Jan de Vos Corry de Vos - Soeteman EIIAnO^-tllEUWS X 911 XuiUl 1959 2009 KRIJNTJE JANNETJE GRINWIS- SPERLING Begrafenisverzorging van der Klooster Arieen Agaat van der Klooster Telefoonnummer 0187-494834 JACOB SANTIFORT Jaap JAAP SANTIFORT JOZINA PIETERNELLA VAN ERKEL-MATSINGER Sini SINI VAN ERKEL-MATSINGER echtgenote van Chris van Erkel JEREMIAS KOPPENAAL Geluk JOLANDA SMAL JOLANDA SMAL JOLANDA SMAL RIE KREEFT-VAN DER GRIEND NICO Nicolaas Johannes Mijnders MARIA ANTONIA THERESIA HUIZER-VAN AKEN DINGEMAN WOLFERT CORNELIS SPEE COR SPEE JAN WAGNER I PAGINA 3 WOENSDAG 15 APRIL 2009 FAMILIEBERICHTEN cl •Jn^tMOU, iin^anÓLALoAJiM^. en, mjti aaaU. iSXXJUiJuiD, maJden uU, y oAi, AA^«n4<t en-Livio/i^mU Ivontt <!*iv cla<iKte^ Wil. rva^nejv (uiax, q\ CtCXLlUiXvtVey ■12 ap^2009 32-V3 icê Sta£taa#v't!3Gia;n^^i&^ (0187) 61 25 6-V Op woensdag 22 april a.s. hopen onze ouders en grootouders en hun 5()-jarig huwelijksfeest te vieren. We wensen hen nog heel veel jaren in gezondheid toe. Maria en Arie Jan, Lenneke en Robin, Martin, FHeter Piet John, Mark en Anne Willy en Ellis Jessica, Stefan Anne en Paul Ivan enjoannieke, Adriënne, Nicole en Ries, Geert Heleen en Pieter A7nber, /ris, Sabine Dirk-Jan en Ria Froukje, Jennifer Capelleweg .58, 3255 LB Oude-Tonge RECTIFICATIE Het heeft ons goed gedaan, dat wij na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder zoveel medeleven hebben ontvangen. Het was hartverwarmend te ervaren, dat zij bij velen zo geliefd was en dat geeft ons steun in deze droevige dagen. Voor al deze blijken van vriendschap en liefde zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Smink en de kerkenraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Tevens dank aan alle medewerkers van de Doopsgezinde kerk voor de zeer goede zorgen tijdens de condoleance en de begrafenis. Ook dank aan de plaatselijke artsen en dok toren en verplegend personeel van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis te Dirksland en verpleeghuis "De Samaritaan". En in het bijzonder gaat onze dank uit naar het extramuraal verplegend en verzorgend personeel van "De Vliedberg", voor de bijzondere liefde volle hulp en aandacht. Medewerkers van Arensman Uitvaartverzor ging, met name de heer A. Bosland, hartelijk dank voor de correcte wijze waarop de begrafe nis is verzorgd en begeleid. Namens de familie, K. de Vries-Grinwis Ouddorp, april 2009 Voor begrafenissen met een christelijke visie Thuisopbaring Voorbespreking Gratis boekje verkrijgbaar: 'Zo wil ik het, als mijn sterven daar is' Broekweg 27, 3253 XB Ouddorp Bgg. 06-5106 0136 - Dag en nacht bereikbaar www.begrafenisverzorgingvdklooster.nl Wij doen geen crematies Voor ons op het aller onverwachts heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons mid den weggenomen mijn geliefde man en onze zorgzame vader echtgenoot van Johanna Klaartje Westhoeve in de leeftijd van 91 jaar. J.K. Santifort-Westhoeve Cornells Poulus in liefdevolle herinnering Paul en Wilma Willem Jan 9 april 2009 Duinkerkerweg 9 3253 AJ Ouddorp De begrafenis heeft heden woensdag 15 april plaatsgehad op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp. Heden nam de Heere uit onze familiekring, onze zwager en oom in de leeftijd van 91 jaar. P. Westhoeve J. Westhoeve-Pikaart J. Westhoeve H. Westhoeve-Voogd (in herinnering) N. J. Obbink-Westhoeve W. Obbink (in herinnering) Neven en nichten Ouddorp, 9 april 2009 'De Heer is mijn Herder' Psalm 23 Op Goede Vrijdag heeft de Heer, voor ons te vroeg, maar op Zijn tijd, mijn allerliefste vrouw, onze zorgzame moeder en schoon moeder en hele lieve oma Thuisgehaald in de leeftijd van 55 jaar. Verdrietig om het gemis, maar trots op haar manier van dragen. Dankbaar, dal we jou als vrouw, moeder en oma hebben gehad. Dankbaar, voor alles watje ons gegeven hebt. Dankbaar, gewoon voor alles. Zolang wij leven, leef jij in ons. Chris van Erkel Papendrecht: Petra van Wijk-van Erkel Gerard van Wijk Nathan, Simon, Vera, Naomi Papendrecht: Sonja den Boef-van Erkel Erik den Boef Lucas, Anna Zwolle: Rogier van Erkel Marleen Kleinstapel 10 april 2009 Rembrandtlaan 7, 3351 RE Papendrecht Na een dienst, die gehouden is in de 'Sions- kerk', heeft op woensdag 15 april 20D9 de begrafenisplechtigheid plaatsgevonden op de begraafplaats aan de Adm. de Ruyterweg in Papendrecht. Dan ga ik op tot Gods altaren Psalm 43:4 ber. Op Goede Vrijdag is na een ernstige ziekte van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante in de leeftijd van 55 jaar. Dat Chris, de kinderen en allen die om haar heen hebben gestaan, door de Heere gesterkt mogen worden met dit grote verlies. Het was een voorrecht haar te hebben gekend. Sommelsdijk: Frans van Erkel Arendje van Erkel-Noteboom Stad a/h Haringvliet: Jaap van Erkel Lenie van Erkel-van Rossum Miek van Erkel-Melaard (in herinnering) Middelharnis: Jannie de Vos-van Erkel Wim de Vos Sommelsdijk: Leen van Erkel Sjaan van Erkel-Troost Neven en Nichten Sommelsdijk, 10 april 2009 Heden is door de Heere voor ons onverwacht uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 68jaar Broers, zussen en schoonzussen neven en nichten 10 april 2009 Doelenstraat 24, Oude Tonge Correspondentie-adres: J. Koppenaal, Kerkring 20, 3255 AH Oude Tonge De begrafenis heeft hedenmorgen plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Met jouw hand in de mijne sliep je voor eeixvig in met jouw wang legen de mijne geen einde, geen begin. Een geluk om dit te delen een laatste kus, een afscheid je wordt nu alleen nog gemist doorzovelen. Bedroefd en dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, is vanmorgen onze lieve mama, dochter, zus en tante voor altijd gaan slapen in de leeftijd van 43 jaar. Ronald en Denise Meijboom Jan en Matie Smal Catharina en Nico Roelofs Sophia, Anne-Lotte en Sebastiaan 10 april 2009 Hobius de Krijgerlaan 26 3245 XG Sommelsdijk De begrafenis heeft heden middag plaats gevonden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Stilte voor altijd. maar voortlevend in onze harten. Bedroefd en verslagen hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze geliefde buurvrouw moeder van Ronald en Denise Wij wensen Ronald, Denise en verdere fami lie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Buurvrouw Ma Rokven en kinderen Jan en Annie Zondervan en kinderen Sommelsdijk, 10 april 2009 Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van Jolanda heeft zich jaren liefdevol en op zeer betrokken wijze ingezet voor de bewoners van Verpleeghuis 'De Samaritaan' als ziekenver zorgende. Als collega is zij altijd bijzonder gewaardeerd. We wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers, cliëntenraad en identiteitsraad van Verpleeghuis 'De Samaritaan', Locatiemanager: Heleen de Jong-Vink. ZORGsaam: J. C. Moerland, voorzitter Raad van Bestuur. Wij danken u heel hartelijk voor de belang stelling, in welke vorm dan ook, die wij moch ten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Rocky In het bijzonder de medewerkers van het Van Weel Bethesda ziekenhuis en de Thuiszorg voor hun liefdevolle verzorging. Ook bedanken wij ds. C. G. Kant en de kerken- raad voor de geestelijke bijstand en verzorging van de afscheidsdienst. Eveneens bedanken wij René Noordhuis en medewerkers van Uitvaartverzorging 'Kievit' voor de uitstekende wijze waarop zij de begra fenis hebben verzorgd. Aren Kreeft Kinderen en kleinkinderen Stellendam, april 2009 Na een leven vol van dienstbaarheid aan God en Zijn Kerk is Nico opgenomen in God's heerlijkheid. Dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in de paasnacht van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Dirksland, 14-1-1915 Sommelsdijk, 12-4-2009 Wij zijn het personeel i>an 'De Samaritaan' dank baar voor de liefdevolle verzorging. Dirksland: Piet Mijnders Lucienne Mijnders- Wildeboer Schut Jan Mijnders (in liefdetmlle herinnering) Rie Mijnders-van Gelder Corrie Jacobs-Mijnders (m liefdeiiolle herinnering) Aijaan Jacobs (in liefdevolle herinnering) Hillegersberg: Truus Luiten-Mijnders Adriaan Luiten (in liefdevolle herinnering) Hasselt: Thea Kraak-Mijnders Piet Kraak (in liefdevolle herinnering) Weerselo: Dominique Mijnders Ria Mijnders-Kramer Dongen: Wim Mijnders (in liefdevolle herinnering) Doetinchem: Nelly Mijnders neven en nichten Verpleeghuis 'De Samaritaan', Sommelsdijk Correspondentie-adres: Staakweg 199, 3247 BV Dirksland Wij nodigen u uit om afscheid van hem te nemen op donderdag 16 april om 11.00 uur in de Parochiekerk O.L.V. Hemelvaart, Lan- geweg 52 te Middelharnis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Middelharnis. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van serviceflat 'Vroonlande' aan de Staakweg te Dirksland. Individuele- of relatietherapie Als een vlinder naar het licht ben je ons vooruit gevlogen onbereikbaar ver en toch zo heel nabij om voor eeuwig in Zijn huis te wonen waar geen pijn of verdriet meer zal zijn en waar God de tranen zal wissen van je ogen. Dankbaar voor alle liefde, nooit aflatende zorg en toewijding, die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u met groot verdriet kennis dat door de Heere is thuisgehaald mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Johannis Huizer Stampersgat 29 juni 1931 Stad aan 't Haringvliet t 12 april 2009 J. Huizer Anne Marie Laurens en Marian Marlou Joëlle Tineke en Kees Eliza Mari Joshua Sjari Anne Voorstraat 25 3243 AV Stad aan 't Haringvliet Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 16 april van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 17 april om 10.00 uur in de Hervormde Kerk te Stad aan 't Haring^'liet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'de Ark', Nieuwstraat 25 te Stad aan 't Haringvliet. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. DANKBETUIGING Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg iedereen die ons heeft bijgestaan tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vriend, onze broer, zwager en oom hartelijk bedanken. Namens de familie Dirksland, april 2009 Praktijk voor GestaltPsychotherapie LIesbeth Bauer en Henk Catsburg Nieuvk^straat 25, 3243 AN Stad aan 't Haringvliet Tel. (0187)611680 E-mail: lnfo@gestaltnet.nl www.gestaltnet.nl 'k Zal dan gedurig bij U zijn... Psalm 73 12 (berijmd) Tot onze droefheid is op de dag vóór Pasen moegestreden van ons heengegaan mijn geliefde echtgenoot, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Gertrude Dorothea Bischoff Sommelsdijk, 15 mei 1936 Goedereede, 11 april 2009 Goedereede: G.D. Spee-Bischoff Ouddorp: Peter Spee en Karja Spee-Grinwis Jenn, Finn Ouddorp: Trudy Hoek-Spee en Hans Hoek Emma, Anna, Sam Alphen a/d Rijn: George Spee en Dimmie Spee-Hoek Joy, Lloyd Ouddorp: Erica van Assen-Spee en Piet van Assen Joey, Meggie Korte wenden 10 3252 BA Goedereede Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 april van 19.30 tot 21.00 uur in kerkgebouw 'De Levensbron' aan de Achterstraat te Goe dereede, ingang via de Doelweg. De afscheidsdienst zal donderdag 16 april om 13.30 uur gehouden worden in 'De Levens bron'. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goedereede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron'. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschou- Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze oud-secreta- ris en zeer geacht lid, de heer Wij wensen mevrouw Spee, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe in dit verlies. HH mannenvereniging 'Het pad der vaderen' te Goedereede "Maar de Heer is trouw aan wie hem vrezen van eeuwigheid tot eeuwigheid. Psalm 103 Bedroefd om het verlies, maar ontzettend dankbaar voor alles wat hij voor ons en vele anderen betekend heeft, geven wij u kennis dat de Here tot zich heeft genomen onze heve zorgzame vader, schoonvader en opa sinds 10 december 1999 weduwnaar van Maria Teuntje Kardux in de leeftijd van 84 jaar. Achthuizen: Jan Wagner Liesbeth Wagner-Arensman Jan en Martine Antje en Sander Sommelsdijk: Peter Wagner Dirkien Wagner- van der Velde Albert Jan Martijn William Almere-Haven: Anjo van Stralen-Wagner Marcel van Stralen Kevin Jochem 14 april 2009 Staakweg 109, 3247 BV Dirksland De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 18 april om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk. Kerkstraat 2 te Stad aan 't Haringvliet. Aansluitend zal de begrafenis aldaar plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren in de zaal van 'Vroonlande', Staakweg 5 te Dirksland vrijdag 17 april van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis in de Gereformeerde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertende als zodanig beschou wen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 3