J KIEVIT m Wethouders aan de slag bij start renovatie centrum Ouddorp L (0187) 60 11 66 Uitvaartverzorging Eeuwit Jacomijn Adriaan Adrianus Keizer Maria Sophia van der Veer A. Koert P. Koert-Noordijk Auto's voortaan 'te gast' in Ouddorps centrum EIIAflDBl-niEUWS 1953 2ÜU8 Kijk ook op internet; WWW, kievit-uitvaart, nl Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant MARIUS VAN ZANTEN in de leeftijd van 18 jaar M. van Zanten Zn. Zand, Grint, Overslag. Middelharnis LIEVE MARIUS LIEVE MARIUS NICOLAAS JOHAN OSSEWEIJER Niek NICOLAAS JOHAN OSSEWEIJER NIEK OSSEWEIJER ANNA VAN NIMWEGEN echtgenoot van Cornells van der Kroon Jaco de Gans ANNA VAN NIMWEGEN echtgenoot van Cornells van der Kroon N. A. van Kempen agr. taxaties en bemiddeling bedrijfstaxaties grondzaken planschade onteigening (RMT Winkelerf Weekmarkt PAGINA 3 ■cVC'OKi- VRIJDAG 7 NOVEMBER 2008 fAMILIEBERICH TEN Geloofd zij de Heere God, de (M Israels, Die alleen wonderen doet. Psalm 72 vers 18 Dankbaar zijn wij voor Zijn bewaring, blij en ver wonderd zijn wij over Zijn gave. Lit Gods hand hebben wij een zoon en broertje ontvangen. Wij noemen hem AndréüS 5 november 2008 Eef en Adrianne Grinwis Maurits, .Marijke, Jan en .'^riëtta Marijkeweg 6 3253 BP Ouddorp lel. (0187)68 44 42 Psalm 146 vers i 'Welgelukzulig is hij, die de GodJakobs lot Zijne hulpe heeft, wiens verwachting op den Heere zijnen God is. Op 5 november jl. was het 5.5 jaar geleden dat ds. H. van Gilst het huwelijk, met bovenstaan de woorden, bevestigd heeft van onze geliefde ouders, schoon- en grootouders Wij hopen dat ze nog enige tijd voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Kees en Maija Ad, Leandra, Peter en Dorien, Remco VMt'k en An ja Moniek Aad (in dierbare herinnering 1973) Leny en Gerbrand Anton en Lenny, Frans Betsy en Rene joeri, Robin Berbet-is 17 :?247 DS Dirksland Met dank aan de Heere delen wij u mee, dat onze Vieve oudens op 12 november 6.5 jaar zijn getrouwd. Wij wensen dat ze nog enige tijd voor elkaar en ons gespaard mogen Ijlijven. Lies Seigers-Koert Seine Seigers Willy de Leeuw-Koert Chiel de Leeuw - in liefdevolle lierimiering Corrie Passenier-Koerl Adri Passenier Kees Koert Marry Koert-Heikoop Klein- en achterkleinkinderen Wij hopen dit in familiekring te gedenken. Koornlust 27 3245 XV Sommelsdijk Graag willen wij iedereen die ons verraste mei felicitaties, kaarten met welgemeende wensen, blt)emen en andeix- attenties ter gelegenheid van ons veertig jarig huwelijk.sjubileum, ook namens onze kinderen hartelijk bedanken. Met vriendelijke groeten, Fortstraat 32 3249 AD Herkingen Hans en Aat Kalle Dag en nacht bereikbaar Meidoorn 4 3248 XE Melissant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 ZAND EROVER (Maiius) Denk aan mi) terug. Maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk (Uüi mij terug in de stralende zon, Hoe ik was toen ik alles nog kon. In zijn slaap is rustig en kalm overleden Pa en Ma Machiel en (Jindy Oma van Zanten Oma Zweerus 5 november 2008 Molendijk 76 3258 LN Den Bommel Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 8 november van 15.00 tot 16.30 uur in de 'Bommelstee', Schaapsweg 34 in Oen Bommel. Een alscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 10 november om 14.00 uur in de 'Bonnneistee', waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Prins Bernhardstraat in Den Bommel. i\a afloop van de begiafènis is er een infor meel samenzijn in de 'Bommelstee'. Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvan gen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens bovenstaande advertentie is onze zaak, maandag 10 november de gehele dag gesloten. Zoveel verdriet, zoveel pijn. Maar zo trots om jouw ouders te mogen zijn. l^a en Ma We hadden nog zoveel plannen. we wilden nog zoveel doen. Maar zonder jou zal ons leven, nooit meer zijn als toen. We zullen je missen. Machiel en Cindy Nantens Marius willen wij iedereen hartelijk bedanken vo(jr de vele kaarten, telefoontjes en bezoekjes die hij tijdens zijn ziekte heeft gekregen. Het was een enorme steun voor ons allemaal. Familie Van Zanten Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve buuijongeir en vriend MARIUS VAN ZANTEN Jon te kennen vonden we fijn Je los Ie laten dat doet jrijn We zullen je missen in dit leven En zullen altijd om je blijven geven. We wensen Piet, Loes, Machiel en Cindy heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Jan en Marjan Sabina en Thijs Evelien Zo lief, zo optimistisch, zo dapper MARIUS Gert Zweerus Lenie Bestman-Zweerus Leo Bestman Leen Zweerus Krijnie Zweerus-Oosters Anneloes Ziveerus Dag lieve Marius LIEVE MARIUS )e had nog zoveel plannen en dromen. Je wilde nog zo graag. Maar je lichaam werkte.niet mee. Wat zullen we je gaan missen. Dag 'directeurtje', we houden van je. Conny en Léon Marco en Niels Henny en David .Anneloes De strijd heeft hij nimmer opgegeven, zelfs toen het einde werd vei-wacht, hij bleef geloven in het leven, vol liefde, lorg en levenskracht Met verdriet ontvingen wij het bericht dat na een periode van ziek zijn MARIUS VAN ZANTEN broertje van onze motorcrossvriend Machiel in de jonge leeftijd van 18 jaar is overleden. We wensen Machiel, Cindy en zijn ouders veel sterkte toe met dit grote \erlies. Ouddorp: Mc 'de Zaffels' Bart Klijn, Siemon Bezuijen, Hans Voogd, Floris Akershoek, Arnoud Sperling en Siemon Verduijn Rianne, Jeannette en laiTiilie Verduijn Herkingen: Doan en .Anja, Aron, Saskia en Anouk van der Veer En nu, wal verwacht ik, o Heere.' Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Zwijgzaam, stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden uil ons midden weggegleden. En rui een dappere strijd nu uitje lijden bevrijd. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, delen wij u mee dat plotseling van ons is heenge gaan mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Teunie Cornelia van der Veer in de leeftijd van 66 jaai. T. C.Osseweijer-van der Veer Annemiek en Wilco Stefan, Michelle Jeannette en Paul Robin, Damian, Dion, Janique 4 november 2008 Havenkom 78 3245 MG Sommelsdijk De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 8 november om 14.00 uur in gebouw 'Bij de Bron' aan de Voorstraat te Den Bommel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden oin 15.00 uiu- op de algemene begraafplaats te Den Bommel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd gebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden behaagde het de Heere, na een gedul dig gedragen lijden, van onze zijde weg te nemen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Teunie Cornelia van der Veer in de leeftijd van 66 jaar. Achthuizen: E. H. Eppenga-Osseweijer G.Eppenga Sonrmelsdijk: P. L. Osseweijer in liefdevolle liennneri?ig G. Osseweijer-van Gurp Sommelsdijk: L. R Osseweijer M. Osseweijer-Gebraad neven en nichten Sommelsdijk, 4 november 2008 Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van de heer Niek is van 1974 tot 1997 lid geweest van de blusgroep Den Bommel, én heeft zich gedu- I ende al die jaren ingezet voor de brandbe strijding en hulpverlening binnen ons verzor gingsgebied. Toen hij in 1997 met FLO ging was hij bevel voerder. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinde ren en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Brandweer Den Bommel J.P Post, Ie bevelvoerder R. Jacobs, voorzitter Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een ernstig ziekbed uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde d(jchter. onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 69 jaar. Sommelsdijk: F van Nimwegen Ci. \an Nimwegen-Langbroek [in dierbare heriinieringl Sommelsdijk: R van Niinwegen G. van Nimwegen-Zoon Dirksland: J. Wolfert-van Nimwegen R Wolfert Middelhanris: Joh. van Nimwegen (in dierbarf herinnering} J. A. van Nimwegen- Vroegindeweij Sommelsdijk: F. van Nimwegen 1van Nimwegen-Berkenbosch Neven en nichten Wij wensen Cor en de kinderen Gods nabij heid toe. Middelharnis, 2 november 2008 Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die hij ons heeft gegeven, is van ons heengegaan onze lieve neef Geboren op 28 december 1976 Ontslapen op 3 november 2008 We zullen hem missen. Sommelsdijk: Bas en Bastie Visser Jolanda en Rick Spijkenisse: Joke Doornhein Sonja en Bart Linde en Michael Middelharnis; Rinus en Sjaan Vroeginöewei Dennis Sommelsdijk: Leo Doornhein Moge de Heere ons sterken in dit verdriet. Na een langdurig ziekbed heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve tante en oud-tante Wij wensen CJor en de kinderen veel sterkte toe. Haar belangstelling en medeleven zullen wij nooit vergeten. Frans en Mathilda van Nimwegen Johan en Joliza Middelharnis, 2 november 2008 beëdigd makelaar taxateur Voor. Postbus 7, 3248 ZG Melissant Tel. (0187) 60 26 14 Fax (0187) 60 39 04 Email: vankempentaxaties@wanadoo.nl Nedwlands Instiluul CMificatie en Rsgi^tralie De welltmiih'r.s 'Ion /{ihiiirnal (rechts) en Arend Jan van der \'fugt nan de slag in de \M\lslriial. l'i,i„i\,l OUDDORP - Werknemers van de firma GMB Winkels die in Ouddorp zijn begon nen met het opknappen van verschillende straten in het centrum van Ouddorp kre gen maandagmiddag hulp van de wethouders Ton Admiraal en Arend-Jan van der Vlugt. De beide wet houders wilden aan de start van de reconstructie van de Ouddorpse ring een offici eel tintje geven aan het kar wei, dat er toe zal leiden dat volgend voorjaar het 'hori zontale plaatje' van het cen trum er weer keurig en uit nodigend bij zal liggen. Door Adri van der Laan In 1988 onderging de ring van Ouddorp voor het laatst een grondige opknapbeurt en volgens het college beslaat de huidige renovatie ongeveer hetzelfde gebied, maar dan zo'n 20% groter, omdat ook de verschillende steegjes worden meegenomen. Het eerste deel van de reno vatie, waarbij een deel van de Weststraat en de Boompjes onder handen wordt geno men, dtuirt de hele maand november. Vanwege de feest dagen in december zullen de werkzaamheden stilliggen. Januari, februari en maart volgend jaar worden de Stati onsweg, de Raadhuisstraat, de Hofdijksweg en tenslotte de Molenblok, Hoenderdijk en het o\ergeb!feven deel van de Weststraat gerenoveerd. Het is de bedoeling dat men vóór het toeristenseizoen 2009 - op 1 april - weei' over een mooi gerenoN'eerd centrum van Ouddorp kan beschikken. Flet meest opvallend zal zijn dat in het oveigrote deel van het ceiitrimi de trottoirs zullen verdtv'ijnen en dat de ruimte herstraat wordt van 'gevel tot ge\er, zodat het centrumge bied een winkelerf zal worden waai de voetgangers alle ruim te krijgen. De auto's zullen er maar'te gast' zijn, zodat ei' alle gelegenheid is voor de bezoe- keis lan het centrum om veilig te vertoeven. Nadat de vernieuwingen zijn aan<rebracht, zal het centrum van Ouddorp een echt 'winke lerf' zijn, waar maar stapvoets gereden mag worden en waar niet langer dan een half uur de auto geparkeerd mag wor den. Voor wie geruime tijd in het ivinkelgebied wil vertoe ven zijn er natuurlijk de rui me iiarkeerterreinen rondom m.f.ir. Dorpstienden. Voor wat betreft de maatregelen rond het parkeren geldt een proef periode \'an een jaar. Aan het eind hiervan zal men in nauw overleg met de ondernemers de situatie evalueren. Met de huidige bestrating zal 'dutuzaam' worden omgegaan want bij het ontwerp is er van uitgegaan dat ongeveer vijftig procent van het huidige mate riaal wordt hergebruikt. Natuurlijk zal tijdens de reno- vaüewerkzaamheden enige overlast voor de ondernemers en het winkelend publiek niet te voorkomen zijn want regel- mati" zullen er stiaten worden afgesloten. Toch wordt gepro-, beerd om de overlast tot een minimum te beperken. Met behulp van rubber matten en houten planken woixlen de toegang lot de winkels moge lijk gemaakt. De weekmarkt die dinsdags in het centrum wordt gehou den, is tot aan het eind van de werkzaamheden - dirs ook in december - verplaatst naar parkeerterrein Dorpstienden, op een gedeelte waar dinsdags dan niet geparkeerd mag wor den. Dit wordt door middel van borden aangegeven. De uitvoering van het straat- meubilair, zoals bloembak ken, banken en verlichting, zal zoveel mogelijk authentiek worden uitgevoerd in antra- cietkleur zodat het geheel pri ma past binnen het karakter van het Ouddorpse centrum. De renovatie van de ring wordt bekostigd door de gemeente Goedereede. De wethouders Admiraal en Van der Vlugt hopen dat ook de onderne mers in het centrum moge lijkheden zullen zien om aan de buitenkant van de winkels eveneens een kwaliteitsslag te maken. Volgens wethouder Admiraal is de gemeente met enkele ondernemers hierover al in contact getreden en een stedenbouwkundige en een architect hebben hiervoor al globaal een 'opzetje' gemaakt. Maar het opknappen van de buitenkanten van de winkels blijft natuurlijk de verant woordelijkheid voor de onder nemers zelf "De gemeente wil hierbij wel stimuleren en facili- teren", zo geeft de wethouder aan.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 3