398,- !l Nieuws van dorpsraad Melissant Bruidsjaponnen 2009"^ EHAilDEti-filELWS HELENA JANNETJE HAMEETEMAN-REDERT OMA HAMEETEMAN HELENA JANNETJE HAMEETEMAN-REDERT HELENA JANNETJE REDERT CONNIE MEIJER Jef ELIZABETH TANIS-VERHAGE Bedankt Jaco de Gans Jaco de Gans Jaco de Gans Jaco de Gans Jaco de Gans Jaco de Gans NEELTJE MAATJE KRANENBURG-KNAPE ADRIANA MAGDALENA WIEGEL-VAN DER ENDE WILLEMPJE HOEK-TANIS CORRJE BAJÜEI..MR,-i;iJFHl]lZEN I nieuwecollectie v.a. «r «yi#| (ook in Meur) Even bellen om vrijblijvend te passen! ANNETTE PAGINA 4 DINSDAG 4 NOVEMBER 2008 Na jaren van zorg en moeite, welke zij moe dig heeft gedragen, is door de Heere toch nog onverwaciits uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jan Hameeteman 3 mei 1922 t 2 november 2008 Heleen Bruggeman-Hameeteman Rinus Bruggeman Marleen en Bert Annemaiie, Femke Jan en Leanda Marith Jorine en Klaas Joah Erik Hans Hameeteman Marja Hameeteman-Hoek Jan en Lianne Marilène Arjanne en Hans Brian Lennard Ouddorp, Raadhuisstraat 7 Correspondentieadres Wilhelminaweg 17, 3253 BW Ouddorp Gelegenheid tot condoleren dinsdag 4 novem ber van 19.00 tot 20.30 uur en woensdag 5 november van 15.00 tot 16.30 uur in vereni gingsgebouw 'Eben Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellen den zal D.V. donderdag 6 november om 13.30 uur gehouden worden in 'Eben Haëzer'. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in 'Eben Haëzer'. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschou- Tot onze droefheid heeft de Heere van onze zijde weggenomen onze lieve Marleen en Bert Annemarie, Femke Jan en Leanda Marith Jorine en Klaas Joah Erik Jan en Lianne Marilène Arjanne en Hans Brian Lennard Ouddorp, 2 november 2008 Met droefheid geven wij u kennis dat de Hee re uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 86 jaar. Sommelsdijk: J.C. de Ronde-Redert Goedereede: A. Redert C. Redert-Klein neven en nichten Goedereede, 2 november 2008 Met verdriet hebben wij kennis genomen dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en (oud)tante weduwe van Jan Hameeteman in de leeftijd van 86 jaar. C. Hameeteman C. W. Hameeteman-Jonker Nellie en Ko Jan en Anne Maria Ouddorp, 2 november 2008 Toch nog onverwachts heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze tante HJ. HAMEETEMAN-REDERT weduwe van J. Hameeteman Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Hans en Rosi Klaas en Nel Kees en Pie Jan en Greet Jaap en Connie Nellie en Maart en kinderen 2 november 2008 Ik mem in God; ik pnjs 'l onfeilbaar woord; Ik lub het zelf uit Zijnen mond gehoord; 'k Ifrtrouzu op God, door gene vrees gestoord; Wal sterv'ling zou mij schenden'? Ik keb beloofd, wanneer G' in mijn ellenden Ml} bijstand boodt, en 't onheil afzoudt wenden. Tot U, o God, mijn lofzang op te zenden, Door ijver aangespoord. Psalm 56 vers 5 Na een moedig gedragen ziekte heeft de Heere tot Zich genomen mijn geliefde dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma ANNA VAN NIMWEGEN echtgenote van Cornelis van der Kroon in de leeftijd van 69 jaar. C. van der Kroon Leen Gerrie en Ivo Brian Dion Tim 2 november 2008 Bloemendaal 30 3247 XC Dirksland De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 7 november om 14.00 uur in de Hervormde Kerk aan de Ring te Dirksland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in Hervormd verenigingsgebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons hart is gebroken, we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl je iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons gegeven heeft, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve vrien din, onze lieve zorgzame moeder, mijn doch ter, onze schoondochter, mijn zus, schoonzus en onze tante in de leeftijd van 39 jaar. Harrie Straatman Kevin en Daphne Mitchel J. A. Meijer A. J. Me\]eT-Vonsen (in liefdevolle tierinnering) H. Straatman G. Straatman-de Boer Ester en Ton Kim en Danny 31 oktober 2008 Zuiddijk61a-41,3255LV Oude-Tonge 'De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woens dag 5 november om 13.30 uur in de Grut terswei, Willemstraat 14 te Oude-Tonge. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude-Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Grutterswei. Connie hield van bloemen Liever geen toespraken Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan vragen wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Uit het diepst van ons hart willen wij u dan ken voor alle warmte en genegenheid, die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze innig geliefde moeder en oma Uw gebed, uw handdruk, uw brief, uw woord van troost evenals de grote belangstelling bij de begrafenis heeft ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ouddorp, november 2008 Voor de vele kaarten, bloemen en andere atten ties die wij ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijksjubileum mochten ontvangen zeggen wij u, mede namens onze (klein)kinderen, heel hartelijk dank. H. Tanis P. Tanis-Witte Goedereede, Oostdijkseweg 29 Vygest sterk en moedig, vreest niet en siddert niet voor hen, want de HERE, uw God, zelf gaat met u; Hij zal u niet begeven en u met verlaten. Oeuteronomium 31 vs 6. In dit geloofsvertrouwen en in volle overgave aan zijn Hemelse Vader, is op 31 jarige leeftijd ontslapen, onze zeer geliefde en bijzondere zoon, broer, zwager en oom, Geboren op 28 december 1976 Ontslapen op 3 november 2008 Sommelsdijk: Jaap en Corrie de Gans- Doornhein Middelharnis: Leonie Nagtegaal-de Gans Arko Nagtegaal Lieke Sophie Correspondentieadres: J. de Gans, Hyacintenstraat 18, 3245 CN Sommelsdijk Jaco ligt opgebaard in zijn ouderlijk huis. Op DV vrijdag 7 november willen wij u uitnodigen om de familie en vrienden van Jaco te condole ren. Vanaf 19.30 tot 21.00 uur bent u welkom in het gemeenschapscentrum het CAMAraadhuis van de CAMA Christengemeente Middelharnis, Antoon Coolenstraat 11, (naast Visser Meubelen) te Sommelsdijk. Tevens nodigen wij u uit, om zaterdag 8 novem ber de dankdienst bij te wonen in het Prieel van Recreatiecentrum De Staver, Olympiaweg 32 in Sommelsdijk. Deze dienst begint om 10.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aan de Mo lenweg te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er nog gelegenheid om de fami lie te condoleren in het Prieel. Liever geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid laten wij u weten dat na een lange tijd door de Heere is weggenomen uit dit leven mijn lieve kleinzoon en onze neef op 31-jarige leeftijd. De Heere zij allen die hem lief waren tot een steun en toeverlaat in dit verdriet. Mevrouw A.J. de Gans-van Sliedregt Hans en Anneke de Keizer-de Gans Kinderen en kleinkinderen We hebben afscheid moeten nemen van onze buur jongen in de leeftijd van 31 jaar. We wensen Jaap, Corrie, Leonie, Arko, Lieke en Sophie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Stoffel en Nel Brooshooft Klaas en Dia Struijk Sommelsdijk, 3 november 2008 Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Wanneer Christus verschijnt, die ons leven is, zult ook gij met Hem verschijnen in heerlijkheid. Kolossenzen 3:3,4 In de ochtend van maandag 3 november is na een lange periode van ziekte, maar nooit falend vertrou wen op God, gestorven onze jonge broeder en opgenomen in zijn woning bij onze Hemelse Vader Samen met zijn ouders Jaap en Corrie de Gans en zijn zus en zwager Leonie en Arko Nagtegaal wil len we op zaterdag 8 november om 10.00 uur een dienst van Woord en Gebed houden in Het Prieel van de Staver in Middelharnis, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Namens alle broeders zusters van de CAMA Christengemeente te Middelharnis Karel van Holten, voorzitter Rinus Visser, wnd secretaris Middelharnis, 3 november 2008 Waarde weg mij brenge moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. (o) Joh. de Heer Zn. Vol verwachting en vertrouwend op God is naar zijn Hemelse vader gegaan. Jaco was een goede vriend. Ik zal hem missen. Jaap, Corrie, Leonie, Arko, Lieke en Sophie: sterkte met dit grote verlies. Stellendam, 27 oktober 2008 Germa Laarman Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal. 1 Psalm 121 vers 1 I 't h We hebben vanochtend vernomen dat de zoon van I onze beste vriend is overleden Jaap, Corrie en kinderen we staan om jullie heen. Om Hem en jullie te dienen, Karel van Holten Arie Struik 3 november 2008 Daar het voor ons onmogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken betuigen wij u langs de/e weg onze oprechte dank voor uw belangstel ling en medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen tijdens de periode van ziekte en na het overlijden \aii onze geliefde moeder, groot- en overgroot moeder, zus, schoonzus en tante Familie L. in 't Veld-Kranenburg Familie P. Kranenburg Familie L. Kranenburg Familie J. Snijders-Kranenburg Familie G. Maasdam-Knape Numansdorp, november 2008 Gij zijt mijn God, U zal ik loven. Psalm 118 vers 14a berijmd Heden nam de Heere van onze zijde weg, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Geldershof', onze zorgzame moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 29 oktober 1985 weduwe van Jan Wiegel 11 september 1916 t 3 november 2008 Thijs en EUa Jan en Lianne Maurice, Nienke, Ralph Leendert en Corry Jan, Mijndert Matthijs Jacob en Patricia Machiel, Charlotte Wolfert en Bertrand Anne-Marie en Arjan Josephine, Frederique Daan en Elly Heleen en Bert Wouter, Joëlle Aart-Jan en Paulien Danielle Bets en Henk Christiaan en Anita Rick, Anne, Xander, Thessa, Joel Jan en Marleen Harm, Marline, Lisa Marian en Gerben Elzemarie, Annelore, Hannah, Marilène, Hendrik Hendrik en Geertrui. ViKK": Adriaan en Estheï"^**^'' Mijndert en Lidy Sjoerd-Jan en Karlijn Stefan en Sara Correspondentie-adres: Mth. Wiegel, Philipshoofjesweg 86, 3247 XS Dirksland De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 7 november 2008 om 13.00 uur in het rouwcentrum aan de Nieuweweg 2 te Melis sant, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in eerder genoemd rouwcentrum. Liever geen bloemen DANKBETUIGING Voor uw hartverwarmend meeleven in iiei verdriet dat ons is overkomen door het zo plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoe der, lieve oma en overgrootmoeder echtgenote van Dimmen Hoek zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Lassche en ker- kenraad voor de geestelijke begeleiding \an de rouwdienst. Plaatselijke artsen, ambulance- en verplegend personeel en dr. v.d. Velde van het ziekenhuis in Dirksland voor de liefdevolle verzorging. M. van de Kreeke van Arensman Uitvaartver zorging voor de correcte verzorging van de begrafenis. Eveneens dank aan dhr K. Groeneveld en personeel voor de goede zorgen in 'Eben Haëzer'. D. Hoek kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ouddorp, november 2008 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg iedereen die ons heeft bijgestaan in de moeilijke dagen van ziekte en na het overlij den van mijn Ueve zorgzame vrouw, moeder en;, doc-bjer.' :sa,'.i»sv^«,jü*.l>*«i;S hartelijk danken. In het bijzonder bedanken wij Ina Bazen en Riet Hoek, de mensen van de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging aan haar betoond. Ook bedanken wij dr. De Vries en dr. Houwink voor hun bijna dage lijkse bezoekjes. Eveneens bedanken wij René Noordhuis en medewerkers van uitvaartverzorging Kievit voor de goede wijze waarop zij de uitvaart hebben verzorgd. M. Bakelaar Peter Oma Troost Stellendam, november 2008 Nadat de dorpsraad vlak voor de zomervakantie het dorps- plan Melissant aan bui^emees- ter Stoop van de gemeente Dirksland heeft aangeboden, heeft de dorpsraad even een kleine pauze gehouden. Inmid dels is men echter al weer een paar keer bij elkaar gekomen en is er ook al een gesprek geweest met het college van B en W over de voortgang van het dorps- plan. Het is natuurlijk niet de bedoeling dat er een dorpsplan wordt gemaakt en dat dit dan ergens in de kast blijft liggen. Zoals het er nu uitziet, zal er op ambtelijk niveau naar de wen sen van Melissant, zoals déze in het dorpsplan naar voren zijn gebracht, gekeken worden. Het opknappen/verbeteren van het speelveldje zal hoge prioriteit krijgen. In de gemeenteraad van december zullen voorstel len gedaan worden die door de gemeenteraad al dan niet goed gekeurd zullen worden. Dit betekent echter niet dat de dorpsraad een paar maanden met de handen over elkaar gaat zitten. De dorpsraad heeft o.a. nog steeds contact met de pro vincie over de uitbreiding van de fietsenstalling bij de bushalte bij het tunneltje onder de Provin- cialeweg. Vorig jaar al heeft de dorpsraad deze te klein gewor den fietsenstalling onder de aandacht gebracht van de pro vincie. Uitbreiding is toegezegd, vei-gunning is begin van dit jaar aangevraagd, maar de toege zegde uitbreiding is nog steeds niet gerealiseerd. Wisseling van de wacht bij de provincie is hier één van de oorzaken van maar volgens de dorpsraad had deze uitbreiding al lang gerealiseerd kunnen worden. Recentelijk is toegezegd dat er 15 extra fiets- beugels geplaatst zouden wor den, en dat is inmiddels ook gebeurd. Alleen laat de overkap ping nog even op zich wachten, dus dit blijft voorlopig nog een punt van aandacht. Verder kan er worden gemeld dat het Waterschap zal kij ken naar de onveilige pun ten Noorddijk/NoUedijk en Noorddijk/Nieuweweg. Naar alle waarschijnlijkheid zullen volgend jaar werkzaamheden plaatsvinden om de Noorddijk duurzaam veilig te maken. Afgelopen woensdag is een delegatie van de dorpsraad naar de presentatie van het onderzoek naar speelbossen op Goeree-Overflakkee geweest in het ISGO-gebouw. Hier werd vernomen dat bij twee plaatsen verder onderzoek gedaan zal worden naar het realiseren van een speelbos; één van die plaat sen is Melissant. De wens zoals verwoord in het dorpsplan om een speelbos in het Melissantse bos te realiseren, lijkt een stapje dichterbij gekomen. Op 22 november aanstaande gaat een delegatie van de dorpsraad naar het eerste Zuid-Hollandse PlattelandsParlement. Dit jaar zal voor het eerst in Zuid-Hol land een bijeenkomst gehouden worden speciaal gericht op hel platteland van Zuid-Holland. In andere provincies heeft men het belang van het platteland al onder ogen gezien, maar de provincie Zuid-Holland heelt onlangs besloten dat o.a. ook de Zuid Hollandse Vereniging voor Kleine Kernen in 2010 geen subsidie meer krijgt. De dorps raad vindt zo'n overkoepelende oi^anisaüe echter een 'must' en betreurt deze beslissing dan ook zeer en vindt het belangrijk om op 22 november de plattelands- stem te laten horen. Ook u kunt zich opgeven om naar het Plat telandsParlement te gaan. Meer informatie hierover is verkrijg baar bij Stichting Podium (tel. 482400). Mocht u meer informatie wil len over de dorpsraad of waar ze mee bezig is, dan kunt u bellen naar Dick van Bloois (tel. 603169), André Kool (tel. 602383) of Akkie Krouwel (tel. 601104). Het dorpsplan Melis sant is, evenals het burgerjaar verslag van de gemeente Dirks land, nog steeds verkrijgbaar bij de Coop, Voorstraat 21, Melis- Zandpad 90, Middelharnis, (0187) 48 24 31

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 4