landelijke primeur bij Garage Grinwis Glascentrum Goemaat: (kunststof) kozijnen uit eigen productie De waal Hoveniers: *Doe inspiratie op!' Tuincentrum Voogd Klasse Makelaardij, thuis in eigen huis Verkeerd ademhalen: oorzaak van meer problemen dan u lief is Elektra witgoed IN ZWART OP Vision VISION 2009 SLENDER You GO, VOOR EEN GEZOND GOEREE-OVERFLAKKEE W. MlEROP AL IS JAAR ACTIEF IN INTERIEURBOUW COMPUTERS VOOR WIE GEEN ENKELE COMPUTERERVARING HEEFT! COMBI Foto Hameeteman, VOOR BEELD EN KWALITEIT ZlEZAZO-MODE, VOOR HEM EN HAAR, VOOR GROOT EN KLEIN VAN SPLUNDER r>if C!yrf'ii.-iT-..T,'ii^r.!:.^jri CONSUMENTENBEURS OUDDORp 19 Zoals altijd is ook Garage Grinwis weer op de Visionbeurs aanwezig. Garage Grinwis is gevestigd aan Dorpsweg 43 te Ouddorp en is specialist op het gebied van brommobielen. Al bijna 15 jaar lang is het bedrijf dealer van het bekende merk Ligier. Op de Visionbeurs heeft Garage Grinwis de nieuwste modellen van Ligier staan én een landelijke primeur met een geheel nieuw ontwerp. Bezoekers van de Ligier stand van Garage Grinwis kunnen niet alleen de nieuwste brommobielen bewonderen, maar ook meedoen met een leuke prijsvraag. Wie meer wil weten over hef garagebedrijf kan bellen naar 0187-682311. In 2005 startte Slender You GO met de bewegingsbanken. Een succes dat door de jaren heen beproefd is. Voor wie meer wil dan alleen slenderen, heeft het bewegingscentrum een speciale hometrainer, een crosstrainer en een roeibank. Hiermee kunt u naast verantwoord bewegen, ook iets doen aan uw conditie. Naast slenderen worden mensen begeleid die moeite hebben met hun gewichtsbeheersing. Diplan is een methode die steun biedt om doelen te bereiken. Ook het stabiliteitsplan en de persoonlijke coach ondersteunen het gevecht tegen de kilo's. Omdat de zon hier niet zoveel schijnt, is er ook een professionele zonnebank. De klassieke massage, gericht op ontspanning, is eveneens toegevoegd aan de diensten van Slender You GO, Heerlijk voor wie nu eens echt voor zich zelf kiest. In 2007 kwam Ilse ais schoonheidspecialiste het team en de diensten uitbreiden. Zij is er de deskundige op het gebied van huid en huidverzorging. Eveneens in 2007 kreeg pedicure Sonja Beukers haar eigen praktijk, binnen de muren van Slender You GO. Daarnaast is Peta Grootenboer in april jl. de praktijk als ademhaiingscoach van ReventaCare gestart. Ademen doe je 'als vanzelf', maar als 'ais vanzelf' niet goed gaat kan ditje hele functioneren benadelen. Maar gelukkig is hier hulp voor: een training van 10-12 weken. Het is hard werken, maar de verandering is al snel merkbaar. Inmiddels kan Slender You GO een complete verwendag met lunch aanbieden met de schoonheids- specialiste, massage, pedicure, de zonnebank en natuurlijk de persoonlijke begeleiding, want die staat voorop! Nieuwsgierig geworden? U kunt vrijblijvend langsgaan, het team staat u graag te woord. Slender You GO is ook aanwezig op de Vision beurs. Lukt het niet om daar aanwezig te zijn, dan ontmoeten de enthousiaste teamleden u graag in het bewegingscentrum aan Oostdijk 1 te Sommelsdijk. Voor een afspraak of voor nadere informatie kunt u bellen naar 0187-478282 of kijk op www.slenderyougo.nl. GOEDEREEDE - Bijna twintig jaar geleden begon Jan Goemaat uit Goedereede 'voor zichzelf' met het plaatsen van kunststoframen en glas. Na enkele jaren in de kern van Goedereede te hebben gewerkt, bleek het bedrijf ruimte nodig te hebben en verhuisde het naar het bedrijventerrein aan de Provincialeweg te Goedereede. De expansie van het bedrijf zette zich voort en onlangs werd er een nieuwe loods in gebruik genomen en is er ruimte gekomen voor het zelf vervaardigen van kozijnen binnen het bedrijf. Jan Goemaat wordt inmiddels bijgestaan door zijn zoon Martijn en een twintigtal medewerkers. Met de komst van Martijn in het bedrijf is men gaan onderzoeken of het mogelijk was om in eigen beheer kozijnen te gaan vervaardigen. Dit resulteerde in een eigen kozijnproductie vanaf juni 2007.'jan en Martijn leggen uit dat de klanten nu nog beter 'op maat' kunnen worden bediend. KUNSTSTOF Het vergde voor de firma wel een forse investering om de productielijn aan te schaffen en op te stellen. Deze lijn bestaat uit een tiental machines, die veelal computergestuurd zijn en daardoor op de millimeter nauwkeurig kunnen werken. Met de machines worden de profielen gezaagd, gefreesd en onder verhitting gelijmd. Door het grote assortiment van profielen kan volgens vader en zoon Goemaat tegemoet gekomen worden aan vrijwel elke wens van hun klanten. De klantenkring van Goemaat Glas is heel breed. "V\/e maken en leveren kozijnen en deuren voor grotere bouwprojecten in heel zuidwest Nederland, maar daarnaast kan ook aan de wensen van particulieren worden voldaan. In de afgelopen jaren is het bedrijf fors uitgebreid. Volgens de ondernemers komt dit doordat de vraag naar kunststof in de bouw eveneens meer toeneemt. Verder zijn er bij de vervaardiging van kunststof in de afgelopen jaren veel ontwikkelingen geweest waarbij er voor de klant ook veel keuzemogelijkheden zijn bijgekomen. Inmiddels is er veel meer mogelijk. In de kozijnen kunnen verschillende houtnerffolies worden aangebracht en ook is tegenwoordig de kleurkeuze erg uitgebreid. IWILIEU De profielen voor de kozijnen worden geleverd door de firma VEKA, Dit bedrijf levert hoogwaardige kwaliteit en staat dan ook garant dat door hun speciale grondstoffen er robuuste en waardevaste materialen worden gemaakt. Er wordt dan ook gegarandeerd dat het product een uitstekende weer-, verouderings- en kleurvastheid heeft. Ondanks dat het kunststof is, worden de kozijnen milieuvriendelijk geproduceerd. Volgens Jan Goemaat is de aanslag die bij de productie wordt gepleegd op het milieu veel kleiner dan bij hout. Verder wordt het materiaal ook milieuvriendelijk verwerkt want door het lassen - waarbij het materiaal aan elkaar wordt gesmolten - worden geen milieuschadelijke lijmen gebruikt. "Ook wordt het afval dat bij de verwerking vrijkomt door ons weer verzameld. Dat gaat terug naar de fabriek, waar het weer gerecycled wordt, zodat het bij het maken van nieuwe profielen opnieuw kan worden gebruikt". Mierop Interieurdesign is een klein, maar zeer gespecialiseerd bedrijf in interieurbouw. MAATWERK Wij maken maatwerk interieurs voor bedrijven en particulieren. Wanneer u aangeeft wat u graag wilt, zijn wij in staat om in nauw overleg met u vrijwel ai uw wensen te realiseren voor een redelijke prijs. Inclusief vormgeven, produceren en plaatsen. Dus u heeft met 1 partij te maken gedurende het hele project. ANDERS Wilt u ook iets "anders dan anders" wat perfect in uw woning of kantoor past? Dan is Mierop Interieur uw partner. Bel voor een afspraak en u zult versteld staan van onze mogelijkheden. PRIMEUR OP DE BEURS De Balancebox, een innovatief veersysteem die de zwaartekracht compenseerd. Het systeem balanceert het gewicht i.p.v. het te tillen.Hierdoor voelt het meubelstuk gewichtloos aan. Het veersysteem, ontwikkeld in samenwerking met de TU in Delft, is intrinsiek, veilig en betrouwbaar. Wij zijn exclusief dealer op Goeree-Overflakkee. Graag tot ziens in onze stand of op Stoofweg 22 Ouddorp. Tei 0187- 493024/06-53655470. www.mieropinterieurbouw.nl Tijdens de Vision consumentenbeurs 2008 introduceert Handelsonderneming Tanis computers de nieuwe PC- BASIC computer. Heeft u nog geen computerervaring? Of heeft u er (nog) vaak problemen mee? Dan is dit de ideale oplossing! Deze computer is speciaal ontwikkeld voor mensen zonder computerervaring! U kunt er heel snel mee aan de slag, zonder dat u over technische kennis beschikt. De Nederlandse handleiding leert u stap voor stap deze computer te bedienen. U kunt ermee e-mailen, internetten, chatten, bellen, bankzaken doen, tekstverwerken, fotobewerking, enz.. Maar bij Handelsonderneming Tanis kunt u natuuriijk ook terecht voor alle overige computerbenodigdheden en reparaties. U vindt ons op Ireneweg 13 in Ouddorp. Tel. 0187-683453. De Waal Hoveniers laat u de mogelijkheden zien van een tuinontwerp. Door middel van een wensenlijst bepaalt u hoe 'uw' ontwerp zou kunnen zijn. Een goed tuinontwerp voorkomt fouten en bespaard geld. Het geheel moet doordacht en duurzaam zijn. Als hoveniers hebben ze bij De Waal naast inspirerende tuinideeën ook adviezen m.b.t. alleriei praktische zaken. Na het ontwerp is het tijd voor de aanleg, voor het realiseren van uw droomtuin. De Waal Hoveniers helpt u daar graag mee. Ze zijn ruim 13 jaar actief en hebben tuinaanleg en -renovatie als specialisme. Op de beurs tonen ze ook een jacuzzi. Zo'n buitenspa is ontzettend plezierig aan het einde van een werkdag, goed voor uw lichaam en geest, een moment om met familie of vrienden goed te ontspannen, duurzaam en stijlvol, tijdloos en ergonomisch. Deze spa's behoren tot de allerbeste ter wereld. De beste materialen en modernste technieken worden toegepast, bovendien gaan ze zeer lang mee en vragen ze wéinig-onderhoud. Kom kijken en overtuig uzelf! De Waal Hoveniers ziet u graag bij haar stand op de Vision beurs of op Langeweg 46 in Nieuwe-Tonge. www.dewaalhoveniers.nl Combi Foto Hameeteman uit Ouddorp is met twee stands aanwezig op beurs Vision 2009. In één stand staan de nieuwste JVC LCD schermen, met de laatste technieken, zoals 100Hz en Full-HD, alsmede de nieuwste geluidssystemen van JVC, welke voorzien zijn van Blue Rade DVD. In de andere stand staat, met als thema 'Kunst door goede vakmanschap', huwelijksfotografie centraal. 'Fotowerk ons werk' is het devies wat Combi Foto Hameeteman betreft, "daardoor krijgen onze reportages het kwaliteitsniveau zoals dat hoort. Wij heten iedereen welkom in onze stands, om te komen genieten van het moois dat tegenwoordig mogelijk en leverbaar is!" Bij tuincentrum Voogd kunt u het hele jaar terecht voor een groot assortiment voor huis en tuin. Bomen en heesters voor in de tuin, en ook in de zomer een groot assortiment éénjarige planten. Als u uw terras wilt verfraaien, hebben we ook een breed assortiment potterie, zowel lichtgewicht als steen. Ook staan we u graag bij met advies over de tuin, de vijver, bemesting en bestrijding enz. Naast onze buitenafdeling hebben we ook een groot assortiment kamerplanten, met eventueel bijpassende potterie, maar daarnaast, om het compleet te maken voor uw huis, een breed assortiment sfeerartikelen. Waarbij u moet denken aan kaarsen, kussens, schemerlampjes, kadoartikelen enz. Kortom teveel om op te noemen. Omdat in de winterde tuin wat in rust is, hebben we als welkome aanvulling op ons assortiment, kerst. Vanaf half november is onze kas gevuld met kerstbomen, zowel kunst als echt, maar ook de verlichting en de decoratie voor erin, zowel voor binnen als voor buiten. En alleriei met kerst samenhangende decoratie, zoals kerststukjes, bloemveriichting, kerstpotterie en sfeerartikelen. Kortom, ons bedrijf is zeker een bezoek waard! Bent u nieuwsgierig geworden? We staan ook op de visionbeurs, en hier willen we u alvast een voorproefje geven op ons kerstassortiment, en u kunt in onze stand ook zelf nog creatief bezig zijn. Tuincentrum Voogd, Dorpsweg 5, Tel 0187-681477, Op 15 mei 2006 is Nelly Koese-Breen onder de naam Ziezazo-Mode met een fris kleurenlogo een winkel in Baby-, Kinder-, Dames-, en Herenkleding begonnen aan de Hofdijksweg 8-a te Ouddorp, als opvolger van een tot dan toe daar bestaande kleding-jeans-winkel. Nadien is er veel in de winkel veranderd: was ze eerst ca. 110 m2 groot, in november 2007 werd deze met 65 m2 uitgebreid, zodat de oppervlakte nu 175 m2 is; ook werd het geheel van een nieuwe vloer voorzien en nieuw gestoffeerd met gewijzigde/nieuwe inrichting. Ook het assortiment is gewijzigd; werd er eerst baby- en kinderkleding verkocht van o.a. het merk Dirkje, Bram's Paris, Tom Tailor, e.d., dit is nu aangevuld met de merken Mexx, Peetje, Jubel, Sturdy, e.a. Ook bij de bestaande dameskleding van Bram's Paris, Yest en Xtwo (deze laatste t/m maat 54) zijn er zowel nieuwe merken voor zowel traditionel als vrijetijdskleding bijgekomen: Cecil, de gehele Setterlijn (Setteriady, Setter, Setterlaine), Sentido en Boogs Blue. Verder tassen en andere accessoires, en tenslotte herenkleding: in hoofdzaak jeans van Bram's Paris met lengtematen t/m 36, inmiddels echter ook aangevuld met jeans, vesten, shirts, enz. van het merk Martomod. Wat niet gewijzigd is zijn de klantvriendelijke medewerksters Nel en Aat, die al heel wat jaren in de winkel werkzaam zijn en samen met Nelly door hun prettige klantenhulp en service verder hebben bijgedragen aan de uitbouw van de winkel, die tevens een goede bijdrage wil leveren aan het Ouddorpse winkelbestand, zowel voor bwrgers als toeristen. ZieZaZo-Mode heeft inmiddels al heel wat modeshows in het centrum van Ouddorp en in m.f.g. Dorpstienden achter de rug en is nu voor de derde keer te vinden op de beurs Ouddorp Vision 2009. U voelt zich nergens zo plezierig als thuis, zeker wanneer u woont op het schitterende voormalige eiland Goeree-Overflakkee, gelegen tussen zoete water van het Haringvliet en het Volkerak en het zoute water van het Grevelingenmeer en de Noordzee. "Als KLASSE Makelaar hebben wij recht van spreken. Sinds 1995 hebben wij onze reputatie eilandbreed bekend mogen maken in de eerste instantie als Van Veen Makelaardij en sinds januari 2007 als KLASSE Makelaardij", vertelt Jaap van Veen van KLASSE MAKELAARDIJ. De keuze voor KLASSE Makelaardij is genomen om het woningaanbod beter te kunnen segmenteren. De woningen worden nu afhankelijk van de prijsklasse ingedeeld in: Startersklasse, Middelklasse en Topklasse. De recreatiewoningen worden ondergebracht in de Recreatieklasse en de zakelijke objecten in de Business Klasse. "Wij hebben onverdeelde aandacht voor uw woonwensen en dat merkt u wanneer u bij ons een aan- of ver koopopdracht neerlegt. Zo heeft u een beëdigd NVM makelaar/taxateur als vaste zaakbehartiger Met een deskundige en discrete werkwijze, een actieve marktbenadering en volledige persoon lijke aandacht zetten wij sinds 1995 de toon. Al enige tijd mag iedereen zich makelaar noemen. Iedereen mag u begeleiden bij de belangrijkste aan- of verkoop die u kunt doen: die van een woning of een bedrijfspand. Maar bent u daarmee geholpen? Onze reputatie heeft alles te maken met onze kennis van het boeiende makelaarsvak en kennis van de omgeving." Van Veen Makelaardij is in 1995 opgericht door Jaap van Veen, geboren en getogen te Stel- lendam, die het makelaarsvak na zijn dienstplicht bij de Marine reeds leerde kennen in 1972. De stap in 1995 naar zelfstandigheid is bijzonder succesvol geweest, mede omdat door hem de eis gesteld werd, dat dit vak alleen goed uit te voeren is wanneer de benodigde kennis aanwezig is. In 1998 werd Jaap door de Arrondissements-rechtbank te Rotterdam beëdigd tot Makelaar/taxateur, hetgeen hem de mogelijkheid bood om lid te worden van de bekende brancheorganisatie NVM. In 2002 werd de aloude beëdiging afgeschaft, reden voor de NVM de kwaliteitseisen op het zelfde niveau te behouden door een eigen beëdiging in te stellen. Daarnaast zijn alle NVM makelaars ingeschreven in het register Vastgoed- Cert. In januari 2007 ging de naam Van Veen Makelaardij verder onder de naam KLASSE Makelaardij. In de binnendienst is Marleen Klijn op het kantoor in Stellendam de kracht die alle kantoorwerkzaamheden op een correcte wijze weet af te wikkelen. Bovendien is Jaap van Veen beëdigd door de Arrondissementsrechtbank. Erecode, erewoord! Verkeerde ademhaling kan leiden tot ernstige klachten; van chronische vermoeidheid, depressiviteit, angsten en fobieën tot burn-out. Er bestaan ruim 200 verschillende lichamelijke en psychische klachten die te maken kunnen hebben met verkeerd ademhalen. Zowel uw werk als uw phvéleven kunnen daar vaak zwaar onder lijden. Maar dat is echt nergens voor nodig! Op Vision 2009 zal ReventaCare met een stand aanwezig zijn om u te informeren over alles wat er door een verkeerde ademhaling in het lichaam mis kan gaan. De chronisch verkeerde ademhaling Is op dit moment in Nederiand nog de meest miskende ziekte. De gevolgen voor het individu die hierdoor klachten krijgt kunnen dramatisch zijn. Nergens vinden ze erkenning voor hun klachten en ze worden van het kastje naar de muur gestuurd. Gelukkig ontstaat hier wel verandering in, maar dit gaat slechts heel langzaam. Steeds meer individuen weten de weg naar ReventaCare te vinden, en ook vinden er steeds meer doorverwijzingen plaats door medici. Bedrijven weten ReventaCare ook steeds meer te vinden en de positieve gevolgen voor het ziekteverzuim zijn opzienbarend. De kosten die hiermee gepaard gaan zijn meestal maar een fractie van de kosten die bespaard worden! Wilt u hier meer over weten, dan bent u welkom in de stand op Vision 2009, en laat u zich uitgebreid informeren. Wij staan op de beurs met het witgoed (ook in zwart) van Miele en Siemens. Tevens een leuke actie met Miele stofzui gers. De hele nieuwe lijn Philips scheerapparaten is ook verte genwoordigd. Uniek in onze stand is de hele bijzondere koel kast. Deze wordt ter plaatse beschilderd en is na beschildering uniek en daarom bieden wij de mogelijkheid deze te verkopen aan de hoogste bieder. Het bedrag van de meerwaarde die de koelkast opbrengt schenken wij als firma aan een goed doel t.w de Diabetes Vereniging Nederland. Wij demonstreren de Chocolate Fondue voor de lekkere proevers. Kom langs in onze stand en neem de proef op de som. Ook in onze winkel aan de Dorpsweg 6 in Ouddorp bent u van harte welkom.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 19