College o Calculator M 3 ^tNl Secretaresse Raad van Bestuur EUWENDIJK Ui IC 3 saam EIIAtlDEn-niEUWS Oe nieuwe december co\»ectie is bin"®'^" Je slaagt voor je 't www.collegestyle.nl I^KEUS inbeeld geluid De DVZ Zorglijn Een vertrouwensarts Psychosociale hulp Herstellingsoorden Cursus Natuurlijke Familie Planning Hospice Complementaire zorg Een levenswensverklaring ZORG Zorgteammanager Kijf< ^(PAd.(yo^ wö^ Caref d&xzm^ oe^rsöökifj/^c im-a bouwen met vertr Aannemingsbedrijf van den Nieuwendijk B.V. PAGINA 5 DINSDAG 9 DECEMBER 2008 Geldt niet In combinatie met andere aanbtedingeh. Voor het goedkoopste artikel betaalt u 50 cent. MIddelharnis Beneden Zandpad 3 Tel. (0187) 489 065 OUDDORP - Weststraat 35 Tel. (0187) 681612 Fax (0187) 683734 www.combifotohameeteman.nl lnfo@corribifotohameeteman.nl Dit koop je tegenwoordig nog voor principes. Een christelijke zorgverzekering brengt principes met zich mee. Nu rijst bij u misschien de vraag: wat koop ik voor deze principes? Het antwoord van DVZ is verrassend eenvoudig: veel. DVZ maakl zich sterk voor christelijke zorg. Wij helpen u bij het vinden van zorgverleners met dezelfde achtergrond als u. Stel, u zoekt antwoorden op S^ medisch-ethische vragen, dan wijst onze Zorglijn u de weg naar een vertrouwensarts. Via onze aanvullende pakketten kunt u een beroep doen op allerlei vormen van christelijke zorg. Denk aan pastoraal- therapeutische zorg in herstellingsoorden. Of aan psychosociale hulp door een christelijke behandelaar. Maar ook complementaire zorg, het verhchten van fysieke en geestelijke pijn als aanvulling op reguliere zorg, hoort in onze ogen bij een zorgverzekering. Met een passend cadeautje als u zich bij ons verzekert: de Bijbel op USB-stick. Bent u lid van een christelijke organisatie? Dan krijgt u m veel gevallen 7,5% korting op de basisverzekering en 10% koning op de aanvul lende pakketten. Meer weten over onze Principe Polis? Bel gerust: 071 365 28 02 of kijk op DVZ.nl Zoigvcrrekeraar van christelijk Necicriand ZORGsaam biedt op Goeree-Overftakkee een aaneengesloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1800 medewerkers wordt zorg op maat geboden; de patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeghuis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vliedberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. Voor het secretariaat van de Raad van Bestuur van ZORGsaam komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een fulltime dienstverband van gemiddeld 36 uur per week. In deze uitdagende functie voert u zelfstandig alle reguliere secretariële taken uit, waaronder agendabefieer, correspondentie, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, telefoonbehandeling en archivering. U bent een professionele ondersteuner met een proaotieve instelling en met interesse voor de zaken die spelen in de organisatie. U neemt initiatief waar nodig. U heeft uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden, bent representatief, stressbestendig en flexibel. Daarnaast heeft u een discrete en integere opstelling. U vervangt, waar nodig, uw collega-secretaresses binnen het secretariaat Raad van Bestuur I Functie-eisen - afgeronde opleiding tot directiesecretaresse, - aantoonbare ervaring als directiesecretaresse, - beheersing van tvlicrosoft Office. De salariëring (voorlopige indeling FG 50) en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Voor meer Informatie kunt u contact opnemen met drs. W.G.A. Driesse, lid Raad van Bestuur, telefoon (0187) 48 82 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 december a.s. richten aan de dienst personeel organisatie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland, of per e-mail naar p&o@zhsdirksland.nl. Acquisitie naar aanleiding yan deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. die persoonlijke zorg net zo belangrijk vinden als v/ij. Careyn is een dynamische zorgorganisatie met hart voor haar klanten en voor collega's. Careyn levert persponlijke zorg, verpleging en huishoudelijke, comfort- en v/oondiensten. Een goede zaak, dankzij de mensen die werken bij Careyn. Careyn Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee zoekt een: ^^D;6«rc>-o-« ras-t 32 uur per week met standplaats MIddelharnis Je bent verantwoordelijk voor de teams verpleging en verzorging en stelt een jaarplan met de daarbij behorende productiecijfers op. Ook het opleidingsplan en voortgangsgesprekken zijn jouw verantwoordelijkheid. Vanzelfsprekend onderhoud je contacten met klanten, medewerkers en je netwerk op het gebied van zorgverlening. Het is van belang dat je een rijbewijs hebt en in bezit bent.van een auto. Meer informatie over deze vacature vind je op www.careyn.nl en kijk bij 'werken bij careyn' Wij zijn op zoek naar een: Aannemingsbedrijf Van den Nieuwendijl( B. V. te Stellendam is een moderne en Idantgericlite bouwonderneming die zich richt op de realisatie van projecten in de woning- en utiliteitsbouw. Ons bedrijf heeft regionaal een sterke marktpositie en is met name actief in een straal van 60 kilometer rond Stellendam. Het constante streven naar optimale kwaliteit is geïntegreerd in de gehele organisatie en komt onder andere tot uitdrukking in de ISO- certificering. Hierdoor heeft de ondermeing in de afgelopen jaren een solide relatie met haar opdracht gevers opgebouwd waar mee de bouwprojecten veelal in een 1op1 relatie worden gerealiseerd. Functie In deze functie verzorg je zelfstandig o.a. de volgende taken: - opstellen begrotingen van zowel grote als kleine werken - opvragen en vergelijken van offertes en het invoeren van deze gegevens - coördinatie informatievoorziening naar uitvoering en overige partijen - planningen vervaardigen - opstellen calculaties t.b.v. meer-/minderwerk offertes Opleidingen en eigenschappen Om in deze functie de bovengenoemde zaken bij Van den Nieuwendijk B.V. op professionele wijze uit te voeren, beschik je over: - benodigde opleidingen op vaktechnisch gebied, minimaal MBO-niveau - kennis van de gangbare Microsoft-office programma's - enige aantoonbare werkervaring in deze functie - kennis van calculatiesoftwarepakket IBIS Trad - geen negen tot vijf mentaliteit Verder beschik je over goede communicatieve vaardigheden, werk je zelfstandig, ben je stressbestendig, initiatiefrijk en enthousiast. Wij bieden u: Een boeiende functie met afwisselende werkzaamheden en uitstekende primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden met daaraan gekoppeld een motiverende omgeving voor zelfontplooiing en verdere scholing en opleiding. Solliciteren Heb je belangstelling in bovengenoemde functie stuur dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen naar: T.a.v. dhr. P.J.C. Krijger Postbus 4, 3250 AA STELLENDAM of per e-mall naar info@vdnieuwendijk.nl Voor meer informatie kunt u ook terecht op onze website www.vdnieuwendijk.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 5