"^on: ^^ri^cn: ^tot Arriva biedt weer meer busritten op Goeree-Overflakkee EIIAt1DQi.t1IElJWS oomkojeugdhoekie@filternet.nl }r^Mo ]cn^ en ünA Een nieuwjaar kun je beginnen met je mooiste kleren aan. Dat is wel erg gezellig, Een nieuwjaar kun je beginnen met een grote zak vol goud. Maar dat heeft weinig waarde, als niemand van je houdt Een nieuwjaar kun je beginnen met een lekker glaasje wijn. Maar als dat op is, wat dan nog? Er moet iets beters zijn. NIEUWJAARSWENS Een nieuw jaar kun je beginnen met 'n heel erg mooi gedicht. Maar nog fijner is: begin met een blij gezicht. Een nieuwjaar kun je het best beginnen met het lezen van Gods Woord. Dat is het beste wat ik je wens, zodat je die woorden doet en hoort. Een nieuw jaar gaat beginnen misschien met veel verdriet. Het kan ook zijn met blijdschap. Maar weet één ding: God vergeet jou niet! 'Z^e.ccm^tr iy UIX EXEN IN EEN RESTAURANX VOORGERECHT HOOFDGERECHT NAGERECHT A B C D E F G H Z^ecemÏKLT f3 OUD EN NIEUW De laatste keer van het jaar kan ik ook weer een tweetal jarigen noemen. In het nieuwe jaar hopen de volgende puzzelaars jarig te zijn: op 3 januari Janneke van Schaik (Sommelsdijk) en op 5 januari Margreet Osseweijer (Den Bommel) Jan van Splunter (Ouddorp) en Rianne van Schaik (Stellendam) krijgen hun laatste bon in 2008 door de bus. 'J^cTti^^ctïkt: Dit is het laatste jeugdhoekje van 2008. Eenjaar gaat snel voorbij. Het betekent ook dat ons leven snel voorbijgaat. Het is goed om daarover de laatste dagen van het jaar na te denken. Het volgende jeugdhoekje komt bij leven en welzijn in de krant van 9 januari 2009. Mede namens tante Nel wens ik ■jullie een goede jaarunsseling (doe je voorzich tig met vuur werk?) toe en een voorspoedig 2009. Damvereniging Dirksland PAGINA 12 DINSDAG 30 D^^CEMBER 2008 Puzzelreglement 1. Stuur je oplossingen aan het eind van de maand naar Oom Ko, p/a Eilanden-Nieuws Postbus 8, 3240 AA Middelharnis. Per maand zijn er 100^ 120 punten te verdienen. Zelfgemaakte raadsels voorzien van oplossing leveren 15 extra punten op. Zelfgemaakte puzzels met de oplos sing erbij, die via de e-mail verstuurd warden, leveren 20 punten extra op als ze geplaatst worden. 4. Stuur af en toe een briefje, dat wordt beantwoord. Bij 500 punten ont vang je een boeken- bon van 10,-. Wie eenjaar geen oplossingen inlevert, verliest zijn/haar punten en begint weer met O punten. Los deze rebus op en je weet wat ik tegen jullie wil zeggen. Als je in een restaurant gaat eten, kun je kiezen,uit allerlei menu's. rT-Tf'VlS In de mutsen van de kok zie je steeds een compleet menu (in lettergrepen): JU.'-'-J-' een voorgerecht, een hoofdgerecht en een nagerecht. Maak alle menu's compleet. EET SMAKELIJK!!! B G - D R Z D F Z 9 - KAN De klok wijst vijf voor twaalf (en later) op de oudejaarsavond. Welke tekst kun je in de drie klokken lezen? Begin bij klok 1. Het pijltje staat bij de letter 'L'. Je slaat dan een letter over: je krijgt dan als tweede de letter 'e'. Dan sla je weer een letter over: je krijgt dan de letter 'e'. Zo ga je de hele cirkel rond tot je weer bij de 'L bent. Dan ga je verder met de letter 'z' en je slaat weer steeds een letter over. Hetzelfde doe je met klok 2 en met klok 3. Zo krijg je drie zinnen die ons iets te zeggen hebben over ons leven. P.S. De letter 'ij' moetje als één letter lezen. Leonie Wolfert (Dirksland) Leuk dat postpapier van Winnie de Pooh. Welk boek van Sj. van Duinen heb je gekregen? Heb je het andere boek al gekocht van je boe- kenbon? Je had een prachtig cijfer voor je spreekbeurt over de kippen: een S'/a Bedankt voor je mooie kerst kaart Lieven Jan Westerbeke (Middelharnis) Je schrijft in je mail: 'Vorige week was er bij ons een brand weeroefening. Toen moest ik slachtoffer spelen. Ik moest op een krap donker zoldertje gaan zitten, vlakbij het nep-vuur. Ik moest net doen of dat ik klem zat, maar toen was ik echt klem geraakt. Ik werd gered en werd toen zogenaamd rmar het ziekenhuis gebracht en daar lag mijn broer ook al. Ik vond het wel eng in het donkerDeed je je pijn toen je echt klem zat? Het lijkt me allemaal wel erg spannend. Ik kan me voorstellen datje toch wel een beetje bang was. Zitje op de jeugdbrandweer? r'|#? Petra Bikker Je oplos sing was prima op tijd. Bedankt voorje mooie 'sneeuw- kaart' voor de kerstda gen. Willianne Boer (Sommelsdijk) Leuk weer eens iels van je te horen. Nog een goede tip: maak de puzzels elke week en stuur ze gelijk op de eer ste dag van de maand in. Zet desnoods een herinnering in je agenda. Na de start in 2008 van Arriva in de Hoeksche Waard en Goeree Over- flakkee wordt het aantal ritten in 2009 wederom fors uitgebreid. Arriva biedt 12% meer dienst regelingsuren. Op basis van de reacties van haar klanten heeft Arriva een groot aantal veranderin gen doorgevoerd in de dienstregeling waardoor deze nog beter aansluit op de wensen van reizigers. Deze verbeterde dienstre geling gaat in op zondag 4 januari 2009. De belang rijkste wijzigingen op een "j. Op maandag tot en met vrij dag rijdt er een nieuwe Qliner tussen Dirksland en Rotter dam (lijn 396). Deze Qliner is extra snel en extra comforta bel. De Qliner stopt alleen in Dirksland, Sommelsdijk, Mid delharnis en Rotterdam. Op de lijnen 130, 134, 136, 139, 604 en 630 worden in de spits extra ritten ingezet om reizigers van, naar en over Goeree-Overflakkee meer reis mogelijkheden te bieden. Op lijn 135 worden de belbus- ritten 's avond tussen Schaaps weg en Middelharnis voortaan gereden als vaste ritten. Hier voor hoeft dus niet meer te worden gereserveerd. In Hellevoetsluis rijdt lijn 104 voortaan door tot halte De Sprong. Reizigers vanuit Goevee-Overflakkee krijgen hiermee een directe verbin ding met het centrum van Hel levoetsluis en hoeven voor de laatste paar haltes vanaf 4 janu ari niet meer over te stappen. Op zaterdagavond vertrek ken om 0.00 uur twee bussen vanaf de Victoriahal; één bus gaat richting Ooltgensplaat, de andere naar Ouddorp. Voor de jeugd is er zo een recht streekse reismogelijkheid naar huis, waarmee Arriva hoopt bij te dragen aan het voorkomen van de overlast door rondhan gende jeugd. Verder rijdt lijn 835 voort aan via Stad en Den Bommel, zodat ook deze plaatsen zijn aangesloten op het nachtnet. De complete dienstregeling is te vinden op website www. arriva.nl. De busboekjes zijn verkrijgbaar bij de verkoop punten bij u in de buurt. Afdeling 1 D. Wolfert - C. van Prooyen3-0 A. Jelier - W. Stolkl-I M. Poortvliet - M. van 't Geloof1-1 Joh. Wolfert - H. Keuvelaar0-3

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 12