IIhIISI pennen bedrukt fl- Geef uw Visie op Zuid-Holland Gouden Camera gaat dit jaar naar film ^Tiengemeten' PASFOTO'S www.asgobv.nl OPHEFFINGS- aiTVERKOOP Heftruck Centrale www.groothandelkoole.nl GEVLUCHT rrnRiC ïW Buitenwerk- zaamheden gemeente Middelharnis Sff Habitat rooE Praise Worship 2009 Beleidsmedewerker volkshuisvesting en ruimtelijke ordening m/v Financieel medewerker/applicatiebeheerder m/v Secretarieel medewerker m/v PsA>|HB01lCHl üomeettnuui Verkoop Verhuur Reparatie 1,5 -8 ton Perwij114 wac HP GEBOORTE? Afvalservice Goeree Overflakkee BV INZAMELDEPOT MET WEEGBRUG Dagelijks geopend van 7.00-17.30 uur Zaterdags van 8.00-12.00 uur EDRIJFSWAGEN-INRICHTING Bedrijfswageninrichting Auto aanpassing voor invaliden Autobetimmering carrosserie bv lei (ois?) 661026 Spectaculaire publieksopening Bouw mee aan een betere toekomst! Jassen en Jacks (\[\m7(\W Burberry voering-dons en wintercollectie Korting Nieuwe zomercollectie -3U70 OP ALLES Videocluh Goeree-Overflakkee: HOUT EN PAPIER UIT GOED BEHEERDE BOSSEN Gemeentelijke organisatie De organisatie heeft twee sectoren en een staf afdeling: ruimtelijl<e zal<en maatschappelijl<e zaleen stafafdeling bestuur en middelen Organisatiecultuur Op het gemeentehuis werken ongeveer 45 mensen. De sfeer is informeel en de lijnen zijn kort. Wil je meer informatie? Als je meer informatie wenst over deze functie, dan kun je contact opne men met het sectorhoofd Jan Zuidweg, tel.nr. (0187) 60 80 77 Voor informatie over de procedure kun je terecht bij Rianne Bogerman (Personeel Organisatie) tel.nr. (0187)60 80 91. GEMEENTE DIRKSLAND Wil je een aantrekkelijke baan in een kleine, flexibele gemeentelijke organisatie? Dan biedt de gemeente Dirksland een interessante functie. De sector Ruimtelijke Zaken is op zoek naar een; (36 uur per week) Algemene informatie j ,..i j De sector Ruimtelijke Zaken bestaat uit de taakvelden volkshuisvesting ruimtelijke ordening, bouw- en woningtoezicht en weg- en waterbouw (waaronder de buitendienst). Wat'houdt de functie in? De werkzaamheden zijn breed georiënteerd. Je houdt je bezig met de beleidsontwikkeling en -uitvoering op het terrein van volkshuisvesting, ruimtelijke ordening, Woningwet, monumenten zorg, archeologie en recreatie en toerisme. Je behandelt complexe aanvragen inzake de Wet ruimtelijke ordening. Verder behandel je bezwaar- en beroepschriften van je vakgebied en ben je coördinator externe veiligheid. Wie zoeken wij? Een HBO werk- en denkniveau is vereist, evenals een HBO-opleiding op het gebied van volks huisvesting en ruimtelijke ordening. Je hebt bij voorkeur enige jaren werkervaring in een soort gelijke functie. Je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden en hebt een dienstverlenende instelling. Je bent initiatiefrijk en doortastend. Door de omvang van het team is een collegiale opstelling vanzelfsprekend. Wat bieden wij? Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring wordt een salaris geboden van minimaal €2.312,00 (aanloopschaal 9) en maximaal 3.800,00 (functieschaal 10) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Naast de gebruikelijke arbeidsvoonwaarden (vakantiegeldtoelage, eindejaarsuitkering) bieden wij je een prettige werkomgeving, flexibele werktijden en mogelijk heden tot ontplooiing. Solliciteren Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie met CV tot uiterlijk 30 Januari 2009 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. Je kunt je brief ook mailen naar info@dirksland.nl Acquisitie naar aanieiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteid. Gemeentelijke organisatie De organisatie heeft twee sectoren en een staf afdeling: ruimtelijke zaken maatschappelijke zaken stafafdeling bestuur en middelen Organisatiecultuur Op het gemeentehuis werken ongeveer 45 mensen. De sfeer is informeel en de lijnen zijn kort. Wil je meer informatie? Als je meer informatie wenst over deze functie, dan kun je contact opne men met Rien Bom (coördinator Financiën), tel.nr. (0187)60 80 60. Voor informatie over de procedure kun je terecht bij Rianne Bogerman (Personeel Organisatie) tel.nr. (0187)60 80 91. GEMEENTE DIRKSLAND Wil je een aantrekkelijke baan in een kleine, flexibele gemeentelijke organisatie? Dan biedt de gemeente Dirksland een interessante functie. Het taakveld Financiën is op zoek naar een: (36 uur per week) Algemene informatie Het taakveld Financiën is onderdeel van de stafafdeling bestuur en middelen. Er werken in totaal zeven mensen op het taakveld De houdt functie in? Een groot deel van de werkzaamheden bestaat uit het uitvoeren van de financiële admi nistratie, o.a. controleren coderingen en boekingen, de toepassing van comptabillteitsvoor- schriften en gemeentelijke btw-regels. Je ondersteunt de collega's bij de toepassing van de planning controlcyclus (uitvoerende werkzaamheden m.b.t. de begroting, jaarrekening, bestuursrapportages). Je bent applicatiebeheerder van het financiële pakket en draagt bij aan de uitvoering van de Interne Controle. Wie zoeken wij? Je bent een accuraat persoon en weet van aanpakken. Je denkt en werkt op MBO-niveau, dat ondermeer blijkt uit een MBO-diploma op niveau 4. Je hebt de ambitie om door te groeien naar HBO-niveau en bent bereid daarvoor een opleiding te volgen. Je hebt werkervaring in een soortgelijke functie. Door de omvang van de afdeling is een collegiale opstelling een 'must'. Ervaring met SAP is een pré. Wat bieden wij? Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van minimaal 1.810,00 (aanloopschaal 7) en maximaal 3.027,00 (salarisschaal 8) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. De gemeente heeft de gebruikelijke arbeidsvoonwaarden (vakantiegeldtoelage, eindejaarsuitkering) en een flexibele werktijdenregeling. De functie moet nog opnieuw gewaardeerd worden. Solliciteren Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie met CV tot uiterlijk 30 januari 2009 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. Je kunt je brief ook mailen naar info@dirksland.nl Acquisitie naar aanieiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteid. Gemeentelijke organisatie De organisatie heeft twee sectoren en een staf afdeling: ruimtelijke zaken maatschappelijke zaken stafafdeling bestuur en middelen Organisatiecultuur Op het gemeentehuis werken ongeveer 45 mensen. De sfeer is informeel en de lijnen zijn kort. Wil je meer informatie? Als je meer informatie wenst over deze functie, dan kun je contact opne men met het sectorhoofd Henk van Oostenbrugge, tel.nr. (0187)60 80 71. Voor informatie over de procedure kun je terecht bij Rianne Bogerman (Personeel Organisatie) tel.nr. (0187)60 80 91. GEMEENTE DIRKSLAND Wil je een aantrekkelijke baan In een kleine, flexibele gemeentelijke organisatie? Dan biedt de gemeente Dirksland een Interessante functie. Het taakveld Facilitaire Zaken is op zoek naar een: (36 uur per week) Algemene Informatie Het taakveld Facilitaire Zaken maakt onderdeel uit van de sector Maatschappelijke Zaken. Bij dit taakveld zijn de werkzaamheden met betrekking tot post- en archiefzaken, de bodetaken en de telefonie ondergebracht Wat houdt de functie in? Het takenpakket is divers. Je houdt je bezig met de voorbereiding en venwerking van diverse vergaderingen (o.a. collegevergadering). Je verzorgt het secretariaat voor het bestuur (afspra ken maken, agendabeheer) maar ook algemene secretariaats-werkzaamheden voor de orga nisatie horen bij je takenpakket, o.a. de verzorging van uitgaande brieven. Samen met een col lega bedien je de telefooncentrale. In voorkomende gevallen zul je gevraagd worden bode- werkzaamheden te verrichten. Wie zoeken wij? Je bent in het bezit van een MBO-opleiding Secretaresse niveau 4 (dit Is een vereiste) en hebt minimaal drie jaar werkervaring. Je beschikt over uitstekende mondelinge communicatieve vaardigheden en hebt een klantgerichte en dienstverienende werkhouding. Je bent initiatiefrijk en doortastend. Door de omvang van het team is een collegiale opstelling vanzelfsprekend. Wat bieden wij? Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring wordt een salaris geboden van minimaal 1.505,00 (aanloopschaal 5) en maximaal 2.438,00 (functieschaal 6) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Naast de gebruikelijke arbeidsvoonwaarden (vakantiegeldtoelage, eindejaarsuitkering) bieden wij je een prettige werkomgeving, flexibele werktijden en mogelijk heden tot ontplooiing. Solliciteren Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie met CV tot uiterlijk 30 Januari 2009 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. Je kunt je brief ook mailen naar info@dirksland.nl Acquisitie naar aanieiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. OVDDOIir - WMMmrt U UU A« T«I.1«I»T>«»I»H Fpm734 MAAR NOG NIET GEREO! -> IS VAN LEVENSBELANG MAAK UW GIFT VANDAAG NOG OVER zaken doen op hoog nivo Spuikolk 2b, Dirksland ar 0187 605952 '^0187 605663 0651 423097 specialist Voor een RU/M assortimenf en een UITSTEKENDE service.' Tel. (0187)657054 Tel. (0187)489025 WIST U DAT Afval de basis is van een nieuw product. WIST U DAT Afvalservice Goeree Overflakkee BV al uw afval in containers inzamelt en u het ook zelf bij Afvalservice Goeree Overflakkee BV kunt brengen, groot of klein u bent welkom. WIST U DAT Afvalservice Goeree Overflakkee BV ook het adres is voor al uw zand, grind en schone compost. Van der Waalsweg 29, 3241 ME Middelharnis Drukkerij Gebr. de Waal BV Tel: (0187) 47 1020 info@drul<l<eri jdewaal.nl www.drukkerijdeviraal.nl ^i£tS y4 Waalsweg 1 Wi^t f Middelharnis Van maandag 26 tot en met vrijdag 30 januari 2009 organiseert de provincie Zuid-Holland de Week van Zuid-Holland. Jongeren, ondernemers, deskundi gen, overheden en maat schappelijke organisaties kunnen dan hun aanbeve lingen geven voor de ont wikkeling van de Visie op Zuid-Holland, de provinci ale structuurvisie. De Visie op Zuid-Holland is belangrijk voor iedereen die in Zuid-Holland woont, werkt en recreëert. De Visie op Zuid- Holland wordt daarqiïi een gezamenlijke koers en visie. In de structuurvisie zet de pro vincie haar ambities voor het ruimtelijk beleid tot 2020 uit een en geeft een doorkijk tot 2040. Om de schaarse ruimte in Zuid-Holland evenwichtig te verdelen, is een brede inbreng op de visie van belang. Een onderdeel in dit interactieve proces is de Week van Zuid- Holland. In deze week staat iedere dag de inbreng van een bepaalde groep Zuid-Hollan ders centraal. MIDDELHARNIS - De afde- hng buitendienst van de gemeente Middelharnis is op dinsdag 20 januari gestart met werkzaamheden aan de ach terpaden aan de Tuinstraat, de Dorpsweg en de Ringstraat. Het grind dat nu op de paden ligt, wordt vervangen door tegels. In de zomer ondervonden bewoners veel overlast door onder meer uitwerpselen van katten, die de grindpaden als kattenbak gebruikten. Boven dien lagen er in het najaar en de winter grote plassen met water, doordat het regenwater niet weg kon. Om beide problemen op te lossen, worden nu naast tegels ook putjes geplaatst. De putjes worden aangesloten op de riolering. De werkzaamhe den worden, in opdracht van de gemeente, uitgevoerd door de firma Ooms Construction te Middelharnis. De werkzaam heden zullen afhankelijk van het weer maximaal zes weken in beslag nemen. Alle direct omwonenden zijn reeds geïn formeerd over de werkzaam heden. En in de week van 26 januari gaat de gemeente Middelhar nis verder met de riolerings- werkzaamheden aan het Louis Bouwmeesterplein te Middel harnis. De werkzaamheden hebben in verband met de feestdagen en de weersom standigheden enige weken stil gelegen, maar worden nu weer hervat. Het ou'de riool wordt vervangen door een riool van pvc en alle oude stoeptegels worden vervangen door nieuwe. Bovendien wor den er diverse nieuwe bomen geplaatst. De werkzaamheden worden uitgevoerd door de buitendienst van de gemeente Middelharnis. Op maandag 26 januari wordt de Week van Zuid-Holland om 17.30 uur geopend met een spectaculaire licht show met muziek. Iedereen is hier bij welkom. Vanaf 18.00 uur start de inloopavond voor iedere geïnteres seerde. Het aanwezige publiek kan dan deelnemen aan een van de vijf publieksworkshops. Per workshop komt één van de vijf hoofdopgaven aan bod die de provincie heeft benoemd. Zuid-Holland wil: - een concurrerend en aantrekkelijk internationaal profiel hebben; - een duurzame en klimaatbestendige Deltaprovincie zijn; - die beschikt over een samenhan gend stedelijk netwerk; - waarin stad en land verbonden zijn; - in een vitaal, divers en aantrekkelijk landschap. De deelnemers kunnen vragen stel len, input leveren en hun ideeën en wensen met behulp van ontwerpers uit laten tekenen. ^11 f for Humanity^ thcNethf' japr UtlODtLHA Jandpad 160, Middelharnis. Tel. (0187) 48 9019 ^Boven Albert Heijn www.fscnl.org SOMMELSDIJK - Op zaterdag 28 maart is er in het Prieel van De Sta- ver te Sommelsdijk een Praise&Worship avond, een avond voor jong en oud die zich kunnen vinden in lofprijzing en aan bidding. Na afloop is er, onder het genot van een drankje gele genheid voor onder linge ontmoedng. De toegang is gratis, wel wordt er een collecte gehouden ter bestrij ding van de onkos ten. De avond wordt georganiseerd door Praiseband Image, die ook muzikale medewerking zaJ ver lenen. Videoclub Goeree-Over flakkee heeft donderdag 15 januari haar jaarlijkse nieuwjaarsbijeenkomst gehouden. Deze avond werd de jaarlijkse clubwed- strijd gehouden voor 'De Gk)uden Camera', een wis seltrofee die een keer in het jaar wordt uitgereikt aan de maker van de film die is gekozen door een onafhan kelijke jury en het publiek. Er was te kiezen uit 9 ingezon den films, gemaakt door leden van Videoclub Goeree-Over flakkee. Deze algemene clubwedstrijd is niet themagebonden. Dit houdt in dat de maker zelf het onder werp en het soort film bepaalt. De jury bestond uit Ton van der Laan (fotograaf) en Joep Luijckx (kunstenaar), beide lid van fotoclub de Rarekiek. De juryleden hadden de films al ruim van te voren toege stuurd gekregen om een goed en gefundeerd eindoordeel te kunnen geven. Ze hebben uit eindelijk 4 films genomineerd: 'De markt in Sommelsdijk' van Wim Stam, 'Dokbeurt van de Staelduin' van Arno de Visser, 'Naar de speeltuin' van Henny Verburg en 'Tiengemeten' van Dirk van der Hoek. Samen met de uitgebrachte stemmen van het publiek, de leden met part ners, werd de film Tiengeme ten tot winnaar gekozen. Het is een documentaire die gaat over de veranderingen van landbouwgebied naar natuur gebied op het eiland Tienge meten. De film won met een nipte voorsprong op de film Dokbeurt van de Staelduin, een reportage over het schoonma ken en het ontslakken van een van de veerboten tussen Maas sluis en Rozenburg. De derde plaats was voor Henny Ver burg voor de muziekclip Naar de speeltuin, gebaseerd op het liedje van Heleentje van Capel- le en de Karekieten uit 1951. Zijn tien kleinkinderen hebben hiervoor vol enthousiasme in meegespeeld. Op de foto staat Dirk van der Hoek met zijn 'Gouden Camera', samen met Arno de Visser die voor deze avond even een beeldje van de Rarekiekers mocht vasthouden voor de foto. De avond hierna zal dit weer gewonnen gaan worden door één van de leden van Fotoclub de Rarekiek. Wie meer wil weten over Video club Goeree-Overflakkee kan kijken op website http://vcgo. come2me.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2009 | | pagina 10