterdag 18 april van 9.30-15.30 uur hoopt het Adullam comité Ouddorp weer een verkoping voor Adul lam te houden in Eben-Haëzer, Preekhillaan 3 te Ouddorp. Adullam is een organisatie voor gehandicapten, met vesti gingen als logeerhuis de Man- telienge in Ouddorp, maar ook verder in het land heeft Adul lam tehuizen voor de verzor ging van gehandicapten. Ver kocht worden o.a. groente en fruit, lingerie, stoffen van Gleo, bakkersartikelen, cadeauarti kelen, fotokaarten, eigenge maakte kaarten, vis, bloemen, planten, enz. Voor de kinderen zijn er een paardenkar en spel letjes zoals sjoelen, ook kunnen ze hun kleurplaat inleveren die ze op school hebben gekregen. MIDDELHARNIS - De acti viteitencommissie van het Ouderenwerk houdt woens dagmiddag 22 april een bingo voor jong en oud in het Wijk centrum aan de Doetinchem- sestraat. Iedereen is hartelijk welkom. Om 13.00 uur gaan de deuren open, de 1'' ronde begint om 13.30 uur. Een kop je koffie of thee wordt gratis aangeboden. De 7 ronden Bin go kosten 3,50, de koffieron- den (2x) 0,50 per stuk (2x), en een vluggertje met grote prijs 1Tussendoor is er een verloting, met 6 lootjes voor 2,50. Deelnemers kiezen zelf waar ze aan meedoen. SOMMELSDIJK - In de Rehobóthkerk te Sommels dijk zal dinsdag 5 mei een bevrijdingszangavond worden gehouden. Het Christelijk Ouddorps Mannenkoor en het Christelijk Gemengd Rehobó- thkoor zullen deze avond zowel gezamenlijk als afzonderlijk vaderlandse liederen zingen. Beide koren staan onder lei ding van dirigent Ab Vroegijn»"' deweij. De organisten zijn'Jan '■'rfoek'^en Johan vai^^Wijk uit Ouddorp. Ds. L.M. Jongejan zal de meditatie verzorgen. De toegang is vrij en de avond begint om 19.30 uur. DIRKSLAND - De gemeente Dirksland, de kleinste gemeen te binnen de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond, betaalt vier jaar lang ruim 269.000 euro extra (boven de uitkering uit het Gemeentefonds) voor de financiering van deze organisa tie. Alleen Rotterdam draagt nog meer bij in de overgangs fase: 308.000 euro. Daar staat tegenover dat elf van de twintig deelnemende gemeenten vier jaar de tijd hebben om naar een hogere bijdrage voor de Veiligheidsregio toe te groeien. Na vier jaar heeft de gemeente Dirksland een duidelijk voor deel: vanaf 2014 is 53 euro per inwoner per jaar verschuldigd, terwijl dat nu 80 euro is. Eerder waren Gemeentebe langen Dirksland en de SGP al kritisch over de bijdrage die de gemeente Dirksland moet beta len tot en niet 2013. 'Jammer dat het voordeel pas in 2014 ingaat. Waarom gaan we niet gefaseerd minder betalen? Nu dragen we exorbitant bij aan de reservepositie van de Vei- hgheidsregio Rotterdam Rijn mond", zei raadslid Ju (SGP) in januari en zijn collega Leen- ders (Gemeentebelangen) sloot daar toen bij aan. De laatste kwam vorige week donderdag nog eens terug op de materie. Hij had een hele serie vragen, waarin hij onder meer de stij ging van de OZB van 5 procent betrok. "Teleurstellend, erg jammer dat het zo gelopen is", aldus Leenders. "De insteek", antwoordde burgemeester Stoop, "is om tot een meer rechtvaardige verdeling van de kosten te komen. Per saldo gaat de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond Dirksland minder kosten, als het overgangstraject voorbij is. Dit is een verdedig baar resultaat." Volgens Stoop betaalt Dirksland niet extra, maar blijven de huidige uit gaven aan rampenbestrijding en brandweerzorg in de over gangsfase op hetzelfde niveau. Leenders sprak van een straf; 'Wij hebben al jaren extra geïnvesteerd in de brandweer, terwijl andere gemeenten dat niet hebben gedaan. Zo worden wij gestraft omdat we het goed geregeld hebben voor onze burgers. Wij blijven nog extra betalen, terwijl andere gemeen ten langzaam naar een hoger niveau mogen groeien." (Tekst: Kees van Rixoort) Zaterdag 18 april a.s. hoopt de Gereformeerde Gemeente van Ooltgensplaat haar jaarlijkse rommelmarkt te houden ten bate van de aflossing van het kerkgebouw. Naast de rom melmarkt is er een bakkers- kraam, een patatkraam en er worden er perkplantjes, poot- goed, groente en fruit en vers gebakken kibbehng verkocht. \'oor de kinderen zijn er weer leuke spelletjes te doen. Ook kan er een rondrit door het dorp gemaakt worden met een paardenkoets. En 'Twinkeltje' is aanwezig met een kraam met allerlei nostalgische (cadeau) artikelen. De verkoping wordt van 9.00-14.00 gehouden aan de Van Weelstraat 1 te Oolt gensplaat. DIRKSLAND - iDrie bijstel lingen van het Algemeen Subsidiebeleidsplan (ASP) 2007-2010 wil het Dirks- landse college van B en W doorvoeren: extra geld voor de Molenstichting, de bibliotheekvoorziening en de Stichting Bejaarden- werk Dirksland. Moet het hele ASP niet op de hel- line, vroegen de raadsle den Leenders (Gemeente belangen) en Van der 'Vlugt (PvdA) zich af. Door Kees van Rixoort Het college wil 10.000 euro extra uittrekken om overtol lige boekenkasten en boeken over te nemen van de Stich ting Christelijke Openbare Bibliotheek. Deze 'frictiekos ten' hebben te maken met de veranderingen op het gebied van de bibliotheekvoorziening in de gemeente Dirksland. Melissant, waar de Christelijke Openbare Bibliotheek tot voor kort actief was, en Herkingen hebben nu een leespunt van de Basisbibliotheek ZuidhoUand- se Delta. In Dirksland blijft de bibliotheekvoorziening in han den van de Christelijke Open bare Bibliotheek. Naast de eenmalige uitgave van 10.000 euro, is vanaf 2010 ook ruim 8.000 euro extra nodig voor de leespunten in Melissant en Herkingen. Het college wil voorts de sub sidie aan de Molenstichting op hetzelfde niveau brengen als de subsidie die de andere drie gemeenten op Goeree- Overflakkee voor deze stich ting uittrekken. Dat betekent 1,82 euro per inwoner per jaar, in plaats van 0,97 euro. Extra kosten: ruim 4.000 euro. Tot slot kan de Stichting Bejaar- denwerk Dirksland ruim 2.000 euro meer tegemoet zien om de ouderendag te kunnen blijven organiseren. Voorheen betaalde de Geldershof fors bij aan deze dag, maar nu dit ver zorgingshuis is opgegaan in de stifibtiiig.<Z6>r^4(aS'*^J*»^'l^t' niet '"meer mogelijk. "We hebben 20.000 bezuinigd bij de totstandkoming van het ASP. Alle verenigingen had den er last van en nu gaan we zomaar extra subsidie uittrek ken. Kan dat zomaar of moe ten we ons ASP-beleid aan passen? Nu zagen we aan de uitgangspunten van ons ASP". zei Jan Leenders (Gemeente belangen). "Met dit incidente le beleid haal je het slruclurek beleid onderuit." Wethouder Bruggeman ((^hristenUnie) was het daar niet mee eens en stelde er weinig voor te voe len het ASP-beleid tussentijds te veranderen of tegen het licht te houden. "Nu zijn er drie items aan de orde, maai over de hele periode is hel een beperkt aantal. Er komen nu eenmaal onverwachts dingen op je pad. Wij wisten bijvoor beeld niet dat de provinci ale subsidie op de bibliotheek voorziening zou vervallen. Ei is een oplossing gekomen die wat extra kost, maar een goed kopere voorziening is er niel. Het is niet zo dat we de poten onder het ASP aan het wegza- gen zijn." De wethouder kreeg voldoende steun. "We moeten nu niet het hele ASP op zijn kop zetten", verwoordde Jo Sandee (CDA) het gevoel van de grote meerderheid in de gemeenteraad. OOSTFLAKKEE - Donder dag 14 mei organiseert ANBO afdeling Oostflakkee een reis je. Deze keer gaat de reis naar Tilburg. Het vertrek is om 8.30 uur. Na onderweg koffie te hebben gedronken wordt er een bezoek gebracht aan het Textielmuseum in Tilburg. Daarna bezoekt het gezelschap Bierbrouwerij De Koningshoe ve, waar een rondleiding wordt gegeven met een filmvoorstel ling. Aan het eind van de dag is er een afsluitend diner in een restaurant. Men verwacht ca. 20.30 uur weer terug te zijn. Deelname kost 62. Opgeven kan dinsdag 21 april tussen 18.00 en 21.00 uur bij mevr. A. Vervloet, Kerkstraat 7 te Achthuizen, tel. 632509. Het deelnamegelfl dient vóór l^-ihei te zijn overgemaakt op bankrek,nr. 140925252 t.n.v. ANBO afd. Oostflakkee. Annuleren kan daarna alleen nog met doktersverklaring. Het reisje is ook bestemd voor FNV-leden. op de foto staan van links naar rechts Marije van den Booge^t, Ralf Goddrie en Sandra lenstra, DIRKSLAND - Twee leer lingen van Muziekvereni ging Amicitia uit Dirks land hebben met succes het landelijk muziekexamen afgelegd. Deze examens worden uitgevoerd onder auspiciën van Unisono en de landelijke muziekorga nisaties FKM, KNFM en NFCM, en is erkend door het Platform voor Ama teurkunst (PAK). Dit staat gelijk aan de examens van de muziekscholen. Marije van den Boogert, 14 jaar, speelt trompet en heeft examen gedaan voor het A diploma. Sandra Lenstra, 16 jaar, heeft op euphonium examen gedaan voor het B diploma Het examen is in twee delen afgenomen: een theorie- en een praktijkge deelte. Het theorie-examen is afgenomen op 17 maart en het praktijkexamen op 4 april jl. Sandra heeft een totaal van 54,5 punten behaald en is daar mee geslaagd met lof Op het praktijkexamen heeft zij onder andere het bekende 'Grand father's Clock' en 'Baroque Concertino' gespeeld. Marije heeft een totaal van 42 punten behaald en is ook daarmee ruim voldoende geslaagd. Zij heeft op het praktijkexamen onder andere gespeeld 'The Quas", 'On the Way' en 'De Acroba ten'. De docent van Marije en Sandra, Ralf (joddrie, was bij de muziekexamens aanwezig en was ook zeer tevreden over de behaalde resultaten van zijn leerlingen. Amicitia heeft alle expertise voor opleidingen in huis. Er wordt deskundig les gegeven aan leerlingen op alle soorten instrumenten, van sopraansaxofoon tot schuit- trombone. Ook op het gebied van slagwerk heeft Amicitia haar deskundigen. Zij leiden leerlingen op voor de slag werkgroep en als slagwerkers voor de fanfare. De vereniging heef nog plaats voor nieuwe leeriingen. Voor meer infor matie zie website www.amicitia- muziekvereniging.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 6