Unie 111 MAATWERK TV-MEUBELEN MET LIFT Techniek Torens op c.b.s. De Bron Prijswinnaars Eilanden-Nieuws tijdens Vision beurs LEVERBAAR IN VERSCHILLENDE UITVOERINGEN Mevrouw De Jong wint fauteuil bij Woning inrichting Hameeteman Nijverl^eiboweQ 30 3^151 LP Stellenbam Tel. 0187-499157 Fa^c0187-499158 Bezoek onze website: www.de-balustrade.nl Openingstijden: èi.t/mvr. Vrijda0 zaterdag 09.00-17.00 Mwr koopavond tot 2.0.00 uur 10.00-17.00 uur Ouweneel Therapeute Sylvia Woonings komt weer naar Ouddorp EIIAtlDEn-niEUWS Bijeenkomst De Christen- vrouw over vrn van de wereld' EIIAtlDEtl-niEUWS Abonneert U op de vrijdageditie van Eilanden-Nieuws PAGINA 2 DINSDAG 18 NOVEMBER 2008 -.,^.;«!jj..,»5. &£Baii<£4«aiei£ •»»(«ti OUDE-TONGE - Enkele jaren geleden begon dit "droomverhaal" eigen lijk. Toen deed de huidige groep 7 o.l.v. juf Gerda van Brussel, die op dat moment op school Lio-stagiaire was, mee aan een tronen-schil- der-wedstrijd. Wie met de klas de mooiste troon schil derde, ontving als hoofd prijs Techniek Torens. En met Gerda's man, vakschil- der van beroep, als coach behaalde de klas de tweede plaats! Geweldig, maar... de Torens werden dus niet gewonnen. Doch de nog grotere belangstel ling voor het vak techniek was op 'de.Bron' duidelijk gewektli En dat resulteerde afgelopen cursusjaar in een uitstekend verlopen schoolactie: er werd een rommelmarktcommissie in het leven geroepen, technische bedrijven werden gevraagd te sponsoren, de Rabobank gaf de school via het Stimulerings fonds een kans om geld binijen te halen en er werd subsidie aangevraagd. En dat hebben ze geweten op De Bron. De rommelmarkt was een succes, het sponsorbedrag overweldi gend, de leden van de Rabo bank zorgden ervoor, dat dit initiatief de eerste prijs haalde en ook de voor meerdere jaren geldende subsidie werd toe gekend. Voor de zomervakan tie werden de Torens besteld Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag Uitgave: uitgeversmij. Eilanden Nieuws b.v. Verschijning: dinsdag huis-aan-lnuis vrijdag abonnementen uitgave Tel. (0187) 471020. Fax (0187) 485736 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis. Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINSTRATIE Tel. (0187)471020 E-mail: algemeen@gebr-dewaal.com Tarief per mm 0,36. Contracttarieven op aanvraag Sluitingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur S/uihngstermiyn overlijdensberichten: maandag 17.00 uur en vrijdag 7.30 uur. Voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentieopdrachten kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Bladmanager: Gert Verweij, tel. (06) 50448359 Advertentie-verkoop: e-mail: g.verweij@gebr-dewaal.com REDACTIE hoofdredacteur: J.Villerius, tel. (0187)471022 e-mail: j.villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Abonnementen (vrijdageditie) zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: Postbank 167930 Rabobank Goeree-Overflakkee 3420.01108 Lid NNP Van toepassing zijn de Regelen voor het Advertentiewezen (ROTA). en in de laatste vakantieweek werden drie kasteeltjes, voor de onder-, de midden- en de bovenbouw, binnengereden. Daarin zitten per leefgroep 10 werklessen, dus in totaal 80 stuks, voorzien van allerlei gebruiksmaterialen, enz. En afgelopen donderdagmid dag wilde de school iets terug doen voor de sponsors en andere initiatiefnemers. In de hele school werd er met de Techniek Torens gewerkt en kon men zien hoe enthousiast de leerlingen met dit uitda gende materiaal aan het werk waren. In zijn openingswoord bedank te de directeur van de school de sponsors voor hun gewel dige bijdrage, vertelde dat ook de leerkrachten dit materiaal als een uitdaging zien en sprak de wens uit dat de nieuwe leer middelen vele jaren mogen bij dragen aan het leren en meer inzicht krijgen van de leerlin gen van de school. DIRKSLAND - De Chris tenvrouw afdeling Dirks- land houdt morgen, woensdag 19 november, weer een bijeenkomst in 'Onder de Wiek' aan de Ring te Dirksland. De heer A.J. Kok van de stichting Eleos zal een lezing houden over het thema 'Omgaan met psychische nood in de gemeente'. Iedereen, ook gasten, hartelijk welkom. De aanvang is om 19.45 uur. SOMMELSDIJK - Mor gen, woensdag 19 november, houdt Wil lem Ouweneel weer een lezing in Het Prieel van De Staver. De Bijbelle zing maakt deel uit van een serie die dit winter seizoen wordt gehou den en handelt over de vrijheid van de christen. Woensdag is het thema 'vrij van de wereld'. De avond begint om 20.00 uur. 19.30 uur is de zaal open. Ter bestrijding van de onkosten is er een col lecte. Voor de vakantie was de Kampense therapeute Syl via Woonings met veel verve in Ouddorp actief en al vele mensen heeft ze geholpen om van allerlei klachten af te komen. Toch denkt Sylvia dat ze nog meer mensen kan hel pen, want ze zit niet stil. Naast haar praktijk in Kampen volgt ze nog steeds opleidingen om haar kennis te verbreden en u nog meer van dienst te kunnen zijn. Het laatste onderdeel dat ze gedaan heeft is kinesiologie. De leer van de beweging. Dit is een therapeutische manier van werken waarbij er gebruik wordt gemaakt van spiertesten om uit te zoeken waar, waarom en wanneer de balans in het lichaam verstoord is geraakt en tegelijkertijd hoe die balans kan worden hersteld. De methode werd in de jaren '60 in Ame rika ontwikkeld door de arts en chiropractor George Good- heart. Hij bundelde daarin Onderzoek, kennis en ervaring uit fysiotherapie, geneeskun de, chiropractie, acupunctuur, voedingsleer en psychologie. Het werken met spiertesten vormt de basis. Goodheart had in zijn praktijk namelijk ont dekt dat bepaalde patiënten sommige spieren niet in de uit- gangsposide konden vasthou den. Daaruit concludeerde hij dat spieren reageren met span ningsveranderingen op stress en ziekte. Maar ook kan er door spiertesten gekeken worden welke medicijnen het beste bij u passen en of de doseringen wel voldoende zijn. Soms is het zelfs van groot belang om het tijdstip te laten uitzoeken wan neer de medicamenten moeten worden ingenomen. Eén keer daags bijv. is niet altijd 's mor gens vroeg. Soms komen de bijverschijnselen van medicij nen op een ander tijdstip niet zo naar boven. Het gaat hier niet alleen om medicijnen die via uw huisarts zijn verstrekt, maar vooral ook om vitamine preparaten die u in de winkel kunt kopen. Daarin zit zoveel verschil dat het vaak voorkomt dat u juist het verkeerde mid del slikt. Dus even laten testen is nooit verkeerd. Verder heeft Sylvia natuurlijk nog de spe ciale massages, die menigeen van zijn of haar hoofdpijn of migraine heeft afgeholpen. Deze massages gaan zo diep dat alle spiergroepen die in de knoop zitten worden meegeno men. Ook rugklachten kunnen hierdoor verdwijnen, maar soms is er een simpele cor rectiezooi nodig om alles weer op zijn plaats te houden. Het voordeel van dit alles is dat u voor al deze zaken gewoon bij Sylvia Woonings terecht kunt, want zij heeft alle kennis in huis en kan u van A tot Z, ofwel van hoofd tot voeten, behan delen. Voor een afspraak kunt u bellen naar Praktijk Casa Alegre, tel 0383-335867 of 06-14274246, liefst 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur. Wie weet bent u binnenkort van uw klachten af Zie ook de adver tentie elders in dit blad. Ook Eilanden-Nieuws was vertegenwoordigd op de consumentenbeurs Vision 2009. Heel wat bezoekers hebben de stand bezocht en meegedaan met de twee prijsvragen: raden hoeveel kranten er in de Eilanden- Nieuws fietstas zaten die op de zwarte transportfiets was vastgemaakt, en de vragen van een fotoprijsvraag zo goed mogelijk proberen te beantwoorden. De prijswin naars zijn inmiddels bekend en delen we hieronder mee. Bij de 'inzendingen' van dege nen die raadden hoeveel kran ten er in te fietstas zaten, waren er twaalf met het juiste aantal: 120. Uit de goede inzendingen hebben we er één getrokken die de hoofdprijs won: een gra tis jaarabonnement op Eilan den-Nieuws. De gelukkige is J. de Gier uit de Alexanderstraat te Ouddorp. Daarnaast werden zes winnaars getrokken die een Eilanden-Nieuws paraplu in ontvangst mochten nemen. Het zijn de volgende perso- Op de consumentenbeurs Vision kon men bij Woning inrichting Hameeteman uit Ouddorp een fauteuil winnen door het aantal meters stof te raden dat in deze fauteuil was verwerkt. Er waren in totaal 479 inzen dingen, waarvan mevrouw Kreeft-de Jong uit Nieuwe- Tonge de gelijkkige winnaar werd. Het juiste aantal meters was 3,20 m.; er waren drie deel nemers die met hun geraden aantal meters daarbij dicht in de buurt zalen. Daaruit werd mevrouw Kreeft getrok ken door een medewerker van de beurs. Ze had 3.25 m. geschat. nen: M. Vroegindeweij (Rem- brandüaan, Middelharnis), M. Meijer-Meijer (Koolweg, Oud dorp), Struijk (Pretoriuslaan, Ouddorp), J.W. Koese (Vol- kerakstraat. Herkingen), Mari an Bakelaar (Sint Joostdijk, Oosterland) en J. Tieleman (Oranjestraat, Herkingen). Met de fotopuzzel kon als hoofdprijs de nieuwe dubbel- cd worden gewonnen die Eilanden-Nieuws zeer binnen kort uitgeeft. Deze is gewonnen door C. Lokker, Marijkeweg 35a, Ouddorp. Daarnaast kon vijf maal een zwemkaartje van zwembad De Staver te Middel harnis worden gewonnen. Deze gingen naar N.K. van Veen (Mr. Iman Caustraat 17, Ouddorp), Van der Ham (Straatdijk 50, Dirksland), A. Hoek (Bokweg 10, Ouddorp), W. Rietveld (W. Alexanderstraat 6, Den Bom mel) en J. Driece (Dubbele Ring 15, Sommelsdijk). De prijswinaars kunnen hun prijzen af komen halen aan het kantoor van Eilanden-Nieuws, Langeweg 13 te Sommelsdijk, tel. 0187-471020.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 2