Ook schoolkinderen zetten zich in voor jarig ziekenhuis Graffiti-workshop Jubilarissen bij Hart en Stem Actie NLGO leidt tot nieuwe groenaanplant Schotejil sluit landelijke zwemcompetitie positief af ORB zoekt versterking Rommel- marktspuUen Nieuwe-Tonge Joodse Seidermaaltijd RGL zoekt rommel marktspullen Peuterochtend in bibliotheek Ierse klanken tijdens muzikaal buffet in Middeleeuwse sferen Start met bewegen Voorjaars- kledmgbeurs 'De bezige bijen' ANBO computer cursus Goederen- inzameling voor Uzon Bingo in de Victoriahal Cursus haar knippen i Julia van Rossum exposeert in De Samaritaan Lezing tsunami Verkoping vrouwenver. Tabitha EIIIVt1I]El1.niElJW5 i PAGINA 6 DINSDAG 17 MAART 2009 DIRKSLAND - De viering van het 75-jarig jubileum van het Van Weel-Bethes- daziekenhuis op 9 maart jl., vond niet alleen plaats via een symposium 's middags in de kerk plaats, maar ook 's morgens bij het zieken huis zelf, middels een kin derzeskamp. Op het plein vóór de zieken- huisingang was het om 09.00 uur een drukte van belang. Zo'n 85 kinderen van groep 7 van o.b.s. De Inktvis en c.b.s. Prins Maurits te Dirksland begonnen er hun zeskamp. Er werden in tien groepen spelletjes gedaan, waarvan de meeste iets met medische zorg te maken hadden. Ook hadden de leerlingen aan een sponsor actie meegewerkt om de kin derafdeling van het ziekenhuis, ter herinnering aan deze dag, een geschenk aan te kunnen bieden. Patiënten en bezoe kers beleefden een genoeglijke ochtend door de verrichtingen via de vensters te volgen. Ook waren er ouderen uit Dirks land met de bus opgehaald om - onder het genot van koffie met iets lekkers - de zeskamp mee te beleven. Toen om 11.30 uur de cheque aan het hoofd van de kinderafdeling werd aangeboden, zegde de Raad van Bestuur toe om het toch al mooie bedrag te verdubbelen. Al met al een geslaagde mor gen. Foto: Norbert Hendrik OUDDORP - De Ouddorpse Reddingsbrigade is op zoek naar sportieve en enthousi aste mensen die het team wil len versterken. Wie twaalf jaar of ouder is, is welkom om in teamverband zorg te dragen voor aan actieve bewaking van diverse stranden,'mtt inzervan" vaar- en voertuigen. Te;gen- over deze inzet staat een gun stige dagvergoeding en/of reis- en verblijfkostenregeling. Ook kan worden deelnemen aan diverse opleidingen (KNBRD Strandwacht, vaaropleiding, EHBO, cursus Terreinrijden). Wie belangstelling heeft, kan via e-mail contact opnemen met de Ouddorpse Reddings brigade: inlb(a()uddorpsered- dingsbrigade.nl. Zaterdag 21 maart is de eer ste keer dat er weer rom melmarktspullen ingelegerd kunnen worden voor de jaarmarkt van de Hersteld Hervormde Ciemeente van Nieuwe-Ionge. De spullen kuntren van'■9;f)(>-l 1.30 uur ingeleverd worden bij het Koelhuis van Nieuwe-Tonge, Molendijk 140 (geen bed den, spiralen en wandmeu- bels). Als u zelf niet in staat bent om spullen te brengen, kunt u bellen naar J. Both, tel. 0187-652072. De andere inleverdata zijn 18 april, 9 mei en 6 juni; (hiervoor is het inleveradres: fam. Van Kempen, Duivenwaardseweg 7, Nieuwe-Tonge). Enige tijd geleden deed de Vereniging voor Natuur en 'Landschao Goeree-Over- tlakkee (NLGO) een oproep aan de inwoners van Goe- rëe-Overflakkee om mee te denken over mogelijke locaties om bomen aan te planten, dit ter compensa tie van de bomen die gekapt zijn (of nog gekapt zullen worden). Er is veel gerea geerd op deze oproep. Vol gens de vereniging NLGO is hiermee gebleken dat de inrichting van het land schap mensen interesseert. Met de suggesties die gedaan werden is men naar de provincie en het water schap gestapt. En dat heeft in ieder geval geleidt tot de volgende zaken. - Waterschap Hollandse Delta heeft ruim 300 bomen aan geplant aan de Schoolweg te Zuidzijde en de Tilsedijk (bij benzinestation de Tille) te Oude-Tonge. Verder zijn er nieuwe bomen gepland bij de Vliegers te Middel- harnis. - Stichting tot bescherming van het Dorpsgezicht heeft naar aanleiding van de opioep het idee opgevat om voor te stellen de Boom gaardweg te Middelharnis te beplanten naar het voor beeld van het Laantje van Middelharnis van de schil der Meindert Hobbema. De stichting is in overleg met de gemeente Middelharnis wat de mogelijkheden zijn om dit plan uit te voeren. - Waterschap Hollandse Del ta stelt een commissie in die mee zal denken met het inrichten van het landschap in relatie met het behoud van natuur- en cultuurhis torische waarden. - Provincie Zuid-Holland zal deze winter bomen herplan- ten aan de Provinciale weg N215 tussen Oude-Tonge en Achthuizen. Tot zijn spijt heeft de vereni ging NLGO moeten constate ren dat de provincie de beplan ting langs de N215 tussen Mid delharnis en Oude-Tonge heeft weggehaald. Bij navraag bleek dat de provincie het open landschap, dat karakteristiek is voor Goeree-Overflakkee, meer vorm wil geven. Er zal echter een gedeelte opnieuw worden ingeplant, al vindt de vereniging het jammer dat er minder groen zal terugkeren. Op Boomplantdag, woensdag 18 maart, zullen schoolkinde ren van Den Bommel een flink aantal nieuwe bomen en strui ken planten aan de Geerweg/ Oudelandseweg te Den Bom mel. Hier komt een bos met een poel, ter compensatie van het bos dat gekapt is om het nieuwe honkbalveld in Oude- Tonge aan te leggen. Een aantal suggesties die gedaan zijn kunnen niet uit gevoerd worden omdat zij niet passen in bestaande plan nen. Als vereniging zal NLCX) zich blijven inzetten richting gemeenten, waterschap, lijk en provincie om te zorgen dat lukraak kappen voorkomen kan worden en dat bomen die gekapt worden zoveel moge lijk gecompenseerd worden.,. Graag bedankt de vereniging iedere inzender voor de ont vangen reacties. Mochten er vragen/reacties zijn, dan kunt u die kwijt via e-mail info(5 nlgo.nl, of telefonisch bij Tea Both, tel. 0187-601880. MIDDELHARNIS - De com missie Kerk en Israel van de Emmaüskerk te Middelharnis nodigt belangstellenden har telijk uit om deel te nemen aan een Joodse seidermaal tijd. Een dergelijke maaltijd wordt gevierd om de uittocht - viit Egypre te gedenken. Voor christenen is dat een goede gelegenheid om het eigen Paasfeest beter te verstaan. Tijdens een eerste avond in de Emmaüskerk wordt uitleg gegeven aan de hand van een powerpointpresentatie over de relatie Joods Pascha en chris telijk Pasen. Op een tweede avond vindt de daadwerkelijke viering van de seidermaaltijd plaats met symbolische gerech ten. Iedereen is welkom op dinsdag 24 maart (van 20.00- 21.15 uur) en op woensdag 1 april (20.00-21.15 uur). De leiding is in handen van ds. LJ. Lingen. Wel graag vooraf (vóór 28 maart) opgeven. Dat kan via e-mail predikant(5) emmauskerkmiddelharnis.nl of via tel.nr. 0187 482944. Zie ook website www.emmauskerk- middelharnis.nl. OUDDORP - Radio Goeree Lokaal houdt zaterdag 13 juni voor de twaalfde keer haar jaarlijkse rommelmarkt. Hier voor vraagt de lokale omroep van de gemeente Goedereede nog tweedehands spullen. Als u nog wat op zolder heeft staan waar u van af wilt, dan kunt u voor het laten ophalen ervan bellen naar dhr. A. van der Linde, tel. 682620 (tussen 19.00 en 21.00 uur). MIDDELHARNIS - In de bibliotheek. Kerkepad 11 te Middelharnis wordt woens dag 25 maart van 9.30-11.00 uur weer een peuterochtend gehouden voor kinderen van 2,5 tot 4 jaar. Het prentenboek 'Het grote boek van Kikker en Eend' van Max Velthuijs staat dan centraal. Na het voor lezen wordt er gezongen en geknutseld. (Groot)ouders zijn ook welkom. Koffie en limo nade staat klaar. De toegang is gratis, zowel voor leden en niet-leden van de bibliotheek. Opgeven kan via website www. bibliotheekzuidhoUandsedelta. nl, onder het kopje agenda. (JOEDEREEDE - De Kunst stichting Goedereede en Hotel Restaurant De Gouden Leeuw te Goedereede nodigt liefhebbers van Ierse muziek en Ierse gastronomie in een unieke Middeleeuwse ambi ance van harte uit voor een muzikaal buffet op vrijdag 27 maart in De Gouden Leeuw. De Brielse band Folk Collec tief Brielle neemt het publiek mee op een muzikale reis door Europa, waarbij ze landen in het mysterieuze en sfeervolle Ierland. FC Brielle bestaat uit Hans Walgien (gitaar, per cussie, zang), Jeannet Posma (panfluit, zang), René Zoute- welle (accordeon). Peter Moree (bouzouki, gitaar, doedelzak e.a.), Charles Julien (bodhran, fluiten), Lorette Masereeuw (contrabas), Esther van Bok hoven (zang) en Maijolein van Pelt (viool en zang). De in Goe dereede wonende Clementine, bij kenners van de folkwereld een begrip, maakte deel uit van dit ensemble en treedt in haar eigen stad graag op als gastzangeres. Intussen wordt in de gelagkamers van het eeu wenoude hotel een Iers buffet opgediend. De gerechten die deel uit maken van het buf fet zijn bereid op basis van de originele Ierse receptuur. Ook ontbreekt het langzaam te tap pen bier niet. Wilt u erbij zijn, reserveer dan z.s.m. bij Hotel Restaurant De Gouden Leeuw, Markt 13 te Goedereede, tel. 0187 491371. Deelname kost €32,50 (toegangsbewijs en buffet). De avond begint om 18.30 uur. De betere woninginrichting sinds 1920 (.rtlmipt Kaïiaai 11)5. Middellianils, (11187) 48 27 84 \*w*.lielbmneiiliuismiddeilianiiwll SOMMELSDIJK -Toe aan wat extra lichaamsbeweging? Maar II weet niet hoe, of waar? Het liefst bij u in de buurt en onder (leskiuidige begeleiding? Dan kunt u meedoen met de lan delijke actie 'Start met'. Vier ïveken lang ruiken aan een beweegvorm die bij u past. U kunt zich inschrijven bij Tai Chi leraar Cees Breederland, e-mail cees.breederland(£het- netji]. Tai Chi is een van de beweeg- activiteiten onder 'Start met'. 'Start met' is een actie van de fampagne30minutenbewegen. III en wordt uitgevoerd door liet Nederlands Instituut voor Sport en Bewegen (NISB). De campagne wil mensen kennis laten inaken met de Neder landse Norm voor Gezond Bewegen, vijf dagen in de week matig intensief bewegen voor volwassenen en jongeren en 60 minuten per dag voor kinderen. De campagneboodschap voor 2009 is 'ga aan de slag en ervaar!' Deze boodschap krijgt vorm in onder andere de actie Sari met. De actie stimuleert zoveel mogelijk mensen om te beginnen met bewegen of sporten. Daarvoor worden van 1 maart t/m 24 april door heel Nederland introductielessen aangeboden die geschikt zijn voor iedereen. Ook voor men sen met gebreken die niet aan intensieve sport kunnen doen, is de rustige bewegingskunst Tai Chi geschikt. Veel oefenin gen kunnen zelfs zittend op een stoel worden gedaan, hl de jeugdruimte van de Exo- duskerk aan de Dorpsweg 97 in Sommelsdijk kunnen jong en oud in de maanden maart en april vier woensdagavonden terecht om kennis te maken met Tai Chi. De lessen vangen aan om 19.00 uur. De kosten (incl. syllabus om thuis zelf te MELISSANT - Ook dit seizoen houdt peuterspeelzaal De Bezi ge Bijen weer een verkoping van tweedehands speelgoed, voorjaars- en zomerkleding in vele maten. De collectie bestaat uit baby-, kinder-, dames- en -herenkleding alsook schoenen-n^tunneri oefenen) voof 4 leïseH en accessoires. De indeling bedragen 30, kinderen doen is per maat. De kledingbeurs wordt gehouden op vrijdag 3 april van 19.00 tot 21.30 uur en op zaterdag 4 april van 09.00 tot 11.30 uur in vereni gingsgebouw Melishof, Bin nenweg 61 te Melissant. Op zaterdag is er oppas aanwezig, gebruikmaking hiervan kost 1,20 per kind. Op maandag 30 maart van 9.00 tot 11.00 uur, van 13.30 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 21.30 uur kan kleding die u te koop wilt aan bieden worden ingeleverd. De kleding dient schoon te zijn en moet er nog goed uitzien. Van de opbrengst is 40% bestemd voor de peuterspeelzaal. Voor meer informatie kunt u bellen naar de leiding van de peuter speelzaal, tel. 0187-602'794. gratis mee. Voor nadere info kunt u bellen naar Cees Bree derland, tel. 0187-492340. ANBO Oostflakkee gaat vanaf 12 april a.s. weer verder met computercursussen, te begin nen met de cursus internet en e-mail. Voor opgave of meer inlichüng kunt u bellen naar Nel van Egmond, tel. 641519. OUDE-TONGE - Op zaterdag 21 maart van 10.00-12.00 uur houdt de werkgroep Uzon van de Hervormde Gemeente van Oude-Tonge weer een goe- dereninzameling voor haar zustergemeente in Uzon. Het inzameladres is aan de Capel- leweg, bij het AVK-terrein te Oude-Tonge. Voorlopig wordt alleen kleding aangenomen. Er staat een collectebusje voor een (vrijwillige) bijdrage in de transportkosten. DIRKSIAND - De Stichting Verenigd In Kracht houdt donderdagavond 26 maart zijn jaarlijkse sponsorbingo ten bate van de Derdewereldprojecten in de Victoriahal, Philipshoof- jesweg 57 te Dirksland. Er zul len tien rondes en een super- rondes worden gespeeld. De hoofdprijs is een vaatwasma- chine, maar iedere deelnemer heeft prijs. De ayond begint om 19.30 uur, de deuren gaan open om 19.00 uur. Iedereen is hartelijk welkom. ^^:^^^^o^ vraw.briluntiumkeuveloai.nl Zandpad 56 - MMdeHiomis Telefoon (0187) 46 34 37 MIDDELHARNIS - SELFLI- NE verzorgt vanaf woensdag 8 april 2009 weer de cursus haarknippen voor beginners in het Wijkcentrum aan de Doetinchemsestraat te Middel harnis. Het is een leuke, sterk praktijkgerichte cursus, waar bij ervaren, getrainde kapsters u in tien lesavonden, die duren van 19.30 tot 22.00 uur, .de basistechnieken bijbrengen. In een kleine groep van maxi maal 12 cursisten begint u al in de eerste les met knip pen op een oefen hoofd met kunsthaar. Later in de cursus kunt u modellen meenemen. Wie met succes de basiscur sus heeft gevolgd, ontvangt het certificaat SO 1. De prak tijk bewijst dat iedereen, jong of oud, man of vrouw, met succes kan deelnemen. Het is een leerzame, nuttige en bovendien gezellige cursus. Na het behalen van het SO 1 certificaat kan men deelnemen aan de gevorderdencursus haarknippen, ook bestaande uit tien lesavonden van 2,5 uur Deze cursus start jaarlijks in januari en september. Voorcursisten heeft SELFLI NE voordelige materiaalpakketten samengesteld. Daarnaast kun nen particulieren en (thuis) kappers professionele kap- nersinaterialen en vloeistoffen bestellen via de website. Wilt u ook andere vaardighe den uit het kappersvak leren? SELFLINE heeft een uitge breid cursusaanbod met o.a. opsteken, vlechten, haarver ven en blonderen. Zie voor meer informatie website www. SELFLINE.nl of bel naar 015- 3618033. SOMMELSDIJK - In de gangen van verpleeghuis De Samaritaan te Sommelsdijk is een impressie te zien van de werken die Julia van Rossuni- Remmerde gemaakt heeft in de afgelopen jaren. Als kunste nares probeert zij haar inspira tie tot een beeld te vormen. Ze maakt figuratieve en abstracte werken met verschillende technieken en probeert kleur in haar werken op een sym bolische manier te gebruiken. Kunst kan overal zichtbaar zijn waar je het niet verwacht, zoals een klein detail in een gebouw. Middels kunst kan de zichtbare werkelijkheid worden weerge geven, maar het kan de objec ten ook in een ander perspec tief zetten. Kleurensymboliek is afhankelijk van tijd, land en cidtuur. Door kleur kan uit drukking worden gegeven aan zaken als liefde, lijden of devo tie. De kleurrijke expositie van Julia van Rossum is te vinden in de verbindingsgangen, ter wijl in de recreatiezaal een drieluik hangt. GOEDEREEDE - Op don derdag 19 maart a.s. hopen de heer en mevrouw Scholtes voor de Christelijke Vrou wenbond (ioeree een lezing met beeldmateriaal te houden over de Tsunami en de weder opbouw van Sri Lanka. Deze avond wordt gehouden in verenigingsgebouw Oostdam te Goedereede en begint om 20.00 uur. Gasten en nieuwe leden zijn welkom. GOEDEREEDE - Vrouwen vereniging Tabitha van de Her steld Hervormde Gemeente van Goedereede hoopt zater- -dag^2I-maai-f van 9.30-16;00- een verkoping te houden bij hun kerk 'De Levensbron' aan de Doelweg te Goedereede. Verkocht worden o.a. voor- jaarsbloemen, kamerplan ten, plantenbakjes, boeketten bloemen, eigengebakken cake, koekjes, advocaat, jam snoep, boerenkaas Baby born kleer- tjes, sokken, borduurwerk, handdoeken, ontbijtlakens, baby- en kleuterslaapzak- ken, dekbedovertrekken voor kinderledikantjes, burbery kussens, schorten en tafelkle den, strijkplankovertrekken, speelgoed, groente en fruit, enz. Voor de kleintjes is er een grabbelzak. Er worden oliebol len en vis gebakken, en u kunt Douwe Egberts punten en andere spaarzegels inleveren. In een zaal van de kerk kan er onder orgelklanken een kopje k'offie of fris gedronken wor den. De opbrengst is voor de aflossing van de kerk en voor een diaconaal doel. Zaterdag 14 maart Jl. iieeft ™U^3 De Schotejtl uit Middelharnis de 4 en laat ste wedstrijd in de C-afdeling van landelijke Verenigings- zwemcompetitie gezwom men inVlissingenzwomiiien de Schotejillers naar 2 clubre- cords en ca. 15 ereplaatsen. De rangschikking over alle gezwommen wedstniden van seizoen 2008-2009 tltjft onveranderd gunstig. D.wz dat de Schotejil ook volgend seizoen weer in de landelijke C-pool van deze competitie mag uitkomen. Het eerste clubrecord betrof de heren estafette 4x200m vrij met een tijd van 8.09.32 (2'). De splittijden waren resp. voor Mark Costeris (1.55.74), Niels Albrechts (l.lo'93)> Leander Noor dijk (2.08.52) en Sebastian Rosendaal (1.54.13). Esmee Koedoot (1992) zwom op de 200m vlinderslag een clubre cord bij de dames in 2.50.65. Er waren bovendien gouden medailles voor Mark Coste ris (1992) op de lOOm vrij. in 51.94 en voor Danica Koe doot (1993) eveneens op de lOOmvrijin 1.04.71. Sebastiaan Rosendaal (1991) werd 2" op de lOOm vrij in 53.24, terwijl hij op de 2Ö0m rugslag in 2.23.93 als 3' ein digde. Verdere ereplaatsen waren er ook voor Alex van Soest (1997) die op de lOOm vrij (2'") een tijd van LI6.95 en op de 50m vlinder (3*^) een tijd van 46.73 zwom. Marijn Redert (1997) werd 3' op de lOOm vrij in een dik p.r. van 1.20.29. Björn Vogelaar (1996) eindigde als 2' op de lOOm schoolslag (1.24.81), evenals Janiek de Boed (1994) bij de meisjes in een tijd van 1.32.82. De 200m rugslag leverde San ne Huijsmans (1995) een 3"' plaats op in 2.41.85, ter wijl Marie-Claire van Zoest (1995) 3'= werd op de lOUm schoolslag in 1.32.54. Mela- nie van Gemert (1993) werd 2' op de 50m vrij in 28.34. Leander Noordijk werd noe 3'= op de 200m wisselslag bii de heren in 2.25.27. Esmee Koedoot eindigde als 3' bij de dames in 2.32.61, gevolgd door Melanie van Gemert op de 3^- plaats in 2.33.53. Esmee Koedoot werd nog 3'' op de lOOmriigslagin 1.12.68. Vermeldenswaardig zijn nog de verbeteringen van o.a. Lorenzo de Jong (1999) die opneiuw een mooi p.r. zwom op de lOOin vrij in 1.44.60 Rolien Holster (1997) ver beterde haar 200m vrij naar 3.05.84. Ook Lisa van Noor- denne (1998) bleek niet voor niets naar Vlissingen te zijn afgereist, want ze verbeterde haar lOOm vrij binnen 1 week met maar liefst 18 secon den naar 1.46.94. Leander Noordijk tenslotte zwom op de 200m vlinderslag bij de heren een p.r maar fiefst van 10 seconden in een tijd van 2.30.81. Eerder deze week werden 4 prestatie medailles namens de KNZB uitgereikt aan resp. Mark Costeris, Sebasti aan Rosendaal, Melanie vait Gemert en Esmee Koedoot i.v.m. hun toptien noteringen in de landelijke zwemrang- lijsten. MELISSANT - In het dorps- plan van Mehssant is het al genoemd als één van de moge lijkheden om het dorp wat meer kleur te geven en aan trekkelijker te maken, nl. het aanwijzen van de tunneltjes als graffiti project. Graffiti roept '"bij veel mensen vaak negatieve emoties op, maar dat is niet (altijd) nodig, vindt de dorps raad van Melissant. Op diverse plaatsen in Nederland zijn al verschillende fiets- en voetgan gerstunneltjes beschilderd met graffiti-art en als succesvol pro ject afgerond. De dorpsraad van Melissant wilde graag eerst eens met één tunneltje beginnen, nl. met het tunneltje onder de N215. "Dit tunneltje ziet er op het moment niét uit, het is vies, groen van de algenuitslag en her en der beschilderd door gelegen- heidsgraffiti. Omdat het tun neltje onder beheer van de provincie valt, hebben we eerst aan de provincie toestemming gevraagd of dit tunneltje wel gebruikt mo^ht worden voor een graffiti project. De provin cie heeft hiervoor groen licht gegeven. Daarna is contact gezocht met het Jongerenwerk Goeree-Overflakkee. Die had net een workshop graffiti aan gevraagd bij PJ Partners en was enthousiast over het idee om het tunneltje als graffiti objecl te kunnen gebruiken. Inmid dels hebben al verschillende jongeren van het eiland zich opgegeven voor deze work shop graffiti, maar we zouden graag ook nog wat jongeren uit Melissant erbij willen heb ben. Het betreft tenslotte 'ons' tunneltje. Her en der hangen al posters in het dorp en een inschrijfformulier ligt klaar bij de plaatselijke supermarkt, de Coop." Deelname aan deze workshop kost 10 p.p. De workshop, met als thema 'Muziek', bestaat uit één avond (woensdagavond 15 april), en twee zaterdagen (18 en 25 april) met nog een uitloopmogelijkheid naar 2 mei. Huub Verhulst zal deze workshop deskundig begelei den. Wie in Melissant woont, tussen de 12 en 18 jaar oud is en het leuk lijkt om aan dit project mee te doen, wordt uitgeno digd om zich op te geven. Dat kan bij de Coop te Melissant, of via website wwwjongeren- werkgo.nl. OUDDORP - Tijdens de laatst gehouden algemene ledenver gadering van de Christelijke gemengde zangvereniging Hart en Stem te Ouddorp is een vijftal personen gehuldigd. Drie leden waren 25 jaar lid en twee 50 jaar. Ze werden in de bloemen gezet en kregen allen een aandenken met oorkonde. Het zijn de zangers die u op de foto ziet, achteraan van links naar rechts de dames J. v.d. Wende. L. Verduijn-Tanis en A Adniiraal-Westhoeve, goed voor 25 jaar lidmaatschap, en vooraan de heer K. van Kop pen en mevr. C. Voogd-Witte, beide 50 jaar lid. De wens van hen en de andere koorleden is dat ze nog vele jaren in gezond heid deel mogen nemen aan de activiteiten van de zangver eniging.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 6